Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 10. kole

V 10. kole dvaja tipéri uhádli osem zápasov. Poradie na čele: 58 - Dušan Bogár, Ľuboš Rusnák, 56 - Kristián Varga, atď.

Pre kartón piva Corgoň si prišiel Matúš Vajzer, víťaz 9. kola. Pre kartón piva Corgoň si prišiel Matúš Vajzer, víťaz 9. kola. (Zdroj: Šuker)

Správne tipy 10. kola

FC Nitra - Senica 2:3 2
FC ViOn - Trenčín 2:1 1
V. Zálužie - Alekšince 3:1 1
Čeľadice - Lapáš 0:2 2
Ivanka - Rumanová 3:2 1
Šoporňa - Vlčany 2:2 X
Chrenová - Horný Ohaj 5:2 1
Jarok - Svätoplukovo odložili
Jelenec - Branč 2:6 2
Machulince - Neverice 0:3 2
Rátal sa rezervný zápas:
Selice - Veča 4:4 X

Poradie po 10. kole

58 - Dušan Bogár, Vlčany, Ľuboš Rusnák, Lehota

56 - Kristián Varga, Tešedíkovo

55 - Kristián Krasňanský, Nové Sady

54 - Marián Koreň, Čeľadice

53 - Jozef Labuda, Solčany, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Mária Látečková, Svätoplukovo, Ľubomír Ballay, Lužianky, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Tibor Odráška, Šaľa

Skryť Vypnúť reklamu

52 - Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Peter Lukáč, Lehota, Ladislav Odráška, H. Kráľová

51 - Miroslav Kováč, Vráble, František Szúsztor, V. Cetín, Andrejka Božiková, Hosťovce, Margita Pánisová, D. Krškany, Ladislav Čekey, Pohranice, Rudolf Látečka, Rišňovce, Erik Barát, Žitavany

50 - Jozef Filo, Mojmírovce, Boris Grežo, Nitra, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Jozef Drahovský, P. Sady, Michal Cicák, Pata, Roman Margetin, Rišňovce

49 - Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Stanislav Packa, Močenok, Henrich Richter, Jelenec, Marián Mateička, Behynce, Matúš Vajzer, Báb, Marek Behúl, T. Mlyńany, Csaba Sándor, Kolíňany, Ivan Bakyta, Jarok, Tibor Šmitala, Čab, Samuel Lukáč, Dušan Švehla, Sereď, Jozef Martiška, Dražovce, Emanuel Maňúch, Žirany

48 - Denisa Bakošová, Ľubomír Turňa, Nitra, Jozef Paukov, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Tibor Križovič ml., František Bača, Šaľa, František Prešinský, Vráble, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Rehuš, Rišňovce, Štefan Deák, Sľažany, Jozef Šercel, Váhovce, Filip Dobiáš, Čeľadice, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo

Skryť Vypnúť reklamu

47 - Stanislav Habáň, Slavomír Kotrla, Pavol Ďurina, Ján Hudec, Matúš Čurgali, Eduard Szabó, Nitra, Jozef Andel, Jakub Vojtek, Vráble, Štefan Tóth, Klasov, Miroslav Šiller, Golianovo, Anton Bapčány, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Roman Obložinský, Ivanka, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Milan Lazan, Šaľa, Miroslav Močol, Hlohovec, František Andraško, Jelenec, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Peter Palka, Cabaj-Čápor, František Imre, Branč, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce

46 - Vladimír Kompas, Július Michalička st., Štefan Zabák, Matúš Turňa, Ľuboš Mičík, Jozef Nermeš st., Milan Púčik, Ľubica Tasáryová, Anita Vallová, Nitra, Pavel Mihálik, Šaľa, Peter Tuhý, Machulince, Peter Gyepes, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Peter Pecho, Beladice, Pavel Babiak, Žitavany, Laci Takács, Dlhá n/V., Vlado Lyžičiar, Podhorany, Jozef Králik, T. Mlyňany, František Kaufman, Rišňovce, Peter Zahnaš, Karol Blažovič, Lužianky, Marcel Pánis, D. Krškany, Ján Lipovský, Imrich Hrdlica, Báb, Juraj Bárek, Žirany, Štefan Fiala, Branč, Martin Kratochvíl, Žitavce

Skryť Vypnúť reklamu

45 - Július Michalička ml., Stanislav Gábor, Michal Lauko, Iveta Matejová, Ladislav Piška, Miroslav Fábry, Peter Benca, Nitra, Jozef Virág, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Ľuboš Nagy, Jelenec, Juraj Hamar, Klasov, Peter Šponiar, Miro Senneš, Samuel Cigáň, Cabaj-Čápor, Miloš Tonka, M. Vozokany, Tibor Panyik, Matúškovo, Hanka Gálová, Výčapy- Opatovce, Pavol Bradáč, Štefan Šlosár, Golianovo, Filip Guzmický, Roman Vrábel st., Ivanka, Milan Minarovič, Behynce, Peter Čepček, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Michal Bedeč, Žitavany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Filip Deák, Sľažany, František Kunkel, Martin n/Ž., Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Árpád Fazekaš, Neded, Slavko Mikula, Zbehy, Zara Čekey, Pohranice, Jaroslav Lazor, Báb

44 - Marián Grman, Ján Bernát, Jakub Bernát, Pavel Čvirik, Ernest Szombath, Jarmila Saidová, Juraj Náhlovský, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Jaroslav Viskup, Rumanová, Lukáš Bíro, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Jozef Kúdela, V. Dolina, Marián Balko, Kolíňany, Jozef Horňák, František Margetin, Rišňovce, Gabriel Lešš, Marián Straňák, H. Kráľová, Dušan Podhradský, D. Krškany, Tibor Bene, D. Obdokovce, Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Dušan Fintor, V. Lapáš, Emil Dubec, Žikava, Michal Hájnik, P. Sady, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Ján Árgyusi, Neded, Štefan Hipp, Šaľa

43 - Dušan Letko, Pavel Matuščin, Vlado Krajčovič, Jozef Prešinský, Miroslav Belányi, Stanislav Billik, Peter Solčiansky, Nitra, Ľuboš Plevka, Štefan Mrllák, Stanislav Skačan, Juraj Csirik, Pavol Uher, Peter Zeleňák, Šaľa, Viliam Félis, Gabriela Szökeová, Vráble, Tibor Széker, Miroslav Školník, Zl. Moravce, Mário Pánis, Erik Šimák, D. Krškany, Jožko Černý, Rumanová, Albín Tóth, Ivan Tóth, Jozef Čentéš, Čakajovce, Andrej Hudec, Čeľadice, Miloš Gál st., Žirany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Michal Čery, Jelenec, Alexander Kobza, Čechynce, Jozef Štefák, Rišňovce, Michal Valášik, Pár. Háje, Bohuš Bočák, H. Kráľová, Roland Babulic, Lukáčovce, Ján Slovák, Bojničky, Anton Viskup, Štefan Lipovský, P. Sady

42 - Anton Bulla, Miro Raček, Bohuslav Bene, Miroslav Lieskovský, Júlia Kucharovičová, René Daniš, Richard Karabinoš, Ivan Minárik, Karol Ryba, Monika Skalická, Dominik Slamka, Nitra, Jozef Danada, Emil Tatai, Šaľa, Peter Vašek, Ivanka, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Pavol Patkolo, Lúčnica, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Ján Kóssi, Čifáre, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Vojtech Borka, Trstice, Miroslav Kozlík, Golianovo, Boris Mesároš, Andrej Pavel, Ľubomír Mikula, Lehota, Tomáš Švec, Pohranice, Martin Lacika, Zbehy, Miloš Kukučka, Alojz Jenis, Žitavany, Jozef Kubáň, Alekšince, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Jozef Vodný, Babindol, Anna Duczová, Peter Odráška, H. Kráľová, Ľuboš Galo, Janíkovce, Marek Vlček, Čakajovce, Gabriel Fazekaš, Neded, Milan Roman, Čab, Štefan Dubnička, Váhovce, Daniel Čerman, D. Obdokovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ondrej Kozolka, Volkovce, Michaela Benköová, Močenok

41 - Alexander Jurík, Marián Mičík, František Filo, Michal Kucharovič, Renáta Gutaiová, Nitra, Jozef Sklenár, Dezider Vanko, Pavol Javorka, Miroslav Šiška, Zuzana Ürge, Šaľa, Patrik Londák, Peter Struk, Zl. Moravce, Ján Kozla, Jozef Gál, Attila Sonlajtner, Žirany, Alex Lovaš, Horné Saliby, Ladislav Kováč st., Horný Ohaj, Mária Marušincová, V. Cetín, Attila Szolnoki, Dyčka, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ľudmila Verešová, Golianovo, Miroslav Piovarči, Lužianky, Marián Blaho, Peter Halúzka, Čeľadice, Milan Kukučka, Žitavany, Andrej Maťo, Jarok, František Chudý, Rišňovce, Ján Hegyi, Jelka, Dušan Irsák, Sereď, Andrej Repta, Štefan Török, Branč, Ján Slíž, Beladice, František Kausek, Klasov

40 - Marián Bakoš, Miroslav Brezina, Milan Borovský, Milan Petráš, Jozef Kóša, Marián Barta, Viera Lauková, Jaroslav Andrášik, Mária Sýkorová, Nitra, Július Miškovič, Peter Hipp, Tibor Pittich, Šaľa, Miroslav Bédi, Lúčnica, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Jozef Hoppan, Vráble, Tibor Glovenský, Košúty, Igor Tkáč, Sereď, Vladimír Kubala, Belince, Peter Macháč, Peter Korec, Rišňovce, Dušan Gašparík, Machulince, Csaba Nagy, Žihárec, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marta Kunkelová, Martin n/Ž., Juraj Sabo, Rumanová, František Čaniga, Dražovce, Ivan Lenický, H. Kráľová, Daniel Jamrich, Kolíňany, Zoltán Jancso, Vlčany, Viliam Haršányi, P. Úľany, Ľuboš Török, Pata

39 - Ľubomír Kralčák, Jozef Hudec st., Štefan Matesko, Tomáš Levčík, Jaroslav Belan, Ľudovít Laca, Miloš Sýkora, Dezider Zaujec, Nitra, Milan Bekéni, Viktor Csizmadia, Gabriel Miškovič, Marián Móri, Šaľa, Jeremiáš Vnuk, Imrich Struhár, Dominik Podbehlý, Vráble, Erik Fábry, V. Cetín, Gašpar Gál, Žirany, Alexander Mikláš, Marián Pauk, Rumanová, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Natália Blahová, Čeľadice, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Štefan Mravík, Žitavany, Bernardína Jobková, Čierne Kľačany, Ján Jambor, Rišňovce, Juraj Dubeň, Lehota, František Maťo, D. Obdokovce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Viliam Moravčík, Kajal, Štefan Varga, Topoľnica, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Július Bradáč, Dalibor Bradáč, Golianovo, Dušan Gál, Klasov

38 - Vladimír Papp, Ladislav Fazekaš, Ján Hnilica, Štefan Bede, Jozef Gutai, František Dedič, Vladimír Peško, Daniel Tasáry, Ernest Mako, Dávid Said, Jozef Drobec, Nitra, Miroslav Mokráš, Jozef Baláž, Marián Titka, Peter Lehocký, Šaľa, Eva Lahučká, Jozef Sperka, Ján Školník, Zl. Moravce, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Ivan Ďurický, Daniel Lörincz, Branč, Peter Nagy, Vráble, Vladimír Chlpík, Andrej Vereš, Peter Civáň, Golianovo, Lukáš Mesároš, Lehota, Ján Bíro, Daniel Ivančík, Róbert Lipecký, Čakajovce, Jozef Šabo, Zdenko Gálik, Žitavany, Bohuš Baják, Lužianky, Dušan Petrovič, Obyce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Lukáš Valent, Hosťovce, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Marek Sabo, Rumanová, Roman Vrábel ml., František Bálint, Pavol Pagáč, Ivanka, František Libay, D. Krškany, Jozef Nikodem, Rišňovce, Milan Búcora, Nové Sady, Miloš Remenár, Sereď, František Laczko, Tešedíkovo, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Ladislav Vass, Baloň

37 - Marián Benca, El Nino Libay, Juraj Urban, Milan Ružička, Ľudovít Konečný, Jožko Moder, Nitra, Jozef Karlubík, Pavol Sedliačik, Šaľa, Radoslav Bajnek, Vráble, Jozef Barát, Topoľčany, Vincent Hunka, Lužianky, Jozef Holečka, Hosťovce, Viera Pavelková, Golianovo, Štefan Ambrus, Žihárec, Jana Gálová, Kornel Gál, Žirany, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Radoslav Henček ml., Branč, Ladislav Babóti, Vlčany, Róbert Stareček, Sereď, Janka Danková, Neverice, Adam Bíro, Čakajovce, Matej Rajčo, František Švihorík, P. Sady, Jozef Šidó, V. Mača, Juraj Kadlieček, Dražovce, František Lörinc, Lúčnica, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jaroslav Petko, Piešťany

36 - Miro Račko, Nina Mičíková, Ľudovít Černek, Stanislav Pružinec, Ivan Marci st., Ladislav Pindeš, Jozef Nosian, Marianna Viskupová, Ľudovít Kováč, Nitra, Jozef Kučera, Peter Gomboš, Šaľa, Ján Golha, Vráble, Milan Roško, Dyčka, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Arpád Balogh, Kolárovo, Imrich Guzmický, Ivanka, Ivan Kozár, Edita Libayová, Róbert Jánošík „Dixi“, D. Krškany, Stanislav Debnár, Milan Greguš, Zbehy, Ján Félis, Jozef Baťala, Žitavany, Milan Šlosár, Čab, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Bartolomej Gulka, Branč, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Cyril Slamka, Rišňovce, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Július Szarka, Topoľnica, Juraj Német, D. Lefantovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Tomáš Lenický, H. Kráľová

35 - František Hrnčiar st., Daniel Mičík, Viliam Halla ml., Igor Drotár, Roman Hradecký, Ján Doboš, Ladislav Skalický, Pavel Búš, Mária Königová, Pavel König, Nitra, Peter Jobbágy, František Szpevár, Maximilián Hollý, Ján Szöcs, Šaľa, Martina Baková, Miroslav Vajzer, Vráble, Marián Labai, Mankovce, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Jozef Masár, Zl. Moravce, Marek Paukov, Žitavany, Adriána Kupcová, Čakajovce, Miroslav Havetta ml., Lovce, Marián Ábel, Lužianky, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Balla, V. Lapáš, Alexander Repta, Milan Fúska, Branč

34 - Roman Sýkora, Peter Cyprián, František Benc, Ľubomír Bartakovič, Ľuboš Baranec, Andrej Bednárik, Vladimír Nemšovský, Katarína Billiková, Pavol Vörös, František Piška, Nitra, Ladislav Molnár, Jozef Baláž ml., František Szolík, Roman Harčár, Šaľa, Pavol Šrank, V. Lapáš, Jozef Malý, Melek, Anton Kĺbik, Mojmírovce, Mária Mesárošová, Lehota, Juraj Holták, Dušan Vnučko, D. Krškany, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Ivan Kupec, Čakajovce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Ján Jacsa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Tomáš Snop, M. Lapáš, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Jozef Ďurický, Branč, Filip Marinov, Rumanová, Jaro Fúska, Zbehy, Tomáš Minarovič, Močenok, Ladislav Kéry, Volkovce, Eva Kováčová, Čifáre, Július Oláh, Matúškovo, Ľubor Kajaba, Ivanka

33 - Dionýz Pecháček, Peter Kardoš, Jozef Ehrenhold, Erich Schober, Milan Vörös, Miloš Segéň, Nitra, Patrícia Šranková, V. Lapáš, Ján Štepianský, Hostie, Ján Dúbravský, Zl. Moravce, Karin Vajzerová, Vráble, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Karol Hlavatý, Šaľa, Michal Hitka, Martin n/Ž., Andrea Dobišová, Močenok, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Magda Čmaradová, Sereď, Jozef Kováč ml., Čifáre, Štefan Molnár, Preseľany, György Jakubecz, H. Saliby

32 - Miriama Ďurinová, Ľuboš Šindler, Ivanko Magdolen, František Grom, Richard Magušin, Ján Šimun, Nitra, Jozef Lenčéš, Marek Sokol, Michal Hunka, Šaľa, František Sabo, Vinodol, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Terka Tasáryová, Ivanka, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ladislav Nagy, Vráble, Ján Babčan, Zbehy

31 - Mária Kóšová, Michal Garay, František Juhás, Martin Krajčír, Nitra, Juraj Šranko, Babindol, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Stanislav Ivančík, Čakajovce

30 - Slavomír Brna, Peter Plandora, Miroslav Muzika, Nitra, Vladimír Depeš, Rumanová, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Lenka Ribarič, Beladice, Anton Kazáň, Branč, Róbert Sedlák, Šaľa, Adam Nádaský, Lužianky, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Milan Božik, Báb, Ján Weselowski, Hlohovec, Ján Gál, Žirany

29 - Štefan Dékány, Milan Lenčéš, Nitra, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Miroslav Oslanec, Henrich Benedek, Vráble, Viera Bradáčová, Golianovo, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Štefan Valovič, Rišňovce, Milan Piovarči, Janíkovce, Martin Bogyo, T. Mlyňany

28 - Patrik Studený, Ján Kmeťo, František Bojda, Eva Konečná, Nitra, Adrián Danada, Šaľa, Vladimír Gombáš st., Močenok, Milan Piovarčí st., Lužianky, Ladislav Szekelyi, Branč, Daniel Ondriga, Hlohovec, Mário Slezák, Lukáčovce

27 - Štefan Duchoň, Nitra, Jozef Paulovič, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Andrea Vörösová, Rumanová, Ladislav Holečka, Ladice

26 - Štefan Popelka, Hájske, Tatianna Mifková, Šaľa, Stanislav Majerčík, Golianovo, Jozef Martinec, Zl. Moravce, Marián Varga, Sľažany

25 - Juraj Mészáros, Selice, Štefan Peťovský, Lužianky, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Imrich Drozdák, Babindol, Sandra Gálová, Žirany

24 - Martin Rábek, Močenok, Juraj Sádovský, Žitavce, Peter Vrabec, Čakajovce, Ivan Tóth, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Ladislav Varga, Topoľnica

23 - Benjamín Odráška, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Marek Zeleňák, Branč

22 - Pavel Hrnčár, Nitra, Marián Piterka, Svätoplukovo

21 - Michal Gajdoš, Nemčiňany

20 - Ivan Benčík, Cabaj-Čápor, Igor Kotora, Nitra, Peter Andódi, Dlhá n/V.
19 - Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Jozef Šebík, Topoľčianky, Irena Petková, Martin n/Ž.
18 - Jozef Zima, Vráble
17 - Ján Kovarčík, Štitáre, Jaroslav Šabo, Zl. Moravce
16 - Dominik Bartakovič, Nitra
14 - Matej Šimko, Močenok, Ján Kollár, Zbehy, Lukáš Hrozienčik, Č. Kľačany
13 - Martin Tesár, D. Krškany, Igor Lieskovský, N. Hrnčiarovce
12 - Ján Bucheň, Zl. Moravce, Ľudovít Desat, Podhorany
11 - Katarína Dobiášová, René Matyó, Nitra, Róbert Darázs, Tešedíkovo
10 - Margita Letková, Nitra, Ivan Bradáč, Golianovo
9 - Peter Bodi, Zbehy, Andrej Švihorík, Báb, Milan Hajaš, Nitra
8 - Marián Bachrony, Žitavany, Karin Vodná, Babindol, Juraj Lacina, Nitra, Lukáš Bennár, Hájske, Pavol Mikuš, J. Kostoľany, Ivan Bileny, Rišňovce
7 - Eva Turňová, Nitra
6 - Martin Ševčík, Ľubica Homolová, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Chudý, Rumanová, Lenka Reptová, Branč, Marta Záhorská, Rišňovce
5 - Peter Eliáš, Lúčnica, Martin Peniaško, Nitra, Vladimír Kováč, Lovce, Dominika Korecová, Rišňovce, Filip Antek, Martin n./Ž.
4 - Marek Viskup, Rumanová, Peter Majerčík, Nitra
3 - Martin Macháč, Veronika Valovičová, Monika Čikošová, Rišňovce
2 - Kristína Viskupová, Rumanová, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Andy Ardon, Rišňovce
1 - Martin Kornutij, V. Zálužie, Mário Bucheň, Zl. Moravce
0 - Tibor Berec, V. Lapáš

V 10. kole dvaja tipéri uhádli osem zápasov. Sú to: Boris Grežo, Nitra, Eduard Szabó, Nitra. Prosíme ich, aby dali vedieť, či súhlasia s rozdelením kartónu piva Corgoň, alebo máme žrebovať (0905 550 775).

Sedem bodov si pripísalo 15 tipujúcich.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu: martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. Päť chýb pri zateplení strechy
  3. Vitajte v postapokalyptickom svete
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  6. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  3. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  4. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  6. Úprava osobného motorového vozidla
  7. Important information for Brazilians living in Slovakia
  8. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  9. Vitajte v postapokalyptickom svete
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 630
  2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 449
  3. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 14 325
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 666
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 912
  6. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 10 103
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 011
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 569
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 476
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 306
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Gunda schudol 20 kíl. Za milióny kopal históriu Sparty a Slovanu

Na nových majiteľov FC Nitra má jednoznačný názor.

Peter Gunda.

Megadrogová zásielka: Holanďanov už previezli do Nitry, vypočúva ich sudkyňa

Cudzincov doviezol vrtuľník, oblečení boli v bielych ochranných overaloch.

Jeden z obvinených Holanďanov na nitrianskom súde.

O stravenkovej petícii rokovali na ministerstve

Iniciátora petície Za zachovanie súčasnej platnej legislatívy v oblasti stravovania zamestnancov Ľubomíra Sečkára s jeho tímom prijala generálna riaditeľka sekcie práce Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR Danica Lehocká.

Psychiater v Nitrianskom kraji mal ordinovať takmer 24 hodín denne

Zdravotnej poisťovni mal lekár spôsobiť škodu za viac ako 110 000 eur.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zoznam odberných miest v Dolnom Kubíne, Námestove, Trstenej a Tvrdošíne

Samosprávy finišujú s prípravami na pilotné testovanie na COVID-19, ktoré sa začne už zajtra ráno.

Zamestnanec reťazca: Mali sme pozitívnu kolegyňu, musel som ísť aj tak do práce

Aké pocity zažívajú ľudia z prvej línie, sme zisťovali od zamestnanca nemenovaného obchodného reťazca.

V kraji sú na tom najhoršie okresy Banská Bystrica a Brezno

Včera zistili na Slovensku viac ako 2 200 nakazených. 210 z toho v Banskobystrickom kraji. 56 v okrese Banská Bystrica a 45 v okrese Brezno.

Už ste čítali?