Piatok, 9. december, 2022 | Meniny má Izabela

Tipovacia súťaž - poradie po 7. kole

Víťazom 9. kola je Marek Rajtár z Martina n/Ž., ktorý uhádol 9 zápasov. Poradie na čele: 42 - Ľubomír Ballay; 41 - Kristián Krasňanský, Štefan Deák, Marián Koreň, atď.

Kartón piva Corgoň si odniesol Jaroslav Lazor z Bábu. Ako správny fanúšik prišiel v tričku ŠK Báb. Kartón piva Corgoň si odniesol Jaroslav Lazor z Bábu. Ako správny fanúšik prišiel v tričku ŠK Báb. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 7. kola

FC Nitra - FC ViOn 2:2 X
Ivanka - V. Zálužie 0:3 2
Zlaté Klasy - Vlčany 1:2 2
Čakajovce - Čechynce 1:1 X
Janíkovce - D. Obdokovce 3:2 1
Močenok - ViOn C/Volkovce 2:1 1
Betonáris Šaľa - Veľký Cetín 2:6 2
D. Lefantovce - D. Krškany nehrali
Velčice - Machulince 2:4 2
Veľká Mača - Mostová 5:2 1
V. Ludince - ViOn B Vráble 0:0 X

Poradie po 7. kole:

42 - Ľubomír Ballay, Lužianky

41 - Kristián Krasňanský, Nové Sady, Štefan Deák, Sľažany, Marián Koreň, Čeľadice

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

40 - Kristián Varga, Tešedíkovo, Ľuboš Rusnák, Lehota, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Drahovský, P. Sady, Michal Cicák, Pata

SkryťVypnúť reklamu

39 - Jozef Andel, Vráble, Henrich Richter, Jelenec, Dušan Bogár, Vlčany, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Peter Lukáč, Lehota, Dušan Švehla, Sereď, Stanislav Babocký, T. Mlyňany

38 - Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, František Szúsztor, V. Cetín, Vladimír Kompas, Nitra, Jozef Labuda, Solčany, Marián Mateička, Behynce, Mária Látečková, Svätoplukovo, Ján Lipovský, Báb, Filip Dobiáš, Čeľadice, Roman Margetin, Rišňovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce

37 - Boris Grežo, Miroslav Fábry, Ernest Szombath, Nitra, Štefan Tóth, Klasov, Stanislav Packa, Močenok, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Filip Deák, Sľažany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Andrejka Božiková, Hosťovce, Marek Behúl, T. Mlyńany, Jozef Rehuš, Rudolf Látečka, Rišňovce, Margita Pánisová, D. Krškany, Ladislav Čekey, Pohranice, Jaroslav Lazor, Báb, Erik Barát, Žitavany

SkryťVypnúť reklamu

36 - Denisa Bakošová, Július Michalička st., Ľubomír Turňa, Slavomír Kotrla, Matúš Čurgali, Ladislav Piška, Nitra, František Prešinský, Viliam Félis, Vráble, Pavel Mihálik, Milan Lazan, Tibor Odráška, Šaľa, Jozef Paukov, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Štefan Šlosár, Golianovo, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Peter Strieška, Volkovce, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Peter Pecho, Beladice, Roman Obložinský, Ivanka, Laci Takács, Dlhá n/V., Csaba Sándor, Kolíňany, Peter Zahnaš, Lužianky, Juraj Bárek, Emanuel Maňúch, Žirany, Marián Straňák, H. Kráľová, Samuel Lukáč, Sereď, Jozef Šercel, Váhovce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo

35 - Július Michalička ml., Ján Bernát, Pavol Ďurina, Jozef Prešinský, Daniel Tasáry, Nitra, Martina Baková, Vráble, Ľuboš Nagy, Jelenec, Juraj Hamar, Klasov, Marián Nemeš, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Pavel Babiak, Žitavany, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Ľuboš Plevka, Šaľa, Štefan Ambrus, Žihárec, Ivan Tóth, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Karol Blažovič, Lužianky, Anton Viskup, P. Sady, Jozef Martiška, Dražovce, Štefan Török, Branč, Ľubomír Mikula, Lehota

SkryťVypnúť reklamu

34 - Stanislav Habáň, Štefan Zabák, Matúš Turňa, Ľuboš Mičík, Miroslav Lieskovský, Vlado Krajčovič, Milan Púčik, Iveta Matejová, Ján Hudec, Andrej Bednárik, Miroslav Belányi, Juraj Náhlovský, Nitra, Miroslav Kováč, Gabriela Szökeová, Vráble, Kristián Frajka, Miroslav Školník, Zl. Moravce, Tibor Horváth, Komjatice, Erik Fábry, V. Cetín, Miloš Tonka, M. Vozokany, Tibor Panyik, Matúškovo, Tibor Glovenský, Košúty, Mário Pánis, D. Krškany, Pavol Bradáč, Miroslav Šiller, Golianovo, Arpád Balogh, Kolárovo, Peter Tuhý, Machulince, Albín Tóth, Adriána Kupcová, Čakajovce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Andrej Hudec, Čeľadice, Vladimír Kubala, Belince, Michal Bedeč, Žitavany, Štefan Mrllák, Šaľa, Samuel Cigáň, Cabaj-Čápor, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Tomáš Snop, M. Lapáš, Marián Balko, Kolíňany, Jozef Horňák, František Margetin, Rišňovce, František Andraško, Jelenec, Imrich Hrdlica, Báb, Árpád Fazekaš, Neded, Tibor Šmitala, Čab, Emil Dubec, Žikava, Štefan Dubnička, Váhovce, František Kausek, Klasov, Štefan Varga, Topoľnica, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Štefan Fiala, František Imre, Branč

33 - Miro Raček, Jozef Nermeš st., Júlia Kucharovičová, Ľubica Tasáryová, Ernest Mako, Peter Benca, Nitra, Tibor Križovič ml., Július Miškovič, František Bača, Emil Tatai, Marián Móri, Pavol Uher, Peter Zeleňák, Štefan Hipp, Šaľa, Peter Vašek, Roman Vrábel st., Ivanka, Jeremiáš Vnuk, Jakub Vojtek, Vráble, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Ján Kóssi, Čifáre, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Jaroslav Viskup, Rumanová, Jozef Filo, Mojmírovce, Miro Senneš, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Lukáš Bíro, Marek Vlček, Čakajovce, Martin Lacika, Slavko Mikula, Zbehy, Peter Čepček, Zl. Moravce, Miloš Kukučka, Žitavany, Anton Bapčány, Daniel Čerman, D. Obdokovce, Vladimír Gombáš ml., Michaela Benköová, Močenok, Tomáš Karácsony, Váhovce, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Erik Šimák, D. Krškany, Miroslav Močol, Hlohovec, František Kaufman, Jozef Záhorský, Rišňovce, Jozef Vodný, Babindol, Dušan Irsák, Sereď, Michal Hájnik, P. Sady, Zara Čekey, Pohranice, Ján Árgyusi, Neded, Martin Kratochvíl, Žitavce

32 - Marián Grman, Dušan Letko, Anton Bulla, Stanislav Gábor, Michal Lauko, Pavel Matuščin, Bohuslav Bene, René Daniš, Richard Karabinoš, Ivan Minárik, Štefan Matesko, Viera Lauková, Tomáš Levčík, Stanislav Billik, Peter Solčiansky, Nitra, Viktor Csizmadia, Stanislav Skačan, Juraj Csirik, Šaľa, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Alex Lovaš, Horné Saliby, Ladislav Kováč st., Horný Ohaj, Pavol Patkolo, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Miroslav Kozlík, Golianovo, Boris Mesároš, Lehota, Jožko Černý, Rumanová, Milan Minarovič, Behynce, Ivan Kupec, Čakajovce, Miloš Gál st., Jozef Gál, Žirany, Jozef Virág, Zl. Moravce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Matúš Vajzer, Báb, Jozef Králik, T. Mlyňany, František Kunkel, Martin n/Ž., Michal Čery, Jelenec, Jozef Kúdela, V. Dolina, Gabriel Lešš, Bohuš Bočák, H. Kráľová, Tibor Bene, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Daniel Jamrich, Kolíňany, Michal Valášik, Pár. Háje, Alfonz Ondrejmiška, Machulince

31 - Marián Bakoš, František Filo, Renáta Gutaiová, Karol Ryba, Jaroslav Andrášik, Anita Vallová, Jaroslav Belan, Miloš Sýkora, Eduard Szabó, Nitra, Milan Bekéni, Jozef Danada, Šaľa, Tibor Széker, Patrik Londák, Zl. Moravce, Dominik Podbehlý, Vráble, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Vladimír Chlpík, Golianovo, Alexander Mikláš, Rumanová, František Maťo, D. Obdokovce, Alojz Jenis, Žitavany, Marcel Pánis, Dušan Podhradský, D. Krškany, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Jozef Čentéš, Róbert Lipecký, Čakajovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Gabriel Fazekaš, Neded, Ján Hegyi, Jelka, Zoltán Jancso, Vlčany, Ján Slovák, Bojničky, Štefan Lipovský, P. Sady, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Ladislav Vass, Baloň, Ľuboš Török, Pata

30 - Alexander Jurík, Miroslav Brezina, Milan Borovský, Marián Mičík, Jozef Gutai, Jozef Hudec st., Monika Skalická, Ľudovít Laca, Jarmila Saidová, Dominik Slamka, Nitra, Dezider Vanko, František Szpevár, Miroslav Šiška, Šaľa, Ivan Ďurický, Andrej Repta, Alexander Repta, Branč, Jozef Sperka, Jakub Chrenko, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Imrich Struhár, Radoslav Bajnek, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Vojtech Borka, Trstice, Ján Kozla, Attila Sonlajtner, Žirany, Ľudmila Verešová, Dalibor Bradáč, Golianovo, Jozef Barát, Topoľčany, Filip Guzmický, Ivanka, Tomáš Švec, Pohranice, Ivan Kozár, D. Krškany, Stanislav Debnár, Milan Greguš, Zbehy, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Štefan Mravík, Žitavany, Bernardína Jobková, Čierne Kľačany, Jozef Kubáň, Alekšince, Dušan Gašparík, Machulince, Andrej Maťo, Jarok, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Lukáš Valent, Hosťovce, Juraj Sabo, Marek Sabo, Rumanová, Ivan Lenický, H. Kráľová, Dušan Fintor, V. Lapáš, Ján Slíž, Beladice, Peter Halúzka, Čeľadice, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ondrej Kozolka, Volkovce

29 - Milan Petráš, Michal Kucharovič, El Nino Libay, Ján Hnilica, Marián Barta, Vladimír Peško, Martin Krajčír, Dávid Said, Dezider Zaujec, Nitra, Gabriel Miškovič, Peter Hipp, Pavol Sedliačik, Marek Sokol, Ján Szöcs, Zuzana Ürge, Šaľa, Ján Dúbravský, Peter Struk, Zl. Moravce, Jozef Malý, Melek, Mária Marušincová, V. Cetín, Milan Roško, Dyčka, Andrej Vereš, Peter Civáň, Golianovo, Marián Pauk, Rumanová, Natália Blahová, Marián Blaho, Čeľadice, Milan Kukučka, Jozef Šabo, Zdenko Gálik, Žitavany, Jozef Holečka, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Peter Macháč, Ján Jambor, Cyril Slamka, Jozef Nikodem, Rišňovce, Milan Šlosár, Milan Roman, Čab, Csaba Nagy, Žihárec, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Roman Vrábel ml., Ivanka, František Čaniga, Dražovce, Róbert Jánošík „Dixi“, D. Krškany, Anna Duczová, Peter Odráška, H. Kráľová, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Viliam Moravčík, Kajal, Roland Babulic, Lukáčovce, Viliam Haršányi, P. Úľany, František Švihorík, P. Sady, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor

28 - František Hrnčiar st., Patrik Studený, Nina Mičíková, Jakub Bernát, Jozef Kóša, Viliam Halla ml., Stanislav Pružinec, Ivan Marci st., Pavel Búš, Nitra, Adrián Danada, Miroslav Mokráš, Pavol Javorka, Jozef Baláž, Peter Lehocký, Šaľa, Peter Nagy, Miroslav Vajzer, Vráble, Jozef Masár, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Igor Tkáč, Miloš Remenár, Sereď, Anton Kĺbik, Mojmírovce, Vincent Hunka, Lužianky, Ján Bíro, Daniel Ivančík, Adam Bíro, Čakajovce, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Viera Pavelková, Golianovo, Juraj Dubeň, Andrej Pavel, Lehota, Dušan Petrovič, Obyce, Miroslav Havetta ml., Lovce, Peter Korec, František Chudý, Rišňovce, Marta Kunkelová, Martin n/Ž., František Libay, D. Krškany, Alexander Kobza, Čechynce, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Radoslav Henček ml., Milan Fúska, Branč, Eva Kováčová, Čifáre, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Mário Slezák, Lukáčovce, György Jakubecz, H. Saliby, František Lörinc, Lúčnica, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Dušan Gál, Klasov

27 - Dionýz Pecháček, Vladimír Papp, Marián Benca, Ladislav Fazekaš, Štefan Bede, František Dedič, Miroslav Muzika, Vladimír Nemšovský, Jozef Nosian, Marianna Viskupová, Pavol Vörös, František Piška, Mária Sýkorová, Nitra, Jozef Baláž ml., Tibor Pittich, Roman Harčár, Šaľa, Dušan Babocký, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Lukáš Mesároš, Lehota, Dušan Vnučko, D. Krškany, Bohuš Baják, Lužianky, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Bartolomej Gulka, Daniel Lörincz, Branč, Jozef Balla, V. Lapáš, Jana Gálová, Žirany, Vladimír Tasáry, František Bálint, Ivanka, Filip Marinov, Rumanová, Jaro Fúska, Zbehy, Ľuboš Galo, Janíkovce, Tomáš Minarovič, Močenok, Jaroslav Skačan, Žihárec, Milan Búcora, Nové Sady, Július Bradáč, Golianovo, Marián Labai, Mankovce

26 - Roman Sýkora, Juraj Urban, František Benc, Ľubomír Bartakovič, Igor Drotár, Ľuboš Šindler, Ivanko Magdolen, František Grom, Jožko Moder, Mária Königová, Pavel König, Nitra, Jozef Kučera, Ladislav Molnár, Jozef Karlubík, Peter Gomboš, František Szolík, Marián Titka, Šaľa, Miroslav Oslanec, Jozef Hoppan, Karin Vajzerová, Vráble, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Miroslav Bédi, Lúčnica, Štefan Popelka, Hájske, Mária Mesárošová, Lehota, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Ján Félis, Jozef Baťala, Žitavany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Vladimír Gombáš st., Močenok, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Ján Školník, Zl. Moravce, Imrich Valent, Hosťovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Róbert Stareček, Sereď, Ladislav Kéry, Volkovce, Janka Danková, Neverice, František Laczko, Tešedíkovo, Ľubor Kajaba, Ivanka, Pavol Lieskovský, V. Zálužie

25 - Štefan Duchoň, Slavomír Brna, Daniel Mičík, Peter Cyprián, Pavel Čvirik, Jozef Ehrenhold, Milan Ružička, Milan Lenčéš, Roman Hradecký, Erich Schober, Ján Doboš, Richard Magušin, Jozef Drobec, Nitra, Jozef Sklenár, Peter Jobbágy, Róbert Sedlák, Michal Hunka, Šaľa, Gašpar Gál, Žirany, Ján Golha, Vráble, Patrícia Šranková, V. Lapáš, Juraj Šranko, Babindol, Imrich Guzmický, Ivanka, Marek Paukov, Žitavany, Ivan Berec „Putin“, Milan Piovarčí st., Lužianky, Ján Jacsa, Žihárec, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Magda Čmaradová, Sereď, Július Szarka, Topoľnica, Juraj Német, D. Lefantovce, Matej Rajčo, P. Sady

24 - Ľubomír Kralčák, Ľudovít Černek, Ján Kmeťo, František Bojda, Peter Plandora, Miriama Ďurinová, Ľudovít Konečný, Katarína Billiková, Ladislav Pindeš, Milan Vörös, Ľudovít Kováč, Miloš Segéň, Nitra, Karol Hlavatý, Maximilián Hollý, Šaľa, Martin Rábek, Močenok, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Juraj Sádovský, Žitavce, Juraj Holták, D. Krškany, František Sabo, Vinodol, Lenka Ribarič, Beladice, Marián Ábel, Lužianky, Peter Vrabec, Stanislav Ivančík, Čakajovce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ivan Tóth, H. Kráľová, Terka Tasáryová, Pavol Pagáč, Ivanka, Jozef Ďurický, Ladislav Szekelyi, Branč, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Štefan Molnár, Preseľany, Július Oláh, Matúškovo, Milan Božik, Báb, Kornel Gál, Žirany, Ladislav Holečka, Ladice

23 - Benjamín Odráška, Miro Račko, František Juhás, Ľuboš Baranec, Ján Šimun, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Ján Štepianský, Hostie, Anton Kazáň, Branč, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Edita Libayová, D. Krškany, Andrea Dobišová, Močenok, Daniel Ondriga, Ján Weselowski, Hlohovec, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Šidó, V. Mača, Henrich Benedek, Vráble, Milan Piovarči, Janíkovce, Jaroslav Petko, Piešťany

22 - Mária Kóšová, Peter Kardoš, Michal Garay, Eva Konečná, Ladislav Skalický, Nitra, Jozef Lenčéš, Šaľa, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Michal Hitka, Martin n/Ž., Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Adam Nádaský, Lužianky, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Sandra Gálová, Ján Gál, Žirany, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Martin Bogyo, T. Mlyňany

21 - Vladimír Depeš, Andrea Vörösová, Rumanová, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Marek Zeleňák, Branč, Štefan Dékány, Nitra, Jozef Kováč ml., Čifáre, Ladislav Varga, Topoľnica, Ján Babčan, Zbehy

20 - Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Juraj Mészáros, Selice, Viera Bradáčová, Golianovo, Imrich Drozdák, Babindol, Ladislav Nagy, Vráble

19 - Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Tatianna Mifková, Šaľa, Jozef Šebík, Topoľčianky, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Jozef Martinec, Zl. Moravce, Štefan Valovič, Rišňovce

18 - Jozef Paulovič, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Pavol Šrank, V. Lapáš, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Jozef Zima, Vráble, Peter Andódi, Dlhá n/V., Štefan Peťovský, Lužianky, Stanislav Majerčík, Golianovo

17 - Ján Kovarčík, Štitáre, Ivan Benčík, Cabaj-Čápor, Igor Kotora, Nitra

16 - Irena Petková, Martin n/Ž., Dominik Bartakovič, Nitra

15 - Pavel Hrnčár, Nitra, Marián Piterka, Svätoplukovo, Marián Varga, Sľažany

14 - Matej Šimko, Močenok, Lukáš Hrozienčik, Č. Kľačany

13 - Martin Tesár, D. Krškany, Igor Lieskovský, N. Hrnčiarovce

12 - Ján Bucheň, Zl. Moravce, Ľudovít Desat, Podhorany

11 - Katarína Dobiášová, René Matyó, Nitra, Róbert Darázs, Tešedíkovo

9 - Peter Bodi, Zbehy, Andrej Švihorík, Báb, Milan Hajaš, Nitra

8 - Marián Bachrony, Žitavany, Juraj Lacina, Margita Letková, Nitra, Ján Kollár, Zbehy, Lukáš Bennár, Hájske, Pavol Mikuš, J. Kostoľany

7 - Jaroslav Šabo, Zl. Moravce

6 - Martin Ševčík, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Chudý, Rumanová

5 - Peter Eliáš, Lúčnica, Karin Vodná, Babindol, Martin Peniaško, Nitra, Vladimír Kováč, Lovce

4 - Marek Viskup, Rumanová, Štefan Finta, Jarok, Peter Majerčík, Nitra

3 - Ivan Bradáč, Golianovo, Lenka Reptová, Branč

2 - Kristína Viskupová, Rumanová, Štefan Šmitala, Svätoplukovo

1 - Martin Kornutij, V. Zálužie, Mário Bucheň, Zl. Moravce

0 - Tibor Berec, V. Lapáš

Víťazom 7. kola je Marek Rajtár z Martina n/Ž., ktorý trafil 9 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.
Osem bodov si pripísali Roman Obložinský, František Bača a Ivan Bakyta.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Najčítanejšie na My Nitra

Inzercia - Tlačové správy

  1. Rodinná dovolenka: dvadsaťpäť hotelov v obľúbených letoviskách
  2. Nový spoločník v živote? Podporíte ním deti, ktoré to potrebujú
  3. Vďaka kvalitným privátnym značkám na nákupoch zaručene ušetríte
  4. Kapor a rezne vo sviatočnom menu? Poradíme, čo s použitým olejom
  5. Aby na Vianoce nič nechýbalo
  6. Nový vlakový cestovný poriadok z vášho regiónu v denníku SME
  7. Fénix - Kultúrna pamiatka roka 2023: Keď história opäť ožíva
  8. Kríza ako odrazový mostík slovenských startupov
  1. Po čom túžia Slováci? Kupujeme, aby sme ušetrili aj sa potešili
  2. Spoločnosť Freshfields otvára nové Business Services Centre
  3. Rodinná dovolenka: dvadsaťpäť hotelov v obľúbených letoviskách
  4. Objavte miesto, kde v objatí troch riek vzniká výnimočné víno
  5. Auto na prenájom môže byť výhodné aj pre živnostníkov
  6. BILLA spolu so zákazníkmi pomôže aj pred Vianocami jednorodičom
  7. Plánujete budúci rok kúpu kosačky ?
  8. Vďaka kvalitným privátnym značkám na nákupoch zaručene ušetríte
  1. Polovicu dovolenky zaplatíme od pondelka za Vás 15 749
  2. TRNKA: Esetov veľa nevznikne a ani ten jeden nemá Slovensko istý 5 934
  3. Nový vlakový cestovný poriadok z vášho regiónu v denníku SME 5 880
  4. Vyberte si knihy s príbehom. Čo sa oplatí čítať na Vianoce? 5 012
  5. Deti cestujú do exotiky zadarmo 4 287
  6. Predaj osobných automobilov Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 3 562
  7. Strážia ho divé opice. Gibraltár vás prenesie do Británie 3 545
  8. Nový spoločník v živote? Podporíte ním deti, ktoré to potrebujú 3 340

Blogy SME

  1. Miroslav Iliaš: O vedeckej (ne)spolupráci s Ruskou federáciou
  2. Veronika Michalčíková: Zamkovskému vzali chatu, do Tatier sa už nikdy nevrátil
  3. Štefan Bukovan: Najnovšia a najvyššia na Kysuciach
  4. Soňa Bulbeck: V takýto smutný deň zomrel Lennon...
  5. Miroslav Zeman: Hľadáte lekára? Aj my. Už viac ako dvadsať rokov.
  6. Marek Mačuha: Vydierač Orbán - prečo mu neustúpiť
  7. Unicef Slovensko: Bežme do škôlky!
  8. Anna Miľanová: Ako denné a nočné svetlo... 2022
  1. Věra Tepličková: Ako som cestovala vlakom 15 595
  2. Věra Tepličková: K zubárovi lacnejšie, len keď si dáte vyšetriť pipíka 13 129
  3. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 8 180
  4. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách 3 009
  5. Ján Valchár: Defekácia Putina a ruské nádielky Svätého Nikolaja 2 888
  6. Viktor Pamula: Spolky v Spišskej Novej Vsi I. 2 299
  7. Soňa Kallová: Slovenská pošta 1 815
  8. Ľudmila Križanovská: Ako Roman Mikulec urazil Romanu Tabák 1 764
  1. Monika Nagyova: Trapas na Bibliotéke
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 52. - Arktída - Expedícia na lodi Zaria do Sannikovovej zeme (1900 - 1902)
  3. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
  4. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
  5. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
  6. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
  7. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

MY | TOP správy z regiónov

Prečítajte si výber TOP správ z regiónov.


6 h

Výber TOP športových správ z regiónov.


6 h
Zastupujúcim starostom v Tajnej je poslanec Juraj Pénzeš.

Obecný úrad našiel prázdny. Zamestnankyne po voľbách podali výpovede.


7 h
Zimný štadión v Zlatých Moravciach

Vlani ho kvôli pandemickej situácii po mesiaci zavreli.


9 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Obecný úrad našiel prázdny. Zamestnankyne po voľbách podali výpovede.


7 h

Úsek frekventovanej cesty, vedúcej aj Novohradom, pretína významný migračný koridor našej najväčšej šelmy.


8. dec

Pôvodcom svrabu je mikroskopický, maximálne pol milimetra veľký roztoč.


8. dec

Namiesto preloženia trate odporúčajú modernizáciu v súčasnom koridore.


15 h

Blogy SME

  1. Miroslav Iliaš: O vedeckej (ne)spolupráci s Ruskou federáciou
  2. Veronika Michalčíková: Zamkovskému vzali chatu, do Tatier sa už nikdy nevrátil
  3. Štefan Bukovan: Najnovšia a najvyššia na Kysuciach
  4. Soňa Bulbeck: V takýto smutný deň zomrel Lennon...
  5. Miroslav Zeman: Hľadáte lekára? Aj my. Už viac ako dvadsať rokov.
  6. Marek Mačuha: Vydierač Orbán - prečo mu neustúpiť
  7. Unicef Slovensko: Bežme do škôlky!
  8. Anna Miľanová: Ako denné a nočné svetlo... 2022
  1. Věra Tepličková: Ako som cestovala vlakom 15 595
  2. Věra Tepličková: K zubárovi lacnejšie, len keď si dáte vyšetriť pipíka 13 129
  3. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 8 180
  4. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách 3 009
  5. Ján Valchár: Defekácia Putina a ruské nádielky Svätého Nikolaja 2 888
  6. Viktor Pamula: Spolky v Spišskej Novej Vsi I. 2 299
  7. Soňa Kallová: Slovenská pošta 1 815
  8. Ľudmila Križanovská: Ako Roman Mikulec urazil Romanu Tabák 1 764
  1. Monika Nagyova: Trapas na Bibliotéke
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 52. - Arktída - Expedícia na lodi Zaria do Sannikovovej zeme (1900 - 1902)
  3. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
  4. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
  5. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
  6. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
  7. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu