Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 6. kole

V 6. kole piati tipéri trafili deväť zápasov. Poradie na čele: 37 - Ľubomír Ballay, 36 - Kristián Krasňanský, Marián Koreň, atď.

Pre kartón piva si prišiel víťaz 5. kola Štefan Mrllák (s dcérou Hankou). Pre kartón piva si prišiel víťaz 5. kola Štefan Mrllák (s dcérou Hankou). (Zdroj: vm)

Správne tipy 6. kola

Sereď - Dun. Streda 0:5 2
Senica - FC Nitra 4:1 1
V. Zálužie - Pata 2:2 X
Jacovce - Lapáš 2:3 2
Kovarce - Báb 3:2 1
M. Dvorníky - Šoporňa 1:6 2
Klasov - Výčapy-Opatovce 5:0 1
Cabaj-Čápor - Svätoplukovo 1:5 2
Dyčka - Vinodol 2:1 1
Mostová - Jelka 1:2 2

Poradie po 6. kole

37 - Ľubomír Ballay, Lužianky

36 - Kristián Krasňanský, Nové Sady, Marián Koreň, Čeľadice

35 - Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Štefan Deák, Sľažany, Dušan Švehla, Sereď

34 - Vladimír Kompas, Ján Bernát, Nitra, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Kristián Varga, Tešedíkovo, Peter Lukáč, Lehota, Ján Lipovský, Jaroslav Lazor, Báb, Michal Cicák, Pata

Skryť Vypnúť reklamu

33 - Štefan Tóth, Klasov, František Szúsztor, V. Cetín, Jozef Andel, Vráble, Dušan Bogár, Vlčany, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Ľuboš Rusnák, Lehota, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Mária Látečková, Svätoplukovo, Andrejka Božiková, Hosťovce, Juraj Bárek, Žirany, Miroslav Fábry, Nitra, Jozef Drahovský, P. Sady, Filip Dobiáš, Čeľadice, Tibor Odráška, Šaľa, Roman Margetin, Rišňovce, Ladislav Čekey, Pohranice

32 - Denisa Bakošová, Slavomír Kotrla, Matúš Čurgali, Nitra, Henrich Richter, Jelenec, Stanislav Packa, Močenok, Štefan Šlosár, Golianovo, Marián Mateička, Behynce, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Csaba Sándor, Kolíňany, Margita Pánisová, D. Krškany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Šercel, Váhovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce

Skryť Vypnúť reklamu

31 - Pavel Mihálik, Milan Lazan, Šaľa, Ľuboš Nagy, Jelenec, Juraj Hamar, Klasov, František Prešinský, Vráble, Peter Pecho, Beladice, Adriána Kupcová, Čakajovce, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Vlado Lyžičiar, Podhorany, Tomáš Snop, M. Lapáš, Filip Deák, Sľažany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Marek Behúl, T. Mlyńany, Marián Balko, Kolíňany, Jozef Rehuš, Rudolf Látečka, Rišňovce, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Peter Zahnaš, Lužianky, Jozef Prešinský, Ernest Szombath, Nitra, Štefan Varga, Topoľnica, Emanuel Maňúch, Žirany, Ľubomír Mikula, Lehota

30 - Július Michalička ml., Július Michalička st., Ľubomír Turňa, Ľuboš Mičík, Miro Raček, Miroslav Lieskovský, Vlado Krajčovič, Milan Púčik, Boris Grežo, Pavol Ďurina, Ladislav Piška, Nitra, Martina Baková, Miroslav Kováč, Viliam Félis, Vráble, Miloš Kukučka, Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Mrllák, Peter Zeleňák, Šaľa, Tibor Horváth, Komjatice, Ladislav Kováč st., Horný Ohaj, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Miloš Tonka, M. Vozokany, Tibor Panyik, Matúškovo, Boris Mesároš, Lehota, Jozef Filo, Mojmírovce, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Štefan Ambrus, Žihárec, Samuel Cigáň, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Laci Takács, Dlhá n/V., Miroslav Školník, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Ivan Tóth, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Daniel Jamrich, Kolíňany, Marián Straňák, H. Kráľová, Štefan Dubnička, Váhovce, Štefan Fiala, Branč, Karol Blažovič, Lužianky, Jozef Martiška, Dražovce, Michaela Benköová, Močenok

Skryť Vypnúť reklamu

29 - Matúš Turňa, Jozef Nermeš st., Bohuslav Bene, Štefan Matesko, Daniel Tasáry, Andrej Bednárik, Peter Benca, Juraj Náhlovský, Nitra, Ľuboš Plevka, Viktor Csizmadia, Štefan Hipp, Šaľa, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Erik Fábry, V. Cetín, Pavol Bradáč, Miroslav Šiller, Golianovo, Arpád Balogh, Kolárovo, Peter Tuhý, Machulince, Martin Lacika, Slavko Mikula, Zbehy, Ivan Kupec, Albín Tóth, Čakajovce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Peter Čepček, Zl. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Andrej Hudec, Čeľadice, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Erik Barát, Žitavany, Jozef Horňák, Jozef Záhorský, Rišňovce, Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Árpád Fazekaš, Neded, Tibor Šmitala, Čab, Samuel Lukáč, Sereď, Emil Dubec, Žikava, František Kausek, Klasov, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Michal Hájnik, Anton Viskup, P. Sady, František Imre, Štefan Török, Branč, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Zara Čekey, Pohranice, Tibor Glovenský, Košúty, Gabriela Szökeová, Vráble

28 - Marián Bakoš, Stanislav Habáň, Štefan Zabák, Marián Grman, Dušan Letko, Stanislav Gábor, František Filo, Júlia Kucharovičová, Iveta Matejová, Renáta Gutaiová, Ján Hudec, Ivan Minárik, Ľubica Tasáryová, Ernest Mako, Miloš Sýkora, Nitra, Milan Bekéni, Adrián Danada, Július Miškovič, Šaľa, Jeremiáš Vnuk, Radoslav Bajnek, Jakub Vojtek, Vráble, Tibor Széker, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Peter Vašek, Roman Obložinský, Ivanka, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Alex Lovaš, Horné Saliby, Pavol Patkolo, Lúčnica, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Alexander Mikláš, Rumanová, Tomáš Švec, Pohranice, Lukáš Bíro, Marek Vlček, Čakajovce, Vladimír Kubala, Belince, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Miloš Gál st., Žirany, Michal Bedeč, Alojz Jenis, Žitavany, Matúš Vajzer, Imrich Hrdlica, Báb, František Kunkel, Martin n/Ž., Erik Šimák, Marcel Pánis, D. Krškany, Michal Čery, František Andraško, Jelenec, Jozef Kúdela, V. Dolina, František Kaufman, František Margetin, Rišňovce, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Peter Halúzka, Čeľadice, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ján Slovák, Bojničky, Ján Árgyusi, Neded

27 - Milan Borovský, Anton Bulla, Milan Petráš, René Daniš, Richard Karabinoš, Karol Ryba, Viera Lauková, Vladimír Peško, Miroslav Belányi, Nitra, Jozef Danada, Tibor Križovič ml., Emil Tatai, Marián Móri, Pavol Uher, Šaľa, Peter Šponiar, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Ján Kóssi, Čifáre, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Mário Pánis, Dušan Podhradský, D. Krškany, Miroslav Kozlík, Vladimír Chlpík, Golianovo, Lukáš Mesároš, Lehota, Jozef Labuda, Solčany, Jožko Černý, Rumanová, Milan Minarovič, Behynce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Štefan Mravík, Žitavany, František Maťo, Daniel Čerman, D. Obdokovce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Tomáš Karácsony, Váhovce, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Jozef Králik, T. Mlyňany, Lukáš Valent, Hosťovce, Roman Vrábel st., František Bálint, Ivanka, Miroslav Močol, Hlohovec, Jozef Gál, Attila Sonlajtner, Žirany, Jozef Vodný, Babindol, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Milan Greguš, Zbehy, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Róbert Lipecký, Čakajovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Michal Valášik, Pár. Háje, Dušan Irsák, Sereď, Zoltán Jancso, Vlčany, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Ladislav Vass, Baloň, Ľuboš Török, Pata

26 - Patrik Studený, Miroslav Brezina, Michal Lauko, Pavel Matuščin, El Nino Libay, Jozef Gutai, Jozef Hudec st., Marián Barta, Tomáš Levčík, Monika Skalická, Stanislav Billik, Anita Vallová, Jaroslav Belan, Martin Krajčír, Ľudovít Laca, Peter Solčiansky, Dezider Zaujec, Pavel König, Nitra, Jozef Virág, Patrik Londák, Jozef Sperka, Jakub Chrenko, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Dezider Vanko, Stanislav Skačan, František Szpevár, Juraj Csirik, Šaľa, Imrich Struhár, Dominik Podbehlý, Vráble, Attila Szolnoki, Milan Roško, Dyčka, Štefan Popelka, Hájske, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Vojtech Borka, Trstice, Ján Kozla, Žirany, Marián Pauk, Juraj Sabo, Marek Sabo, Rumanová, Filip Guzmický, Roman Vrábel ml., Ivanka, Natália Blahová, Čeľadice, Jozef Šabo, Žitavany, Bernardína Jobková, Čierne Kľačany, Viera Pavelková, Dalibor Bradáč, Golianovo, Ján Jambor, Cyril Slamka, Rišňovce, Dušan Petrovič, Obyce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Marta Kunkelová, Martin n/Ž., Ivan Lenický, Anna Duczová, H. Kráľová, Tibor Bene, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Milan Roman, Čab, Ján Hegyi, Jelka, Viliam Moravčík, Kajal, Ján Slíž, Beladice, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Viliam Haršányi, P. Úľany, Martin Kratochvíl, Žitavce

25 - Alexander Jurík, Vladimír Papp, Pavel Čvirik, Marián Benca, Ján Hnilica, Ľubomír Bartakovič, Jaroslav Andrášik, Jozef Nosian, Jarmila Saidová, Dávid Said, Dominik Slamka, Eduard Szabó, Nitra, František Bača, Miroslav Mokráš, Pavol Javorka, Pavol Sedliačik, Jozef Baláž, Miroslav Šiška, Peter Lehocký, Šaľa, Ivan Ďurický, Alexander Repta, Branč, Peter Nagy, Miroslav Vajzer, Vráble, Gašpar Gál, Žirany, Ľudmila Verešová, Andrej Vereš, Golianovo, Jozef Barát, Topoľčany, Vincent Hunka, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Ivan Kozár, František Libay, D. Krškany, Stanislav Debnár, Zbehy, Marián Blaho, Čeľadice, Jozef Holečka, Hosťovce, Peter Macháč, Jozef Nikodem, Rišňovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Zdenko Gálik, Žitavany, Ján Dúbravský, Zl. Moravce, Miroslav Havetta ml., Lovce, Csaba Nagy, Žihárec, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Gabriel Galbavý, Bohuš Bočák, H. Kráľová, Ladislav Babóti, Vlčany, Gabriel Fazekaš, Neded, Dušan Fintor, V. Lapáš, Juraj Német, D. Lefantovce, Adam Bíro, Čakajovce, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Roland Babulic, Lukáčovce, Štefan Lipovský, P. Sady, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ondrej Kozolka, Volkovce, György Jakubecz, H. Saliby

24 - František Hrnčiar st., Nina Mičíková, Marián Mičík, Viliam Halla ml., Stanislav Pružinec, Michal Kucharovič, Štefan Bede, Vladimír Nemšovský, Mária Sýkorová, Nitra, Ladislav Molnár, Gabriel Miškovič, Jozef Baláž ml., Peter Hipp, Marek Sokol, Zuzana Ürge, Šaľa, Jozef Masár, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Martin Rábek, Tomáš Minarovič, Močenok, Jozef Malý, Melek, Mária Marušincová, V. Cetín, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Juraj Šranko, Babindol, Juraj Sádovský, Žitavce, Igor Tkáč, Sereď, Anton Kĺbik, Mojmírovce, Milan Kukučka, Žitavany, Bohuš Baják, Lužianky, Juraj Dubeň, Lehota, Lenka Ribarič, Beladice, Dušan Gašparík, Machulince, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., František Čaniga, Dražovce, Alexander Kobza, Čechynce, Bartolomej Gulka, Andrej Repta, Milan Fúska, Branč, Róbert Jánošík „Dixi“, D. Krškany, Peter Odráška, H. Kráľová, Filip Marinov, Rumanová, Daniel Ivančík, Čakajovce, Jaro Fúska, Zbehy, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Eva Kováčová, Čifáre, Mário Slezák, Lukáčovce, František Švihorík, P. Sady, Peter Civáň, Golianovo, Gabriel Chrenko, V. Dolina

23 - Benjamín Odráška, Jakub Bernát, Jozef Kóša, Peter Cyprián, Juraj Urban, František Benc, Milan Ružička, Ľuboš Baranec, Miroslav Muzika, Ivanko Magdolen, Nitra, Peter Jobbágy, František Szolík, Marián Titka, Michal Hunka, Ján Szöcs, Šaľa, Rudolf Kéri, Eva Lahučká, Ján Školník, Zl. Moravce, Miroslav Bédi, František Lörinc, Lúčnica, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Mária Mesárošová, Lehota, Ján Bíro, Čakajovce, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Emil Žoldoš, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Dušan Vnučko, D. Krškany, Ján Félis, Jozef Baťala, Žitavany, Peter Korec, František Chudý, Rišňovce, Andrej Maťo, Jarok, Karin Vajzerová, Vráble, Ján Jacsa, Žihárec, Imrich Valent, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Ľuboš Galo, Janíkovce, Milan Búcora, Nové Sady, Miloš Remenár, Sereď, Ladislav Kéry, Volkovce, Július Szarka, Topoľnica, Daniel Lörincz, Branč, Dušan Gál, Klasov

22 - Dionýz Pecháček, Daniel Mičík, Ladislav Fazekaš, Ľuboš Šindler, Ján Doboš, Jozef Drobec, Nitra, Maximilián Hollý, Peter Gomboš, Roman Harčár, Šaľa, Miroslav Oslanec, Vráble, Marek Paukov, Žitavany, Milan Šlosár, Čab, Vladimír Gombáš st., Močenok, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Peter Struk, Zl. Moravce, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Andrej Pavel, Lehota, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Jozef Balla, V. Lapáš, Jozef Ďurický, Branč, Stanislav Ivančík, Čakajovce, Jaroslav Skačan, Žihárec, Július Oláh, Matúškovo, Matej Rajčo, P. Sady, Július Bradáč, Golianovo, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ladislav Holečka, Ladice

21 - Roman Sýkora, Štefan Duchoň, Ľubomír Kralčák, Ľudovít Černek, Jozef Ehrenhold, František Bojda, Miriama Ďurinová, František Dedič, Milan Lenčéš, Roman Hradecký, Katarína Billiková, František Grom, Marianna Viskupová, Jožko Moder, Pavol Vörös, Milan Vörös, Mária Königová, František Piška, Miloš Segéň, Nitra, Jaroslav Viskup, Vladimír Depeš, Rumanová, Imrich Guzmický, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ján Golha, Jozef Hoppan, Vráble, Patrícia Šranková, V. Lapáš, František Sabo, Vinodol, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Marián Ábel, Lužianky, Jozef Kučera, Šaľa, Marek Zeleňák, Branč, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Edita Libayová, D. Krškany, Jana Gálová, Žirany, Magda Čmaradová, Sereď, František Laczko, Tešedíkovo, Štefan Molnár, Preseľany, Jozef Šidó, V. Mača

20 - Slavomír Brna, Ján Kmeťo, Michal Garay, František Juhás, Peter Plandora, Ľudovít Konečný, Erich Schober, Ladislav Pindeš, Pavel Búš, Richard Magušin, Ľudovít Kováč, Nitra, Jozef Karlubík, Tibor Pittich, Šaľa, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Juraj Mészáros, Selice, Juraj Holták, D. Krškany, Anton Kazáň, Branč, Peter Vrabec, Čakajovce, Ivan Tóth, H. Kráľová, Milan Piovarčí st., Lužianky, Terka Tasáryová, Pavol Pagáč, Ivanka, Imrich Drozdák, Babindol, Róbert Stareček, Sereď, Ladislav Varga, Topoľnica, Janka Danková, Neverice, Daniel Ondriga, Hlohovec, Milan Božik, Báb, Kornel Gál, Žirany, Andrea Vörösová, Rumanová, Henrich Benedek, Vráble

19 - Miro Račko, Mária Kóšová, Eva Konečná, Igor Drotár, Ladislav Skalický, Nitra, Tatianna Mifková, Jozef Lenčéš, Róbert Sedlák, Karol Hlavatý, Šaľa, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Adam Nádaský, Lužianky, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Ladislav Szekelyi, Branč, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ján Weselowski, Hlohovec, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Milan Piovarči, Janíkovce, Jaroslav Petko, Piešťany

18 - Peter Kardoš, Štefan Dékány, Nitra, Viera Bradáčová, Golianovo, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Jozef Zima, Vráble, Peter Andódi, Dlhá n/V., Andrea Dobišová, Močenok

17 - Pavol Šrank, V. Lapáš, Ján Kovarčík, Štitáre, Ján Štepianský, Hostie, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Radoslav Henček ml., Branč, Sandra Gálová, Žirany, Jozef Kováč ml., Čifáre, Ján Šimun, Nitra

16 - Igor Kotora, Dominik Bartakovič, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Nitra, Ľubomír Novota, Jozef Martinec, Zl. Moravce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Štefan Valovič, Rišňovce, Ladislav Nagy, Vráble, Ján Gál, Žirany, Ján Babčan, Zbehy, Martin Bogyo, T. Mlyňany

15 - Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Jozef Sklenár, Šaľa, Ivan Benčík, Cabaj-Čápor

14 - Ivan Marci st., Pavel Hrnčár, Nitra, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Štefan Peťovský, Lužianky, Matej Šimko, Močenok, Lukáš Hrozienčik, Č. Kľačany

13 - Irena Petková, Martin n/Ž., Martin Tesár, D. Krškany, Stanislav Majerčík, Golianovo, Igor Lieskovský, N. Hrnčiarovce

12 - Ján Bucheň, Zl. Moravce, Ľudovít Desat, Podhorany

11 - Katarína Dobiášová, René Matyó, Nitra, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Marián Piterka, Svätoplukovo

10 - Marián Varga, Sľažany

9 - Peter Bodi, Zbehy, Andrej Švihorík, Báb, Milan Hajaš, Nitra

8 - Juraj Lacina, Margita Letková, Nitra, Marián Bachrony, Žitavany, Ján Kollár, Zbehy, Lukáš Bennár, Hájske

6 - Martin Ševčík, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce

5 - Peter Eliáš, Lúčnica, Karin Vodná, Babindol, Martin Peniaško, Nitra, Pavol Mikuš, J. Kostoľany, Vladimír Kováč, Lovce

4 - Marek Viskup, Rumanová, Štefan Finta, Jarok, Peter Majerčík, Nitra, Jaroslav Šabo, Zl. Moravce

3 - Ivan Bradáč, Golianovo

2 - Kristína Viskupová, Rumanová, Štefan Šmitala, Svätoplukovo

1 - Martin Kornutij, V. Zálužie, Mário Bucheň, Zl. Moravce

0 - Jozef Chudý, Rumanová, Tibor Berec, V. Lapáš

V 6. kole piati tipujúci trafili 9 zápasov:

Attila Szolnoki, Dyčka, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Peter Lukáč, Lehota, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce a Jaroslav Lazor, Báb.

Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň (od spoločnosti Heineken), sa dozviete v utorňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Home (ale aj) Office
  2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  4. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  5. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  6. Zelená Bratislava
  7. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  8. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  9. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  10. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  1. Počas pandémie je dôležité aj správne kúrenie
  2. Bezbariérové vozidlo
  3. Na NFŠ môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19
  4. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Zelená Bratislava
  7. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  8. Ruža zmeny
  9. Úpravy automobilov pre ZŤP
  10. No Finish Line v Bratislave sa presúva do virtuálneho priestoru
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 28 970
  2. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 16 211
  3. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 960
  4. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 13 788
  5. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 12 544
  6. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 109
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 587
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 181
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 121
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 8 897
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hovoria mu aj simulant a súkromník. Nech sa príde Messi pozrieť na mňa, smeje sa

Seredský rodák má v piatej lige Juh bilanciu viac ako jeden strelený gól na zápas. Odstaviť kompletne šport na amatérskej úrovni je choré, hovorí.

Martin Hindák - na snímke vľavo z roku 2005, v strede ako reprezentant SR v plážovom futbale a vpravo po úspechu v rakúskej regionálnej lige.

V nitrianskej nemocnici je 61 infikovaných zdravotníkov, testujú všetkých pacientov

Pre COVID pacientov vyčlení nemocnica ďalšie poschodie v chirurgickom pavilóne. Plánované zákroky od dnešného dňa redukuje.

Chirurgický (vľavo) a liečebný pavilón.
Jaroslav Dóczy.

Mesto Nitra sčítalo už sto percent svojich domov a bytov

Do systému sčítania domov a bytov vstúpilo v Nitrianskom kraji zatiaľ 352 z celkového počtu 354 obcí. Celkovo je v regióne sčítaných 69 percent.

Ilustračná snímka bytového domu.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Vojaci kontrolujú miesta určené na testovanie Oravcov

Samosprávy musia do piatka rána pripraviť priestory, kde sa uskutočnia odbery. Oravcov budú testovať trikrát.

V nemocnici v Čadci zomrel pacient na COVID-19

Čadca je červeným okresom, Kysucké Nové Mesto ostáva oranžovým.

Už ste čítali?