Štvrtok, 24. máj, 2018 | Meniny má Ela
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 8. kole

Michal Čery z Jelenca uhádol všetkých 10 zápasov!! Siedmi si pripísali 9 bodov. Poradie na čele: 44 - Vlado Lyžičiar, 43 - Tibor Hamara, atď.

Po kartón piva Corgoň si prišiel Jozef Martiška z Dražoviec, víťaz 7. kola. (Zdroj: ki)

Správne tipy 8. kola:

Podbrezová - FC Nitra 1:0 1
FC ViOn - Prešov 4:0 1
Krušovce - Alekšince 0:0 X
V. Zálužie - Lapáš 2:1 1
Trstice - V. Blahovo 0:2 2
Chrenová - D. Obdokovce 1:0 1
Golianovo - Lužianky 3:0 1
D. Krškany - Nové Sady 2:6 2
Ladice - Obyce 1:4 2
Veľké Úľany - Selice 5:1 1

Poradie po 8. kole

44 - Vlado Lyžičiar, Podhorany

43 - Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce

41 - Roman Margetin, Rišňovce, Ivan Bakyta, Jarok, František Andraško, Jelenec

40 - Ján Kóssi, Čifáre, Erik Barát, Žitavany, Ivan Lauko, Nitra, Michal Beláň, Svätoplukovo

Článok pokračuje pod video reklamou

39 - Tibor Glovenský, Košúty, Mirka Tóthová, Šaľa, René Daniš, Nitra, Pavol Králik, Zbehy, Gabriel Šuba, Čechynce, Róbert Lipecký, Čakajovce

38 - Marián Mičík, Štefan Duchoň, Patrik Studený, Ernest Mako, Miloš Sýkora, Nitra, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Jozef Králik, T. Mlyňany, Juraj Mészáros, Selice, Peter Hipp, Šaľa, Jozef Filo, Mojmírovce, Daniel Lörincz, Branč, Stanislav Debnár, Zbehy, Alexander Mikláš, Rumanová, Ján Slíž, Beladice, Andrej Hudec, Čeladice, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marek Vlček, Čakajovce

37 - Miroslav Fábry, Štefan Bede, Bohuslav Bene, Slavomír Kotrla, Július Michalička ml., Nitra, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Peter Lukáč, Lehota, Jozef Šabo, Žitavany, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Imrich Hrdlica, Báb, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Juraj Kadlieček, Dražovce, Miloš Majdiak, Močenok, Jana Gálová, Žirany, Štefan Deák, Juraj Segíň, Sľažany, Jožko Černý, Rumanová

36 - Dionýz Pecháček, Boris Grežo, Patrik Andrášik, Stanislav Billik, Miroslav Lieskovský, Eduard Szabó, František Piška, Ladislav Piška, Pavol Vörös, Nitra, Erika Tomášová, Jozef Sperka, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Eva Kováčová, Čifáre, Lukáš Valent, Hosťovce, Nikola Móri, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Jeremiáš Vnuk, Vráble, František Kóša, Štefan Fiala, Branč, Ján Štepiansky, Hostie, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Marián Koreň, Čeľadice, Anton Viskup, Pusté Sady, Ján Hegyi, Jelka, Jozef Török, Pata, Tomáš Švec, Pohranice, Marián Pauk, Rumanová, Michal Čery, Jelenec, Vincent Komačka, Topoľčany, Viera Bradáčová, Golianovo, Jozef Gál, Žirany, Karol Blažovič, Lužianky, Peter Pecho, Beladice, Vlasta Klištincová, Sasinkovo

35 - Rado Vágai, Miroslav Brezina, Ľubomír Turňa, Dušan Letko, Pavel Dojčár, Vlado Krajčovič, Ľudovít Konečný, Dušan Novorolník, František Bojda, Marek Husivarga, Marián Grman, Jarmila Saidová, Peter Kardoš, Nitra, Marián Móri, Peter Zeleňák, Dezider Vanko, Pavol Javorka, Jozef Danada, Šaľa, Jaroslav Kotrec, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Viliam Félis, Imrich Struhár, Vráble, Štefan Tóth, Klasov, František Margetin, Jozef Horňák, Rišňovce, Peter Strieška, Volkovce, Pavel Babiak, Žitavany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Lubor Kajaba, Ivanka, Július Szarka, Topoľnica, Marián Valla, V. Zálužie, Emil Dubec, Žikava, Jozef Labuda, Solčany, Vlado Jánošík, Dušan Vnučko, D. Krškany, Milan Bíro, Helena Maková, Čakajovce, Samuel Lukáč, Magda Čmaradová, Sereď, Anna Duczová, H. Kráľová, Erik Candrák, Alekšince, Jozef Šidó, Veľká Mača, Martina Segíňová, Sľažany, Michaela Žemberová, Nové Sady, Marek Zeleňák, Branč, Štefan Peťovský, Lužianky, Boris Lacika, Zbehy, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

34 - Vladimír Kompas, Ľudovít Laca, Richard Magušin, Jozef Nosian, Anton Kazáň, František Dedič, Lukáš Mála, Nitra, Milan Roško, Dyčka, Ľuboš Nagy, Jelenec, Peter Čepček, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Ivan Ďurický, Branč, Peter Vrabec, Jozef Čentéš, Čakajovce, Imrich Valent, Hosťovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Jozef Dubaj, Jozef Šebík, Topoľčianky, Miroslav Havetta ml., Lovce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Štefan Hipp, Šaľa, Viliam Moravčík, Kajal, Sandra Gálová, Juraj Bárek, Žirany, Juraj Valla, V. Zálužie, Dušan Petrovič, Obyce, Peter Török, V. Dolina, Ondrej Kozolka, Volkovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Dušan Bogár, Galanta, Zuzana Lovászová, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Marián Herceg, Pata, Mário Pánis, Juraj Holták, Martin Tesár, D. Krškany, Vincent Hunka, Lužianky, Martina Baková, Vráble, František Švihorík, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Michaela Benköová, Močenok, Milan Minarovič, Behynce, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, František Čaniga, Dražovce, František Maťo, D. Obdokovce, Slavko Mikula, Peter Vranský, Zbehy, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Štefan Valovič, Rišňovce

33 - Peter Plandora, Mária Kóšová, Ján Bernát, Dominik Slamka, Viera Lauková, František Križan, František Juhás, Štefan Matesko, Ján Kmeťo, Lenka Sýkorová, Janka Danková, Ján Doboš, Peter Kompas, Nitra, Zuzana Ürge, Adrián Danada, Šaľa, Ján Golha, Vráble, Jozef Vodný, Lukáš Kondela, Babindol, Juraj Hamar, František Kausek, Klasov, Alex Lovaš, H. Saliby, Mária Marušincová, V. Cetín, Peter Tuhý, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Vladimír Kováč, Lovce, Marek Paukov, Žitavany, Marián Cifra, Ján Gál, Žirany, Henrich Richter, Bratislava, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Pavol Török, V. Dolina, Milan Fúska, Branč, Kristián Varga, Tešedíkovo, Róbert Lešš jr., Močenok, Milan Šlosár, Tibor Šmitala, Čab, Michal Hájnik, Pusté Sady, Albert Lauro, Čeľadice, Rudolf Macho, Kolíňany, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Roland Babulic, Lukáčovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Zoltán Jancso, Vlčany, Matej „Dixi“ Jánošík, Hruboňovo, Cyril Slamka, Rišňovce

32 - Vladimír Zabák, Tomáš Levčík, Marianna Viskupová, Pavel Búš, Alexander Jurík, Juraj Čentéš, Michal Garay, František Grom, Pavel König, Dezider Zaujec, Miro Raček, Ladislav Pindeš, Stanislav Habáň, Nitra, Dušan Babocký, Irena Petková, Jozef Masár, Zl. Moravce, Peter Nagy, Ladislav Németh, Jakub Vojtek, Vráble, Tatiana Mifková, Róbert Sedlák, Šaľa, Pavol Patkolo, Lúčnica, Ľubomír Ballay, Lužianky, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jozef Baťala, Žitavany, Štefan Ambrus, Žihárec, Štefan Dubnička, Jozef Šercel, Váhovce, Peter Bodi, Zbehy, Miroslav Mrázik, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Jaroslav Lazor, Báb, Ján Árgyusi, Neded, Milan Mako, Ivan Kupec, Čakajovce, Peter Náhlik, Peter Matulník, Nové Sady, Jaroslav Viskup, Rumanová, Daniel Jamrich, Kolíňany, Ján Weselovski, Miroslav Močol, Hlohovec, Alexander Kobza, Čechynce, Juraj Dubeň, Lehota, Fero Libay, D. Krškany, Peter Sliška, Šurianky, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Ladislav Čekey, Pohranice, Anton Bapčány, D. Obdokovce

31 - Katarína Billiková, František Filo, Roman Sýkora, František Benc, Peter Cúcor, Vladimír Galas, Michal Kucharovič, Jozef Prešinský, Denisa Bakošová, Marián Benca, Nitra, Jakub Chrenko, Jozef Paukov, Eva Lahučká, Zl. Moravce, František Szolík, Jozef Pec, Šaľa, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Juraj Šranko, Babindol, Jozef Hoppan, Vráble, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Mária Látečková, Svätoplukovo, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Andrejka Božiková, Hosťovce, Michal Bedeč, Milan Kukučka, Žitavany, Tomáš Jankovič, Zvončín, Tomáš Karacsóny, Váhovce, Csaba Nagy, Žihárec, Nela Richterová, Malinovo, František Laczko, Tešedíkovo, Gabriel Lešš, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Mário Čurgali, Róbert „Dixi“ Jánošík, D. Krškany, Jakub Kováčik, V. Zálužie, György Jakubecz, H. Saliby, Milan Greguš, Zbehy, Tomáš Minarovič, Močenok, Jozef Martiška, Dražovce, Štefan Šlosár, Golianovo, Jozef Rehuš, Jozef Nikodem, Rišňovce, Štefan Török, František Imre, Branč

30 - Štefan Zabák, Michal Lauko, Ján Šimun, Mariana Letková, Vladimír Nemšovský, Stano Gábor, Marián Barta, Nina Mičíková, Daniel Tasáry, Juraj Náhlovský, Peter Solčianský, Anitka Vallová, Nitra, Peter Lehocký, Jozef Baláž, Milan Lazan, Štefan Danada, Július Miškovič, Pavel Mihálik, Stanislav Skačan, Šaľa, Miroslav Oslanec, Gabriela Szőkeová, František Prešinský, Jozef Andel, Vráble, Alexej Pavlov, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Renáta Kováčová, Čifáre, Dušan Gál, Klasov, Miroslav Bédi, Lúčnica, Milan Búcora, Nové Sady, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Jozef Virág, Zl. Moravce, Róbert Darász, Tešedíkovo, Ján Jacsa, Žihárec, Alexander Repta, Branč, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Roman Bilický, Preseľany, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Emanuel Maňúch, Miloš Gál st., Žirany, Barbora Matušicová, Hájske, Michal Šoka, H. Kráľová, Milan Roman, Čab, Marián Balko, Štitáre, Peter Andódi, Dlhá n/V., Jozef Kúdela, V. Dolina, Dušan Irsák, Sereď, Stanislav Packa, Močenok, Marián Mateička, Behynce, Viktor Balko, Lužianky, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Ivan Kozár, Margita Pánisová, D. Krškany, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Jozef Švarcbacher, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Csaba Sándor, Kolíňany, Gabriel Fazekaš, Neded, Zara Čekey, Pohranice, Boris Mesároš, Lehota, Aďka Vöröšová, Rumanová, František Chudý, Rišňovce, Albín Tóth, Čakajovce, Miloš Kukučka, Žitavany

29 - Daniel Mičík, Peter Benca, Roman Hradecký, Igor Drotár, Mária Königová, Pavel Čvirik, Ľubica Tasáryová, Ján Hudec, Milan Púčik, René Matyó, Jaroslav Andrášik, Mária Sýkorová, Nitra, Juraj Csirik, Jozef Lenčéš, Miroslav Šiška, Šaľa, Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Radek Kováčik, Vráble, Jozef Roško, Dyčka, Štefan Mravík, Žitavany, František Kunkel, Zl. Moravce, František Novák, Tešedíkovo, Magdaléna Csizmadiová, Kráľová n/V., Jana Tóthová, H. Kráľová, Dušan Švehla, Róbert Stareček, Sereď, Daniel Čerman, D. Obdokovce, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Jozef Štefák, František Kaufman, Rišňovce, Bohuš Baják, Luźianky, Daniel Ivančík, Čakajovce, Roman Obložinský, Roman Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Juraj Husár, Malý Lapáš, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Andrej Vereš, Golianovo

28 - Ľudovít Černek, Slavomír Brna, Karol Ryba, Milan Ružička, Júlia Kucharovičová, Nitra, Jozef Sklenár, Pavol Uher, Peter Jobbágy, Ladislav Molnár, Gabriel Miškovič, Ján Szőcs, Milan Bekéni, Šaľa, Peter Vašek, Pavol Pagáč, Peter Lajda, Ivanka, Miroslav Vojtek „Ara“, Dávid Baláž, Vráble, Matúš Vajzer, Milan Božik, Báb, Ivan Tóth, Adam Bíro, Ján Bíro, Čakajovce, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jaroslav Peťko, Piešťany, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Andrej Repta, Bartolomej Guľka, Branč, Štefan Varga, Topoľnica, Lenka Ribarič, Beladice, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Juraj Német, D. Lefantovce, Vladimír Gombáš st., Močenok, Adrián Černý, Malý Lapáš, Marcel Hajaš, D. Krškany, Bohuš Konopásek, Rumanová, Tibor Bene, D. Obdokovce, Miroslav Kozlík, Dalibor Bradáč, Stanislav Majerčík, Golianovo, Lukáš Mesároš, Lehota, Vladimír Kubala, Belince, Štefan Páleník, Prílepy

27 - Erich Schober, Jakub Bernát, Jozef Ehrenhold, Dávid Said, Nitra, Miroslav Mokráš, Jozef Kučera, František Szpevár, Jozef Karlubík, Marián Titka, Šaľa, Ladislav Szőke, Vráble, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Gašpar Gál, Žirany, Michal Hitka, Martin n/Ž., Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Homola, Hosťovce, Ladislav Vass, Baloň, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Peter Odráška, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Jozef Balla, V. Lapáš, Filip Dobiáš, Čeľadice, Peter Macháč, Rišňovce, Tibor Panyik, Matúškovo, Ferko Valent, T. Mlyňany, Ľudmila Verešová, Pavol Bradáč, Vladimír Chlpík, Golianovo, František Bálint, Vladimír Tasáry, Ivanka, Vladimír Miškolci, Lehota, František Lörinc, Lúčnica

26 - Jozef Drobec, Miro Račko, Ľuboš Šindler, Jaroslav Belan, Nitra, Rudolf Kéri, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Marianna Psotková, Vieska n/Ž., Lucia Dolníková, Michal n./Ž., Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Samuel Skalický, Šaľa, Vojtech Borka, Trstice, Jozef Barát, Topoľčany, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Matej Letko, Roman Bulko, D. Krškany, Ján Kollár, Ján Babčan, Zbehy, Ján Lipovský, Báb, Július Bradáč, Golianovo, Jozef Kubáň, Alekšince, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Lukáš Bíro, Čakajovce, Imrich Guzmický, Ivanka, Tibor Horváth, Komjatice, Tomáš Lenický, H. Kráľová

25 - Július Michalička st., Ladislav Skalický, Ľuboš Mičík, Juraj Urban, Ivan Minárik, Viliam Halla ml., Júlia Urbanová, František Hrnčiar st., Vladimír Papp, Ľudovít Desat, Tatiana Kucharová, Nitra, Emil Tatai, Tibor Odráška, Šaľa, Miroslav Kováč, Vráble, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Marián Labai, Mankovce, Adam Nádaský, Lužianky, Richard Konopásek, Rumanová, Matúš Jančo, Jelenec, Ján Jambor, Jozef Záhorský, Rišňovce, Ladislav Székely, Branč, Peter Civáň, Golianovo, Ladislav Babóti, Vlčany, František Sabo, Vinodol

24 - Marek Horváth, Milan Petráš, Eva Konečná, Jozef Nemeš st., Peter Cyprián, Miloš Segéň, Nitra, Jozef Malý, Patrícia Šranková, Vráble, Ján Félis, Žitavany, Ľuboš Plevka, Šaľa, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Anton Barčák, Abrahám, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Imrich Drozdák, Babindol, Marek Viskup, Rumanová, Dušan Podhradský, D. Krškany, Ján Kozla, Žirany, Miroslav Šiller, Ladislav Németh, Golianovo, Mária Mesárošová, Lehota, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce

23 - Milan Borovský, Milan Furka, Ľuboš Baranec, Nitra, Ján Školník, Tibor Széker, Zl. Moravce, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Juraj Minárik, Obyce, Viktor Csizmadia, Peter Gomboš, Šaľa, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Alojz Jenis, Žitavany, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Jozef Šrank, V. Lapáš, Jaro Fúska, Zbehy, Marek Fábry, Šurianky, Ladislav Kéry, Volkovce, Bogdan Streer, N. Hrnčiarovce, Ladislav Nagy, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka

22 - Miriama Ďurinová, Ivan Marci, Nitra, Peter Struk, Patrik Londák, Zl. Moravce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Martina Hippová, Anton Majdiak, Močenok, Roman Uher, Margita Kališová, Šaľa, Ernest Lenický, H. Kráľová, Erik Šimák, D. Krškany, Stanislav Ivančík, Čakajovce

21 - Monika Skalická, Marcela Hallová, Štefan Dekány, Milan Lenčéš, Michal Borovský, Nitra, Laci Takács, Dlhá n/V., Ladislav Varga, Topoľnica, Július Oláh, Matúškovo, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

20 - Tibor Pittich, Šaľa, Ivan Tóth, H. Kráľová, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Ivan Bradáč, Helena Kozlíková, Golianovo
19 - Ernest Szombath, El Ňiňo Libay, Ľudovít Kováč, Nitra, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Tibor Križovič ml., Šaľa
18 - Miroslav Tonka, Sľažany, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Dominik Greguš, Čakajovce, Michal Valášik, Hájske, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Filip Marinov, Rumanová, Tibor Berec, V. Lapáš, Zsolt Kováč, D. Saliby
17 - Milan Vöröš, Viliam Halla st., Nitra, Branislav Pospiš, Šaľa, Attila Sonlajtner, Žirany, Ivan Barbušiak, Martin n/Ž., Tibor Rakoncza, H. Saliby, Vojtech Mesároš, Lehota
16 - Štefan Mrllák, Šaľa, Erik Fábry, V. Cetín, Stanislav Roman, Bratislava, Ladislav Holečka, Ladice
15 - Ivan Švajčík, Jozef Hudec st., Dominika Klčová, Nitra, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Marián Blaho, Čeľadice, Miroslav Piovarči, Lužianky, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž.
14 - Igor Kotora, Vlado Sásik, Nitra, Miroslav Vajzer, Vráble, Jakub „Ošky“ Oškerský, Dyčka, Pavel Períček, Rišňovce, Matúš Čičo, Ivanka, Kotora, Vlado Sásik, Nitra, Slavo Kališ, Šaľa
13 - Ivanko Magdolen, Jožko Moder, Nitra, Pavol Sedliačik, Šaľa, Marek Marcinkech, Vinodol
11 - Ján Šranko, Babindol, Ivan Šimonek ml., Dyčka, Mária Holečková, D. Streda, Peter Vrábel, Križovany, František Zíka, Šurany, Silvester Lenčéš, Močenok, Igor Tkáč, Sereď, Ičko Čapkovič, D. Krškany
10 - Peter Korec, Rišňovce, Milan Hajaš, Nitra, Radoslav Henček ml, Branč
9 - Ján Gažo ml., Vráble, Ján Bucheň, Zl. Moravce, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Filip Deák, Sľažany
8 - Monika Pápayová, H. Kráľová
7 - Jozef Kóša, Pavol Krajčo, Alena Juríková, Nitra, Anna Pauková, Zl. Moravce, Árpád Fazekaš, Neded
6 - Ľubomír Kleštinec, Adriana Zelenáková, Marián Hartman, Samo Slamka, Eva Turňová, Nitra, Marcel Pánis, D. Krškany, Michaela Dobišová, Močenok, Ján Kovarčík, D. Štitáre, Karin Vajzerová, Vráble
5 - Dušan Jančovič, Lukáš Schober, Alena Levčíková, Nitra, Lukáš Félis, Katarína Malá, Lukáš Vajzer, Vráble, Ivan Šimonek st., Dyčka, Michal Bachratý, Šaľa, Ján Zachariáš, Neverice, Vladimír Kozár, Veľký Lapáš, Ivan Magdolen, Janíkovce, Katarína Dobiášová, Čeľadice, Sofia Sonlajtnerová, Žirany, Ján Bíro ml., Čakajovce
4 - Dávid Hamar, Klasov, Matúš Turňa, Jozef Kováč, Nitra, Róbert Graclík, Čeľadice
3 - Milan Vöröš, Iveta Schoberová, Marek Bako, Nitra, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Kristína Gajdošová, Galanta, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Eliáš, Lúčnica
2 - Július Pápay, H. Kráľová, Ján Szorád, Šaľa, Milan Piovarči, Lužianky, Ján Civáň, Golianovo
1 - Martina Magdolenová, Mária Sásiková, Nitra
0 - Miloš Remenár, Sereď

Michal Čery z Jelenca uhádol všetkých 10 zápasov! Vyhráva tak kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken. Zaujímavé je, že pred týždňom neuhádol ani jeden zápas. Po bruchabôli tak prišli hody.

Siedmi tipujúci si pripísali 9 bodov: Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ľuboš Nagy, Jelenec, Ján Slíž, Beladice, Andrej Hudec, Čeladice, Anton Kazáň, Nitra, Terka Tasáryová, Ivanka, Vladimír Tasáry, Ivanka.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Šport

 


  1. Muža v Nitre zabil blesk. Zasiahol ho na námestí oproti kostolu 5 622
  2. Alekšince už oslavujú (+VIDEO) 742
  3. Nový Život spečatil triumf v lige (+VIDEO) 455
  4. Šperky vyrába z krvi, kostí, mlieka aj soli 390
  5. Borci v street workoute zápolili na ihrisku, ktoré postavili deti Foto 306
  6. Fotogaléria: Čechynce - Dyčka 4:1 280
  7. Úspešný víkend hádzanárskych nádejí zo Šale 251
  8. Cestu, ktorú opravila po výstavbe R1 Granvia, teraz ničí Jaguar 246
  9. Dieťa vliezlo pod autobus, nehodu neprežilo. Vodič o ničom nevedel 238
  10. Seredský zázrak. Zo skladu do prvej ligy 186

Najčítanejšie správy

Nitra

Muža v Nitre zabil blesk. Zasiahol ho na námestí oproti kostolu

Ľudia v neďalekej firme počuli silný úder hromu. Potom vonku videli ležať nehybné telo.

Alekšince už oslavujú (+VIDEO)

V. LIGA STRED: Víťaz súťaže je známy už štyri kolá pred koncom. Ivanka vyhrala piaty zápas v rade. Lapáš nevyhral už štyri kolá za sebou. Nevidzany získali druhé jarné víťazstvo.

Nový Život spečatil triumf v lige (+VIDEO)

V. LIGA JUH: Pata potvrdila povesť druhého najofenzívnejšieho mužstva. Jelka má korisť zo Šoporne. Z posledných šiestich tímov vyhrali až traja.

Šperky vyrába z krvi, kostí, mlieka aj soli

Zabudnite na zlato či striebro. Pojem šperk je dnes zrovnateľný s inými médiami, ako šperk môžeme vnímať drobnú plastiku - sochu alebo model architektúry.

Borci v street workoute zápolili na ihrisku, ktoré postavili deti

V iných kútoch Slovenska športovci za ihriskom cestujú denne aj desiatky kilometrov. V najväčšej dedine Nitrianskeho okresu si jej mladí obyvatelia postavili konštrukcie priamo v obci.

Blízke regióny

Počas jarmočného víkendu prepadli na rôznych miestach centra Levíc dvoch ľudí

Trojčlenná skupina si vytypovala 20-ročného muža. O hodinu neskôr iná trojica prepadla 23-ročnú ženu.

O limuzínu trnavského župana nie je záujem

Trnavský samosprávny kraj ponúkol na predaj auto župana so senzorom kvality ovzdušia, senzorom vlhkosti vnútorného priestoru, audiosústavou s deviatimi reproduktormi a ďalšími vychytávkami.

V úrade samosprávneho kraja končí pre nadbytočnosť štrnásť ľudí

Vedenie úradu sa s nimi dohodlo na skončení pracovného pomeru, dostanú aj odstupné.

Všetky správy

Prieskum AKO: Smeru sa nedarí zvrátiť pokles, nové strany výraznejšie nestúpli

Agentúra robila prieskum po ohlásení prezidenta Andreja Kisku, že nebude opätovne kandidovať.

Vláda schválila jednorazový štátny sviatok

Návrh zákona predloží do parlamantu ministerka kultúry.