Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 5. kole

Maximum bolo 7 uhádnutých zápasov, trafili ich siedmi tipéri. Poradie na čele: 26 - František Szolik, Šaľa, Milan Borovský, Nitra, atď.

Vo 4. kole vyhral kartón piva Corgoň Milan Borovský z Nitry. Keďže má v nohu sadre, po tekutú odmenu prišla manželka Dajana. Vo 4. kole vyhral kartón piva Corgoň Milan Borovský z Nitry. Keďže má v nohu sadre, po tekutú odmenu prišla manželka Dajana. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 5. kola

Zbehy - Pata 0:2 2
V. Zálužie - Lapáš 0:0 X
Oponice - Báb 2:1 1
Váhovce - Šoporňa 1:0 1
Klasov - Čakajovce 3:4 2
Cabaj-Čápor - Mojmírovce 0:0 X
D. Štitáre - Vinodol 2:3 2
Sľažany - Neverice 2:2 X
Selice - Žihárec 1:0 1
Tešedíkovo - Trnovec 2:0 1

Poradie po 5. kole

26 - František Szolik, Šaľa, Milan Borovský, Nitra

25 - František Kóša, Branč, Peter Zeleňák, Šaľa, Erik Šimák, D. Krškany

24 - Karol Ryba, Ladislav Pindeš, El Nino Libay, František Grom, Nitra, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Pavol Sedliačik, Šaľa, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Jozef Zima ml., Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

23 - Nina Mičíková, Ján Bernát, Pavel Búš, Marianna Letková, Marián Barta, Pavol Ďurina, Michal Lauko, Nitra, Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Šercel, Váhovce, Samuel Lukáč, Sereď, Jozef Záhorský, Rišňovce, Dušan Podhradský, D. Krškany, Ján Lipovský, Báb, Mária Marušincová, V. Cetín, Miloš Gál st., Žirany, Ivan Bakyta, Jarok, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Jakub Vojtek, Vráble, Jozef Balla, V. Lapáš

22 - Miro Raček, Jakub Bernát, Milan Lenčéš, Dezider Zaujec, Alexander Jurík, Nitra, Miroslav Šiška, Jozef Baláž, Tibor Odráška, Marián Móri, Mirka Tóthová, Šaľa, Ľuboš Modzga „Šuker“, Ján Golha, Vráble, Vladimír Chlpík, Golianovo, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Roman Margetin, Peter Macháč, Jozef Nikodem, Rišňovce, Marián Labai, Mankovce, Jožko Černý, Rumanová, Alojz Jenis, Žitavany, František Kausek, Klasov, Ján Zachariáš, Neverice, Viliam Moravčík, Kajal, Ján Jacsa, Žihárec, Jaro Fúska, Zbehy, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Tomáš Snop, Malý Lapáš, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Vladimír Kováč st., Lovce

Skryť Vypnúť reklamu

21 - Ivan Marci, Marianna Viskupová, Peter Krajčo, Miroslav Fábry, Miloš Sýkora, Nitra, Adrián Danada, Pavel Mihálik, Jozef Sklenár, Milan Lazan, Šaľa, Peter Čepček, Tibor Széker, Zl. Moravce, Pavol Bradáč, Golianovo, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Miloš Remenár, Sereď, Stanislav Packa, Močenok, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Juraj Bárek, Žirany, Marián Pauk, Rumanová, Marek Vlček, Čakajovce, Alex Lovaš, H. Saliby, Dušan Petrovič, Obyce, Ľubomír Mikula, Lehota, Lenka Ribarič, Beladice, Peter Eliáš, Lúčnica n/Ž., Boris Lacika, Zbehy, Ľuboš Lacina, Marián Piterka, Svätoplukovo, Imrich Hrdlica, Báb, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Andrej Hudec, Čeľadice, Michal Čery, Jelenec, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Arpád Balogh, Kolárovo

Skryť Vypnúť reklamu

20 - Andrej Bednárik, Ivan Lauko, Peter Solčianský, Pavel König, Štefan Zabák, Michal Hunka, Nitra, Tatiana Mifková, Peter Lehocký, Štefan Hipp, Nikola Móri, Roman Harčár, František Szpevár, Ján Szöcs, Šaľa, Jozef Hoppan, Ladislav Szöke, Vráble, Eva Lahučká, Ján Školník, Zl. Moravce, Ivan Bradáč, Golianovo, Daniel Lörinc, Branč, Tibor Panyik, Matúškovo, Ladislav Baláži, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Tibor Glovenský, Košúty, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Peter Palka, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Alexander Kobza, Čechynce, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Gašpar Gál, Žirany, Július Szarka, Topoľnica, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Michaela Benköová, Anton Majdiak, Močenok, Juraj Kadlieček, Dražovce, Peter Lukáč, Lehota, Andrejka Božiková, Hosťovce

19 - Jozef Hudec st., Dominik Slamka, Pavel Čvirik, Ján Šimun, Katarína Billíková, Marián Benca, Michal Kucharovič, Jaroslav Belan, Mária Kóšová, Peter Slezák, Vladimír Peško, Ján Doboš, Ladislav Piška, František Benc, Vladimír Papp, Dávid Said, Viliam Halla ml., Ladislav Fazekaš, Milan Ružička, Lukáš Martiška, Nitra, Marián Titka, Juraj Csirik, Dezider Vanko, Július Miškovič, Šaľa, Jozef Virág, Miroslav Školník, Zl. Moravce, Zoltán Odráška, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Július Bradáč, Miroslav Šiller, Ladislav Németh, Golianovo, Ladislav Čekey, Pohranice, Tomáš Nagy, Ladice, Ján Jambor, Rišňovce, Natália Blahová, Čeľadice, Michal Hájnik, František Švihorík, Pusté Sady, Štefan Dubnička, Váhovce, Radoslav Cigáň, Miro Senneš, Ivan Benčík, Cabaj-Čápor, František Laczko, Tešedíkovo, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Radoslav Henček ml., Branč, Bohuš Baják, Zbehy, Jozef Filo, Mojmírovce, Juraj Holták, D. Krškany, Daniel Ivančík, Čakajovce, Roman Obložinský, Ivanka, Jozef Homola, Hosťovce, Pavel Babiak, Žitavany, Peter Tuhý, Machulince, Jozef Labuda, Solčany

18 - Ernest Szombath, Jozef Nosian, Vladimír Miškolci, Vlado Sásik, Milan Púčik, Júlia Kucharovičová, Viera Lauková, Miloš Segéň, Stano Gábor, Michal Garay, Jozef Prešinský, Miro Račko, Dušan Letko, Štefan Matesko, Jožko Moder, Miroslav Brezina, Milan Jašík, Július Michalička ml., Nitra, Tibor Pittich, Štefan Mrllák, Peter Hipp, Peter Jobbágy, Jozef Kučera, Šaľa, Ľubomír Králik, Jozef Sperka, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Ľubomír Straňák, Anna Duczová, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Viera Bradáčová, Golianovo, Daniel Ondriga, Hlohovec, Ján Hegyi, Jelka, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jozef Horňák, Rišňovce, Štefan Finta, Jarok, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ivan Ďurický, Branč, Milan Minarovič, Behynce, Boris Mesároš, Lukáš Mesároš, Lehota, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Vojtech Borka, Trstice, Karol Blažovič, Štefan Peťovský, Ľubomír Ballay, Lužianky, Juraj Mészáros, Selice, Štefan Tóth, Klasov, Gabriela Szökeová, Vráble, Jozef Kubáň, Alekšince, Miroslav Bédi, Lúčnica n/Ž., Filip Halúzka, Čeľadice, Ľuboš Nagy, Jelenec, Lubor Kajaba, Ivanka, Helena Maková, Róbert Lipecký, Čakajovce, Michal Palka, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Ľuboš Galo, Janíkovce, Štefan Mravík, Miloš Kukučka, Lukáš Gajdoš, Žitavany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Filip Deák, Sľažany, Miroslav Havetta ml., Lovce, Miroslav Drahoš, Lukáš Valent, Hosťovce, Peter Strieška, Volkovce, Eva Kováčová, Čifáre

17 - Ernest Mako, Miroslav Lieskovský, Ján Hudec, Milan Petráš, Ľuboš Mičík, Marián Mičík, Katarína Sýkorová, Mária Königová, Richard Karabinoš, Boris Grežo, Iveta Matejová, Patrik Andrášik, Nitra, Jozef Danada, Ľuboš Plevka, Jozef Karlubík, Šaľa, Martina Baková, Miroslav Kováč, Patrícia Šranková, Vráble, Tomáš Lenický, Peter Odráška, Michal Šoka, H. Kráľová, Dušan Gál, Klasov, Peter Andódi, Dlhá n/V., Gabriel Fazekaš, Ján Árgyusi, Neded, Dalibor Bradáč, Peter Civáň, Golianovo, Erik Valent, Tes. Mlyňany, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Jozef Šidó, Veľká Mača, Zara Čekey, Pohranice, Tibor Šmitala, Milan Šlosár, Čab, Dušan Švehla, Sereď, Tibor Horváth, Komjatice, Katarína Vlčeková, Jozef Čentéš, Adriána Kupcová, Čakajovce, Miroslav Močol, Hlohovec, Miriama Kapustová, Výčapy-Opatovce, Filip Dobiáš, Marián Koreň, Čeľadice, Jozef Török, Pata, Štefan Lipovský, Anton Viskup, Pusté Sady, Marián Mateička, Behynce, Juraj Német, D. Lefantovce, Marcel Čerman, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Anton Kazáň, Branč, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Milan Greguš, Zbehy, Miroslav Szlamka, Váhovce, Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Ivan Berec „Putin“, Viktor Balko, Lužianky, František Sabo, Vinodol, Ján Slíž, Beladice, Terka Tasáryová, Peter Vašek, Ivanka, Jozef Rehuš, Rišňovce, Norbert Bordáš, Janíkovce, Erik Barát, Michal Bedeč, Žitavany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Dibala, Neverice, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Jaroslav Peťko, Piešťany, Andrej Žemberi, Hosťovce, Erik Lukáč, J. Kostoľany, Mário Pánis, D. Krškany, Emanuel Maňúch, Žirany, Jaroslav Lazor, Báb

16 - Slavomír Kotrla, Ján Kmeťo, Jozef Nemeš st., Pavel Hrnčár, František Dedič, Ivan Minárik, René Matyó, Vlado Krajčovič, Štefan Bede, Tomáš Levčík, Richard Magušin, Denisa Bakošová, Vladimír Zabák, František Bojda, Dionýz Pecháček, Nitra, Emil Dubec, Milan Kukučka, Jozef Šabo, Marián Bachrony, Jozef Baťala, Žitavany, Pavol Javorka, Peter Gomboš, Šaľa, Miroslav Kozlík, Golianovo, Marek Sabo, Jaroslav Viskup, Alexander Mikláš, Filip Marinov, Rumanová, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Dušan Irsák, Sereď, František Kaufmann, František Chudý, Štefan Valovič, Peter Korec, Rišňovce, Štefan Török, Milan Fúska, Branč, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Marián Herceg, Pata, Jaroslav Skačan, Žihárec, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Jozef Vodný, Babindol, Ladislav Németh, Vráble, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Juraj Dubeň, Lehota, Dušan Vnučko, D. Krškany, Ivan Kupec, Čakajovce, Marián Blaho, Čeľadice, František Andraško, Jelenec, Patrik Londák, Zl. Moravce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Ján Babčan, Slavko Mikula, Zbehy, Ľudovít Desat, Podhorany, Vladimír Gombáš st., Močenok, Peter Ivančík, Koniarovce, Matúš Vajzer, Báb, Adam Rábek, H. Kráľová, Dušan Macejka, Slepčany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Marta Kunkelová, Ivan Barbušiak, Martin n/Ž., František Šabo, Obyce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Vladimír Kubala, Belince, Jozef Kováč ml., Čifáre

15 - Daniel Mičík, František Filo, Stanislav Billik, Monika Skalická, Peter Cyprián, Miroslav Belányi, Jarmila Saidová, Štefan Dékany, Ľudovít Černek, Ľudovít Konečný, Ľuboš Baranec, Daniel Tasáry, Roman Hradecký, René Daniš, Vladimír Nemšovský, Peter Kutnár, Miriama Ďurinová, Július Michalička st., Jaroslav Andrášik, Nitra, Ladislav Babóti, Pavol Uher, Miroslav Mokráš, Gabriel Miškovič, Róbert Sedlák, Emil Tatai, Viktor Csizmadia, Šaľa, Jozef Paukov, Jozef Masár, Ľubomír Novota, Erika Tomášová, Zl. Moravce, Ivan Kozár, Martin Tesár, D. Krškany, Peter Vrabec, Albín Tóth, Čakajovce, František Čaniga, Dražovce, Štefan Deák, Sľažany, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Peter Šponiar, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Peter Náhlik, Milan Búcora, Nové Sady, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Štefan Ambrus, Žihárec, Peter Nagy, Vráble, Filip Guzmický, Ivanka, Daniel Jamrich, Kolíňany, Peter Gyepes, František Maťo, D. Obdokovce, Stanislav Debnár, Zbehy, Miroslav Piovarči, Lužianky, Peter Halúzka, Čeľadice, Juraj Sabo, Rumanová, Jozef Gál, Žirany, Andrej Repta, Branč, Pavol Török, V. Dolina, Vladimír Gombáš ml., Silvester Lenčeš, Močenok, Jozef Štefák, Rišňovce, Štefan Páleník, Prílepy, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ján Félis, Marek Paukov, Žitavany, Vladimír Kováč ml., Lovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Štefan Hrúzik, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Králik, Tes. Mlyňany, Jozef Barát, Topoľčany, Imrich Drozdák, Babindol, Stanislav Majerčík, Golianovo

14 - Ladislav Skalický, Juraj Urban, Igor Drotár, Mária Sýkorová, Pavol Krajčo, Anton Bulla, Peter Kardoš, Stanislav Habáň, Roman Sýkora, Jozef Kóša, Nitra, Margita Pánisová, Marcel Pánis, D. Krškany, František Margetin, Cyril Slamka, Rišňovce, Imrich Guzmický, Ivanka, Igor Tkáč, Sereď, Tomáš Minarovič, Močenok, Mária Mesárošová, Lehota, Adam Nádaský, Vincent Hunka, Milan Piovarči st., Lužianky, Ján Kollár, Zbehy, Csaba Nagy, Žihárec, Milan Roško, Dyčka, Miroslav Oslanec, Vráble, Štefan Fiala, Bartolomej Guľka, Ladislav Szekelyi, Branč, Richard Konopásek, Rumanová, Stanislav Ivančík, Čakajovce, Jana Gálová, Sandra Gálová, Žirany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Peter Török, V. Dolina, Erik Candrák, Alekšince, Csaba Sándor, Kolíňany, Irena Petková, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Jozef Šebík, Topoľčianky, Kristián Frajka, Zl. Moravce

13 - Ľudovít Kováč, Milan Vörös, Ľudovít Laca, Pavol Vörös, Peter Benca, Juraj Čentéš, Ľuboš Šindler, Juraj Náhlovský, Peter Kompas, František Juhás, Vladimír Kompas, František Hrnčiar st., Nitra, Jozef Lenčeš, Zuzana Ürge, Tibor Križovič ml., Šaľa, Andrej Vereš, Golianovo, Ivan Tóth, Čakajovce, Kristián Varga, Tešedíkovo, Eva Súľovská, Rišňovce, Anton Cibiry, Mária Látečková, Svätoplukovo, Ján Kozla, Ján Gál, Žirany, Peter Bodi, Zbehy, Jozef Martiška, Dražovce, Stano Roman, Bratislava, Viliam Félis, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Šrank, V. Lapáš, Alexander Repta, Branč, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Kevely, Klasov, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ľubomír Pénzeš, Malý Cetín, Ján Štepianský, Hostie, Dušan Bogár, Galanta, Milan Božik, Báb, Jozef Holečka, Hosťovce, Ján Slovák, Bojničky

12 - František Piška, Janka Danková, Ľubica Tasáryová, Pavel Matuščín, Miroslav Zverka, Nitra, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Róbert Stareček ml., Sereď, Július Oláh, Matúškovo, Aďka Vöröšová, Rumanová, Dezider Lenčeš, Jana Tóthová, H. Kráľová, Jozef Andel, Pavol Šrank, Vráble, Rudolf Kéri, Peter Struk, Zl. Moravce, Karol Hlavatý, Šaľa, František Libay, D. Krškany, František Bálint, Ivanka, Peter Pecho, Beladice, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Marián Balko, Štitáre, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, František Kunkel, Martin n/Ž., Gabriel Šuba, Čechynce, Zoltán Jancsó, Vlčany

11 - Erich Schober, Eva Konečná, Nitra, František Prešinský, Ladislav Nagy, Vráble, Ľudmila Verešová, Golianovo, Ladislav Kéry, Volkovce, Jozef Kúdela, V. Dolina, Peter Vranský, Zbehy, Vladimír Tasáry, Ivanka, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany

10 - Peter Roman, Martina Magdolenová, Nitra, Štefan Šlosár, Helena Kozlíková, Golianovo, Mário Slezák, Lukáčovce, Gabriela Sádovská, Žitavce, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Dušan Gašparík, Machulince, Kornel Gál, Žirany, Roman Csirke, Selice, Slavo Kališ, Šaľa

9 - Jozef Ehrenhold, Jozef Drobec, Rado Vágai, Ivanko Magdolen, Margita Letková, Nitra, Milan Bekéni, Šaľa

8 - Eduard Szabó, Peter Szegény, Nitra, Henrich Richter, Jelenec, Matej Letko, D. Krškany, Otto Benc, Marek Zeleňák, Branč, Ernest Lenický, H. Kráľová, Ladislav Molnár, Šaľa, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Ľuboš Rusnák, Lehota

7 - Martin Krajčír, Anton Dano, Rudolf Kozma, Nitra, Juraj Hamar, Klasov, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Imrich Struhár, Vráble, Marcel Hajaš, D. Krškany, Pavol Králik, Zbehy, Vlado Matušica, Hájske, Róbert Lešš ml., Močenok, Pavol Patkolo, Lúčnica, Eduard Balážik, Behynce

6 - Maroš Karas, Lenka Sýkorová, Patrik Studený, Milan Furka, Marián Szpevár, Nitra, František Lörinc, Lúčnica n/Ž., Peter Matušica, Čeľadice, Michal Hitka, Martin n/Ž., Jozef Bradáč, Golianovo

5 - Marián Muzika, Denis Gašparovič, Bohuslav Bene, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Jozef Čentéš, Čakajovce, Karol Bujalko, Vráble

4 - Jaroslav Skačan, Nitra, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Samuel Skalický, Šaľa, Lukáš Búran, Galanta, Juraj Sojka, Vráble, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Tibor Berec, V. Lapáš, Marián Ábel, Lužianky, Tibor Karabinoš, Golianovo, František Zíka, Šurany, Marián Varga, Sľažany, Ján Weselowski, Hlohovec

3 - Marek Horváth, Vladimír Peško, Igor Kotora, Nitra, Matúš Liko, D. Krškany, Roman Babulic, Lukáčovce, Kristína Viskupová, Rumanová, Martin Fuska, Zbehy

2 - Viliam Halla st., Matúš Turňa, Nitra, Mária Krasňanská, Nové Sady, Erik Kováč, J. Kostoľany, Lukáš Bíro, Ján Bíro, Čakajovce, Stanislav Skačan, Žihárec, Ján Civáň, Golianovo

1 - Marek Viskup, Rumanová, František Novák, Tešedíkovo

Maximum bolo 7 uhádnutých zápasov, trafili ich siedmi tipéri: Dušan Podhradský, D. Krškany, Jozef Hoppan, Vráble, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Radoslav Henček, Branč, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Ladislav Fazekaš, Nitra, Martina Magdolenová, Nitra. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelok v MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu: martin.kilian@petitpress.sk.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  2. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  3. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  4. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  5. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  7. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  9. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  10. Tipni si na Petru Vlhovú a získaj 10 eur
  1. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  2. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  3. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. TOMRA víta kľúčový krok k spusteniu systému zálohovania
  1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 20 755
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 14 857
  3. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 8 567
  4. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 650
  5. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 488
  6. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 6 508
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 352
  8. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 252
  9. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 125
  10. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 6 094
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

V Nitre prerobili pre covid pacientov už aj časť detskej kliniky

Vedenie nemocnice uvažuje aj nad možnosťou, že v Nitre nezostane počas pandémie žiadne lôžko pre deti. Malých pacientov by v takom prípade prevážali do iných miest.

Riaditeľ nitrianskej nemocnice Milan Dubaj.

Druhý deň testovania v Nitre: Miera pozitivity klesla pod percento

Otestovať sa prišlo vyše 14-tisíc ľudí. Pozitívnych bolo podstatne menej ako pred týždňom.

Administratívu urýchlila nová aplikácia. Mal ju inštalovanú aj Igor z Nitry.

Ščasný: Musíme sa posilniť, s týmto by sme v lige neuspeli

Nitra na štarte prípravy porazila Púchov 2:1. Nastúpil aj 19-ročný odchovanec Dortmundu.

Tréner Nitry Michal Ščasný.
AKTUALIZOVANÉ o 16.31

Rady pred odbernými miestami v Nitre sa skrátili, mnohých vybavili bez čakania

V meste je otvorených o päť odberných miest viac ako pred týždňom.

Odberné miesto v CVČ Domino, sobota popoludní.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pohrebné auto zrazilo cyklistu. Neprežil

Nehoda sa stala medzi Telincami a Vrábľami.

Hľadá sa nezvestný Martinčan

Naposledy sa nachádzal vo Valčianskej doline.

AKTUALIZOVANÉ o 16.31

Rady pred odbernými miestami v Nitre sa skrátili, mnohých vybavili bez čakania

V meste je otvorených o päť odberných miest viac ako pred týždňom.

Už ste čítali?