Utorok, 13. november, 2018 | Meniny má Stanislav

Tipovacia súťaž - poradie po 14. kole

Jozef Nosian a Jozef Homola uhádli 9 zápasov. Poradie na čele: 75 - Michal Čery, Jelenec, 74 - Jozef Šercel, Váhovce, 73 - Pavel Búš, Nitra, atď.

Po kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 13. kola Milan Búcora z Nových Sadov, prišiel aj s vnukom Máriom. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 14. kola

Dun. Streda - FC Nitra 1:0 1
Senica - FC ViOn 3:0 1
Sereď - Trenčín 3:1 1
ViOn B Vráble - Púchov 1:1 X
Gabčíkovo - Šaľa 1:1 X
Galanta - Beluša 1:2 2
Štúrovo - FC Saliby 5:0 1
Ivanka - Lapáš 1:2 2
Oponice - Čeľadice 0:4 2
Žitavany - Kolíňany 2:1 1

Poradie po 14. kole

75 - Michal Čery, Jelenec

74 - Jozef Šercel, Váhovce

73 - Pavel Búš, Nitra

71 - Tomáš Snop, Malý Lapáš, Tibor Glovenský, Košúty, Jozef Baláž, Šaľa, Peter Lukáč, Lehota

Článok pokračuje pod video reklamou

70 - Karol Ryba, Alexander Jurík, Nitra, Samuel Lukáč, Sereď, Alojz Jenis, Žitavany, Pavol Sedliačik, Šaľa

69 - Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Nikodem, Rišňovce, Jozef Zima ml., Vráble

68 - Vlado Krajčovič, Marianna Letková, Michal Hunka, Nitra, Ján Jacsa, Žihárec, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Ivan Bakyta, Jarok, Erik Šimák, D. Krškany, Pavel Babiak, Žitavany

67 - Milan Borovský, Miroslav Fábry, Nitra, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Štefan Hipp, Šaľa, Roman Obložinský, Ivanka, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Peter Tuhý, Machulince, Arpád Balogh, Kolárovo

66 - Igor Drotár, Ivan Lauko, Ladislav Pindeš, František Grom, Nitra, Roman Margetin, Jozef Horňák, Rišňovce, Marián Labai, Mankovce, Marek Vlček, Čakajovce, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Karol Blažovič, Miroslav Piovarči, Lužianky, Tibor Odráška, Šaľa, Štefan Tóth, Klasov, Ladislav Németh, Vráble, Peter Gyepes, D. Obdokovce, František Andraško, Jelenec, Miloš Gál st., Žirany, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Csaba Sándor, Kolíňany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Andrej Žemberi, Hosťovce

65 - Ján Kmeťo, Ján Bernát, Dušan Letko, Peter Krajčo, Michal Lauko, Nitra, Daniel Lörinc, Branč, Jozef Záhorský, Rišňovce, Ján Kozla, Žirany, Mirka Tóthová, Šaľa, Vladimír Kováč st., Miroslav Havetta ml., Lovce, Andrejka Božiková, Hosťovce, Peter Vašek, Ivanka, Milan Búcora, Nové Sady

64 - Jozef Nosian, Miroslav Lieskovský, Milan Lenčéš, Miloš Sýkora, Nitra, Jozef Virág, Tibor Széker, Zl. Moravce, Peter Vrabec, Čakajovce, Miriama Kapustová, Výčapy-Opatovce, Dušan Petrovič, Obyce, Ľubomír Mikula, Lehota, Peter Zeleňák, Šaľa, Ján Golha, Vráble, Štefan Mravík, Jozef Šabo, Miloš Kukučka, Žitavany

63 - Jozef Hudec st., Štefan Matesko, Iveta Matejová, Nitra, Jozef Sklenár, Milan Lazan, Ľuboš Plevka, Peter Hipp, František Szolik, Šaľa, Gabriel Fazekaš, Neded, Zara Čekey, Pohranice, Tibor Horváth, Komjatice, Tibor Bene, Marcel Čerman, František Maťo, D. Obdokovce, Dušan Podhradský, D. Krškany, František Švihorík, Pusté Sady, František Kausek, Klasov, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Ján Slíž, Beladice, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Helena Maková, Čakajovce, Imrich Hrdlica, Báb, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Jozef Labuda, Solčany, Emanuel Maňúch, Žirany

62 - Ernest Szombath, Marián Benca, Stanislav Gábor, Roman Hradecký, Katarína Sýkorová, Miroslav Brezina, Nitra, Miroslav Šiška, Marián Titka, Juraj Csirik, Jozef Karlubík, Šaľa, Miroslav Šiller, Peter Civáň, Golianovo, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Ladislav Čekey, Pohranice, Dušan Švehla, Sereď, František Kóša, Ivan Ďurický, Branč, Ján Lipovský, Báb, Július Szarka, Topoľnica, Juraj Mészáros, Selice, Milan Roško, Dyčka, Jozef Vodný, Babindol, František Sabo, Vinodol, Anna Duczová, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Jozef Homola, Hosťovce, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Miroslav Mrázik, Ivan Benčík, Cabaj-Čápor

61 - Dominik Slamka, Ján Šimun, Nina Mičíková, Miro Raček, Juraj Urban, Jakub Bernát, Michal Kucharovič, Nitra, Roman Harčár, Róbert Sedlák, Dezider Vanko, Ján Szöcs, Šaľa, Peter Rajnoha, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Ivan Tóth, Róbert Lipecký, Čakajovce, Stanislav Packa, Močenok, Juraj Bárek, Žirany, Marián Pauk, Rumanová, Alexander Kobza, Čechynce, Alexander Lovaš, H. Saliby, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Lenka Ribarič, Beladice, Adam Nádaský, Lužianky, Štefan Dubnička, Váhovce, Mária Marušincová, V. Cetín, Lubor Kajaba, Ivanka, Andrej Hudec, Čeľadice, Michal Hájnik, Pusté Sady, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce

60 - Marianna Viskupová, František Dedič, Ján Hudec, Vladimír Peško, František Benc, Dezider Zaujec, Milan Ružička, Štefan Zabák, Nitra, František Margetin, Peter Macháč, Jozef Rehuš, Rišňovce, Pavel Mihálik, Peter Gomboš, Šaľa, Peter Čepček, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Tibor Šmitala, Čab, Jožko Černý, Rumanová, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Anton Bapčány, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Michaela Benköová, Močenok, Boris Lacika, Bohuš Baják, Zbehy, Jana Gálová, Žirany, Juraj Holták, D. Krškany, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Jozef Balla, V. Lapáš, Daniel Ivančík, Čakajovce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Štefan Páleník, Prílepy, Miroslav Drahoš, Hosťovce

59 - Slavomír Kotrla, Ľudovít Laca, Milan Púčik, Júlia Kucharovičová, Ľudovít Černek, Jozef Prešinský, Ľudovít Konečný, Richard Magušin, Peter Kompas, Jožko Moder, Nitra, Viera Bradáčová, Vladimír Chlpík, Golianovo, Erik Valent, Tes. Mlyňany, Emil Dubec, Milan Kukučka, Erik Barát, Jozef Baťala, Žitavany, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Dušan Irsák, Sereď, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Alexander Mikláš, Juraj Sabo, Rumanová, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Tibor Pittich, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Gabriela Szökeová, Vráble, Marián Koreň, Peter Halúzka, Čeľadice, Terka Tasáryová, Ivanka, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Peter Pecho, Beladice, Mária Látečková, Svätoplukovo, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Lukáš Valent, Imrich Valent, Jozef Holečka, Hosťovce, Mário Pánis, D. Krškany, Vladimír Kubala, Belince

58 - Jozef Nemeš st., Viera Lauková, Tomáš Levčík, Daniel Tasáry, Dávid Said, Viliam Halla ml., Marián Barta, Boris Grežo, Nitra, Pavol Bradáč, Golianovo, Marek Sabo, Rumanová, Tibor Panyik, Matúškovo, Cyril Slamka, Rišňovce, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Milan Minarovič, Behynce, Milan Greguš, Zbehy, Viliam Moravčík, Kajal, Marián Móri, Šaľa, Pavol Török, V. Dolina, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Jakub Vojtek, Vráble, Jozef Dibala, Neverice, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Marek Paukov, Žitavany

57 - Jaroslav Belan, Miloš Segéň, Pavol Vörös, René Daniš, František Juhás, Július Michalička st., Nitra, Jozef Lenčeš, František Szpevár, Peter Jobbágy, Šaľa, Miroslav Oslanec, František Prešinský, Vráble, Ľubomír Králik, Jozef Sperka, Zl. Moravce, Peter Andódi, Dlhá n/V., Jozef Šidó, Veľká Mača, Albín Tóth, Čakajovce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Vojtech Borka, Trstice, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Daniel Jamrich, Kolíňany, Jaro Fúska, Zbehy, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Juraj Kadlieček, Dražovce, Anton Majdiak, Močenok, František Bálint, Ivanka, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Milan Piovarči st., Lužianky

56 - Ivan Marci, Ernest Mako, Daniel Mičík, Jarmila Saidová, Ivan Minárik, Štefan Bede, Vladimír Papp, Vladimír Nemšovský, Richard Karabinoš, Peter Kutnár, Ladislav Fazekaš, Pavol Ďurina, Peter Kardoš, Lukáš Martiška, Roman Sýkora, Július Michalička ml., Jaroslav Andrášik, Nitra, Jozef Hoppan, Ladislav Szöke, Ladislav Nagy, Vráble, Pavol Uher, Jozef Kučera, Šaľa, Štefan Varga, Topoľnica, Imrich Guzmický, Vladimír Tasáry, Ivanka, František Kaufmann, František Chudý, Jozef Štefák, Rišňovce, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Marián Mateička, Behynce, Stano Roman, Bratislava, Jaroslav Skačan, Žihárec, Tomáš Karácsony, Váhovce, Milan Šlosár, Čab, Radoslav Henček ml., Bartolomej Guľka, Milan Fúska, Branč, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Matúš Vajzer, Báb, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Gabriel Šuba, Čechynce, Eva Kováčová, Čifáre

55 - Pavel Čvirik, Mária Kóšová, Stanislav Habáň, Eva Konečná, Nitra, Peter Lehocký, Štefan Mrllák, Július Miškovič, Šaľa, Jaroslav Viskup, Rumanová, Gašpar Gál, Žirany, Radoslav Cigáň, Cabaj-Čápor, Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Viliam Félis, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre, Margita Pánisová, D. Krškany, Stanislav Ivančík, Čakajovce, Ľuboš Galo, Janíkovce, Michal Bedeč, Žitavany, Milan Božik, Báb, Peter Odráška, H. Kráľová, Imrich Drozdák, Babindol

54 - František Piška, Katarína Billíková, Pavol Krajčo, Michal Garay, Marián Mičík, Ľuboš Baranec, Ladislav Piška, Denisa Bakošová, Vladimír Zabák, Nitra, Jozef Danada, Pavol Javorka, Nikola Móri, Šaľa, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Ján Hegyi, Jelka, Natália Blahová, Čeľadice, Jozef Kúdela, V. Dolina, Ivan Kozár, D. Krškany, Vincent Hunka, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Anton Kazáň, Andrej Repta, Branč, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Peter Nagy, Vráble, Jaroslav Peťko, Piešťany, Jaroslav Lazor, Báb, Ján Árgyusi, Neded, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ján Slovák, Bojničky, Zoltán Jancsó, Vlčany

53 - Stanislav Billik, Ľudovít Kováč, Pavel Hrnčár, Peter Cyprián, Ľuboš Mičík, Peter Solčianský, Mária Königová, Pavel König, Nitra, Július Bradáč, Golianovo, Peter Bodi, Zbehy, Marián Blaho, Čeľadice, Viktor Balko, Lužianky, Jozef Filo, Mojmírovce, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Ivan Barbušiak, Martin n/Ž., Peter Strieška, Volkovce

52 - Ľubica Tasáryová, Dionýz Pecháček, Nitra, Milan Bekéni, Gabriel Miškovič, Šaľa, Dušan Gál, Klasov, Miroslav Kozlík, Golianovo, Štefan Valovič, Rišňovce, Anton Viskup, Pusté Sady, Boris Mesároš, Lehota, Dušan Vnučko, D. Krškany, Alexander Repta, Branč, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Ján Félis, Žitavany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jozef Šebík, Topoľčianky

51 - Štefan Dékany, Ján Doboš, Nitra, Ján Školník, Miroslav Školník, Zl. Moravce, Ľudmila Verešová, Golianovo, Miloš Remenár, Sereď, Katarína Vlčeková, Jozef Čentéš, Čakajovce, Aďka Vöröšová, Filip Marinov, Rumanová, Štefan Török, Branč, Ján Zachariáš, Neverice, Tatiana Mifková, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., František Laczko, Tešedíkovo, Filip Guzmický, Ivanka, František Libay, D. Krškany, Ľubomír Ballay, Lužianky, Jana Tóthová, H. Kráľová, Jozef Kevely, Klasov, Jozef Králik, Tes. Mlyňany, Marta Kunkelová, Martin n/Ž.

50 - Vlado Sásik, Vladimír Kompas, Ivanko Magdolen, Nitra, Róbert Stareček ml., Sereď, František Čaniga, Dražovce, Miroslav Močol, Hlohovec, Tomáš Nagy, Ladice, Ján Jambor, Rišňovce, Mária Mesárošová, Lehota, Ján Kollár, Stanislav Debnár, Zbehy, Miroslav Kováč, Vráble, Sandra Gálová, Jozef Gál, Žirany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Dušan Gašparík, Machulince, Jozef Masár, Zl. Moravce, Silvester Lenčeš, Močenok, Roman Csirke, Selice

49 - Jozef Ehrenhold, Milan Vörös, Miroslav Belányi, Peter Benca, Ľuboš Šindler, El Nino Libay, Anton Bulla, Eduard Szabó, Peter Roman, Nitra, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Tomáš Minarovič, Močenok, Peter Náhlik, Nové Sady, Dezider Lenčeš, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, František Lörinc, Lúčnica n/Ž., Štefan Fiala, Branč, Ľudovít Desat, Podhorany, Jozef Andel, Vráble, Ján Štepianský, Hostie

48 - František Filo, Peter Slezák, Milan Petráš, Miriama Ďurinová, Nitra, Zuzana Ürge, Ladislav Molnár, Šaľa, Július Oláh, Matúškovo, Csaba Nagy, Žihárec, Imrich Struhár, Vráble, Marcel Pánis, D. Krškany, Slavko Mikula, Zbehy, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Jozef Barát, Topoľčany

47 - Monika Skalická, Vladimír Miškolci, Pavel Matuščín, Denis Gašparovič, Nitra, Ladislav Babóti, Šaľa, Filip Halúzka, Čeľadice

46 - René Matyó, Bohuslav Bene, Nitra, Štefan Šlosár, Golianovo, Štefan Finta, Jarok, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Jozef Martiška, Dražovce, Patrícia Šranková, Vráble, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Ladislav Szekelyi, Branč, Vladimír Kováč ml., Lovce, Peter Struk, Zl. Moravce, Jozef Kováč ml., Čifáre, Ján Weselowski, Hlohovec

45 - Andrej Vereš, Dalibor Bradáč, Golianovo, Daniel Ondriga, Hlohovec, Ladislav Skalický, Nitra, Emil Tatai, Šaľa, Richard Konopásek, Rumanová, Peter Korec, Rišňovce, Marián Balko, Štitáre, František Kunkel, Martin n/Ž.

44 - Ivan Bradáč, Stanislav Majerčík, Golianovo, Lukáš Mesároš, Lehota, Štefan Ambrus, Žihárec, Erich Schober, Nitra, Peter Török, V. Dolina, Pavol Šrank, Vráble

43 - Mária Sýkorová, Nitra, Karol Hlavatý, Šaľa, Jozef Kubáň, Alekšince

42 - Jozef Drobec, Nitra, Miroslav Mokráš, Šaľa, Štefan Peťovský, Marián Ábel, Lužianky, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž.

41 - Otto Benc, Branč, Miroslav Bédi, Lúčnica n/Ž., Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor

40 - Jozef Török, Pata, Peter Eliáš, Lúčnica n/Ž., Ľuboš Nagy, Jelenec, Marián Piterka, Svätoplukovo, Adam Rábek, H. Kráľová, Ladislav Németh, Golianovo, Kornel Gál, Žirany

39 - Štefan Deák, Sľažany, Janka Danková, Nitra, Ján Gál, Žirany

38 - Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Martin Tesár, D. Krškany, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Irena Petková, Martin n/Ž., Jozef Kóša, Nitra

37 - Miro Račko, Nitra, Ján Babčan, Zbehy, Jozef Paulovič, Zl. Moravce

35 - Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Juraj Dubeň, Lehota, Margita Letková, Nitra

34 - Vladimír Malý, Č. Kľačany

33 - Miroslav Zverka, Nitra

32 - Jozef Šrank, V. Lapáš, Dušan Macejka, Slepčany, Martina Magdolenová, Nitra

31 - Vladimír Gombáš st., Močenok, Ľubomír Pénzeš, Malý Cetín, Tibor Berec, V. Lapáš

30 - Mário Slezák, Lukáčovce, Juraj Német, D. Lefantovce, Viktor Csizmadia, Šaľa
29 - Milan Jašík, František Hrnčiar st., Nitra
28 - Ladislav Kéry, Volkovce, Peter Ivančík, Koniarovce, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Peter Szegény, Nitra
27 - Michal Šoka, H. Kráľová, Ľuboš Rusnák, Lehota
26 - Milan Furka, Nitra, František Zíka, Šurany
25 - Adrián Danada, Šaľa, Vladimír Gombáš ml., Močenok
24 - Marek Zeleňák, Branč, Erik Lukáč, J. Kostoľany, Helena Kozlíková, Golianovo
23 - Eva Súľovská, Rišňovce, Andrej Bednárik, Nitra, Anton Žáčik st., Svätoplukovo
22 - Marcel Hajaš, D. Krškany, Erik Candrák, Alekšince, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Filip Deák, Sľažany, Michal Hitka, Martin n/Ž.
21 - Filip Dobiáš, Čeľadice, Martina Baková, Vráble, Patrik Londák, Zl. Moravce, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Norbert Bordáš, Janíkovce, Lukáš Gajdoš, Žitavany
20 - Štefan Hrúzik, Hosťovce, Marián Bachrony, Žitavany, František Bojda, Nitra, Jozef Bradáč, Golianovo
19 - Marián Herceg, Pata, Juraj Čentéš, Marián Bakoš, Nitra, Erika Tomášová, Zl. Moravce, Magdaléna Reptová, Branč
18 - Igor Tkáč, Sereď, Marek Viskup, Rumanová
17 - Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Adriána Kupcová, Čakajovce, Patrik Andrášik, Nitra
16 - Matej Letko, D. Krškany, Ivan Kupec, Čakajovce, František Šabo, Obyce, Dušan Bogár, Galanta
15 - Kristína Viskupová, Rumanová
13 - Kristián Varga, Tešedíkovo, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Peter Vranský, Zbehy, Tibor Križovič ml., Slavo Kališ, Šaľa, Juraj Náhlovský, Nitra
12 - Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Jeremiáš Vnuk, Vráble
11 - Tomáš Halás, Veľký Lapáš
10 - Gabriela Sádovská, Žitavce
9 - Rado Vágai, Nitra, Andrej Kéry, Topoľčianky
8 - Henrich Richter, Jelenec, Ernest Lenický, H. Kráľová
7 - Juraj Hamar, Klasov, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Martin Krajčír, Anton Dano, Rudolf Kozma, Nitra, Pavol Králik, Zbehy, Vlado Matušica, Hájske, Róbert Lešš ml., Močenok, Pavol Patkolo, Lúčnica, Eduard Balážik, Behynce
6 - Maroš Karas, Lenka Sýkorová, Patrik Studený, Marián Szpevár, Nitra, Peter Matušica, Čeľadice, Tibor Karabinoš, Golianovo
5 - Tibor Horváth, Komjatice, Marián Muzika, Lucia Szabóová, Nitra, Jozef Čentéš, Čakajovce, Karol Bujalko, Vráble, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Lenka Reptová, Branč
4 - Zlatica Šimáková, D. Krškany, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Samuel Skalický, Šaľa, Lukáš Búran, Galanta, Juraj Sojka, Vráble, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Marián Varga, Sľažany, Jozef Kováč, Valéria Dobošová, Michal Borovský, Nitra
3 - Matúš Liko, D. Krškany, Marek Horváth, Igor Kotora, Štefan Csámpai, Nitra, Roman Babulic, Lukáčovce, Martin Fuska, Zbehy
2 - Mária Krasňanská, Nové Sady, Erik Kováč, J. Kostoľany, Viliam Halla st., Matúš Turňa, Nitra, Lukáš Bíro, Ján Bíro, Čakajovce, Stanislav Skačan, Žihárec, Ján Civáň, Golianovo, Helena Šabová, Žitavany
1 - František Novák, Tešedíkovo

V 14. kole bolo maximom 9 zápasov, uhádli ich dvaja z vás: Jozef Nosian, Nitra, Jozef Homola, Hosťovce. Prosíme ich o odpoveď na otázku, či súhlasia s rozdelením kartónu piva Corgoň, alebo máme žrebovať (tel. č. 0905 550 775).

Osem bodov si pripísalo 17 tipérov.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu: martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Z Park Avenue do Parku pod Kolibou
  2. Volkswagen T-Cross má z každého niečo
  3. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní
  4. Prežije tisícročia. Papier vyrábajú 2000 rokov starou metódou
  5. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov
  6. SME pripravení na komunálne voľby vo veľkom štýle
  7. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami
  8. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí
  9. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku!
  10. 8 vecí, ktoré môžu ohroziť úspešné podnikanie
  1. Volkswagen T-Cross má z každého niečo
  2. Prežije tisícročia. Papier vyrábajú 2000 rokov starou metódou
  3. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní
  4. Modesta Real Estate úspešne sprostredkovala obchodnú transakciu
  5. Už viete, čo spravíte s ojazdenými, letnými pneumatikami?
  6. Z Park Avenue do Parku pod Kolibou
  7. Viete, ako dlho trvá laserová operácia očí?
  8. Ako sa darí na Slovensku a v Európe odvetviu fintech?
  9. Rekonštrukcia interiéru v zime?
  10. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov
  1. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami 24 112
  2. 5 brigád, ktoré pomôžu v budúcej kariére 17 206
  3. Neukladajte si nič, čo vás môže ohroziť. Ako zabezpečiť telefón? 9 934
  4. SME pripravení na komunálne voľby vo veľkom štýle 9 452
  5. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku! 8 860
  6. 8 vecí, ktoré môžu ohroziť úspešné podnikanie 7 510
  7. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí 7 084
  8. Mimoriadne dlhopisy až 7% p.a. už od 4 rokov 4 440
  9. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov 3 282
  10. Superťažký kvíz o pneumatikách. Zvládne ho len 1 % motoristov 2 897

Hlavné správy z MY Nitra

Bývalý primátor vzal prehru športovo

Dvonč hovorí, že odchádza s čistým svedomím a život ide ďalej.

Staronový primátor Šale: Vízie mám aj na najbližšie štyri roky

Plánuje dokončenie rozbehnutých projektov. Prioritou bude získanie peňazí na obnovu kultúrneho domu v Šali.

Andrej Kolenčík predstaví v Bunkri svoju multimediálnu tvorbu

Výtvarné diela doplnia ruchy a zvuky, ktoré umelec skomponoval v rámci svojho alter ega ako DJ Miletička.

Kraj podporí v budúcom roku program Leader sumou 599-tisíc eur

Projekt naštartoval Nitriansky kraj v roku 2006 ako jediný zo všetkých krajov Slovenska a platí to dodnes.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Jahody v novembri. Ovocinári vyhlásili samozber

Ovocinári pozývajú prvýkrát v histórii na novembrový samozber jahôd.

Kto kde uspel. Pozrite si zoznamy ľudí, ktorí nás budú zastupovať

V komunálnych voľbách sme si vyskladali starostov, primátorov a miestne zastupiteľstvá. Pozrite sam kde kto uspel (zvolení sú zvýraznení hrubšie).

Šporar v Nitre rozbil plafón a označil ju za malú dedinu

V zápase Nitra - Slovan (1:2) sa blýskalo kartami, červenú si zlízol aj hosť Andraž Šporar, najlepší strelec Fortuna ligy mal navyše slovný konflikt s členom domáceho predstavenstva.

Do predvolebnej kampane sa v Nitre zapojili aj Božanka s Jakubcom či televízna svokra

Smer prišiel o primátora aj o kreslá v zastupiteľstve. Nepomohla ani Helena Vondráčková.

Vybrali SME

Už ste čítali?