Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 1. kole

Do prvého kola tipovačky sa zapojilo 603 čitateľov. Prvým víťazom kartónu piva je Ján Hegyi z Jelky, ktorý uhádol 9 zápasov!

Rozbehla sa obľúbená tipovacia súťaž. Rozbehla sa obľúbená tipovacia súťaž. (Zdroj: my)

Správne tipy 1. kola

FC Nitra - Dun. Streda 2:3 2
FC ViOn - Senica 4:0 1
H. Kráľová - Pata 0:4 2
Malá Mača - Lehnice 1:3 2
Čechynce - V. Cetín 1:0 1
Lužianky - Mojmírovce 2:3 2
Pohranice - Hosťová 3:3 X
Hostie - Topoľčianky 4:1 1
Sládkovičovo - Šintava 12:1 1
Tešedíkovo - Žihárec 0:3 2

Poradie po 1. kole

9 - Ján Hegyi, Jelka

8 - Štefan Mrllák, Peter Zeleňák, Šaľa, Jozef Nikodem, Rišňovce, Tomáš Karácsony, Váhovce

7 - Marianna Viskupová, Nina Mičíková, Jakub Bernát, Ivan Minárik, Peter Solčianský, Peter Kardoš, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Ján Golha, Jozef Zima ml., Vráble, Dezider Vanko, Marián Móri, Šaľa, Peter Civáň, Golianovo, Tibor Panyik, Matúškovo, Samuel Lukáč, Sereď, Stanislav Packa, Močenok, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Peter Macháč, Rišňovce, František Kausek, Klasov, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Karol Blažovič, Lužianky, Štefan Ambrus, Ján Jacsa, Žihárec, Jozef Vodný, Babindol, Ján Kóssi, Čifáre, Jaro Fúska, Boris Lacika, Zbehy, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Lubor Kajaba, Ivanka, Juraj Holták, D. Krškany, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Adam Rábek, H. Kráľová, Erik Barát, Miloš Kukučka, Žitavany, Vladimír Kováč st., Lovce, Erik Lukáč, J. Kostoľany

Skryť Vypnúť reklamu

6 - Ernest Mako, Ernest Szombath, Katarína Billíková, Juraj Urban, Miroslav Lieskovský, Viera Lauková, Pavol Vörös, Mária Kóšová, Pavel Búš, Maroš Karas, Vlado Krajčovič, Juraj Čentéš, Milan Lenčéš, El Nino Libay, Viliam Halla ml., Marián Barta, František Grom, Boris Grežo, Štefan Zabák, Michal Hunka, Patrik Studený, Nitra, Jozef Sklenár, Miroslav Šiška, Juraj Csirik, Peter Lehocký, Pavol Javorka, Milan Lazan, Tibor Odráška, Jozef Karlubík, Peter Jobbágy, Róbert Sedlák, Jozef Kučera, Šaľa, Peter Čepček, Peter Rajnoha, Eva Lahučká, Ján Školník, Tibor Széker, Jakub Chrenko, Miroslav Školník, Erika Tomášová, Zl. Moravce, Martina Baková, Ladislav Németh, Gabriela Szökeová, Vráble, Henrich Richter, Michal Čery, Jelenec, Andrej Vereš, Golianovo, Emil Dubec, Alojz Jenis, Žitavany, Roman Margetin, Cyril Slamka, Rišňovce, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Dušan Irsák, Sereď, Tibor Horváth, Komjatice, Tibor Glovenský, Košúty, Marián Labai, Mankovce, Juraj Bárek, Jozef Gál, Žirany, Jožko Černý, Jaroslav Viskup, Filip Marinov, Rumanová, Dušan Podhradský, Martin Tesár, Marcel Pánis, D. Krškany, Natália Blahová, Andrej Hudec, Čeľadice, Alexander Kobza, Čechynce, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Tomáš Minarovič, Močenok, Peter Bodi, Ján Babčan, Zbehy, Anton Kazáň, Radoslav Henček ml., Bartolomej Guľka, Branč, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Milan Roško, Dyčka, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Štefan Tóth, Klasov, Vladimír Patúc, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Peter Eliáš, Lúčnica n/Ž., Mária Marušincová, V. Cetín, Milan Šlosár, Čab, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Helena Maková, Čakajovce, Jozef Filo, Mojmírovce, Jozef Balla, V. Lapáš, Peter Lukáč, Lehota, Matúš Vajzer, Báb, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Marek Rajtár, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Jozef Králik, Tes. Mlyňany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Filip Deák, Sľažany, František Sabo, Obyce, Miroslav Havetta ml., Lovce, Miroslav Drahoš, Lukáš Valent, Andrejka Božiková, Hosťovce, Peter Strieška, Volkovce, Ján Árgyusi, Neded

Skryť Vypnúť reklamu

5 - Andrej Bednárik, Daniel Mičík, Ján Šimun, Vladimír Miškolci, Jozef Nemeš st., Ľudovít Kováč, Miro Raček, Ján Bernát, Milan Púčik, Jaroslav Belan, Peter Cyprián, Jozef Drobec, Mária Sýkorová, Ivan Lauko, Karol Ryba, Pavol Krajčo, Milan Petráš, Stano Gábor, Štefan Bede, Marián Mičík, Miro Račko, Dušan Letko, Marianna Letková, Ján Doboš, Roman Hradecký, Erich Schober, Milan Borovský, Juraj Náhlovský, Ladislav Piška, René Daniš, František Benc, Miroslav Fábry, Vladimír Nemšovský, Martin Krajčír, Katarína Sýkorová, Miloš Sýkora, Dávid Said, Mária Königová, Ladislav Fazekaš, Pavol Ďurina, František Juhás, Pavel König, Iveta Matejová, Michal Lauko, Roman Sýkora, Anton Dano, Miroslav Brezina, Rado Vágai, František Bojda, Nitra, Adrián Danada, Ladislav Baboti, Jozef Baláž, Pavol Uher, Tibor Pittich, Marián Titka, Peter Hipp, Štefan Hipp, Peter Gomboš, Nikola Móri, Emil Tatai, František Szolik, Karol Hlavatý, Július Miškovič, Zuzana Ürge, Šaľa, Jozef Hoppan, Miroslav Oslanec, Peter Nagy, Miroslav Vojtek „Ara“, Jakub Vojtek, Karol Bujalko, Vráble, Ľubomír Králik, Jozef Virág, Viliam Matejov, Jozef Sperka, Zl. Moravce, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Dušan Gál, Klasov, Miroslav Kozlík, Golianovo, Erik Valent, Tes. Mlyňany, Jozef Drahovský, Anton Viskup, Pusté Sady, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., František Margetin, František Chudý, Jozef Záhorský, Ján Jambor, Peter Korec, Rišňovce, Daniel Lörinc, Štefan Török, František Kóša, Ivan Ďurický, Štefan Fiala, Marek Zeleňák, Branč, Jozef Šidó, Veľká Mača, Zara Čekey, Ladislav Čekey, Pohranice, Daniel Ondriga, Hlohovec, Štefan Varga, Topľnica, Tibor Šmitala, Čab, Jozef Šercel, Štefan Dubnička, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ladislav Baláži, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Katarína Vlčeková, Albín Tóth, Marek Vlček, Jozef Čentéš, Jozef Čentéš, Daniel Ivančík, Čakajovce, František Čaniga, Jozef Martiška, Dražovce, Zuzana Beneová, Tibor Bene, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Miriama Kapustová, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Július Oláh, Matúškovo, Tomáš Nagy, Ladice, Marián Pauk, Alexander Mikláš, Rumanová, Štefan Finta, Jarok, Peter Palka, Radoslav Cigáň, Miro Senneš, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Marián Herceg, Pata, Tibor Horváth, Komjatice, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Dušan Petrovič, Obyce, Ján Lipovský, Báb, Ján Zachariáš, Jozef Dibala, Neverice, Vladimír Kertész, Marián Piterka, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Boris Mesároš, Mária Mesárošová, Juraj Dubeň, Lehota, Gašpar Gál, Miloš Gál st., Ján Gál, Emanuel Maňúch, Žirany, Lenka Ribarič, Ján Slíž, Beladice, Peter Náhlik, Nové Sady, Viliam Moravčík, Kajal, Juraj Mészáros, Selice, František Laczko, Tešedíkovo, Gabriela Sádovská, Žitavce, František Lörrinc, Miroslav Bédi, Lúčnica n/Ž., Jozef Kubáň, Alekšince, Stanislav Debnár, Bohuš Baják, Pavol Králik, Zbehy, Peter Halúzka, Čeľadice, František Andraško, Jelenec, Viktor Balko, Miroslav Piovarči, Ľubomír Ballay, Lužianky, Ľuboš Galo, Janíkovce, Pavol Török, V. Dolina, Gabriel Lešš, Anna Duczová, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Vlado Matušica, Hájske, Anton Majdiak, Róbert Lešš ml., Močenok, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Marián Balko, Štitáre, Csaba Sándor, Kolíňany, Peter Ivančík, Koniarovce, Erik Šimák, Mário Pánis, D. Krškany, Roman Obložinský, Peter Vašek, Ivanka, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Tomáš Snop, Malý Lapáš, Michal Bedeč, Marek Paukov, Lukáš Gajdoš, Žitavany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Dušan Macejka, Slepčany, Štefan Hrúzik, Jozef Homola, Andrej Žemberi, Hosťovce, František Kunkel, Marta Kunkelová, Martin n/Ž., Jaroslav Peťko, Piešťany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Peter Tuhý, Machulince, Ján Štepianský, Hostie, Arpád Balogh, Kolárovo, Dušan Bogár, Galanta

Skryť Vypnúť reklamu

4 - Ivan Marci, Slavomír Kotrla, Jozef Hudec st., František Piška, Dominik Slamka, Pavel Čvirik, Jozef Nosian, Stanislav Billik, Ladislav Skalický, Monika Skalická, Marián Benca, Ján Kmeťo, Milan Vörös, Pavel Hrnčár, Michal Kucharovič, Igor Drotár, Júlia Kucharovičová, Jarmila Saidová, Ľudovít Černek, Michal Garay, Jozef Prešinský, Ľudovít Konečný, Ladislav Pindeš, Peter Krajčo, Richard Magušin, Dezider Zaujec, Vladimír Papp, Anton Bulla, Štefan Matesko, Peter Kompas, Richard Karabinoš, Milan Ružička, Jožko Moder, Lukáš Martiška, Jaroslav Skačan, Stanislav Habáň, Vladimír Kompas, Alexander Jurík, Vladimír Zabák, Patrik Andrášik, Milan Jašík, Július Michalička ml., Nitra, Jozef Danada, Pavel Mihálik, Samuel Skalický, Miroslav Mokráš, Gabriel Miškovič, Ján Szöcs, Tibor Križovič ml., Šaľa, Patrik Londák, Jozef Paukov, Rudolf Kéri, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Miroslav Kováč, Viliam Félis, Patrícia Šranková, Juraj Sojka, Vráble, Gabriel Fazekaš, Árpád Fazekaš, Neded, Július Bradáč, Viera Bradáčová, Pavol Bradáč, Dalibor Bradáč, Vladimír Chlpík, Golianovo, Róbert Stareček, Sereď, Mário Slezák, Lukáčovce, Marek Sabo, Rumanová, Kristián Varga, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Eva Súľovská, Štefan Valovič, Jozef Horňák, Jozef Rehuš, Rišňovce, Peter Vrabec, Stanislav Ivančík, Róbert Lipecký, Adriána Kupcová, Čakajovce, Imrich Guzmický, Vladimír Tasáry, Terka Tasáryová, Ivanka, Filip Dobiáš, Marián Koreň, Filip Halúzka, Marián Blaho, Čeľadice, Štefan Deák, Sľažany, Zlatica Šimáková, Ivan Kozár, František Libay, Margita Pánisová, Dušan Vnučko, D. Krškany, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Ján Kozla, Jana Gálová, Sandra Gálová, Žirany, Alex Lovaš, H. Saliby, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Štefan Lipovský, František Švihorík, Pusté Sady, Marián Mateička, Milan Minarovič, Behynce, Ľubomír Mikula, Lukáš Mesároš, Lehota, Július Szarka, Topoľnica, Jozef Kúdela, Gabriel Chrenko, Peter Török, V. Dolina, Juraj Német, D. Lefantovce, Vincent Hunka, Ivan Berec „Putin“, Miroslav Piovarči, Lužianky, Milan Greguš, Slavko Mikula, Zbehy, Jaroslav Skačan, Csaba Nagy, Žihárec, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Lukáš Búran, Galanta, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Jozef Šrank, V. Lapáš, Daniel Jamrich, Kolíňany, Anton Bapčány, Štefan Bapčány, Attila Drozdák, D. Obdokovce, René Matyó, Viničky, Ľuboš Nagy, Jelenec, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Michaela Benköová, Vladimír Gombáš st., Vladimír Gombáš ml., Močenok, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Andrej Repta, Branč, Ivan Bakyta, Jarok, Vladimír Guláš, Ján Ligač, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Juraj Kadlieček, Dražovce, Imrich Hrdlica, Báb, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Peter Pecho, Beladice, Erik Candrák, Alekšince, Mária Látečková, Svätoplukovo, Norbert Bordáš, Janíkovce, Milan Kukučka, Ján Félis, Štefan Mravík, Marián Bachrony, Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Páleník, Prílepy, Bernardína Jobková, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Vladimír Bielik, Jozef Šebík, Topoľčianky, Irena Petková, Martin n/Ž., Imrich Valent, Hosťovce, Gabriel Šuba, Čechynce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany

3 - Ľudovít Laca, Vlado Sásik, Janka Danková, Miroslav Belányi, Miloš Segéň, Štefan Dékany, František Dedič, Ján Hudec, Peter Slezák, Ľuboš Mičík, Marek Horváth, Vladimír Peško, Vladimír Peško, Ľuboš Baranec, Tomáš Levčík, Daniel Tasáry, Ľuboš Šindler, Peter Kutnár, Miriama Ďurinová, Denisa Bakošová, Július Michalička st., Dionýz Pecháček, Nitra, Tatiana Mifková, Ľuboš Plevka, František Szpevár, Viktor Csizmadia, Pavol Sedliačik, Mirka Tóthová, Šaľa, Jozef Paulovič, Dušan Babocký, Jozef Masár, Zl. Moravce, Miroslav Šiller, Golianovo, Ivan Tóth, Ivan Kupec, Čakajovce, Miloš Remenár, Igor Tkáč, Sereď, František Kaufmann, Rišňovce, Aďka Vöröšová, Richard Konopásek, Juraj Sabo, Rumanová, Jozef Török, Pata, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Michal Hájnik, Pusté Sady, Peter Šponiar, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Alfonz Ondrejmiška, Dušan Gašparík, Machulince, Adam Nádaský, Štefan Peťovský, Lužianky, Otto Benc, Milan Fúska, Ladislav Szekelyi, Branč, Marcel Čerman, František Maťo, D. Obdokovce, Peter Vranský, Ján Kollár, Zbehy, Stano Roman, Bratislava, Dezider Lenčeš, Jana Tóthová, Peter Odráška, Michal Šoka, H. Kráľová, Juraj Hamar, Jozef Kevely, Klasov, Filip Guzmický, František Bálint, Ivanka, Matúš Liko, D. Krškany, František Sabo, Vinodol, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Vladimír Kováč ml., Lovce, Jozef Šabo, Jozef Baťala, Žitavany, Ivan Barbušiak, Martin n/Ž., Jozef Andel, Vráble, Ľubomír Pénzeš, Malý Cetín, Jozef Labuda, Solčany, Jaroslav Lazor, Báb, Jozef Barát, Topoľčany

2 - František Filo, Jozef Ehrenhold, Marián Muzika, Peter Benca, Ľubica Tasáryová, Lenka Sýkorová, Nitra, Milan Bekéni, Jozef Lenčeš, Roman Hrnčár, Šaľa, František Prešinský, Imrich Struhár, Ladislav Szöke, Vráble, Ľudmila Verešová, Ivan Bradáč, Golianovo, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Dušan Švehla, Sereď, Ladislav Kéry, Volkovce, Miroslav Močol, Hlohovec, Matej Letko, D. Krškany, Mária Krasňanská, Nové Sady, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Vojtech Borka, Trstice, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Alexander Repta, Branč, Ľudovít Desat, Podhorany, Ľubomír Straňák, Zoltán Odráška, Ernest Lenický, H. Kráľová

1 - Štefan Šlosár, Golianovo, Marcel Hajaš, D. Krškany, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Jozef Štefák, Rišňovce

Víťazom 1. kola je Ján Hegyi z Jelky, ktorý uhádol 9 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Do prvého kola sa zapojilo 603 čitateľov.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov!

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. Päť chýb pri zateplení strechy
  3. Vitajte v postapokalyptickom svete
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  6. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  2. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  3. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  5. Úprava osobného motorového vozidla
  6. Important information for Brazilians living in Slovakia
  7. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  8. Vitajte v postapokalyptickom svete
  9. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  10. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 24 116
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 038
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 14 832
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 527
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 847
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 756
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 472
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 370
  9. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 159
  10. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 9 144
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Akcia platí len 24 hodín

LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Sedem projektov na základných školách získalo dotáciu

Podporené aktivity riešia inovatívne formy vzdelávania, rozvoj telesnej kultúry i ochranu životného prostredia.

Ilustračné foto

O čistotu mesta sa bude starať nová technika

Technické služby mesta Zlaté Moravce získali do výbavy nový nakladač i umývacie vozidlo.

Brehy Nitry prepojí cyklolávka. Bude neskôr a drahšia, ako plánovali

Mesto podpísalo s firmou dodatok, práce naviac z eurofondov nezaplatí.

Cyklolávka prepojí Wilsonovo nábrežie a Nábrežie nábrežie.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

V kraji sú na tom najhoršie okresy Banská Bystrica a Brezno

Včera zistili na Slovensku viac ako 2 200 nakazených. 210 z toho v Banskobystrickom kraji. 56 v okrese Banská Bystrica a 45 v okrese Brezno.

Už ste čítali?