Správne tipy 11. kola
Slovensko - Česko 1:2 2
Beluša - FC Nitra jun. 1:0 1
Neded - Vydrany 0:0 X
Jacovce - Alekšince 1:0 1
Čeľadice - Pata 3:2 1
FC Saliby jun. - Šoporňa 1:3 2
Chrenová - Rišňovce 3:1 1
Nové Sady - Mojmírovce 1:6 2
Obyce - Machulince nehrali
Nevidzany B - Neverice 1:5 2
Rátal sa rezervný zápas:
Šalgočka - Čierny Brod 1:3 2
Poradie po 11. kole
56 - Jozef Šercel, Váhovce
55 - Michal Čery, Jelenec, Alojz Jenis, Žitavany
54 - Karol Ryba, Ladislav Pindeš, Nitra, Erik Šimák, D. Krškany, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž.
53 - Ján Kmeťo, Pavel Búš, Alexander Jurík, Nitra, Jozef Nikodem, Rišňovce, Pavol Sedliačik, Šaľa, Jozef Zima ml., Vráble, Tomáš Snop, Malý Lapáš
52 - Marianna Letková, Miroslav Fábry, Michal Lauko, Michal Hunka, Nitra, Samuel Lukáč, Sereď, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Marián Labai, Mankovce, Ján Jacsa, Žihárec
51 - Miloš Gál st., Žirany, Milan Borovský, Nitra, Jozef Baláž, Peter Zeleňák, Šaľa, Jozef Horňák, Rišňovce, Dušan Podhradský, D. Krškany, Ľubomír Mikula, Lehota, Ján Golha, Vráble, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Jozef Virág, Zl. Moravce, Pavel Babiak, Žitavany, Andrejka Božiková, Hosťovce
50 - Tibor Odráška, Mirka Tóthová, Šaľa, Roman Margetin, Jozef Záhorský, Rišňovce, Marek Vlček, Čakajovce, František Kóša, Branč, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Lenka Ribarič, Beladice, Ivan Lauko, Nitra, Karol Blažovič, Miroslav Piovarči, Lužianky, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Arpád Balogh, Kolárovo
49 - Jozef Hudec st., Ján Bernát, Peter Krajčo, František Grom, Nitra, Peter Civáň, Golianovo, Stanislav Packa, Močenok, Ladislav Németh, Jakub Vojtek, Vráble, Miriama Kapustová, Výčapy-Opatovce, Tibor Glovenský, Košúty, Jozef Sklenár, Šaľa, František Andraško, Jelenec, Ivan Bakyta, Jarok, Andrej Hudec, Čeľadice, Peter Lukáč, Lehota, Vladimír Kováč st., Lovce, Miloš Kukučka, Žitavany
48 - Ernest Szombath, Marián Benca, Juraj Urban, Jakub Bernát, Igor Drotár, Milan Lenčéš, Štefan Matesko, Lukáš Martiška, Iveta Matejová, Nitra, Juraj Csirik, Štefan Hipp, František Szolik, Šaľa, Peter Rajnoha, Tibor Széker, Zl. Moravce, Gabriel Fazekaš, Neded, Daniel Lörinc, Ivan Ďurický, Branč, Ladislav Čekey, Pohranice, Tibor Panyik, Matúškovo, Peter Vrabec, Čakajovce, Dušan Petrovič, Obyce, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Július Szarka, Topoľnica, Ján Slíž, Beladice, Imrich Hrdlica, Báb, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Andrej Žemberi, Hosťovce, Peter Vašek, Ivanka, Boris Lacika, Zbehy, Ivan Benčík, Cabaj-Čápor
47 - Nina Mičíková, Vlado Krajčovič, Miloš Sýkora, Milan Ružička, Nitra, Juraj Bárek, Ján Kozla, Žirany, Marián Pauk, Rumanová, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Štefan Dubnička, Váhovce, Marián Titka, Milan Lazan, Peter Hipp, Ján Szöcs, Šaľa, Štefan Tóth, Klasov, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Radoslav Henček ml., Branč, Anna Duczová, H. Kráľová, Jozef Balla, V. Lapáš, Roman Obložinský, Ivanka, Jozef Šabo, Žitavany, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Miroslav Havetta ml., Lovce, Peter Tuhý, Machulince, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Milan Búcora, Nové Sady
46 - Dominik Slamka, Marianna Viskupová, Viera Lauková, Stanislav Gábor, Vladimír Peško, Dušan Letko, Dezider Zaujec, Katarína Sýkorová, Jožko Moder, Miroslav Brezina, Nitra, Vladimír Chlpík, Golianovo, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Zara Čekey, Pohranice, Tibor Horváth, Komjatice, Tibor Bene, Marcel Čerman, Peter Gyepes, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Jožko Černý, Rumanová, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Michal Hájnik, Pusté Sady, František Kausek, Klasov, Boris Mesároš, Lehota, Ľuboš Plevka, Šaľa, Michaela Benköová, Močenok, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Lubor Kajaba, Terka Tasáryová, Ivanka, Helena Maková, Čakajovce, Jozef Filo, Mojmírovce, Ján Ligač, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Csaba Sándor, Kolíňany, Jozef Homola, Imrich Valent, Hosťovce, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Emanuel Maňúch, Žirany, Jaroslav Lazor, Báb, Eva Kováčová, Čifáre
45 - Júlia Kucharovičová, Jozef Prešinský, Marián Mičík, František Benc, Marián Barta, Boris Grežo, Štefan Zabák, Július Michalička ml., Nitra, Pavel Mihálik, Pavol Uher, František Szpevár, Dezider Vanko, Šaľa, Miroslav Šiller, Golianovo, Jozef Drahovský, František Švihorík, Pusté Sady, Emil Dubec, Žitavany, Dušan Švehla, Sereď, Alexander Mikláš, Juraj Sabo, Rumanová, Natália Blahová, Čeľadice, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Ján Lipovský, Báb, Miroslav Kováč, Vráble, Milan Roško, Dyčka, Jozef Vodný, Babindol, Jaro Fúska, Zbehy, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Jana Gálová, Žirany, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, František Maťo, D. Obdokovce, Vladimír Kubala, Belince
44 - Ivan Marci, Pavel Čvirik, Ján Šimun, Jozef Nosian, Milan Púčik, Ján Hudec, Ivan Minárik, Tomáš Levčík, Roman Hradecký, Richard Magušin, Dávid Said, Pavol Ďurina, Július Michalička st., Nitra, Miroslav Šiška, Nikola Móri, Róbert Sedlák, Šaľa, Tomáš Lenický, Zoltán Odráška, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Juraj Holták, Mário Pánis, D. Krškany, František Margetin, Ján Jambor, Peter Macháč, Jozef Rehuš, Rišňovce, Dušan Irsák, Sereď, Alexander Kobza, Čechynce, Adam Nádaský, Lužianky, Miroslav Szlamka, Váhovce, Juraj Mészáros, Selice, František Laczko, Tešedíkovo, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Mária Marušincová, V. Cetín, František Sabo, Vinodol, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ľuboš Galo, Janíkovce, Daniel Ivančík, Čakajovce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Erik Barát, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Dibala, Neverice, Jozef Sperka, Zl. Moravce, Jozef Labuda, Solčany
43 - Slavomír Kotrla, Daniel Mičík, Jozef Nemeš st., Miro Raček, Miroslav Lieskovský, Ľudovít Konečný, Daniel Tasáry, René Daniš, Vladimír Nemšovský, Peter Solčianský, Peter Kutnár, Roman Sýkora, Vladimír Zabák, Dionýz Pecháček, Nitra, Tibor Pittich, Roman Harčár, Jozef Karlubík, Marián Móri, Šaľa, Jozef Hoppan, Ladislav Szöke, Vráble, Peter Andódi, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Viera Bradáčová, Golianovo, Erik Valent, Tes. Mlyňany, Jozef Šidó, Veľká Mača, Tibor Šmitala, Čab, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Zuzana Beneová, D. Obdokovce, František Chudý, Rišňovce, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Štefan Finta, Jarok, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Milan Minarovič, Behynce, Peter Bodi, Milan Greguš, Bohuš Baják, Zbehy, Gašpar Gál, Žirany, Anton Kazáň, Branč, Viliam Moravčík, Kajal, Tomáš Karácsony, Váhovce, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Peter Halúzka, Marián Blaho, Čeľadice, Filip Marinov, Rumanová, Róbert Lipecký, Čakajovce, Ľubomír Ballay, Milan Piovarči st., Lužianky, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Štefan Páleník, Prílepy, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Marek Paukov, Žitavany, Silvester Lenčeš, Močenok
42 - Katarína Billíková, Jaroslav Belan, Pavol Krajčo, Pavol Vörös, František Dedič, Štefan Bede, Ľuboš Baranec, Viliam Halla ml., Richard Karabinoš, František Juhás, Nitra, Peter Čepček, Jozef Paukov, Ľubomír Novota, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Jozef Lenčeš, Peter Jobbágy, Jozef Kučera, Šaľa, Štefan Varga, Topoľnica, Ivan Tóth, Albín Tóth, Čakajovce, Imrich Guzmický, Ivanka, František Kaufmann, Rišňovce, Alexander Lovaš, H. Saliby, Marián Mateička, Behynce, Vojtech Borka, Trstice, Lukáš Mesároš, Lehota, Radoslav Cigáň, Cabaj-Čápor, Viliam Félis, Vráble, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Daniel Jamrich, Kolíňany, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Milan Šlosár, Čab, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Pavol Török, V. Dolina, Anton Majdiak, Močenok, Mária Látečková, Svätoplukovo, Matúš Vajzer, Báb, Milan Kukučka, Žitavany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Jaroslav Peťko, Piešťany, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Holečka, Hosťovce
41 - Michal Kucharovič, Miloš Segéň, Mária Kóšová, Peter Slezák, Ľuboš Mičík, Michal Garay, Ján Doboš, Vladimír Papp, Denisa Bakošová, Jaroslav Andrášik, Nitra, Jozef Danada, Peter Lehocký, Šaľa, Ján Školník, Miroslav Školník, Zl. Moravce, Pavol Bradáč, Golianovo, Marek Sabo, Rumanová, Ján Hegyi, Jelka, Cyril Slamka, Štefan Valovič, Jozef Štefák, Rišňovce, František Čaniga, Dražovce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Vincent Hunka, Viktor Balko, Lužianky, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Gabriela Szökeová, Vráble, František Libay, D. Krškany, Marián Koreň, Čeľadice, Jozef Gál, Žirany, Andrej Repta, Milan Fúska, Branč, Michal Bedeč, Jozef Baťala, Žitavany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Lukáš Valent, Hosťovce
40 - Ernest Mako, Pavel Hrnčár, Ľudovít Laca, Jarmila Saidová, Ľudovít Černek, Anton Bulla, Ladislav Fazekaš, Stanislav Habáň, Nitra, Tatiana Mifková, Štefan Mrllák, Peter Gomboš, Šaľa, Jana Tóthová, Peter Odráška, H. Kráľová, Ivan Kozár, Dušan Vnučko, D. Krškany, Dušan Gál, Klasov, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Jaroslav Viskup, Rumanová, Jozef Török, Pata, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Jozef Kúdela, V. Dolina, Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Ján Kóssi, Čifáre, František Prešinský, Vráble, Peter Eliáš, Lúčnica n/Ž., Ľuboš Nagy, Jelenec, Jozef Čentéš, Stanislav Ivančík, Čakajovce, Marián Piterka, Svätoplukovo, Peter Pecho, Beladice, Marta Kunkelová, Martin n/Ž., Gabriel Šuba, Čechynce, Milan Božik, Báb, Ján Slovák, Bojničky, Roman Csirke, Selice
39 - Ľudovít Kováč, Jozef Ehrenhold, Peter Cyprián, Ladislav Piška, El Nino Libay, Peter Kompas, Vladimír Kompas, Nitra, Pavol Javorka, Július Miškovič, Ladislav Molnár, Šaľa, Ivan Bradáč, Golianovo, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Štefan Török, Bartolomej Guľka, Branč, Kristián Krasňanský, Peter Náhlik, Nové Sady, Anton Viskup, Pusté Sady, Tomáš Minarovič, Močenok, Ján Zachariáš, Neverice, Mária Mesárošová, Lehota, Ján Kollár, Zbehy, Jaroslav Skačan, Štefan Ambrus, Žihárec, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Miroslav Oslanec, Vráble, Vladimír Tasáry, Ivanka, Margita Pánisová, D. Krškany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Masár, Zl. Moravce, Ivan Barbušiak, Martin n/Ž., Peter Strieška, Volkovce, Ján Árgyusi, Neded, Zoltán Jancsó, Vlčany
38 - Vladimír Miškolci, René Matyó, Mária Königová, Peter Kardoš, Pavel König, Nitra, Ladislav Babóti, Zuzana Ürge, Šaľa, Július Bradáč, Golianovo, Miloš Remenár, Sereď, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Stano Roman, Bratislava, Peter Nagy, Vráble, Filip Guzmický, František Bálint, Ivanka, Richard Konopásek, Rumanová, Martin Tesár, Marcel Pánis, D. Krškany, Alexander Repta, Branč, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Jozef Králik, Tes. Mlyňany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Ján Štepianský, Hostie, Jozef Barát, Topoľčany, Ondrej Kozolka, Volkovce
37 - František Piška, František Filo, Stanislav Billik, Ladislav Skalický, Monika Skalická, Miro Račko, Ľuboš Šindler, Miriama Ďurinová, Nitra, Róbert Stareček ml., Sereď, Tomáš Nagy, Ladice, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Patrícia Šranková, Ladislav Nagy, Vráble, Stanislav Debnár, Zbehy, Filip Halúzka, Čeľadice, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Ľudovít Desat, Podhorany, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Jozef Kevely, Klasov, Adam Rábek, H. Kráľová, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok
36 - Milan Vörös, Miroslav Belányi, Štefan Dékany, Milan Petráš, Peter Benca, Ľubica Tasáryová, Peter Roman, Nitra, Gabriel Miškovič, Šaľa, Csaba Nagy, Žihárec, Imrich Struhár, Jozef Andel, Vráble, František Lörinc, Miroslav Bédi, Lúčnica n/Ž., Štefan Fiala, Branč, Dušan Gašparík, Machulince, Ladislav Németh, Golianovo
35 - Eduard Szabó, Eva Konečná, Nitra, Miroslav Kozlík, Golianovo, Daniel Ondriga, Miroslav Močol, Hlohovec, Milan Bekéni, Karol Hlavatý, Šaľa, Aďka Vöröšová, Rumanová, Otto Benc, Branč, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Juraj Dubeň, Lehota, Štefan Peťovský, Lužianky, Peter Török, V. Dolina, Jozef Kováč ml., Čifáre
34 - Erich Schober, Ivanko Magdolen, Nitra, Ľudmila Verešová, Dalibor Bradáč, Stanislav Majerčík, Golianovo, Jozef Martiška, Dražovce, Marián Balko, Štitáre, Ján Félis, Žitavany, František Kunkel, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Vladimír Malý, Č. Kľačany
33 - Mária Sýkorová, Miroslav Zverka, Denis Gašparovič, Bohuslav Bene, Nitra, Sandra Gálová, Žirany, Ladislav Szekelyi, Branč, Vladimír Kováč ml., Lovce, Pavol Šrank, Vráble
32 - Vlado Sásik, Janka Danková, Nitra, Andrej Vereš, Štefan Šlosár, Golianovo, Emil Tatai, Šaľa, Jozef Šrank, V. Lapáš, Peter Korec, Rišňovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Slavko Mikula, Zbehy, Dušan Macejka, Slepčany, Peter Struk, Zl. Moravce
31 - Jozef Drobec, Pavel Matuščín, Nitra, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Július Oláh, Matúškovo, Štefan Deák, Sľažany, Miroslav Mokráš, Šaľa, Vladimír Gombáš st., Močenok, Irena Petková, Martin n/Ž., Ľubomír Pénzeš, Malý Cetín, Ján Weselowski, Hlohovec
30 - Mário Slezák, Lukáčovce, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Jozef Kóša, Nitra
29 - Milan Jašík, František Hrnčiar st., Nitra, Kornel Gál, Žirany, Marián Ábel, Lužianky
28 - Ladislav Kéry, Volkovce, Juraj Német, D. Lefantovce, Ján Gál, Žirany, Ján Babčan, Zbehy, Peter Ivančík, Koniarovce, Kristián Frajka, Zl. Moravce
27 - Michal Šoka, H. Kráľová, Margita Letková, Nitra
26 - Viktor Csizmadia, Šaľa, Martina Magdolenová, Nitra
25 - Adrián Danada, Šaľa, Vladimír Gombáš ml., Močenok
24 - Marek Zeleňák, Branč, Erik Lukáč, J. Kostoľany, Helena Kozlíková, Golianovo, Peter Szegény, Nitra
23 - Eva Súľovská, Rišňovce, Andrej Bednárik, Milan Furka, Nitra, Anton Žáčik st., Svätoplukovo
22 - Erik Candrák, Alekšince, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Filip Deák, Sľažany, Michal Hitka, Martin n/Ž.
21 - Filip Dobiáš, Čeľadice, Martina Baková, Vráble, Marcel Hajaš, D. Krškany, Patrik Londák, Zl. Moravce, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Norbert Bordáš, Janíkovce, Lukáš Gajdoš, Žitavany
20 - Štefan Hrúzik, Hosťovce, Marián Bachrony, Žitavany, František Bojda, Nitra, Ľuboš Rusnák, Lehota, Jozef Bradáč, Golianovo
19 - Marián Herceg, Pata, Juraj Čentéš, Nitra, Erika Tomášová, Zl. Moravce
18 - Igor Tkáč, Sereď, Marek Viskup, Rumanová, Tibor Berec, V. Lapáš
17 - Adriána Kupcová, Čakajovce, Patrik Andrášik, Nitra
16 - Matej Letko, D. Krškany, Ivan Kupec, Čakajovce, František Šabo, Obyce, Dušan Bogár, Galanta, František Zíka, Šurany
14 - Magdaléna Reptová, Branč
13 - Kristián Varga, Tešedíkovo, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Peter Vranský, Zbehy, Tibor Križovič ml., Slavo Kališ, Šaľa, Juraj Náhlovský, Nitra
12 - Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Jeremiáš Vnuk, Vráble
11 - Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Tomáš Halás, Veľký Lapáš
10 - Gabriela Sádovská, Žitavce
9 - Rado Vágai, Nitra, Andrej Kéry, Topoľčianky
8 - Henrich Richter, Jelenec, Ernest Lenický, H. Kráľová, Kristína Viskupová, Rumanová, Marián Bakoš, Nitra
7 - Juraj Hamar, Klasov, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Martin Krajčír, Anton Dano, Rudolf Kozma, Nitra, Pavol Králik, Zbehy, Vlado Matušica, Hájske, Róbert Lešš ml., Močenok, Pavol Patkolo, Lúčnica, Eduard Balážik, Behynce
6 - Maroš Karas, Lenka Sýkorová, Patrik Studený, Marián Szpevár, Nitra, Peter Matušica, Čeľadice, Tibor Karabinoš, Golianovo
5 - Tibor Horváth, Komjatice, Marián Muzika, Lucia Szabóová, Nitra, Jozef Čentéš, Čakajovce, Karol Bujalko, Vráble, Pavol Lieskovský, V. Zálužie
4 - Zlatica Šimáková, D. Krškany, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Samuel Skalický, Šaľa, Lukáš Búran, Galanta, Juraj Sojka, Vráble, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Marián Varga, Sľažany, Jozef Kováč, Nitra
3 - Matúš Liko, D. Krškany, Marek Horváth, Igor Kotora, Štefan Csámpai, Nitra, Roman Babulic, Lukáčovce, Martin Fuska, Zbehy
2 - Mária Krasňanská, Nové Sady, Erik Kováč, J. Kostoľany, Viliam Halla st., Matúš Turňa, Nitra, Lukáš Bíro, Ján Bíro, Čakajovce, Stanislav Skačan, Žihárec, Ján Civáň, Golianovo
1 - František Novák, Tešedíkovo
V 11. kole bolo maximom osem uhádnutých zápasov. Trafili ich traja z vás: Ján Kmeťo, Nitra, Jozef Ehrenhold, Nitra a Ján Kozla, Žirany. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.
Trinásť ľudí uhádlo sedem zápasov.
Ak vám nesedia body, napíšte na adresu: martin.kilian@petitpress.sk.
Zdravíme tipérov
Autor: (KI)