Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 2. kole

V druhom kole bolo maximom 7 zápasov, uhádli ich až trinásti tipujúci. Víťaza kartónu teda budeme žrebovať. Vedie Ján Bernát z Nitry.

V 1. kole vyhral kartón piva Corgoň 12 Kristián Frajka (vpravo). Prišiel aj s Máriom Bucheňom, obaja sú futbaloví rozhodcovia. V 1. kole vyhral kartón piva Corgoň 12 Kristián Frajka (vpravo). Prišiel aj s Máriom Bucheňom, obaja sú futbaloví rozhodcovia. (Zdroj: vm)

Správne tipy 2. kola

Nové Zámky - Šaľa 3:2 1
ViOn B Vráble - Beluša 0:0 X
Galanta - Malženice 2:1 1
H. Obdokovce - Šurany 0:1 2
Alekšince - Lapáš 0:0 X
Malá Mača - Vlčany 0:3 2
Pohranice - Vinodol 1:4 2
Velčice - Č. Kľačany 2:1 1
Pusté Úľany - Veľká Mača 1:2 2
Hody - Žihárec 0:5 2

Poradie po 2. kole

15 - Ján Bernát, Nitra

14 - Ján Jambor, Rišňovce, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Drahovský, P. Sady, Ladislav Čekey, Pohranice, Štefan Török, Branč

13 - Pavol Ďurina, Matúš Čurgali, Jozef Prešinský, Miroslav Belányi, Nitra, Milan Bekéni, Adrián Danada, Šaľa, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Kristián Varga, Tešedíkovo, Tibor Glovenský, Košúty, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Tomáš Karácsony, Váhovce, Rudolf Látečka, Rišňovce, Marián Balko, Kolíňany, Filip Marinov, Rumanová, Marián Straňák, H. Kráľová, Árpád Fazekaš, Neded, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce

Skryť Vypnúť reklamu

12 - Jakub Bernát, Milan Petráš, Slavomír Kotrla, Boris Grežo, Anita Vallová, Nitra, Pavel Mihálik, Július Miškovič, Viktor Csizmadia, Ladislav Molnár, Emil Tatai, Peter Zeleňák, Tibor Odráška, Šaľa, Tibor Horváth, Komjatice, Martina Baková, Vráble, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Mária Marušincová, V. Cetín, Miloš Tonka, M. Vozokany, Stanislav Packa, Matej Šimko, Močenok, Dušan Bogár, Vlčany, Jozef Filo, Mojmírovce, Marián Mateička, Behynce, Peter Čepček, Zl. Moravce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Štefan Mravík, Žitavany, Adriána Kupcová, Čakajovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Štefan Ambrus, Žihárec, Štefan Deák, Sľažany, Ľubomír Ballay, Lužianky, Daniel Jamrich, Kolíňany, Imrich Hrdlica, Báb, Marián Koreň, Filip Dobiáš, Čeľadice, Michal Cicák, Pata, Dušan Švehla, Sereď, Emil Dubec, Žikava, Štefan Varga, Topoľnica, Michal Hájnik, František Švihorík, P. Sady, Zara Čekey, Pohranice, Ján Árgyusi, Neded

Skryť Vypnúť reklamu

11 - Július Michalička ml., Július Michalička st., Dušan Letko, Ľubomír Turňa, Stanislav Gábor, Jozef Nermeš st., Bohuslav Bene, Marián Benca, Milan Púčik, František Bojda, Marián Barta, Viera Lauková, Ľubica Tasáryová, Vladimír Peško, Ernest Mako, Miroslav Fábry, Monika Skalická, Ernest Szombath, Martin Krajčír, Dezider Zaujec, Nitra, Jozef Danada, Štefan Mrllák, Pavol Sedliačik, Šaľa, Ivan Lenický, Ľubomír Straňák, Ladislav Odráška, H. Kráľová, František Prešinský, Viliam Félis, Vráble, Ladislav Kováč st., Horný Ohaj, Jozef Malý, Melek, Štefan Tóth, František Kausek, Klasov, Tomáš Klobučník, Lúčnica, František Szúsztor, V. Cetín, Jozef Labuda, Solčany, Arpád Balogh, Kolárovo, Milan Minarovič, Behynce, Tomáš Švec, Pohranice, Miroslav Piovarči, Lužianky, Marián Blaho, Čeľadice, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Andrej Maťo, Jarok, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Samuel Cigáň, Cabaj-Čápor, Laci Takács, Dlhá n/V., Ľuboš Rusnák, Ľubomír Mikula, Lehota, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Marek Behúl, T. Mlyńany, Erik Barát, Žitavany, Michal Čery, Jelenec, František Kaufman, Roman Margetin, Rišňovce, Jozef Vodný, Babindol, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Marcel Pánis, D. Krškany, Vladimír Tasáry, Ivanka, Juraj Bárek, Žirany, Ladislav Babóti, Zoltán Jancso, Vlčany, Milan Roman, Čab, Dušan Irsák, Sereď, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Július Szarka, Topoľnica, Daniel Čerman, D. Obdokovce, František Imre, Branč, Slavko Mikula, Zbehy, Michaela Benköová, Močenok, Ľuboš Török, Pata, György Jakubecz, H. Saliby

Skryť Vypnúť reklamu

10 - Vladimír Kompas, Denisa Bakošová, Štefan Zabák, Milan Borovský, Matúš Turňa, Anton Bulla, Ľuboš Mičík, František Filo, Miro Raček, Miroslav Lieskovský, Katarína Dobiášová, Júlia Kucharovičová, René Daniš, Juraj Urban, Richard Karabinoš, Ľubomír Bartakovič, Renáta Gutaiová, Jozef Gutai, Jozef Hudec st., Ján Hudec, Štefan Matesko, Ladislav Piška, Tomáš Levčík, Ladislav Skalický, Vladimír Nemšovský, Stanislav Billik, Jaroslav Belan, Jarmila Saidová, Dominik Slamka, Nitra, Tibor Križovič ml., František Bača, Dezider Vanko, Gabriel Miškovič, Maximilián Hollý, Pavol Javorka, Marek Sokol, Peter Lehocký, Štefan Hipp, Šaľa, Dušan Babocký, Jozef Virág, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Jeremiáš Vnuk, Miroslav Kováč, Dominik Podbehlý, Jakub Vojtek, Vráble, Dezider Lenčéš, Anna Duczová, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Peter Vašek, Ivanka, Ladislav Baláži, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Alex Lovaš, Horné Saliby, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Juraj Hamar, Klasov, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Štefan Popelka, Hájske, Tibor Panyik, Matúškovo, Ján Kozla, Miloš Gál st., Žirany, Štefan Šlosár, Andrej Vereš, Golianovo, Lukáš Mesároš, Boris Mesároš, Juraj Dubeň, Lehota, Martin Lacika, Stanislav Debnár, Zbehy, Albín Tóth, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Miloš Kukučka, Zdenko Gálik, Žitavany, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Peter Pecho, Lenka Ribarič, Beladice, Miroslav Szlamka, Jozef Šercel, Štefan Dubnička, Váhovce, Ján Jacsa, Žihárec, Peter Andódi, Dlhá n/V., Mária Látečková, Svätoplukovo, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Tomáš Snop, M. Lapáš, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Andrejka Božiková, Hosťovce, Juraj Sabo, Rumanová, František Libay, Margita Pánisová, D. Krškany, Miroslav Močol, Hlohovec, Jozef Rehuš, Jozef Horňák, František Chudý, Jozef Záhorský, Rišňovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Peter Zahnaš, Karol Blažovič, Lužianky, Andrea Dobišová, Močenok, František Andraško, Jelenec, Ján Lipovský, Jaroslav Lazor, Báb, Jozef Ďurický, Andrej Repta, Milan Fúska, Branč, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Michal Valášik, Pár. Háje, Viliam Moravčík, Kajal, Miloš Remenár, Samuel Lukáč, Sereď, Peter Palka, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Peter Halúzka, Čeľadice, Juraj Német, D. Lefantovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Ján Slovák, Bojničky, Jozef Martiška, Dražovce, Ondrej Kozolka, Volkovce

9 - Benjamín Odráška, Marián Bakoš, Stanislav Habáň, Alexander Jurík, Miroslav Brezina, Marián Grman, Miro Račko, Jozef Kóša, Viliam Halla ml., Stanislav Pružinec, Peter Plandora, Ivan Minárik, Karol Ryba, Daniel Tasáry, Milan Hajaš, Andrej Bednárik, Peter Benca, Pavel Búš, Ľudovít Laca, Miloš Sýkora, Nitra, Jozef Sklenár, Jozef Karlubík, Miroslav Mokráš, František Szpevár, Karol Hlavatý, Juraj Csirik, Jozef Baláž ml., Marián Móri, Peter Hipp, František Szolík, Jozef Baláž, Šaľa, Jozef Masár, Tibor Széker, Eva Lahučká, Miroslav Školník, Viliam Matejov, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Peter Nagy, Jozef Hoppan, Jozef Andel, Miroslav Vajzer, Vráble, Pavol Patkolo, Lúčnica, Peter Bajla, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Juraj Šranko, Imrich Drozdák, Babindol, Ján Kóssi, Čifáre, Attila Szolnoki, Dyčka, Vojtech Borka, Trstice, Igor Tkáč, Sereď, Ján Kovarčík, Štitáre, Mário Pánis, Dušan Podhradský, D. Krškany, Henrich Richter, Jelenec, Ľudmila Verešová, Viera Pavelková, Golianovo, Vladimír Depeš, Marek Sabo, Rumanová, Filip Guzmický, Imrich Guzmický, Roman Vrábel ml., Roman Vrábel st., František Bálint, Pavol Pagáč, Ivanka, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Ján Bíro, Lukáš Bíro, Ivan Kupec, Róbert Lipecký, Marek Vlček, Čakajovce, Peter Gyepes, František Maťo, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Natália Blahová, Čeľadice, Milan Kukučka, Michal Bedeč, Alojz Jenis, Žitavany, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Dušan Petrovič, Obyce, Bartolomej Szabó, Róbert Darász, Tešedíkovo, Peter Lukáč, Lehota, Matúš Vajzer, Andrej Švihorík, Báb, Jozef Králik, T. Mlyňany, Lukáš Valent, Hosťovce, František Čaniga, Dražovce, Bartolomej Gulka, Štefan Fiala, Branč, Cyril Slamka, Rišňovce, Jozef Gál, Kornel Gál, Žirany, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Milan Greguš, Jaro Fúska, Zbehy, Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Milan Búcora, Nové Sady, Ján Hegyi, Jelka, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo

8 - Dionýz Pecháček, Patrik Studený, Ľubomír Kralčák, Michal Lauko, Pavol Matuščin, Peter Cyprián, Michal Kucharovič, Vladimír Papp, Pavel Čvirik, Vlado Krajčovič, El Nino Libay, František Benc, Milan Ružička, Ján Hnilica, Michal Garay, Štefan Bede, František Juhás, Igor Drotár, Roman Hradecký, Erich Schober, Ľuboš Baranec, Juraj Lacina, František Grom, Jozef Nosian, Peter Solčiansky, Mária Sýkorová, Richard Magušin, Milan Vörös, Nitra, Ľuboš Plevka, Stanislav Skačan, Peter Gomboš, Milan Lazan, Pavol Uher, Tibor Pittich, Marián Titka, Šaľa, Imrich Struhár, Radoslav Bajnek, Karin Vajzerová, Vráble, Jana Gálová, Attila Sonlajtner, Emanuel Maňúch, Žirany, Ivan Ďurický, Alexander Repta, Branč, Ľuboš Nagy, Jelenec, Martin Rábek, Močenok, Miroslav Bédi, Lúčnica, Patrícia Šranková, Dušan Fintor, V. Lapáš, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Pavol Bradáč, Miroslav Kozlík, Vladimír Chlpík, Miroslav Šiller, Golianovo, Mária Mesárošová, Lehota, Ivan Benčík, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Vincent Hunka, Ivan Berec „Putin“, Štefan Peťovský, Lužianky, Jaroslav Viskup, Rumanová, Peter Tuhý, Machulince, Ivan Kozár, Edita Libayová, D. Krškany, Jozef Šabo, Ján Félis, Pavel Babiak, Jozef Baťala, Žitavany, Andrej Hudec, Čeľadice, Vladimír Kubala, Belince, Jozef Kubáň, Alekšince, Miroslav Havetta ml., Lovce, Peter Korec, Jozef Nikodem, František Margetin, Rišňovce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Filip Deák, Sľažany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, František Kunkel, Martin n/Ž., Štefan Bapčány, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Jozef Kúdela, V. Dolina, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Daniel Ivančík, Jozef Čentéš, Adam Bíro, Čakajovce, Ľuboš Galo, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Tibor Šmitala, Čab, Magda Čmaradová, Sereď, Ján Kollár, Zbehy, Roland Babulic, Lukáčovce, Július Oláh, Matúškovo, Matej Rajčo, Anton Viskup, Štefan Lipovský, P. Sady, Viliam Haršányi, P. Úľany, Lukáš Bennár, Hájske, Ladislav Vass, Baloň

7 - Slavomír Brna, Marián Mičík, Mária Kóšová, Jozef Ehrenhold, Ladislav Fazekaš, Iveta Matejová, Miriama Ďurinová, René Matyó, Štefan Dékány, Ľuboš Šindler, Jaroslav Andrášik, Milan Lenčéš, Ján Doboš, Miroslav Muzika, Ivanko Magdolen, Ladislav Pindeš, Dávid Said, Marianna Viskupová, Juraj Náhlovský, Jožko Moder, Pavol Vörös, Mária Königová, Pavel König, Nitra, Tatianna Mifková, Peter Jobbágy, Róbert Sedlák, Miroslav Šiška, Michal Hunka, Ján Szöcs, Zuzana Ürge, Roman Harčár, Šaľa, Rudolf Kéri, Patrik Londák, Jozef Sperka, Ján Školník, Zl. Moravce, Gašpar Gál, Žirany, Peter Šponiar, Ján Ligač, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Ivan Tóth, Bohuš Bočák, H. Kráľová, Juraj Sádovský, Žitavce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Viera Bradáčová, Golianovo, Jozef Barát, Topoľčany, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, František Sabo, Vinodol, Peter Strieška, Volkovce, Bernardína Jobková, Čierne Kľačany, Bohuš Baják, Marián Ábel, Lužianky, Peter Macháč, Jozef Štefák, Rišňovce, Dušan Gašparík, Machulince, Anton Kazáň, Ladislav Szekelyi, Branč, Roman Obložinský, Ľubor Kajaba, Ivanka, Vladimír Gombáš st., Tomáš Minarovič, Močenok, Csaba Nagy, Jaroslav Skačan, Žihárec, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Miroslav Drahoš, Imrich Valent, Hosťovce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Ivan Tóth, Stanislav Ivančík, Čakajovce, Jozef Balla, V. Lapáš, Róbert Jánošík „Dixi“, D. Krškany, Tibor Bene, D. Obdokovce, Gabriel Fazekaš, Neded, Róbert Stareček, Sereď, Ján Slíž, Beladice, Eva Kováčová, Jozef Kováč ml., Čifáre, Ladislav Varga, Topoľnica, František Laczko, Tešedíkovo, Štefan Molnár, Preseľany, Milan Božik, Báb, Gabriela Szökeová, Vráble, František Lörinc, Lúčnica, Ľudovít Desat, Podhorany

6 - Martin Ševčík, Roman Sýkora, Nina Mičíková, Ľudovít Černek, Daniel Mičík, Ján Kmeťo, Eva Konečná, Pavel Hrnčár, Katarína Billiková, Jozef Drobec, František Piška, Nitra, Irena Petková, Marta Kunkelová, Martin n/Ž., Peter Struk, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Ján Golha, Miroslav Oslanec, Jozef Zima, Vráble, Jozef Kučera, Jozef Lenčéš, Šaľa, Erik Fábry, V. Cetín, Marián Labai, Mankovce, Milan Roško, Dyčka, Anton Kĺbik, Mojmírovce, Jožko Černý, Rumanová, Dušan Vnučko, D. Krškany, Jozef Holečka, Hosťovce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Marián Bachrony, Žitavany, Milan Šlosár, Čab, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Andrej Pavel, Lehota, Radoslav Henček ml., Branč, Terka Tasáryová, Ivanka, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Sandra Gálová, Žirany, Janka Danková, Neverice, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Mário Slezák, Lukáčovce, Jozef Šidó, V. Mača, Dalibor Bradáč, Stanislav Majerčík, Golianovo

5 - František Hrnčiar st., Peter Kardoš, Dominik Bartakovič, František Dedič, Martin Peniaško, Nitra, Ján Bucheň, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Ladislav Nagy, Henrich Benedek, Vráble, Peter Eliáš, Lúčnica, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Marián Pauk, Andrea Vörösová, Rumanová, Marek Paukov, Žitavany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Marek Zeleňák, Daniel Lörincz, Branč, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Erik Šimák, D. Krškany, Alexander Kobza, Čechynce, Karin Vodná, Babindol, Adam Nádaský, Lužianky, Juraj Kadlieček, Dražovce, Peter Civáň, Július Bradáč, Golianovo, Ján Weselowski, Hlohovec, Marián Piterka, Svätoplukovo, Gabriel Chrenko, V. Dolina

4 - Igor Kotora, Ivan Marci st., Ľudovít Konečný, Ľudovít Kováč, Nitra, Ján Dúbravský, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Juraj Meszáros, Selice, Juraj Holták, Martin Tesár, D. Krškany, Marek Viskup, Alexander Mikláš, Rumanová, Štefan Finta, Jarok, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Peter Vrabec, Čakajovce, Peter Odráška, H. Kráľová, Milan Piovarčí st., Lužianky, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Ladislav Kéry, Volkovce, Daniel Ondriga, Hlohovec, Martin Kratochvíl, Žitavce

3 - Štefan Duchoň, Margita Letková, Ján Šimun, Eduard Szabó, Nitra, Pavol Šrank, V. Lapáš, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Ján Štepianský, Hostie, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Dušan Gál, Klasov, Štefan Valovič, Rišňovce

1 - Jozef Martinec, Zl. Moravce

V 2. kole bolo maximom 7 zápasov. Uhádli ich trinásti tipujúci: Benjamín Odráška, Mária Marušincová, Dušan Bogár, Ján Bernát, Štefan Mravík, Ján Jambor, Boris Grežo, Matúš Čurgali, Jozef Tvrdoň, Marián Straňák, Árpád Fazekaš, Štefan Varga a Štefan Török. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu: martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  2. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  3. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  4. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  5. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  7. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  9. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  10. Tipni si na Petru Vlhovú a získaj 10 eur
  1. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  2. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  3. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. TOMRA víta kľúčový krok k spusteniu systému zálohovania
  1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 21 223
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 15 443
  3. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 7 749
  4. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 547
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 7 464
  6. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 233
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 325
  8. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 267
  9. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 189
  10. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 6 117
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Pozostalí čakajú na urnu tri týždne. Zosnulých po obrade dávajú do prívesu

Počet kremácií stúpol v Nitre približne o 70 percent. V posledných týždňoch spopolňujú 24 hodín nepretržite.

Vedúceho krematória Radovana Brštiaka sme zastihli v nočnej službe. Stojí pred chladiarenským prívesom.
Odberné miesto na Hlavnej ulici, v budove bývalej banky. Ako dobrovoľníčka tu pomáhala poslankyňa Dagmar Tóthová Skačanová.
AKTUALIZOVANÉ o 16.42

V Nitre prerobili pre covid pacientov už aj časť detskej kliniky

Vedenie nemocnice uvažuje nad možnosťou, že reprofilizuje aj lôžka na oddelení malých detí. Vypomôcť majú v takom prípade v Banskej Bystrici.

Riaditeľ nitrianskej nemocnice Milan Dubaj.

Druhý deň testovania v Nitre: Miera pozitivity klesla pod percento

Otestovať sa prišlo vyše 14-tisíc ľudí. Pozitívnych bolo podstatne menej ako pred týždňom.

Administratívu urýchlila nová aplikácia. Mal ju inštalovanú aj Igor z Nitry.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Odišiel Ján Bartík

Hokejová rodina v Nitre stratila jedného zo svojich dlhoročných členov.

Druhý deň testovania v Nitre: Miera pozitivity klesla pod percento

Otestovať sa prišlo vyše 14-tisíc ľudí. Pozitívnych bolo podstatne menej ako pred týždňom.

V Topoľčanoch začali s očkovaním

Topoľčianska nemocnica začala s očkovaním svojich zamestnancov. K 15. januáru zaočkovala spolu 320 ľudí – zamestnancov nemocnice a ďalších zdravotníkov z mesta Topoľčany.

AKTUALIZOVANÉ o 16.31

Rady pred odbernými miestami v Nitre sa skrátili, mnohých vybavili bez čakania

V meste je otvorených o päť odberných miest viac ako pred týždňom.

Už ste čítali?