Piatok, 21. september, 2018 | Meniny má Matúš

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

Víťazom kola je Ján Lipovský, ktorý uhádol 8 zápasov. Poradie na čele: 59 - Vlado Lyžičiar, Podhorany, 58 - Roman Margetin, Rišňovce, atď.

Po kartón piva Corgoň si prišiel Kristián Frajka zo Zlatých Moraviec, víťaz 10. kola. (Zdroj: th)

Správne tipy 11. kola

ViOn B Vráble - Led. Rovne 1:2 2
V. Ludince - FC Nitra jun. 2:1 1
H. Kráľová - Krušovce 0:0 X
Štvrtok n/O. - H. Saliby 2:0 1
Lužianky - Chrenová 4:1 1
Rišňovce - Lehota 1:3 2
Jelenec - Vinodol 2:5 2
ViOn D/Hostie - T. Mlyňany 3:1 1
Mostová - Malá Mača 0:3 2
Diakovce - Tešedíkovo 1:1 X

Poradie po 11. kole

59 - Vlado Lyžičiar, Podhorany

58 - Roman Margetin, Rišňovce

56 - Erik Barát, Žitavany, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce

55 - Jozef Filo, Mojmírovce

Článok pokračuje pod video reklamou

54 - Viliam Matejov, Zl. Moravce

53 - Dezider Vanko, Šaľa, Ivan Lauko, Miloš Sýkora, Nitra, Anton Žáčik st., Svätoplukovo

52 - Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Jaroslav Skačan, Žihárec, Tibor Glovenský, Košúty, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Mirka Tóthová, Šaľa, Alexander Mikláš, Rumanová, Gabriel Chrenko, V. Dolina

51 - Boris Grežo, Richard Magušin, Stanislav Billik, René Daniš, Patrik Studený, Nitra, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Lukáš Valent, Hosťovce, Imrich Hrdlica, Báb, František Andraško, Jelenec, Gabriel Šuba, Čechynce

50 - Miroslav Fábry, Vlado Krajčovič, Slavomír Kotrla, Nitra, Viliam Félis, Martina Baková, Vráble, Nikola Móri, Peter Hipp, Šaľa, Ján Kóssi, Čifáre, Štefan Tóth, Klasov, Ľubomír Ballay, Lužianky, Peter Lukáč, Lehota, Marián Koreň, Čeľadice, Stanislav Debnár, Zbehy, Jožko Černý, Rumanová, Ján Slíž, Beladice, Andrej Hudec, Čeladice, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Róbert Lipecký, Čakajovce

49 - Patrik Andrášik, Dušan Letko, Marián Grman, Ernest Mako, Nitra, Jaroslav Kotrec, D. Obdokovce, Mária Marušincová, V. Cetín, František Margetin, Jozef Horňák, Rišňovce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Jozef Šabo, Žitavany, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Emil Dubec, Žikava, Ivan Bakyta, Jarok, Jana Gálová, Žirany, Anton Viskup, Pusté Sady, Michal Čery, Jelenec, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Marek Vlček, Čakajovce

48 - Dušan Novorolník, František Piška, Dominik Slamka, Jarmila Saidová, Stanislav Habáň, Nitra, Štefan Hipp, Marián Móri, Šaľa, Ján Golha, Vráble, Jozef Šebík, Topoľčianky, Marek Paukov, Žitavany, Jozef Králik, T. Mlyňany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jozef Labuda, Solčany, Juraj Kadlieček, František Čaniga, Dražovce, Marián Herceg, Pata, Vincent Hunka, Lužianky, František Švihorík, Pusté Sady, Štefan Deák, Sľažany, Daniel Lörincz, Branč, Peter Pecho, Beladice, Vlasta Klištincová, Sasinkovo

47 - Miroslav Havetta ml., Vladimír Kováč, Lovce, Juraj Mészáros, Selice, Tomáš Levčík, Marián Mičík, Eduard Szabó, František Bojda, František Križan, Július Michalička ml., Nitra, Jozef Hoppan, Imrich Struhár, Ladislav Németh, Vráble, Michal Beláň, Svätoplukovo, Ivan Ďurický, Branč, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Strieška, Volkovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Henrich Richter, Bratislava, Milan Mako, Helena Maková, Čakajovce, Samuel Lukáč, Sereď, Mário Pánis, Dušan Vnučko, D. Krškany, Juraj Dubeň, Lehota, Marián Pauk, Rumanová, Pavol Králik, Zbehy, Tomáš Minarovič, Močenok, Miroslav Močol, Hlohovec, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

46 - Pavel Dojčár, Ľudovít Laca, Katarína Billiková, Miroslav Lieskovský, Štefan Duchoň, Ladislav Piška, František Dedič, Marián Benca, Peter Kardoš, Nitra, Peter Zeleňák, Jozef Danada, Šaľa, Pavol Patkolo, Lúčnica, František Prešinský, Vráble, Imrich Valent, Hosťovce, Irena Petková, Zl. Moravce, Peter Tuhý, Machulince, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Július Szarka, Topoľnica, Marián Valla, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Dušan Petrovič, Obyce, Ján Štepiansky, Hostie, Jaroslav Lazor, Báb, Jozef Čentéš, Čakajovce, Anna Duczová, H. Kráľová, Attila Drozdák, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Milan Roman, Tibor Šmitala, Čab, Jaroslav Viskup, Rumanová, Štefan Lipovský, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Alexander Kobza, Čechynce, Milan Minarovič, Behynce, Peter Macháč, Rišňovce, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Juraj Holták, D. Krškany, Štefan Fiala, Branč, Boris Mesároš, Lehota, Viera Bradáčová, Golianovo, Štefan Peťovský, Lužianky, Boris Lacika, Zbehy

45 - Vladimír Zabák, Štefan Bede, Jozef Nosian, Pavol Vörös, Anton Kazáň, Pavel König, Dezider Zaujec, Lenka Sýkorová, Ladislav Pindeš, Nitra, Erika Tomášová, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Róbert Sedlák, Adrián Danada, Šaľa, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Peter Nagy, Vráble, Renáta Kováčová, Čifáre, Ľuboš Nagy, Jelenec, Andrejka Božiková, Hosťovce, Milan Kukučka, Žitavany, Ján Jacsa, Žihárec, Tomáš Karacsóny, Jozef Šercel, Váhovce, Lenka Ribarič, Beladice, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Vlado Jánošík, D. Krškany, Barbora Matušicová, Hájske, Miloš Majdiak, Stanislav Packa, Michaela Benköová, Močenok, Ján Hegyi, Jelka, Jozef Török, Pata, Jozef Šidó, Veľká Mača, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Vincent Komačka, Topoľčany, Jozef Gál, Žirany, Karol Blažovič, Lužianky, Jozef Nikodem, Rišňovce

44 - Rado Vágai, Dionýz Pecháček, Michal Lauko, Ľubomír Turňa, Mariana Letková, Peter Plandora, Ľudovít Konečný, Pavel Búš, Peter Cúcor, Alexander Jurík, Jozef Prešinský, Miro Raček, Anitka Vallová, Peter Kompas, Nitra, Jozef Sperka, Marta Kunkelová, Kristián Frajka, Peter Čepček, Zl. Moravce, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Jozef Vodný, Babindol, Gabriela Szőkeová, Vráble, Dušan Gál, František Kausek, Klasov, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Katarína Vlčeková, Peter Vrabec, Čakajovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Pavol Javorka, Šaľa, Nela Richterová, Malinovo, Sandra Gálová, Marián Cifra, Žirany, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Milan Fúska, Branč, Magda Čmaradová, Sereď, Ján Weselovski, Hlohovec, Tomáš Švec, Pohranice, Matej „Dixi“ Jánošík, Hruboňovo, Ľubomír Mikula, Lehota, Zoltán Jancso, Vlčany, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, František Maťo, D. Obdokovce, Aďka Vöröšová, Rumanová, Slavko Mikula, Zbehy, Jozef Rehuš, František Kaufman, Cyril Slamka, Rišňovce

43 - Miroslav Brezina, Vladimír Kompas, Marek Husivarga, Michal Garay, Denisa Bakošová, Štefan Matesko, Daniel Tasáry, Mária Sýkorová, Nitra, Peter Lehocký, Jozef Baláž, Milan Lazan, Pavel Mihálik, Šaľa, Peter Šponiar, Miroslav Mrázik, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Eva Kováčová, Čifáre, Matúš Vajzer, Báb, Alex Lovaš, H. Saliby, Michal Bedeč, Jozef Baťala, Žitavany, Jozef Masár, Zl. Moravce, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Viliam Moravčík, Kajal, Csaba Nagy, Žihárec, Lubor Kajaba, Ivanka, Štefan Dubnička, Váhovce, Juraj Valla, V. Zálužie, František Kóša, František Imre, Branč, Ján Gál, Emanuel Maňúch, Žirany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ján Árgyusi, Neded, Milan Bíro, Čakajovce, Kristián Varga, Tešedíkovo, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Erik Candrák, Alekšince, Milan Šlosár, Čab, Jozef Kúdela, V. Dolina, Daniel Jamrich, Kolíňany, Michal Hájnik, Pusté Sady, Marián Mateička, Behynce, Juraj Segíň, Sľažany, Peter Sliška, Šurianky, Michaela Žemberová, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Ladislav Čekey, Pohranice, Anton Bapčány, D. Obdokovce, František Chudý, Rišňovce, Martin Tesár, D. Krškany, Peter Vranský, Zbehy

42 - Ján Šimun, Vladimír Nemšovský, Marianna Viskupová, Mária Kóšová, Ján Bernát, Bohuslav Bene, František Benc, Vladimír Galas, Michal Kucharovič, Juraj Čentéš, Milan Púčik, Janka Danková, Nitra, Juraj Csirik, Jozef Karlubík, Zuzana Ürge, Július Miškovič, Šaľa, Juraj Šranko, Lukáš Kondela, Babindol, Milan Roško, Dyčka, Miroslav Bédi, Lúčnica, Gašpar Gál, Juraj Bárek, Žirany, Ivan Tóth, Ivan Kupec, Čakajovce, František Kunkel, Jozef Paukov, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Marián Labai, Mankovce, Peter Török, Pavol Török, V. Dolina, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Marián Balko, Štitáre, Peter Náhlik, Nové Sady, Peter Andódi, Dlhá n/V., Peter Palka, Cabaj-Čápor, Rudolf Macho, Csaba Sándor, Kolíňany, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Juraj Husár, Malý Lapáš, Roland Babulic, Lukáčovce, Jozef Martiška, Dražovce, Ján Lipovský, Báb, Štefan Török, Branč

41 - Štefan Zabák, Daniel Mičík, Roman Hradecký, František Filo, Nina Mičíková, Jozef Ehrenhold, René Matyó, Lukáš Mála, Peter Solčianský, Nitra, Pavol Uher, Jozef Pec, Miroslav Šiška, Milan Bekéni, Šaľa, Peter Vašek, Roman Obložinský, Ivanka, Miroslav Oslanec, Vráble, Jozef Roško, Dyčka, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Jaroslav Peťko, Piešťany, František Novák, Tešedíkovo, Vojtech Borka, Trstice, Jozef Barát, Topoľčany, Dušan Bogár, Galanta, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Dušan Irsák, Sereď, Jozef Balla, V. Lapáš, Martina Segíňová, Sľažany, Vladimír Gombáš st., Močenok, Milan Greguš, Zbehy, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Marek Zeleňák, Branč, Margita Pánisová, Róbert „Dixi“ Jánošík, D. Krškany, Zara Čekey, Pohranice, Lukáš Mesároš, Lehota, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Štefan Valovič, Rišňovce, Albín Tóth, Čakajovce, Miloš Kukučka, Žitavany

40 - Igor Drotár, Marián Barta, Roman Sýkora, Ján Hudec, Karol Ryba, Viera Lauková, Júlia Kucharovičová, František Grom, František Juhás, Ján Kmeťo, Juraj Náhlovský, Nitra, Jozef Sklenár, Tatiana Mifková, Peter Jobbágy, Jozef Kučera, Stanislav Skačan, Šaľa, Dušan Babocký, Rudolf Kéri, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Milan Búcora, Nové Sady, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Jana Tóthová, Peter Odráška, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Mário Čurgali, František Libay, D. Krškany, Bohuš Baják, Luźianky, Miloš Gál st., Žirany, Štefan Šlosár, Golianovo, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Bartolomej Guľka, Branč, Vladimír Tasáry, Ivanka

39 - Juraj Urban, Pavel Čvirik, Ľubica Tasáryová, Viliam Halla ml., Vladimír Papp, Nitra, Radek Kováčik, Jozef Andel, Vráble, Jozef Lenčéš, František Szpevár, Gabriel Miškovič, Marián Titka, Šaľa, Štefan Mravík, Žitavany, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Jozef Virág, Zl. Moravce, Tomáš Jankovič, Zvončín, Štefan Ambrus, Žihárec, Štefan Varga, Topoľnica, Michal Palka, Cabaj-Čápor, František Laczko, Tešedíkovo, Slavomír Tóth, Michal Šoka, H. Kráľová, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Jozef Štefák, Rišňovce, Róbert Stareček, Sereď, Daniel Ivančík, Čakajovce, Ivan Kozár, Dušan Podhradský, D. Krškany, Ferko Valent, T. Mlyňany, Tibor Bene, D. Obdokovce, Andrej Vereš, Stanislav Majerčík, Golianovo, Jozef Kubáň, Alekšince, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Vladimír Kubala, Belince, František Bálint, Terka Tasáryová, Ivanka

38 - Jozef Drobec, Ľuboš Mičík, Peter Benca, František Hrnčiar st., Jaroslav Andrášik, Ľudovít Desat, Ján Doboš, Dávid Said, Eva Konečná, Nitra, Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Ladislav Szőke, Vráble, Miroslav Mokráš, František Szolík, Šaľa, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Alexander Repta, Branč, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Viktor Balko, Lužianky, Matej Letko, Roman Bulko, Marcel Hajaš, D. Krškany, Adrián Černý, Malý Lapáš, Tibor Panyik, Matúškovo, Gabriel Fazekaš, Neded, Adam Bíro, Ján Bíro, Čakajovce, Dalibor Bradáč, Ladislav Németh, Golianovo, Ladislav Kéry, Volkovce, Roman Guzmický, Ivanka, František Sabo, Vinodol

37 - Július Michalička st., Stano Gábor, Slavomír Brna, Marek Horváth, Mária Königová, Jakub Bernát, Ivan Minárik, Nitra, Miroslav Vojtek „Ara“, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Ľuboš Plevka, Ján Szőcs, Šaľa, Mária Látečková, Svätoplukovo, Ladislav Vass, Baloň, Pavol Pagáč, Imrich Guzmický, Ivanka, Dušan Švehla, Sereď, Róbert Lešš jr., Močenok, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Albert Lauro, Čeľadice, Ján Kozla, Žirany, Peter Matulník, Nové Sady, Ľudmila Verešová, Vladimír Chlpík, Golianovo, Ján Babčan, Zbehy

36 - Anton Pánis, Kostoľany p/T., Erich Schober, Ľuboš Šindler, Milan Ružička, Jaroslav Belan, Júlia Urbanová, Nitra, Ladislav Molnár, Šaľa, Juraj Német, D. Lefantovce, Daniel Čerman, D. Obdokovce, Richard Konopásek, Rumanová, Milan Božik, Báb, Miroslav Šiller, Golianovo, Vladimír Miškolci, Lehota, Ladislav Nagy, Vráble, Ladislav Babóti, Vlčany

35 - Peter Bodi, Jaro Fúska, Ján Kollár, Zbehy, Ľudovít Černek, Štefan Dekány, Nitra, Emil Tatai, Tibor Odráška, Šaľa, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Pavel Babiak, Žitavany, Andrej Repta, Ladislav Székely, Branč, Adam Nádaský, Lužianky, György Jakubecz, H. Saliby, Mária Mesárošová, Lehota

34 - Milan Borovský, Miriama Ďurinová, Ľuboš Baranec, Jozef Nemeš st., Tatiana Kucharová, Milan Lenčéš, Nitra, Ján Félis, Alojz Jenis, Žitavany, Viktor Csizmadia, Štefan Danada, Šaľa, Miroslav Kozlík, Július Bradáč, Golianovo, Jozef Záhorský, Rišňovce, Tibor Horváth, Komjatice, Štefan Páleník, Prílepy, Attila Szolnoki, Dyčka

33 - Samuel Skalický, Peter Gomboš, Šaľa, Ladislav Skalický, Nitra, Juraj Hamar, Klasov, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Magdaléna Csizmadiová, Kráľová n/V., Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Marek Viskup, Rumanová, Pavol Bradáč, Golianovo, Tomáš Lenický, H. Kráľová, František Lörinc, Lúčnica

32 - Patrícia Šranková, Jakub Vojtek, Vráble, Ján Školník, Tibor Széker, Zl. Moravce, Marianna Psotková, Vieska n/Ž., Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Roman Uher, Šaľa, Ladislav Varga, Topoľnica, Jozef Homola, Hosťovce, Július Oláh, Matúškovo, Anton Majdiak, Močenok, Imrich Drozdák, Babindol, Ivan Berec „Putin“, Lužianky

31 - Milan Furka, Milan Petráš, Ľudovít Kováč, Ivan Marci, Miloš Segéň, Nitra, Patrik Londák, Zl. Moravce, Margita Kališová, Šaľa, Ivan Tóth, H. Kráľová, Erik Šimák, D. Krškany, Ivan Bradáč, Golianovo

30 - Miroslav Kováč, Vráble, Monika Skalická, Nitra, Peter Struk, Zl. Moravce, Róbert Darász, Tešedíkovo, Tibor Pittich, Šaľa, Roman Bilický, Preseľany, Lukáš Bíro, Stanislav Ivančík, Čakajovce

29 - Milan Vöröš, Peter Cyprián, Nitra, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Peter Civáň, Golianovo, Stanislav Roman, Bratislava, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Vojtech Mesároš, Lehota

28 - Jozef Hudec st., Michal Borovský, Nitra, Dávid Baláž, Vráble, Peter Lajda, Ivanka, Bohuš Konopásek, Rumanová

27 - Filip Dobiáš, Čeľadice, Ján Jambor, Rišňovce, Viliam Halla st., Nitra

26 - Miro Račko, El Ňiňo Libay, Nitra, Ivan Barbušiak, Martin n/Ž., Michal Valášik, Hájske, Helena Kozlíková, Golianovo, Filip Marinov, Rumanová, Zsolt Kováč, D. Saliby

25 - Martina Hippová, Močenok, Matúš Jančo, Jelenec, Slavo Kališ, Šaľa
24 - Jozef Malý, Vráble, Anton Barčák, Abrahám, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Juraj Bujko, Sládkovičovo
23 - Juraj Minárik, Obyce, Jozef Šrank, Tibor Berec, V. Lapáš, Dominik Greguš, Čakajovce, Marek Fábry, Šurianky, Bogdan Streer, N. Hrnčiarovce
22 - Ernest Lenický, H. Kráľová, Jaroslav Polák, V. Ripňany
21 - Laci Takács, Dlhá n/V., Marcela Hallová, Jožko Moder, Nitra
20 - Ľubomír Bartakovič, Nitra, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor
19 - Ernest Szombath, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Tibor Križovič ml., Šaľa, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž.
18 - Miroslav Tonka, Sľažany, Ján Zachariáš, Neverice, Ičko Čapkovič, D. Krškany
17 - Igor Kotora, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Branislav Pospiš, Šaľa
16 - Štefan Mrllák, Šaľa, Erik Fábry, V. Cetín, Ladislav Holečka, Ladice
15 - Ivan Švajčík, Dominika Klčová, Nitra, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Marián Blaho, Čeľadice, Silvester Lenčéš, Močenok, Miroslav Piovarči, Lužianky
14 - Miroslav Vajzer, Vráble, Jakub „Ošky“ Oškerský, Dyčka, Pavel Períček, Rišňovce, František Zíka, Šurany, Matúš Čičo, Ivanka, Vlado Sásik, Nitra
13 - Pavol Sedliačik, Šaľa, Ivanko Magdolen, Matúš Turňa, Nitra, Marek Marcinkech, Vinodol
12 - Monika Pápayová, H. Kráľová
11 - Ján Šranko, Babindol, Ivan Šimonek ml., Dyčka, Mária Holečková, D. Streda, Peter Vrábel, Križovany, Peter Korec, Rišňovce, Igor Tkáč, Sereď, Jozef Kováč, Nitra
10 - Jozef Kóša, Milan Hajaš, Nitra, Radoslav Henček ml, Branč
9 - Ján Gažo ml., Vráble, Ján Bucheň, Zl. Moravce, Filip Deák, Sľažany
7 - Anna Pauková, Zl. Moravce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Árpád Fazekaš, Neded, Pavol Krajčo, Alena Juríková, Nitra
6 - Marcel Pánis, D. Krškany, Michaela Dobišová, Močenok, Ján Kovarčík, D. Štitáre, Ľubomír Kleštinec, Adriana Zelenáková, Marián Hartman, Samo Slamka, Eva Turňová, Nitra, Karin Vajzerová, Vráble
5 - Lukáš Félis, Katarína Malá, Lukáš Vajzer, Vráble, Ivan Šimonek st., Dyčka, Michal Bachratý, Šaľa, Vladimír Kozár, Veľký Lapáš, Ivan Magdolen, Janíkovce, Katarína Dobiášová, Čeľadice, Dušan Jančovič, Lukáš Schober, Alena Levčíková, Nitra, Miloš Remenár, Sereď, Sofia Sonlajtnerová, Žirany, Ján Bíro ml., Čakajovce, Jozef Galbavý, H. Kráľová
4 - Dávid Hamar, Klasov, Róbert Graclík, Čeľadice, Margita Letková, Nitra, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor
3 - Milan Vöröš, Iveta Schoberová, Marek Bako, Nitra, Kristína Gajdošová, Galanta, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Eliáš, Lúčnica, Ladislav Lenický, H. Kráľová
2 - Július Pápay, H. Kráľová, Ján Szorád, Šaľa, Milan Piovarči, Lužianky, Ján Civáň, Golianovo, Ľubica Homolová, Nitra
1 - Martina Magdolenová, Mária Sásiková, Nitra

Víťazom 11. kola je Ján Lipovský z Bábu, ktorý ako jediný uhádol 8 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Sedem bodov si pripísali deviati: Matúš Vajzer, Viliam Matejov, Juraj Csirik, Lenka Ribarič, Martina Baková, Peter Macháč, Daniel Tasáry, František Kaufman a Jozef Nikodem.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Arabská exotika: TOP hotely v Ománe
  2. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  3. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  4. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  5. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  6. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  7. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  8. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  9. Najužitočnejšia appka
  10. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách
  1. Arabská exotika: TOP hotely v Ománe
  2. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  3. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  4. Polus Market – trh v srdci nákupného centra
  5. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  6. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  7. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  8. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  9. Bratislava dostane o rok nový mestský bulvár
  10. Dexis Slovakia má nového generálneho riaditeľa
  1. Najužitočnejšia appka 16 411
  2. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 14 867
  3. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur 12 916
  4. Do boja s plastovým odpadom na Slovensku vstúpil prvý reťazec 11 998
  5. V O2 to s dátami poriadne prehnali 10 934
  6. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 9 565
  7. Nasledujúci týždeň budeme cestovať za polovicu 6 879
  8. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 6 241
  9. Čerstvosť je o správnom skladovaní. Reportáž zo skladu Kauflandu 3 865
  10. Dobro, kľúč ku šťastnému osudu 2 414

Hlavné správy z MY Nitra

V pivniciach v podhradí predstaví svoju prácu zhruba 40 vinárstiev

Hlavný program festivalu sa bude okrem pivníc Nitrianskeho hradu a Pribinovho námestia konať aj na nádvorí Župného domu.

Mesto Šaľa začalo s výstavbou cyklotrasy do Dusla

Cyklistický chodník bude začínať v blízkosti večianskeho kostola a ukončený bude na parkovisku na bicykle pri spoločnosti Duslo.

Sprievodný program Divadelnej Nitry prinesie divadlo, hudbu aj diskusie

Počas Nitrianskej Bielej noci v sobotu 29. septembra budú nočné prehliadky vo výstavných sieňach v Nitrianskej galérii, Ponitrianskom múzeu a divadelné predstavenia v Synagóge v Nitre.

Matej Tóth sa nevychýlil z cesty, smeruje na olympiádu v Tokiu

Obvinenie z dopingu nabilo najrýchlejšieho chodca na planéte novou motiváciou.

Senior obvinený z vraždy suseda v Seredi ide do väzby

Dôvodom väzby je obava z úteku, ale aj obava z pokračovania v trestnej činnosti.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Video ukazuje, ako robotníci plašili a trápili zvieratá v bojnickej ZOO

Kompetentní zo vzniknutej situácie vyvodia dôsledky.

V nemocnici zomrela od smädu. Nemala ani sedem rokov

Prípad Niny Chuchelovej rieši už aj Generálna prokuratúra.

Ľudí znepokojujú nočné prelety vrtuľníkov

Obyvatelia zaregistrovali nočné prelety vrtuľníkov. Nevedia o čo ide. Vrtuľníky lietajú z neďalekého letiska pri Žiline.

Pri Žiline sa stala dopravná nehoda

Nehoda sa stala v obci Lietavská Lúčka.

Vybrali SME

Už ste čítali?