Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

Maximum bolo 7 zápasov, uhádli ich šiesti tipéri. Poradie na čele: 64 - Ľuboš Rusnák, 62 - Dušan Bogár, 61 - Kristián Krasňanský, atď.

Kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken za 10. kolo si rozdelili Boris Grežo (so synom Davidom) a Eduard Szabó, obaja z Nitry. Kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken za 10. kolo si rozdelili Boris Grežo (so synom Davidom) a Eduard Szabó, obaja z Nitry. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 11. kola

FC Nitra - Trnava 0:1 2
Galanta - Púchov 1:0 1
Báb - Zbehy 1:4 2
Trstice - Vlčany 1:0 1
Žitavany - D. Obdokovce 3:2 1
Klasov - Volkovce 6:5 1
Žitavce - Babindol 3:1 1
Sľažany - Obyce 1:1 X
Matúškovo - Košúty 0:6 2
Trnovec - Kráľov Brod ------ neráta sa (nedohrané)
Čakajovce - Kolíňany 0:2 2 (rezervný zápas)

Poradie po 11. kole

64 - Ľuboš Rusnák, Lehota

62 - Dušan Bogár, Vlčany

61 - Kristián Krasňanský, Nové Sady

60 - Kristián Varga, Tešedíkovo

59 - Jozef Labuda, Solčany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Ľubomír Ballay, Lužianky

Skryť Vypnúť reklamu

58 - Tibor Odráška, Šaľa

57 - Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ladislav Odráška, H. Kráľová, Andrejka Božiková, Hosťovce, Margita Pánisová, D. Krškany, Marián Koreň, Čeľadice, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Rudolf Látečka, Rišňovce

56 - Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Peter Lukáč, Lehota

55 - Miroslav Kováč, Vráble, František Szúsztor, V. Cetín, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Boris Grežo, Nitra, Erik Barát, Žitavany, Ladislav Čekey, Pohranice

54 - Stanislav Packa, Močenok, Henrich Richter, Jelenec, Marián Mateička, Behynce, Matúš Vajzer, Ján Lipovský, Báb, Tibor Šmitala, Čab, Michal Cicák, Pata, Filip Dobiáš, Čeľadice

53 - Ľubomír Turňa, Nitra, Jozef Filo, Mojmírovce, Peter Strieška, Volkovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Štefan Deák, Sľažany, František Andraško, Jelenec, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Drahovský, P. Sady, Samuel Lukáč, Dušan Švehla, Sereď, Roman Margetin, Rišňovce

Skryť Vypnúť reklamu

52 - Slavomír Kotrla, Eduard Szabó, Nitra, František Prešinský, Jozef Andel, Vráble, Štefan Tóth, Klasov, Peter Gyepes, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Peter Pecho, Beladice, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Marek Behúl, T. Mlyńany, Jozef Rehuš, Rišňovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, František Imre, Branč, Jozef Martiška, Dražovce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Jaroslav Lazor, Báb, Emanuel Maňúch, Žirany

51 - Stanislav Habáň, Pavol Ďurina, Matúš Čurgali, Nitra, Pavel Mihálik, František Bača, Šaľa, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Miloš Tonka, M. Vozokany, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Árpád Fazekaš, Neded, Jozef Šercel, Váhovce

50 - Vladimír Kompas, Denisa Bakošová, Július Michalička ml., Štefan Zabák, Stanislav Gábor, Michal Lauko, Ján Bernát, Jakub Bernát, Jozef Nermeš st., Ján Hudec, Ľubica Tasáryová, Miroslav Fábry, Anita Vallová, Nitra, Peter Šponiar, Samuel Cigáň, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Tibor Križovič ml., Milan Lazan, Šaľa, Tibor Panyik, Matúškovo, Peter Tuhý, Machulince, Marián Nemeš, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Jakub Vojtek, Vráble, Roman Obložinský, Ivanka, Miroslav Močol, Hlohovec, Marcel Pánis, Dušan Podhradský, D. Krškany, Imrich Hrdlica, Báb, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Slavko Mikula, Zbehy, Zara Čekey, Pohranice, Ján Árgyusi, Neded

Skryť Vypnúť reklamu

49 - Július Michalička st., Matúš Turňa, Pavel Čvirik, Vlado Krajčovič, Milan Púčik, Jarmila Saidová, Nitra, Peter Čepček, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Tibor Horváth, Komjatice, Ľuboš Nagy, Jelenec, Hanka Gálová, Výčapy- Opatovce, Miroslav Šiller, Golianovo, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Michal Bedeč, Žitavany, Juraj Csirik, Šaľa, Jozef Králik, T. Mlyňany, Miroslav Drahoš, Hosťovce, František Kunkel, Martin n/Ž., Jozef Horňák, František Margetin, Rišňovce, Marián Straňák, H. Kráľová, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Marcel Čerman, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Martin Kratochvíl, Žitavce

48 - Marián Grman, Ľuboš Mičík, Iveta Matejová, Ladislav Piška, Stanislav Billik, Juraj Náhlovský, Nitra, Tibor Széker, Jozef Virág, Miroslav Školník, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Juraj Hamar, Klasov, Jaroslav Viskup, Rumanová, Filip Guzmický, Ivanka, Albín Tóth, Čakajovce, Milan Kukučka, Pavel Babiak, Žitavany, Miroslav Szlamka, Tomáš Karácsony, Váhovce, Vlado Lyžičiar, Podhorany, František Kaufman, Rišňovce, Peter Zahnaš, Lužianky, Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Bohuš Bočák, H. Kráľová, Ján Hegyi, Jelka, Štefan Fiala, Branč, Anton Viskup, P. Sady, Ondrej Kozolka, Volkovce, Štefan Hipp, Šaľa

47 - Anton Bulla, Karol Ryba, Jozef Prešinský, Daniel Tasáry, Monika Skalická, Peter Benca, Ernest Szombath, Nitra, Marián Móri, Peter Zeleňák, Šaľa, Viliam Félis, Vráble, Vojtech Borka, Trstice, Jožko Černý, Rumanová, Lukáš Bíro, Čakajovce, Martin Lacika, Zbehy, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Andrej Hudec, Čeľadice, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Roman Vrábel st., Ivanka, Jozef Kúdela, V. Dolina, Jozef Vodný, Babindol, Tibor Bene, D. Obdokovce, Emil Dubec, Žikava, Štefan Dubnička, Váhovce, Michal Hájnik, P. Sady, Michaela Benköová, Močenok

46 - Dušan Letko, Marián Mičík, Miro Raček, Miroslav Lieskovský, René Daniš, Dominik Slamka, Nitra, Jozef Danada, Štefan Mrllák, Stanislav Skačan, Pavol Uher, Šaľa, Peter Vašek, Ivanka, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Pavol Bradáč, Štefan Šlosár, Golianovo, Jozef Kubáň, Alekšince, Laci Takács, Dlhá n/V., Alojz Jenis, Žitavany, Michal Čery, Jelenec, Marián Balko, Kolíňany, Gabriel Lešš, Peter Odráška, H. Kráľová, Juraj Bárek, Žirany, Ľuboš Galo, Janíkovce, Karol Blažovič, Lužianky, Ján Slovák, Bojničky, Gabriela Szökeová, Vráble

45 - Alexander Jurík, Miroslav Brezina, Pavel Matuščin, Bohuslav Bene, Štefan Bede, Ivan Minárik, Peter Solčiansky, Nitra, Ján Kozla, Miloš Gál st., Jozef Gál, Žirany, Alex Lovaš, Horné Saliby, Mária Marušincová, V. Cetín, Ján Kóssi, Čifáre, Attila Szolnoki, Dyčka, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Mário Pánis, D. Krškany, Miroslav Kozlík, Golianovo, Boris Mesároš, Juraj Dubeň, Andrej Pavel, Lehota, Milan Minarovič, Behynce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Marián Blaho, Peter Halúzka, Čeľadice, Miloš Kukučka, Žitavany, Andrej Maťo, Jarok, Filip Deák, Sľažany, Juraj Sabo, Rumanová, Ivan Tóth, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Gabriel Fazekaš, Neded, Milan Roman, Čab, Dušan Fintor, V. Lapáš, Dušan Irsák, Sereď, Ján Slíž, Beladice, František Kausek, Klasov, Daniel Čerman, D. Obdokovce, Roland Babulic, Lukáčovce, Štefan Lipovský, P. Sady, Štefan Török, Branč, Zuzana Ürge, Šaľa

44 - Július Miškovič, Ľuboš Plevka, Dezider Vanko, Emil Tatai, Peter Hipp, Pavol Javorka, Tibor Pittich, Miroslav Šiška, Šaľa, František Filo, Júlia Kucharovičová, Ľudovít Laca, Nitra, Rudolf Kéri, Eva Lahučká, Peter Struk, Zl. Moravce, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Miroslav Bédi, Lúčnica, Jozef Hoppan, Vráble, Tibor Glovenský, Košúty, Ľudmila Verešová, Golianovo, Tomáš Švec, Pohranice, Štefan Mravík, Žitavany, Peter Macháč, Ján Jambor, Jozef Záhorský, Rišňovce, Csaba Nagy, Žihárec, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., František Čaniga, Dražovce, Alexander Kobza, Čechynce, Anna Duczová, H. Kráľová, Michal Valášik, Pár. Háje, Viliam Moravčík, Kajal, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Ľuboš Török, Pata

43 - Marián Bakoš, Milan Petráš, Jozef Kóša, Michal Kucharovič, Juraj Urban, Richard Karabinoš, Renáta Gutaiová, Ivan Marci st., František Dedič, Viera Lauková, Miroslav Belányi, Nitra, Peter Nagy, Imrich Struhár, Vráble, Ladislav Kováč st., Horný Ohaj, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Igor Tkáč, Sereď, Alexander Mikláš, Marián Pauk, Rumanová, Natália Blahová, Čeľadice, Bernardína Jobková, Čierne Kľačany, Vladimír Kubala, Belince, Dušan Gašparík, Machulince, František Maťo, D. Obdokovce, Gabriel Miškovič, Šaľa, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ján Školník, Zl. Moravce, Erik Šimák, D. Krškany, František Chudý, Rišňovce, Ivan Lenický, H. Kráľová, Marek Vlček, Čakajovce, Milan Búcora, Nové Sady, Andrej Repta, Branč, Štefan Varga, Topoľnica, František Bálint, Ivanka, Zoltán Jancso, Vlčany

42 - Milan Borovský, Ľubomír Kralčák, Marián Benca, Ladislav Fazekaš, Jaroslav Andrášik, Tomáš Levčík, Jaroslav Belan, Dávid Said, Miloš Sýkora, Mária Sýkorová, Nitra, Viktor Csizmadia, Jozef Baláž, Šaľa, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Jeremiáš Vnuk, Dominik Podbehlý, Vráble, Pavol Patkolo, František Lörinc, Lúčnica, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Jozef Šabo, Žitavany, Jozef Holečka, Lukáš Valent, Hosťovce, Dušan Petrovič, Obyce, Peter Korec, Jozef Nikodem, Rišňovce, Jozef Sperka, Zl. Moravce, Milan Greguš, Zbehy, Róbert Stareček, Sereď, František Laczko, Tešedíkovo, Attila Sonlajtner, Žirany, Daniel Lörincz, Branč, Peter Civáň, Július Bradáč, Dalibor Bradáč, Golianovo, Ľubomír Mikula, Lehota, Dušan Gál, Klasov

41 - Nina Mičíková, Vladimír Papp, Jozef Gutai, Jozef Hudec st., Marián Barta, Štefan Matesko, Vladimír Peško, Dezider Zaujec, Nitra, Jozef Sklenár, Miroslav Mokráš, Šaľa, Milan Roško, Dyčka, Vladimír Chlpík, Golianovo, Lukáš Mesároš, Lehota, Jozef Barát, Topoľčany, Ján Bíro, Róbert Lipecký, Čakajovce, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Bohuš Baják, Lužianky, Zdenko Gálik, Žitavany, Patrik Londák, Zl. Moravce, Cyril Slamka, Rišňovce, Radoslav Henček ml., Branč, Daniel Jamrich, Kolíňany, Miloš Remenár, Sereď, Juraj Német, D. Lefantovce, Viliam Haršányi, P. Úľany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Kornel Gál, Žirany, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Tomáš Lenický, H. Kráľová

40 - Viliam Halla ml., Ľudovít Konečný, Roman Hradecký, Pavel König, Ľudovít Kováč, Nitra, Jozef Kučera, Jozef Karlubík, František Szpevár, Marián Titka, Peter Lehocký, Šaľa, Marián Labai, Mankovce, Gašpar Gál, Jana Gálová, Žirany, Ivan Ďurický, Milan Fúska, Branč, Radoslav Bajnek, Vráble, Anton Kĺbik, Mojmírovce, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Emil Žoldoš, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Stanislav Debnár, Zbehy, Ján Félis, Jozef Baťala, Žitavany, Miroslav Havetta ml., Lovce, Milan Šlosár, Čab, Marta Kunkelová, Martin n/Ž., František Libay, Róbert Jánošík „Dixi“, D. Krškany, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Vladimír Tasáry, Pavol Pagáč, Ivanka, Daniel Ivančík, Adam Bíro, Čakajovce, Jaroslav Skačan, Žihárec, Matej Rajčo, František Švihorík, P. Sady, Gabriel Chrenko, V. Dolina

39 - František Hrnčiar st., Dionýz Pecháček, Ľudovít Černek, Daniel Mičík, El Nino Libay, František Benc, Milan Ružička, Ján Hnilica, Vladimír Nemšovský, Ladislav Pindeš, Jozef Nosian, Marianna Viskupová, Jožko Moder, Pavol Vörös, Mária Königová, Jozef Drobec, Nitra, Milan Bekéni, Maximilián Hollý, Peter Gomboš, Šaľa, Andrej Vereš, Viera Pavelková, Golianovo, Erik Fábry, V. Cetín, Juraj Holták, Ivan Kozár, Edita Libayová, D. Krškany, Jozef Masár, Zl. Moravce, Marián Ábel, Lužianky, Ján Jacsa, Žihárec, Jozef Ďurický, Branč, Jaro Fúska, Zbehy, Ladislav Babóti, Vlčany, Július Szarka, Topoľnica, Janka Danková, Neverice, Jozef Šidó, V. Mača, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jaroslav Petko, Piešťany

38 - Roman Sýkora, Peter Cyprián, Igor Drotár, Ernest Mako, Ladislav Skalický, Nitra, Tatianna Mifková, František Szolík, Ján Szöcs, Šaľa, Ján Golha, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Ján Štepianský, Hostie, Imrich Guzmický, Roman Vrábel ml., Ivanka, Marek Paukov, Žitavany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Marek Sabo, Rumanová, Tomáš Minarovič, Močenok, Alexander Repta, Branč, Ladislav Vass, Baloň

37 - Peter Kardoš, František Juhás, Ľuboš Baranec, Ján Doboš, Katarína Billiková, Ivanko Magdolen, František Grom, Richard Magušin, Milan Vörös, František Piška, Miloš Segéň, Nitra, Ladislav Molnár, Peter Jobbágy, Jozef Baláž ml., Pavol Sedliačik, Šaľa, Pavol Šrank, V. Lapáš, Vincent Hunka, Lužianky, Dušan Vnučko, D. Krškany, Štefan Ambrus, Žihárec, Bartolomej Gulka, Branč, Magda Čmaradová, Sereď, Ladislav Kéry, Volkovce, Eva Kováčová, Jozef Kováč ml., Čifáre, Július Oláh, Matúškovo, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ján Babčan, Zbehy

36 - Miro Račko, Stanislav Pružinec, Jozef Ehrenhold, Milan Lenčéš, Erich Schober, Ján Šimun, Nitra, Jozef Lenčéš, Karol Hlavatý, Michal Hunka, Roman Harčár, Šaľa, Juraj Šranko, Babindol, Arpád Balogh, Kolárovo, Lenka Ribarič, Beladice, Vladimír Gombáš ml., Andrea Dobišová, Močenok, Imrich Valent, Hosťovce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Terka Tasáryová, Ivanka, Filip Marinov, Rumanová, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Ladislav Nagy, Vráble, Martin Bogyo, T. Mlyňany

35 - Peter Plandora, Pavel Búš, Nitra, Martina Baková, Miroslav Vajzer, Vráble, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Mária Mesárošová, Lehota, Adriána Kupcová, Čakajovce, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Jozef Balla, V. Lapáš, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Štefan Molnár, Preseľany

34 - Mária Kóšová, Michal Garay, Ľubomír Bartakovič, Miriama Ďurinová, Ľuboš Šindler, Andrej Bednárik, Nitra, Patrícia Šranková, V. Lapáš, Jozef Malý, Melek, Miroslav Oslanec, Vráble, Viera Bradáčová, Golianovo, František Sabo, Vinodol, Ivan Kupec, Stanislav Ivančík, Čakajovce, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Anton Kazáň, Branč, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Róbert Sedlák, Šaľa, Tomáš Snop, M. Lapáš

33 - Ján Dúbravský, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Slavomír Brna, Nitra, Karin Vajzerová, Henrich Benedek, Vráble, György Jakubecz, H. Saliby, Ján Gál, Žirany

32 - Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Adam Nádaský, Lužianky, Marek Sokol, Šaľa, Milan Božik, Báb, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Štefan Valovič, Rišňovce, Ladislav Holečka, Ladice

31 - Ján Kmeťo, Eva Konečná, Martin Krajčír, Nitra, Vladimír Depeš, Rumanová, Jozef Paulovič, Jozef Martinec, Zl. Moravce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Milan Piovarčí st., Lužianky, Daniel Ondriga, Ján Weselowski, Hlohovec

30 - Dušan Babocký, Zl. Moravce, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Miroslav Muzika, Nitra, Andrea Vörösová, Rumanová
29 - Štefan Dékány, Nitra, Stanislav Majerčík, Golianovo, Milan Piovarči, Janíkovce
28 - Patrik Studený, František Bojda, Nitra, Adrián Danada, Šaľa, Vladimír Gombáš st., Močenok, Sandra Gálová, Žirany, Ladislav Szekelyi, Branč, Mário Slezák, Lukáčovce
27 - Štefan Duchoň, Nitra, Jozef Galbavý, H. Kráľová
26 - Štefan Popelka, Hájske, Pavel Hrnčár, Nitra, Marián Varga, Sľažany
25 - Juraj Mészáros, Selice, Štefan Peťovský, Lužianky, Štefan Bapčány, D. Obdokovce
24 - Martin Rábek, Močenok, Juraj Sádovský, Žitavce, Peter Vrabec, Čakajovce, Ivan Tóth, H. Kráľová, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Ladislav Varga, Topoľnica
23 - Benjamín Odráška, Igor Kotora, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Peter Andódi, Dlhá n/V., Marek Zeleňák, Branč
22 - Ivan Benčík, Cabaj-Čápor, Irena Petková, Martin n/Ž., Marián Piterka, Svätoplukovo
21 - Michal Gajdoš, Nemčiňany
20 - Jaroslav Šabo, Zl. Moravce
19 - Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Jozef Šebík, Topoľčianky, Ján Kollár, Zbehy
18 - Jozef Zima, Vráble
17 - Ján Kovarčík, Štitáre
16 - Dominik Bartakovič, Nitra
14 - Matej Šimko, Močenok, Margita Letková, Nitra, Lukáš Hrozienčik, Č. Kľačany
13 - Martin Tesár, D. Krškany, Igor Lieskovský, N. Hrnčiarovce, Ivan Bradáč, Golianovo
12 - Ján Bucheň, Zl. Moravce, Ľudovít Desat, Podhorany
11 - Katarína Dobiášová, René Matyó, Nitra, Róbert Darázs, Tešedíkovo
10 - Ivan Bileny, Rišňovce
9 - Peter Bodi, Zbehy, Andrej Švihorík, Báb, Milan Hajaš, Nitra, Marta Záhorská, Rišňovce
8 - Marián Bachrony, Žitavany, Karin Vodná, Babindol, Juraj Lacina, Nitra, Lukáš Bennár, Hájske, Pavol Mikuš, J. Kostoľany
7 - Eva Turňová, Nitra
6 - Martin Ševčík, Ľubica Homolová, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Chudý, Rumanová, Lenka Reptová, Branč
5 - Peter Eliáš, Lúčnica, Martin Peniaško, Jozef Kováč, Nitra, Vladimír Kováč, Lovce, Dominika Korecová, Rišňovce, Filip Antek, Martin n./Ž.
4 - Marek Viskup, Kristína Viskupová, Rumanová, Peter Majerčík, Nitra, Vladimír Majerčík, Golianovo
3 - Martin Macháč, Veronika Valovičová, Monika Čikošová, Rišňovce
2 - Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Andy Ardon, Rišňovce, Daniel Šípoš, Nitra
1 - Martin Kornutij, V. Zálužie, Mário Bucheň, Zl. Moravce
0 - Tibor Berec, V. Lapáš

V 11. kole bolo maximom 7 zápasov, uhádli ich šiesti z vás: Milan Kukučka, Žitavany, Štefan Bede, Nitra, Ivan Marci st., Nitra, Ján Hegyi, Jelka, Jaroslav Lazor, Báb, Martin Bogyo, T. Mlyňany. Kto vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  2. Bývanie v meste predlžuje život
  3. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  4. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  5. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  6. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  7. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  8. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  9. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  10. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  2. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  3. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  4. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  5. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  6. Bývanie v meste predlžuje život
  7. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  8. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  9. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  10. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 27 811
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 21 361
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 13 670
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 12 364
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 248
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 079
  7. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 049
  8. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 848
  9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 569
  10. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 456
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Staré divadlo je pripravené hrať okamžite, otázkou je pre koho

Divadlo hralo najmä organizované predstavenia pre školy a škôlky. Tým sa v súčasnosti hromadné podujatia neodporúčajú.

Martin Kusenda, riaditeľ Starého divadla Karola Spišáka v Nitre.
Ilustračné

Nitriansky primátor Hattas je pozitívny. Radnicu nezatvoria

Otestovať sa pôjdu aj Hattasovi najbližší spolupracovníci.

Primátor Marek Hattas.

Od Perkyho po Čáru. Spoznajte najlepších 40-tnikov v šiestej lige

Dvaja z nich nechýbali na ihrisku v desiatich kolách ani minútu!

Predstavujeme vám najlepších štyridsiatnikov v šiestej lige ObFZ Nitra. Na tejto snímke z duelu Mojmírovce - Chrenová sú dvaja z elitnej jedenástky.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Tragická nehoda si vyžiadala jeden život

Pri nehode v meste Šaštín-Stráže jeden človek zomrel a traja sa zranili

Po požiari: Vôbec neviem, ale čo už, stalo sa

Zadné stavy domu zhoreli. Požiar likvidovalo päť profesionálnych a 21 dobrovoľných hasičov. Na boj s plameňmi použili zhruba 63-tisíc litrov vody.

Už ste čítali?