Utorok, 19. november, 2019 | Meniny má Alžbeta

Tipovacia súťaž - poradie po 4. kole

Víťazom kola je Marián Koreň z Čeľadíc. Poradie na čele: 23 - Ľubomír Ballay, Lužianky, Dušan Švehla, Sereď, atď.

V treťom kole si kartón piva Corgoň rozdelili Jozef Andel a Peter Benca. V treťom kole si kartón piva Corgoň rozdelili Jozef Andel a Peter Benca. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 4. kola

FC Nitra - Trenčín 2:2 X
Kalná n/Hr. - Šaľa 1:0 1
Neded - Nový Život 2:1 1
Solčany - Pata 1:1 X
Rumanová - Báb 3:1 1
Zbehy - Lapáš 1:6 2
Oponice - H. Kráľová 0:1 2
Váhovce - Janíky 1:3 2
D. Štitáre - Hosťová 2:0 1
Martin n/Ž. - Obyce 3:3 X

Poradie po 4. kole

23 - Ľubomír Ballay, Lužianky, Dušan Švehla, Sereď

22 - Ján Bernát, Nitra, Kristián Varga, Tešedíkovo, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce

21 - Jozef Andel, Vráble, Viktor Csizmadia, Tibor Odráška, Šaľa, Marián Balko, Kolíňany, Marián Koreň, Čeľadice, Jozef Drahovský, Michal Hájnik, P. Sady, Michal Cicák, Pata

Článok pokračuje pod video reklamou

20 - Vladimír Kompas, Miro Raček, Renáta Gutaiová, Pavol Ďurina, Jozef Hudec st., Miroslav Fábry, Miroslav Belányi, Nitra, Peter Rajnoha, Jozef Paukov, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Martina Baková, Vráble, Juraj Hamar, Klasov, Tibor Glovenský, Košúty, Štefan Šlosár, Golianovo, Boris Mesároš, Lehota, Jozef Labuda, Solčany, Dušan Bogár, Vlčany, Jozef Filo, Mojmírovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Samuel Cigáň, Cabaj-Čápor, Erik Barát, Žitavany, Jozef Horňák, Rišňovce, Štefan Deák, Sľažany, Juraj Bárek, Žirany, Tibor Šmitala, Čab, Štefan Varga, Topoľnica, Štefan Török, Branč

19 - Denisa Bakošová, Július Michalička st., Jakub Bernát, Slavomír Kotrla, Jozef Prešinský, Ľubica Tasáryová, Monika Skalická, Nitra, Adrián Danada, Ľuboš Plevka, Peter Zeleňák, Šaľa, Ladislav Odráška, Marián Straňák, H. Kráľová, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Štefan Tóth, Klasov, Miloš Tonka, M. Vozokany, František Szúsztor, V. Cetín, Stanislav Packa, Močenok, Arpád Balogh, Kolárovo, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Štefan Mravík, Žitavany, Adriána Kupcová, Čakajovce, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Laci Takács, Dlhá n/V., Ľuboš Rusnák, Ľubomír Mikula, Lehota, Mária Látečková, Svätoplukovo, Tomáš Snop, M. Lapáš, Marek Behúl, T. Mlyńany, Jozef Rehuš, Rišňovce, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Ján Lipovský, Báb, Daniel Jamrich, Kolíňany, Ivan Bakyta, Jarok, Árpád Fazekaš, Neded, Jozef Šercel, Váhovce, Karol Blažovič, Lužianky, František Imre, Branč

18 - Marián Bakoš, Matúš Turňa, Miroslav Lieskovský, Vlado Krajčovič, Milan Púčik, René Daniš, Matúš Čurgali, Vladimír Peško, Ernest Mako, Andrej Bednárik, Anita Vallová, Jaroslav Belan, Martin Krajčír, Miloš Sýkora, Nitra, Pavel Mihálik, Milan Bekéni, Emil Tatai, Šaľa, Jeremiáš Vnuk, František Prešinský, Vráble, Tibor Horváth, Komjatice, Alex Lovaš, Horné Saliby, Ľuboš Nagy, Henrich Richter, Jelenec, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Ján Kóssi, Čifáre, Marián Mateička, Behynce, Lukáš Bíro, Čakajovce, Natália Blahová, Marián Blaho, Filip Dobiáš, Čeľadice, Miloš Kukučka, Žitavany, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Štefan Ambrus, Žihárec, Peter Lukáč, Lehota, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Rudolf Látečka, Roman Margetin, Rišňovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Andrejka Božiková, Hosťovce, Miroslav Močol, Hlohovec, Marcel Pánis, D. Krškany, Jozef Ďurický, Štefan Fiala, Branč, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Emil Dubec, Žikava, František Kausek, Klasov, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Zoltán Jancso, Vlčany, Jozef Martiška, Dražovce, Jaroslav Lazor, Báb, Michaela Benköová, Močenok, György Jakubecz, H. Saliby

17 - Július Michalička ml., Štefan Zabák, Ľubomír Turňa, Milan Petráš, Júlia Kucharovičová, Marián Benca, El Nino Libay, Ján Hnilica, Boris Grežo, Marián Barta, Štefan Matesko, Viera Lauková, Ladislav Piška, Dezider Zaujec, Nitra, Július Miškovič, Štefan Mrllák, František Bača, Ladislav Molnár, Pavol Sedliačik, Štefan Hipp, Šaľa, Miroslav Kováč, Imrich Struhár, Vráble, Peter Čepček, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Ivan Lenický, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Ladislav Kováč st., Horný Ohaj, Pavol Patkolo, Lúčnica, Alexej Pavlov, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Mária Marušincová, V. Cetín, Mário Pánis, František Libay, Dušan Podhradský, D. Krškany, Vladimír Chlpík, Golianovo, Tomáš Švec, Zara Čekey, Pohranice, Martin Lacika, Jaro Fúska, Slavko Mikula, Zbehy, Miroslav Piovarči, Peter Zahnaš, Lužianky, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Miloš Gál st., Emanuel Maňúch, Žirany, Peter Pecho, Beladice, Ján Jambor, František Chudý, Rišňovce, Juraj Dubeň, Lehota, Michal Bedeč, Žitavany, Jozef Králik, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Marek Sabo, Rumanová, Jozef Vodný, Babindol, Csaba Sándor, Kolíňany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Jozef Čentéš, Katarína Vlčeková, Marek Vlček, Čakajovce, Milan Roman, Čab, Dušan Irsák, Samuel Lukáč, Sereď, Viliam Moravčík, Kajal, Štefan Dubnička, Váhovce, Július Szarka, Topoľnica, Ján Slovák, Bojničky, Viliam Haršányi, P. Úľany, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ján Kovarčík, Štitáre, Ján Árgyusi, Neded

16 - Benjamín Odráška, Patrik Studený, Marián Grman, Anton Bulla, František Filo, Jozef Kóša, Jozef Nermeš st., Bohuslav Bene, Milan Ružička, Ivan Minárik, Daniel Tasáry, Peter Benca, Pavel Búš, Ernest Szombath, Jarmila Saidová, Nitra, Tibor Križovič ml., Dezider Vanko, František Szpevár, Juraj Csirik, Marián Móri, Pavol Javorka, Milan Lazan, Pavol Uher, Miroslav Šiška, Šaľa, Peter Vašek, Filip Guzmický, Roman Vrábel ml., Roman Vrábel st., Ivanka, Ladislav Baláži, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Patrícia Šranková, V. Lapáš, Jozef Malý, Melek, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Štefan Popelka, Hájske, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Viliam Félis, Vráble, Tibor Panyik, Matúškovo, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Vojtech Borka, Trstice, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Ján Kozla, Jozef Gál, Žirany, Anton Kĺbik, Mojmírovce, Pavol Bradáč, Miroslav Kozlík, Andrej Vereš, Viera Pavelková, Golianovo, Jožko Černý, Filip Marinov, Rumanová, Peter Tuhý, Machulince, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Albín Tóth, Ivan Tóth, Čakajovce, Tibor Széker, Zl. Moravce, Vladimír Kubala, Belince, Marek Rajtár, František Kunkel, Martin n/Ž., Zdenko Gálik, Alojz Jenis, Žitavany, Andrej Maťo, Jarok, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ján Jacsa, Žihárec, Matúš Vajzer, Imrich Hrdlica, Báb, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Filip Deák, Sľažany, Erik Šimák, Margita Pánisová, D. Krškany, Michal Čery, František Andraško, Jelenec, Jozef Kúdela, V. Dolina, Cyril Slamka, František Margetin, Rišňovce, Milan Greguš, Zbehy, Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Michal Valášik, Pár. Háje, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Daniel Čerman, D. Obdokovce, Soňa Valentová, T. Mlyňany, František Švihorík, P. Sady, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Ladislav Čekey, Pohranice

15 - Miroslav Brezina, Milan Borovský, Dušan Letko, Ľuboš Mičík, Stanislav Gábor, Michal Lauko, Viliam Halla ml., Pavel Čvirik, Richard Karabinoš, Iveta Matejová, Ľubomír Bartakovič, Jozef Gutai, Ján Hudec, Karol Ryba, Jaroslav Andrášik, Tomáš Levčík, Ján Doboš, Vladimír Nemšovský, Dávid Said, Milan Vörös, Nitra, Jozef Danada, Stanislav Skačan, Gabriel Miškovič, Marek Sokol, Šaľa, Dominik Podbehlý, Jozef Hoppan, Jakub Vojtek, Miroslav Vajzer, Vráble, Dušan Babocký, Eva Lahučká, Jozef Virág, Jozef Sperka, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Ivan Ďurický, Andrej Repta, Alexander Repta, Branč, Erik Fábry, V. Cetín, Milan Roško, Dyčka, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ľudmila Verešová, Július Bradáč, Dalibor Bradáč, Golianovo, Lukáš Mesároš, Lehota, Jaroslav Viskup, Alexander Mikláš, Rumanová, Milan Minarovič, Behynce, Miro Senneš, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Ivan Kupec, Róbert Lipecký, Čakajovce, Stanislav Debnár, Zbehy, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Šabo, Pavel Babiak, Jozef Baťala, Žitavany, Jozef Holečka, Lukáš Valent, Hosťovce, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Andrej Hudec, Peter Halúzka, Čeľadice, Michal Gajdoš, Nemčiňany, František Maťo, Tibor Bene, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marta Kunkelová, Martin n/Ž., František Kaufman, Jozef Záhorský, Rišňovce, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ján Hegyi, Jelka, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Matej Rajčo, Anton Viskup, P. Sady, Kornel Gál, Žirany, Ladislav Vass, Baloň, Ľuboš Török, Pata

14 - Stanislav Habáň, Pavol Matuščin, Stanislav Pružinec, Peter Cyprián, Vladimír Papp, Michal Garay, Peter Plandora, Stanislav Billik, Ivanko Magdolen, Ľudovít Laca, Peter Solčiansky, Nitra, Miroslav Mokráš, Karol Hlavatý, Peter Hipp, František Szolík, Marián Titka, Peter Lehocký, Ján Szöcs, Zuzana Ürge, Šaľa, Peter Nagy, Radoslav Bajnek, Karin Vajzerová, Gabriela Szökeová, Vráble, Jozef Masár, Patrik Londák, Miroslav Školník, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Gašpar Gál, Jana Gálová, Žirany, Gabriel Lešš, Bohuš Bočák, H. Kráľová, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Peter Šponiar, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Juraj Šranko, Babindol, Attila Szolnoki, Dyčka, Miroslav Šiller, Golianovo, Vincent Hunka, Štefan Peťovský, Lužianky, Vladimír Depeš, Marián Pauk, Juraj Sabo, Andrea Vörösová, Rumanová, František Sabo, Vinodol, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Peter Macháč, Jozef Štefák, Rišňovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Dušan Petrovič, Obyce, Roman Obložinský, Vladimír Tasáry, František Bálint, Ivanka, Milan Šlosár, Čab, Csaba Nagy, Žihárec, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Michal Hitka, Martin n/Ž., Štefan Bapčány, D. Obdokovce, František Čaniga, Dražovce, Edita Libayová, D. Krškany, Bartolomej Gulka, Milan Fúska, Daniel Lörincz, Branč, Matej Šimko, Močenok, Ladislav Babóti, Vlčany, Ján Slíž, Beladice, Štefan Molnár, Preseľany

13 - Dionýz Pecháček, Alexander Jurík, Nina Mičíková, Marián Mičík, Ľubomír Kralčák, Daniel Mičík, Michal Kucharovič, Dominik Bartakovič, Milan Lenčéš, Roman Hradecký, Miroslav Muzika, Ladislav Skalický, Ladislav Pindeš, Jozef Nosian, Dominik Slamka, Juraj Náhlovský, Mária Königová, Pavel König, Miloš Segéň, Mária Sýkorová, Nitra, Tatianna Mifková, Jozef Kučera, Maximilián Hollý, Jozef Baláž ml., Peter Gomboš, Jozef Baláž, Tibor Pittich, Michal Hunka, Roman Harčár, Šaľa, Ján Dúbravský, Ján Školník, Peter Struk, Zl. Moravce, Dezider Lenčéš, Anna Duczová, Peter Odráška, H. Kráľová, Martin Rábek, Močenok, Miroslav Bédi, Lúčnica, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Igor Tkáč, Miloš Remenár, Sereď, Mária Mesárošová, Andrej Pavel, Lehota, Jozef Barát, Topoľčany, Imrich Guzmický, Terka Tasáryová, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ján Bíro, Daniel Ivančík, Stanislav Ivančík, Adam Bíro, Čakajovce, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Ivan Kozár, Martin Tesár, D. Krškany, Milan Kukučka, Žitavany, Bohuš Baják, Lužianky, Lenka Ribarič, Beladice, Dušan Gašparík, Machulince, Miroslav Havetta ml., Lovce, Peter Korec, Jozef Nikodem, Rišňovce, Peter Andódi, Dlhá n/V., Marek Zeleňák, Ladislav Szekelyi, Branč, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jozef Balla, V. Lapáš, Jaroslav Skačan, Žihárec, Gabriel Fazekaš, Neded, Milan Búcora, Nové Sady, Eva Kováčová, Čifáre, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Janka Danková, Neverice, Roland Babulic, Mário Slezák, Lukáčovce, Július Oláh, Matúškovo, Štefan Lipovský, P. Sady, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Peter Civáň, Golianovo, Martin Kratochvíl, Žitavce

12 - Miro Račko, Igor Kotora, Ján Kmeťo, František Benc, Štefan Bede, František Bojda, Igor Drotár, Ľuboš Baranec, Marianna Viskupová, Jozef Drobec, Ľudovít Kováč, Nitra, Vladimír Gombáš st., Andrea Dobišová, Tomáš Minarovič, Močenok, Jozef Zima, Henrich Benedek, Vráble, Juraj Sádovský, Žitavce, Viera Bradáčová, Golianovo, Dušan Vnučko, Róbert Jánošík „Dixi“, D. Krškany, Bernardína Jobková, Čierne Kľačany, Marek Paukov, Ján Félis, Žitavany, Marián Ábel, Lužianky, Anton Kazáň, Branč, Peter Jobbágy, Šaľa, Imrich Valent, Hosťovce, Imrich Drozdák, Babindol, Ľuboš Galo, Janíkovce, Dušan Fintor, V. Lapáš, Magda Čmaradová, Sereď, Ladislav Kéry, Volkovce, Jozef Kováč ml., Čifáre, František Laczko, Tešedíkovo, Attila Sonlajtner, Žirany, Jozef Šidó, V. Mača, Juraj Kadlieček, Dražovce, Pavol Pagáč, Ivanka, František Lörinc, Lúčnica, Ľudovít Desat, Podhorany

11 - František Hrnčiar st., Ľudovít Černek, Mária Kóšová, Katarína Dobiášová, Jozef Ehrenhold, Juraj Urban, Ladislav Fazekaš, František Juhás, Miriama Ďurinová, René Matyó, Štefan Dékány, Ivan Marci st., Ľuboš Šindler, Erich Schober, František Grom, Richard Magušin, Pavol Vörös, Ján Šimun, Eduard Szabó, Nitra, Jozef Sklenár, Róbert Sedlák, Šaľa, Ján Golha, Vráble, Ján Bucheň, Zl. Moravce, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Peter Vrabec, Čakajovce, Alexander Kobza, Čechynce, Radoslav Henček ml., Branč, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Róbert Stareček, Sereď, Sandra Gálová, Žirany, Juraj Német, D. Lefantovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Milan Božik, Báb, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Dušan Gál, Klasov

10 - Roman Sýkora, Slavomír Brna, Peter Kardoš, František Dedič, Eva Konečná, Katarína Billiková, Nitra, Jozef Karlubík, Jozef Lenčéš, Šaľa, Miroslav Oslanec, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Pavol Šrank, V. Lapáš, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Juraj Meszáros, Selice, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Juraj Holták, D. Krškany, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Daniel Ondriga, Ján Weselowski, Hlohovec, Ladislav Holečka, Ladice, Jaroslav Petko, Piešťany

9 - Štefan Duchoň, Ľudovít Konečný, Milan Hajaš, Jožko Moder, František Piška, Nitra, Ivan Tóth, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Peter Bodi, Zbehy, Andrej Švihorík, Báb, Milan Piovarčí st., Lužianky, Ladislav Varga, Topoľnica, Stanislav Majerčík, Golianovo, Marián Piterka, Svätoplukovo, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Ladislav Nagy, Vráble

8 - Pavel Hrnčár, Juraj Lacina, Nitra, Ivan Benčík, Cabaj-Čápor, Ján Štepianský, Hostie, Marián Bachrony, Žitavany, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Irena Petková, Martin n/Ž., Adam Nádaský, Lužianky, Ján Kollár, Zbehy, Lukáš Bennár, Hájske, Štefan Valovič, Rišňovce

7 - Jozef Martinec, Zl. Moravce, Milan Piovarči, Janíkovce, Lukáš Hrozienčik, Č. Kľačany, Martin Bogyo, T. Mlyňany

6 - Martin Ševčík, Nitra, Jozef Šebík, Topoľčianky, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ján Gál, Žirany

5 - Peter Eliáš, Lúčnica, Karin Vodná, Babindol, Martin Peniaško, Nitra, Pavol Mikuš, J. Kostoľany

4 - Marek Viskup, Rumanová, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Štefan Finta, Jarok, Peter Majerčík, Nitra, Ján Babčan, Zbehy

3 - Margita Letková, Nitra, Marián Varga, Sľažany

2 - Kristína Viskupová, Rumanová, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Igor Lieskovský, N. Hrnčiarovce

1 - Martin Kornutij, V. Zálužie, Mário Bucheň, Zl. Moravce

0 - Jozef Chudý, Rumanová, Tibor Berec, V. Lapáš

Vo 4. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov, čo dokázal iba Marián Koreň z Čeľadíc. Vyhráva kartón piva Corgoň 12 od spoločnosti Heineken.

Sedem bodov si pripísalo 11 tipérov: Ľuboš Nagy, Juraj Hamar, Denisa Bakošová, Henrich Richter, Boris Mesároš, Miro Raček, Dušan Podhradský, Juraj Bárek, Tibor Šmitala, Dušan Švehla a Pavol Lieskovský.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Tri základné kroky: Ako sa starať o pacienta s inkontinenciou
  2. 5 prekvapivých vecí, ktoré menia náš svet a ani o tom nevieme
  3. Vlastný biznis? S kvalitným účtom sa živnosť rozbieha ľahšie
  4. Pozrite sa, ako fungujú asistenčné systémy Volkswagenu
  5. Známe osobnosti prezradili, do ktorej krajiny sa nechcú vrátiť
  6. Dokážu dávať škôlkári pozor na ceste? Otestovali sme ich
  7. Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.
  8. Rýchly úver sa dá získať aj bez zložitých zmlúv
  9. Dajme ojazdeným pneumatikám druhú šancu. Nič nás to nestojí...
  10. Sloboda na Slovensku oslavuje 30 rokov
  1. Pozrite sa, ako fungujú asistenčné systémy Volkswagenu
  2. Známe osobnosti prezradili, do ktorej krajiny sa nechcú vrátiť
  3. Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.
  4. Dokážu dávať škôlkári pozor na ceste? Otestovali sme ich
  5. Changes to the Public Procurement Law – Take Two
  6. Tatras guide: A fresh take on the stunning soul of Slovakia
  7. Vlastný biznis? S kvalitným účtom sa živnosť rozbieha ľahšie
  8. Rýchly úver sa dá získať aj bez zložitých zmlúv
  9. Dajme ojazdeným pneumatikám druhú šancu. Nič nás to nestojí...
  10. Róbert Boženík je nový patrón školského turnaja McDonald's Cup
  1. Už iba dnes: Predplatné SME.sk za mimoriadnu cenu 11 657
  2. Hodnotenie profesionála: Aká je dovolenka v Thajsku? 11 416
  3. Vysokoškolský bedeker: Na ktorú univerzitu poslať prihlášku? 10 543
  4. 5 prekvapivých vecí, ktoré menia náš svet a ani o tom nevieme 8 774
  5. Kedy sa vám jazda na LPG oplatí, ako servisovať a kde netankovať 7 921
  6. Ako efektívne doplniť železo? Odpovedá MUDr. Radovan Juríček 7 704
  7. Tri základné kroky: Ako sa starať o pacienta s inkontinenciou 5 104
  8. TOP pätnásť miest v Spojených arabských emirátoch 4 476
  9. 5 najúčinnejších tipov, ako sa zbaviť bolesti hlavy 4 422
  10. Denisa Fedáková: Štyridsiatka nie je vôbec prekážkou 3 918

Hlavné správy z SME | MY Nitra - aktuálne správy

Iné divadlá v novembri 1989 rušili predstavenia, nitrianske bolo v Moskve

V Rusku čítali vyhlásenie, v ktorom sa pripojili k protestom.

Pred vernisážou odhalili na Stene slávy vo foyer DAB mená ďalších významných osobností. Medzi nimi boli aj herci Marián Slovák, Hilda Augustovičová, Žofia Martišová a scénograf František Perger.

Národná banka uviedla na trh zlatú zberateľskú mincu s motívom kniežaťa Mojmíra I.

Mincovňa Kremnica vyrobila 4100 kusov mincí v nominálnej hodnote 100 eur.

Známy zápasník zrazil ženu, za jej smrť dostal podmienku

Prokurátor sa plánuje voči rozsudku odvolať.

Matúš Mečár so svojím obhajcom Ivanom Kochanským.

Právna poradňa: dnes na tému - kataster

Zistili ste chybu na liste vlastníctva a neviete, kto ju má opraviť? A kto túto opravu zaplatí? Zaujíma vás, ako postupovať, ak chcete zriadiť vecné bremeno na váš majetok, aby vás mohli deti doopatrovať vo vašom vlastnom dome? Odpovede nájdete v aktuálnom vydaní týždenníkov MY.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Známy zápasník zrazil ženu, za jej smrť dostal podmienku

Prokurátor sa plánuje voči rozsudku odvolať.

Do Oravskej priehrady spadlo auto, vodič neprežil

Vodičovi sa nepodarilo dostať von z potápajúceho sa auta.

Aktualizované o 15.00

Na Švermovej ulici v Brezne zrazilo auto dve deti

Na mieste zasahovali hasiči, zdravotní záchranári aj polícia. Deti našťastie neutrpeli život ohrozujúce zranenia.

Nový most cez Dunaj otvoria podľa ministra v máji 2020

Most pri Komárne bude najvyšší na celom toku Dunaja.

Vybrali SME

Už ste čítali?