Správne tipy 4. kola
Senica - FC Nitra 1:1 X
FC ViOn - Michalovce 2:0 1
Nevidzany - V. Zálužie 2:1 1
Ivanka - Alekšince 1:5 2
Šoporňa - V. Blahovo 2:2 X
Betonáris - ViOn C/Volkovce 1:0 1
Svätoplukovo - Cabaj-Čápor 3:2 1
Hostie - Obyce 2:2 X
Čierny Brod - Tomášikovo 1:3 2
Trnovec - Veča 3:4 2
Poradie po 4. kole
21 - František Kóša, Branč
20 - Ladislav Pindeš, Milan Borovský, Nitra, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Peter Zeleňák, František Szolik, Šaľa, Erik Šimák, D. Krškany
19 - Nina Mičíková, Jakub Bernát, Karol Ryba, Pavel Búš, Dezider Zaujec, Marián Barta, Nitra, Jozef Zima ml., Vráble, Štefan Varga, Topoľnica, Peter Eliáš, Lúčnica n/Ž., Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Balla, V. Lapáš
18 - Andrej Bednárik, Miro Raček, Ján Bernát, Marianna Letková, Peter Krajčo, El Nino Libay, František Grom, Pavol Ďurina, Alexander Jurík, Michal Lauko, Nitra, Pavol Sedliačik, Marián Móri, Šaľa, Jozef Šercel, Váhovce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Marek Vlček, Čakajovce, František Kausek, Klasov, Ján Zachariáš, Neverice, Július Szarka, Topoľnica, Ján Jacsa, Žihárec, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Mária Marušincová, V. Cetín, Michaela Benköová, Močenok, Miloš Gál st., Žirany, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Jakub Vojtek, Ján Golha, Vráble, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Tibor Széker, Zl. Moravce
17 - Adrián Danada, Jozef Sklenár, Miroslav Šiška, Juraj Csirik, Milan Lazan, Štefan Hipp, Nikola Móri, Tibor Odráška, Ján Szöcs, Mirka Tóthová, Šaľa, Ivan Bradáč, Vladimír Chlpík, Golianovo, Marián Pauk, Jožko Černý, Rumanová, Marianna Viskupová, Miloš Sýkora, Nitra, Roman Margetin, Peter Macháč, Rišňovce, Eva Lahučká, Ján Školník, Zl. Moravce, Samuel Lukáč, Sereď, Stanislav Packa, Močenok, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Tibor Glovenský, Košúty, Tomáš Nagy, Ladice, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Alojz Jenis, Žitavany, Ján Lipovský, Imrich Hrdlica, Báb, Ľubomír Mikula, Lehota, Martina Baková, Vráble, Viliam Moravčík, Kajal, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Jaro Fúska, Zbehy, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Andrej Hudec, Čeľadice, Michal Čery, Jelenec, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Vladimír Kováč st., Lovce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Tomáš Snop, Malý Lapáš, Arpád Balogh, Kolárovo
16 - Ivan Marci, Jozef Hudec st., Katarína Billíková, Ivan Lauko, Miloš Segéň, Peter Slezák, Milan Lenčéš, František Benc, Miroslav Fábry, Dávid Said, Peter Solčianský, Nitra, Pavel Mihálik, Jozef Baláž, Peter Lehocký, Roman Harčár, Dezider Vanko, Jozef Kučera, Šaľa, Peter Čepček, Peter Rajnoha, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Dušan Podhradský, Juraj Holták, D. Krškany, Július Bradáč, Pavol Bradáč, Peter Civáň, Ladislav Németh, Golianovo, Tibor Šmitala, Čab, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Marián Labai, Mankovce, Štefan Finta, Jarok, Natália Blahová, Čeľadice, Marián Herceg, Pata, Alex Lovaš, H. Saliby, Michal Hájnik, František Švihorík, Pusté Sady, Dušan Petrovič, Obyce, Jozef Nikodem, Rišňovce, Lenka Ribarič, Beladice, Štefan Dubnička, Váhovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Štefan Peťovský, Lužianky, Boris Lacika, Bohuš Baják, Zbehy, Juraj Kadlieček, Dražovce, Jozef Filo, Mojmírovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Peter Lukáč, Lehota, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Lukáš Valent, Andrejka Božiková, Hosťovce
15 - Pavel Čvirik, Marián Benca, Vlado Sásik, Michal Kucharovič, Peter Cyprián, Mária Kóšová, Milan Petráš, Michal Garay, Ladislav Piška, Vladimír Papp, Viliam Halla ml., Lukáš Martiška, Pavel König, Štefan Zabák, Michal Hunka, Miroslav Brezina, Patrik Andrášik, Július Michalička ml., Boris Grežo, Nitra, Tatiana Mifková, Tibor Pittich, Marián Titka, František Szpevár, Šaľa, Jozef Virág, Jozef Sperka, Miroslav Školník, Zl. Moravce, Patrícia Šranková, Ladislav Szöke, Vráble, Tomáš Lenický, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Peter Andódi, Dlhá n/V., Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Daniel Lörinc, Branč, Ladislav Čekey, Pohranice, Daniel Ondriga, Hlohovec, Tibor Panyik, Matúškovo, Miloš Remenár, Sereď, Juraj Bárek, Gašpar Gál, Žirany, Alexander Kobza, Čechynce, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Vojtech Borka, Trstice, Miroslav Szlamka, Váhovce, Radoslav Cigáň, Miro Senneš, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, František Laczko, Tešedíkovo, Štefan Tóth, Klasov, Peter Halúzka, Čeľadice, Ľuboš Nagy, Jelenec, Štefan Šmitala, Marián Piterka, Svätoplukovo, Lubor Kajaba, Ivanka, Anton Majdiak, Močenok, Michal Bedeč, Lukáš Gajdoš, Žitavany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Erik Lukáč, J. Kostoľany, Peter Tuhý, Machulince, Jozef Labuda, Solčany, Peter Strieška, Volkovce
14 - Dominik Slamka, Ján Šimun, Ernest Szombath, Jozef Nosian, Milan Púčik, Jaroslav Belan, Júlia Kucharovičová, Miroslav Belányi, Mária Sýkorová, Viera Lauková, Ivan Minárik, Ľudovít Černek, Marián Mičík, Vladimír Peško, Ľuboš Baranec, Ján Doboš, Štefan Matesko, Milan Ružička, Milan Jašík, Nitra, Štefan Mrllák, Jozef Karlubík, Peter Jobbágy, Július Miškovič, Šaľa, Dalibor Bradáč, Miroslav Šiller, Golianovo, Erik Valent, Jozef Králik, Tes. Mlyňany, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Ján Hegyi, Jelka, Miriama Kapustová, Výčapy-Opatovce, Ján Jambor, Peter Korec, Jozef Rehuš, Rišňovce, Jozef Török, Pata, Peter Palka, Ivan Benčík, Cabaj-Čápor, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Karol Blažovič, Ivan Berec „Putin“, Ľubomír Ballay, Lužianky, Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Anton Bapčány, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Miroslav Bédi, Lúčnica n/Ž., František Sabo, Vinodol, Filip Halúzka, Čeľadice, Jozef Čentéš, Helena Maková, Adriána Kupcová, Daniel Ivančík, Čakajovce, Filip Marinov, Rumanová, Ľuboš Galo, Janíkovce, Slavko Mikula, Zbehy, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Roman Obložinský, Peter Vašek, Ivanka, Milan Kukučka, Štefan Mravík, Miloš Kukučka, Pavel Babiak, Žitavany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Dibala, Neverice, Jozef Homola, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Marta Kunkelová, Martin n/Ž., Filip Deák, Sľažany, Norbert Bordáš, Janíkovce, Miroslav Havetta ml., Lovce
13 - Vladimír Miškolci, Jozef Nemeš st., Ľudovít Kováč, Juraj Urban, Miroslav Lieskovský, Igor Drotár, Ľuboš Mičík, Miro Račko, Dušan Letko, Juraj Náhlovský, Katarína Sýkorová, Peter Kardoš, Jožko Moder, Július Michalička st., Nitra, Miroslav Kováč, Jozef Hoppan, Ladislav Németh, Gabriela Szökeová, Vráble, Jozef Danada, Ľuboš Plevka, Peter Hipp, Tibor Križovič ml., Šaľa, Ľubomír Straňák, Zoltán Odráška, Peter Odráška, Adam Rábek, H. Kráľová, Miroslav Kozlík, Golianovo, Zara Čekey, Pohranice, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Dušan Irsák, Sereď, Kristián Varga, Tešedíkovo, Katarína Vlčeková, Ivan Kupec, Róbert Lipecký, Čakajovce, Tibor Bene, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Miroslav Močol, Hlohovec, Jozef Horňák, Rišňovce, Jaroslav Viskup, Rumanová, Filip Dobiáš, Marián Blaho, Čeľadice, Kristián Krasňanský, Peter Náhlik, Nové Sady, Štefan Lipovský, Anton Viskup, Pusté Sady, Ivan Ďurický, Anton Kazáň, Milan Fúska, Branč, Marián Mateička, Milan Minarovič, Behynce, Peter Bodi, Milan Greguš, Zbehy, Lukáš Mesároš, Lehota, Tomáš Karácsony, Váhovce, Juraj Mészáros, Selice, Jozef Vodný, Babindol, Jozef Kubáň, Alekšince, Ján Slíž, Beladice, Viktor Balko, Lužianky, Jana Gálová, Žirany, Michal Palka, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Terka Tasáryová, Ivanka, Vladimír Gombáš st., Močenok, Dušan Macejka, Slepčany, Ľubomír Novota, Patrik Londák, Zl. Moravce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Jaroslav Peťko, Piešťany, Ivan Barbušiak, Martin n/Ž., František Šabo, Obyce, Andrej Žemberi, Imrich Valent, Hosťovce, Mário Pánis, D. Krškany, Ľubomír Pénzeš, Malý Cetín, Jaroslav Lazor, Báb, Ján Árgyusi, Neded, Vladimír Kubala, Belince, Eva Kováčová, Čifáre
12 - Ernest Mako, Slavomír Kotrla, Stanislav Billik, Ján Kmeťo, Pavel Hrnčár, Štefan Dékany, Ján Hudec, Stano Gábor, Štefan Bede, Jozef Prešinský, Roman Hradecký, Ľuboš Šindler, Richard Magušin, René Daniš, Mária Königová, Richard Karabinoš, Ladislav Fazekaš, Miriama Ďurinová, Iveta Matejová, Vladimír Kompas, Denisa Bakošová, René Matyó, Dionýz Pecháček, Nitra, Róbert Sedlák, Emil Tatai, Šaľa, Anna Duczová, Michal Šoka, H. Kráľová, Jozef Paukov, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Dušan Gál, Klasov, Gabriel Fazekaš, Neded, Viera Bradáčová, Stanislav Majerčík, Golianovo, Emil Dubec, Erik Barát, Marián Bachrony, Žitavany, Marek Sabo, Alexander Mikláš, Rumanová, Dušan Švehla, Sereď, Tibor Horváth, Komjatice, Július Oláh, Matúškovo, Štefan Török, Štefan Fiala, Radoslav Henček ml., Ladislav Szekelyi, Branč, Boris Mesároš, Juraj Dubeň, Lehota, Juraj Német, D. Lefantovce, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Ján Kollár, Ján Babčan, Zbehy, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Filip Guzmický, Ivanka, Margita Pánisová, Marcel Pánis, D. Krškany, Milan Šlosár, Čab, Marián Koreň, Čeľadice, František Andraško, Jelenec, Stanislav Ivančík, Čakajovce, Jozef Gál, Sandra Gálová, Emanuel Maňúch, Žirany, Ľudovít Desat, Podhorany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Vladimír Kováč ml., Lovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Milan Búcora, Nové Sady, Matúš Vajzer, Báb, Jozef Kováč ml., Čifáre
11 - Cyril Slamka, František Kaufmann, František Chudý, Štefan Valovič, Rišňovce, František Čaniga, Jozef Martiška, Dražovce, Daniel Mičík, Ladislav Skalický, Monika Skalická, Milan Vörös, Jarmila Saidová, Vlado Krajčovič, Ľudovít Konečný, Tomáš Levčík, Vladimír Nemšovský, Anton Bulla, Stanislav Habáň, Vladimír Zabák, František Bojda, Jaroslav Andrášik, Nitra, Jozef Lenčeš, Ladislav Babóti, Pavol Uher, Pavol Javorka, Peter Gomboš, Šaľa, Ivan Kozár, František Libay, Dušan Vnučko, Martin Tesár, D. Krškany, Peter Nagy, Ladislav Nagy, Vráble, Jozef Šidó, Veľká Mača, Peter Vrabec, Albín Tóth, Čakajovce, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Štefan Deák, Sľažany, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Mária Mesárošová, Lehota, Jaroslav Skačan, Štefan Ambrus, Žihárec, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Milan Roško, Dyčka, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Jozef Šrank, V. Lapáš, Richard Konopásek, Rumanová, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Andrej Repta, Branč, Vladimír Gombáš ml., Silvester Lenčeš, Močenok, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Peter Ivančík, Koniarovce, Štefan Páleník, Prílepy, Ján Félis, Jozef Šabo, Marek Paukov, Jozef Baťala, Žitavany, Jozef Masár, Zl. Moravce, Irena Petková, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Jozef Šebík, Topoľčianky, Ján Štepianský, Hostie, Jozef Barát, Topoľčany
10 - Ľudovít Laca, Pavol Krajčo, František Dedič, Daniel Tasáry, Peter Kompas, Peter Kutnár, Roman Sýkora, Jozef Kóša, František Hrnčiar st., Miroslav Zverka, Nitra, Miroslav Mokráš, Gabriel Miškovič, Viktor Csizmadia, Zuzana Ürge, Šaľa, Dušan Babocký, Erika Tomášová, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Andrej Vereš, Golianovo, František Margetin, Jozef Štefák, Rišňovce, Mário Slezák, Lukáčovce, Igor Tkáč, Sereď, Aďka Vöröšová, Juraj Sabo, Rumanová, Ján Kozla, Ján Gál, Kornel Gál, Žirany, Tomáš Minarovič, Močenok, Adam Nádaský, Vincent Hunka, Milan Piovarči st., Lužianky, Stano Roman, Bratislava, Csaba Nagy, Žihárec, Ján Kóssi, Čifáre, Daniel Jamrich, Kolíňany, Stanislav Debnár, Zbehy, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Pavol Török, Peter Török, V. Dolina, Peter Pecho, Beladice, František Maťo, D. Obdokovce, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Marián Balko, Štitáre, Dušan Gašparík, Machulince, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Anton Žáčik st., Mária Látečková, Svätoplukovo, Imrich Drozdák, Babindol, Zoltán Jancsó, Vlčany
9 - Janka Danková, Pavol Vörös, Peter Benca, Juraj Čentéš, Ľubica Tasáryová, František Juhás, Rado Vágai, Pavel Matuščín, Nitra, Dezider Lenčeš, Slavomír Tóth, Jana Tóthová, H. Kráľová, Jozef Andel, Pavol Šrank, Vráble, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Karol Hlavatý, Šaľa, Vladimír Tasáry, František Bálint, Ivanka, Bartolomej Guľka, Branč, Csaba Sándor, Kolíňany, Jozef Kevely, Klasov, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, František Kunkel, Martin n/Ž., Gabriel Šuba, Čechynce, Dušan Bogár, Galanta, Ján Slovák, Bojničky
8 - František Piška, František Filo, Erich Schober, Nitra, Viliam Félis, Miroslav Oslanec, Vráble, Henrich Richter, Jelenec, Róbert Stareček ml., Sereď, Ivan Tóth, Čakajovce, Eva Súľovská, Rišňovce, Imrich Guzmický, Ivanka, Jozef Kúdela, V. Dolina, Marek Zeleňák, Branč, Ernest Lenický, H. Kráľová, Erik Candrák, Alekšince, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Milan Božik, Báb, Ľuboš Rusnák, Lehota
7 - Jozef Drobec, Martin Krajčír, Anton Dano, Rudolf Kozma, Eva Konečná, Nitra, Štefan Šlosár, Helena Kozlíková, Golianovo, Milan Bekéni, Slavo Kališ, Šaľa, Ladislav Kéry, Volkovce, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Peter Vranský, Pavol Králik, Zbehy, Gabriela Sádovská, Žitavce, Juraj Hamar, Klasov, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Peter Struk, Zl. Moravce, Alexander Repta, Branč, Vlado Matušica, Hájske, Róbert Lešš ml., Močenok, Jozef Holečka, Hosťovce, Roman Csirke, Selice, Pavol Patkolo, Lúčnica, Eduard Balážik, Behynce
6 - Jozef Ehrenhold, Maroš Karas, Lenka Sýkorová, Patrik Studený, Ivanko Magdolen, Eduard Szabó, Margita Letková, Milan Furka, Nitra, Ľudmila Verešová, Jozef Bradáč, Golianovo, Otto Benc, Branč, František Prešinský, Vráble, František Lörinc, Lúčnica n/Ž., Marcel Hajaš, D. Krškany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Ladislav Molnár, Šaľa
5 - Marián Muzika, Peter Roman, Nitra, Matej Letko, D. Krškany, Tibor Horváth, Komjatice, Jozef Čentéš, Čakajovce, Karol Bujalko, Vráble
4 - Zlatica Šimáková, D. Krškany, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Samuel Skalický, Šaľa, Lukáš Búran, Galanta, Juraj Sojka, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Jaroslav Skačan, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Tibor Berec, V. Lapáš, Peter Matušica, Čeľadice, Marián Ábel, Lužianky, Michal Hitka, Martin n/Ž., Tibor Karabinoš, Golianovo, František Zíka, Šurany
3 - Marek Horváth, Vladimír Peško, Igor Kotora, Denis Gašparovič, Peter Szegény, Martina Magdolenová, Nitra, Imrich Struhár, Vráble, Matúš Liko, D. Krškany, Roman Babulic, Lukáčovce, Kristína Viskupová, Rumanová
2 - Viliam Halla st., Marián Szpevár, Bohuslav Bene, Nitra, Mária Krasňanská, Nové Sady, Erik Kováč, J. Kostoľany, Lukáš Bíro, Ján Bíro, Čakajovce, Stanislav Skačan, Žihárec, Ján Civáň, Golianovo
1 - Marek Viskup, Rumanová, František Novák, Tešedíkovo
Vo 4. kole ôsmi tipéri uhádli 8 zápasov. Sú to: Július Bradáč, Golianovo, Pavol Bradáč, Golianovo, Roman Harčár, Šaľa, František Szolik, Šaľa, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Michaela Benköová, Močenok, Milan Borovský, Nitra, Mirka Tóthová, Šaľa.
Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.
Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.
Zdravíme tipérov
Autor: (KI)