Utorok, 15. jún, 2021 | Meniny má VítKrížovkyKrížovky

Kandidáti na poslancov mestského zastupiteľstva v Nitre

Kompletný zoznam zaregistrovaných uchádzačov o poslanecké posty v Nitre.

Mestský úrad.Mestský úrad. (Zdroj: jk)

Zoznam zaregistrovaných kandidátov

pre voľby do Mestského zastupiteľstva v Nitre

Mesto Nitra uverejňuje podľa § 173 ods. 2 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zoznam kandidátov, zaregistrovaných pre voľby do mestského zastupiteľstva podľa jednotlivých volebných obvodov:

Volebný obvod č. 1 – Horné a Dolné Krškany

1. Miroslav Gut, Ing., 51 r., technik, nezávislý kandidát

2. Ján Kecskés, Bc., 29 r., poslanec NR SR, Ľudová strana pevnosť Slovensko

Skryť Vypnúť reklamu

3. Roland Kečkéš, Bc., 31 r., manažér, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

4. Ladislav Németh, 48 r., dôchodca, Strana tolerancie a spolunažívania

5. Nikoleta Šimáková, Mgr., 24 r., právnička v stavebnej spoločnosti, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec.

Volebný obvod č. 2 – Staré mesto

1. Roman Ágh, Ing., MBA, 33 r., sales manažér, člen Občianskeho združenia TÍM HATTAS, nezávislý kandidát

2. Peter Božík, Ing., 58 r., asistent podpredsedníčky NSK, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

3. Denisa Branikovičová, 44 r., SZČO, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

Skryť Vypnúť reklamu

4. Ján Csillag, Ing., PhD., 32 r., vysokoškolský pedagóg, nezávislý kandidát

5. Jozef Dvonč, doc. Ing., CSc., 64 r., primátor, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

6. Mário Fančovič, Mgr., 49 r., operný spevák, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

7. Veronika Gabčíková, Mgr. art., 49 r., štatutárna zástupkyňa OZ a dramaturgička, Spolu - občianska demokracia, Progresívne Slovensko

8. Ján Greššo, Mgr., 37 r., projektový manažér, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

9. Marek Hattas, 31 r., riaditeľ kultúrneho centra Hidepark Nitra, člen Občianskeho združenia TÍM HATTAS, nezávislý kandidát

Skryť Vypnúť reklamu

10. Martin Hetényi, doc. PhDr., PhD., 39 r., vysokoškolský pedagóg, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

11. Jozef Hrozenský, Ing. arch., PhD., 65 r., architekt, nezávislý kandidát

12. Martin Chudík, PhDr., 40 r., riaditeľ školy, nezávislý kandidát

13. Marta Chudíková, Mgr., 67 r., dôchodkyňa, nezávislá kandidátka

14. Ivan Janček, Ing., 31 r., špecialista majetkoprávneho vysporiadania, člen Občianskeho združenia TÍM HATTAS, nezávislý kandidát

15. Dušan Janek, Mgr., 41 r., žurnalista, Komunistická strana Slovenska

16. Ivan Juhás, MUDr., 61 r., gynekológ - pôrodník, nezávislý kandidát

17. Viera Kovanová, 55 r., živnostníčka, nezávislá kandidátka

18. Erik Král, Ing., 27 r., krajinný architekt, člen Občianskeho združenia TÍM HATTAS, nezávislý kandidát

19. Jaroslav Maček, Mgr., 66 r., riaditeľ Spojenej školy Slančíkovej 2, Nitra, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

20. Ladislav Mášik, JUDr., LL.M., MBA, 41 r., právnik, Nova

21. Peter Mezei, Ing. arch. et Ing., 25 r., architekt a urbanista, člen Občianskeho združenia TÍM HATTAS, nezávislý kandidát

22. Pavol Peťovský, Ing., 43 r., manažér, nezávislý kandidát

23. Oliver Pravda, JUDr., 31 r., právnik, člen Občianskeho združenia TÍM HATTAS,nezávislý kandidát

24. Rudolf Rákoci, 70 r., dôchodca, konateľ spoločnosti, Spolu - občianska demokracia, Progresívne Slovensko

25. Róbert Sitár, 29 r., zakladateľ spravodajského portálu, nezávislý kandidát

26. Michal Stojka, 52 r., čiastočný invalidný dôchodca, Naj - nezávislosť a jednota

27. Ondrej Šedivý, MUDr., 47 r., primár - neurochirurg, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

28. Michal Šimonek, Mgr., 35 r., monitor klinických štúdií, nezávislý kandidát

29. Lívia Šumichrastová, Mgr., 49 r., reštaurátorka, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

30. Jozef Trandžík, doc. Ing., PhD., 66 r., poslanec, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

31. Tibor Ujlacký, ThDr., PhD., 49 r., odborný referent, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

32. Juraj Vajda, 36 r., konateľ spoločnosti, Ľudová strana pevnosť Slovensko

33. Ján Vančo, PhDr., PhD., 43 r., zástupca primátora, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

34. Tibor Zelenický, Ing. arch., 62 r., architekt, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volí 6 poslancov.

Volebný obvod č. 3 – Čermáň

1. Alexandra Bernáthová, Ing., 45 r., manažérka, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

2. Juraj Gajdoš, Ing. arch., 58 r., architekt, Ľudová strana pevnosť Slovensko

3. Štefan Hajaš, Ing., 43 r., mestský policajt, nezávislý kandidát

4. Dušan Káčer, Mgr., 44 r., projektový manažér, senior konzultant, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

5. Ivan Kučera, Ing., 34 r., softvérový inžinier, Spolu - občianska demokracia, Progresívne Slovensko

6. Michal Obtulovič, Ing., 30 r., colný analytik, nezávislý kandidát

7. Róbert Rathouský, MVDr., 53 r., veterinárny lekár, nezávislý kandidát

8. Jozef Slíž, 68 r., podnikateľ, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

9. Slavomír Turčáni, Mgr., 38 r., podnikateľ, nezávislý kandidát

10. Miroslav Tvrdoň, doc. PaedDr., PhD., 53 r., vysokoškolský pedagóg, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

11. Zuzana Uhríková, Ing., 32 r., konateľka spoločnosti, Ľudová strana pevnosť Slovensko

Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.

Volebný obvod č. 4 – Klokočina

1. Petra Ajdariová, Mgr., 40 r., sociálna pracovníčka - Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska, nezávislá kandidátka

2. Peter Bakay, Ing., 40 r., riaditeľ, člen Občianskeho združenia TÍM HATTAS, nezávislý kandidát

3. Martin Ballay, PhDr., MPH, MBA, 35 r., námestník riaditeľa nemocnice, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

4. Martin Benkovič, Ing., PhD., 40 r., informatik, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

5. Peter Bulla, Ing., PhD., 38 r., riaditeľ NKÚ, nezávislý kandidát

6. Janka Buršáková, Ing., 61 r., mediátorka, nezávislá kandidátka

7. Miloš Dovičovič, Ing., 62 r., manažér / ekonóm, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

8. Mikuláš Dunda, Ing., MPH, 47 r., manažér farmaceutickej spoločnosti, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

9. Lenka Gažová, Ing., 30 r., asistentka predaja, Ľudová strana pevnosť Slovensko

10. Jaroslav Hlavačka, MUDr., 44 r., lekár, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

11. Dominika Hlavinová Tekeliová, Mgr., PhD., 30 r., vysokoškolská pedagogička, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

12. František Hollý, 63 r., dôchodca, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

13. Tomáš Holota, Ing., PhD., 33 r., vysokoškolský pedagóg, nezávislý kandidát

14. Eva Hudecová, Mgr., 29 r., asistentka poslanca NR SR, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

15. Tomáš Jursa, Ing., 29 r., podnikateľ, člen Občianskeho združenia TÍM HATTAS, nezávislý kandidát

16. Peter Karas, 38 r., konateľ spoločnosti, Ľudová strana pevnosť Slovensko

17. Miroslav Kováčik, 40 r., riaditeľ hokejového klubu HK Nitra, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

18. Milan Lapšanský, Ing., 46 r., generálny riaditeľ sekcie potravinárstva a obchodu Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, hlavný štátny radca, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

19. Pavol Leštinský, 60 r., dôchodca, Komunistická strana Slovenska

20. Ľubomír Martinka, PaedDr., MBA, 54 r., konateľ spoločnosti, nezávislý kandidát

21. Lukáš Martiška, Ing., 28 r., živnostník, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

22. Marta Miklošková, MUDr., 44 r., lekárka, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

23. Ľubomír Moravčík, Ing., 53 r., živnostník, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

24. Martin Nemky, Ing., MBA, 38 r., poslanec NR SR, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

25. Pavol Obertáš, 43 r., správca budov, nezávislý kandidát

26. Štefan Paulov, MUDr., 67 r., lekár, nezávislý kandidát

27. Marta Rácová, RNDr., 64 r., poslankyňa Mestského zastupiteľstva v Nitre, nezávislá kandidátka

28. Marek Rašovský, Ing., PhD., 32 r., odborný asistent - VŠ pedagóg, Národná koalícia

29. Peter Stehlík, Ing., 30 r., programátor, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

30. Patrik Šimek, Mgr., 25 r., expeditor, Spolu - občianska demokracia, Progresívne Slovensko

31. Dušan Šutka, Ing., 58 r., obchodný manager, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

32. Stanislav Vereš, Mgr., 53 r., vodič, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volí 8 poslancov.

Volebný obvod č. 5 – Diely, Kynek, Mlynárce, Párovské Háje

1. Daniel Balko, Mgr., 47 r., politológ - historik, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

2. Milan Burda, Ing., 60 r., riaditeľ SPF, RO Nitra, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

3. Branislav Diďák, Mgr., 46 r., zamestnanec D-TAX s.r.o., nezávislý kandidát

4. Stanislav Dolež, 47 r., manažér spoločnosti, nezávislý kandidát

5. Lukáš Hnilica, Ing., 31 r., manažér, nezávislý kandidát

6. Štefan Klačko, 65 r., poslanec, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

7. Ľubomír Kleštinec, Mgr., 59 r., vedúci útvaru zväzovej inšpekcie, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

8. Jarmila Králová, Ing., PhD., 47 r., fytopatologička, členka Občianskeho združenia TÍM HATTAS, nezávislá kandidátka

9. Marian Krivošík, Ing., 47 r., ekonóm, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

10. Mária Mičíková, 30 r., asistentka manažéra, nezávislá kandidátka

11. Miroslav Mikulášik, Ing., 68 r., konateľ obchodnej spoločnosti, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

12. Dávid Moravčík, Ing., 30 r., stavebný inžinier, člen Občianskeho združenia TÍM HATTAS, nezávislý kandidát

13. Jozef Tatár, Mgr., 54 r., technik, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

14. Ľuboš Török, PhDr., PhD., 39 r., vysokoškolský pedagóg, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

15. Miroslav Trnkus, 32 r., montážnik, Ľudová strana pevnosť Slovensko

16. Ladislav Turba, 42 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volia 4 poslanci.

Volebný obvod č. 6 – Zobor, Dražovce

1. Eva Antošová, Ing., 53 r., poslankyňa NR SR, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

2. Kristián Čechmánek, Mgr., PhD., 30 r., vysokoškolský učiteľ, Spolu - občianska demokracia, Progresívne Slovensko

3. Igor Demo, 43 r., športový riaditeľ mládeže FC Nitra, nezávislý kandidát

4. Marek Ďuran, JUDr., 45 r., advokát, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

5. Adriana Filipová, MUDr., 47 r., lekárka, nezávislá kandidátka

6. Miloslav Hatala, Ing., 58 r., geodet, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

7. Rastislav Horňák, MUDr., 59 r., lekár, manager, Strana moderného Slovenska (sms)

8. Vlasta Klbiková, Ing., 55 r., učiteľka, nezávislá kandidátka

9. Ivan Kocúr, 47 r., vodič Arriva, masér, nezávislý kandidát

10. Renáta Kolenčíková, Mgr., 53 r., poslankyňa MZ, nezávislá kandidátka

11. Katarína Kompasová, PhDr., PhD., 38 r., vysokoškolská pedagogička, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

12. Zdenek Studený, 55 r., živnostník, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

13. Pavel Varga, 59 r., podnikateľ v stavebníctve, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

14. Pavol Varga, MUDr., 45 r., lekár, Ľudová strana pevnosť Slovensko

15. Vladimír Varga, 40 r., SZČO, Ľudová strana pevnosť Slovensko

Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.

Volebný obvod č. 7 – Chrenová, Janíkovce

1. Filip Barbarič, JUDr., MPH, 30 r., právnik, člen Občianskeho združenia TÍM HATTAS, nezávislý kandidát

2. Ladislav Blaško, 44 r., riaditeľ spoločnosti, Ľudová strana pevnosť Slovensko

3. Branislav Borsuk, Ing., 46 r., riaditeľ - agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

4. Anna Čagalová, Ing., 62 r., prevádzková inžinierka, nezávislá kandidátka

5. Veronika Čimová, 20 r., hypotekárna poradkyňa, Strana moderného Slovenska (sms)

6. Dušan Damašek, 42 r., obchodný manager, nezávislý kandidát

7. Jaroslav Dóczy, Ing., PhD., 58 r., riaditeľ Divadla Andreja Bagara v Nitre, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

8. Ondrej Fronc, Ing., 57 r., elektrotechnik, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

9. Malvína Gondová, Ing., 50 r., redaktorka, Spolu - občianska demokracia, Progresívne Slovensko

10. Jozef Habalčík, Mgr., 67 r., učiteľ, nezávislý kandidát

11. Michaela Hefková, Mgr., 28 r., projektová koordinátorka, členka Občianskeho združenia TÍM HATTAS, nezávislá kandidátka

12. Paula Hlavatá, Ing., 30 r., živnostníčka, Spolu - občianska demokracia, Progresívne Slovensko

13. Leila Kichi, MVDr., PhD., 50 r., veterinárna lekárka, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

14. Simona Kmeťová, Mgr., 28 r., IT špecialistka, Strana moderného Slovenska (sms)

15. Dušan Kollár, Ing., 29 r., SZČO, Ľudová strana pevnosť Slovensko

16. Peter Košťál, Ing., PhD., 39 r., referent, nezávislý kandidát

17. Anton Kretter, doc. Ing., PhD., 75 r., emeritný vysokoškolský pedagóg, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

18. Dagmar Križanová, Ing., 57 r., živnostníčka, stavebná výroba, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

19. Ingrid Meňky, PhDr., 50 r., námestníčka Agroinštitút Nitra, štátny podnik, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

20. Peter Michalička, 37 r., obchodný zástupca, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

21. Róbert Mikulášik, 50 r., produktový manažér, zástupca vlastníkov bytov, nezávislý kandidát

22. Adrián Milo, Ing., 33 r., nezamestnaný, nezávislý kandidát

23. Peter Minárik, doc. MUDr., PhD., 42 r., lekár, nezávislý kandidát

24. Ľubomír Obert, Mgr., 31 r., technik, Mountfield a.s., nezávislý kandidát

25. Peter Oremus, Ing., PhD., 42 r., riaditeľ spoločnosti, nezávislý kandidát

26. Jozef Pavle, Ing., 49 r., ekonóm, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

27. Pavol Peťovský, 65 r., technik, nezávislý kandidát

28. Tibor Pintér, 32 r., podnikateľ, Národná koalícia

29. Andrej Sitkey, Ing., 44 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát

30. Tomáš Sonnenschein, RNDr., 35 r., stredoškolský pedagóg, predseda korfbalového klubu Nitra, nezávislý kandidát

31. Jozef Stümpel, 46 r., hokejista, športovec, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

32. Peter Svorad, Ing., 28 r., realitný maklér, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

33. Juraj Šantavý, Ing., 46 r., konateľ, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie

34. Michal Šesták, Ing., PhD., 39 r., súkromný podnikateľ, nezávislý kandidát

35. Jana Šimková, Mgr., 51 r., manažérka, nezávislá kandidátka

36. Anna Šmehilová, PhDr., PhD., 39 r., riaditeľka sociálnych služieb EFFETA, Nova

37. Miloslav Špoták, Mgr., 43 r., projektový manažér, člen Občianskeho združenia TÍM HATTAS, nezávislý kandidát

38. Štefan Štefek, Ing., 51 r., riaditeľ spoločnosti, nezávislý kandidát

39. Vladimíra Vargová Mičeková, PaedDr., 42 r., manažérka spoločnosti, nezávislá kandidátka

40. Anton Žikla, prof. Ing., CSc., 73 r., dôchodca, Komunistická strana Slovenska

Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako sa mení dynamika firiem?
  2. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom
  3. Regeneračný spánok s ideálne podopretou chrbticou
  4. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  5. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  6. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  7. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  8. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  9. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  10. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  1. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  2. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  3. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom
  4. Behind every successful business lies a set of skilled people
  5. Klimatická zmena rozkývala štatistiky škôd na domoch a bytoch
  6. Ako sa mení dynamika firiem?
  7. Hudbou proti holorubom.
  8. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  9. Pečeň je priamo zodpovedná za stav vášho imunitného systému
  10. Ako kedysi vyzerali bratislavské mýta? Bol tam cintorín aj sady
  1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 19 455
  2. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 12 329
  3. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 11 184
  4. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 9 632
  5. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 9 449
  6. 4 veci, ktoré potrebujete vedieť o bezpečnosti elektromobilov 9 348
  7. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány? 7 284
  8. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť 6 150
  9. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy 5 629
  10. Tostov palác - moderné bývanie s atmosférou historických Košíc 4 795
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Filip Ondrušek má len 24 rokov, ale označujú ho za jedného z najtalentovanejšieho kuchárov Slovenska.

Varil v michelinských reštauráciách, aj pre arabského princa. Teraz sa usadil v Nitre, v hoteli Capital na Farskej ulici, a buduje si tu kuchyňu presne podľa svojich predstáv.


re 12 h
Radnica.

O tom, či dostane stavebná firma 265-tisíc eur, rozhodnú poslanci. Bývalý prednosta je prekvapený, že mesto nepokračuje v spore a nechráni svoje záujmy.


7 h
Finále Campri Cupu, pohárovej súťaže Oblastného futbalového zväzu v Nitre, bude v nedeľu 27. júna v Kolíňanoch.

Rišňovce a Veľký Cetín budú hrať doma.


10 h

Prehliadka otvorených pivníc spojená s degustáciou vín sa začne o 13. hodine. Akcia trvá do 22. hodiny.


13 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Bol by to prvý prípad na Slovensku, kedy medveď zabil človeka.


12 h

Jozef Morgoš taký úspech nečakal.


20 h

Polícia považuje križovatku za neuralgický bod. Župan nepodpísal kolaudačné rozhodnutie.


18 h

Sprievodný program má trvať štyri hodiny. Ľudia si budú môcť vlastnoručne vyrobiť odznak s logom.


13. jún

Už ste čítali?