Pondelok, 14. jún, 2021 | Meniny má VasilKrížovkyKrížovky

Šláger pre hosťujúce Čenkovce, štvorgólový Braniša

V. LIGA JUH: Veľké Blahovo prvýkrát vyšlo naprázdno, na svedomí to má líder. Hetriky Ádáma Érseka a Marcela Kurejka. Lehnice natiahli sériu bez prehry na päť kôl.

Kostolné Kračany (v oranžovo-bielych dresoch) sa tešili z víťazstva 6:0 nad Zlatými Klasmi. Kostolné Kračany (v oranžovo-bielych dresoch) sa tešili z víťazstva 6:0 nad Zlatými Klasmi. (Zdroj: Zoltán Kovács)

Vlčany - Šoporňa 3:1 (0:1), 53. Cs. Takács (11 m), 65. Š. Molnár, 90. D. Morvay - 25. A. Mészáros. Vlčany nemali ideálny prvý polčas, hostia hrali lepšie, aj po vylúčení dokázali skórovať - 0:1. Po obrátke vyrovnal z penalty Takács, hostia následne nedali penaltu. To Vlčany nakoplo, zmenili svoju hru a začali premieňať šance. Molnár skóroval z protiútoku a víťazstvo potvrdil Morvay v 90. minúte. Hostia kritizovali výkon rozhodcov. ČK: 18. D. Herák (Š). R Burián, 100.

Váhovce - M. Dvorníky 4:2 (1:2), 36., 59., 80. a 84. J. Braniša - 21. a 41. Z. Tászli.
Domáci prespali prvý polčas, hostia hrali na brejky a dva využili. V druhom polčase domáci zvýšili pohyb, ovládli hru a otočili zápas. Hrdinom bol Braniša, ktorý sa tešil zo štyroch gólov. Výsledok pečatil, keď obišiel aj brankára a zasunul do prázdnej brány. R Magdolen, 150.

Trstice - Lehnice 2:3 (1:0), 22. N. Juhos, 70. D. Kozyr - 46. Z. Fekete, 60. a 61. D. Dékány. Začalo sa vo vysokom tempe, akcie sa striedali. Domácim sa podarilo po peknej akcii skórovať, po strele Szöcsa dorážal Juhos. Pohyblivejší hostia po obrátke za 15 minút využili slabšiu pasáž súpera a otočili na 1:3. Trstice chceli niečo urobiť s výsledkom, po rohu hlavičkoval Kozyr. Hostia si body ustrážili. R Hubinský, 150.

Kostolné Kračany - Zlaté Klasy 6:0 (2:0), 21. Z. Puha, 32., 56. a 82. Á. Érsek, 71. T. Zsákovics, 75. A. Kállai (11 m). Domáci držali priebeh duelu po celý čas pevne vo svojich rukách a súperov k ničomu nepustili aj vďaka kvalitnej defenzíve. Prevaha sa prejavila najmä na streleckej úspešnosti, hetrikom sa zaskvel Ádám Érsek. Zlaté Klasy boli jedným z príjemnejších súperov pre Kračany v sezóne. R Prelec, 100.

Janíky - FC Saliby 3:0 (1:0), 17., 60. a 62. M. Kurejko. Hral sa dobrý futbal, hore-dolu. Janíky si predsa len vytvorili viac šancí. O víťazstve rozhodol strelecky disponovaný Marcel Kurejko. Družstvo hostí, plné 19-ročných chlapcov, sa ukázalo ako šikovné a veľmi pohyblivé, ale duel nakoniec rozhodli skúsenosti. R Fúrik, 150.

Prečítajte si tiež: Fotogaléria: Veľký Meder - Malá Mača 5:3 Čítajte

Veľký Meder - Malá Mača 5:3 (3:1), 6. P. Nagy, 27. D. Bíró, 42. vlastný (Nedeczki), 54. R. Pisár, 72. B. Vígh - 7. J. Kača, 76. M. Mészáros, 90. M. Vašíček. Obojstranne bojovný zápas. V. Meder otvoril po štandardke, ale hneď po rozohrávke vyrovnal Kača. Do prestávky pridali domáci ešte dva kusy. Po obrátke sa hralo v réžii Veľkého Medera, zvýšili na 5:1, Malá Mača stihla len skorigovať na konečných 5:3. R Frič, 250.

Sap-Ňárad - Topoľníky 4:2 (1:0), 24. A. Csicsay, 48. A. Bartalos, 63. P. Csicsai, 68. Z. Dekány - 79. Á. Rózsa, 85. Ľ. Horváth. Domáci pôsobili na ihrisku vyzretejšie. Csicsay otvoril skóre po peknej kombinácii z 30 m. Výsledok je spravodlivý. R Gádoši, 150.

V. Blahovo - Čenkovce 0:1 (0:1), 18. T. Marušín. Hral sa šláger jesene. Hostia otvorili skóre po rýchlom brejku. Domáci mali výhodu penalty aj dobré šance, no nebolo im súdené skórovať. Dôležité body berú Čenkovce. ČK: 83. Kadvaň (Č). R Hromádka, 350.

16. Saliby jun. 10 1 1 8 6:25 4 (-8)

NAJLEPŠÍ STRELCI: 12 - T. Marušin (Čenkovce), 11 - Á. Érsek (Kost. Kračany), 8 - I. Miklóš (V. Blahovo), L. Lengyel (Čenkovce), J. Braniša (Váhovce).

ZOSTAVA KOLA: N. Andrássy (Čenkovce) - T. Takáč (Váhovce), A. Gombos (Janíky), A. Bartalos (Sap-Ňárad), T. Kvarda (Čenkovce), Cs. Takács (Vlčany), Cs. Círia (V. Meder), D. Dékány (Lehnice), J. Braniša (Váhovce), Á. Érsek (Kost. Kračany), M. Kurejko (Janíky).

1. Hudbou proti holorubom.
  2. Ako sa mení dynamika firiem?
  3. Regeneračný spánok s ideálne podopretou chrbticou
  4. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy
  5. Ako kedysi vyzerali bratislavské mýta? Bol tam cintorín aj sady
  6. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  7. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  8. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  9. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  10. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  1. Behind every successful business lies a set of skilled people
  2. Klimatická zmena rozkývala štatistiky škôd na domoch a bytoch
  3. Ako sa mení dynamika firiem?
  4. Hudbou proti holorubom.
  5. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  6. Pečeň je priamo zodpovedná za stav vášho imunitného systému
  7. Ako kedysi vyzerali bratislavské mýta? Bol tam cintorín aj sady
  8. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  9. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  10. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť 5 730

V bránkovisku Nitry už zahviezdili Česi Michal Fikrt či Vlastimil Lakosil, teraz prichádza na pódium David Honzík.

Hokejisti vyriešili situáciu v bránkovisku.

Po približne roku sa do radnice v Zlatých Moravciach vrátili úradníci.