Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 6. kole

V 6. kole bolo maximum 7 zápasov, uhádli ich šiesti tipujúci. Na čele sa dostal do trháku Erik Šimák z Dolných Krškán.

Po kartón piva si prišiel Jozef Hoppan z Vrábeľ, víťaz 5. kola. Po kartón piva si prišiel Jozef Hoppan z Vrábeľ, víťaz 5. kola. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 6. kola

P. Bystrica - Šaľa 0:1 2
Kolárovo - Neded 2:1 1
H. Kráľová - Solčany 2:1 1
Rišňovce - Volkovce 5:0 1
Chrenová - Lehota 1:2 2
Cabaj-Čápor - Lukáčovce 1:1 X
Svätoplukovo - Hájske 4:1 1
Vinodol - Dyčka 0:0 X
T. Mlyňany - Neverice 1:1 X
Vinohrady n/V. - Selice 2:4 2

Poradie po 6. kole

32 - Erik Šimák, D. Krškany

29 - Ladislav Pindeš, Milan Borovský, Nitra, František Szolik, Pavol Sedliačik, Šaľa, Dušan Podhradský, D. Krškany, František Kóša, Branč

28 - Karol Ryba, Pavel Búš, Marián Barta, Michal Lauko, Nitra, Jozef Záhorský, Jozef Nikodem, Rišňovce, Samuel Lukáč, Sereď, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Jozef Zima ml., Vráble, Mirka Tóthová, Šaľa, Jozef Balla, V. Lapáš

Skryť Vypnúť reklamu

27 - Ján Bernát, Pavol Ďurina, Alexander Jurík, Nitra, Miroslav Šiška, Peter Zeleňák, Šaľa, Peter Macháč, Rišňovce, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Alojz Jenis, Žitavany, Lenka Ribarič, Beladice, Miloš Gál st., Žirany

26 - Jakub Bernát, Marianna Letková, El Nino Libay, Miroslav Fábry, František Grom, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Ján Golha, Jakub Vojtek, Vráble, Pavol Bradáč, Vladimír Chlpík, Golianovo, Jozef Šercel, Váhovce, Marián Labai, Mankovce, Juraj Bárek, Žirany, Marián Pauk, Rumanová, Dušan Petrovič, Obyce, František Kausek, Klasov, Jozef Baláž, Šaľa, Ján Jacsa, Žihárec, Boris Lacika, Zbehy, Ivan Bakyta, Jarok, Andrej Hudec, Čeľadice

25 - Ivan Marci, Nina Mičíková, Miro Raček, Michal Hunka, Nitra, Jozef Sklenár, Štefan Hipp, Nikola Móri, Tibor Odráška, Marián Móri, Adrián Danada, Šaľa, Peter Rajnoha, Jozef Virág, Tibor Széker, Zl. Moravce, Ivan Bradáč, Ladislav Németh, Golianovo, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Roman Margetin, Ján Jambor, Rišňovce, Tibor Panyik, Matúškovo, Jožko Černý, Rumanová, Ján Lipovský, Báb, Ľubomír Mikula, Lehota, Július Szarka, Topoľnica, Viliam Moravčík, Kajal, Mária Marušincová, V. Cetín, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jaro Fúska, Zbehy, Štefan Šmitala, Marián Piterka, Svätoplukovo, Jakub Kováčik, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Michal Čery, Jelenec, Ján Ligač, Ivan Benčík, Cabaj-Čápor, Darina Lyžičiarová, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Tomáš Snop, Malý Lapáš, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Andrejka Božiková, Hosťovce

Skryť Vypnúť reklamu

24 - Jozef Hudec st., Marianna Viskupová, Ivan Lauko, Milan Lenčéš, Dezider Zaujec, Miloš Sýkora, Peter Solčianský, Milan Ružička, Jožko Moder, Nitra, Juraj Csirik, Milan Lazan, František Szpevár, Ján Szöcs, Šaľa, Ľubomír Straňák, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Július Bradáč, Peter Civáň, Golianovo, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Štefan Varga, Topoľnica, Stanislav Packa, Michaela Benköová, Močenok, Jozef Horňák, Rišňovce, Marek Vlček, Helena Maková, Čakajovce, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Alex Lovaš, H. Saliby, František Laczko, Tešedíkovo, Peter Eliáš, Lúčnica n/Ž., Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Ladislav Szöke, Vráble, Miro Senneš, Cabaj- Čápor, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Peter Lukáč, Lehota, Jozef Homola, Hosťovce, Pavel Babiak, Žitavany, Arpád Balogh, Kolárovo

Skryť Vypnúť reklamu

23 - Andrej Bednárik, Michal Kucharovič, Júlia Kucharovičová, Peter Slezák, Jozef Prešinský, Vladimír Peško, Lukáš Martiška, Pavel König, Július Michalička ml., Nitra, Pavel Mihálik, Tatiana Mifková, Peter Lehocký, Roman Harčár, Jozef Kučera, Šaľa, Peter Čepček, Eva Lahučká, Ján Školník, Jozef Sperka, Miroslav Školník, Zl. Moravce, Gabriel Fazekaš, Neded, Erik Valent, Tes. Mlyňany, Daniel Lörinc, Branč, Ladislav Čekey, Pohranice, Miloš Remenár, Sereď, Ladislav Baláži, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Tibor Bene, D. Obdokovce, Miriama Kapustová, Výčapy-Opatovce, Tibor Glovenský, Košúty, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Peter Palka, Radoslav Cigáň, Michal Palka, Cabaj- Čápor, Natália Blahová, Čeľadice, Alexander Kobza, Čechynce, František Švihorík, Pusté Sady, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Štefan Dubnička, Váhovce, Štefan Tóth, Klasov, Jozef Hoppan, Vráble, František Andraško, Jelenec, Viktor Balko, Lužianky, Jozef Filo, Mojmírovce, Juraj Holták, D. Krškany, Anna Duczová, H. Kráľová, Roman Obložinský, Ivanka, Vladimír Kováč st., Lovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Miloš Kukučka, Žitavany

22 - Ernest Mako, Dominik Slamka, Pavel Čvirik, Ján Šimun, Ernest Szombath, Vladimír Miškolci, Pavel Hrnčár, Milan Púčik, Jaroslav Belan, Ján Hudec, Stano Gábor, Ján Doboš, Ladislav Piška, František Benc, Dávid Said, Štefan Matesko, Denisa Bakošová, Štefan Zabák, Nitra, Peter Hipp, Peter Jobbágy, Dezider Vanko, Július Miškovič, Šaľa, Zuzana Beneová, Anton Bapčány, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Viera Bradáčová, Dalibor Bradáč, Golianovo, Tomáš Lenický, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Zara Čekey, Pohranice, Tibor Horváth, Komjatice, Štefan Finta, Jarok, Alfonz Ondrejmiška, Peter Tuhý, Machulince, Ján Zachariáš, Neverice, Ivan Ďurický, Radoslav Henček ml., Branč, Boris Mesároš, Lehota, Gašpar Gál, Žirany, Vojtech Borka, Trstice, Jozef Kubáň, Alekšince, Lubor Kajaba, Terka Tasáryová, Ivanka, Ľuboš Galo, Janíkovce, Imrich Hrdlica, Báb, Ľubomír Ballay, Lužianky, Anton Majdiak, Močenok, Daniel Ivančík, Čakajovce, Jozef Rehuš, Rišňovce, Miroslav Mrázik, Cabaj- Čápor, Milan Búcora, Nové Sady

21 - Jozef Nosian, Katarína Billíková, Marián Benca, Ján Kmeťo, Viera Lauková, Miloš Segéň, Mária Kóšová, Michal Garay, Marián Mičík, Dušan Letko, Peter Krajčo, Vladimír Papp, Viliam Halla ml., Ladislav Fazekaš, Iveta Matejová, Miroslav Brezina, Nitra, Marián Titka, Štefan Mrllák, Šaľa, Martina Baková, Ladislav Németh, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Dušan Vnučko, Mário Pánis, D. Krškany, Dušan Gál, Klasov, Miroslav Šiller, Golianovo, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Dušan Švehla, Sereď, Ján Hegyi, Jelka, Tomáš Nagy, Ladice, Štefan Valovič, Jozef Štefák, Rišňovce, Jaroslav Viskup, Richard Konopásek, Rumanová, Filip Dobiáš, Čeľadice, Michal Hájnik, Pusté Sady, Milan Minarovič, Behynce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Marcel Čerman, D. Obdokovce, Karol Blažovič, Lužianky, Juraj Mészáros, Selice, Marek Mikulášik, Mojmírovce, František Sabo, Vinodol, Ľuboš Nagy, Jelenec, Ján Slíž, Beladice, Bohuš Baják, Zbehy, Róbert Lipecký, Čakajovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Vladimír Gombáš st., Močenok, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Norbert Bordáš, Janíkovce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Štefan Mravík, Lukáš Gajdoš, Žitavany, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Filip Deák, Sľažany, Andrej Žemberi, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Peter Vašek, Ivanka, Eva Kováčová, Čifáre

20 - Jozef Nemeš st., Juraj Urban, Miroslav Lieskovský, Vlado Sásik, Ivan Minárik, Vlado Krajčovič, Štefan Bede, Ľudovít Konečný, Katarína Sýkorová, Mária Königová, Boris Grežo, Vladimír Zabák, Július Michalička st., František Bojda, Milan Jašík, Nitra, Jozef Danada, Tibor Pittich, Peter Gomboš, Viktor Csizmadia, Šaľa, Miroslav Kováč, Patrícia Šranková, Gabriela Szökeová, Vráble, Jozef Paukov, Ľubomír Králik, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Michal Šoka, Adam Rábek, Peter Odráška, H. Kráľová, Peter Andódi, Dlhá n/V., Miroslav Kozlík, Golianovo, Jozef Šidó, Veľká Mača, Daniel Ondriga, Hlohovec, Tibor Šmitala, Milan Šlosár, Čab, Peter Vrabec, Albín Tóth, Čakajovce, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Peter Šponiar, Cabaj- Čápor, Anton Viskup, Pusté Sady, Marián Mateička, Behynce, Lukáš Mesároš, Lehota, Anton Kazáň, Andrej Repta, Milan Fúska, Branč, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Milan Greguš, Zbehy, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Peter Korec, Rišňovce, Miroslav Bédi, Lúčnica n/Ž., Marián Koreň, Peter Halúzka, Marián Blaho, Čeľadice, Juraj Sabo, Filip Marinov, Rumanová, Jana Gálová, Žirany, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Pavol Török, V. Dolina, Matúš Vajzer, Jaroslav Lazor, Báb, Erik Barát, Jozef Šabo, Marián Bachrony, Žitavany, Marta Kunkelová, Martin n/Ž., Miroslav Havetta ml., Lovce, Erik Lukáč, J. Kostoľany, Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Labuda, Solčany, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Kováč ml., Čifáre

19 - Slavomír Kotrla, František Filo, Monika Skalická, Igor Drotár, Miroslav Belányi, František Dedič, René Matyó, Ľuboš Mičík, Miro Račko, Ľuboš Baranec, Tomáš Levčík, Daniel Tasáry, Roman Hradecký, Richard Magušin, Richard Karabinoš, Peter Kutnár, Roman Sýkora, Nitra, Pavol Uher, Pavol Javorka, Jozef Karlubík, Róbert Sedlák, Šaľa, Erika Tomášová, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Marek Sabo, Alexander Mikláš, Rumanová, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Dušan Irsák, Sereď, Cyril Slamka, František Kaufmann, František Chudý, Rišňovce, František Čaniga, Dražovce, Miroslav Močol, Hlohovec, Imrich Guzmický, Ivanka, Štefan Török, Branč, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Jozef Török, Marián Herceg, Pata, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Adam Nádaský, Vincent Hunka, Miroslav Piovarči, Štefan Peťovský, Milan Piovarči st., Lužianky, Ján Kollár, Ján Babčan, Zbehy, Jaroslav Skačan, Žihárec, Miroslav Szlamka, Váhovce, Jozef Vodný, Babindol, Peter Nagy, Vráble, Peter Gyepes, František Maťo, D. Obdokovce, Filip Halúzka, Čeľadice, Jozef Čentéš, Čakajovce, Ľudovít Desat, Podhorany, Emil Žoldoš, Cabaj- Čápor, Peter Ivančík, Koniarovce, Michal Bedeč, Marek Paukov, Jozef Baťala, Žitavany, Jozef Dibala, Neverice, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Jozef Králik, Tes. Mlyňany, Jaroslav Peťko, Piešťany, Ivan Barbušiak, Martin n/Ž., Emanuel Maňúch, Žirany, Ján Árgyusi, Neded, Ondrej Kozolka, Volkovce, Vladimír Kubala, Belince, Silvester Lenčeš, Močenok, Stanislav Majerčík, Golianovo

18 - Daniel Mičík, Stanislav Billik, Peter Cyprián, Štefan Dékany, Milan Petráš, Ľudovít Černek, René Daniš, Vladimír Nemšovský, Miriama Ďurinová, Jaroslav Andrášik, Nitra, Jozef Lenčeš, Ladislav Babóti, Miroslav Mokráš, Gabriel Miškovič, Emil Tatai, Šaľa, Ivan Kozár, Martin Tesár, Marcel Pánis, D. Krškany, Patrik Londák, Jozef Masár, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Ľudmila Verešová, Golianovo, Emil Dubec, Žitavany, František Margetin, Rišňovce, Igor Tkáč, Sereď, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Milan Roško, Dyčka, Štefan Fiala, Ladislav Szekelyi, Branč, Daniel Jamrich, Csaba Sándor, Kolíňany, Juraj Dubeň, Lehota, Jozef Gál, Žirany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Peter Török, V. Dolina, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Kukliš, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Imrich Valent, Hosťovce, Milan Božik, Báb, Imrich Drozdák, Babindol

17 - Ladislav Skalický, Ľudovít Kováč, Janka Danková, Jarmila Saidová, Pavol Vörös, Anton Bulla, František Juhás, Peter Kardoš, Stanislav Habáň, Patrik Andrášik, Dionýz Pecháček, Jozef Kóša, František Hrnčiar st., Nitra, Ľuboš Plevka, Zuzana Ürge, Šaľa, Rudolf Kéri, Peter Struk, Zl. Moravce, Andrej Vereš, Golianovo, Eva Súľovská, Rišňovce, Štefan Deák, Sľažany, Ján Kozla, Sandra Gálová, Žirany, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Mária Mesárošová, Lehota, Peter Bodi, Stanislav Debnár, Slavko Mikula, Zbehy, Juraj Német, D. Lefantovce, Stano Roman, Bratislava, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Csaba Nagy, Žihárec, Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Miroslav Oslanec, Vráble, Filip Guzmický, Ivanka, Jozef Šrank, V. Lapáš, Bartolomej Guľka, Branč, Stanislav Ivančík, Adriána Kupcová, Čakajovce, Erik Candrák, Alekšince, Jozef Kevely, Klasov, Mária Látečková, Svätoplukovo, Milan Kukučka, Ján Félis, Žitavany, Vladimír Kováč ml., Lovce, Jozef Barát, Topoľčany, Jozef Holečka, Hosťovce, Ján Slovák, Bojničky

16 - Milan Vörös, Peter Benca, Ľuboš Šindler, Vladimír Kompas, Nitra, Viliam Félis, Ladislav Nagy, Vráble, František Libay, Margita Pánisová, D. Krškany, Štefan Šlosár, Golianovo, Róbert Stareček ml., Sereď, Július Oláh, Matúškovo, Tomáš Minarovič, Močenok, Jozef Martiška, Dražovce, Ján Kóssi, Čifáre, Ivan Kupec, Čakajovce, Alexander Repta, Branč, Vladimír Guláš, Cabaj- Čápor, František Bálint, Ivanka, Peter Pecho, Beladice, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Dušan Macejka, Slepčany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Irena Petková, Martin n/Ž., František Šabo, Obyce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Ľubomír Pénzeš, Malý Cetín, Dušan Bogár, Galanta

15 - Ľudovít Laca, Mária Sýkorová, Juraj Čentéš, Peter Kompas, Pavel Matuščín, Miroslav Zverka, Nitra, Slavomír Tóth, Jana Tóthová, H. Kráľová, Ivan Tóth, Čakajovce, Jozef Kúdela, V. Dolina, Peter Náhlik, Nové Sady, Štefan Ambrus, Žihárec, Karol Hlavatý, Šaľa, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Marián Balko, Štitáre, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Gabriel Šuba, Čechynce, Ján Štepianský, Hostie, Roman Csirke, Selice, Pavol Šrank, Vráble, Helena Kozlíková, Golianovo

14 - František Piška, Pavol Krajčo, Erich Schober, Eva Konečná, Nitra, František Prešinský, Jozef Andel, Vráble, Ladislav Kéry, Volkovce, Otto Benc, Branč, Vladimír Tasáry, Ivanka, Kornel Gál, Žirany, Zoltán Jancsó, Vlčany

13 - Jozef Ehrenhold, Ľubica Tasáryová, Juraj Náhlovský, Ivanko Magdolen, Eduard Szabó, Peter Roman, Martina Magdolenová, Nitra, Milan Bekéni, Tibor Križovič ml., Ladislav Molnár, Slavo Kališ, Šaľa, Kristián Varga, Tešedíkovo, Aďka Vöröšová, Rumanová, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Peter Vranský, Zbehy, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Imrich Struhár, Vráble, Ján Gál, Žirany, František Kunkel, Martin n/Ž.

12 - Margita Letková, Nitra, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., František Lörinc, Lúčnica n/Ž., Dušan Gašparík, Machulince, Jeremiáš Vnuk, Vráble

11 - Jozef Drobec, Peter Szegény, Nitra, Mário Slezák, Lukáčovce, Marek Zeleňák, Branč, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Ľuboš Rusnák, Lehota, Jozef Bradáč, Golianovo

10 - Gabriela Sádovská, Žitavce, Marcel Hajaš, D. Krškany
9 - Rado Vágai, Bohuslav Bene, Nitra, František Zíka, Šurany, Ján Weselowski, Hlohovec
8 - Henrich Richter, Jelenec, Matej Letko, D. Krškany, Ernest Lenický, H. Kráľová, Michal Hitka, Martin n/Ž.
7 - Martin Krajčír, Anton Dano, Rudolf Kozma, Denis Gašparovič, Nitra, Juraj Hamar, Klasov, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Pavol Králik, Zbehy, Vlado Matušica, Hájske, Róbert Lešš ml., Močenok, Pavol Patkolo, Lúčnica, Marián Ábel, Lužianky, Eduard Balážik, Behynce
6 - Maroš Karas, Lenka Sýkorová, Patrik Studený, Milan Furka, Marián Szpevár, Nitra, Peter Matušica, Čeľadice, Tibor Karabinoš, Golianovo
5 - Tibor Horváth, Komjatice, Marián Muzika, Nitra, Jozef Čentéš, Čakajovce, Karol Bujalko, Vráble
4 - Zlatica Šimáková, D. Krškany, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Samuel Skalický, Šaľa, Lukáš Búran, Galanta, Juraj Sojka, Vráble, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Tibor Berec, V. Lapáš, Marián Varga, Sľažany
3 - Marek Horváth, Vladimír Peško, Igor Kotora, Nitra, Matúš Liko, D. Krškany, Roman Babulic, Lukáčovce, Kristína Viskupová, Rumanová, Martin Fuska, Zbehy
2 - Viliam Halla st., Matúš Turňa, Nitra, Mária Krasňanská, Nové Sady, Erik Kováč, J. Kostoľany, Lukáš Bíro, Ján Bíro, Čakajovce, Stanislav Skačan, Žihárec, Ján Civáň, Golianovo
1 - Marek Viskup, Rumanová, František Novák, Tešedíkovo

V 6. kole bolo maximum 7 zápasov, uhádli ich šiesti tipujúci: Ľudmila Verešová, Golianovo, Peter Civáň, Golianovo, Richard Konopásek, Rumanová, František Andraško, Jelenec, Erik Šimák, D. Krškany, Milan Búcora, Nové Sady.
Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu: martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. Vitajte v postapokalyptickom svete
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  4. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  5. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  6. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Úprava osobného motorového vozidla
  9. Important information for Brazilians living in Slovakia
  10. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 560
  2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 16 108
  3. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 12 848
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 152
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 944
  6. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 10 854
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 133
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 598
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 505
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 353
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Gunda schudol 20 kíl. Za milióny kopal históriu Sparty a Slovanu

Na nových majiteľov FC Nitra má jednoznačný názor.

Peter Gunda.

Megadrogová zásielka: Holanďanov už previezli do Nitry, vypočúva ich sudkyňa

Cudzincov doviezol vrtuľník, oblečení boli v bielych ochranných overaloch.

Jeden z obvinených Holanďanov na nitrianskom súde.

O stravenkovej petícii rokovali na ministerstve

Iniciátora petície Za zachovanie súčasnej platnej legislatívy v oblasti stravovania zamestnancov Ľubomíra Sečkára s jeho tímom prijala generálna riaditeľka sekcie práce Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR Danica Lehocká.

Psychiater v Nitrianskom kraji mal ordinovať takmer 24 hodín denne

Zdravotnej poisťovni mal lekár spôsobiť škodu za viac ako 110 000 eur.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zoznam odberných miest v Dolnom Kubíne, Námestove, Trstenej a Tvrdošíne

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest na Orave.

Zamestnanec reťazca: Mali sme pozitívnu kolegyňu, musel som ísť aj tak do práce

Aké pocity zažívajú ľudia z prvej línie, sme zisťovali od zamestnanca nemenovaného obchodného reťazca.

Od soboty bude platiť na Slovensku zákaz vychádzania, sú aj výnimky

Pre žiakov druhého stupňa základných škôl sa v pondelok začína dištančné vyučovanie.

Už ste čítali?