Štvrtok, 18. október, 2018 | Meniny má Lukáš

Tipovacia súťaž - poradie po 14. kole

V 14. kole bolo maximom 7 uhádnutých zápasov, čo dokázali traja tipujúci. Poradie na čele pred posledným kolom: 74 - Vlado Lyžičiar, 71 - Jozef Filo, 68 - Roman Margetin, atď.

Kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken v 13. kole vyhrala Nikola Móri zo Šale. Prišiel poň jej manžel Marián. (Zdroj: Ľuboš Modzga)

Správne tipy 14. kola

Solčany - Alekšince 1:0 1
Trstice - Pata 3:0 1
D. Obdokovce - Volkovce 3:3 X
Lehota - Vlčany 0:5 2
Lukáčovce - Nové Sady 0:1 2
Šurianky - D. Krškany 0:7 2
Branč - Čechynce 2:5 2
D. Štitáre - Babindol 2:2 X
T. Mlyňany - Obyce 0:1 2
Hody - Selice 0:0 X

Poradie po 14. kole

74 - Vlado Lyžičiar, Podhorany

71 - Jozef Filo, Mojmírovce

68 - Roman Margetin, Rišňovce

66 - Stanislav Billik, Nitra, Mirka Tóthová, Šaľa, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce

Článok pokračuje pod video reklamou

65 - Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Gabriel Chrenko, V. Dolina

64 - Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Martina Baková, Vráble, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, František Andraško, Jelenec, Miloš Sýkora, Nitra

63 - René Daniš, Ivan Lauko, Nitra, Peter Hipp, Šaľa, Imrich Hrdlica, Báb, Ján Slíž, Beladice, Alfonz Ondrejmiška, Machulince

62 - Štefan Bede, Dušan Novorolník, František Bojda, Patrik Studený, Nitra, Jozef Hoppan, Vráble, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Erik Barát, Žitavany, Lukáš Valent, Hosťovce, Nikola Móri, Šaľa, Jožko Černý, Rumanová, Róbert Lipecký, Čakajovce, Peter Hamerlík, V. Dvorníky

61 - Dušan Letko, Richard Magušin, Nitra, Ján Kóssi, Čifáre, Juraj Mészáros, Selice, Dezider Vanko, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Emil Dubec, Žikava, Juraj Kadlieček, Dražovce, Marián Koreň, Čeľadice, Daniel Lörincz, Branč, Tomáš Minarovič, Močenok, Andrej Hudec, Čeladice

60 - Miroslav Fábry, Marián Mičík, František Piška, Marián Grman, František Dedič, Július Michalička ml., Nitra, Ján Golha, Imrich Struhár, Vráble, Marián Móri, Jozef Danada, Šaľa, Ľubomír Ballay, Lužianky, Ivan Ďurický, Branč, Mária Marušincová, V. Cetín, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Strieška, Volkovce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Miroslav Szlamka, Váhovce, Jaroslav Skačan, Žihárec, Tibor Glovenský, Košúty, Zuzana Lovászová, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Jana Gálová, Žirany, Anton Viskup, Pusté Sady, Alexander Mikláš, Rumanová, Juraj Holták, D. Krškany, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

59 - Katarína Billiková, Vlado Krajčovič, Nitra, Štefan Tóth, Klasov, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Imrich Valent, Hosťovce, Vladimír Kováč, Lovce, Marek Paukov, Žitavany, Dušan Petrovič, Obyce, Jozef Šercel, Váhovce, Magda Čmaradová, Sereď, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Štefan Deák, Sľažany, Alexander Kobza, Čechynce, Pavol Králik, Zbehy, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Dušan Vnučko, D. Krškany, Marek Vlček, Čakajovce

58 - Pavel Dojčár, Ľudovít Laca, Ladislav Piška, Lenka Sýkorová, Jarmila Saidová, Slavomír Kotrla, Nitra, Viliam Félis, Vráble, František Margetin, Rišňovce, Jozef Sperka, Zl. Moravce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Jozef Šabo, Žitavany, Štefan Hipp, Šaľa, Marián Valla, V. Zálužie, Henrich Richter, Bratislava, Jozef Labuda, Solčany, Ivan Bakyta, Jarok, Samuel Lukáč, Sereď, Mário Pánis, D. Krškany, Milan Roman, Čab, Michaela Benköová, Močenok, Juraj Dubeň, Lehota, Stanislav Debnár, Zbehy, Michal Čery, Jelenec, František Čaniga, Dražovce, Miroslav Močol, Hlohovec

57 - Tomáš Levčík, Miroslav Lieskovský, Bohuslav Bene, Eduard Szabó, Jozef Nosian, Dominik Slamka, František Križan, Pavol Vörös, Ernest Mako, Nitra, Jaroslav Kotrec, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Peter Nagy, Vráble, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Andrejka Božiková, Hosťovce, Miroslav Havetta ml., Lovce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Tomáš Karacsóny, Váhovce, Róbert Sedlák, Šaľa, Juraj Valla, V. Zálužie, Jozef Török, Pata, Peter Macháč, Jozef Horňák, Rišňovce, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Marián Pauk, Rumanová, Zoltán Jancso, Vlčany, Viera Bradáčová, Golianovo, Peter Pecho, Beladice, Helena Maková, Čakajovce

56 - Dionýz Pecháček, Vladimír Zabák, Vladimír Kompas, Boris Grežo, Mariana Letková, Anton Kazáň, Miro Raček, Nitra, Ladislav Németh, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Jozef Vodný, Babindol, Pavol Patkolo, Lúčnica, Peter Vrabec, Milan Bíro, Milan Mako, Jozef Čentéš, Čakajovce, Peter Tuhý, Machulince, Ján Jacsa, Žihárec, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Milan Fúska, Branč, Miloš Majdiak, Močenok, Milan Šlosár, Čab, František Švihorík, Štefan Lipovský, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Jozef Šidó, Veľká Mača, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Tomáš Švec, Pohranice, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Vincent Komačka, Topoľčany, Karol Blažovič, Štefan Peťovský, Lužianky, Jozef Nikodem, Rišňovce

55 - Miroslav Brezina, Ľudovít Konečný, Nina Mičíková, Štefan Matesko, Daniel Tasáry, Pavel König, Ladislav Pindeš, Marián Benca, Stanislav Habáň, Nitra, Kristián Frajka, Jozef Masár, Zl. Moravce, Juraj Csirik, Pavel Mihálik, Šaľa, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Dušan Gál, Klasov, Peter Lukáč, Lehota, Ľuboš Nagy, Jelenec, Milan Kukučka, Žitavany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ján Štepiansky, Hostie, Jaroslav Lazor, Ján Lipovský, Báb, Anna Duczová, H. Kráľová, Jaroslav Viskup, Rumanová, Stanislav Packa, Močenok, Milan Minarovič, Marián Mateička, Behynce, Michal Beláň, Svätoplukovo, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Gabriel Šuba, Čechynce, Jozef Rehuš, Cyril Slamka, Rišňovce

54 - Marianna Viskupová, Peter Plandora, Štefan Duchoň, Marek Husivarga, Alexander Jurík, Vladimír Galas, Denisa Bakošová, Anitka Vallová, Peter Kardoš, Nitra, Jozef Baláž, Jozef Karlubík, Zuzana Ürge, Peter Zeleňák, Pavol Javorka, Milan Bekéni, Šaľa, Gabriela Szőkeová, František Prešinský, Vráble, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Jozef Králik, T. Mlyňany, Viliam Moravčík, Kajal, Sandra Gálová, Jozef Gál, Žirany, Štefan Dubnička, Váhovce, Marián Labai, Mankovce, Pavol Török, Jozef Kúdela, V. Dolina, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Vincent Hunka, Lužianky, Peter Andódi, Dlhá n/V., Jozef Balla, V. Lapáš, Tibor Šmitala, Čab, Peter Gyepes, František Maťo, D. Obdokovce, Michaela Žemberová, Nové Sady, Margita Pánisová, D. Krškany, Ladislav Čekey, Pohranice

53 - Milan Lazan, Pavol Uher, Július Miškovič, Šaľa, Dušan Babocký, Marta Kunkelová, Peter Čepček, Zl. Moravce, Štefan Zabák, Pavel Búš, Nitra, Juraj Šranko, Lukáš Kondela, Babindol, Milan Roško, Dyčka, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Nela Richterová, Malinovo, Lubor Kajaba, Ivanka, Július Szarka, Topoľnica, František Kóša, Štefan Fiala, Branč, Ján Árgyusi, Neded, Marián Balko, Štitáre, Ján Weselovski, Hlohovec, Michal Hájnik, Pusté Sady, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Boris Mesároš, Lehota, Slavko Mikula, Zbehy, Miloš Kukučka, Žitavany, František Sabo, Vinodol

52 - Patrik Andrášik, Vladimír Nemšovský, Peter Cúcor, Viliam Halla ml., Michal Kucharovič, Ján Kmeťo, Dezider Zaujec, Janka Danková, Peter Kompas, Nitra, Miroslav Oslanec, Jozef Andel, Vráble, Irena Petková, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Miroslav Bédi, Lúčnica, Michal Bedeč, Jozef Baťala, Žitavany, Miroslav Drahoš, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Csaba Nagy, Žihárec, Lenka Ribarič, Beladice, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Peter Török, V. Dolina, Vladimír Guláš, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Marián Herceg, Pata, Milan Greguš, Zbehy, Roland Babulic, Lukáčovce, Tibor Bene, D. Obdokovce, Zara Čekey, Pohranice, Adam Bíro, Čakajovce, Lukáš Mesároš, Lehota, Jozef Kubáň, Alekšince, Bartolomej Guľka, Štefan Török, Branč, František Kaufman, Rišňovce

51 - Ján Šimun, Roman Sýkora, Viera Lauková, Milan Púčik, Jozef Prešinský, Nitra, Jozef Sklenár, Šaľa, Rudolf Kéri, Ján Školník, Zl. Moravce, Dušan Švehla, Dušan Irsák, Sereď, Matúš Vajzer, Báb, Alex Lovaš, H. Saliby, Štefan Varga, Topoľnica, František Kausek, Klasov, Ján Gál, Miloš Gál st., Žirany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Slavomír Tóth, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Erik Candrák, Alekšince, Bohuš Baják, Luźianky, Daniel Ivančík, Čakajovce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Peter Sliška, Šurianky, Matej Letko, Róbert „Dixi“ Jánošík, Martin Tesár, D. Krškany, Gabriel Fazekaš, Neded, Ľubomír Mikula, Lehota, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Aďka Vöröšová, Rumanová, Anton Bapčány, D. Obdokovce, František Chudý, Rišňovce, František Imre, Branč, Peter Vranský, Ján Babčan, Zbehy

50 - Michal Lauko, Juraj Urban, Ľudovít Černek, Peter Benca, František Filo, Pavel Čvirik, Júlia Kucharovičová, Juraj Čentéš, Michal Garay, Jozef Ehrenhold, René Matyó, Lukáš Mála, Juraj Náhlovský, Mária Sýkorová, Nitra, Peter Jobbágy, Jozef Lenčéš, Stanislav Skačan, Šaľa, Renáta Kováčová, Čifáre, Jozef Roško, Dyčka, Darina Lyžičiarová, Podhorany, František Kunkel, Zl. Moravce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Peter Odráška, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Viktor Balko, Lužianky, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Jozef Martiška, Dražovce

49 - Július Michalička st., Daniel Mičík, Roman Hradecký, Igor Drotár, Ján Bernát, František Benc, František Grom, Vladimír Papp, Štefan Dekány, Peter Solčianský, Nitra, Peter Vašek, Roman Obložinský, Terka Tasáryová, Ivanka, Peter Lehocký, František Szolík, Šaľa, Ladislav Szőke, Vráble, Ivan Tóth, Albín Tóth, Čakajovce, Jaroslav Peťko, Piešťany, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Ján Félis, Žitavany, Vojtech Borka, Trstice, Emanuel Maňúch, Žirany, Barbora Matušicová, Hájske, Michal Šoka, H. Kráľová, Peter Náhlik, Nové Sady, Jaro Fúska, Boris Lacika, Zbehy, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Štefan Valovič, Rišňovce

48 - Ladislav Skalický, Stano Gábor, Mária Kóšová, Marián Barta, Ľubica Tasáryová, Ján Hudec, Karol Ryba, František Juhás, Jaroslav Andrášik, Nitra, Miroslav Mokráš, František Szpevár, Gabriel Miškovič, Adrián Danada, Marián Titka, Šaľa, Alexander Repta, Branč, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Kristián Varga, Tešedíkovo, Mário Čurgali, František Libay, Dušan Podhradský, D. Krškany, Ján Kozla, Žirany, Andrej Vereš, Golianovo, Vladimír Kubala, Belince, František Bálint, Vladimír Tasáry, Ivanka

47 - Ľubomír Turňa, Ľuboš Mičík, Mária Königová, Jakub Bernát, Eva Konečná, Milan Lenčéš, Nitra, Eva Kováčová, Čifáre, Radek Kováčik, Vráble, Gašpar Gál, Juraj Bárek, Žirany, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, František Novák, František Laczko, Tešedíkovo, Jozef Barát, Topoľčany, Jana Tóthová, H. Kráľová, Ján Hegyi, Jelka, Róbert Stareček, Sereď, Ivan Kozár, D. Krškany, Matej „Dixi“ Jánošík, Hruboňovo, Ferko Valent, T. Mlyňany, Ladislav Székelyi, Branč, Ľudmila Verešová, Štefan Šlosár, Stanislav Majerčík, Golianovo, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Imrich Guzmický, Roman Guzmický, Ivanka, Tibor Horváth, Komjatice

46 - Jozef Drobec, Milan Borovský, Erich Schober, Ján Doboš, Nitra, Ľuboš Plevka, Tibor Odráška, Miroslav Šiška, Peter Gomboš, Šaľa, Peter Frajka, Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Milan Búcora, Peter Matulník, Nové Sady, Štefan Mravík, Žitavany, Tomáš Jankovič, Zvončín, Pavol Pagáč, Ivanka, Jozef Štefák, Rišňovce, Marcel Hajaš, D. Krškany, Miroslav Šiller, Golianovo, Ladislav Babóti, Vlčany, Tibor Széker, Zl. Moravce

45 - Marek Horváth, Milan Ružička, František Hrnčiar st., Miriama Ďurinová, Nitra, Miroslav Vojtek „Ara“, Ľuboš Modzga „Šuker“, Ladislav Nagy, Vráble, Jozef Kučera, Emil Tatai, Šaľa, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Erika Tomášová, Zl. Moravce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Vlado Jánošík, D. Krškany, Daniel Jamrich, Csaba Sándor, Kolíňany, Albert Lauro, Čeľadice, Vladimír Gombáš st., Močenok, Marek Zeleňák, Branč, Miroslav Kozlík, Július Bradáč, Golianovo, Jozef Záhorský, Rišňovce, Štefan Páleník, Prílepy

44 - Rado Vágai, Slavomír Brna, Ľuboš Šindler, Jozef Nemeš st., Nitra, Tatiana Mifková, Viktor Csizmadia, Ladislav Molnár, Ján Szőcs, Šaľa, Jozef Paukov, Jozef Virág, Zl. Moravce, Patrícia Šranková, Vráble, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Andrej Repta, Branč, Marián Cifra, Žirany, Alojz Jenis, Žitavany, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Anton Majdiak, Močenok, Milan Božik, Báb, Tibor Panyik, Matúškovo, Dalibor Bradáč, Ladislav Németh, Golianovo, Ladislav Kéry, Volkovce, František Lörinc, Lúčnica

43 - Monika Skalická, Ivan Minárik, Jaroslav Belan, Nitra, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Imrich Drozdák, Babindol, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Juraj Segíň, Sľažany, Pavol Bradáč, Golianovo, Mária Mesárošová, Vladimír Miškolci, Lehota

42 - Júlia Urbanová, Tatiana Kucharová, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Daniel Čerman, D. Obdokovce, Adam Nádaský, Lužianky, Ivan Kupec, Čakajovce, Juraj Husár, Malý Lapáš, Ján Kollár, Zbehy, Vladimír Chlpík, Golianovo

41 - Ľudovít Desat, Dávid Said, Ľuboš Baranec, Nitra, Štefan Ambrus, Žihárec, Jozef Pec, Roman Uher, Šaľa, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Dušan Bogár, Galanta, Juraj Német, D. Lefantovce, Martina Segíňová, Sľažany, Erik Šimák, D. Krškany

40 - Milan Furka, Milan Petráš, Ivan Marci, Nitra, Ivan Bradáč, Golianovo
39 - Štefan Danada, Šaľa, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Ján Bíro, Čakajovce, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Viliam Halla st., Nitra
38 - Tibor Pittich, Šaľa, Ladislav Varga, Topoľnica, Ivan Tóth, H. Kráľová, Jozef Hudec st., Nitra, Richard Konopásek, Rumanová, Adrián Černý, Malý Lapáš, Roman Bulko, D. Krškany, Stanislav Roman, Bratislava
37 - Milan Vöröš, Peter Cyprián, Miloš Segéň, Nitra, Mária Látečková, Svätoplukovo, Peter Struk, Zl. Moravce, Ladislav Vass, Baloň, Róbert Lešš jr., Močenok, Stanislav Ivančík, Čakajovce, Attila Szolnoki, Dyčka, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
36 - Marianna Psotková, Vieska n/Ž., Marek Viskup, Rumanová, Vojtech Mesároš, Lehota
35 - Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Ivan Barbušiak, Martin n/Ž., Pavel Babiak, Žitavany, Peter Bodi, Zbehy, György Jakubecz, H. Saliby, Peter Civáň, Golianovo, Filip Marinov, Rumanová
34 - El Ňiňo Libay, Nitra, Helena Kozlíková, Golianovo
33 - Ľudovít Kováč, Michal Borovský, Nitra, Juraj Hamar, Klasov, Samuel Skalický, Šaľa, Magdaléna Csizmadiová, Kráľová n/V.
32 - Jozef Homola, Hosťovce, Július Oláh, Matúškovo, Jakub Vojtek, Vráble, Michal Valášik, Hájske
31 - Patrik Londák, Zl. Moravce, Margita Kališová, Šaľa, Lukáš Bíro, Čakajovce
30 - Miroslav Kováč, Vráble, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Roman Bilický, Preseľany, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor
29 - Ján Jambor, Rišňovce
28 - Dávid Baláž, Vráble, Peter Lajda, Ivanka, Bohuš Konopásek, Rumanová
27 - Filip Dobiáš, Čeľadice
26 - Miro Račko, Nitra, Zsolt Kováč, D. Saliby
25 - Martina Hippová, Močenok, Matúš Jančo, Jelenec, Slavo Kališ, Šaľa
24 - Jozef Malý, Vráble, Anton Barčák, Abrahám, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Juraj Bujko, Sládkovičovo
23 - Juraj Minárik, Obyce, Monika Pápayová, H. Kráľová, Jozef Šrank, Tibor Berec, V. Lapáš, Dominik Greguš, Čakajovce, Marek Fábry, Šurianky, Bogdan Streer, N. Hrnčiarovce, Jožko Moder, Nitra
22 - Ernest Lenický, H. Kráľová, Jaroslav Polák, V. Ripňany
21 - Laci Takács, Dlhá n/V., Ján Zachariáš, Neverice, Marcela Hallová, Nitra, Ladislav Holečka, Ladice
20 - Ľubomír Bartakovič, Nitra
19 - Ernest Szombath, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Tibor Križovič ml., Šaľa, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž.
18 - Miroslav Tonka, Sľažany, Ičko Čapkovič, D. Krškany
17 - Igor Kotora, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Branislav Pospiš, Šaľa
16 - Štefan Mrllák, Šaľa, Jozef Kóša, Jozef Kováč, Nitra, Erik Fábry, V. Cetín
15 - Ivan Švajčík, Dominika Klčová, Nitra, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Marián Blaho, Čeľadice, Silvester Lenčéš, Močenok, Miroslav Piovarči, Lužianky
14 - Miroslav Vajzer, Vráble, Jakub „Ošky“ Oškerský, Dyčka, Pavel Períček, Rišňovce, František Zíka, Šurany, Matúš Čičo, Ivanka, Vlado Sásik, Nitra, Miloš Remenár, Sereď
13 - Pavol Sedliačik, Šaľa, Ivanko Magdolen, Matúš Turňa, Nitra, Marek Marcinkech, Vinodol
11 - Ján Šranko, Babindol, Ivan Šimonek ml., Dyčka, Mária Holečková, D. Streda, Peter Vrábel, Križovany, Peter Korec, Rišňovce, Igor Tkáč, Sereď, Pavol Kuťka, Zl. Moravce
10 - Milan Hajaš, Nitra, Radoslav Henček ml, Branč
9 - Ján Gažo ml., Vráble, Ján Bucheň, Zl. Moravce, Filip Deák, Sľažany
8 - Margita Letková, Nitra
7 - Anna Pauková, Zl. Moravce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Árpád Fazekaš, Neded, Pavol Krajčo, Alena Juríková, Nitra
6 - Marcel Pánis, D. Krškany, Michaela Dobišová, Močenok, Ján Kovarčík, D. Štitáre, Ľubomír Kleštinec, Adriana Zelenáková, Marián Hartman, Samo Slamka, Eva Turňová, Nitra, Karin Vajzerová, Vráble, Ján Civáň, Golianovo
5 - Lukáš Félis, Katarína Malá, Lukáš Vajzer, Vráble, Ivan Šimonek st., Dyčka, Michal Bachratý, Šaľa, Vladimír Kozár, Veľký Lapáš, Ivan Magdolen, Janíkovce, Katarína Dobiášová, Čeľadice, Dušan Jančovič, Lukáš Schober, Alena Levčíková, Nitra, Sofia Sonlajtnerová, Žirany, Ján Bíro ml., Čakajovce, Jozef Galbavý, H. Kráľová
4 - Dávid Hamar, Klasov, Róbert Graclík, Čeľadice, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Ján Kováč, Nitra
3 - Milan Vöröš, Iveta Schoberová, Marek Bako, Ľubica Homolová, Nitra, Kristína Gajdošová, Galanta, Pavol Lieskovský, Karol Križan, V. Zálužie, Peter Eliáš, Lúčnica, Ladislav Lenický, H. Kráľová, Anna Szarková, Topoľnica
2 - Július Pápay, H. Kráľová, Ján Szorád, Šaľa, Milan Piovarči, Lužianky
1 - Martina Magdolenová, Mária Sásiková, Nitra, Filip Antek, Martin n/Ž.

Najviac - 7 zápasov - uhádli traja tipujúci: Miroslav Szlamka, Váhovce, Juraj Csirik, Šaľa, Peter Benca, Nitra. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.
Desiati čitatelia si pripísali šesť bodov.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu: martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Koľko minút pracujeme na jednu kávu či novú kuchyňu?
  2. Umenie investovať: Nemusíte byť znalec, aby ste zhodnotili krásu
  3. Rozprávkové tankovanie
  4. Netrestajme tých, čo mestu šetria čas a peniaze
  5. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu
  6. Zaúča výčapníkov vo svete: Odfláknuté pivo zákazník vycíti
  7. Z lesa si našla cestu do útulku, na nový domov ale stále čaká
  8. Reportáž: Ako sa vyrába slovenské akostné víno
  9. Dana Kleinert sa vzdáva v prospech zmeny v Starom Meste
  10. Union ponúka množstvo výhod pre deti aj matky
  1. Netrestajme tých, čo mestu šetria čas a peniaze
  2. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu
  3. Z lesa si našla cestu do útulku, na nový domov ale stále čaká
  4. Zaúča výčapníkov vo svete: Odfláknuté pivo zákazník vycíti
  5. Rozprávkové tankovanie
  6. AAA Auto zorganizovalo autogramiádu
  7. Union ponúka množstvo výhod pre deti aj matky
  8. Umenie investovať: Nemusíte byť znalec, aby ste zhodnotili krásu
  9. Dana Kleinert sa vzdáva v prospech zmeny v Starom Meste
  10. Reportáž: Ako sa vyrába slovenské akostné víno
  1. Odborníčka na výživu: Večera maximálne 4 hodiny pred spánkom 21 055
  2. Stíhame napredovať s technológiami? Môže už byť neskoro 12 914
  3. Kvíz o zatepľovaní zvládne iba odborník. Trúfate si? 12 420
  4. Poznáte zaujímavosti Malty? Tieto lákajú turistov najviac 11 391
  5. Koho výrobky naozaj kupujete v McDonald's? 9 297
  6. Bezpečné bývanie pre rodiny s deťmi? Na toto nezabudnite 8 551
  7. Vodič dostal jasný odkaz: Na cyklotrase sa neparkuje 6 913
  8. Reportáž: Ako sa vyrába slovenské akostné víno 6 708
  9. Pokazila sa Vám práčka či chladnička? Nevolajte opravára! 4 900
  10. Koľko minút pracujeme na jednu kávu či novú kuchyňu? 4 516

Hlavné správy z MY Nitra

Finančná polícia zasahovala proti pozemkovej mafii v Nitre

Obvinili šesť ľudí. Predávali nehnuteľnosti bez vedomia ich vlastníkov.

Nitra: Mestskí poslanci sa zídu poslednýkrát pred komunálnymi voľbami

Rokovať budú aj o návrhu parkovacej politiky, riešení problémov s neprispôsobivými občanmi, etickom kódexe poslanca či o nakladaní s mestským majetkom.

Pozvánka na prednášku: 21. august 1968 v histórii Slovenska

Podujatie bude dnes o sedemnástej vo Vlastivednom múzeu v Galante.

Galanta: Hľadajú muža podozrivého z krádeže

Zlodej vzal notebook a dva reproduktory. Odišiel na Forde Mondeo s evidečným číslom BS 571 AU.

Nitru na konci októbra čaká tekvicový piatok

Tekvicové popoludnie bude v centre mesta aj v botanickej záhrade.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

AKTUALIZOVANÉ 12:30

Cesta je už prejazdná, motocyklista zomrel na mieste nehody

Polícia hľadá svedkov nehody. Cestu sprejazdnili ešte dopoludnia.

V Žiline rastie dom bez povolenia. Má ich byť ešte viac

Investor chce stavbu dodatočne zlegalizovať.

Na bystrickej cyklokomunikácii sa baví internet

Urobiť tak veľa chýb na necelých dvesto metroch trasy sa hádam ani nedá – tvrdí Občianska cykloiniciatíva Banská Bystrica.

Vybrali SME

Už ste čítali?