Pondelok, 14. jún, 2021 | Meniny má VasilKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

Piati tipéri uhádli osem zápasov. Poradie na čele: 63 - Michal Čery, 61 - Jozef Šercel, 60 - Tomáš Snop, 59 - Pavol Sedliačik, atď.

Pre kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken si prišiel Ján Kozla zo Žirian. Pre kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken si prišiel Ján Kozla zo Žirian. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 12. kola

Sereď - Ružomberok 3:1 1
P. Bystrica - FC Nitra jun. 3:0 1
Galanta - Šaľa 0:1 2
Báb - Lapáš 1:4 2
Ivanka - Čeľadice 2:1 1
Výč.-Opatovce - Kolíňany 1:0 1
Žitavany - ViOn C/Volkovce 1:1 X
Žitavce - N. Hrnčiarovce 1:0 1
T. Mlyňany - Č. Kľačany 2:2 X
Hody - Selice 1:0 1

Poradie po 12. kole

63 - Michal Čery, Jelenec

61 - Jozef Šercel, Váhovce

60 - Tomáš Snop, Malý Lapáš

59 - Pavol Sedliačik, Šaľa

58 - Pavel Búš, Alexander Jurík, Nitra, Alojz Jenis, Žitavany, Jozef Nikodem, Rišňovce, Ján Jacsa, Žihárec, Erik Šimák, D. Krškany

Skryť Vypnúť reklamu

57 - Marianna Letková, Michal Hunka, Nitra, Samuel Lukáč, Sereď, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Tibor Glovenský, Košúty, Alfonz Ondrejmiška, Machulince

56 - Ján Kmeťo, Karol Ryba, Ladislav Pindeš, Miroslav Fábry, Nitra, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Ladislav Németh, Vráble, Pavel Babiak, Žitavany

55 - Igor Drotár, Milan Borovský, Michal Lauko, Nitra, Marián Labai, Mankovce, Jozef Horňák, Jozef Záhorský, Rišňovce, Jozef Baláž, Šaľa, Jozef Zima ml., Vráble, Miroslav Piovarči, Lužianky, Miloš Gál st., Žirany, Darina Lyžičiarová, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Vladimír Kováč st., Lovce

54 - Jozef Hudec st., Ivan Lauko, Vlado Krajčovič, Miloš Sýkora, Nitra, Štefan Hipp, Roman Harčár, Mirka Tóthová, Šaľa, Peter Civáň, Golianovo, Marek Vlček, Čakajovce, Dušan Podhradský, D. Krškany, František Kóša, Branč, Ľubomír Mikula, Peter Lukáč, Lehota, Ján Golha, Vráble, František Andraško, Jelenec, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Virág, Zl. Moravce, Andrej Žemberi, Andrejka Božiková, Hosťovce, Miroslav Havetta ml., Lovce, Peter Tuhý, Machulince, Arpád Balogh, Kolárovo

Skryť Vypnúť reklamu

53 - Milan Lazan, Peter Hipp, Tibor Odráška, Peter Zeleňák, František Szolik, Šaľa, Ján Bernát, Štefan Matesko, František Grom, Nitra, Daniel Lörinc, Branč, Tibor Panyik, Matúškovo, Peter Vrabec, Čakajovce, Dušan Petrovič, Obyce, Lenka Ribarič, Beladice, Karol Blažovič, Lužianky, Štefan Tóth, Klasov, Miro Senneš, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Jakub Vojtek, Vráble, Michal Kaplán, Č. Hrádok

52 - Marián Benca, Milan Lenčéš, Miroslav Brezina, Nitra, Jozef Sklenár, Marián Titka, Juraj Csirik, Dezider Vanko, Šaľa, Peter Rajnoha, Eva Lahučká, Tibor Széker, Zl. Moravce, Roman Margetin, Rišňovce, Zara Čekey, Pohranice, Tibor Bene, František Maťo, D. Obdokovce, Miriama Kapustová, Výčapy-Opatovce, Ján Kozla, Žirany, Ján Lipovský, Báb, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Štefan Dubnička, Váhovce, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Ján Slíž, Beladice, Boris Lacika, Zbehy, Helena Maková, Čakajovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Jozef Balla, V. Lapáš, Csaba Sándor, Kolíňany, Roman Obložinský, Ivanka, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Miloš Kukučka, Žitavany

Skryť Vypnúť reklamu

51 - Nina Mičíková, Stanislav Gábor, Dušan Letko, Iveta Matejová, Roman Sýkora, Nitra, Vladimír Chlpík, Golianovo, Ladislav Čekey, Pohranice, Stanislav Packa, Močenok, Marián Pauk, Jožko Černý, Rumanová, František Švihorík, Pusté Sady, Ivan Ďurický, Branč, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Ľuboš Plevka, Šaľa, Terka Tasáryová, Peter Vašek, Ivanka, Imrich Hrdlica, Báb, Jozef Rehuš, Rišňovce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Milan Búcora, Nové Sady, Ivan Benčík, Cabaj-Čápor

50 - Marianna Viskupová, Juraj Urban, Jakub Bernát, Milan Ružička, Jožko Moder, Michal Kucharovič, Nitra, Pavel Mihálik, Miroslav Šiška, Róbert Sedlák, Šaľa, Gabriel Lešš, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Gabriel Fazekaš, Neded, Dušan Švehla, Sereď, Tibor Horváth, Komjatice, Juraj Bárek, Emanuel Maňúch, Žirany, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Michal Hájnik, Pusté Sady, František Kausek, Klasov, Július Szarka, Topoľnica, Adam Nádaský, Lužianky, Juraj Mészáros, Selice, Jozef Vodný, Babindol, Peter Gyepes, D. Obdokovce, František Sabo, Vinodol, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Lubor Kajaba, Ivanka, Andrej Hudec, Čeľadice, Daniel Ivančík, Čakajovce, Mário Pánis, D. Krškany

49 - Dominik Slamka, Ernest Szombath, Jozef Nosian, Miroslav Lieskovský, Jozef Prešinský, Vladimír Peško, Peter Krajčo, Roman Hradecký, Richard Magušin, Dezider Zaujec, Katarína Sýkorová, Lukáš Martiška, Nitra, Jozef Lenčeš, Jozef Karlubík, Ján Szöcs, Šaľa, Peter Čepček, Ľubomír Novota, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Tomáš Lenický, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Viera Bradáčová, Miroslav Šiller, Golianovo, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Alexander Mikláš, Juraj Sabo, Rumanová, Alexander Kobza, Čechynce, Peter Macháč, Rišňovce, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Milan Roško, Dyčka, Mária Marušincová, V. Cetín, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Michaela Benköová, Močenok, Bohuš Baják, Zbehy, Jana Gálová, Žirany, Ľuboš Galo, Janíkovce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Juraj Holták, D. Krškany, Štefan Mravík, Jozef Šabo, Žitavany, Miroslav Drahoš, Imrich Valent, Hosťovce, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Milan Piovarči st., Lužianky

48 - Ján Šimun, Ľudovít Laca, Júlia Kucharovičová, Viera Lauková, Tomáš Levčík, František Benc, Vladimír Nemšovský, Dávid Said, Viliam Halla ml., Marián Barta, Pavol Ďurina, Štefan Zabák, Július Michalička st., Nitra, Ladislav Szöke, Gabriela Szökeová, Vráble, Erik Valent, Tes. Mlyňany, Dušan Irsák, Sereď, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Natália Blahová, Marián Blaho, Čeľadice, Boris Mesároš, Lehota, Peter Bodi, Jaro Fúska, Zbehy, Tibor Pittich, Šaľa, Daniel Jamrich, Kolíňany, Radoslav Henček ml., Branč, Štefan Šmitala, Mária Látečková, Svätoplukovo, Jozef Filo, Mojmírovce, Anna Duczová, H. Kráľová, Erik Barát, Marek Paukov, Žitavany, Jozef Homola, Jozef Holečka, Hosťovce, Jozef Sperka, Zl. Moravce, Jozef Labuda, Solčany, Vladimír Kubala, Belince, Eva Kováčová, Čifáre

47 - Ivan Marci, Milan Púčik, Pavol Vörös, Ľudovít Konečný, František Juhás, Boris Grežo, Nitra, Pavol Uher, Peter Gomboš, František Szpevár, Marián Móri, Šaľa, Slavomír Tóth, Peter Odráška, Jozef Paukov, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, H. Kráľová, Dušan Gál, Klasov, Peter Andódi, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Drahovský, Pusté Sady, Emil Dubec, Jozef Baťala, Žitavany, František Margetin, Rišňovce, Jozef Šidó, Veľká Mača, Ivan Tóth, Róbert Lipecký, Čakajovce, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Milan Minarovič, Behynce, Vojtech Borka, Trstice, Anton Kazáň, Branč, Viliam Moravčík, Kajal, Tomáš Karácsony, Váhovce, František Laczko, Tešedíkovo, Miroslav Kováč, Vráble, Peter Halúzka, Čeľadice, Juraj Kadlieček, Dražovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Matúš Vajzer, Jaroslav Lazor, Báb, Štefan Páleník, Prílepy, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jozef Dibala, Neverice, Lukáš Valent, Hosťovce

46 - Slavomír Kotrla, Daniel Mičík, Pavel Čvirik, Jozef Nemeš st., Ľudovít Kováč, Miro Raček, Jaroslav Belan, Jarmila Saidová, František Dedič, Ján Hudec, Marián Mičík, René Daniš, Vladimír Papp, Peter Kutnár, Vladimír Zabák, Július Michalička ml., Jaroslav Andrášik, Nitra, Nikola Móri, Jozef Kučera, Šaľa, Jozef Hoppan, Viliam Félis, Vráble, Pavol Bradáč, Golianovo, Štefan Varga, Topoľnica, Tibor Šmitala, Čab, František Čaniga, Dražovce, Albín Tóth, Čakajovce, Imrich Guzmický, Ivanka, František Chudý, Jozef Štefák, Rišňovce, Štefan Finta, Jarok, Alexander Lovaš, H. Saliby, Gašpar Gál, Žirany, Milan Greguš, Zbehy, Miroslav Szlamka, Váhovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Marián Koreň, Čeľadice, Pavol Török, V. Dolina, Ľubomír Ballay, Lužianky, Anton Majdiak, Močenok, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Jaroslav Peťko, Piešťany, Imrich Drozdák, Babindol

45 - Pavol Krajčo, Mária Kóšová, Peter Slezák, Ľudovít Černek, Michal Garay, Ľuboš Baranec, Daniel Tasáry, Peter Solčianský, Peter Kompas, Richard Karabinoš, Peter Kardoš, Nitra, Peter Jobbágy, Július Miškovič, Šaľa, Ján Hegyi, Jelka, Cyril Slamka, Štefan Valovič, Rišňovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Marián Mateička, Behynce, Jozef Kúdela, V. Dolina, Vincent Hunka, Lužianky, Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Miroslav Oslanec, Vráble, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Jozef Gál, Žirany, Filip Marinov, Rumanová, Milan Fúska, Branč, Jana Tóthová, H. Kráľová, František Bálint, Ivanka, Milan Kukučka, Žitavany, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Gabriel Šuba, Čechynce, Silvester Lenčeš, Močenok

44 - Peter Cyprián, Miloš Segéň, Ivan Minárik, Ľuboš Mičík, Štefan Bede, Stanislav Habáň, Nitra, Jozef Danada, Peter Lehocký, Pavol Javorka, Šaľa, Ivan Bradáč, Golianovo, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Marek Sabo, Rumanová, František Kaufmann, Ján Jambor, Rišňovce, Ján Zachariáš, Neverice, Lukáš Mesároš, Lehota, Ivan Kozár, D. Krškany, Peter Náhlik, Nové Sady, Štefan Ambrus, Žihárec, Ján Kóssi, Čifáre, František Prešinský, Vráble, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Vladimír Tasáry, Ivanka, Milan Šlosár, Čab, Alexander Repta, Branč, Michal Bedeč, Žitavany, Ján Slovák, Bojničky

43 - Ernest Mako, František Piška, Pavel Hrnčár, Ján Doboš, El Nino Libay, Mária Königová, Ladislav Fazekaš, Pavel König, Dionýz Pecháček, Peter Roman, Nitra, Tatiana Mifková, Ladislav Molnár, Šaľa, Ján Školník, Miroslav Školník, Zl. Moravce, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Július Bradáč, Golianovo, Katarína Vlčeková, Jozef Čentéš, Stanislav Ivančík, Čakajovce, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Jaroslav Skačan, Žihárec, Radoslav Cigáň, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Jozef Kubáň, Alekšince, Bartolomej Guľka, Andrej Repta, Branč, Viktor Balko, Lužianky, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Králik, Tes. Mlyňany, Marta Kunkelová, Ivan Barbušiak, Martin n/Ž., Ján Štepianský, Hostie, Ondrej Kozolka, Volkovce, Milan Božik, Báb, Roman Csirke, Selice

42 - Monika Skalická, Katarína Billíková, Miroslav Belányi, Ladislav Piška, Anton Bulla, Vladimír Kompas, Denisa Bakošová, Nitra, Štefan Mrllák, Gabriel Miškovič, Šaľa, Rudolf Kéri, Jozef Masár, Zl. Moravce, Miloš Remenár, Sereď, Tomáš Nagy, Ladice, Štefan Török, Branč, Anton Viskup, Pusté Sady, Mária Mesárošová, Lehota, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Stano Roman, Bratislava, František Libay, D. Krškany, Filip Halúzka, Čeľadice, Peter Pecho, Beladice, Jozef Dubaj, Jozef Šebík, Topoľčianky, Peter Strieška, Volkovce, Ján Árgyusi, Neded, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ladislav Nagy, Vráble

41 - Stanislav Billik, Vladimír Miškolci, René Matyó, Ľuboš Šindler, Eva Konečná, Nitra, Milan Bekéni, Zuzana Ürge, Šaľa, Róbert Stareček ml., Sereď, Jaroslav Viskup, Aďka Vöröšová, Richard Konopásek, Rumanová, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Dezider Lenčeš, H. Kráľová, František Lörinc, Lúčnica n/Ž., Filip Guzmický, Ivanka, Margita Pánisová, D. Krškany, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Ján Félis, Žitavany, Jozef Andel, Vráble

40 - Jozef Ehrenhold, Milan Vörös, Milan Petráš, Miriama Ďurinová, Ivanko Magdolen, Nitra, Miroslav Kozlík, Ladislav Németh, Golianovo, Marcel Pánis, Dušan Vnučko, D. Krškany, Jozef Török, Pata, Tomáš Minarovič, Močenok, Ladislav Babóti, Šaľa, Peter Eliáš, Lúčnica n/Ž., Peter Nagy, Vráble, Stanislav Debnár, Zbehy, Ľuboš Nagy, Jelenec, Marián Piterka, Svätoplukovo, Ľudovít Desat, Podhorany, Jozef Kevely, Klasov, Adam Rábek, H. Kráľová, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jozef Barát, Topoľčany

39 - František Filo, Ladislav Skalický, Vlado Sásik, Ľubica Tasáryová, Pavel Matuščín, Eduard Szabó, Nitra, Dalibor Bradáč, Stanislav Majerčík, Golianovo, Miroslav Močol, Hlohovec, Ján Kollár, Zbehy, Csaba Nagy, Žihárec, Patrícia Šranková, Vráble, Miroslav Bédi, Lúčnica n/Ž.

38 - Štefan Dékany, Peter Benca, Erich Schober, Nitra, Ľudmila Verešová, Golianovo, Daniel Ondriga, Hlohovec, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Imrich Struhár, Vráble, Martin Tesár, D. Krškany, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Peter Török, V. Dolina

37 - Karol Hlavatý, Šaľa, Štefan Peťovský, Lužianky, Miro Račko, Nitra, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Slavko Mikula, Zbehy, Sandra Gálová, Žirany, Dušan Gašparík, Machulince, Pavol Šrank, Vráble, Ján Weselowski, Hlohovec

36 - Mária Sýkorová, Denis Gašparovič, Nitra, Andrej Vereš, Štefan Šlosár, Golianovo, Otto Benc, Štefan Fiala, Branč, Jozef Martiška, Dražovce, Emil Tatai, Šaľa, Marián Balko, Štitáre, Vladimír Kováč ml., Lovce, František Kunkel, Martin n/Ž.

35 - Július Oláh, Matúškovo, Miroslav Mokráš, Šaľa, Juraj Dubeň, Lehota, Peter Korec, Rišňovce, Ladislav Szekelyi, Branč, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Peter Struk, Zl. Moravce, Jozef Kováč ml., Čifáre, Bohuslav Bene, Nitra

34 - Štefan Deák, Sľažany, Jozef Drobec, Nitra, Vladimír Malý, Č. Kľačany

33 - Janka Danková, Jozef Kóša, Miroslav Zverka, Nitra, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Irena Petková, Martin n/Ž.

32 - Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Jozef Šrank, V. Lapáš, Ján Gál, Žirany, Dušan Macejka, Slepčany, Marián Ábel, Lužianky

31 - Ján Babčan, Zbehy, Vladimír Gombáš st., Močenok, Ľubomír Pénzeš, Malý Cetín, Kornel Gál, Žirany

30 - Mário Slezák, Lukáčovce, Juraj Német, D. Lefantovce, Jozef Paulovič, Zl. Moravce
29 - Milan Jašík, František Hrnčiar st., Margita Letková, Nitra
28 - Ladislav Kéry, Volkovce, Peter Ivančík, Koniarovce, Kristián Frajka, Zl. Moravce
27 - Michal Šoka, H. Kráľová
26 - Viktor Csizmadia, Šaľa, Milan Furka, Martina Magdolenová, Nitra
25 - Adrián Danada, Šaľa, Vladimír Gombáš ml., Močenok
24 - Marek Zeleňák, Branč, Erik Lukáč, J. Kostoľany, Tibor Berec, V. Lapáš, Helena Kozlíková, Golianovo, Peter Szegény, Nitra
23 - Eva Súľovská, Rišňovce, Andrej Bednárik, Nitra, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, František Zíka, Šurany
22 - Marcel Hajaš, D. Krškany, Erik Candrák, Alekšince, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Filip Deák, Sľažany, Michal Hitka, Martin n/Ž.
21 - Filip Dobiáš, Čeľadice, Martina Baková, Vráble, Patrik Londák, Zl. Moravce, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Norbert Bordáš, Janíkovce, Lukáš Gajdoš, Žitavany, Ľuboš Rusnák, Lehota
20 - Štefan Hrúzik, Hosťovce, Marián Bachrony, Žitavany, František Bojda, Nitra, Jozef Bradáč, Golianovo
19 - Marián Herceg, Pata, Juraj Čentéš, Nitra, Erika Tomášová, Zl. Moravce
18 - Igor Tkáč, Sereď, Marek Viskup, Rumanová
17 - Adriána Kupcová, Čakajovce, Patrik Andrášik, Nitra
16 - Matej Letko, D. Krškany, Ivan Kupec, Čakajovce, František Šabo, Obyce, Dušan Bogár, Galanta
14 - Magdaléna Reptová, Branč
13 - Kristián Varga, Tešedíkovo, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Peter Vranský, Zbehy, Tibor Križovič ml., Slavo Kališ, Šaľa, Juraj Náhlovský, Nitra
12 - Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Jeremiáš Vnuk, Vráble, Marián Bakoš, Nitra
11 - Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Kristína Viskupová, Rumanová, Tomáš Halás, Veľký Lapáš
10 - Gabriela Sádovská, Žitavce
9 - Rado Vágai, Nitra, Andrej Kéry, Topoľčianky
8 - Henrich Richter, Jelenec, Ernest Lenický, H. Kráľová
7 - Juraj Hamar, Klasov, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Martin Krajčír, Anton Dano, Rudolf Kozma, Nitra, Pavol Králik, Zbehy, Vlado Matušica, Hájske, Róbert Lešš ml., Močenok, Pavol Patkolo, Lúčnica, Eduard Balážik, Behynce
6 - Maroš Karas, Lenka Sýkorová, Patrik Studený, Marián Szpevár, Nitra, Peter Matušica, Čeľadice, Tibor Karabinoš, Golianovo
5 - Tibor Horváth, Komjatice, Marián Muzika, Lucia Szabóová, Nitra, Jozef Čentéš, Čakajovce, Karol Bujalko, Vráble, Pavol Lieskovský, V. Zálužie
4 - Zlatica Šimáková, D. Krškany, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Samuel Skalický, Šaľa, Lukáš Búran, Galanta, Juraj Sojka, Vráble, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Marián Varga, Sľažany, Jozef Kováč, Nitra
3 - Matúš Liko, D. Krškany, Marek Horváth, Igor Kotora, Štefan Csámpai, Nitra, Roman Babulic, Lukáčovce, Martin Fuska, Zbehy
2 - Mária Krasňanská, Nové Sady, Erik Kováč, J. Kostoľany, Viliam Halla st., Matúš Turňa, Nitra, Lukáš Bíro, Ján Bíro, Čakajovce, Stanislav Skačan, Žihárec, Ján Civáň, Golianovo
1 - František Novák, Tešedíkovo

Najviac - 8 zápasov - trafili piati z vás: Michal Čery, Jelenec, Tibor Glovenský, Košúty, Ľudovít Laca, Nitra, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Roman Sýkora, Nitra. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.
Sedem zápasov uhádlo 26 ľudí.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Inzercia - Tlačové správy

  1. Regeneračný spánok s ideálne podopretou chrbticou
  2. Ako kedysi vyzerali bratislavské mýta? Bol tam cintorín aj sady
  3. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy
  4. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  5. Hudbou proti holorubom.
  6. Ako sa mení dynamika firiem?
  7. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  8. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  9. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  10. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  1. Behind every successful business lies a set of skilled people
  2. Klimatická zmena rozkývala štatistiky škôd na domoch a bytoch
  3. Ako sa mení dynamika firiem?
  4. Hudbou proti holorubom.
  5. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  6. Pečeň je priamo zodpovedná za stav vášho imunitného systému
  7. Ako kedysi vyzerali bratislavské mýta? Bol tam cintorín aj sady
  8. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  9. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  10. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  1. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 11 423
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 10 376
  3. 4 veci, ktoré potrebujete vedieť o bezpečnosti elektromobilov 9 056
  4. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 8 808
  5. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 8 737
  6. Tostov palác - moderné bývanie s atmosférou historických Košíc 7 853
  7. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány? 7 280
  8. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 6 685
  9. Dnes ma živí instagram, hovorí bývalá tanečníčka Katarína Jakeš 6 527
  10. Počuli ste už o zelenej hypotéke? Ušetríte s ňou až trikrát 6 146
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

V bránkovisku Nitry už zahviezdili Česi Michal Fikrt či Vlastimil Lakosil, teraz prichádza na pódium David Honzík.

Hokejisti vyriešili situáciu v bránkovisku.


15m

Po približne roku sa do radnice v Zlatých Moravciach vrátili úradníci.


11. jún
Nebezpečná križovatka, na ktorej sa R1 Pribina napája na Cabajskú. Záber je z tragickej nehody, ktorá sa stala v roku 2015.

Polícia považuje križovatku za neuralgický bod. Župan nepodpísal kolaudačné rozhodnutie.


2 h

Pozrite si MY športujeme.


4 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Sprievodný program má trvať štyri hodiny. Ľudia si budú môcť vlastnoručne vyrobiť odznak s logom.


20 h

Cestovanie so zbojníkmi, prejazd Chmarošským viaduktom či Telgártska slučka. To všetko je pre ľudí veľkým lákadlom.


13. jún

Česť jeho pamiatke!


16 h

Podľa štúdie by mali náklady presiahnuť 300 miilónov eur.


11. jún

Už ste čítali?