Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 5. kole

V piatom kole až piati tipéri uhádli 9 zápasov. Poradie na čele: 30 - Ľubomír Ballay, 29 - Kristián Krasňanský, Marián Koreň, Dušan Švehla, atď.

Tipéri majú za sebou jednu tretinu súťaže. Tipéri majú za sebou jednu tretinu súťaže. (Zdroj: ki)

Správne tipy 5. kola

FC ViOn - Podbrezová 2:1 1
H. Kráľová - Alekšince 2:4 2
Ivanka - Solčany 0:6 2
H. Saliby - Vlčany 0:2 2
Močenok - Čechynce 1:0 1
Rišňovce - D. Obdokovce 1:0 1
Chrenová - ViOn C/Volkovce 0:4 2
Šurianky - Hájske 4:0 1
Hosťová - Dyčka 1:3 2
Č. Kľačany - Neverice 2:2 X

Poradie po 5. kole

30 - Ľubomír Ballay, Lužianky

29 - Kristián Krasňanský, Nové Sady, Marián Koreň, Čeľadice, Dušan Švehla, Sereď

28 - Vladimír Kompas, Ján Bernát, Nitra, Kristián Varga, Tešedíkovo, Michal Cicák, Pata

27 - Miroslav Vojtek „Ara“, Jozef Andel, Vráble, Juraj Hamar, Klasov, Jozef Labuda, Solčany, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Marián Balko, Kolíňany, Juraj Bárek, Žirany, Árpád Fazekaš, Neded, Štefan Varga, Topoľnica, Tibor Odráška, Šaľa, Štefan Deák, Sľažany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce

Skryť Vypnúť reklamu

26 - Denisa Bakošová, Miro Raček, Miroslav Lieskovský, Slavomír Kotrla, Miroslav Fábry, Nitra, Peter Rajnoha, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Martina Baková, Vráble, Štefan Tóth, Klasov, František Szúsztor, V. Cetín, Stanislav Packa, Močenok, Jozef Filo, Mojmírovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Adriána Kupcová, Čakajovce, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Štefan Mrllák, Šaľa, Ľuboš Rusnák, Lehota, Mária Látečková, Svätoplukovo, Andrejka Božiková, Hosťovce, Jozef Rehuš, Roman Margetin, Rišňovce, Ján Lipovský, Báb, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Drahovský, Michal Hájnik, P. Sady, Jozef Šercel, Váhovce, Filip Dobiáš, Čeľadice, Ladislav Čekey, Pohranice

25 - Matúš Čurgali, Ernest Mako, Andrej Bednárik, Nitra, Pavel Mihálik, Viktor Csizmadia, Peter Zeleňák, Šaľa, Miroslav Kováč, František Prešinský, Vráble, Tibor Horváth, Komjatice, Ladislav Kováč st., Horný Ohaj, Henrich Richter, Jelenec, Štefan Šlosár, Golianovo, Boris Mesároš, Peter Lukáč, Ľubomír Mikula, Lehota, Dušan Bogár, Vlčany, Marián Mateička, Behynce, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Samuel Cigáň, Cabaj-Čápor, Tomáš Snop, M. Lapáš, Marek Behúl, T. Mlyňany, Erik Barát, Žitavany, Csaba Sándor, Daniel Jamrich, Kolíňany, Marián Straňák, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Emil Dubec, Žikava, František Imre, Štefan Török, Branč, Jaroslav Lazor, Báb

Skryť Vypnúť reklamu

24 - Július Michalička ml., Július Michalička st., Matúš Turňa, Ľubomír Turňa, Bohuslav Bene, Júlia Kucharovičová, Vlado Krajčovič, Milan Púčik, Pavol Ďurina, Jozef Hudec st., Ivan Minárik, Jozef Prešinský, Ľubica Tasáryová, Miroslav Belányi, Ernest Szombath, Nitra, Milan Bekéni, Ľuboš Plevka, Emil Tatai, Milan Lazan, Šaľa, Peter Čepček, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Ľuboš Nagy, Jelenec, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Miloš Tonka, M. Vozokany, Tibor Panyik, Matúškovo, Lukáš Bíro, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Peter Pecho, Beladice, Štefan Ambrus, Žihárec, Laci Takács, Dlhá n/V., Vlado Lyžičiar, Podhorany, Filip Deák, Sľažany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Jozef Horňák, Rudolf Látečka, Rišňovce, Peter Zahnaš, Karol Blažovič, Lužianky, Margita Pánisová, D. Krškany, Tibor Šmitala, Čab, Štefan Dubnička, Váhovce, František Kausek, Klasov, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Jozef Martiška, Dražovce, Slavko Mikula, Zbehy, Michaela Benköová, Močenok

Skryť Vypnúť reklamu

23 - Marián Bakoš, Dušan Letko, František Filo, Jakub Bernát, René Daniš, Boris Grežo, Iveta Matejová, Renáta Gutaiová, Marián Barta, Štefan Matesko, Viera Lauková, Ladislav Piška, Monika Skalická, Peter Benca, Jaroslav Belan, Martin Krajčír, Miloš Sýkora, Nitra, Tibor Széker, Miroslav Školník, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Jeremiáš Vnuk, Viliam Félis, Vráble, Adrián Danada, Július Miškovič, Šaľa, Pavol Patkolo, Lúčnica, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Štefan Popelka, Hájske, Tibor Glovenský, Košúty, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Arpád Balogh, Kolárovo, Peter Tuhý, Machulince, Albín Tóth, Čakajovce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Miloš Kukučka, Štefan Mravík, Pavel Babiak, Žitavany, Peter Strieška, Volkovce, Vladimír Kubala, Belince, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Miloš Gál st., Emanuel Maňúch, Žirany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Jozef Králik, T. Mlyňany, František Kunkel, Martin n/Ž., Miroslav Močol, Hlohovec, František Chudý, František Margetin, Rišňovce, Jozef Vodný, Babindol, Marcel Pánis, D. Krškany, František Andraško, Jelenec, Imrich Hrdlica, Báb, Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Samuel Lukáč, Sereď, Štefan Fiala, Branč, Zoltán Jancso, Vlčany, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Zara Čekey, Pohranice, Andrej Hudec, Čeľadice, Ján Árgyusi, Neded

22 - Ľuboš Mičík, Stanislav Gábor, Milan Petráš, Jozef Nermeš st., Marián Benca, El Nino Libay, Vladimír Peško, Daniel Tasáry, Anita Vallová, Juraj Náhlovský, Nitra, Jozef Danada, Tibor Križovič ml., Dezider Vanko, Juraj Csirik, Pavol Uher, Štefan Hipp, Šaľa, Ladislav Baláži, Marián Nemeš, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Gašpar Gál, Ján Kozla, Jozef Gál, Žirany, Imrich Struhár, Radoslav Bajnek, Vráble, Alex Lovaš, Horné Saliby, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Erik Fábry, V. Cetín, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Mário Pánis, Erik Šimák, Dušan Podhradský, D. Krškany, Pavol Bradáč, Miroslav Šiller, Viera Pavelková, Golianovo, Alexander Mikláš, Marek Sabo, Rumanová, Tomáš Švec, Pohranice, Martin Lacika, Milan Greguš, Zbehy, Ivan Kupec, Ivan Tóth, Marek Vlček, Čakajovce, Peter Macháč, Ján Jambor, Jozef Záhorský, Cyril Slamka, Rišňovce, Marek Rajtár, Marta Kunkelová, Martin n/Ž., Zdenko Gálik, Alojz Jenis, Žitavany, Roman Obložinský, Ivanka, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Jozef Sperka, Zl. Moravce, Michal Čery, Jelenec, Jozef Kúdela, V. Dolina, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Jozef Ďurický, Branč, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Milan Roman, Čab, Dušan Irsák, Sereď, Daniel Čerman, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ján Slovák, Bojničky, Anton Viskup, P. Sady, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ľuboš Török, Pata, György Jakubecz, H. Saliby

21 - Stanislav Habáň, Miroslav Brezina, Štefan Zabák, Marián Grman, Milan Borovský, Anton Bulla, Michal Lauko, Jozef Gutai, Ján Hudec, Karol Ryba, Jaroslav Andrášik, Tomáš Levčík, Stanislav Billik, Jarmila Saidová, Dezider Zaujec, Nitra, František Bača, Stanislav Skačan, František Szpevár, Marián Móri, Pavol Javorka, Pavol Sedliačik, Šaľa, Peter Vašek, Filip Guzmický, Roman Vrábel st., Ivanka, Dominik Podbehlý, Gabriela Szökeová, Vráble, Peter Šponiar, Miro Senneš, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Ján Kóssi, Čifáre, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Anton Kĺbik, Mojmírovce, Vladimír Chlpík, Golianovo, Lukáš Mesároš, Lehota, Vincent Hunka, Lužianky, Jaroslav Viskup, Jožko Černý, Juraj Sabo, Rumanová, Milan Minarovič, Behynce, Marián Blaho, Peter Halúzka, Čeľadice, Jozef Šabo, Michal Bedeč, Žitavany, František Maťo, D. Obdokovce, Matúš Vajzer, Báb, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Vladimír Malý, Č. Kľačany, Lukáš Valent, Hosťovce, František Kaufman, Rišňovce, Gabriel Galbavý, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Jaro Fúska, Zbehy, Jozef Čentéš, Róbert Lipecký, Čakajovce, Michal Valášik, Pár. Háje, Viliam Moravčík, Kajal, František Švihorík, P. Sady

20 - Nina Mičíková, Patrik Studený, Jozef Kóša, Pavol Matuščin, Viliam Halla ml., Milan Ružička, Vladimír Nemšovský, Ivanko Magdolen, Pavel Búš, Ľudovít Laca, Peter Solčiansky, Dávid Said, Dominik Slamka, Pavel König, Nitra, Ladislav Molnár, Gabriel Miškovič, Jozef Baláž ml., Jozef Baláž, Miroslav Šiška, Peter Lehocký, Zuzana Ürge, Šaľa, Jozef Masár, Dušan Babocký, Jozef Virág, Patrik Londák, Jakub Chrenko, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Ivan Ďurický, Bartolomej Gulka, Alexander Repta, Milan Fúska, Daniel Lörincz, Branč, Peter Nagy, Jakub Vojtek, Miroslav Vajzer, Vráble, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Jozef Malý, Melek, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Juraj Šranko, Babindol, Milan Roško, Dyčka, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Vojtech Borka, Trstice, Miroslav Kozlík, Dalibor Bradáč, Golianovo, Jozef Barát, Topoľčany, Marián Pauk, Filip Marinov, Rumanová, Ivan Kozár, František Libay, D. Krškany, František Sabo, Vinodol, Stanislav Debnár, Zbehy, Natália Blahová, Čeľadice, Milan Kukučka, Ján Félis, Jozef Baťala, Žitavany, Jozef Holečka, Hosťovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Dušan Petrovič, Obyce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Roman Vrábel ml., František Bálint, Ivanka, František Čaniga, Dražovce, Ivan Lenický, Bohuš Bočák, H. Kráľová, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Gabriel Fazekaš, Neded, Ján Hegyi, Jelka, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Ján Slíž, Beladice, Július Szarka, Topoľnica, Attila Sonlajtner, Žirany, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Viliam Haršányi, P. Úľany, Štefan Lipovský, P. Sady, Ladislav Vass, Baloň

19 - Benjamín Odráška, Alexander Jurík, Marián Mičík, Stanislav Pružinec, Michal Kucharovič, Vladimír Papp, Pavel Čvirik, Richard Karabinoš, Ľubomír Bartakovič, Ján Doboš, Miroslav Muzika, Jozef Nosian, Milan Vörös, Nitra, Tatianna Mifková, Miroslav Mokráš, Peter Hipp, František Szolík, Marián Titka, Michal Hunka, Ján Szöcs, Šaľa, Jozef Hoppan, Karin Vajzerová, Vráble, Ján Dúbravský, Peter Struk, Zl. Moravce, Patrícia Šranková, V. Lapáš, Mária Marušincová, V. Cetín, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Igor Tkáč, Sereď, Emil Žoldoš, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Bernardína Jobková, Čierne Kľačany, Lenka Ribarič, Beladice, Miroslav Havetta ml., Lovce, Peter Korec, Jozef Nikodem, Rišňovce, Csaba Nagy, Ján Jacsa, Žihárec, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Miroslav Drahoš, Hosťovce, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Alexander Kobza, Čechynce, Anna Duczová, H. Kráľová, Vladimír Tasáry, Ivanka, Daniel Ivančík, Adam Bíro, Čakajovce, Tomáš Minarovič, Močenok, Milan Búcora, Nové Sady, Roland Babulic, Mário Slezák, Lukáčovce, Peter Civáň, Golianovo, Martin Kratochvíl, Žitavce

18 - Daniel Mičík, Peter Cyprián, Juraj Urban, Štefan Bede, František Bojda, Miriama Ďurinová, Ľuboš Baranec, František Grom, Pavol Vörös, Mária Königová, Eduard Szabó, Miloš Segéň, Mária Sýkorová, Nitra, Jozef Kučera, Peter Jobbágy, Maximilián Hollý, Peter Gomboš, Marek Sokol, Šaľa, Rudolf Kéri, Eva Lahučká, Ján Školník, Zl. Moravce, Martin Rábek, Vladimír Gombáš st., Močenok, Juraj Sádovský, Žitavce, Ľudmila Verešová, Andrej Vereš, Golianovo, Mária Mesárošová, Andrej Pavel, Lehota, Vladimír Depeš, Rumanová, Imrich Guzmický, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ján Bíro, Stanislav Ivančík, Čakajovce, Dušan Vnučko, D. Krškany, Marek Paukov, Žitavany, Ivan Berec „Putin“, Bohuš Baják, Lužianky, Dušan Gašparík, Machulince, Milan Šlosár, Čab, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Peter Andódi, Dlhá n/V., Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Jana Gálová, Žirany, Peter Odráška, H. Kráľová, Jaroslav Skačan, Žihárec, Dušan Fintor, V. Lapáš, Miloš Remenár, Sereď, Ladislav Kéry, Volkovce, Andrej Repta, Branč, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Július Oláh, Matúškovo, Matej Rajčo, P. Sady, František Lörinc, Lúčnica, Pavol Lieskovský, V. Zálužie

17 - František Hrnčiar st., Dionýz Pecháček, Ľubomír Kralčák, Mária Kóšová, Ladislav Fazekaš, František Benc, Ján Hnilica, Michal Garay, Peter Plandora, František Dedič, Ľuboš Šindler, Roman Hradecký, Ladislav Skalický, Ladislav Pindeš, Marianna Viskupová, Jozef Drobec, Nitra, Miroslav Oslanec, Henrich Benedek, Vráble, Tibor Pittich, Roman Harčár, Šaľa, Miroslav Bédi, Lúčnica, Attila Szolnoki, Dyčka, Ján Kovarčík, Štitáre, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Juraj Dubeň, Lehota, Marek Zeleňák, Radoslav Henček ml., Branč, Imrich Valent, Hosťovce, Edita Libayová, Róbert Jánošík „Dixi“, D. Krškany, Jozef Balla, V. Lapáš, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Štefan Molnár, Preseľany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Andrea Vörösová, Rumanová, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Dušan Gál, Klasov, Ladislav Holečka, Ladice

16 - Roman Sýkora, Igor Kotora, Jozef Ehrenhold, Dominik Bartakovič, František Juhás, Milan Lenčéš, Katarína Billiková, Richard Magušin, Nitra, Jozef Lenčéš, Karol Hlavatý, Šaľa, Ján Golha, Vráble, Juraj Mészáros, Selice, Dezider Lenčéš, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Marián Ábel, Milan Piovarčí st., Lužianky, Anton Kazáň, Ladislav Szekelyi, Branč, Andrej Maťo, Jarok, Michal Hitka, Martin n/Ž., Terka Tasáryová, Pavol Pagáč, Ivanka, Imrich Drozdák, Babindol, Róbert Stareček, Sereď, Janka Danková, Neverice, Jozef Šidó, V. Mača, Milan Božik, Báb, Kornel Gál, Žirany, Július Bradáč, Golianovo, Ján Weselowski, Hlohovec

15 - Štefan Duchoň, Miro Račko, Ľudovít Černek, Ján Kmeťo, Peter Kardoš, Štefan Dékány, Ľudovít Konečný, Igor Drotár, Erich Schober, Nitra, Jozef Sklenár, Jozef Karlubík, Róbert Sedlák, Šaľa, Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Viera Bradáčová, Golianovo, Juraj Holták, D. Krškany, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Jozef Zima, Vráble, Peter Vrabec, Čakajovce, Ivan Tóth, H. Kráľová, Andrea Dobišová, Močenok, Ľuboš Galo, Janíkovce, Magda Čmaradová, Sereď, Juraj Német, D. Lefantovce, Daniel Ondriga, Hlohovec, František Laczko, Tešedíkovo, Ľubomír Králik, Zl. Moravce

14 - Slavomír Brna, Ivan Marci st., Eva Konečná, Jožko Moder, Ján Šimun, František Piška, Ľudovít Kováč, Nitra, Marián Labai, Mankovce, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Štefan Peťovský, Adam Nádaský, Lužianky, Matej Šimko, Močenok, Ladislav Varga, Topoľnica, Jaroslav Petko, Piešťany, Lukáš Hrozienčik, Č. Kľačany

13 - Ján Štepianský, Hostie, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Martin Tesár, D. Krškany, Eva Kováčová, Čifáre, Jozef Martinec, Zl. Moravce, Štefan Valovič, Rišňovce, Milan Piovarči, Janíkovce

12 - Ján Bucheň, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Ľuboš Modzga „Šuker“, Ladislav Nagy, Vráble, Pavel Hrnčár, Nitra, Pavol Šrank, V. Lapáš, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Jozef Kováč ml., Čifáre, Stanislav Majerčík, Golianovo, Ľudovít Desat, Podhorany, Ján Babčan, Zbehy, Martin Bogyo, T. Mlyňany

11 - Katarína Dobiášová, René Matyó, Nitra, Ivan Benčík, Cabaj-Čápor, Jozef Šebík, Topoľčianky, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Sandra Gálová, Ján Gál, Žirany

9 - Peter Bodi, Zbehy, Andrej Švihorík, Báb, Milan Hajaš, Nitra, Marián Piterka, Svätoplukovo

8 - Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Marián Bachrony, Žitavany, Irena Petková, Martin n/Ž., Juraj Lacina, Nitra, Ján Kollár, Zbehy, Lukáš Bennár, Hájske

7 - Igor Lieskovský, N. Hrnčiarovce

6 - Martin Ševčík, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Marián Varga, Sľažany

5 - Peter Eliáš, Lúčnica, Karin Vodná, Babindol, Martin Peniaško, Nitra, Pavol Mikuš, J. Kostoľany

4 - Marek Viskup, Rumanová, Peter Majerčík, Nitra

3 - Margita Letková, Nitra

2 - Kristína Viskupová, Rumanová, Štefan Šmitala, Svätoplukovo

1 - Martin Kornutij, V. Zálužie, Mário Bucheň, Zl. Moravce

0 - Jozef Chudý, Rumanová, Tibor Berec, V. Lapáš

V 5. kole až piati tipéri uhádli 9 zápasov: Jozef Kukliš, Topoľčianky, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Miroslav Školník, Zl. Moravce, Štefan Mrllák, Šaľa, Juraj Náhlovský, Nitra. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Až 37 tipérov si pripísalo 8 bodov.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  4. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  5. Vitajte v postapokalyptickom svete
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  4. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  5. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  6. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Úprava osobného motorového vozidla
  9. Important information for Brazilians living in Slovakia
  10. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 813
  2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 825
  3. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 12 924
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 532
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 942
  6. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 10 680
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 102
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 584
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 495
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 338
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Gunda schudol 20 kíl. Za milióny kopal históriu Sparty a Slovanu

Na nových majiteľov FC Nitra má jednoznačný názor.

Peter Gunda.

Megadrogová zásielka: Holanďanov už previezli do Nitry, vypočúva ich sudkyňa

Cudzincov doviezol vrtuľník, oblečení boli v bielych ochranných overaloch.

Jeden z obvinených Holanďanov na nitrianskom súde.

O stravenkovej petícii rokovali na ministerstve

Iniciátora petície Za zachovanie súčasnej platnej legislatívy v oblasti stravovania zamestnancov Ľubomíra Sečkára s jeho tímom prijala generálna riaditeľka sekcie práce Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR Danica Lehocká.

Psychiater v Nitrianskom kraji mal ordinovať takmer 24 hodín denne

Zdravotnej poisťovni mal lekár spôsobiť škodu za viac ako 110 000 eur.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zoznam odberných miest v Dolnom Kubíne, Námestove, Trstenej a Tvrdošíne

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest na Orave.

Zamestnanec reťazca: Mali sme pozitívnu kolegyňu, musel som ísť aj tak do práce

Aké pocity zažívajú ľudia z prvej línie, sme zisťovali od zamestnanca nemenovaného obchodného reťazca.

Od soboty bude platiť na Slovensku zákaz vychádzania, sú aj výnimky

Pre žiakov druhého stupňa základných škôl sa v pondelok začína dištančné vyučovanie.

Už ste čítali?