Utorok, 13. november, 2018 | Meniny má Stanislav

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

Peter Rajnoha a Ľubomír Straňák uhádli 8 zápasov. Poradie na čele: 48 - Vlado Lyžičiar, Tibor Hamara, 47 - Roman Margetin, atď.

Po kartón piva si prišiel Michal Čery z Jelenca (s vnukom Jakubom), ktorý pred týždňom uhádol všetkých 10 zápasov! (Zdroj: vm)

Správne tipy 9. kola

Senica - FC ViOn 3:1 1
Galanta - Dubnica 0:0 X
Oponice - Zbehy 0:1 2
Váhovce - H. Saliby 2:0 1
Horný Ohaj - Vlčany 1:3 2
Rišňovce - Veľký Cetín 1:1 X
Hosťová - Babindol 2:1 1
Čifáre - Jelenec 0:0 X
Mostová - Šintava 2:1 1
Veča - Betonáris Šaľa 1:4 2

Poradie po 9. kole

48 - Vlado Lyžičiar, Podhorany, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce

47 - Roman Margetin, Rišňovce

46 - Erik Barát, Žitavany

45 - Ivan Lauko, Nitra, Alfonz Ondrejmiška, Machulince

Článok pokračuje pod video reklamou

44 - Mirka Tóthová, Šaľa, Jozef Filo, Mojmírovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, František Andraško, Jelenec, Gabriel Šuba, Čechynce

43 - René Daniš, Miloš Sýkora, Július Michalička ml., Nitra, Ján Kóssi, Čifáre, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Jaroslav Skačan, Žihárec, Tibor Glovenský, Košúty, Ivan Bakyta, Jarok, Stanislav Debnár, Pavol Králik, Zbehy, Jožko Černý, Rumanová, Ján Slíž, Beladice, Andrej Hudec, Čeladice, Róbert Lipecký, Čakajovce

42 - Miroslav Fábry, Marián Mičík, Stanislav Billik, Patrik Studený, Ernest Mako, Slavomír Kotrla, Nitra, Viliam Matejov, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Anton Žáčik st., Michal Beláň, Svätoplukovo, Peter Lukáč, Lehota, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Lukáš Valent, Hosťovce, Nikola Móri, Šaľa, Juraj Mészáros, Selice, Imrich Hrdlica, Báb, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Marián Koreň, Čeľadice, Štefan Deák, Sľažany, Daniel Lörincz, Branč, Alexander Mikláš, Rumanová, Peter Pecho, Beladice, Marek Vlček, Čakajovce

41 - Patrik Andrášik, Štefan Bede, Štefan Duchoň, František Bojda, Nitra, Marián Móri, Dezider Vanko, Peter Hipp, Šaľa, Štefan Tóth, Klasov, Jozef Králik, T. Mlyňany, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Miloš Majdiak, Močenok, Michal Čery, Jelenec, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Viera Bradáčová, Golianovo

40 - Rado Vágai, Boris Grežo, Richard Magušin, Bohuslav Bene, Eduard Szabó, František Piška, Jarmila Saidová, Nitra, Viliam Félis, Imrich Struhár, Vráble, Erika Tomášová, Jozef Sperka, Zl. Moravce, Jaroslav Kotrec, D. Obdokovce, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Šabo, Žitavany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Pavol Javorka, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Emil Dubec, Žikava, Henrich Richter, Bratislava, Jozef Čentéš, Čakajovce, Samuel Lukáč, Sereď, Jana Gálová, Žirany, Anton Viskup, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Ján Hegyi, Jelka, Jozef Šidó, Veľká Mača, Milan Minarovič, Behynce, Martina Segíňová, Juraj Segíň, Sľažany, Štefan Fiala, Branč, Vincent Komačka, Topoľčany, Karol Blažovič, Lužianky, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Dušan Vnučko, D. Krškany

39 - Dušan Letko, Vlado Krajčovič, Miroslav Lieskovský, Ľudovít Konečný, Dušan Novorolník, Ladislav Piška, Marek Husivarga, Marián Grman, František Križan, Anton Kazáň, Ladislav Pindeš, Nitra, Peter Zeleňák, Jozef Danada, Šaľa, Ivan Ďurický, Branč, Mária Marušincová, V. Cetín, František Margetin, Jozef Horňák, Rišňovce, Jozef Dubaj, Jozef Šebík, Topoľčianky, Marek Paukov, Žitavany, Viliam Moravčík, Kajal, Marián Valla, V. Zálužie, Jozef Labuda, Solčany, Ján Štepiansky, Hostie, Vlado Jánošík, Juraj Holták, D. Krškany, Marián Herceg, Jozef Török, Pata, Magda Čmaradová, Sereď, Anna Duczová, H. Kráľová, Erik Candrák, Alekšince, Attila Drozdák, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Tomáš Švec, Pohranice, Marián Pauk, Rumanová, František Čaniga, Dražovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Miroslav Havetta ml., Lovce, Boris Lacika, Zbehy

38 - Dionýz Pecháček, Miroslav Brezina, Pavel Dojčár, Ľudovít Laca, Pavel Búš, Pavol Vörös, František Dedič, Janka Danková, Nitra, Jozef Hoppan, Ladislav Németh, Martina Baková, Vráble, Peter Čepček, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Milan Roško, Dyčka, Eva Kováčová, Čifáre, Ľubomír Ballay, Vincent Hunka, Lužianky, Imrich Valent, Hosťovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Vladimír Kováč, Lovce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Štefan Hipp, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, František Kausek, Klasov, Dušan Petrovič, Obyce, František Kóša, Milan Fúska, Marek Zeleňák, Branč, Juraj Bárek, Žirany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Milan Bíro, Milan Mako, Helena Maková, Čakajovce, František Švihorík, Pusté Sady, Alexander Kobza, Čechynce, Tibor Šmitala, Čab, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Matej „Dixi“ Jánošík, Hruboňovo, Roland Babulic, Lukáčovce, František Maťo, D. Obdokovce, Slavko Mikula, Zbehy

37 - Vladimír Zabák, Ľubomír Turňa, Mariana Letková, Tomáš Levčík, Katarína Billiková, Peter Plandora, Viera Lauková, Michal Garay, Lukáš Mála, Dezider Zaujec, Miro Raček, Lenka Sýkorová, Marián Benca, Peter Kardoš, Peter Kompas, Stanislav Habáň, Nitra, Ján Golha, Peter Nagy, Vráble, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Jozef Vodný, Lukáš Kondela, Babindol, Pavol Patkolo, Lúčnica, Ľuboš Nagy, Jelenec, Alex Lovaš, H. Saliby, Peter Vrabec, Čakajovce, Andrejka Božiková, Hosťovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Irena Petková, Zl. Moravce, Peter Tuhý, Machulince, Štefan Ambrus, Žihárec, Tomáš Karacsóny, Váhovce, Lubor Kajaba, Ivanka, Július Szarka, Topoľnica, Juraj Valla, V. Zálužie, Ján Gál, Jozef Gál, Žirany, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Kristián Varga, Tešedíkovo, Mário Pánis, Martin Tesár, D. Krškany, Milan Roman, Čab, Ján Weselovski, Miroslav Močol, Hlohovec, Michaela Benköová, Tomáš Minarovič, Močenok, Juraj Dubeň, Ľubomír Mikula, Lehota, Michaela Žemberová, Nové Sady, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Zoltán Jancso, Vlčany, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Adrián Danada, Šaľa, Jozef Rehuš, Cyril Slamka, Štefan Valovič, Rišňovce, Peter Vranský, Zbehy

36 - Marianna Viskupová, Mária Kóšová, Ján Bernát, František Benc, Dominik Slamka, Alexander Jurík, Michal Kucharovič, František Juhás, Jozef Prešinský, Štefan Matesko, Ján Kmeťo, Pavel König, Ján Doboš, Nitra, Tatiana Mifková, Zuzana Ürge, Róbert Sedlák, Šaľa, Michal Bedeč, Jozef Baťala, Milan Kukučka, Žitavany, Ján Jacsa, Žihárec, Sandra Gálová, Marián Cifra, Žirany, Marián Labai, Mankovce, Peter Török, Pavol Török, Jozef Kúdela, V. Dolina, Vladimír Guláš, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Dušan Bogár, Galanta, Ján Árgyusi, Neded, Jozef Šercel, Váhovce, Mário Čurgali, D. Krškany, Milan Šlosár, Čab, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Dušan Irsák, Sereď, Michal Hájnik, Pusté Sady, Rudolf Macho, Kolíňany, Ivan Kupec, Čakajovce, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Boris Mesároš, Lehota, Anton Bapčány, D. Obdokovce, František Chudý, Rišňovce, František Imre, Branč

35 - Ján Šimun, František Filo, Marián Barta, Peter Cúcor, Vladimír Galas, Juraj Čentéš, František Grom, Peter Solčianský, Nitra, Jakub Chrenko, František Kunkel, Eva Lahučká, Jozef Masár, Zl. Moravce, Miroslav Oslanec, František Prešinský, Vráble, Peter Lehocký, František Szolík, Šaľa, Juraj Šranko, Babindol, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Renáta Kováčová, Čifáre, Miroslav Bédi, Lúčnica, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Ivan Tóth, Čakajovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Pavel Babiak, Žitavany, Csaba Nagy, Žihárec, Nela Richterová, Malinovo, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Peter Bodi, Zbehy, Emanuel Maňúch, Žirany, Jaroslav Lazor, Báb, Barbora Matušicová, Hájske, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Peter Náhlik, Peter Matulník, Nové Sady, Jaroslav Viskup, Rumanová, Peter Andódi, Dlhá n/V., Daniel Jamrich, Kolíňany, György Jakubecz, H. Saliby, Marián Mateička, Behynce, Albert Lauro, Čeľadice, Peter Sliška, Šurianky, Peter Macháč, František Kaufman, Jozef Nikodem, Rišňovce, Ladislav Čekey, Pohranice, Róbert „Dixi“ Jánošík, D. Krškany, Štefan Šlosár, Golianovo, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Štefan Török, Branč, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

34 - Vladimír Kompas, Vladimír Nemšovský, Jozef Nosian, Milan Púčik, Denisa Bakošová, Juraj Náhlovský, Mária Sýkorová, Nitra, Jozef Baláž, Milan Lazan, Július Miškovič, Pavel Mihálik, Šaľa, Dušan Babocký, Jozef Paukov, Jozef Virág, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Gabriela Szőkeová, Jozef Andel, Vráble, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Dušan Gál, Klasov, Mária Látečková, Svätoplukovo, Štefan Mravík, Žitavany, Tomáš Jankovič, Zvončín, Alexander Repta, Branč, Štefan Dubnička, Váhovce, Ladislav Baláži, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, František Laczko, Tešedíkovo, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Marián Balko, Štitáre, Stanislav Packa, Močenok, Róbert Stareček, Sereď, Viktor Balko, Lužianky, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Roman Obložinský, Ivanka, Fero Libay, D. Krškany, Milan Greguš, Zbehy, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Jozef Martiška, Dražovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Zara Čekey, Pohranice, Miloš Gál st., Žirany, Andrej Vereš, Dalibor Bradáč, Golianovo, Aďka Vöröšová, Rumanová, Albín Tóth, Čakajovce

33 - Štefan Zabák, Michal Lauko, Stano Gábor, Roman Hradecký, Pavel Čvirik, Ján Hudec, Nina Mičíková, Jozef Ehrenhold, René Matyó, Nitra, Pavol Uher, Jozef Lenčéš, Jozef Kučera, Jozef Pec, Miroslav Šiška, Milan Bekéni, Stanislav Skačan, Šaľa, Peter Vašek, Terka Tasáryová, Vladimír Tasáry, Ivanka, Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Juraj Hamar, Klasov, Jozef Roško, Dyčka, Milan Búcora, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Katarína Vlčeková, Daniel Ivančík, Čakajovce, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, František Novák, Tešedíkovo, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Magdaléna Csizmadiová, Kráľová n/V., Lenka Ribarič, Beladice, Dušan Švehla, Sereď, Vladimír Gombáš ml., Róbert Lešš jr., Močenok, Michal Šoka, H. Kráľová, Bohuš Baják, Luźianky, Ivan Kozár, Margita Pánisová, D. Krškany, Miroslav Kozlík, Golianovo, Bartolomej Guľka, Branč, Miloš Kukučka, Žitavany

32 - Daniel Mičík, Milan Ružička, Júlia Kucharovičová, Júlia Urbanová, Daniel Tasáry, Jaroslav Andrášik, Dávid Said, Anitka Vallová, Nitra, Miroslav Vojtek „Ara“, Radek Kováčik, Jakub Vojtek, Vráble, Ladislav Molnár, Jozef Karlubík, Ján Szőcs, Šaľa, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Matúš Vajzer, Milan Božik, Báb, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Miroslav Drahoš, Jozef Homola, Hosťovce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Jaroslav Peťko, Piešťany, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Štefan Varga, Topoľnica, Vojtech Borka, Trstice, Michal Palka, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Daniel Čerman, D. Obdokovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Jozef Balla, V. Lapáš, Vladimír Gombáš st., Močenok, Juraj Husár, Malý Lapáš, Ferko Valent, T. Mlyňany, Ľudmila Verešová, Pavol Bradáč, Stanislav Majerčík, Vladimír Chlpík, Golianovo, Lukáš Mesároš, Lehota, Vladimír Kubala, Belince

31 - Ľudovít Černek, Erich Schober, Igor Drotár, Mária Königová, Ľubica Tasáryová, Roman Sýkora, Karol Ryba, Viliam Halla ml., Jaroslav Belan, Ľudovít Desat, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Gašpar Gál, Žirany, Juraj Csirik, Peter Jobbágy, Miroslav Mokráš, František Szpevár, Marián Titka, Šaľa, Jozef Barát, Topoľčany, Jana Tóthová, Peter Odráška, Slavomír Tóth, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Adrián Černý, Malý Lapáš, Tibor Panyik, Matúškovo, Tibor Bene, D. Obdokovce, Gabriel Fazekaš, Neded, Adam Bíro, Čakajovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Roman Guzmický, František Bálint, Ivanka, Štefan Páleník, Prílepy, František Lörinc, Lúčnica

30 - Jozef Drobec, Juraj Urban, Slavomír Brna, Peter Benca, Jakub Bernát, Tatiana Kucharová, Nitra, Jozef Sklenár, Viktor Csizmadia, Štefan Danada, Gabriel Miškovič, Tibor Odráška, Šaľa, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Róbert Darász, Tešedíkovo, Andrej Repta, Ladislav Székely, Branč, Roman Bilický, Preseľany, Ladislav Vass, Baloň, Pavol Pagáč, Ivanka, Juraj Német, D. Lefantovce, Matej Letko, Roman Bulko, Marcel Hajaš, Dušan Podhradský, D. Krškany, Ján Lipovský, Báb, Július Bradáč, Ladislav Németh, Golianovo, Ladislav Kéry, Volkovce, Ján Bíro, Čakajovce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Vladimír Miškolci, Lehota, Tibor Horváth, Komjatice, Ladislav Babóti, Vlčany, František Sabo, Vinodol, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Ján Babčan, Zbehy

29 - Július Michalička st., Ľuboš Mičík, Marek Horváth, Ivan Minárik, František Hrnčiar st., Vladimír Papp, Miriama Ďurinová, Ľuboš Baranec, Eva Konečná, Nitra, Ľuboš Plevka, Emil Tatai, Samuel Skalický, Šaľa, Ladislav Szőke, Vráble, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Jaro Fúska, Zbehy, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Peter Civáň, Golianovo

28 - Ladislav Skalický, Milan Borovský, Ľuboš Šindler, Štefan Dekány, Milan Petráš, Nitra, Marianna Psotková, Vieska n/Ž., Miroslav Kováč, Dávid Baláž, Vráble, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Ján Félis, Alojz Jenis, Žitavany, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Peter Lajda, Imrich Guzmický, Ivanka, Anton Majdiak, Močenok, Adam Nádaský, Lužianky, Richard Konopásek, Bohuš Konopásek, Rumanová, Miroslav Šiller, Golianovo, Mária Mesárošová, Lehota

27 - Lucia Dolníková, Michal n./Ž., Ján Školník, Zl. Moravce, Roman Uher, Margita Kališová, Šaľa, Ladislav Varga, Topoľnica, Filip Dobiáš, Čeľadice, Ján Kozla, Žirany, Peter Cyprián, Nitra, Attila Szolnoki, Dyčka

26 - Miro Račko, Milan Furka, Jozef Nemeš st., Ivan Marci, Nitra, Peter Struk, Patrik Londák, Tibor Széker, Zl. Moravce, Imrich Drozdák, Babindol, Marek Viskup, Rumanová, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Ján Kollár, Zbehy, Lukáš Bíro, Čakajovce, Ladislav Nagy, Vráble, Peter Gomboš, Šaľa

25 - Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Martina Hippová, Močenok, Matúš Jančo, Jelenec, Ján Jambor, Rišňovce, Ivan Bradáč, Helena Kozlíková, Golianovo

24 - Monika Skalická, Ľudovít Kováč, Miloš Segéň, Milan Lenčéš, Michal Borovský, Nitra, Jozef Malý, Patrícia Šranková, Vráble, Tibor Pittich, Šaľa, Ivan Tóth, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Július Oláh, Matúškovo, Anton Barčák, Abrahám, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Erik Šimák, D. Krškany, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Stanislav Ivančík, Čakajovce

23 - Juraj Minárik, Obyce, Jozef Šrank, V. Lapáš, El Ňiňo Libay, Nitra, Marek Fábry, Šurianky, Bogdan Streer, N. Hrnčiarovce

22 - Ernest Lenický, H. Kráľová, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Tibor Berec, V. Lapáš

21 - Ivan Barbušiak, Martin n/Ž., Laci Takács, Dlhá n/V., Marcela Hallová, Milan Vöröš, Nitra, Filip Marinov, Rumanová, Zsolt Kováč, D. Saliby, Vojtech Mesároš, Lehota

20 - Jozef Hudec st., Ľubomír Bartakovič, Nitra, Stanislav Roman, Bratislava
19 - Ernest Szombath, Nitra, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Tibor Križovič ml., Slavo Kališ, Šaľa, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž.
18 - Miroslav Tonka, Sľažany, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Dominik Greguš, Čakajovce, Michal Valášik, Hájske, Viliam Halla st., Nitra
17 - Attila Sonlajtner, Žirany, Igor Kotora, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Branislav Pospiš, Šaľa
16 - Štefan Mrllák, Šaľa, Erik Fábry, V. Cetín, Ladislav Holečka, Ladice
15 - Ivan Švajčík, Dominika Klčová, Jožko Moder, Nitra, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Marián Blaho, Čeľadice, Silvester Lenčéš, Močenok, Miroslav Piovarči, Lužianky, Ičko Čapkovič, D. Krškany
14 - Miroslav Vajzer, Vráble, Jakub „Ošky“ Oškerský, Dyčka, Pavel Períček, Rišňovce, Matúš Čičo, Ivanka, Vlado Sásik, Nitra
13 - Pavol Sedliačik, Šaľa, Ivanko Magdolen, Nitra, Marek Marcinkech, Vinodol, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor
11 - Ján Šranko, Babindol, Ivan Šimonek ml., Dyčka, Mária Holečková, D. Streda, Peter Vrábel, Križovany, František Zíka, Šurany, Igor Tkáč, Sereď
10 - Ján Zachariáš, Neverice, Peter Korec, Rišňovce, Milan Hajaš, Nitra, Radoslav Henček ml, Branč
9 - Ján Gažo ml., Vráble, Ján Bucheň, Zl. Moravce, Matúš Turňa, Nitra, Filip Deák, Sľažany
8 - Monika Pápayová, H. Kráľová
7 - Anna Pauková, Zl. Moravce, Jozef Kóša, Pavol Krajčo, Jozef Kováč, Alena Juríková, Nitra, Árpád Fazekaš, Neded
6 - Marcel Pánis, D. Krškany, Michaela Dobišová, Močenok, Ján Kovarčík, D. Štitáre, Ľubomír Kleštinec, Adriana Zelenáková, Marián Hartman, Samo Slamka, Eva Turňová, Nitra, Karin Vajzerová, Vráble
5 - Lukáš Félis, Katarína Malá, Lukáš Vajzer, Vráble, Ivan Šimonek st., Dyčka, Michal Bachratý, Šaľa, Vladimír Kozár, Veľký Lapáš, Ivan Magdolen, Janíkovce, Katarína Dobiášová, Čeľadice, Dušan Jančovič, Lukáš Schober, Alena Levčíková, Nitra, Sofia Sonlajtnerová, Žirany, Ján Bíro ml., Čakajovce
4 - Dávid Hamar, Klasov, Róbert Graclík, Čeľadice
3 - Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Milan Vöröš, Iveta Schoberová, Marek Bako, Nitra, Kristína Gajdošová, Galanta, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Eliáš, Lúčnica
2 - Július Pápay, H. Kráľová, Ján Szorád, Šaľa, Milan Piovarči, Lužianky, Ján Civáň, Golianovo
1 - Martina Magdolenová, Mária Sásiková, Nitra
0 - Miloš Remenár, Sereď

V 9. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov, čo dokázali dvaja súťažiaci: Peter Rajnoha zo Zlatých Moraviec a Ľubomír Straňák z Hornej Kráľovej. Prosíme ich, aby dali vedieť do redakcie, či súhlasia s rozdelením kartónu piva Corgoň, alebo máme žrebovať.

Štrnásť tipérov uhádlo 7 zápasov.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu: martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. OMV má riešenie na neohlásených kuriérov
  2. Z Park Avenue do Parku pod Kolibou
  3. Volkswagen T-Cross má z každého niečo
  4. Prežije tisícročia. Papier vyrábajú 2000 rokov starou metódou
  5. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní
  6. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov
  7. SME pripravení na komunálne voľby vo veľkom štýle
  8. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami
  9. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí
  10. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku!
  1. Odborná exkurzia po vodných stavbách v Českej republike
  2. Diskusný stôl na tému Energetická certifikácia budov
  3. Druhy ochranných známok
  4. OMV má riešenie na neohlásených kuriérov
  5. Volkswagen T-Cross má z každého niečo
  6. Prežije tisícročia. Papier vyrábajú 2000 rokov starou metódou
  7. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní
  8. Modesta Real Estate úspešne sprostredkovala obchodnú transakciu
  9. Už viete, čo spravíte s ojazdenými, letnými pneumatikami?
  10. Z Park Avenue do Parku pod Kolibou
  1. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami 25 016
  2. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní 14 508
  3. Prežije tisícročia. Papier vyrábajú 2000 rokov starou metódou 14 210
  4. SME pripravení na komunálne voľby vo veľkom štýle 9 630
  5. 5 brigád, ktoré pomôžu v budúcej kariére 9 092
  6. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku! 9 051
  7. Neukladajte si nič, čo vás môže ohroziť. Ako zabezpečiť telefón? 8 543
  8. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí 7 827
  9. 8 vecí, ktoré môžu ohroziť úspešné podnikanie 6 979
  10. Mimoriadne dlhopisy až 7% p.a. už od 4 rokov 3 800

Hlavné správy z MY Nitra

Už túto sobotu v Nitre nastane Noc divadiel

Pre divákov majú pripravený program Divadlo Andreja Bagara, Staré divadlo Karola Spišáka i Tralaškola.

Nový primátor Nitry sa chce pozhovárať so všetkými poslancami

Marek Hattas sa bude môcť v zastupiteľstve oprieť o desiatich nezávislých poslancov.

Päť Nitranov pri reprezentácii

Fyzioterapeut Marián Drinka je pri národnom tíme už 20 rokov.

V Šali budú mať prevahu nezávislí poslanci, primátor nemal protikandidáta

V Šali budú mať prevahu nezávislí poslanci. Z celkového počtu 21 poslancov bude 15 nezávislých, dvaja za Smer-SD a po jednom za KDH, OĽANO, Most-Híd a SPOLU – občianska demokracia.

Bývalý primátor vzal prehru športovo

Dvonč hovorí, že odchádza s čistým svedomím a život ide ďalej.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Jahody v novembri. Ovocinári vyhlásili samozber

Ovocinári pozývajú prvýkrát v histórii na novembrový samozber jahôd.

Pri Šuranoch nelegálne vypílili historickú aleju

Podľa ochranára je na vine honba za agrodotáciami. Pomôcť môže lesníckodrevárska inšpekcia.

Kto kde uspel. Pozrite si zoznamy ľudí, ktorí nás budú zastupovať

V komunálnych voľbách sme si vyskladali starostov, primátorov a miestne zastupiteľstvá. Pozrite sam kde kto uspel (zvolení sú zvýraznení hrubšie).

Šporar v Nitre rozbil plafón a označil ju za malú dedinu

V zápase Nitra - Slovan (1:2) sa blýskalo kartami, červenú si zlízol aj hosť Andraž Šporar, najlepší strelec Fortuna ligy mal navyše slovný konflikt s členom domáceho predstavenstva.

Vybrali SME

Už ste čítali?