Štvrtok, 18. október, 2018 | Meniny má Lukáš

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

Víťazom 12. kola je Ján Školník zo Zlatých Moraviec, ktorý uhádol 8 zápasov. Poradie na čele: 65 - Vlado Lyžičiar, 62 - Jozef Filo, 61 - Roman Margetin, atď.

Pre kartón piva Corgoň si prišiel Ján Lipovský z Bábu (aj s vnúčikom Peťkom). (Zdroj: ki)

Správne tipy 12. kola

Galanta - Nové Zámky 1:0 1
V. Zálužie - Alekšince 0:2 2
Nevidzany - H. Kráľová 0:3 2
Topoľníky - H. Saliby 2:0 1
Veľký Cetín - Vlčany 1:1 X
Horný Ohaj - Žitavany 1:3 2
Svätoplukovo - Mojmírovce 1:7 2
Vinodol - Branč 1:3 2
Ladice - Martin n/Ž. 0:2 2
Tešedíkovo - Veča 4:2 1

Poradie po 12. kole

65 - Vlado Lyžičiar, Podhorany

62 - Jozef Filo, Mojmírovce

61 - Roman Margetin, Rišňovce

60 - Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce

58 - Erik Barát, Žitavany

Článok pokračuje pod video reklamou

57 - Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Dezider Vanko, Šaľa, Gabriel Chrenko, V. Dolina

56 - Ivan Lauko, Patrik Studený, Nitra, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Mirka Tóthová, Šaľa, Martina Baková, Vráble, Ján Slíž, Beladice, Zuzana Beneová, D. Obdokovce

55 - Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Peter Hipp, Šaľa, Imrich Hrdlica, Báb, Tibor Glovenský, Košúty, František Andraško, Jelenec

54 - René Daniš, Marián Grman, Miloš Sýkora, Nitra, Viliam Félis, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre, Štefan Tóth, Klasov, Ľubomír Ballay, Lužianky, Mária Marušincová, V. Cetín, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Lukáš Valent, Hosťovce, Jožko Černý, Alexander Mikláš, Rumanová, Andrej Hudec, Čeladice, Róbert Lipecký, Čakajovce

53 - Miroslav Fábry, Richard Magušin, Vlado Krajčovič, František Piška, Nitra, Juraj Mészáros, Selice, Jaroslav Skačan, Žihárec, Emil Dubec, Žikava, Marián Koreň, Čeľadice, Stanislav Debnár, Zbehy, Michal Čery, Jelenec, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Marek Vlček, Čakajovce

52 - Boris Grežo, Dušan Letko, Dušan Novorolník, Nitra, Jaroslav Kotrec, D. Obdokovce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Šabo, Žitavany, Štefan Hipp, Šaľa, Jozef Labuda, Solčany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Marián Herceg, Pata, Anton Viskup, Pusté Sady, Tomáš Minarovič, Močenok, Peter Pecho, Beladice, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Gabriel Šuba, Čechynce, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

51 - František Bojda, Tomáš Levčík, Stanislav Billik, Štefan Bede, Eduard Szabó, František Križan, Ernest Mako, Slavomír Kotrla, Nitra, Ján Golha, Imrich Struhár, Ladislav Németh, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Peter Lukáč, Juraj Dubeň, Lehota, Ivan Ďurický, Daniel Lörincz, Branč, Miroslav Havetta ml., Vladimír Kováč, Lovce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marián Valla, V. Zálužie, Henrich Richter, Bratislava, Jaroslav Lazor, Báb, Ivan Bakyta, Jarok, Milan Mako, Čakajovce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Milan Roman, Čab, Jana Gálová, Žirany, Štefan Deák, Sľažany, Jozef Danada, Šaľa, Miroslav Močol, Hlohovec, Juraj Holták, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Horňák, Rišňovce

50 - Pavel Dojčár, Marián Mičík, Ladislav Piška, Jarmila Saidová, Július Michalička ml., Nitra, Nikola Móri, Marián Móri, Šaľa, Dušan Gál, Klasov, František Margetin, Rišňovce, Andrejka Božiková, Hosťovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Marek Paukov, Žitavany, Jozef Králik, T. Mlyňany, Ján Jacsa, Žihárec, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ján Štepiansky, Hostie, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Samuel Lukáč, Sereď, Jozef Šercel, Váhovce, Miloš Majdiak, Močenok, Jakub Kováčik, V. Zálužie, František Švihorík, Pusté Sady, Jozef Török, Pata, Milan Minarovič, Behynce, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Pavol Králik, Zbehy, František Čaniga, Dražovce, Helena Maková, Čakajovce, Dušan Vnučko, D. Krškany

49 - Patrik Andrášik, Štefan Duchoň, Pavel Búš, Jozef Nosian, Dominik Slamka, Marek Husivarga, František Dedič, Marián Benca, Lenka Sýkorová, Vladimír Zabák, Stanislav Habáň, Dionýz Pecháček, Nitra, Irena Petková, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Peter Zeleňák, Róbert Sedlák, Šaľa, Jozef Hoppan, Vráble, Pavol Patkolo, Lúčnica, Ľuboš Nagy, Jelenec, Peter Tuhý, Machulince, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Tomáš Karacsóny, Váhovce, Dušan Petrovič, Obyce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Magda Čmaradová, Sereď, Barbora Matušicová, Hájske, Anna Duczová, H. Kráľová, Vincent Hunka, Lužianky, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Stanislav Packa, Močenok, Alexander Kobza, Čechynce, Michal Beláň, Svätoplukovo, Peter Macháč, Jozef Nikodem, Rišňovce, Marián Pauk, Rumanová, Štefan Fiala, Branč, Vincent Komačka, Topoľčany

48 - Miroslav Brezina, Ľudovít Laca, Miroslav Lieskovský, Ľudovít Konečný, Peter Cúcor, Pavol Vörös, Anton Kazáň, Dezider Zaujec, Miro Raček, Alexander Jurík, Anitka Vallová, Peter Kardoš, Nitra, Peter Nagy, František Prešinský, Vráble, Jozef Sperka, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Renáta Kováčová, Čifáre, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Peter Vrabec, Čakajovce, Imrich Valent, Hosťovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Milan Kukučka, Žitavany, Viliam Moravčík, Kajal, Július Szarka, Topoľnica, František Kausek, Klasov, Milan Fúska, Branč, Kristián Varga, Tešedíkovo, Jaroslav Viskup, Rumanová, Jozef Šidó, Veľká Mača, Michaela Benköová, Močenok, Tibor Šmitala, Čab, Tomáš Švec, Ladislav Čekey, Pohranice, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Viera Bradáčová, Golianovo, Adrián Danada, Šaľa, Karol Blažovič, Štefan Peťovský, Lužianky

47 - Vladimír Galas, Štefan Matesko, Pavel König, Ladislav Pindeš, Peter Kompas, Ľubomír Turňa, Nitra, Juraj Šranko, Babindol, Gabriela Szőkeová, Vráble, František Kunkel, Marta Kunkelová, Peter Čepček, Zl. Moravce, Matúš Vajzer, Báb, Michal Bedeč, Žitavany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Miroslav Szlamka, Váhovce, Jozef Baláž, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Nela Richterová, Malinovo, Lenka Ribarič, Beladice, František Kóša, Branč, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Erik Candrák, Alekšince, Martin Tesár, D. Krškany, Ján Hegyi, Jelka, Ján Weselovski, Hlohovec, Michal Hájnik, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Michaela Žemberová, Nové Sady, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Matej „Dixi“ Jánošík, Hruboňovo, Zara Čekey, Pohranice, Boris Mesároš, Lehota, Zoltán Jancso, Vlčany, Slavko Mikula, Zbehy, Jozef Gál, Žirany, Jozef Rehuš, František Kaufman, Cyril Slamka, Rišňovce

46 - Mariana Letková, Katarína Billiková, Bohuslav Bene, Michal Kucharovič, Nina Mičíková, Jozef Prešinský, Daniel Tasáry, Michal Lauko, Denisa Bakošová, Vladimír Kompas, Nitra, Zuzana Ürge, Pavol Javorka, Pavel Mihálik, Šaľa, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Jozef Vodný, Lukáš Kondela, Babindol, Miroslav Drahoš, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Jozef Masár, Zl. Moravce, Csaba Nagy, Žihárec, Lubor Kajaba, Ivanka, Sandra Gálová, Juraj Bárek, Emanuel Maňúch, Žirany, Juraj Valla, V. Zálužie, Marián Labai, Mankovce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Milan Šlosár, Čab, Marián Balko, Štitáre, Peter Andódi, Dlhá n/V., Peter Gyepes, František Maťo, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Martiška, Dražovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Aďka Vöröšová, Rumanová, Boris Lacika, Zbehy, František Imre, Branč

45 - Marianna Viskupová, Peter Plandora, Ján Bernát, Júlia Kucharovičová, Michal Garay, Lukáš Mála, Peter Solčianský, Mária Sýkorová, Nitra, Juraj Csirik, Peter Lehocký, Milan Lazan, Šaľa, Erika Tomášová, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Milan Roško, Dyčka, Peter Šponiar, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Miroslav Bédi, Lúčnica, Alex Lovaš, H. Saliby, Katarína Vlčeková, Milan Bíro, Čakajovce, Jozef Baťala, Žitavany, Jaroslav Peťko, Piešťany, Štefan Dubnička, Váhovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Pavol Török, Jozef Kúdela, V. Dolina, Vlado Jánošík, D. Krškany, Ján Árgyusi, Neded, Daniel Jamrich, Rudolf Macho, Kolíňany, Marián Mateička, Behynce, Roman Obložinský, Ivanka, Peter Sliška, Šurianky, Vladimír Gombáš st., Močenok, Marek Zeleňák, Branč, Roland Babulic, Lukáčovce, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Andrej Vereš, Golianovo, Jozef Andel, Vráble, František Chudý, Rišňovce

44 - Rado Vágai, Ján Šimun, Vladimír Nemšovský, Mária Kóšová, Marián Barta, František Benc, Juraj Čentéš, Milan Púčik, Jozef Ehrenhold, Ján Kmeťo, René Matyó, Štefan Zabák, Nitra, Dušan Babocký, Rudolf Kéri, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Jozef Karlubík, Július Miškovič, Šaľa, Gašpar Gál, Marián Cifra, Ján Gál, Žirany, Miroslav Oslanec, Vráble, Eva Kováčová, Čifáre, Jozef Roško, Dyčka, Ivan Tóth, Čakajovce, Vojtech Borka, Trstice, Peter Török, V. Dolina, Miroslav Mrázik, Peter Palka, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Mário Čurgali, D. Krškany, Dušan Irsák, Sereď, Bohuš Baják, Luźianky, Jozef Balla, V. Lapáš, Milan Greguš, Peter Vranský, Zbehy, Ján Lipovský, Báb, Tibor Bene, D. Obdokovce, Lukáš Mesároš, Lehota, Jozef Kubáň, Alekšince, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Štefan Török, Branč, Miloš Kukučka, Žitavany

43 - Daniel Mičík, Roman Hradecký, Igor Drotár, František Filo, Roman Sýkora, Viliam Halla ml., František Grom, Juraj Náhlovský, Nitra, Jozef Sklenár, Pavol Uher, Peter Jobbágy, Jozef Lenčéš, Miroslav Šiška, Milan Bekéni, Stanislav Skačan, Šaľa, Ladislav Szőke, Vráble, Darina Lyžičiarová, Podhorany, František Novák, Tešedíkovo, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Štefan Varga, Topoľnica, Ladislav Baláži, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Gabriel Galbavý, Michal Šoka, H. Kráľová, Peter Náhlik, Peter Matulník, Nové Sady, Juraj Segíň, Sľažany, Csaba Sándor, Kolíňany, Margita Pánisová, D. Krškany, Adam Bíro, Čakajovce, Miloš Gál st., Žirany, Ľudmila Verešová, Stanislav Majerčík, Golianovo, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Bartolomej Guľka, Branč, Štefan Valovič, Rišňovce, František Bálint, Peter Vašek, Vladimír Tasáry, Ivanka

42 - Juraj Urban, Pavel Čvirik, Ľubica Tasáryová, Karol Ryba, Viera Lauková, František Juhás, Janka Danková, Nitra, Tatiana Mifková, František Szolík, Jozef Kučera, Gabriel Miškovič, Šaľa, Radek Kováčik, Vráble, Štefan Mravík, Žitavany, Michal Hitka, Martin n/Ž., Eva Lahučká, Zl. Moravce, Tomáš Jankovič, Zvončín, Jozef Barát, Topoľčany, Jana Tóthová, Peter Odráška, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Róbert Stareček, Sereď, Ivan Kupec, Albín Tóth, Čakajovce, Ivan Kozár, František Libay, Dušan Podhradský, D. Krškany, Juraj Husár, Malý Lapáš, Ferko Valent, T. Mlyňany, Vladimír Kubala, Belince, Ladislav Németh, Golianovo, František Sabo, Vinodol, Terka Tasáryová, Ivanka

41 - Pavol Pagáč, Roman Guzmický, Ivanka, Jozef Drobec, Ľudovít Černek, Peter Benca, Ivan Minárik, Ján Hudec, František Hrnčiar st., Vladimír Papp, Jaroslav Andrášik, Nitra, František Szpevár, Jozef Pec, Marián Titka, Šaľa, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Milan Búcora, Nové Sady, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Michal Palka, Cabaj-Čápor, Dušan Bogár, Galanta, Dušan Švehla, Sereď, Daniel Ivančík, Čakajovce, Martina Segíňová, Sľažany, Matej Letko, Róbert „Dixi“ Jánošík, D. Krškany, Tibor Panyik, Matúškovo, Gabriel Fazekaš, Neded, Štefan Šlosár, Golianovo, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Ján Babčan, Zbehy

40 - Slavomír Brna, Milan Borovský, Stano Gábor, Ľuboš Mičík, Marek Horváth, Jakub Bernát, Štefan Dekány, Ján Doboš, Eva Konečná, Dávid Said, Július Michalička st., Nitra, Ján Školník, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ľuboš Plevka, Miroslav Mokráš, Šaľa, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Ján Félis, Žitavany, Andrej Repta, Branč, František Laczko, Tešedíkovo, Daniel Čerman, D. Obdokovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Viktor Balko, Lužianky, Jaro Fúska, Zbehy, Dalibor Bradáč, Golianovo, Imrich Guzmický, Ivanka, Ladislav Babóti, Vlčany

39 - Ladislav Skalický, Erich Schober, Mária Königová, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Ladislav Molnár, Tibor Odráška, Šaľa, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Štefan Ambrus, Žihárec, Alexander Repta, Ladislav Székely, Branč, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Albert Lauro, Čeľadice, Ján Kozla, Žirany, Miroslav Šiller, Vladimír Chlpík, Golianovo, Mária Mesárošová, Vladimír Miškolci, Lehota, Ladislav Kéry, Volkovce, Ján Bíro, Čakajovce, Tomáš Lenický, H. Kráľová

38 - Ľudovít Desat, Nitra, Viktor Csizmadia, Emil Tatai, Šaľa, Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Anton Pánis, Kostoľany p/T., Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Adrián Černý, Malý Lapáš, Milan Božik, Báb, Roman Bulko, Marcel Hajaš, D. Krškany, Miroslav Kozlík, Július Bradáč, Golianovo

37 - Ľuboš Šindler, Milan Ružička, Jaroslav Belan, Júlia Urbanová, Jozef Nemeš st., Milan Lenčéš, Tatiana Kucharová, Nitra, Mária Látečková, Svätoplukovo, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Ján Szőcs, Šaľa, Alojz Jenis, Žitavany, Ladislav Vass, Baloň, Juraj Német, D. Lefantovce, Róbert Lešš jr., Močenok, Ján Kollár, Zbehy, Pavol Bradáč, Golianovo, Jozef Záhorský, Rišňovce, Tibor Horváth, Komjatice, Attila Szolnoki, Dyčka

36 - Marianna Psotková, Vieska n/Ž., Patrícia Šranková, Ladislav Nagy, Vráble, Štefan Danada, Peter Gomboš, Šaľa, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Anton Majdiak, Močenok, Adam Nádaský, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Richard Konopásek, Rumanová, Štefan Páleník, Prílepy, Ľuboš Baranec, Nitra, František Lörinc, Lúčnica

35 - Milan Petráš, Miriama Ďurinová, Nitra, Jakub Chrenko, Tibor Széker, Zl. Moravce, Pavel Babiak, Žitavany, Roman Uher, Šaľa, Peter Bodi, Zbehy, Imrich Drozdák, Babindol, György Jakubecz, H. Saliby

34 - Monika Skalická, Milan Furka, Nitra, Tibor Pittich, Šaľa, Ladislav Varga, Topoľnica, Ivan Tóth, H. Kráľová, Erik Šimák, D. Krškany

33 - Ľudovít Kováč, Ivan Marci, Nitra, Juraj Hamar, Klasov, Samuel Skalický, Šaľa, Magdaléna Csizmadiová, Kráľová n/V., Marek Viskup, Rumanová, Ivan Bradáč, Golianovo

32 - Jozef Homola, Hosťovce, Július Oláh, Matúškovo, Jakub Vojtek, Vráble, Michal Valášik, Hájske, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Peter Civáň, Golianovo, Stanislav Roman, Bratislava, Stanislav Ivančík, Čakajovce, Vojtech Mesároš, Lehota

31 - Jozef Hudec st., Miloš Segéň, Viliam Halla st., Nitra, Peter Struk, Patrik Londák, Zl. Moravce, Margita Kališová, Šaľa, Lukáš Bíro, Čakajovce

30 - Milan Vöröš, Peter Cyprián, Michal Borovský, Nitra, Miroslav Kováč, Vráble, Ivan Barbušiak, Martin n/Ž., Róbert Darázs, Tešedíkovo, Roman Bilický, Preseľany
29 - Dezider Lenčéš, H. Kráľová
28 - Dávid Baláž, Vráble, Peter Lajda, Ivanka, El Ňiňo Libay, Nitra, Bohuš Konopásek, Filip Marinov, Rumanová
27 - Filip Dobiáš, Čeľadice, Ján Jambor, Rišňovce, Helena Kozlíková, Golianovo
26 - Miro Račko, Nitra, Zsolt Kováč, D. Saliby
25 - Martina Hippová, Močenok, Matúš Jančo, Jelenec, Slavo Kališ, Šaľa
24 - Jozef Malý, Vráble, Anton Barčák, Abrahám, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Juraj Bujko, Sládkovičovo
23 - Juraj Minárik, Obyce, Jozef Šrank, Tibor Berec, V. Lapáš, Dominik Greguš, Čakajovce, Marek Fábry, Šurianky, Bogdan Streer, N. Hrnčiarovce, Jožko Moder, Nitra
22 - Ernest Lenický, H. Kráľová, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor
21 - Laci Takács, Dlhá n/V., Marcela Hallová, Nitra
20 - Ľubomír Bartakovič, Nitra
19 - Ernest Szombath, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Tibor Križovič ml., Šaľa, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž.
18 - Miroslav Tonka, Sľažany, Ján Zachariáš, Neverice, Ičko Čapkovič, D. Krškany
17 - Monika Pápayová, H. Kráľová, Igor Kotora, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Branislav Pospiš, Šaľa
16 - Štefan Mrllák, Šaľa, Erik Fábry, V. Cetín, Ladislav Holečka, Ladice, Jozef Kováč, Nitra
15 - Ivan Švajčík, Dominika Klčová, Nitra, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Marián Blaho, Čeľadice, Silvester Lenčéš, Močenok, Miroslav Piovarči, Lužianky
14 - Miroslav Vajzer, Vráble, Jakub „Ošky“ Oškerský, Dyčka, Pavel Períček, Rišňovce, František Zíka, Šurany, Matúš Čičo, Ivanka, Vlado Sásik, Nitra
13 - Pavol Sedliačik, Šaľa, Ivanko Magdolen, Matúš Turňa, Nitra, Marek Marcinkech, Vinodol
11 - Ján Šranko, Babindol, Ivan Šimonek ml., Dyčka, Mária Holečková, D. Streda, Peter Vrábel, Križovany, Peter Korec, Rišňovce, Igor Tkáč, Sereď
10 - Jozef Kóša, Milan Hajaš, Nitra, Radoslav Henček ml, Branč
9 - Ján Gažo ml., Vráble, Ján Bucheň, Zl. Moravce, Filip Deák, Sľažany
7 - Anna Pauková, Zl. Moravce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Árpád Fazekaš, Neded, Pavol Krajčo, Alena Juríková, Nitra
6 - Marcel Pánis, D. Krškany, Michaela Dobišová, Močenok, Ján Kovarčík, D. Štitáre, Ľubomír Kleštinec, Adriana Zelenáková, Marián Hartman, Samo Slamka, Eva Turňová, Nitra, Karin Vajzerová, Vráble
5 - Lukáš Félis, Katarína Malá, Lukáš Vajzer, Vráble, Ivan Šimonek st., Dyčka, Michal Bachratý, Šaľa, Vladimír Kozár, Veľký Lapáš, Ivan Magdolen, Janíkovce, Katarína Dobiášová, Čeľadice, Dušan Jančovič, Lukáš Schober, Alena Levčíková, Nitra, Miloš Remenár, Sereď, Sofia Sonlajtnerová, Žirany, Ján Bíro ml., Čakajovce, Jozef Galbavý, H. Kráľová
4 - Dávid Hamar, Klasov, Róbert Graclík, Čeľadice, Margita Letková, Nitra, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Pavol Kuťka, Zl. Moravce
3 - Milan Vöröš, Iveta Schoberová, Marek Bako, Nitra, Kristína Gajdošová, Galanta, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Eliáš, Lúčnica, Ladislav Lenický, H. Kráľová
2 - Július Pápay, H. Kráľová, Ján Szorád, Šaľa, Milan Piovarči, Lužianky, Ján Civáň, Golianovo, Ľubica Homolová, Nitra
1 - Martina Magdolenová, Mária Sásiková, Nitra, Filip Antek, Martin n/Ž.

Víťazom 12. kola je Ján Školník zo Zlatých Moraviec, ktorý uhádol 8 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Sedem bodov si pripísali Marek Rajtár, Martin n/Ž. a Jozef Filo, Mojmírovce.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Koľko minút pracujeme na jednu kávu či novú kuchyňu?
  2. Rozprávkové tankovanie
  3. Umenie investovať: Nemusíte byť znalec, aby ste zhodnotili krásu
  4. Netrestajme tých, čo mestu šetria čas a peniaze
  5. Zaúča výčapníkov vo svete: Odfláknuté pivo zákazník vycíti
  6. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu
  7. Z lesa si našla cestu do útulku, na nový domov ale stále čaká
  8. Union ponúka množstvo výhod pre deti aj matky
  9. Reportáž: Ako sa vyrába slovenské akostné víno
  10. Dana Kleinert sa vzdáva v prospech zmeny v Starom Meste
  1. Netrestajme tých, čo mestu šetria čas a peniaze
  2. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu
  3. Z lesa si našla cestu do útulku, na nový domov ale stále čaká
  4. Zaúča výčapníkov vo svete: Odfláknuté pivo zákazník vycíti
  5. Rozprávkové tankovanie
  6. AAA Auto zorganizovalo autogramiádu
  7. Union ponúka množstvo výhod pre deti aj matky
  8. Umenie investovať: Nemusíte byť znalec, aby ste zhodnotili krásu
  9. Dana Kleinert sa vzdáva v prospech zmeny v Starom Meste
  10. Reportáž: Ako sa vyrába slovenské akostné víno
  1. Odborníčka na výživu: Večera maximálne 4 hodiny pred spánkom 21 055
  2. Stíhame napredovať s technológiami? Môže už byť neskoro 12 914
  3. Kvíz o zatepľovaní zvládne iba odborník. Trúfate si? 12 420
  4. Poznáte zaujímavosti Malty? Tieto lákajú turistov najviac 11 391
  5. Koho výrobky naozaj kupujete v McDonald's? 9 297
  6. Bezpečné bývanie pre rodiny s deťmi? Na toto nezabudnite 8 551
  7. Vodič dostal jasný odkaz: Na cyklotrase sa neparkuje 6 913
  8. Reportáž: Ako sa vyrába slovenské akostné víno 6 708
  9. Pokazila sa Vám práčka či chladnička? Nevolajte opravára! 4 900
  10. Koľko minút pracujeme na jednu kávu či novú kuchyňu? 4 516

Hlavné správy z MY Nitra

Finančná polícia zasahovala proti pozemkovej mafii v Nitre

Obvinili šesť ľudí. Predávali nehnuteľnosti bez vedomia ich vlastníkov.

Nitra: Mestskí poslanci sa zídu poslednýkrát pred komunálnymi voľbami

Rokovať budú aj o návrhu parkovacej politiky, riešení problémov s neprispôsobivými občanmi, etickom kódexe poslanca či o nakladaní s mestským majetkom.

Pozvánka na prednášku: 21. august 1968 v histórii Slovenska

Podujatie bude dnes o sedemnástej vo Vlastivednom múzeu v Galante.

Galanta: Hľadajú muža podozrivého z krádeže

Zlodej vzal notebook a dva reproduktory. Odišiel na Forde Mondeo s evidečným číslom BS 571 AU.

Nitru na konci októbra čaká tekvicový piatok

Tekvicové popoludnie bude v centre mesta aj v botanickej záhrade.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

AKTUALIZOVANÉ 12:30

Cesta je už prejazdná, motocyklista zomrel na mieste nehody

Polícia hľadá svedkov nehody. Cestu sprejazdnili ešte dopoludnia.

V Žiline rastie dom bez povolenia. Má ich byť ešte viac

Investor chce stavbu dodatočne zlegalizovať.

Na bystrickej cyklokomunikácii sa baví internet

Urobiť tak veľa chýb na necelých dvesto metroch trasy sa hádam ani nedá – tvrdí Občianska cykloiniciatíva Banská Bystrica.

Vybrali SME

Už ste čítali?