Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

Víťazom 9. kola je Matúš Vajzer z Bábu, ktorý uhádol 8 zápasov. Poradie na čele: 51 - Ľuboš Rusnák, Dušan Bogár; 50 - Kristián Varga, Kristián Krasňanský; atď.

Po kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 8. kola Pavel Čvirik z Nitry. Najmenšia slečna na fotke je jeho pravnučka Miriam. Po kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 8. kola Pavel Čvirik z Nitry. Najmenšia slečna na fotke je jeho pravnučka Miriam. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 9. kola

Šurany - Vydrany 2:0 1
Báb - Solčany 2:2 X
Ivanka - Krušovce 1:2 2
Šoporňa - Lehnice 1:0 1
Čakajovce - Volkovce 0:5 2
Močenok - Kolíňany 1:0 1
Cabaj-Čápor - Hájske nehrali
Lužianky - Jarok 2:2 X
Sľažany - Machulince 2:2 X
Čierna Voda - Pusté Úľany 1:0 1
Rátal sa rezervný zápas:
Nevidzany - Čeľadice 1:2 2

Poradie po 9. kole

51 - Ľuboš Rusnák, Lehota, Dušan Bogár, Vlčany

50 - Kristián Varga, Tešedíkovo, Kristián Krasňanský, Nové Sady

49 - Peter Rajnoha, Zl. Moravce

48 - Jozef Labuda, Solčany, Ľubomír Ballay, Lužianky, Marián Koreň, Čeľadice, Jozef Drahovský, P. Sady, Tibor Odráška, Šaľa

Skryť Vypnúť reklamu

47 - Marek Mikulášik, Mojmírovce, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Stanislav Babocký, T. Mlyňany

46 - František Szúsztor, V. Cetín, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Lukáč, Lehota, Mária Látečková, Svätoplukovo, Margita Pánisová, D. Krškany, Ján Lipovský, Báb, Ladislav Čekey, Pohranice, Samuel Lukáč, Sereď, Rudolf Látečka, Rišňovce

45 - Miroslav Kováč, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Štefan Tóth, Klasov, Ľubomír Turňa, Nitra, Henrich Richter, Jelenec, Marián Mateička, Behynce, František Bača, Šaľa, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Andrejka Božiková, Hosťovce, Erik Barát, Žitavany, Štefan Deák, Sľažany, Michal Cicák, Pata, Roman Margetin, Rišňovce

44 - Jozef Filo, Mojmírovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Filip Dobiáš, Čeľadice, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo

Skryť Vypnúť reklamu

43 - Stanislav Habáň, Denisa Bakošová, Matúš Turňa, Milan Púčik, Pavol Ďurina, Ladislav Piška, Miroslav Fábry, Peter Benca, Nitra, František Prešinský, Vráble, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Peter Strieška, Volkovce, Roman Obložinský, Ivanka, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Matúš Vajzer, Báb, Miroslav Močol, Hlohovec, Jozef Rehuš, Rišňovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Ivan Bakyta, Jarok, Tibor Šmitala, Čab, František Imre, Branč, Jozef Martiška, Dražovce, Emanuel Maňúch, Žirany

42 - Vladimír Kompas, Štefan Zabák, Boris Grežo, Nitra, Jozef Andel, Jakub Vojtek, Vráble, Miroslav Šiller, Golianovo, Michal Bedeč, Pavel Babiak, Žitavany, Laci Takács, Dlhá n/V., Milan Lazan, Šaľa, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Marek Behúl, T. Mlyńany, František Kaufman, Rišňovce, Marián Straňák, H. Kráľová, Imrich Hrdlica, Báb, Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Slavko Mikula, Zbehy, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce

Skryť Vypnúť reklamu

41 - Ľuboš Mičík, Slavomír Kotrla, Iveta Matejová, Ján Hudec, Juraj Náhlovský, Nitra, Tibor Križovič ml., Stanislav Skačan, Pavol Uher, Peter Zeleňák, Štefan Hipp, Šaľa, Peter Čepček, Jozef Paukov, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Ľuboš Nagy, Jelenec, Tibor Panyik, Matúškovo, Peter Tuhý, Machulince, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Marcel Pánis, D. Krškany, Juraj Bárek, Žirany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Jozef Čentéš, Čakajovce, Štefan Fiala, Branč, Karol Blažovič, Lužianky, Michal Hájnik, P. Sady, Zara Čekey, Pohranice, Jaroslav Lazor, Báb, Martin Kratochvíl, Žitavce

40 - Július Michalička st., Ján Bernát, Pavel Matuščin, Jozef Nermeš st., Pavel Čvirik, Vlado Krajčovič, Richard Karabinoš, Matúš Čurgali, Jozef Prešinský, Ľubica Tasáryová, Miroslav Belányi, Ernest Szombath, Nitra, Štefan Mrllák, Miroslav Šiška, Šaľa, Tibor Horváth, Komjatice, Juraj Hamar, Klasov, Viliam Félis, Vráble, Pavol Bradáč, Štefan Šlosár, Golianovo, Jaroslav Viskup, Rumanová, Filip Guzmický, Roman Vrábel st., Ivanka, Milan Minarovič, Behynce, Lukáš Bíro, Albín Tóth, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Miloš Kukučka, Žitavany, Andrej Hudec, Čeľadice, Peter Pecho, Beladice, Tomáš Karácsony, Jozef Šercel, Váhovce, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Miroslav Školník, Zl. Moravce, Jozef Králik, T. Mlyňany, Filip Deák, Sľažany, František Kunkel, Martin n/Ž., Marián Balko, Kolíňany, Peter Zahnaš, Lužianky, Dušan Podhradský, D. Krškany, Árpád Fazekaš, Neded, Milan Roman, Čab, Dušan Švehla, Sereď, Marcel Čerman, Attila Drozdák, D. Obdokovce, František Margetin, Rišňovce

39 - Július Michalička ml., Marián Grman, Dušan Letko, Michal Lauko, Jakub Bernát, Miro Raček, Miroslav Lieskovský, Júlia Kucharovičová, Renáta Gutaiová, Karol Ryba, Anita Vallová, Jarmila Saidová, Eduard Szabó, Nitra, Pavel Mihálik, Viktor Csizmadia, Juraj Csirik, Marián Móri, Šaľa, Tibor Széker, Jozef Virág, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Imrich Struhár, Gabriela Szökeová, Vráble, Peter Šponiar, Miro Senneš, Samuel Cigáň, Cabaj-Čápor, Alex Lovaš, Horné Saliby, Erik Fábry, V. Cetín, Miloš Tonka, M. Vozokany, Stanislav Packa, Močenok, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Boris Mesároš, Ľubomír Mikula, Lehota, Martin Lacika, Zbehy, Miroslav Piovarči, Lužianky, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Michal Čery, Jelenec, Jozef Horňák, Jozef Štefák, Rišňovce, Anna Duczová, Peter Odráška, Bohuš Bočák, H. Kráľová, Tibor Bene, D. Obdokovce, Marek Vlček, Čakajovce, Michal Valášik, Pár. Háje, Gabriel Fazekaš, Ján Árgyusi, Neded, Dušan Fintor, V. Lapáš, Emil Dubec, Žikava, Štefan Dubnička, Váhovce, Ján Slovák, Bojničky, Anton Viskup, P. Sady

38 - Anton Bulla, Stanislav Gábor, Jozef Kóša, Michal Kucharovič, Daniel Tasáry, Monika Skalická, Stanislav Billik, Peter Solčiansky, Dávid Said, Nitra, Jozef Sklenár, Július Miškovič, Ľuboš Plevka, Emil Tatai, Šaľa, Peter Vašek, Ivanka, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Pavol Patkolo, Lúčnica, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Ján Kóssi, Čifáre, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Vojtech Borka, Trstice, Mário Pánis, D. Krškany, Miroslav Kozlík, Golianovo, Jožko Černý, Rumanová, Tomáš Švec, Pohranice, Miloš Gál st., Žirany, Peter Macháč, Jozef Záhorský, Rišňovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Alojz Jenis, Žitavany, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Ivan Tóth, Čakajovce, Alexander Kobza, Čechynce, Jozef Kúdela, V. Dolina, Gabriel Lešš, H. Kráľová, František Andraško, Jelenec, Andrej Repta, Štefan Török, Branč, František Kausek, Klasov, Štefan Lipovský, P. Sady, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Michaela Benköová, Močenok

37 - Alexander Jurík, Milan Borovský, Marián Mičík, František Filo, Bohuslav Bene, René Daniš, Ján Hnilica, Jozef Gutai, Jozef Hudec st., Ivan Minárik, Viera Lauková, Tomáš Levčík, Dominik Slamka, Dezider Zaujec, Mária Sýkorová, Nitra, Pavol Sedliačik, Zuzana Ürge, Šaľa, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Ladislav Kováč st., Horný Ohaj, Mária Marušincová, V. Cetín, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Tibor Glovenský, Košúty, Marián Blaho, Peter Halúzka, Čeľadice, Štefan Mravík, Žitavany, Vladimír Kubala, Belince, Peter Korec, František Chudý, Rišňovce, Andrej Maťo, Jarok, Miroslav Szlamka, Váhovce, Štefan Ambrus, Žihárec, Peter Struk, Zl. Moravce, Erik Šimák, D. Krškany, Jozef Vodný, Babindol, Ivan Lenický, H. Kráľová, Daniel Jamrich, Kolíňany, Ján Hegyi, Jelka, Viliam Moravčík, Kajal, Ján Slíž, Beladice, Štefan Varga, Topoľnica, Daniel Čerman, D. Obdokovce, Ľuboš Török, Pata

36 - Marián Bakoš, Milan Petráš, El Nino Libay, Jaroslav Belan, Miloš Sýkora, Nitra, Dezider Vanko, Gabriel Miškovič, Pavol Javorka, Tibor Pittich, Šaľa, Patrik Londák, Jozef Sperka, Zl. Moravce, Miroslav Bédi, Lúčnica, Attila Szolnoki, Dyčka, Ján Kozla, Jozef Gál, Attila Sonlajtner, Žirany, Ľudmila Verešová, Golianovo, Arpád Balogh, Kolárovo, Alexander Mikláš, Marián Pauk, Rumanová, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Milan Kukučka, Žitavany, Bernardína Jobková, Čierne Kľačany, Dušan Gašparík, Machulince, František Maťo, D. Obdokovce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Csaba Nagy, Žihárec, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Andrej Pavel, Lehota, Jozef Nikodem, Rišňovce, Zoltán Jancso, Vlčany, Roland Babulic, Lukáčovce, Soňa Valentová, T. Mlyňany, František Švihorík, P. Sady, Tomáš Lenický, H. Kráľová

35 - Miroslav Brezina, Vladimír Papp, Marián Barta, Štefan Matesko, František Dedič, Jaroslav Andrášik, Vladimír Peško, Pavel Búš, Jozef Drobec, Nitra, Martina Baková, Dominik Podbehlý, Jozef Hoppan, Miroslav Vajzer, Vráble, Eva Lahučká, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Peter Hipp, Peter Lehocký, Šaľa, Gašpar Gál, Jana Gálová, Žirany, Ivan Ďurický, Branč, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Natália Blahová, Čeľadice, Jozef Holečka, Lukáš Valent, Hosťovce, Adriána Kupcová, Róbert Lipecký, Čakajovce, Ján Jambor, Rišňovce, Juraj Dubeň, Lehota, Dušan Petrovič, Obyce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Marta Kunkelová, Martin n/Ž., Juraj Sabo, Marek Sabo, Rumanová, František Libay, D. Krškany, Ľuboš Galo, Janíkovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Dušan Irsák, Sereď, František Bálint, Ivanka, Michal Palka, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Matej Rajčo, P. Sady, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ladislav Vass, Baloň, Július Bradáč, Dalibor Bradáč, Golianovo, Dušan Gál, Klasov

34 - Ladislav Fazekaš, Ivan Marci st., Ernest Mako, Andrej Bednárik, Ľudovít Laca, Nitra, Jozef Danada, Jozef Karlubík, Miroslav Mokráš, Jozef Baláž, Marián Titka, Roman Harčár, Šaľa, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Peter Nagy, Vráble, Milan Roško, Dyčka, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Anton Kĺbik, Mojmírovce, Vladimír Chlpík, Andrej Vereš, Peter Civáň, Golianovo, Lukáš Mesároš, Lehota, Jozef Barát, Topoľčany, Vincent Hunka, Bohuš Baják, Lužianky, Ivan Kupec, Čakajovce, Stanislav Debnár, Milan Greguš, Zbehy, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Ján Félis, Zdenko Gálik, Žitavany, Tomáš Snop, M. Lapáš, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Roman Vrábel ml., Ivanka, František Čaniga, Dražovce, Viliam Haršányi, P. Úľany, Daniel Lörincz, Branč, František Lörinc, Lúčnica

33 - Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Milan Bekéni, Peter Jobbágy, František Szpevár, Maximilián Hollý, Jozef Baláž ml., Šaľa, Nina Mičíková, Ľubomír Kralčák, Stanislav Pružinec, Marián Benca, Juraj Urban, Milan Ružička, Štefan Bede, Ľudovít Konečný, Katarína Billiková, Jozef Nosian, Marianna Viskupová, Ľudovít Kováč, Nitra, Ján Bíro, Daniel Ivančík, Čakajovce, Ivan Kozár, D. Krškany, Jozef Masár, Ján Dúbravský, Ján Školník, Zl. Moravce, Karin Vajzerová, Vráble, Bartolomej Gulka, Radoslav Henček ml., Alexander Repta, Branč, Cyril Slamka, Rišňovce, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Vladimír Tasáry, Pavol Pagáč, Ivanka, Jaroslav Skačan, Žihárec, Július Szarka, Topoľnica, Jozef Šidó, V. Mača, Kornel Gál, Žirany, György Jakubecz, H. Saliby, Pavol Lieskovský, V. Zálužie

32 - František Hrnčiar st., Miro Račko, Ľudovít Černek, Jožko Moder, Mária Königová, Pavel König, František Piška, Nitra, Marián Labai, Mankovce, Radoslav Bajnek, Vráble, Jozef Šabo, Marek Paukov, Jozef Baťala, Žitavany, Viera Pavelková, Golianovo, Miroslav Havetta ml., Lovce, Marián Ábel, Lužianky, Jozef Kučera, Peter Gomboš, Marek Sokol, Ján Szöcs, Šaľa, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Tomáš Minarovič, Močenok, Ladislav Kéry, Volkovce, Eva Kováčová, Jozef Kováč ml., Čifáre, Janka Danková, Neverice, František Laczko, Tešedíkovo, Milan Fúska, Branč, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jaroslav Petko, Piešťany

31 - Dionýz Pecháček, Daniel Mičík, Viliam Halla ml., František Benc, Ľubomír Bartakovič, Igor Drotár, Roman Hradecký, Erich Schober, Ján Doboš, Ladislav Pindeš, Martin Krajčír, Pavol Vörös, Miloš Segéň, Nitra, Igor Tkáč, Miloš Remenár, Sereď, Ladislav Molnár, Karol Hlavatý, Šaľa, Mária Mesárošová, Lehota, Dušan Vnučko, Edita Libayová, Róbert Jánošík „Dixi“, D. Krškany, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Milan Šlosár, Čab, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Ďurický, Branč, Filip Marinov, Rumanová, Július Oláh, Matúškovo

30 - Roman Sýkora, Peter Cyprián, Jozef Ehrenhold, Peter Plandora, Ľuboš Baranec, Miroslav Muzika, Vladimír Nemšovský, Ivanko Magdolen, František Grom, Ján Šimun, Nitra, Ján Golha, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Patrícia Šranková, Pavol Šrank, V. Lapáš, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Juraj Holták, D. Krškany, Imrich Guzmický, Ľubor Kajaba, Ivanka, František Sabo, Vinodol, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Ján Jacsa, Žihárec, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Andrea Dobišová, Močenok, Jaro Fúska, Zbehy, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, František Szolík, Šaľa, Milan Búcora, Nové Sady, Adam Bíro, Čakajovce, Štefan Molnár, Preseľany, Milan Božik, Báb

29 - Peter Kardoš, Miriama Ďurinová, Ľuboš Šindler, Richard Magušin, Milan Vörös, Nitra, Jozef Malý, Melek, Miroslav Oslanec, Henrich Benedek, Vráble, Ján Štepianský, Hostie, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Jozef Balla, V. Lapáš, Terka Tasáryová, Ivanka, Stanislav Ivančík, Čakajovce, Róbert Stareček, Sereď, Juraj Német, D. Lefantovce

28 - Patrik Studený, Slavomír Brna, Mária Kóšová, Michal Garay, František Bojda, František Juhás, Milan Lenčéš, Ladislav Skalický, Nitra, Adrián Danada, Róbert Sedlák, Michal Hunka, Šaľa, Vladimír Gombáš st., Močenok, Michal Hitka, Martin n/Ž., Milan Piovarčí st., Lužianky, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Mário Slezák, Lukáčovce

27 - Juraj Šranko, Babindol, Štefan Duchoň, Nitra, Vladimír Depeš, Rumanová, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Anton Kazáň, Branč, Jozef Lenčéš, Šaľa, Adam Nádaský, Lužianky, Magda Čmaradová, Sereď, Ján Weselowski, Hlohovec, Štefan Valovič, Rišňovce, Ladislav Nagy, Vráble, Ladislav Holečka, Ladice, Ján Babčan, Zbehy

26 - Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Štefan Popelka, Hájske, Ján Kmeťo, Eva Konečná, Nitra, Daniel Ondriga, Hlohovec, Milan Piovarči, Janíkovce

25 - Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Juraj Mészáros, Selice, Viera Bradáčová, Golianovo, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Štefan Dékány, Nitra, Sandra Gálová, Ján Gál, Žirany, Andrea Vörösová, Rumanová, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Marián Varga, Sľažany, Martin Bogyo, T. Mlyňany

24 - Martin Rábek, Močenok, Juraj Sádovský, Žitavce, Lenka Ribarič, Beladice, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Peter Vrabec, Čakajovce, Ivan Tóth, H. Kráľová, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Ladislav Varga, Topoľnica, Ladislav Szekelyi, Branč

23 - Benjamín Odráška, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Marek Zeleňák, Branč, Stanislav Majerčík, Golianovo, Jozef Martinec, Zl. Moravce

22 - Tatianna Mifková, Šaľa, Štefan Peťovský, Lužianky

21 - Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Imrich Drozdák, Babindol

20 - Igor Kotora, Nitra

19 - Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Jozef Šebík, Topoľčianky, Pavel Hrnčár, Nitra

18 - Jozef Zima, Vráble, Peter Andódi, Dlhá n/V.

17 - Ján Kovarčík, Štitáre, Ivan Benčík, Cabaj-Čápor

16 - Irena Petková, Martin n/Ž., Dominik Bartakovič, Nitra, Marián Piterka, Svätoplukovo

14 - Matej Šimko, Močenok, Lukáš Hrozienčik, Č. Kľačany

13 - Martin Tesár, D. Krškany, Igor Lieskovský, N. Hrnčiarovce, Jaroslav Šabo, Zl. Moravce

12 - Ján Bucheň, Zl. Moravce, Ľudovít Desat, Podhorany

11 - Katarína Dobiášová, René Matyó, Nitra, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Ján Kollár, Zbehy

10 - Margita Letková, Nitra

9 - Peter Bodi, Zbehy, Andrej Švihorík, Báb, Milan Hajaš, Nitra

8 - Marián Bachrony, Žitavany, Karin Vodná, Babindol, Juraj Lacina, Nitra, Lukáš Bennár, Hájske, Pavol Mikuš, J. Kostoľany

6 - Martin Ševčík, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Chudý, Rumanová, Lenka Reptová, Branč

5 - Peter Eliáš, Lúčnica, Martin Peniaško, Nitra, Ivan Bradáč, Golianovo, Vladimír Kováč, Lovce, Ivan Bileny, Dominika Korecová, Rišňovce

4 - Marek Viskup, Rumanová, Peter Majerčík, Nitra

3 - Eva Turňová, Nitra, Martin Macháč, Veronika Valovičová, Monika Čikošová, Rišňovce

2 - Kristína Viskupová, Rumanová, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Marta Záhorská, Andy Ardon, Rišňovce

1 - Martin Kornutij, V. Zálužie, Mário Bucheň, Zl. Moravce, Ľubica Homolová, Nitra

0 - Tibor Berec, V. Lapáš

Víťazom 9. kola je Matúš Vajzer z Bábu, ktorý uhádol 8 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Sedem zápasov uhádli ôsmi tipujúci: Miroslav Kováč, Jozef Sklenár, Michal Kucharovič, Miroslav Močol, Anna Duczová, Jozef Čentéš, Tibor Odráška a Mária Sýkorová.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu: martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  2. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  3. Bývanie v meste predlžuje život
  4. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  5. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  6. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  7. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  8. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  9. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  10. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  2. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  3. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  4. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  5. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  6. Bývanie v meste predlžuje život
  7. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  8. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  9. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  10. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 28 390
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 20 971
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 13 384
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 12 952
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 447
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 185
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 050
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 774
  9. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 7 495
  10. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 458
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Staré divadlo je pripravené hrať okamžite, otázkou je pre koho

Divadlo hralo najmä organizované predstavenia pre školy a škôlky. Tým sa v súčasnosti hromadné podujatia neodporúčajú.

Martin Kusenda, riaditeľ Starého divadla Karola Spišáka v Nitre.
Ilustračné

Nitriansky primátor Hattas je pozitívny. Radnicu nezatvoria

Otestovať sa pôjdu aj Hattasovi najbližší spolupracovníci.

Primátor Marek Hattas.

Od Perkyho po Čáru. Spoznajte najlepších 40-tnikov v šiestej lige

Dvaja z nich nechýbali na ihrisku v desiatich kolách ani minútu!

Predstavujeme vám najlepších štyridsiatnikov v šiestej lige ObFZ Nitra. Na tejto snímke z duelu Mojmírovce - Chrenová sú dvaja z elitnej jedenástky.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Tragická nehoda si vyžiadala jeden život

Pri nehode v meste Šaštín-Stráže jeden človek zomrel a traja sa zranili

Po požiari: Vôbec neviem, ale čo už, stalo sa

Zadné stavy domu zhoreli. Požiar likvidovalo päť profesionálnych a 21 dobrovoľných hasičov. Na boj s plameňmi použili zhruba 63-tisíc litrov vody.

Už ste čítali?