Nedeľa, 20. máj, 2018 | Meniny má Bernard
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 10. kole

Piati tipujúci uhádli sedem zápasov. Vyšli až tri remízy. Poradie na čele: 54 - Vlado Lyžičiar, Podhorany, 52 - Roman Margetin, Rišňovce, atď.

V 9. kole si kartón piva Corgoň rozdelili dvaja víťazi. Na snímke je Peter Rajnoha zo Zlatých Moraviec. (Zdroj: ki)

Správne tipy 10. kola

FC ViOn - FC Nitra 2:2 X
Čeľadice - Hrušovany 2:6 2
Báb - Lapáš 2:2 X
Trstice - Šoporňa 1:0 1
Lehota - Volkovce 4:4 X
V. Cetín - D. Obdokovce 6:0 1
Lukáčovce - Mojmírovce 4:2 1
D. Štitáre - Hosťová 2:3 2
Sľažany - Obyce 2:0 1
Trnovec - Hody 2:3 2

Poradie po 10. kole

54 - Vlado Lyžičiar, Podhorany

52 - Roman Margetin, Rišňovce

51 - Erik Barát, Žitavany, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce

50 - Jozef Filo, Mojmírovce, Ivan Lauko, Nitra

Článok pokračuje pod video reklamou

49 - René Daniš, Nitra, František Andraško, Jelenec, Alfonz Ondrejmiška, Machulince

48 - Ján Kóssi, Čifáre, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Tibor Glovenský, Košúty, Mirka Tóthová, Šaľa, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Gabriel Šuba, Čechynce, Miloš Sýkora, Nitra

47 - Boris Grežo, Patrik Andrášik, Stanislav Billik, Patrik Studený, Nitra, Anton Žáčik st., Michal Beláň, Svätoplukovo, Nikola Móri, Dezider Vanko, Šaľa, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Jaroslav Skačan, Žihárec, Imrich Hrdlica, Báb, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ivan Bakyta, Jarok, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Stanislav Debnár, Zbehy, Jožko Černý, Alexander Mikláš, Rumanová, Ján Slíž, Beladice, Andrej Hudec, Čeladice, Róbert Lipecký, Čakajovce

46 - Miroslav Fábry, Štefan Duchoň, Slavomír Kotrla, Július Michalička ml., Nitra, Štefan Tóth, Klasov, Peter Lukáč, Lehota, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Lukáš Valent, Hosťovce, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Štefan Deák, Sľažany, Marek Vlček, Čakajovce

45 - Richard Magušin, Marián Grman, Ernest Mako, Nitra, Jaroslav Kotrec, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Marián Móri, Šaľa, Vlado Jánošík, D. Krškany, Jozef Čentéš, Čakajovce, Marián Koreň, Čeľadice, Anton Viskup, Pusté Sady, Daniel Lörincz, Branč, Michal Čery, Jelenec, Peter Pecho, Beladice

44 - Rado Vágai, Dušan Letko, Marián Mičík, Vlado Krajčovič, Dušan Novorolník, František Piška, Ladislav Piška, František Bojda, František Križan, Stanislav Habáň, Nitra, Viliam Félis, Imrich Struhár, Vráble, Mária Marušincová, V. Cetín, František Margetin, Rišňovce, Erika Tomášová, Zl. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Šabo, Žitavany, Miroslav Havetta ml., Lovce, Jozef Králik, T. Mlyňany, Juraj Mészáros, Selice, Peter Hipp, Šaľa, Emil Dubec, Žikava, Henrich Richter, Bratislava, Jozef Labuda, Solčany, Samuel Lukáč, Sereď, Anna Duczová, H. Kráľová, Jana Gálová, Žirany, Ján Hegyi, Jelka, Jozef Šidó, Veľká Mača, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Pavol Králik, Zbehy, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Ľubomír Ballay, Lužianky, Dušan Vnučko, D. Krškany

43 - Miroslav Lieskovský, Jarmila Saidová, Peter Kardoš, Nitra, Ján Golha, Martina Baková, Vráble, Štefan Hipp, Adrián Danada, Šaľa, Ľuboš Nagy, Jelenec, Ivan Ďurický, Branč, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Marek Paukov, Žitavany, Bernardína Jobková, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marián Valla, V. Zálužie, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Marián Herceg, Jozef Török, Pata, Vincent Hunka, Štefan Peťovský, Lužianky, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Alexander Kobza, Čechynce, Milan Minarovič, Behynce, Juraj Segíň, Sľažany, Tomáš Minarovič, Močenok, Boris Mesároš, Lehota, Viera Bradáčová, Golianovo, František Čaniga, Dražovce, Miroslav Močol, Hlohovec, Jozef Horňák, Rišňovce, Helena Maková, Čakajovce, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

42 - Miroslav Brezina, Tomáš Levčík, Pavel Dojčár, Ľudovít Laca, Katarína Billiková, Štefan Bede, Ľudovít Konečný, Bohuslav Bene, Jozef Nosian, Dominik Slamka, Anton Kazáň, Dezider Zaujec, Ladislav Pindeš, Nitra, Jozef Hoppan, Ladislav Németh, Vráble, Jozef Sperka, Irena Petková, Zl. Moravce, Peter Zeleňák, Róbert Sedlák, Šaľa, Pavol Patkolo, Lúčnica, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Tuhý, Machulince, Vladimír Kováč, Lovce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Miroslav Szlamka, Váhovce, Viliam Moravčík, Kajal, Juraj Bárek, Žirany, Milan Mako, Ivan Kupec, Čakajovce, Miloš Majdiak, Močenok, Mário Pánis, Juraj Holták, D. Krškany, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Milan Roman, Tibor Šmitala, Čab, František Švihorík, Pusté Sady, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Marián Pauk, Rumanová, Matej „Dixi“ Jánošík, Hruboňovo, Štefan Fiala, Branč, Vincent Komačka, Topoľčany, Karol Blažovič, Lužianky

41 - Dionýz Pecháček, Mariana Letková, Peter Plandora, Eduard Szabó, Pavel Búš, František Benc, Marek Husivarga, Pavol Vörös, Pavel König, Lenka Sýkorová, Marián Benca, Peter Kompas, Nitra, Alexej Pavlov, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Peter Frajka, Vieska n/Ž., Milan Roško, Dyčka, Eva Kováčová, Čifáre, František Prešinský, Vráble, Andrejka Božiková, Imrich Valent, Hosťovce, Peter Čepček, Zl. Moravce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Milan Kukučka, Žitavany, Ján Jacsa, Žihárec, Nela Richterová, Malinovo, Lubor Kajaba, Ivanka, Július Szarka, Topoľnica, Dušan Petrovič, Obyce, František Kóša, Milan Fúska, Branč, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Ján Štepiansky, Hostie, Jaroslav Lazor, Báb, Dušan Bogár, Galanta, Magda Čmaradová, Sereď, Barbora Matušicová, Hájske, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Jozef Kúdela, V. Dolina, Ján Weselovski, Hlohovec, Michaela Benköová, Močenok, Juraj Dubeň, Lehota, Martina Segíňová, Sľažany, Tomáš Švec, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, František Maťo, D. Obdokovce, Slavko Mikula, Boris Lacika, Zbehy, Cyril Slamka, Rišňovce

40 - Vladimír Zabák, Ľubomír Turňa, František Filo, František Dedič, Ján Kmeťo, Miro Raček, Janka Danková, Nitra, Tatiana Mifková, Peter Lehocký, Pavol Javorka, Július Miškovič, Jozef Danada, Šaľa, Kristián Frajka, Jozef Masár, Zl. Moravce, Jozef Vodný, Babindol, Peter Nagy, Gabriela Szőkeová, Vráble, Renáta Kováčová, Čifáre, Alex Lovaš, H. Saliby, Ivan Tóth, Peter Vrabec, Milan Bíro, Čakajovce, Michal Bedeč, Žitavany, Tomáš Karacsóny, Jozef Šercel, Váhovce, Sandra Gálová, Ján Gál, Jozef Gál, Žirany, František Kausek, Klasov, Marián Labai, Mankovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Peter Török, Pavol Török, V. Dolina, Ondrej Kozolka, Volkovce, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Kristián Varga, Tešedíkovo, Erik Candrák, Alekšince, Milan Šlosár, Čab, Jaroslav Viskup, Rumanová, Stanislav Packa, Močenok, Michal Hájnik, Pusté Sady, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Rudolf Macho, Kolíňany, Michaela Žemberová, Nové Sady, Roland Babulic, Lukáčovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Zoltán Jancso, Vlčany, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Rehuš, Štefan Valovič, Rišňovce, František Imre, Branč, Martin Tesár, D. Krškany

39 - Ján Šimun, Marianna Viskupová, Mária Kóšová, Marián Barta, Ján Bernát, Peter Cúcor, Alexander Jurík, Vladimír Galas, Michal Kucharovič, Michal Garay, Milan Púčik, Jozef Prešinský, Denisa Bakošová, Štefan Matesko, Lukáš Mála, Mária Sýkorová, Nitra, Eva Lahučká, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Peter Šponiar, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Miroslav Bédi, Lúčnica, Jozef Baťala, Žitavany, Jozef Baláž, Šaľa, Csaba Nagy, Žihárec, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Marián Cifra, Emanuel Maňúch, Žirany, Juraj Valla, V. Zálužie, Ján Árgyusi, Neded, Gabriel Lešš, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Peter Andódi, Dlhá n/V., Daniel Jamrich, Kolíňany, Marián Mateička, Behynce, Roman Obložinský, Ivanka, Peter Macháč, František Chudý, Rišňovce, Milan Greguš, Peter Vranský, Zbehy, Marek Zeleňák, Branč, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Štefan Šlosár, Golianovo, Aďka Vöröšová, Rumanová, Lukáš Kondela, Babindol

38 - Michal Lauko, Vladimír Kompas, Vladimír Nemšovský, Roman Hradecký, Viera Lauková, František Grom, František Juhás, Jozef Ehrenhold, Anitka Vallová, Nitra, Milan Lazan, František Szolík, Zuzana Ürge, Šaľa, Dušan Gál, Klasov, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Milan Búcora, Peter Náhlik, Nové Sady, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Štefan Dubnička, Váhovce, Lenka Ribarič, Beladice, Vojtech Borka, Trstice, Marián Balko, Štitáre, Jozef Balla, V. Lapáš, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Jozef Martiška, Dražovce, Zara Čekey, Pohranice, Miloš Gál st., Žirany, Róbert „Dixi“ Jánošík, D. Krškany, Jozef Nikodem, Rišňovce, Štefan Török, Branč, Peter Sliška, Šurianky, Vladimír Tasáry, Ivanka

37 - Juraj Čentéš, Nina Mičíková, René Matyó, Juraj Náhlovský, Peter Solčianský, Nitra, Pavol Uher, Jozef Karlubík, Jozef Pec, Miroslav Šiška, Milan Bekéni, Pavel Mihálik, Stanislav Skačan, Šaľa, František Kunkel, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Miroslav Oslanec, Vráble, Juraj Šranko, Babindol, Jozef Roško, Dyčka, Mária Látečková, Svätoplukovo, Štefan Mravík, Miloš Kukučka, Žitavany, Miroslav Drahoš, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Jaroslav Peťko, Piešťany, Štefan Ambrus, Žihárec, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, František Laczko, Tešedíkovo, Dušan Irsák, Róbert Stareček, Sereď, Ivan Kozár, Fero Libay, D. Krškany, Dalibor Bradáč, Golianovo, Lukáš Mesároš, Lehota, Bartolomej Guľka, Branč, František Kaufman, Rišňovce, Albín Tóth, Čakajovce, Terka Tasáryová, Ivanka

36 - Štefan Zabák, Daniel Mičík, Igor Drotár, Ján Hudec, Daniel Tasáry, Jaroslav Andrášik, Ján Doboš, Nitra, Radek Kováčik, Jozef Andel, Vráble, Peter Vašek, Ivanka, Matúš Vajzer, Báb, Gašpar Gál, Žirany, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Michal Hitka, Martin n/Ž., František Novák, Tešedíkovo, Tomáš Jankovič, Zvončín, Jozef Kučera, Šaľa, Alexander Repta, Branč, Jozef Barát, Topoľčany, Jana Tóthová, Peter Odráška, Michal Šoka, H. Kráľová, Vladimír Gombáš ml., Vladimír Gombáš st., Močenok, Mário Čurgali, Margita Pánisová, D. Krškany, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Bohuš Baják, Luźianky, Daniel Ivančík, Čakajovce, Juraj Husár, Malý Lapáš, Ferko Valent, T. Mlyňany, Csaba Sándor, Kolíňany, Peter Matulník, Nové Sady, Andrej Vereš, Golianovo, Ladislav Kéry, Volkovce, Vladimír Kubala, Belince, Jozef Tvrdoň, H. Krškany

35 - Jozef Drobec, Stano Gábor, Juraj Urban, Peter Benca, Pavel Čvirik, Roman Sýkora, Viliam Halla ml., Júlia Kucharovičová, Eva Konečná, Nitra, Juraj Csirik, Peter Jobbágy, Jozef Lenčéš, Šaľa, Jakub Chrenko, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Varga, Topoľnica, Peter Bodi, Zbehy, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Slavomír Tóth, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Dušan Švehla, Sereď, Róbert Lešš jr., Močenok, György Jakubecz, H. Saliby, Albert Lauro, Čeľadice, Viktor Balko, Lužianky, Adrián Černý, Malý Lapáš, Milan Božik, Báb, Tibor Panyik, Matúškovo, Gabriel Fazekaš, Neded, Stanislav Majerčík, Ladislav Németh, Golianovo, Jozef Kubáň, Alekšince, Ján Bíro, Čakajovce, František Bálint, Ivanka

34 - Ľudovít Černek, Slavomír Brna, Erich Schober, Marek Horváth, Mária Königová, Jakub Bernát, Karol Ryba, Jaroslav Belan, Júlia Urbanová, Vladimír Papp, Ľudovít Desat, Dávid Said, Nitra, Jozef Sklenár, Viktor Csizmadia, Miroslav Mokráš, Emil Tatai, František Szpevár, Gabriel Miškovič, Ján Szőcs, Marián Titka, Šaľa, Jozef Virág, Zl. Moravce, Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Juraj Német, D. Lefantovce, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Jozef Štefák, Rišňovce, Matej Letko, Roman Bulko, Marcel Hajaš, Dušan Podhradský, D. Krškany, Ján Lipovský, Báb, Tibor Bene, D. Obdokovce, Ľudmila Verešová, Miroslav Kozlík, Golianovo, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Imrich Guzmický, Roman Guzmický, Ivanka, Ján Babčan, Zbehy

33 - Július Michalička st., Ľubica Tasáryová, Ivan Minárik, Milan Ružička, Nitra, Ladislav Szőke, Ľuboš Modzga „Šuker“, Ladislav Nagy, Vráble, Ľuboš Plevka, Ladislav Molnár, Tibor Odráška, Šaľa, Juraj Hamar, Klasov, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Magdaléna Csizmadiová, Kráľová n/V., Anton Pánis, Kostoľany p/T., Ladislav Vass, Baloň, Pavol Pagáč, Ivanka, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Daniel Čerman, D. Obdokovce, Adam Nádaský, Lužianky, Jaro Fúska, Zbehy, Richard Konopásek, Rumanová, Ladislav Székely, Branč, Adam Bíro, Čakajovce, Július Bradáč, Pavol Bradáč, Golianovo, Mária Mesárošová, Lehota, Jozef Záhorský, Rišňovce, Ladislav Babóti, Vlčany, František Sabo, Vinodol, Tomáš Lenický, H. Kráľová

32 - Ľuboš Mičík, František Hrnčiar st., Štefan Dekány, Ľuboš Baranec, Tatiana Kucharová, Nitra, Jozef Homola, Hosťovce, Jakub Vojtek, Vráble, Ján Kozla, Žirany, Miroslav Šiller, Vladimír Chlpík, Golianovo, Vladimír Miškolci, Lehota, Tibor Horváth, Komjatice, Štefan Páleník, Prílepy

31 - Ľuboš Šindler, Milan Furka, Miriama Ďurinová, Nitra, Ján Félis, Žitavany, Samuel Skalický, Roman Uher, Margita Kališová, Šaľa, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Andrej Repta, Branč, Ladislav Varga, Topoľnica, František Lörinc, Lúčnica

30 - Štefan Danada, Peter Gomboš, Šaľa, Marianna Psotková, Vieska n/Ž., Miroslav Kováč, Vráble, Milan Borovský, Nitra, Ján Školník, Zl. Moravce, Róbert Darász, Tešedíkovo, Alojz Jenis, Žitavany, Roman Bilický, Preseľany, Anton Majdiak, Močenok, Ján Kollár, Zbehy

29 - Ladislav Skalický, Jozef Nemeš st., Ivan Marci, Nitra, Peter Struk, Zl. Moravce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Marek Viskup, Rumanová, Erik Šimák, D. Krškany, Peter Civáň, Golianovo, Attila Szolnoki, Dyčka

28 - Milan Petráš, Ľudovít Kováč, Milan Lenčéš, Michal Borovský, Nitra, Patrícia Šranková, Dávid Baláž, Vráble, Lucia Dolníková, Michal n./Ž., Peter Lajda, Ivanka, Július Oláh, Matúškovo, Imrich Drozdák, Babindol, Bohuš Konopásek, Rumanová, Ivan Bradáč, Golianovo, Tibor Széker, Zl. Moravce

27 - Milan Vöröš, Peter Cyprián, Miloš Segéň, Nitra, Patrik Londák, Zl. Moravce, Filip Dobiáš, Čeľadice, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Lukáš Bíro, Stanislav Ivančík, Čakajovce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

26 - Monika Skalická, Miro Račko, Nitra, Ivan Tóth, H. Kráľová, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Zsolt Kováč, D. Saliby, Vojtech Mesároš, Lehota

25 - Martina Hippová, Močenok, Tibor Pittich, Šaľa, Jozef Hudec st., Nitra, Matúš Jančo, Jelenec, Ján Jambor, Rišňovce, Helena Kozlíková, Golianovo
24 - Jozef Malý, Vráble, Ivan Barbušiak, Martin n/Ž., Anton Barčák, Abrahám, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Stanislav Roman, Bratislava, Viliam Halla st., Nitra
23 - Juraj Minárik, Obyce, Jozef Šrank, Tibor Berec, V. Lapáš, El Ňiňo Libay, Nitra, Dominik Greguš, Čakajovce, Marek Fábry, Šurianky, Bogdan Streer, N. Hrnčiarovce, Filip Marinov, Rumanová
22 - Ernest Lenický, H. Kráľová, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Michal Valášik, Hájske
21 - Laci Takács, Dlhá n/V., Marcela Hallová, Nitra
20 - Ľubomír Bartakovič, Nitra
19 - Ernest Szombath, Nitra, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Tibor Križovič ml., Slavo Kališ, Šaľa, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž.
18 - Miroslav Tonka, Sľažany, Jožko Moder, Nitra, Ičko Čapkovič, D. Krškany
17 - Attila Sonlajtner, Žirany, Igor Kotora, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Branislav Pospiš, Šaľa, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor
16 - Štefan Mrllák, Šaľa, Erik Fábry, V. Cetín, Ladislav Holečka, Ladice
15 - Ivan Švajčík, Dominika Klčová, Nitra, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Marián Blaho, Čeľadice, Silvester Lenčéš, Močenok, Miroslav Piovarči, Lužianky
14 - Miroslav Vajzer, Vráble, Jakub „Ošky“ Oškerský, Dyčka, Ján Zachariáš, Neverice, Pavel Períček, Rišňovce, František Zíka, Šurany, Matúš Čičo, Ivanka, Vlado Sásik, Nitra
13 - Pavol Sedliačik, Šaľa, Ivanko Magdolen, Matúš Turňa, Nitra, Marek Marcinkech, Vinodol
11 - Ján Šranko, Babindol, Ivan Šimonek ml., Dyčka, Monika Pápayová, H. Kráľová, Mária Holečková, D. Streda, Peter Vrábel, Križovany, Peter Korec, Rišňovce, Igor Tkáč, Sereď, Jozef Kováč, Nitra
10 - Milan Hajaš, Nitra, Radoslav Henček ml, Branč
9 - Ján Gažo ml., Vráble, Ján Bucheň, Zl. Moravce, Filip Deák, Sľažany
8 - Jozef Kóša, Nitra
7 - Anna Pauková, Zl. Moravce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Árpád Fazekaš, Neded, Pavol Krajčo, Alena Juríková, Nitra
6 - Marcel Pánis, D. Krškany, Michaela Dobišová, Močenok, Ján Kovarčík, D. Štitáre, Ľubomír Kleštinec, Adriana Zelenáková, Marián Hartman, Samo Slamka, Eva Turňová, Nitra, Karin Vajzerová, Vráble
5 - Lukáš Félis, Katarína Malá, Lukáš Vajzer, Vráble, Ivan Šimonek st., Dyčka, Michal Bachratý, Šaľa, Vladimír Kozár, Veľký Lapáš, Ivan Magdolen, Janíkovce, Katarína Dobiášová, Čeľadice, Dušan Jančovič, Lukáš Schober, Alena Levčíková, Nitra, Sofia Sonlajtnerová, Žirany, Ján Bíro ml., Čakajovce
4 - Dávid Hamar, Klasov, Róbert Graclík, Čeľadice, Margita Letková, Nitra
3 - Milan Vöröš, Iveta Schoberová, Marek Bako, Nitra, Kristína Gajdošová, Galanta, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Eliáš, Lúčnica, Ladislav Lenický, H. Kráľová
2 - Július Pápay, H. Kráľová, Ján Szorád, Šaľa, Milan Piovarči, Lužianky, Ján Civáň, Golianovo, Ľubica Homolová, Nitra
1 - Martina Magdolenová, Mária Sásiková, Nitra
0 - Miloš Remenár, Sereď

V 10. kole bolo maximom 7 uhádnutých zápasov. Dokázali to piati tipujúci: Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Kristián Frajka, Zl. Moravce, Boris Mesároš, Lehota, Ladislav Nagy, Vráble, Boris Grežo, Nitra. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Záhradky na sídlisku zlikvidovali, začína sa výstavba bytov Foto 1 116
  2. Lezec spadol zo skál pod zrúcaninou hradu Gýmeš Foto 761
  3. Fotogaléria: FC Nitra - Senica 5:2 486
  4. V Gáni padli obidva traťové rekordy 271
  5. Moravcami sa šíri strach z ubytovne pre zahraničných robotníkov 118
  6. Mladšie dorastenky UDHK majú slovenský titul Foto 117
  7. Polícia zadržala nočného vlamača 89
  8. Ďalšie potraviny budú otvorené kratšie. Spôsobili to aj zlodeji 83
  9. Vzorky odoberajú každý rok len z dvadsiatich pieskovísk Foto 71
  10. Korupcia na univerzite: Skúšajúci pri konfrontácii so študentom neobstál 48

Najčítanejšie správy

Nitra

Záhradky na sídlisku zlikvidovali, začína sa výstavba bytov

Bytové domy mali pôvodne stáť na parkovisku. Presunuli ich kvôli petícii.

Lezec spadol zo skál pod zrúcaninou hradu Gýmeš

Muža previezol vrtuľník do nitrianskej nemocnice.

Fotogaléria: FC Nitra - Senica 5:2

Futbalisti Nitry dnes nastrieľali Senici päť gólov, spečatili konečné siedme miesto a zahrajú si baráž o Európsku ligu.

V Gáni padli obidva traťové rekordy

Šiesty ročník Behu Gáňom priniesol doteraz najkvalitnejšiu konkurenciu medzi mužmi aj ženami. Výsledkom bolo výrazné prekonanie traťových rekordov zásluhou B. Csibu a L. Janečkovej.

Moravcami sa šíri strach z ubytovne pre zahraničných robotníkov

Za hoaxy označili šíriace sa správy tri naše zdroje, vrátane manželky konateľa firmy, ktorá vlastní budovu.

Blízke regióny

Tržnica je po pol roku trápenia konečne hotová

„Šapitó“ dokončia počas prevádzky. Šesť mesiacov problémov sa však už skončilo.

Spartak zakončil majstrovskú sezónu prehrou proti Trenčínu

V poslednom ligovom kole podľahol Spartak futbalistom Trenčína.

Päť hráčov Spartaka, o ktorých bude v lete veľký záujem

O týchto piatich hráčov Spartaka bude v lete obrovský záujem.

FOTOGALÉRIA: Bábätká z levickej pôrodnice (17., 18. a 19. týždeň)

Prinášame vám prehľad novorodeniatok, ktoré sme odfotili v levickej nemocnici počas uplynulých týždňov a ich fotky sme zverejnili aj v pondelňajšom vydaní MY Týždeň na Pohroní.

Všetky správy

Švajčiari porazili aj Kanadu a senzačne postúpili do finále MS

Švajčiarsko sa vo finále stretne so Švédskom.

Odhalili stámilióny, robia to po večeroch. Čo robí opozícia

V poslednom období zaberá opozičným poslancom investigatíva celé dni.

Peter Lipa: Moje skutočné meno bolo pre mňa nebezpečné

Peter Lipa oslavuje 75 rokov. Hovorí, že pri živote ho drží záujem o hudbu.

Hokej už hrať nebude. Hossa sa sťahuje na Slovensko

Marián Hossa vynechal pre zdravotné problémy celú sezónu 2017/2018.

Pellegrini o Kiskových slovách: Prezident začína hrať politické hry

Exminister vnútra Tomáš Drucker navrhol zákon, ktorým sa má meniť menovanie prezidenta policajného zboru.