Utorok, 22. jún, 2021 | Meniny má PaulínaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 8. kole

Ťažké kolo pre tipérov: maximom bolo iba 6 uhádnutých zápasov, takých vás bolo až šestnásť. Poradie na čele: 40 - Erik Šimák, 38 - Jozef Nikodem, Alexander Jurík, atď.

V 7. kole vyhral kartón piva Vladimír Kováč st. z Loviec. Prišiel aj so synom Vladom. V 7. kole vyhral kartón piva Vladimír Kováč st. z Loviec. Prišiel aj so synom Vladom. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 8. kola

FC Nitra - Trenčín 2:1 1
Ivanka - Jacovce 0:3 2
H. Kráľová - V. Zálužie 2:0 1
Trstice - Čenkovce 2:2 X
Chrenová - Veľký Cetín 2:1 1
Močenok - Lehota 1:4 2
Výč.-Opatovce - Čechynce 0:2 2
Cabaj-Čápor - Nové Sady 3:1 1
Hostie - Machulince 2:6 2
Tešedíkovo - Hody 1:1 X

Poradie po 8. kole

40 - Erik Šimák, D. Krškany

38 - Jozef Nikodem, Rišňovce, Alexander Jurík, Nitra

37 - Ladislav Pindeš, Milan Borovský, Michal Lauko, Nitra, Jozef Záhorský, Rišňovce, Pavol Sedliačik, Šaľa, Jozef Zima ml., Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

36 - Marián Barta, František Grom, Nitra, Jozef Šercel, Váhovce, Dušan Podhradský, D. Krškany, Alojz Jenis, Žitavany, František Szolik, Šaľa, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Michal Čery, Jelenec, Tomáš Snop, Malý Lapáš

35 - Karol Ryba, Pavel Búš, Marianna Letková, Michal Hunka, Nitra, Tibor Panyik, Matúškovo, Samuel Lukáč, Sereď, Jozef Horňák, Rišňovce, František Kóša, Branč, František Kausek, Klasov, Lenka Ribarič, Beladice, Jozef Baláž, Šaľa, Jozef Balla, V. Lapáš, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Andrejka Božiková, Hosťovce

34 - Jozef Hudec st., Nina Mičíková, Dezider Zaujec, Miroslav Fábry, Nitra, Ján Golha, Jakub Vojtek, Vráble, Tibor Glovenský, Košúty, Ján Jambor, Rišňovce, Ján Lipovský, Báb, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ľubomír Mikula, Lehota, Július Szarka, Topoľnica, Ján Jacsa, Žihárec, Viktor Balko, Lužianky, Marián Piterka, Svätoplukovo, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Vladimír Kováč st., Lovce, Jozef Virág, Zl. Moravce

Skryť Vypnúť reklamu

33 - Vladimír Miškolci, Ján Bernát, Vladimír Peško, Peter Krajčo, Milan Ružička, Jožko Moder, Nitra, Jozef Sklenár, Štefan Hipp, Tibor Odráška, Roman Harčár, Peter Zeleňák, Mirka Tóthová, Šaľa, Vladimír Chlpík, Golianovo, Ladislav Čekey, Pohranice, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Marián Labai, Mankovce, Marián Pauk, Jožko Černý, Rumanová, Marek Vlček, Čakajovce, Peter Macháč, Rišňovce, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Dušan Petrovič, Obyce, Viliam Moravčík, Kajal, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, František Andraško, Jelenec, Miloš Gál st., Žirany, Boris Lacika, Zbehy, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Andrej Hudec, Čeľadice, Roman Obložinský, Ivanka, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Tibor Széker, Zl. Moravce, Pavel Babiak, Žitavany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Eva Kováčová, Čifáre

Skryť Vypnúť reklamu

32 - Ivan Marci, Pavel Čvirik, Ernest Szombath, Marianna Viskupová, Ján Kmeťo, Jakub Bernát, Ivan Lauko, El Nino Libay, Miloš Sýkora, Peter Solčianský, Pavol Ďurina, Nitra, Miroslav Šiška, Štefan Mrllák, František Szpevár, Šaľa, Ľubomír Straňák, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Eva Lahučká, Jozef Sperka, Zl. Moravce, Ivan Bradáč, Peter Civáň, Ladislav Németh, Golianovo, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Roman Margetin, Rišňovce, Tibor Bene, D. Obdokovce, Juraj Bárek, Žirany, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Natália Blahová, Čeľadice, František Švihorík, Pusté Sady, Mária Marušincová, V. Cetín, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Helena Maková, Daniel Ivančík, Čakajovce, Ivan Bakyta, Jarok, Andrej Žemberi, Hosťovce, Arpád Balogh, Kolárovo

31 - Miro Raček, Michal Kucharovič, Viera Lauková, Stanislav Gábor, Milan Lenčéš, Vladimír Papp, Katarína Sýkorová, Štefan Matesko, Lukáš Martiška, Boris Grežo, Július Michalička st., Július Michalička ml., Nitra, Milan Lazan, Nikola Móri, Jozef Kučera, Marián Móri, Ján Szöcs, Šaľa, Ľuboš Modzga „Šuker“, Ladislav Németh, Vráble, Peter Rajnoha, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Tomáš Lenický, Anna Duczová, H. Kráľová, Gabriel Fazekaš, Neded, Pavol Bradáč, Golianovo, Daniel Lörinc, Branč, Zara Čekey, Pohranice, Štefan Varga, Topoľnica, Stanislav Packa, Michaela Benköová, Močenok, Miriama Kapustová, Výčapy-Opatovce, Michal Hájnik, Pusté Sady, Boris Mesároš, Lehota, Vojtech Takács, Dlhá n/V., František Laczko, Tešedíkovo, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Jozef Kubáň, Alekšince, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jaro Fúska, Zbehy, Lubor Kajaba, Ivanka, Ľuboš Galo, Janíkovce, Matúš Vajzer, Báb, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Miroslav Mrázik, Ivan Benčík, Cabaj-Čápor, Milan Búcora, Nové Sady

30 - Dominik Slamka, Katarína Billíková, Marián Benca, Igor Drotár, Peter Slezák, Michal Garay, Dušan Letko, František Benc, Viliam Halla ml., Iveta Matejová, Nitra, Pavel Mihálik, Marián Titka, Peter Jobbágy, Šaľa, Július Bradáč, Viera Bradáčová, Miroslav Šiller, Golianovo, Miroslav Kováč, Jozef Hoppan, Vráble, Peter Čepček, Ján Školník, Zl. Moravce, Erik Valent, Tes. Mlyňany, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Peter Vrabec, Čakajovce, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Alex Lovaš, H. Saliby, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Milan Greguš, Zbehy, Štefan Dubnička, Váhovce, Radoslav Cigáň, Cabaj-Čápor, Štefan Tóth, Klasov, Peter Eliáš, Lúčnica n/Ž., František Sabo, Vinodol, Ľuboš Nagy, Jelenec, Radoslav Henček ml., Branč, Terka Tasáryová, Peter Vašek, Ivanka, Jozef Filo, Mojmírovce, Imrich Hrdlica, Báb, Juraj Holták, D. Krškany, Ľubomír Ballay, Lužianky, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Anton Majdiak, Močenok, Peter Lukáč, Lehota, Jozef Dibala, Neverice, Jozef Homola, Hosťovce, Marta Kunkelová, Martin n/Ž., Miloš Kukučka, Žitavany, Peter Tuhý, Machulince, Vladimír Kubala, Belince

29 - Daniel Mičík, Ján Šimun, Jozef Nosian, Juraj Urban, Milan Púčik, Jaroslav Belan, Pavol Krajčo, Ján Hudec, Mária Kóšová, Jozef Prešinský, Ľudovít Konečný, Marián Mičík, Miro Račko, Ján Doboš, Pavel König, Štefan Zabák, Miroslav Brezina, Milan Jašík, Nitra, Tibor Pittich, Juraj Csirik, Peter Hipp, Dezider Vanko, Július Miškovič, Šaľa, Viliam Matejov, Jakub Chrenko, Miroslav Školník, Zl. Moravce, Zoltán Odráška, Peter Odráška, H. Kráľová, Miloš Remenár, Sereď, Tibor Horváth, Komjatice, Katarína Vlčeková, Jozef Čentéš, Čakajovce, Štefan Valovič, Rišňovce, Alexander Mikláš, Filip Marinov, Rumanová, Štefan Finta, Jarok, Ivan Ďurický, Anton Kazáň, Branč, Karol Blažovič, Miroslav Piovarči, Lužianky, Juraj Mészáros, Selice, Ladislav Szöke, Vráble, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Filip Guzmický, Ivanka, Marián Blaho, Čeľadice, Bohuš Baják, Zbehy, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Jana Gálová, Žirany, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Juraj Kadlieček, Dražovce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Ivan Barbušiak, Martin n/Ž., Miroslav Havetta ml., Lovce, Mário Pánis, D. Krškany, Peter Strieška, Volkovce, Jaroslav Lazor, Báb, Erik Barát, Žitavany, Imrich Drozdák, Babindol

28 - Ernest Mako, František Filo, Miroslav Lieskovský, Pavel Hrnčár, Júlia Kucharovičová, Ivan Minárik, Milan Petráš, Vlado Krajčovič, Daniel Tasáry, Roman Hradecký, Dávid Said, Nitra, Tatiana Mifková, Pavol Uher, Ľuboš Plevka, Šaľa, Viliam Félis, Gabriela Szökeová, Vráble, Ľubomír Novota, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Dušan Gál, Klasov, Emil Dubec, Milan Kukučka, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Dušan Švehla, Sereď, Ján Hegyi, Jelka, František Kaufmann, Jozef Rehuš, Rišňovce, Jaroslav Viskup, Juraj Sabo, Rumanová, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Alexander Kobza, Čechynce, Anton Viskup, Pusté Sady, Marián Mateička, Milan Minarovič, Behynce, Vojtech Borka, Trstice, Adam Nádaský, Milan Piovarči st., Lužianky, Marcel Čerman, Anton Bapčány, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Milan Roško, Dyčka, Milan Šlosár, Čab, Marián Koreň, Peter Halúzka, Čeľadice, Ján Slíž, Beladice, Jozef Gál, Emanuel Maňúch, Žirany, Milan Fúska, Branč, Róbert Lipecký, Čakajovce, Ján Babčan, Zbehy, Pavol Török, V. Dolina, Vladimír Gombáš st., Silvester Lenčeš, Močenok, Peter Ivančík, Koniarovce, Miroslav Drahoš, Lukáš Valent, Hosťovce

27 - Monika Skalická, Jozef Nemeš st., František Dedič, René Matyó, Ľuboš Mičík, Štefan Bede, Tomáš Levčík, Vladimír Nemšovský, Anton Bulla, Peter Kutnár, Ladislav Fazekaš, Denisa Bakošová, Roman Sýkora, Vladimír Zabák, Nitra, Jozef Danada, Róbert Sedlák, Šaľa, Peter Andódi, Dlhá n/V., Dalibor Bradáč, Golianovo, Jozef Šidó, Veľká Mača, Ivan Tóth, Albín Tóth, Stanislav Ivančík, Čakajovce, Cyril Slamka, František Chudý, Rišňovce, Zuzana Beneová, František Maťo, D. Obdokovce, Tomáš Nagy, Ladice, Ján Kozla, Žirany, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Mária Mesárošová, Lukáš Mesároš, Lehota, Vincent Hunka, Lužianky, Ján Kollár, Zbehy, Tomáš Karácsony, Miroslav Szlamka, Váhovce, Jozef Vodný, Babindol, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Vladimír Tasáry, Ivanka, Richard Konopásek, Rumanová, Miroslav Bédi, Lúčnica n/Ž., Dušan Vnučko, D. Krškany, Andrej Repta, Branč, Michal Šoka, Adam Rábek, H. Kráľová, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Jozef Šabo, Žitavany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Imrich Valent, Hosťovce

26 - Miloš Segéň, Ľudovít Černek, Ľuboš Baranec, Richard Magušin, René Daniš, Mária Königová, Miriama Ďurinová, Nitra, Jozef Lenčeš, Peter Lehocký, Pavol Javorka, Viktor Csizmadia, Šaľa, Miroslav Oslanec, Peter Nagy, Patrícia Šranková, Vráble, Miroslav Kozlík, Golianovo, František Margetin, Peter Korec, Rišňovce, Tibor Šmitala, Čab, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Peter Šponiar, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Ján Zachariáš, Neverice, Peter Bodi, Zbehy, Gašpar Gál, Žirany, Jaroslav Skačan, Csaba Nagy, Žihárec, Ján Kóssi, Čifáre, Martin Tesár, D. Krškany, Štefan Peťovský, Lužianky, Filip Halúzka, Čeľadice, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ľudovít Desat, Podhorany, František Bálint, Ivanka, Csaba Sándor, Kolíňany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Jozef Masár, Zl. Moravce, Jozef Baťala, Žitavany, Jozef Labuda, Solčany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Milan Božik, Báb

25 - Slavomír Kotrla, Peter Cyprián, Jarmila Saidová, Pavol Vörös, Ladislav Piška, František Juhás, Stanislav Habáň, Nitra, Adrián Danada, Peter Gomboš, Jozef Karlubík, Šaľa, František Libay, Margita Pánisová, Marcel Pánis, D. Krškany, Dušan Irsák, Sereď, František Čaniga, Dražovce, Štefan Török, Štefan Fiala, Branč, Jozef Török, Pata, Jozef Kúdela, Peter Török, V. Dolina, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Daniel Jamrich, Kolíňany, Peter Pecho, Beladice, Jozef Kevely, Klasov, Jozef Štefák, Rišňovce, Ján Félis, Marek Paukov, Žitavany, Dušan Macejka, Slepčany, Jozef Králik, Tes. Mlyňany, Jaroslav Peťko, Piešťany, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Jozef Šebík, Topoľčianky, Ján Štepianský, Hostie, Ján Árgyusi, Neded, Jozef Barát, Topoľčany, Peter Struk, Zl. Moravce, Jozef Holečka, Hosťovce, Ján Slovák, Bojničky

24 - Stanislav Billik, Ladislav Skalický, Ľudovít Kováč, Vlado Sásik, Miroslav Belányi, Peter Benca, Peter Kompas, Richard Karabinoš, Peter Kardoš, Dionýz Pecháček, František Hrnčiar st., Nitra, Ladislav Babóti, Miroslav Mokráš, Gabriel Miškovič, Zuzana Ürge, Šaľa, Slavomír Tóth, Jana Tóthová, H. Kráľová, Ľudmila Verešová, Stanislav Majerčík, Golianovo, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Marek Sabo, Rumanová, Daniel Ondriga, Miroslav Močol, Hlohovec, Imrich Guzmický, Ivanka, Tomáš Minarovič, Močenok, Ivan Kozár, D. Krškany, Peter Náhlik, Nové Sady, Stano Roman, Bratislava, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Stanislav Debnár, Zbehy, Bartolomej Guľka, Alexander Repta, Branč, Marián Balko, Štitáre, Michal Bedeč, Žitavany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Erik Lukáč, J. Kostoľany, Gabriel Šuba, Čechynce, Roman Csirke, Selice, Ladislav Nagy, Vráble

23 - Eva Súľovská, Rišňovce, Andrej Bednárik, Jozef Ehrenhold, Ľudovít Laca, Štefan Dékany, Erich Schober, Ľubica Tasáryová, Ľuboš Šindler, Jaroslav Andrášik, Miroslav Zverka, Eva Konečná, Peter Roman, Nitra, Andrej Vereš, Štefan Šlosár, Golianovo, Róbert Stareček ml., Sereď, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Emil Tatai, Šaľa, Štefan Ambrus, Žihárec, František Prešinský, Vráble, Jozef Šrank, V. Lapáš, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Irena Petková, Martin n/Ž., Jozef Kováč ml., Čifáre

22 - Milan Vörös, Janka Danková, Mária Sýkorová, Nitra, Jozef Martiška, Dražovce, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., František Lörinc, Lúčnica n/Ž., Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Slavko Mikula, Zbehy, Vladimír Kováč ml., Lovce, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Filip Deák, Sľažany, Ladislav Molnár, Šaľa, Zoltán Jancsó, Vlčany, Pavol Šrank, Vráble

21 - František Piška, Vladimír Kompas, Eduard Szabó, Nitra, Filip Dobiáš, Čeľadice, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Juraj Német, D. Lefantovce, Martina Baková, Imrich Struhár, Jozef Andel, Vráble, Karol Hlavatý, Šaľa, Juraj Dubeň, Lehota, Patrik Londák, Zl. Moravce, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Sandra Gálová, Kornel Gál, Žirany, Norbert Bordáš, Janíkovce, František Kunkel, Martin n/Ž., Lukáš Gajdoš, Žitavany, Ľubomír Pénzeš, Malý Cetín

20 - František Bojda, Jozef Kóša, Nitra, Milan Bekéni, Šaľa, Aďka Vöröšová, Rumanová, Štefan Deák, Sľažany, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Erik Candrák, Alekšince, Ladislav Szekelyi, Branč, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Dušan Gašparík, Machulince, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Marián Bachrony, Žitavany, Helena Kozlíková, Golianovo

19 - Jozef Drobec, Pavel Matuščín, Martina Magdolenová, Nitra, Mário Slezák, Lukáčovce, Ladislav Kéry, Volkovce, Marián Herceg, Pata, Otto Benc, Branč, Erika Tomášová, Zl. Moravce, Ján Weselowski, Hlohovec

18 - Igor Tkáč, Sereď, Margita Letková, Nitra, Jozef Bradáč, Golianovo

17 - Adriána Kupcová, Čakajovce, Patrik Andrášik, Nitra

16 - Ivanko Magdolen, Bohuslav Bene, Nitra, Július Oláh, Matúškovo, Ivan Kupec, Čakajovce, František Šabo, Obyce, Dušan Bogár, Galanta

15 - Juraj Čentéš, Denis Gašparovič, Nitra, Ján Gál, Žirany
14 - Matej Letko, D. Krškany, Marián Ábel, Lužianky, Peter Szegény, Nitra
13 - Juraj Náhlovský, Milan Furka, Nitra, Kristián Varga, Tešedíkovo, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Peter Vranský, Zbehy, Tibor Križovič ml., Slavo Kališ, Šaľa, Marek Zeleňák, Branč, Ľuboš Rusnák, Lehota, Michal Hitka, Martin n/Ž.
12 - Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Marcel Hajaš, D. Krškany, Jeremiáš Vnuk, Vráble
11 - Jozef Tvrdoň, H. Krškany
10 - Gabriela Sádovská, Žitavce
9 - Rado Vágai, Nitra, František Zíka, Šurany, Magdaléna Reptová, Branč
8 - Henrich Richter, Jelenec, Ernest Lenický, H. Kráľová
7 - Martin Krajčír, Anton Dano, Rudolf Kozma, Nitra, Juraj Hamar, Klasov, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Pavol Králik, Zbehy, Vlado Matušica, Hájske, Róbert Lešš ml., Močenok, Marek Viskup, Rumanová, Tibor Berec, V. Lapáš, Pavol Patkolo, Lúčnica, Eduard Balážik, Behynce
6 - Maroš Karas, Lenka Sýkorová, Patrik Studený, Marián Szpevár, Nitra, Peter Matušica, Čeľadice, Tibor Karabinoš, Golianovo, Tomáš Halás, Veľký Lapáš
5 - Tibor Horváth, Komjatice, Marián Muzika, Nitra, Jozef Čentéš, Čakajovce, Karol Bujalko, Vráble, Kristína Viskupová, Rumanová
4 - Zlatica Šimáková, D. Krškany, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Samuel Skalický, Šaľa, Lukáš Búran, Galanta, Juraj Sojka, Vráble, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Marián Varga, Sľažany, Jozef Kováč, Nitra
3 - Marek Horváth, Vladimír Peško, Igor Kotora, Štefan Csámpai, Nitra, Matúš Liko, D. Krškany, Roman Babulic, Lukáčovce, Martin Fuska, Zbehy
2 - Viliam Halla st., Matúš Turňa, Nitra, Lukáš Bíro, Ján Bíro, Čakajovce, Mária Krasňanská, Nové Sady, Erik Kováč, J. Kostoľany, Stanislav Skačan, Žihárec, Ján Civáň, Golianovo, Andrej Kéry, Topoľčianky
1 - František Novák, Tešedíkovo

V 8. kole bolo maximom iba 6 uhádnutých zápasov. Trafili ich 16 čitatelia: Peter Civáň, Golianovo, Daniel Mičík, Nitra, Ján Kmeťo, Nitra, Jozef Török, Pata, Jozef Ehrenhold, Nitra, Pavol Krajčo, Nitra, Filip Guzmický, Ivanka, Vladimír Tasáry, Ivanka, Mária Kóšová, Nitra, Viktor Balko, Lužianky, Daniel Ivančík, Čakajovce, Milan Ružička, Nitra, Boris Grežo, Nitra, Ivan Barbušiak, Martin n/Ž., Gabriel Šuba, Čechynce, Eva Kováčová, Čifáre. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
  2. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  3. Regeneračný spánok s ideálne podopretou chrbticou
  4. Vedci z BMC SAV vo vlakoch nový koronavírus nenašli
  5. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom
  6. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania
  7. Výber auta na lízing môže byť slobodnejší, ako ste si mysleli
  8. Recyklovať PET fľaše a plechovky môžu už aj obyvatelia Krupiny
  9. Nový Volkswagen Polo je najšikovnejšie malé auto
  10. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  1. Recyklovať PET fľaše a plechovky môžu už aj obyvatelia Krupiny
  2. V centre Bratislavy vznikajú apartmány určené na predaj
  3. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  4. 3 veci, s ktorými zvládnete horúčavy v byte
  5. Spoločnosť ASBIS uvádza na európske trhy novinku
  6. Vedci z BMC SAV vo vlakoch nový koronavírus nenašli
  7. V BILLA pokračuje Doba slovenská
  8. Nový Volkswagen Polo je najšikovnejšie malé auto
  9. Legislative intention - recodification of the corporate law
  10. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
  1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 9 319
  2. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 9 009
  3. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 8 457
  4. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 8 447
  5. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku 6 827
  6. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 6 169
  7. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 3 976
  8. Po Slovensku na motorke 3 921
  9. Crème de la crème po slovensky 3 240
  10. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania 2 351
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Nitrianska galéria.

Tvoriť vlastný originálny textilný šperk budú účastníci workshopu, ktorý sa dnes popoludní koná v Nitrianskej galérii.


TASR 3 h
Zrkadlisko dostalo pôvodnú podobu.

Zrkadlisko je národnou pamiatkou. Na vodnej hladine má zrkadliť priečelie budovy. Dodatočné prvky z neho preto odstránili. Univerzita dala vynoviť aj parčík.


6 h
Relácia MY Športujeme denne prináša dynamický prehľad športových aktualít, exkluzívne rozhovory a aj rady a tipy nielen pre športovcov.

Pozrite si MY športujeme.


8 h

Renomovaní slovenskí tvorcovia a obľúbení slovenskí a českí herci. Muž so zajačími ušami je prísľubom kvalitného filmového zážitku. Môžete si ho pozrieť už v regionálnej predpremiére.


(pw) 18 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pre búrku padali aj stromy.


7 h

Sudkyňa konštatovala, že dlažobné kocky na pešej zóne sú v dosť dezolátnom stave. Pani Beáta, ktorá spadla cestou z divadla, má v ruke voperované klince.


21. jún

Američania skupujú drevo v celej Európe, výsledkom je cena, ktorá likviduje slovenský drevospracujúci priemysel.


21. jún

Policajti vyzývajú ľudí k vyššej opatrnosti.


a 1 ďalší 21. jún

Už ste čítali?