Pondelok, 18. február, 2019 | Meniny má Jaromír

Tipovacia súťaž - poradie po 7. kole

Ťažké kolo - vyšli až štyri remízy. Šiesti tipujúci uhádli 6 zápasov. Poradie na čele: 38 - Vlado Lyžičiar, Podhorany, 36 - František Andraško, Jelenec, atď.

Po kartón piva Corgoň si prišiel Peter Lukáč z Lehoty (aj s priateľkou Jarkou). Po kartón piva Corgoň si prišiel Peter Lukáč z Lehoty (aj s priateľkou Jarkou). (Zdroj: ki)

Správne tipy 7. kola

Prešov - FC Nitra 1:1 X
FC ViOn - Michalovce 2:2 X
V. Ludince - ViOn B Vráble 1:1 X
Prievidza - Šaľa 1:2 2
Neded - Kalná n/Hr. 2:0 1
Lehota - Rumanová 2:1 1
Močenok - Veľký Cetín 1:5 2
Svätoplukovo - Čakajovce 1:3 2
D. Štitáre - Jelenec 2:1 1
Selice - Veča 0:0 X

Poradie po 7. kole

38 - Vlado Lyžičiar, Podhorany

36 - František Andraško, Jelenec

35 - Roman Margetin, Rišňovce

34 - Erik Barát, Žitavany, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Mirka Tóthová, Šaľa, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ernest Mako, Nitra

33 - René Daniš, Miloš Sýkora, Nitra, Ivan Bakyta, Jarok, Michal Beláň, Svätoplukovo, Pavol Králik, Zbehy, Gabriel Šuba, Čechynce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince

32 - Dionýz Pecháček, Štefan Bede, Štefan Duchoň, Ivan Lauko, Patrik Studený, Július Michalička ml., Nitra, Ján Kóssi, Čifáre, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Peter Lukáč, Lehota, Lukáš Valent, Hosťovce, Tibor Glovenský, Košúty, František Kóša, Branč, Miloš Majdiak, Močenok, Jožko Černý, Rumanová, Marek Vlček, Čakajovce

31 - Miroslav Lieskovský, Bohuslav Bene, František Piška, Ladislav Piška, Pavol Vörös, Slavomír Kotrla, Peter Kardoš, Nitra, Nikola Móri, Marián Móri, Peter Hipp, Šaľa, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Jozef Šabo, Žitavany, Juraj Mészáros, Selice, Imrich Hrdlica, Báb, Jozef Labuda, Solčany, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Jozef Filo, Mojmírovce, Jana Gálová, Žirany, Štefan Deák, Sľažany, Stanislav Debnár, Boris Lacika, Zbehy, Tomáš Švec, Pohranice, Alexander Mikláš, Rumanová, Juraj Holták, D. Krškany, Róbert Lipecký, Čakajovce, Karol Blažovič, Lužianky, Vlasta Klištincová, Sasinkovo

30 - Vladimír Kompas, Patrik Andrášik, Miroslav Fábry, Marián Mičík, Vlado Krajčovič, Eduard Szabó, Dušan Novorolník, Jarmila Saidová, Janka Danková, Nitra, Imrich Struhár, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Milan Roško, Dyčka, Alex Lovaš, H. Saliby, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Pavel Babiak, Žitavany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Jozef Králik, T. Mlyňany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Juraj Valla, V. Zálužie, Emil Dubec, Žikava, Vlado Jánošík, D. Krškany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Milan Bíro, Helena Maková, Čakajovce, Marián Herceg, Jozef Török, Pata, Samuel Lukáč, Sereď, Erik Candrák, Alekšince, Attila Drozdák, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Marián Koreň, Čeľadice, Anton Viskup, Pusté Sady, Michaela Benköová, Močenok, Daniel Lörincz, Marek Zeleňák, Štefan Fiala, Branč, Juraj Segíň, Sľažany, Rudolf Macho, Kolíňany, Tibor Šmitala, Čab, Vincent Komačka, Topoľčany, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter Pecho, Beladice

29 - Rado Vágai, Miroslav Brezina, Boris Grežo, Ľubomír Turňa, Dušan Letko, Stanislav Billik, Mária Kóšová, František Bojda, František Grom, František Dedič, Lukáš Mála, Nitra, Tatiana Mifková, Pavol Javorka, Šaľa, Viliam Félis, Vráble, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Štefan Tóth, Klasov, Ivan Ďurický, Alexander Repta, Branč, František Margetin, Jozef Horňák, Rišňovce, Peter Vrabec, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Viliam Moravčík, Kajal, Marián Valla, V. Zálužie, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Pavol Török, V. Dolina, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ján Štepiansky, Hostie, Róbert Lešš jr., Močenok, Vincent Hunka, Lužianky, František Švihorík, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Jozef Šidó, Veľká Mača, Martina Segíňová, Sľažany, Albert Lauro, Čeľadice, Marián Pauk, Rumanová, Jozef Martiška, Dražovce, Ján Slíž, Beladice, Andrej Hudec, Čeladice, Viera Bradáčová, Golianovo, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Gál, Žirany

28 - Tomáš Levčík, Pavel Dojčár, Ľudovít Laca, František Filo, Marián Grman, František Križan, Ján Kmeťo, Ladislav Pindeš, Ján Doboš, Stanislav Habáň, Nitra, Zuzana Ürge, Peter Zeleňák, Dezider Vanko, Jozef Danada, Adrián Danada, Šaľa, Erika Tomášová, Jozef Sperka, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Jaroslav Kotrec, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Juraj Hamar, František Kausek, Klasov, Eva Kováčová, Čifáre, Mária Marušincová, V. Cetín, Imrich Valent, Hosťovce, Peter Tuhý, Machulince, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Vladimír Kováč, Lovce, Marek Paukov, Žitavany, Jaroslav Skačan, Žihárec, Lubor Kajaba, Peter Lajda, Ivanka, Henrich Richter, Bratislava, Juraj Bárek, Žirany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Dušan Bogár, Galanta, Anna Duczová, H. Kráľová, Milan Šlosár, Čab, Peter Náhlik, Peter Matulník, Nové Sady, Ján Hegyi, Jelka, Ján Weselovski, Hlohovec, Milan Minarovič, Behynce, Peter Sliška, Šurianky, Roland Babulic, Lukáčovce, Bohuš Konopásek, Rumanová, Štefan Peťovský, Lužianky, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Dušan Vnučko, Martin Tesár, D. Krškany, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

27 - Michal Lauko, Richard Magušin, Peter Plandora, Pavel Čvirik, Ľudovít Konečný, Ján Bernát, Roman Sýkora, Pavel Búš, Viera Lauková, Marek Husivarga, Alexander Jurík, Michal Kucharovič, František Juhás, Miro Raček, Lenka Sýkorová, Peter Kompas, Nitra, Ladislav Németh, Martina Baková, Jakub Vojtek, Vráble, Štefan Hipp, Róbert Sedlák, Stanislav Skačan, Šaľa, Ján Golha, Peter Nagy, Pavol Patkolo, Lúčnica, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Andrejka Božiková, Hosťovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Strieška, Volkovce, Miroslav Havetta ml., Lovce, Róbert Darász, Tešedíkovo, Štefan Ambrus, Žihárec, Sandra Gálová, Ján Gál, Žirany, Ľuboš Lacina, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Július Szarka, Topoľnica, Peter Bodi, Peter Vranský, Zbehy, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Jaroslav Lazor, Báb, Milan Fúska, Branč, Magda Čmaradová, Sereď, Mário Pánis, Fero Libay, Róbert „Dixi“ Jánošík, D. Krškany, Jaroslav Viskup, Rumanová, Peter Andódi, Dlhá n/V., Jakub Kováčik, V. Zálužie, Jozef Kúdela, V. Dolina, Daniel Jamrich, Kolíňany, Juraj Dubeň, Lehota, Filip Dobiáš, Čeľadice, Jaroslav Sliška, Michaela Žemberová, Nové Sady, Matej „Dixi“ Jánošík, Hruboňovo, František Čaniga, Dražovce, František Maťo, D. Obdokovce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Lukáš Kondela, Babindol, Cyril Slamka, Štefan Valovič, Rišňovce

26 - Vladimír Zabák, Mariana Letková, Marianna Viskupová, Katarína Billiková, Jozef Nosian, František Benc, Peter Cúcor, Dominik Slamka, Vladimír Galas, Juraj Čentéš, Daniel Tasáry, Nitra, Irena Petková, Peter Čepček, Jozef Paukov, Eva Lahučká, Jozef Virág, Jozef Masár, Zl. Moravce, Jozef Hoppan, František Prešinský, Dávid Baláž, Vráble, Milan Lazan, Pavel Mihálik, Šaľa, Dušan Gál, Klasov, Milan Búcora, Nové Sady, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Milan Kukučka, Žitavany, Tomáš Karacsóny, Štefan Dubnička, Váhovce, Dušan Petrovič, Obyce, Peter Török, V. Dolina, Milan Mako, Čakajovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Alexander Kobza, Čechynce, Milan Greguš, Slavko Mikula, Zbehy, Michal Čery, Jelenec, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Marcel Hajaš, D. Krškany, Gabriel Fazekaš, Neded, Ladislav Čekey, Pohranice, Štefan Šlosár, Golianovo, Ľubomír Mikula, Lehota, Zoltán Jancso, Vlčany, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Miroslav Močol, Hlohovec, Jozef Rehuš, Jozef Nikodem, Rišňovce

25 - Štefan Zabák, Stano Gábor, Marián Barta, Ján Hudec, Karol Ryba, Júlia Kucharovičová, Michal Garay, Milan Púčik, Anton Kazáň, Jozef Prešinský, Denisa Bakošová, Štefan Matesko, Peter Solčianský, Anitka Vallová, Nitra, Juraj Csirik, Peter Lehocký, František Szolík, Július Miškovič, Šaľa, Jakub Chrenko, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Gabriela Szőkeová, Jozef Andel, Vráble, Alexej Pavlov, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Peter Frajka, Vieska n/Ž., Jozef Vodný, Babindol, Peter Šponiar, Michal Palka, Peter Palka, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Renáta Kováčová, Čifáre, Miroslav Bédi, Lúčnica, Ľubomír Ballay, Lužianky, Mária Látečková, Svätoplukovo, Ľuboš Nagy, Matúš Jančo, Jelenec, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jozef Baťala, Miloš Kukučka, Žitavany, Ján Jacsa, Csaba Nagy, Žihárec, Nela Richterová, Malinovo, Marián Cifra, Žirany, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Marián Labai, Mankovce, Pavol Pagáč, Ivanka, Jana Tóthová, Zoltán Odráška, H. Kráľová, František Laczko, Kristián Varga, Tešedíkovo, Jozef Šercel, Váhovce, Mário Čurgali, D. Krškany, Marián Balko, Štitáre, Michal Hájnik, Pusté Sady, Róbert Stareček, Sereď, Jozef Balla, V. Lapáš, Ivan Kupec, Albín Tóth, Čakajovce, Tomáš Minarovič, Močenok, Zara Čekey, Pohranice, Andrej Vereš, Golianovo, Boris Mesároš, Lehota, František Kaufman, Rišňovce, Štefan Török, František Imre, Branč

24 - Daniel Mičík, Nina Mičíková, Juraj Náhlovský, Jaroslav Andrášik, Pavel König, Dezider Zaujec, Marián Benca, Nitra, Jozef Baláž, Pavol Uher, Štefan Danada, Ján Szőcs, Šaľa, Miroslav Oslanec, Ladislav Szőke, Vráble, Juraj Šranko, Babindol, Michal Hitka, Martin n/Ž., František Kunkel, Zl. Moravce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Tomáš Jankovič, Zvončín, Štefan Varga, Topoľnica, Ján Árgyusi, Neded, Juraj Német, D. Lefantovce, Barbora Matušicová, Hájske, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Daniel Čerman, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Milan Roman, Čab, Jozef Štefák, Rišňovce, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, György Jakubecz, H. Saliby, Marián Mateička, Behynce, Ivan Kozár, D. Krškany, Richard Konopásek, Rumanová, Adrián Černý, Malý Lapáš, Csaba Sándor, Kolíňany, Miloš Gál st., Žirany, Juraj Bujko, Sládkovičovo

23 - Jozef Drobec, Vladimír Nemšovský, Peter Benca, Roman Hradecký, Igor Drotár, Jakub Bernát, Ľubica Tasáryová, Ľuboš Šindler, Milan Ružička, Jozef Ehrenhold, René Matyó, Mária Sýkorová, Nitra, Jozef Sklenár, Ladislav Molnár, Samuel Skalický, Jozef Karlubík, Jozef Pec, Gabriel Miškovič, Miroslav Šiška, Milan Bekéni, Šaľa, Miroslav Vojtek „Ara“, Radek Kováčik, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Kristián Frajka, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Peter Vašek, Roman Obložinský, Roman Guzmický, Ivanka, Matúš Vajzer, Báb, Ivan Tóth, Daniel Ivančík, Adam Bíro, Ján Bíro, Čakajovce, Michal Bedeč, Žitavany, Jaroslav Peťko, Piešťany, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Magdaléna Csizmadiová, Kráľová n/V., Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Andrej Repta, Bartolomej Guľka, Branč, Lenka Ribarič, Beladice, Roman Bilický, Preseľany, Emanuel Maňúch, Žirany, Slavomír Tóth, Michal Šoka, H. Kráľová, Dušan Švehla, Dušan Irsák, Sereď, Marián Nemeš, Bogdan Streer, N. Hrnčiarovce, Jozef Šrank, V. Lapáš, Viktor Balko, Lužianky, Juraj Husár, Malý Lapáš, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Margita Pánisová, D. Krškany, Marek Fábry, Šurianky, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Ľudmila Verešová, Dalibor Bradáč, Stanislav Majerčík, Golianovo, Aďka Vöröšová, Rumanová, Jozef Kubáň, Alekšince, Vladimír Kubala, Belince, František Chudý, Rišňovce, Štefan Páleník, Prílepy

22 - Ján Šimun, Ladislav Skalický, Ľudovít Černek, Mária Königová, Jaroslav Belan, Jozef Nemeš st., Nitra, Peter Jobbágy, Jozef Kučera, František Szpevár, Šaľa, Marianna Psotková, Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Gašpar Gál, Žirany, Štefan Mravík, Žitavany, František Novák, Tešedíkovo, Jozef Homola, Hosťovce, Vojtech Borka, Trstice, Ladislav Vass, Baloň, Vladimír Gombáš ml., Stanislav Packa, Močenok, Bohuš Baják, Luźianky, Tibor Bene, D. Obdokovce, Vladimír Chlpík, Golianovo, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Lukáš Bíro, Čakajovce, Imrich Guzmický, Ivanka, Vladimír Miškolci, Lehota, František Lörinc, Lúčnica

21 - Miro Račko, Ľuboš Mičík, Slavomír Brna, Erich Schober, Viliam Halla ml., Júlia Urbanová, Ľudovít Desat, Dávid Said, Nitra, Jozef Lenčéš, Miroslav Mokráš, Emil Tatai, Šaľa, Jozef Malý, Miroslav Kováč, Vráble, Jozef Roško, Dyčka, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Lucia Dolníková, Michal n./Ž., Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Laci Takács, Dlhá n/V., Peter Odráška, Gabriel Galbavý, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Vladimír Gombáš st., Močenok, Peter Macháč, Rišňovce, Milan Božik, Ján Lipovský, Báb, Ján Kollár, Zbehy, Ferko Valent, T. Mlyňany, Roman Bulko, D. Krškany, Miroslav Kozlík, Golianovo, Lukáš Mesároš, Mária Mesárošová, Lehota, František Bálint, Ivanka, Ladislav Babóti, Vlčany

20 - Milan Petráš, Tatiana Kucharová, Nitra, Patrícia Šranková, Ladislav Nagy, Vráble, Rudolf Kéri, Peter Struk, Zl. Moravce, Ján Félis, Alojz Jenis, Žitavany, Tibor Odráška, Šaľa, Ladislav Varga, Topoľnica, Jozef Barát, Topoľčany, Imrich Drozdák, Babindol, Adam Nádaský, Lužianky, Marek Viskup, Rumanová, Matej Letko, D. Krškany, Tibor Panyik, Matúškovo, Ján Jambor, Rišňovce, Ladislav Székely, Branč, Miroslav Šiller, Pavol Bradáč, Peter Civáň, Golianovo, Ladislav Kéry, Volkovce, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Tibor Horváth, Komjatice, František Sabo, Vinodol, Terka Tasáryová, Ivanka, Attila Szolnoki, Dyčka

19 - Július Michalička st., Ernest Szombath, Juraj Urban, Marek Horváth, El Ňiňo Libay, František Hrnčiar st., Vladimír Papp, Ľuboš Baranec, Peter Cyprián, Ivan Marci, Nitra, Ľuboš Plevka, Viktor Csizmadia, Tibor Križovič ml., Marián Titka, Šaľa, Jozef Jamrich, Ján Školník, Patrik Londák, Zl. Moravce, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Martina Hippová, Anton Majdiak, Močenok, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Jaro Fúska, Ján Babčan, Zbehy, Dušan Podhradský, D. Krškany, Július Bradáč, Golianovo, Jozef Záhorský, Rišňovce, Stanislav Ivančík, Čakajovce

18 - Monika Skalická, Milan Borovský, Ivan Minárik, Milan Furka, Štefan Dekány, Miriama Ďurinová, Nitra, Miroslav Tonka, Sľažany, Margita Kališová, Šaľa, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Anton Barčák, Abrahám, Ernest Lenický, H. Kráľová, Dominik Greguš, Čakajovce, Michal Valášik, Hájske, Ján Kozla, Žirany, Vladimír Tasáry, Ivanka

17 - Eva Konečná, Miloš Segéň, Nitra, Tibor Pittich, Branislav Pospiš, Šaľa, Attila Sonlajtner, Žirany, Ivan Barbušiak, Martin n/Ž., Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Erik Šimák, D. Krškany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ladislav Németh, Golianovo, Tibor Széker, Zl. Moravce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

16 - Štefan Mrllák, Roman Uher, Peter Gomboš, Šaľa, Milan Lenčéš, Michal Borovský, Nitra, Erik Fábry, V. Cetín, Ladislav Holečka, Ladice

15 - Ivan Švajčík, Ľubomír Bartakovič, Ľudovít Kováč, Dominika Klčová, Nitra, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Ivan Tóth, H. Kráľová, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Ivan Bradáč, Helena Kozlíková, Golianovo, Marián Blaho, Čeľadice, Miroslav Piovarči, Lužianky, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž.

14 - Marcela Hallová, Vlado Sásik, Nitra, Miroslav Vajzer, Vráble, Jakub „Ošky“ Oškerský, Dyčka, Július Oláh, Matúškovo, Pavel Períček, Rišňovce, Matúš Čičo, Ivanka, Filip Marinov, Rumanová

13 - Ivanko Magdolen, Milan Vöröš, Nitra, Pavol Sedliačik, Šaľa, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Marek Marcinkech, Vinodol, Stanislav Roman, Bratislava

12 - Tibor Berec, V. Lapáš, Zsolt Kováč, D. Saliby, Viliam Halla st., Nitra

11 - Jozef Hudec st., Igor Kotora, Nitra, Ján Šranko, Babindol, Ivan Šimonek ml., Dyčka, Mária Holečková, D. Streda, Peter Vrábel, Križovany, František Zíka, Šurany, Silvester Lenčéš, Močenok, Igor Tkáč, Sereď, Slavo Kališ, Šaľa

10 - Peter Korec, Rišňovce, Milan Hajaš, Nitra, Radoslav Henček ml, Branč
9 - Ján Gažo ml., Vráble, Ján Bucheň, Zl. Moravce, Filip Deák, Sľažany, Vojtech Mesároš, Lehota
8 - Monika Pápayová, H. Kráľová
7 - Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Anna Pauková, Zl. Moravce, Árpád Fazekaš, Neded, Pavol Krajčo, Nitra
6 - Jozef Kóša, Ľubomír Kleštinec, Adriana Zelenáková, Marián Hartman, Samo Slamka, Eva Turňová, Nitra, Marcel Pánis, Ičko Čapkovič, D. Krškany, Michaela Dobišová, Močenok, Ján Kovarčík, D. Štitáre, Karin Vajzerová, Vráble
5 - Dušan Jančovič, Lukáš Schober, Jožko Moder, Alena Levčíková, Nitra, Lukáš Félis, Katarína Malá, Lukáš Vajzer, Vráble, Ivan Šimonek st., Dyčka, Michal Bachratý, Šaľa, Ján Zachariáš, Neverice, Vladimír Kozár, Veľký Lapáš, Ivan Magdolen, Janíkovce, Katarína Dobiášová, Čeľadice, Sofia Sonlajtnerová, Žirany, Ján Bíro ml., Čakajovce, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor
4 - Dávid Hamar, Klasov, Matúš Turňa, Nitra, Róbert Graclík, Čeľadice
3 - Milan Vöröš, Iveta Schoberová, Marek Bako, Nitra, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Kristína Gajdošová, Galanta, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Eliáš, Lúčnica
2 - Július Pápay, H. Kráľová, Ján Szorád, Šaľa, Milan Piovarči, Lužianky, Ján Civáň, Golianovo
1 - Martina Magdolenová, Mária Sásiková, Nitra
0 - Miloš Remenár, Sereď

V 7. kole bolo maximum 6 uhádnutých zápasov, dokázali to šiesti súťažiaci: Ladislav Németh, Vráble, Milan Minarovič, Behynce, Patrik Studený, Nitra, Jozef Martiška, Dražovce, Gabriel Šuba, Čechynce, Peter Kardoš, Nitra. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Trápi vás chrípka alebo prechladnutie? Vieme, ako s nimi zatočiť
  2. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu
  3. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku
  4. Šanca pre mladé talenty z oblasti umenia, vedy či športu
  5. Predpremiéra vynoveného VW Passat: Viac IQ, viac online
  6. Top destinácie a hotely na exotickú dovolenku v zime
  7. Stotisíc ľudí rozhodlo: Nadácia banky rozdelí štvrť milióna eur
  8. Slovensko má historicky najvyšší počet ľudí bankujúcich online
  9. ZSE ako jediné prináša Virtuálnu batériu pre fotovoltiku
  10. First moment: Španielske pobrežie patrí medzi najpredávanejšie
  1. Trápi vás chrípka alebo prechladnutie? Vieme, ako s nimi zatočiť
  2. Noerr advised on WebSupport deal
  3. Čo sa stalo s mojimi úsporami v druhom pilieri?
  4. Podnikanie a významné ukazovatele v roku 2019
  5. Smartfóny Samsung Galaxy S priniesli množstvo inovácií
  6. eKasa prichádza na Slovensko
  7. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu
  8. 4 úkony, ktoré treba absolvovať po založení s.r.o.
  9. Konferencia - EU support for research
  10. A dynamic year in the industrial and logistics sector
  1. Na dôchodok si možno sporíte zle. Šesť zásad správneho šetrenia 16 709
  2. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku 13 817
  3. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu 12 245
  4. Je lepšie menučko, alebo domáca strava? Týždeň sme varili doma 8 125
  5. Hotovosť je na ústupe. Karty akceptujú aj v kostole či na ulici 4 939
  6. First moment: Španielske pobrežie patrí medzi najpredávanejšie 4 669
  7. Predpremiéra vynoveného VW Passat: Viac IQ, viac online 4 649
  8. Top destinácie a hotely na exotickú dovolenku v zime 3 724
  9. Zbrojársky líder z Považia pomáha ľuďom 3 497
  10. Šanca pre mladé talenty z oblasti umenia, vedy či športu 2 511

Hlavné správy z MY Nitra

Vrábľania môžu cez internet nahlasovať výtlky na cestách

Radnica požiadala aj tento rok obyvateľov, aby sa zapojili do monitorovania stavu komunikácií.

Ilustračné foto.

Rok od vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej bude v Nitre tichý pochod

Začne sa 21. februára o osemnástej pred budovou Filozofickej fakulty UKF, na ktorej Ján aj Martina študovali.

Ján Kuciak.

Bubeníci z Campany Batucady pozývajú do fašiangového sprievodu

Latino bubeníci záujemcom 2. marca zadarmo požičajú nástroje.

Campana Batucada je súčasťou fašiangového sprievodu v Nitre už vyše 10 rokov.

Vianočné stánky sú na Agrokomplexe, mesto ho bude upratovať

Uskladnenie do konca apríla vyjde vyše 2-tisíc eur. Rovnako ako upratovanie.

Stánky naložili na kamión.

Nitra obarená guľášom zo železa

Jesenná súhra fuč. Prvá jarná Nitra gratulovala Podbrezovej, druhá bude musieť v Michalovciach už veci robiť opačne.

První vyhrání z kapsy vyhání, hovoria Češi. Nitrania viedli po góle novica Gatarića, ale Podbrezová zápas otočila.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Liptovská Mara dala najväčšej priehrade meno i symbol

Ako minca má dve strany, tak ich má aj Liptovská Mara.

Móda v kaštieli: Predviedli spoločenské a svadobné šaty (+FOTO)

Módna prehliadka opäť pritiahla návštevníkov všetkých vekových kategórií.

Mäsopriemyslu na Turci uškodili aj pojazdné predajne z Poľska

Dotáciami sa všetko kriví, hovorí Zlatica Holubová.

Vybrali SME

Už ste čítali?