Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - konečné poradie po 15. kole

Víťazom posledného kola je Vladimír Kompas, ktorý trafil 9 zápasov. Konečné poradie na čele: 81 - Michal Čery, 80 - Pavel Búš, Jozef Šercel, 76 - Jozef Nikodem, Samuel Lukáč, atď.

V 14. kole si mali kartón piva rozdeliť dvaja tipéri. Jozef Homola z Hosťoviec sa však svojej časti vzdal, a tak všetko zobral Jozef Nosian z Nitry. V 14. kole si mali kartón piva rozdeliť dvaja tipéri. Jozef Homola z Hosťoviec sa však svojej časti vzdal, a tak všetko zobral Jozef Nosian z Nitry. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 15. kola

FC Nitra - Slovan 1:2 2
FC ViOn - Sereď 0:1 2
H. Obdokovce - Neded 3:0 1
FC Saliby - Vydrany 0:1 2
Čeľadice - Alekšince 0:3 2
Malá Mača - Kost. Kračany 0:0 X
Betonáris Šaľa - Klasov 1:1 X
Močenok - Janíkovce 2:0 1
N. Hrnčiarovce - Jelenec 0:6 2
Žihárec - Veča 4:0 1

Poradie po 15. kole

81 - Michal Čery, Jelenec

80 - Pavel Búš, Nitra, Jozef Šercel, Váhovce

76 - Jozef Nikodem, Rišňovce, Samuel Lukáč, Sereď

75 - Karol Ryba, Vlado Krajčovič, Marianna Letková, Nitra, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Baláž, Šaľa, Jozef Zima ml., Vráble, Ivan Bakyta, Jarok, Peter Lukáč, Lehota, Tomáš Snop, Malý Lapáš, Pavel Babiak, Žitavany

Skryť Vypnúť reklamu

74 - Tibor Glovenský, Košúty, Alojz Jenis, Žitavany, Pavol Sedliačik, Šaľa

73 - Ivan Lauko, Milan Borovský, Alexander Jurík, Nitra, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Marek Vlček, Čakajovce, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Andrej Žemberi, Hosťovce

72 - Ladislav Pindeš, Miroslav Fábry, Nitra, Štefan Hipp, Tibor Odráška, Šaľa, Jozef Horňák, Rišňovce, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Karol Blažovič, Lužianky, Ján Jacsa, Žihárec, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., František Andraško, Jelenec, Csaba Sándor, Kolíňany, Erik Šimák, D. Krškany, Peter Tuhý, Machulince, Arpád Balogh, Kolárovo, Milan Búcora, Nové Sady

71 - Jozef Nosian, Miroslav Lieskovský, Igor Drotár, Dušan Letko, František Grom, Nitra, Ján Golha, Ladislav Németh, Vráble, Roman Margetin, Rišňovce, Daniel Lörinc, Branč, Dušan Petrovič, Obyce, Peter Zeleňák, Šaľa, Štefan Tóth, Klasov, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Roman Obložinský, Ivanka, Jozef Šabo, Miloš Kukučka, Žitavany, Andrejka Božiková, Hosťovce

Skryť Vypnúť reklamu

70 - Peter Hipp, Mirka Tóthová, Šaľa, Milan Lenčéš, Michal Lauko, Nitra, Peter Vrabec, Čakajovce, Miriama Kapustová, Výčapy-Opatovce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Ján Kozla, Miloš Gál st., Emanuel Maňúch, Žirany, Imrich Hrdlica, Báb, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Vladimír Kováč st., Miroslav Havetta ml., Lovce, Peter Vašek, Ivanka

69 - Ernest Szombath, Ján Kmeťo, Miro Raček, Ján Bernát, Miloš Sýkora, Štefan Matesko, Nitra, Juraj Csirik, Milan Lazan, Ľuboš Plevka, Šaľa, Gabriel Fazekaš, Neded, Tibor Horváth, Komjatice, František Švihorík, Pusté Sady, František Kausek, Klasov, Ľubomír Mikula, Lehota, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Miroslav Šiška, Juraj Mészáros, Selice, Ján Slíž, Beladice, Helena Maková, Čakajovce, Jozef Labuda, Solčany

Skryť Vypnúť reklamu

68 - Katarína Sýkorová, Iveta Matejová, Michal Hunka, Miroslav Brezina, Nitra, Eva Lahučká, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ladislav Čekey, Pohranice, Ivan Tóth, Čakajovce, Dušan Švehla, Sereď, Tibor Bene, František Maťo, D. Obdokovce, Marián Labai, Mankovce, Dušan Podhradský, D. Krškany, Michal Hájnik, Pusté Sady, Jozef Sklenár, Šaľa, Miro Senneš, Miroslav Mrázik, Ivan Benčík, Cabaj-Čápor, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Lubor Kajaba, Ivanka, Anna Duczová, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Jozef Homola, Hosťovce

67 - Jozef Hudec st., Nina Mičíková, Ján Hudec, Roman Hradecký, Nitra, Pavel Mihálik, Marián Titka, Jozef Karlubík, Róbert Sedlák, Ján Szöcs, Šaľa, Miroslav Šiller, Golianovo, Zara Čekey, Pohranice, Juraj Bárek, Žirany, Alexander Kobza, Čechynce, František Kóša, Branč, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Ján Lipovský, Báb, Július Szarka, Topoľnica, Štefan Dubnička, Váhovce, Jozef Vodný, Babindol, Boris Lacika, Zbehy, Róbert Lipecký, Čakajovce, Ľuboš Galo, Janíkovce, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Milan Kukučka, Štefan Mravík, Žitavany, Štefan Páleník, Prílepy, Tibor Széker, Zl. Moravce

66 - Dominik Slamka, Marianna Viskupová, Marián Benca, Juraj Urban, Jakub Bernát, František Dedič, Stanislav Gábor, Ľudovít Černek, Jozef Prešinský, Štefan Zabák, Nitra, Peter Gomboš, Roman Harčár, František Szolik, Šaľa, Miroslav Vojtek „Ara“, Gabriela Szökeová, Jakub Vojtek, Vráble, Jozef Paukov, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Erik Valent, Tes. Mlyňany, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Stanislav Packa, Michaela Benköová, Močenok, Marián Pauk, Juraj Sabo, Rumanová, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Peter Macháč, Rišňovce, Alexander Lovaš, H. Saliby, Ivan Ďurický, Branč, Lenka Ribarič, Beladice, Milan Roško, Dyčka, František Sabo, Vinodol, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Juraj Holták, D. Krškany, Daniel Ivančík, Čakajovce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Marek Paukov, Žitavany, Imrich Valent, Hosťovce

65 - Slavomír Kotrla, Ján Šimun, Ľudovít Laca, Michal Kucharovič, Júlia Kucharovičová, Viera Lauková, Vladimír Peško, Peter Krajčo, Tomáš Levčík, Richard Magušin, František Benc, Peter Kompas, Milan Ružička, Nitra, Viera Bradáčová, Peter Civáň, Golianovo, Emil Dubec, Jozef Baťala, Žitavany, Tibor Šmitala, Čab, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Jožko Černý, Alexander Mikláš, Rumanová, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Adam Nádaský, Lužianky, Dezider Vanko, Šaľa, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marián Koreň, Andrej Hudec, Čeľadice, Jana Gálová, Žirany, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Jozef Rehuš, Rišňovce, Peter Čepček, Zl. Moravce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jaroslav Lazor, Báb

64 - Ľudovít Konečný, Viliam Halla ml., Jožko Moder, Július Michalička st., Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, František Margetin, Cyril Slamka, Rišňovce, Marek Sabo, Rumanová, Zuzana Beneová, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Albín Tóth, Čakajovce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Jozef Lenčeš, Šaľa, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Tomáš Karácsony, Miroslav Szlamka, Váhovce, Mária Marušincová, V. Cetín, Peter Halúzka, Čeľadice, Bohuš Baják, Zbehy, Juraj Kadlieček, Dražovce, Pavol Török, V. Dolina, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Jozef Balla, V. Lapáš, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Jozef Holečka, Hosťovce, Milan Piovarči st., Lužianky

63 - Ernest Mako, Jaroslav Belan, Ivan Minárik, Daniel Tasáry, René Daniš, Dávid Said, František Juhás, Július Michalička ml., Nitra, Pavol Uher, Tibor Pittich, Šaľa, Peter Rajnoha, Jozef Sperka, Zl. Moravce, Peter Andódi, Dlhá n/V., Vladimír Chlpík, Golianovo, Jozef Šidó, Veľká Mača, Tibor Panyik, Matúškovo, Dušan Irsák, Sereď, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Peter Šponiar, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Marián Mateička, Milan Minarovič, Behynce, Milan Greguš, Zbehy, František Prešinský, Vráble, Daniel Jamrich, Kolíňany, Milan Šlosár, Čab, Terka Tasáryová, Ivanka, Lukáš Valent, Hosťovce, Gabriel Šuba, Čechynce, Mário Pánis, D. Krškany, Vladimír Kubala, Belince

62 - Jozef Nemeš st., Milan Púčik, Jarmila Saidová, Jaroslav Andrášik, Nitra, František Szpevár, Peter Jobbágy, Marián Móri, Šaľa, Pavol Bradáč, Golianovo, Vojtech Borka, Trstice, Stano Roman, Bratislava, Jozef Hoppan, Miroslav Oslanec, Vráble, Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Radoslav Henček ml., Bartolomej Guľka, Branč, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Peter Pecho, Beladice, Jozef Štefák, Rišňovce, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Jozef Dibala, Neverice

61 - Peter Cyprián, Dezider Zaujec, Vladimír Nemšovský, Peter Kutnár, Ladislav Fazekaš, Nitra, Štefan Mrllák, Július Miškovič, Šaľa, Ladislav Szöke, Ladislav Nagy, Vráble, František Chudý, Rišňovce, Ivan Kozár, D. Krškany, Ján Kóssi, Čifáre, Jaro Fúska, Zbehy, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Peter Odráška, H. Kráľová, Anton Majdiak, Močenok, Matúš Vajzer, Báb, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Imrich Drozdák, Babindol, Ján Slovák, Bojničky, Zoltán Jancsó, Vlčany

60 - Ivan Marci, Miloš Segéň, Pavol Vörös, Mária Kóšová, Marián Mičík, Ladislav Piška, Vladimír Papp, Marián Barta, Pavol Ďurina, Peter Kardoš, Nitra, Imrich Guzmický, František Bálint, Ivanka, Viliam Félis, Peter Nagy, Vráble, Jaroslav Viskup, Rumanová, Gašpar Gál, Žirany, Jozef Kúdela, V. Dolina, Vincent Hunka, Lužianky, Anton Kazáň, Alexander Repta, Milan Fúska, Branč, Jaroslav Skačan, Žihárec, Viliam Moravčík, Kajal, Radoslav Cigáň, Cabaj-Čápor, Michal Bedeč, Žitavany, Ivan Barbušiak, Martin n/Ž., Eva Kováčová, Čifáre

59 - František Piška, Daniel Mičík, Pavel Čvirik, Mária Königová, Richard Karabinoš, Pavel König, Stanislav Habáň, Vladimír Kompas, Vladimír Zabák, Dionýz Pecháček, Eva Konečná, Nitra, Milan Bekéni, Peter Lehocký, Pavol Javorka, Nikola Móri, Jozef Kučera, Šaľa, Štefan Varga, Topoľnica, Ján Hegyi, Jelka, František Kaufmann, Rišňovce, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Vladimír Tasáry, Ivanka, Stanislav Ivančík, Čakajovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Mária Látečková, Svätoplukovo, Erik Barát, Žitavany, Peter Strieška, Volkovce

58 - Ľudovít Kováč, Pavel Hrnčár, Pavol Krajčo, Ľuboš Mičík, Michal Garay, Štefan Bede, Ľuboš Baranec, Ján Doboš, Peter Solčianský, Boris Grežo, Nitra, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, František Libay, Dušan Vnučko, D. Krškany, Filip Marinov, Rumanová, Andrej Repta, Branč, Jana Tóthová, H. Kráľová, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Jaroslav Peťko, Piešťany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Milan Božik, Báb

57 - Stanislav Billik, Katarína Billíková, Ľubica Tasáryová, Ivanko Magdolen, Nitra, Dušan Gál, Klasov, Július Bradáč, Golianovo, Miroslav Močol, Hlohovec, Aďka Vöröšová, Rumanová, Anton Viskup, Pusté Sady, Gabriel Miškovič, Šaľa, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Ján Félis, Žitavany, Jozef Šebík, Topoľčianky

56 - Lukáš Martiška, Denisa Bakošová, Roman Sýkora, Nitra, Miroslav Kozlík, Golianovo, Róbert Stareček ml., Miloš Remenár, Sereď, Štefan Valovič, Rišňovce, Štefan Török, Branč, Tomáš Minarovič, Močenok, Boris Mesároš, Lehota, Peter Bodi, Zbehy, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Slavomír Tóth, H. Kráľová, Sandra Gálová, Žirany, Jozef Masár, Jakub Chrenko, Miroslav Školník, Zl. Moravce, Jozef Králik, Tes. Mlyňany

55 - Jozef Ehrenhold, Milan Vörös, Peter Slezák, Anton Bulla, Nitra, Tatiana Mifková, Šaľa, Ján Kollár, Stanislav Debnár, Zbehy, Ľudmila Verešová, Golianovo, František Laczko, Tešedíkovo, Filip Guzmický, Ivanka, Štefan Fiala, Branč, Margita Pánisová, D. Krškany, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Gál, Žirany, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Dušan Gašparík, Machulince, Marta Kunkelová, Martin n/Ž.

54 - Štefan Dékany, Eduard Szabó, Nitra, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Jozef Danada, Šaľa, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Natália Blahová, Čeľadice, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Jaroslav Marušinec, V. Cetín, František Lörinc, Lúčnica n/Ž., Ľudovít Desat, Podhorany, Jozef Kevely, Klasov, Ján Školník, Zl. Moravce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ján Štepianský, Hostie, Ján Árgyusi, Neded

53 - Miroslav Belányi, Ľuboš Šindler, Pavel Matuščín, Peter Roman, Bohuslav Bene, Nitra, Imrich Struhár, Jozef Andel, Vráble, Július Oláh, Matúškovo, Ján Jambor, Peter Korec, Rišňovce, Jozef Martiška, Dražovce, Zuzana Ürge, Šaľa, Marián Blaho, Čeľadice, Viktor Balko, Lužianky, Jozef Filo, Mojmírovce, Vladimír Kováč ml., Lovce

52 - František Filo, Vlado Sásik, Peter Benca, El Nino Libay, Miriama Ďurinová, Nitra, Daniel Ondriga, Hlohovec, František Čaniga, Dražovce, Ladislav Babóti, Šaľa, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Csaba Nagy, Žihárec, Ladislav Szekelyi, Branč, Jozef Barát, Topoľčany

51 - Milan Petráš, Denis Gašparovič, Nitra, Ján Zachariáš, Neverice, Filip Halúzka, Čeľadice, Slavko Mikula, Zbehy, Ľubomír Ballay, Lužianky, Ján Weselowski, Hlohovec

50 - Ladislav Skalický, Monika Skalická, Nitra, Tomáš Nagy, Ladice, Mária Mesárošová, Lehota, Emil Tatai, Šaľa, Miroslav Kováč, Vráble, Peter Struk, Zl. Moravce, Silvester Lenčeš, Močenok, Roman Csirke, Selice

49 - Štefan Šlosár, Golianovo, Peter Náhlik, Nové Sady, Jozef Kováč ml., Čifáre

48 - Andrej Vereš, Dalibor Bradáč, Golianovo, Karol Hlavatý, Ladislav Molnár, Šaľa, Marcel Pánis, D. Krškany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, František Kunkel, Martin n/Ž., Pavol Šrank, Vráble

47 - Vladimír Miškolci, Nitra, Patrícia Šranková, Vráble, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Marián Ábel, Lužianky

46 - René Matyó, Erich Schober, Nitra, Štefan Finta, Jarok, Štefan Peťovský, Lužianky, Michal Palka, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor

45 - Jozef Drobec, Nitra, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Richard Konopásek, Rumanová, Marián Balko, Štitáre, Kornel Gál, Žirany

44 - Ivan Bradáč, Stanislav Majerčík, Golianovo, Lukáš Mesároš, Lehota, Janka Danková, Nitra, Štefan Ambrus, Žihárec, Peter Török, V. Dolina, Jozef Paulovič, Zl. Moravce

43 - Mária Sýkorová, Nitra, Jozef Kubáň, Alekšince

42 - Miroslav Mokráš, Šaľa, Irena Petková, Martin n/Ž.

41 - Otto Benc, Branč, Miroslav Bédi, Lúčnica n/Ž.

40 - Jozef Török, Pata, Peter Eliáš, Lúčnica n/Ž., Ľuboš Nagy, Jelenec, Marián Piterka, Svätoplukovo, Adam Rábek, H. Kráľová, Ladislav Németh, Golianovo, Jozef Kóša, Nitra
39 - Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Štefan Deák, Sľažany, Ján Gál, Žirany, Margita Letková, Nitra
38 - Martin Tesár, D. Krškany, Jakub Kováčik, V. Zálužie
37 - Miro Račko, Nitra, Ján Babčan, Zbehy
35 - Viktor Csizmadia, Šaľa, Juraj Dubeň, Lehota, Tibor Berec, V. Lapáš
34 - Vladimír Malý, Č. Kľačany
33 - Miroslav Zverka, Nitra
32 - Jozef Šrank, V. Lapáš, Dušan Macejka, Slepčany, Martina Magdolenová, Nitra
31 - Vladimír Gombáš st., Močenok, Ľubomír Pénzeš, Malý Cetín
30 - Mário Slezák, Lukáčovce, Juraj Német, D. Lefantovce, Milan Furka, Nitra
29 - Milan Jašík, František Hrnčiar st., Nitra
28 - Ladislav Kéry, Volkovce, Peter Ivančík, Koniarovce, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Peter Szegény, Nitra, František Zíka, Šurany
27 - Michal Šoka, H. Kráľová, Ľuboš Rusnák, Lehota
25 - Adrián Danada, Šaľa, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Marek Viskup, Rumanová
24 - Marek Zeleňák, Branč, Erik Lukáč, J. Kostoľany, Helena Kozlíková, Golianovo, Marián Bakoš, Nitra
23 - Eva Súľovská, Rišňovce, Andrej Bednárik, Nitra, Anton Žáčik st., Svätoplukovo
22 - Marcel Hajaš, D. Krškany, Erik Candrák, Alekšince, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Filip Deák, Sľažany, Michal Hitka, Martin n/Ž., Magdaléna Reptová, Branč
21 - Filip Dobiáš, Čeľadice, Martina Baková, Vráble, Patrik Londák, Zl. Moravce, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Norbert Bordáš, Janíkovce, Lukáš Gajdoš, Žitavany
20 - Štefan Hrúzik, Hosťovce, Marián Bachrony, Žitavany, František Bojda, Nitra, Jozef Bradáč, Golianovo
19 - Marián Herceg, Pata, Juraj Čentéš, Nitra, Erika Tomášová, Zl. Moravce
18 - Igor Tkáč, Sereď
17 - Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Adriána Kupcová, Čakajovce, Patrik Andrášik, Nitra
16 - Matej Letko, D. Krškany, Ivan Kupec, Čakajovce, František Šabo, Obyce, Dušan Bogár, Galanta
15 - Kristína Viskupová, Rumanová
13 - Kristián Varga, Tešedíkovo, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Peter Vranský, Zbehy, Tibor Križovič ml., Slavo Kališ, Šaľa, Juraj Náhlovský, Nitra
12 - Henrich Richter, Jelenec, Jeremiáš Vnuk, Vráble
11 - Tomáš Halás, Veľký Lapáš, Lenka Reptová, Branč
10 - Gabriela Sádovská, Žitavce, Michal Borovský, Nitra
9 - Rado Vágai, Nitra, Andrej Kéry, Topoľčianky
8 - Árpád Fazekaš, Neded, Ernest Lenický, H. Kráľová
7 - Juraj Hamar, Klasov, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Martin Krajčír, Anton Dano, Rudolf Kozma, Nitra, Pavol Králik, Zbehy, Vlado Matušica, Hájske, Róbert Lešš ml., Močenok, Pavol Patkolo, Lúčnica, Eduard Balážik, Behynce
6 - Maroš Karas, Lenka Sýkorová, Patrik Studený, Marián Szpevár, Nitra, Peter Matušica, Čeľadice, Tibor Karabinoš, Golianovo
5 - Tibor Horváth, Komjatice, Marián Muzika, Lucia Szabóová, Ján Palka, Nitra, Jozef Čentéš, Čakajovce, Karol Bujalko, Vráble, Pavol Lieskovský, V. Zálužie
4 - Zlatica Šimáková, D. Krškany, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Samuel Skalický, Šaľa, Lukáš Búran, Galanta, Juraj Sojka, Vráble, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Marián Varga, Sľažany, Jozef Kováč, Valéria Dobošová, Nitra
3 - Matúš Liko, D. Krškany, Marek Horváth, Igor Kotora, Štefan Csámpai, Nitra, Roman Babulic, Lukáčovce, Martin Fuska, Zbehy
2 - Mária Krasňanská, Nové Sady, Erik Kováč, J. Kostoľany, Viliam Halla st., Matúš Turňa, Nitra, Lukáš Bíro, Ján Bíro, Čakajovce, Stanislav Skačan, Žihárec, Ján Civáň, Golianovo, Helena Šabová, Žitavany
1 - František Novák, Tešedíkovo

Víťazom posledného kola je Vladimír Kompas, ktorý trafil 9 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken. Osem zápasov uhádlo osem tipérov.

Dnes prinášame neoficiálne konečné poradie. Do piatka prijímame prípadné sťažnosti (tel. 0905 550 775). Ak vám nesedia body, ozvite sa.

Dvakrát sme museli použiť špeciálne pravidlo, uvedené pred súťažou.

Čo rozhodlo o 2.-3. mieste:
Pavel Búš ......... 624745437745787 - raz trafil 8, päťkrát trafil 7
Jozef Šercel ..... 543653648665766 - raz trafil 8, raz trafil 7

Čo rozhodlo o 4.-5. mieste:
Jozef Nikodem .... 813466646545657 - raz uhádol 8
Samuel Lukáč ..... 722665347555766 - ani raz neuhádol 8

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  4. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  10. Zelená Bratislava
  1. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  2. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  3. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  4. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  5. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  8. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  9. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 19 536
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 16 138
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 251
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 410
  5. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 11 642
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 068
  7. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 971
  8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 10 191
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 076
  10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 901
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Na pomoc privolali záchranársky vrtuľník.

Nemocnica v Nitre má 104 infikovaných zamestnancov

Reprofilizovaných je už 92 lôžok. Na Zobor zatiaľ preložili trinásť ľudí, ktorí potrebujú doliečenie.

Triážna unimobunka je pred chirurgickým pavilónom.

Šalianske cintoríny zatvorili

Prevádzkové časy cintorínov mali byť počas nadchádzajúcich dní predĺžené, pre prijaté opatrenia sa však radnica rozhodla zatvoriť ich.

Ilustračné foto

Nitrianska radnica vymáha aj centové nedoplatky

Náklady na vymáhanie sú neraz vyššie, ako samotný dlh. Limit však nestanovia.

Ilustračná fotografia.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus na Orave: V sobotu zachytili 1600 pozitívnych prípadov (minúta po minúte)

Na Orave bol o celoplošné testovanie na Covid-19 opäť záujem.

Nemocnica v Nitre má 104 infikovaných zamestnancov

Reprofilizovaných je už 92 lôžok. Na Zobor zatiaľ preložili trinásť ľudí, ktorí potrebujú doliečenie.

Prípravy na Kysuciach v plnom prúde, testovať sa bude aj v reštaurácii či v kolkárni

Sme na jednej lodi, musíme sa zomknúť, hovorí starosta Čierneho.

V Lučenci hľadajú posily do tímov v celoplošnom testovaní, denná odmena je 70 eur

Záujemcovia sa môžu hlásiť do pondelka 26. októbra do 9.00 hod.

Už ste čítali?