Piatok, 19. október, 2018 | Meniny má Kristián

Tipovacia súťaž - poradie po 10. kole

Traja tipéri uhádli osem zápasov. Na čele prišlo k zmenám. Poradie: 51 - Michal Čery, 50 - Erik Šimák, Jozef Šercel, Alojz Jenis, Alexej Pavlov, atď.

Dušan Irsák zo Serede v 9. kole uhádol všetkých 10 zápasov! Odniesol si kartón piva Corgoň. Pivo však venuje svojmu „rivalovi“ Róbertovi Starečkovi a do kabíny futbalistov ŠKF Sereď. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 10. kola

Ružomberok - FC Nitra 3:1 1
Tr. Teplice - Šaľa 1:3 2
Ivanka - Rumanová zápas sa nerátal, pretože sa hralo v Rumanovej
Močenok - Veľký Cetín 5:1 1
Janíkovce - Kolíňany 2:2 X
Výč.-Opatovce - Volkovce 5:2 1
Žitavany - Čechynce 1:0 1
Branč - Jelenec 4:0 1
Veľké Úľany - Tomášikovo 0:2 2
Tešedíkovo - Jánovce 3:0 1
Štúrovo - Neded 1:3 2 (rátal sa rezervný zápas)

Článok pokračuje pod video reklamou

Poradie po 10. kole

51 - Michal Čery, Jelenec

50 - Erik Šimák, D. Krškany, Jozef Šercel, Váhovce, Alojz Jenis, Žitavany, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž.

49 - Pavel Búš, Ladislav Pindeš, Marianna Letková, Nitra, Jozef Nikodem, Rišňovce, Pavol Sedliačik, Šaľa, Tomáš Snop, Malý Lapáš, Andrejka Božiková, Hosťovce

48 - Karol Ryba, Milan Borovský, Alexander Jurík, Michal Hunka, Nitra

47 - Miroslav Fábry, Michal Lauko, Nitra, Samuel Lukáč, Sereď, Marián Labai, Mankovce, Jozef Horňák, Jozef Záhorský, Rišňovce, František Kóša, Branč, Peter Zeleňák, Šaľa, Jozef Zima ml., Jakub Vojtek, Vráble

46 - Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Jozef Baláž, Mirka Tóthová, Šaľa, Ján Jacsa, Žihárec, Ján Golha, Vráble, Miloš Gál st., Žirany, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Jozef Virág, Zl. Moravce

45 - Ján Kmeťo, Ivan Lauko, Nitra, Tibor Odráška, František Szolik, Šaľa, Tibor Panyik, Matúškovo, Stanislav Packa, Močenok, Tibor Glovenský, Košúty, Marek Vlček, Čakajovce, Ján Lipovský, Báb, Ľubomír Mikula, Lehota, Lenka Ribarič, Beladice, Július Szarka, Topoľnica, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Miloš Kukučka, Pavel Babiak, Žitavany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Arpád Balogh, Kolárovo

44 - Jozef Hudec st., Nina Mičíková, František Grom, Nitra, Roman Margetin, Rišňovce, Peter Vrabec, Čakajovce, Dušan Podhradský, D. Krškany, František Kausek, Klasov, Štefan Hipp, Šaľa, Ladislav Németh, Vráble, František Andraško, Jelenec, Ivan Bakyta, Jarok, Imrich Hrdlica, Báb, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Roman Obložinský, Ivanka, Peter Lukáč, Lehota, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Vladimír Kováč st., Lovce

43 - Ernest Szombath, Marián Benca, Ján Bernát, Jakub Bernát, Peter Krajčo, Milan Lenčéš, Štefan Matesko, Lukáš Martiška, Iveta Matejová, Július Michalička ml., Nitra, Peter Rajnoha, Eva Lahučká, Tibor Széker, Zl. Moravce, Jozef Sklenár, Ján Szöcs, Šaľa, Gabriel Fazekaš, Neded, Peter Civáň, Golianovo, Daniel Lörinc, Branč, Zara Čekey, Ladislav Čekey, Pohranice, Miriama Kapustová, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Juraj Bárek, Emanuel Maňúch, Žirany, Marián Pauk, Jožko Černý, Rumanová, František Švihorík, Pusté Sady, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Dušan Petrovič, Obyce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Karol Blažovič, Miroslav Piovarči, Lužianky, Boris Lacika, Zbehy, Helena Maková, Čakajovce, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Andrej Hudec, Čeľadice, Anna Duczová, H. Kráľová, Jozef Balla, V. Lapáš, Andrej Žemberi, Hosťovce, Peter Vašek, Ivanka, Milan Búcora, Nové Sady

42 - Marianna Viskupová, Juraj Urban, Igor Drotár, Stanislav Gábor, Vlado Krajčovič, Jozef Prešinský, Vladimír Peško, Dušan Letko, Dezider Zaujec, Miloš Sýkora, Marián Barta, Milan Ružička, Jožko Moder, Miroslav Brezina, Nitra, Pavel Mihálik, Marián Titka, Peter Hipp, František Szpevár, Šaľa, Vladimír Chlpík, Golianovo, Jozef Drahovský, Michal Hájnik, Pusté Sady, Tibor Bene, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Ivan Ďurický, Radoslav Henček ml., Branč, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Štefan Tóth, Klasov, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Michaela Benköová, Močenok, Ján Slíž, Beladice, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Jozef Homola, Hosťovce, Miroslav Havetta ml., Lovce, Peter Tuhý, Machulince, Ivan Benčík, Cabaj-Čápor

41 - Dominik Slamka, Michal Kucharovič, Ján Hudec, Katarína Sýkorová, Boris Grežo, Nitra, Miroslav Šiška, Juraj Csirik, Milan Lazan, Ľuboš Plevka, Nikola Móri, Dezider Vanko, Šaľa, Tomáš Lenický, Zoltán Odráška, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Viliam Matejov, Jozef Sperka, Zl. Moravce, Miroslav Šiller, Golianovo, Alexander Mikláš, Rumanová, Peter Palka, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Natália Blahová, Čeľadice, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Boris Mesároš, Lehota, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Štefan Dubnička, Váhovce, Milan Roško, Dyčka, Mária Marušincová, V. Cetín, Jaro Fúska, Zbehy, Viktor Balko, Lužianky, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Lubor Kajaba, Terka Tasáryová, Ivanka, Jozef Filo, Mojmírovce, Jozef Šabo, Žitavany, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Vladimír Kubala, Belince

40 - Ivan Marci, Jozef Nosian, Milan Púčik, Júlia Kucharovičová, Viera Lauková, Marián Mičík, Tomáš Levčík, František Benc, Peter Solčianský, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Miroslav Kováč, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Juraj Holták, Mário Pánis, D. Krškany, Pavol Uher, Jozef Kučera, Šaľa, Ľubomír Králik, Ľubomír Novota, Ján Školník, Zl. Moravce, Erik Valent, Tes. Mlyňany, Emil Dubec, Žitavany, Dušan Irsák, Dušan Švehla, Sereď, Tibor Horváth, Komjatice, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Alexander Kobza, Čechynce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Milan Greguš, Zbehy, Radoslav Cigáň, Cabaj-Čápor, František Laczko, Tešedíkovo, Juraj Sabo, Filip Marinov, Rumanová, Štefan Šmitala, Marián Piterka, Svätoplukovo, Ľuboš Galo, Janíkovce, Daniel Ivančík, Čakajovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Jozef Rehuš, Rišňovce, Imrich Valent, Hosťovce, Jaroslav Lazor, Báb, Silvester Lenčeš, Močenok, Eva Kováčová, Čifáre

39 - Daniel Mičík, Pavel Čvirik, Ján Šimun, Miroslav Lieskovský, Ivan Minárik, Štefan Bede, Ľudovít Konečný, Roman Hradecký, Richard Magušin, Viliam Halla ml., Pavol Ďurina, Denisa Bakošová, Štefan Zabák, Július Michalička st., Nitra, Róbert Sedlák, Marián Móri, Šaľa, Jakub Chrenko, Miroslav Školník, Zl. Moravce, Peter Andódi, Dlhá n/V., Viera Bradáčová, Golianovo, František Margetin, František Chudý, Ján Jambor, Peter Macháč, Rišňovce, Štefan Varga, Topoľnica, Tibor Šmitala, Čab, Ján Kozla, Jana Gálová, Žirany, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Adam Nádaský, Ivan Berec „Putin“, Ľubomír Ballay, Lužianky, Viliam Moravčík, Kajal, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ladislav Szöke, Vráble, Jozef Kubáň, Alekšince, Peter Gyepes, D. Obdokovce, František Sabo, Vinodol, Peter Halúzka, Marián Blaho, Čeľadice, Juraj Kadlieček, Dražovce, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Mária Látečková, Svätoplukovo, Matúš Vajzer, Báb, Štefan Páleník, Prílepy, Erik Barát, Štefan Mravík, Marek Paukov, Žitavany, Jozef Dibala, Neverice, Jozef Labuda, Solčany

38 - Katarína Billíková, Jozef Nemeš st., Miro Raček, Pavel Hrnčár, Jaroslav Belan, Ľudovít Černek, Michal Garay, Vladimír Papp, Vladimír Nemšovský, Dávid Said, Peter Kutnár, František Juhás, Roman Sýkora, Nitra, Tibor Pittich, Peter Jobbágy, Šaľa, Pavol Bradáč, Golianovo, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Ivan Tóth, Róbert Lipecký, Čakajovce, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Cyril Slamka, Štefan Valovič, Rišňovce, Zuzana Beneová, František Maťo, D. Obdokovce, Štefan Finta, Jarok, Marián Mateička, Milan Minarovič, Behynce, Vojtech Borka, Trstice, Lukáš Mesároš, Lehota, Anton Kazáň, Branč, Miroslav Szlamka, Váhovce, Juraj Mészáros, Selice, Viliam Félis, Vráble, Jozef Vodný, Imrich Drozdák, Babindol, Martin Tesár, D. Krškany, Milan Šlosár, Čab, Marián Koreň, Čeľadice, Bohuš Baják, Zbehy, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Anton Majdiak, Močenok, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Marek Rajtár, Ivan Barbušiak, Martin n/Ž., Jaroslav Peťko, Piešťany, Milan Piovarči st., Lužianky

37 - Slavomír Kotrla, Pavol Krajčo, Pavol Vörös, Mária Kóšová, Miro Račko, Daniel Tasáry, Ján Doboš, René Daniš, Mária Königová, Richard Karabinoš, Ladislav Fazekaš, Pavel König, Vladimír Zabák, Dionýz Pecháček, Nitra, Jozef Danada, Jozef Lenčeš, Tatiana Mifková, Jozef Karlubík, Šaľa, Jozef Hoppan, Gabriela Szökeová, Vráble, Dušan Gál, Klasov, Ivan Bradáč, Golianovo, Jozef Šidó, Veľká Mača, Ján Hegyi, Jelka, Katarína Vlčeková, Albín Tóth, Jozef Čentéš, Čakajovce, Imrich Guzmický, Ivanka, Jaroslav Viskup, Rumanová, Alexander Lovaš, H. Saliby, Mária Mesárošová, Lehota, Peter Bodi, Zbehy, Gašpar Gál, Žirany, Vincent Hunka, Lužianky, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ľuboš Nagy, Jelenec, Andrej Repta, Milan Fúska, Branč, Pavol Török, V. Dolina, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Jozef Štefák, Rišňovce, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Michal Bedeč, Žitavany, Marta Kunkelová, Martin n/Ž., Lukáš Valent, Jozef Holečka, Hosťovce, Ján Slovák, Bojničky

36 - Ernest Mako, Peter Slezák, Anton Bulla, Nitra, Ivan Kozár, Dušan Vnučko, D. Krškany, Peter Lehocký, Roman Harčár, Šaľa, Július Bradáč, Golianovo, Marek Sabo, Rumanová, František Kaufmann, Rišňovce, Jozef Török, Pata, Kristián Krasňanský, Peter Náhlik, Nové Sady, Peter Šponiar, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Ján Kollár, Zbehy, Jaroslav Skačan, Žihárec, Peter Eliáš, Lúčnica n/Ž., Filip Guzmický, Ivanka, Bartolomej Guľka, Branč, Stanislav Ivančík, Čakajovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jana Tóthová, H. Kráľová, Peter Pecho, Beladice, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Peter Čepček, Zl. Moravce, Milan Kukučka, Jozef Baťala, Žitavany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Gabriel Šuba, Čechynce, Peter Strieška, Volkovce

35 - Ľudovít Laca, Jarmila Saidová, Miloš Segéň, František Dedič, René Matyó, Ľuboš Mičík, Peter Kompas, Stanislav Habáň, Vladimír Kompas, Jaroslav Andrášik, Nitra, Pavol Javorka, Štefan Mrllák, Peter Gomboš, Július Miškovič, Šaľa, František Libay, Margita Pánisová, D. Krškany, Miloš Remenár, Sereď, František Čaniga, Dražovce, Anton Viskup, Pusté Sady, Ján Zachariáš, Neverice, Jozef Kúdela, V. Dolina, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Peter Nagy, Vráble, Vladimír Tasáry, František Bálint, Ivanka, Richard Konopásek, Rumanová, Daniel Jamrich, Kolíňany, Štefan Peťovský, Lužianky, Filip Halúzka, Čeľadice, Jozef Gál, Žirany, Peter Odráška, H. Kráľová, Jozef Šebík, Topoľčianky, Jozef Barát, Topoľčany, Roman Csirke, Selice

34 - František Filo, Ľudovít Kováč, Peter Cyprián, Štefan Dékany, El Nino Libay, Miriama Ďurinová, Nitra, Miroslav Kozlík, Ladislav Németh, Golianovo, Ladislav Babóti, Ladislav Molnár, Šaľa, Rudolf Kéri, Jozef Masár, Zl. Moravce, Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Ján Kóssi, Čifáre, Štefan Török, Branč, Tomáš Minarovič, Močenok, František Prešinský, Vráble, Marcel Pánis, D. Krškany, Ľudovít Desat, Podhorany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Králik, Tes. Mlyňany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ján Štepianský, Hostie, Ján Árgyusi, Neded, Milan Božik, Báb

33 - Stanislav Billik, Ladislav Skalický, Vladimír Miškolci, Milan Petráš, Peter Benca, Ladislav Piška, Peter Kardoš, Miroslav Zverka, Nitra, Miroslav Oslanec, Imrich Struhár, Ladislav Nagy, Vráble, Miroslav Močol, Hlohovec, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Stano Roman, Bratislava, Štefan Ambrus, Csaba Nagy, Žihárec, Zuzana Ürge, Šaľa, Štefan Fiala, Alexander Repta, Branč, Stanislav Debnár, Zbehy, Ondrej Kozolka, Volkovce, Zoltán Jancsó, Vlčany

32 - Dalibor Bradáč, Stanislav Majerčík, Golianovo, Róbert Stareček ml., Sereď, Tomáš Nagy, Ladice, Aďka Vöröšová, Rumanová, Monika Skalická, Milan Vörös, Vlado Sásik, Miroslav Belányi, Ľuboš Šindler, Nitra, Gabriel Miškovič, Šaľa, Patrícia Šranková, Jozef Andel, Vráble, František Lörinc, Lúčnica n/Ž., Jozef Šrank, V. Lapáš, Juraj Dubeň, Lehota, Jozef Kevely, Klasov, Dušan Macejka, Slepčany

31 - František Piška, Jozef Ehrenhold, Mária Sýkorová, Ľuboš Baranec, Pavel Matuščín, Eva Konečná, Peter Roman, Nitra, Ľudmila Verešová, Andrej Vereš, Štefan Šlosár, Golianovo, Dezider Lenčeš, Adam Rábek, H. Kráľová, Milan Bekéni, Šaľa, Miroslav Bédi, Lúčnica n/Ž., Slavko Mikula, Zbehy, Peter Török, V. Dolina, Vladimír Gombáš st., Močenok, Marián Balko, Štitáre, Ján Félis, Žitavany, Dušan Gašparík, Machulince, Ľubomír Pénzeš, Malý Cetín, Jozef Kováč ml., Čifáre

30 - Erich Schober, Ľubica Tasáryová, Ivanko Magdolen, Nitra, Emil Tatai, Karol Hlavatý, Šaľa, Mário Slezák, Lukáčovce, Daniel Ondriga, Hlohovec, Otto Benc, Ladislav Szekelyi, Branč, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Peter Korec, Rišňovce, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, František Kunkel, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž.

29 - Milan Jašík, Jozef Kóša, František Hrnčiar st., Eduard Szabó, Nitra, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Vladimír Kováč ml., Lovce, Irena Petková, Martin n/Ž., Peter Struk, Zl. Moravce

28 - Janka Danková, Bohuslav Bene, Nitra, Ladislav Kéry, Volkovce, Július Oláh, Matúškovo, Ján Babčan, Zbehy, Peter Ivančík, Koniarovce, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Kornel Gál, Žirany, Ján Weselowski, Hlohovec

27 - Jozef Drobec, Margita Letková, Denis Gašparovič, Nitra, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Štefan Deák, Sľažany, Jozef Martiška, Dražovce, Miroslav Mokráš, Šaľa, Michal Šoka, H. Kráľová, Pavol Šrank, Vráble

26 - Viktor Csizmadia, Šaľa, Sandra Gálová, Žirany, Marián Ábel, Lužianky, Martina Magdolenová, Nitra

25 - Adrián Danada, Šaľa, Vladimír Gombáš ml., Močenok

24 - Juraj Német, D. Lefantovce, Marek Zeleňák, Branč, Erik Lukáč, J. Kostoľany

23 - Eva Súľovská, Rišňovce, Andrej Bednárik, Nitra, Anton Žáčik st., Svätoplukovo

22 - Ján Gál, Žirany, Erik Candrák, Alekšince, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Filip Deák, Sľažany, Helena Kozlíková, Golianovo

21 - Filip Dobiáš, Čeľadice, Martina Baková, Vráble, Patrik Londák, Zl. Moravce, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Norbert Bordáš, Janíkovce, Lukáš Gajdoš, Žitavany

20 - Štefan Hrúzik, Hosťovce, Marián Bachrony, Žitavany, František Bojda, Nitra, Ľuboš Rusnák, Lehota, Jozef Bradáč, Golianovo
19 - Marián Herceg, Pata, Juraj Čentéš, Nitra, Erika Tomášová, Zl. Moravce
18 - Igor Tkáč, Sereď, Milan Furka, Nitra
17 - Patrik Andrášik, Peter Szegény, Nitra, Marcel Hajaš, D. Krškany, Adriána Kupcová, Čakajovce, Michal Hitka, Martin n/Ž.
16 - Matej Letko, D. Krškany, Ivan Kupec, Čakajovce, František Šabo, Obyce, Dušan Bogár, Galanta, Marek Viskup, Rumanová, František Zíka, Šurany
15 - Tibor Berec, V. Lapáš
13 - Kristián Varga, Tešedíkovo, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Peter Vranský, Zbehy, Tibor Križovič ml., Slavo Kališ, Šaľa, Juraj Náhlovský, Nitra
12 - Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Jeremiáš Vnuk, Vráble
11 - Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Tomáš Halás, Veľký Lapáš, Magdaléna Reptová, Branč
10 - Gabriela Sádovská, Žitavce
9 - Rado Vágai, Nitra, Andrej Kéry, Topoľčianky
8 - Henrich Richter, Jelenec, Ernest Lenický, H. Kráľová, Kristína Viskupová, Rumanová
7 - Martin Krajčír, Anton Dano, Rudolf Kozma, Nitra, Juraj Hamar, Klasov, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Pavol Králik, Zbehy, Vlado Matušica, Hájske, Róbert Lešš ml., Močenok, Pavol Patkolo, Lúčnica, Eduard Balážik, Behynce
6 - Maroš Karas, Lenka Sýkorová, Patrik Studený, Marián Szpevár, Nitra, Peter Matušica, Čeľadice, Tibor Karabinoš, Golianovo
5 - Tibor Horváth, Komjatice, Marián Muzika, Marián Bakoš, Lucia Szabóová, Nitra, Jozef Čentéš, Čakajovce, Karol Bujalko, Vráble, Pavol Lieskovský, V. Zálužie
4 - Zlatica Šimáková, D. Krškany, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Samuel Skalický, Šaľa, Lukáš Búran, Galanta, Juraj Sojka, Vráble, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Marián Varga, Sľažany, Jozef Kováč, Nitra
3 - Marek Horváth, Igor Kotora, Štefan Csámpai, Nitra, Matúš Liko, D. Krškany, Roman Babulic, Lukáčovce, Martin Fuska, Zbehy
2 - Viliam Halla st., Matúš Turňa, Nitra, Mária Krasňanská, Nové Sady, Erik Kováč, J. Kostoľany, Lukáš Bíro, Ján Bíro, Čakajovce, Stanislav Skačan, Žihárec, Ján Civáň, Golianovo
1 - František Novák, Tešedíkovo

V 10. kole bolo maximom osem uhádnutých zápasov. Dokázali to traja tipujúci: Juraj Urban, Nitra, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.
Sedem zápasov uhádlo 33 čitateľov.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Koľko minút pracujeme na jednu kávu či novú kuchyňu?
  2. Bardejov by mal byť konečne nezávislý
  3. Karibik aj Európa: Plavte sa za dobrodružstvom
  4. Zuzana Žirková: Šport v meste je v polčase rozpadu
  5. Netrestajme tých, čo mestu šetria čas a peniaze
  6. Z lesa si našla cestu do útulku, na nový domov ale stále čaká
  7. Zaúča výčapníkov vo svete: Odfláknuté pivo zákazník vycíti
  8. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu
  9. Dana Kleinert sa vzdáva v prospech zmeny v Starom Meste
  10. Union ponúka množstvo výhod pre deti aj matky
  1. Dovolenka snov či chladnička plná jedla? Oslavujte s BILLA
  2. Bardejov by mal byť konečne nezávislý
  3. Karibik aj Európa: Plavte sa za dobrodružstvom
  4. Zuzana Žirková: Šport v meste je v polčase rozpadu
  5. Čo nemôžete zaregistrovať ako ochrannú známku?
  6. Potrebujete ochrannú známku pre Váš produkt ?
  7. Netrestajme tých, čo mestu šetria čas a peniaze
  8. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu
  9. Z lesa si našla cestu do útulku, na nový domov ale stále čaká
  10. Zaúča výčapníkov vo svete: Odfláknuté pivo zákazník vycíti
  1. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu 16 175
  2. Stíhame napredovať s technológiami? Môže už byť neskoro 12 964
  3. Kvíz o zatepľovaní zvládne iba odborník. Trúfate si? 12 462
  4. Koho výrobky naozaj kupujete v McDonald's? 9 705
  5. Bezpečné bývanie pre rodiny s deťmi? Na toto nezabudnite 8 586
  6. Reportáž: Ako sa vyrába slovenské akostné víno 8 143
  7. Koľko minút pracujeme na jednu kávu či novú kuchyňu? 6 900
  8. Poznáte zaujímavosti Malty? Tieto lákajú turistov najviac 6 243
  9. Vodič dostal jasný odkaz: Na cyklotrase sa neparkuje 5 762
  10. Zaúča výčapníkov vo svete: Odfláknuté pivo zákazník vycíti 5 696

Hlavné správy z MY Nitra

Taekwondistky z Nitry zlaté na majstrovstvách Európy

Bojový šport, ktorý pochádza z Kórey, má úspešných protagonistov aj v meste pod Zoborom.

Nitra: Na priečelí katedrály pribudne nová pamätná tabuľa

Tabuľu slávnostne odhalia 26. októbra pri príležitosti tretieho výročia úmrtia Jána Chryzostoma kardinála Korca.

Mesto Zlaté Moravce opravilo poškodenú strechu dielní na ZŠ Mojmírova

Mesto ako zriaďovateľ školy vyčlenilo na opravu objektu z rezervného fondu 27.000 eur.

V inscenácii Dámsky krajčír povyšujú klamstvo na umenie

V Divadle Andreja Bagara začali nacvičovať jednu z najlepších situačných komédií. Hlavným prvkom scény budú dvere.

Čaká nás daždivý víkend. Na horách môže snežiť

Počas nadchádzajúceho víkendu bude slnka minimum.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koniec rozprávkového života Mariána Kočnera na Donovaloch (fotogaléria)

Donovaly už podnikateľ, ktorý je momentálne vo väzbe, tak skoro neuvidí.

V Gaderskej doline horí les, zasahujú tam desiatky hasičov

S požiarom v ťažko dostupnom teréne bojuje 40 profesionálnych a dobrovoľných hasičov.

V Žiari nad Hronom našli telo zastreleného policajta

Bližšie informácie o prípade zatiaľ neposkytli.

Čaká nás daždivý víkend. Na horách môže snežiť

Počas nadchádzajúceho víkendu bude slnka minimum.

Vybrali SME

Už ste čítali?