Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

Dvaja tipujúci - Jozef Hoppan a Pavel Čvirik - uhádli až 9 zápasov. Poradie na čele: 68 - Ľuboš Rusnák, 67 - Dušan Bogár, 66 - Kristián Krasňanský, atď.

V 11. kole vyhral kartón piva Corgoň Martin Bogyo z Tesárskych Mlynian. V 11. kole vyhral kartón piva Corgoň Martin Bogyo z Tesárskych Mlynian. (Zdroj: ki)

Správne tipy 12. kola

FC ViOn - FC Nitra 1:0 1
N. Mesto - ViOn B Vráble 0:2 2
Nevidzany - Pata 1:3 2
Kovarce - H. Kráľová 0:1 2
H. Saliby - Trstice 1:4 2
Šurianky - Mojmírovce 0:3 2
D. Krškany - Cabaj-Čápor 2:1 1
Dyčka - Branč 2:2 X
Obyce - Neverice 2:1 1
Čierny Brod - Veľká Mača 2:0 1

Poradie po 12. kole

68 - Ľuboš Rusnák, Lehota

67 - Dušan Bogár, Vlčany

66 - Kristián Krasňanský, Nové Sady

64 - Kristián Varga, Tešedíkovo, Mária Látečková, Svätoplukovo, Ľubomír Ballay, Lužianky

63 - Jozef Labuda, Solčany, Peter Lukáč, Lehota, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Marián Koreň, Čeľadice, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Tibor Odráška, Šaľa

Skryť Vypnúť reklamu

62 - Miroslav Kováč, Vráble, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Andrejka Božiková, Hosťovce

61 - František Szúsztor, V. Cetín, Boris Grežo, Nitra, Margita Pánisová, D. Krškany, Rudolf Látečka, Rišňovce

60 - Henrich Richter, Jelenec, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Matúš Vajzer, Báb, Ivan Bakyta, Jarok, Tibor Šmitala, Čab, Samuel Lukáč, Sereď, Roman Margetin, Rišňovce

59 - Štefan Tóth, Klasov, Jozef Filo, Mojmírovce, Marián Mateička, Behynce, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Csaba Sándor, Kolíňany, Ján Lipovský, Báb, Jozef Drahovský, P. Sady, Michal Cicák, Pata, Filip Dobiáš, Čeľadice

58 - Ľubomír Turňa, Pavel Čvirik, Slavomír Kotrla, Nitra, František Prešinský, Vráble, Stanislav Packa, Močenok, Peter Strieška, Volkovce, Peter Pecho, Beladice, Erik Barát, Žitavany, Jozef Rehuš, Rišňovce, Štefan Deák, Sľažany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Dušan Švehla, Sereď

Skryť Vypnúť reklamu

57 - Stanislav Habáň, Štefan Zabák, Matúš Turňa, Ján Bernát, Milan Púčik, Eduard Szabó, Nitra, Miroslav Vojtek „Ara“, Jozef Andel, Vráble, Miloš Tonka, M. Vozokany, Tibor Panyik, Matúškovo, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Michal Bedeč, Žitavany, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., František Bača, Šaľa, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Marek Behúl, T. Mlyńany, František Andraško, Jelenec, František Imre, Branč, Jozef Martiška, Dražovce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Jaroslav Lazor, Báb, Emanuel Maňúch, Žirany, Ladislav Čekey, Pohranice, Ján Árgyusi, Neded

56 - Michal Lauko, Matúš Čurgali, Ľubica Tasáryová, Nitra, Pavel Mihálik, Milan Lazan, Šaľa, Peter Čepček, Tibor Széker, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Peter Tuhý, Machulince, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Anton Bapčány, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Marián Straňák, H. Kráľová, Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Árpád Fazekaš, Neded, Jozef Šercel, Váhovce, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Slavko Mikula, Zbehy

Skryť Vypnúť reklamu

55 - Denisa Bakošová, Július Michalička ml., Ľuboš Mičík, Stanislav Gábor, Jakub Bernát, Jozef Nermeš st., Pavol Ďurina, Ján Hudec, Ladislav Piška, Miroslav Fábry, Nitra, Tibor Križovič ml., Marián Móri, Štefan Hipp, Šaľa, Tibor Horváth, Komjatice, Martin Lacika, Zbehy, Jozef Králik, T. Mlyňany, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Miroslav Močol, Hlohovec, Dušan Podhradský, D. Krškany, Bohuš Bočák, H. Kráľová, František Margetin, Rišňovce, Zara Čekey, Pohranice, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce

54 - Marián Grman, Vlado Krajčovič, Peter Benca, Anita Vallová, Jarmila Saidová, Juraj Náhlovský, Nitra, Stanislav Skačan, Juraj Csirik, Šaľa, Peter Šponiar, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Viliam Félis, Vráble, Vojtech Borka, Trstice, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Albín Tóth, Čakajovce, Pavel Babiak, Žitavany, Roman Obložinský, Ivanka, Tomáš Karácsony, Váhovce, Darina Lyžičiarová, Vlado Lyžičiar, Podhorany, František Kunkel, Martin n/Ž., Erik Šimák, D. Krškany, František Kaufman, Jozef Horňák, Rišňovce, Jozef Vodný, Babindol, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ondrej Kozolka, Volkovce, Michaela Benköová, Močenok, Martin Kratochvíl, Žitavce

53 - Vladimír Kompas, Július Michalička st., Miro Raček, Iveta Matejová, Karol Ryba, Dominik Slamka, Nitra, Ľuboš Nagy, Jelenec, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Jozef Hoppan, Vráble, Miroslav Šiller, Golianovo, Jaroslav Viskup, Jožko Černý, Rumanová, Filip Guzmický, Roman Vrábel st., Ivanka, Miro Senneš, Samuel Cigáň, Cabaj-Čápor, Lukáš Bíro, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Andrej Hudec, Čeľadice, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Jozef Gál, Žirany, Peter Zahnaš, Karol Blažovič, Lužianky, Marcel Pánis, D. Krškany, Peter Odráška, H. Kráľová, Attila Drozdák, D. Obdokovce

52 - Jozef Danada, Štefan Mrllák, Emil Tatai, Peter Zeleňák, Šaľa, René Daniš, Daniel Tasáry, Nitra, Jozef Virág, Miroslav Školník, Zl. Moravce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Milan Minarovič, Behynce, Jozef Kubáň, Alekšince, Tibor Bene, D. Obdokovce, Dušan Fintor, V. Lapáš, Ján Hegyi, Jelka, Viliam Moravčík, Kajal, Emil Dubec, Žikava, Štefan Dubnička, Váhovce, Štefan Fiala, Branč, Michal Hájnik, Anton Viskup, P. Sady, Ján Slovák, Bojničky

51 - Dušan Letko, Marián Mičík, Ivan Minárik, Viera Lauková, Monika Skalická, Stanislav Billik, Ernest Szombath, Nitra, Rudolf Kéri, Peter Struk, Zl. Moravce, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Alex Lovaš, Horné Saliby, Ján Kóssi, Čifáre, Tibor Glovenský, Košúty, Mário Pánis, D. Krškany, Boris Mesároš, Juraj Dubeň, Andrej Pavel, Lehota, Miroslav Piovarči, Lužianky, Milan Kukučka, Alojz Jenis, Žitavany, Miloš Gál st., Žirany, Ján Jambor, Jozef Záhorský, Rišňovce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Juraj Sabo, Rumanová, Jozef Kúdela, V. Dolina, Marián Balko, Kolíňany, Gabriel Fazekaš, Neded, Daniel Čerman, D. Obdokovce, Štefan Török, Branč

50 - Miroslav Brezina, Anton Bulla, František Filo, Bohuslav Bene, Miroslav Lieskovský, Júlia Kucharovičová, Jaroslav Belan, Ľudovít Laca, Peter Solčiansky, Nitra, Jakub Vojtek, Gabriela Szökeová, Vráble, Július Miškovič, Pavol Uher, Šaľa, Peter Vašek, Ivanka, Peter Nagy, Mária Marušincová, V. Cetín, Pavol Bradáč, Golianovo, Bernardína Jobková, Čierne Kľačany, Andrej Maťo, Jarok, Michal Čery, Jelenec, František Čaniga, Dražovce, Alexander Kobza, Čechynce, Ľuboš Galo, Janíkovce, Imrich Hrdlica, Báb, Jozef Štefák, Rišňovce, Michal Valášik, Pár. Háje, Dušan Irsák, Sereď, Ján Slíž, Beladice, František Kausek, Klasov, Štefan Varga, Topoľnica, Štefan Lipovský, P. Sady, Ľuboš Török, Pata

49 - Marián Bakoš, Alexander Jurík, Milan Borovský, Pavel Matuščin, Richard Karabinoš, Ivan Marci st., Jozef Prešinský, Tomáš Levčík, Dávid Said, Nitra, Ľuboš Plevka, Dezider Vanko, Peter Hipp, Jozef Baláž, Tibor Pittich, Zuzana Ürge, Šaľa, Eva Lahučká, Ján Školník, Zl. Moravce, Ladislav Kováč st., Horný Ohaj, Imrich Struhár, Vráble, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Attila Szolnoki, Dyčka, Natália Blahová, Marián Blaho, Peter Halúzka, Čeľadice, Miloš Kukučka, Štefan Mravík, Žitavany, Csaba Nagy, Žihárec, Lukáš Valent, Hosťovce, Ivan Tóth, Čakajovce, Gabriel Lešš, Ivan Lenický, Anna Duczová, H. Kráľová, Milan Búcora, Nové Sady, Milan Roman, Čab, Róbert Stareček, Sereď, Zoltán Jancso, Vlčany, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Dušan Gál, Klasov

48 - Michal Kucharovič, Štefan Bede, František Dedič, Miloš Sýkora, Mária Sýkorová, Nitra, Viktor Csizmadia, František Szpevár, Pavol Javorka, Miroslav Šiška, Šaľa, Štefan Šlosár, Ľudmila Verešová, Golianovo, Marián Šlagor, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Alexander Mikláš, Marián Pauk, Rumanová, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Miroslav Bédi, Lúčnica, Juraj Hamar, Klasov, Dominik Podbehlý, Vráble, Ján Kozla, Žirany, Jozef Šabo, Žitavany, Dušan Gašparík, Machulince, Dušan Petrovič, Obyce, František Maťo, D. Obdokovce, Jozef Sperka, Zl. Moravce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Cyril Slamka, Jozef Nikodem, Rišňovce, Milan Greguš, Zbehy, František Bálint, Ivanka, Daniel Lörincz, Branč, Ľubomír Mikula, Lehota

47 - Ľubomír Kralčák, Milan Petráš, Viliam Halla ml., Vladimír Papp, Marián Benca, Juraj Urban, Ladislav Fazekaš, Renáta Gutaiová, Jozef Gutai, Jaroslav Andrášik, Nitra, Milan Roško, Dyčka, Igor Tkáč, Sereď, Miroslav Kozlík, Golianovo, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Jozef Holečka, Hosťovce, Peter Macháč, Peter Korec, František Chudý, Rišňovce, Ján Jacsa, Žihárec, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Róbert Lipecký, Marek Vlček, Adam Bíro, Čakajovce, Marián Titka, Šaľa, Andrej Repta, Branč, František Laczko, Tešedíkovo, Attila Sonlajtner, Žirany, František Švihorík, P. Sady, František Lörinc, Lúčnica

46 - František Hrnčiar st., Dionýz Pecháček, Ján Hnilica, Ľudovít Konečný, Roman Hradecký, Vladimír Peško, Ernest Mako, Vladimír Nemšovský, Miroslav Belányi, Dezider Zaujec, Nitra, Miroslav Mokráš, Peter Gomboš, Peter Lehocký, Šaľa, Gašpar Gál, Juraj Bárek, Kornel Gál, Žirany, Ivan Ďurický, Radoslav Henček ml., Milan Fúska, Branč, Anton Kĺbik, Mojmírovce, Juraj Holták, František Libay, D. Krškany, Tomáš Švec, Pohranice, Ján Bíro, Čakajovce, Stanislav Debnár, Zbehy, Jozef Masár, Zl. Moravce, Bohuš Baják, Lužianky, Viera Pavelková, Golianovo, Ján Félis, Jozef Baťala, Žitavany, Miroslav Havetta ml., Lovce, Laci Takács, Dlhá n/V., Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Daniel Jamrich, Kolíňany, Jaroslav Skačan, Žihárec, Viliam Haršányi, P. Úľany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie

45 - Nina Mičíková, Ľudovít Černek, El Nino Libay, Marián Barta, Štefan Matesko, Marianna Viskupová, Ľudovít Kováč, Nitra, Milan Bekéni, Jozef Karlubík, Gabriel Miškovič, Maximilián Hollý, František Szolík, Šaľa, Lukáš Mesároš, Lehota, Jozef Barát, Topoľčany, Zdenko Gálik, Žitavany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Patrik Londák, Zl. Moravce, Filip Deák, Sľažany, Marta Kunkelová, Martin n/Ž., Jozef Balla, V. Lapáš, Jaro Fúska, Zbehy, Miloš Remenár, Sereď, Juraj Német, D. Lefantovce, Roland Babulic, Lukáčovce, Jozef Šidó, V. Mača, Juraj Kadlieček, Dražovce, Peter Civáň, Golianovo

44 - Roman Sýkora, Daniel Mičík, Jozef Kóša, Milan Ružička, František Juhás, Jozef Hudec st., František Grom, Jožko Moder, Pavol Vörös, Pavel König, František Piška, Miloš Segéň, Nitra, Vladimír Chlpík, Július Bradáč, Dalibor Bradáč, Golianovo, Jozef Sklenár, Peter Jobbágy, Šaľa, Ján Golha, Vráble, Ján Štepianský, Hostie, Vincent Hunka, Lužianky, Ivan Kozár, Róbert Jánošík „Dixi“, D. Krškany, Milan Šlosár, Čab, Vladimír Tasáry, Ľubor Kajaba, Ivanka, Jozef Ďurický, Alexander Repta, Branč, Filip Marinov, Rumanová, Matej Rajčo, P. Sady, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Martin Bogyo, T. Mlyňany

43 - Peter Cyprián, Peter Kardoš, Igor Drotár, Ján Doboš, Ladislav Skalický, Ladislav Pindeš, Mária Königová, Nitra, Tatianna Mifková, Jozef Baláž ml., Ján Szöcs, Šaľa, Dušan Vnučko, Edita Libayová, D. Krškany, Marek Paukov, Žitavany, Vladimír Kubala, Belince, Marián Ábel, Lužianky, Bartolomej Gulka, Branč, Terka Tasáryová, Ivanka, Daniel Ivančík, Čakajovce, Magda Čmaradová, Sereď, Janka Danková, Neverice, Július Oláh, Matúškovo, Ladislav Vass, Baloň, Ján Babčan, Zbehy

42 - František Benc, Milan Lenčéš, Jozef Nosian, Milan Vörös, Jozef Drobec, Ján Šimun, Nitra, Jozef Kučera, Ladislav Molnár, Jozef Lenčéš, Šaľa, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Pavol Patkolo, Lúčnica, Pavol Šrank, V. Lapáš, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Ladislav Babóti, Vlčany, Eva Kováčová, Čifáre

41 - Jozef Ehrenhold, Ľuboš Baranec, Katarína Billiková, Richard Magušin, Nitra, Karol Hlavatý, Michal Hunka, Roman Harčár, Šaľa, Juraj Šranko, Babindol, Viera Bradáčová, Andrej Vereš, Golianovo, Imrich Guzmický, Ivanka, Lenka Ribarič, Beladice, Imrich Valent, Hosťovce, Zoltán Odráška, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Stanislav Ivančík, Čakajovce, Jozef Kováč ml., Čifáre, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Jaroslav Petko, Piešťany

40 - Slavomír Brna, Mária Kóšová, Peter Plandora, Erich Schober, Ivanko Magdolen, Nitra, Radoslav Bajnek, Vráble, Jana Gálová, Žirany, Štefan Molnár, Preseľany, Pavol Pagáč, Ivanka

39 - Miroslav Oslanec, Ladislav Nagy, Vráble, Ľubomír Novota, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Patrícia Šranková, V. Lapáš, Erik Fábry, V. Cetín, Anton Kazáň, Branč, Michal Garay, Nitra, Róbert Sedlák, Šaľa, Július Szarka, Topoľnica, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Štefan Valovič, Rišňovce, Ján Gál, Žirany

38 - Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Mária Mesárošová, Lehota, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Michal Hitka, Martin n/Ž., Marek Sabo, Rumanová, Roman Vrábel ml., Ivanka, Miriama Ďurinová, Nitra, Tomáš Minarovič, Močenok

37 - Ján Kmeťo, Eva Konečná, Ľuboš Šindler, Nitra, Štefan Ambrus, Žihárec, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Adam Nádaský, Lužianky, Pavol Sedliačik, Šaľa, Ladislav Kéry, Volkovce, Daniel Ondriga, Hlohovec, Henrich Benedek, Vráble

36 - Miro Račko, Stanislav Pružinec, Nitra, Jozef Jamrich, Jozef Martinec, Zl. Moravce, Arpád Balogh, Kolárovo, Vladimír Gombáš ml., Andrea Dobišová, Močenok, Milan Božik, Báb, Andrea Vörösová, Rumanová, Ladislav Holečka, Ladice

35 - Martina Baková, Miroslav Vajzer, Vráble, Dušan Babocký, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Vladimír Depeš, Rumanová, Adriána Kupcová, Čakajovce, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Sandra Gálová, Žirany, Pavel Búš, Nitra, Milan Piovarči, Janíkovce

34 - Ľubomír Bartakovič, Andrej Bednárik, Nitra, Jozef Malý, Melek, František Sabo, Vinodol, Ivan Kupec, Čakajovce, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Marek Zeleňák, Branč, Tomáš Snop, M. Lapáš, Imrich Drozdák, Babindol

33 - Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Ján Dúbravský, Zl. Moravce, Karin Vajzerová, Vráble, Štefan Dékány, Nitra, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, György Jakubecz, H. Saliby

32 - Štefan Peťovský, Lužianky, Pavel Hrnčár, Nitra, Marek Sokol, Šaľa

31 - Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Milan Piovarčí st., Lužianky, Martin Krajčír, Nitra, Stanislav Majerčík, Golianovo, Ján Weselowski, Hlohovec

30 - Miroslav Muzika, Nitra, Marián Varga, Sľažany
28 - Patrik Studený, František Bojda, Nitra, Adrián Danada, Šaľa, Vladimír Gombáš st., Močenok, Peter Andódi, Dlhá n/V., Ladislav Szekelyi, Branč, Mário Slezák, Lukáčovce
27 - Štefan Duchoň, Nitra, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Jaroslav Šabo, Zl. Moravce
26 - Štefan Popelka, Hájske
25 - Juraj Mészáros, Selice, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Marián Piterka, Svätoplukovo
24 - Martin Rábek, Močenok, Juraj Sádovský, Žitavce, Peter Vrabec, Čakajovce, Ivan Tóth, H. Kráľová, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Ladislav Varga, Topoľnica
23 - Benjamín Odráška, Igor Kotora, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ján Kollár, Zbehy
22 - Ivan Benčík, Cabaj-Čápor, Irena Petková, Martin n/Ž.
21 - Michal Gajdoš, Nemčiňany
19 - Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Jozef Šebík, Topoľčianky
18 - Jozef Zima, Vráble, Martin Tesár, D. Krškany
17 - Ján Kovarčík, Štitáre
16 - Dominik Bartakovič, Nitra
15 - Ivan Bradáč, Golianovo
14 - Matej Šimko, Močenok, Margita Letková, Nitra, Lukáš Hrozienčik, Č. Kľačany, Ivan Bileny, Marta Záhorská, Rišňovce
13 - Igor Lieskovský, N. Hrnčiarovce
12 - Ján Bucheň, Zl. Moravce, Ľudovít Desat, Podhorany, Ľubica Homolová, Nitra
11 - Katarína Dobiášová, René Matyó, Nitra, Róbert Darázs, Tešedíkovo
10 - Vladimír Kováč, Lovce
9 - Peter Bodi, Zbehy, Andrej Švihorík, Báb, Milan Hajaš, Nitra
8 - Marián Bachrony, Žitavany, Karin Vodná, Babindol, Juraj Lacina, Nitra, Lukáš Bennár, Hájske, Pavol Mikuš, J. Kostoľany
7 - Eva Turňová, Nitra
6 - Martin Ševčík, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Chudý, Rumanová, Lenka Reptová, Branč
5 - Peter Eliáš, Lúčnica, Martin Peniaško, Jozef Kováč, Nitra, Dominika Korecová, Rišňovce, Filip Antek, Martin n./Ž.
4 - Marek Viskup, Kristína Viskupová, Rumanová, Štefan Finta, Jarok, Peter Majerčík, Nitra, Vladimír Majerčík, Golianovo
3 - Martin Macháč, Veronika Valovičová, Monika Čikošová, Rišňovce, Slavo Kališ, Šaľa
2 - Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Andy Ardon, Rišňovce, Daniel Šípoš, Nitra
1 - Martin Kornutij, V. Zálužie, Mário Bucheň, Zl. Moravce
0 - Tibor Berec, V. Lapáš

V 12. kole bolo maximom 9 uhádnutých zápasov. Trafili ich Jozef Hoppan z Vrábeľ a Pavel Čvirik z Nitry. Prosíme ich, aby dali vedieť, či súhlasia s rozdelením kartónu piva Corgoň (tel. 0905 550 775).
Osem zápasov uhádlo 19 ľudí.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  2. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  3. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  4. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  5. Máte problémy s trávením? Známy gastroenterológ radí ako na ne
  6. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  7. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  8. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  9. Venujte na Vianoce darček plný informácií
  10. Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu
  1. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  2. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  3. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  4. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  5. Novinka medzi prefabrikátmi
  6. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
  7. 3D virtuálne prechádzky pozdĺž maďarsko-slovenských hraníc
  8. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  9. The future of M&A in Europe
  10. Prvé zamestnanie: 3 veci, na ktoré by ste nemali zabudnúť
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 34 658
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 401
  3. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 15 368
  4. Aká je chémia vôní 11 100
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 317
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 757
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 671
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 250
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 712
  10. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 5 846
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Obchodovali s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia zatvárala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.

Mestský kúpeľ otvoria zajtra ráno, radšej sa objednajte

Dovnútra sa naraz dostane len šesť ľudí.

Poradňa sídli na Kúpeľnej 4, tel. 0948 228 633, objednať sa môžete aj mailom na info@sosspotrebitelov.sk.

Poplatok za odpad plánujú v Šali opäť zvyšovať

Za rozvoj už ľudia platiť nebudú, iné zmeny v poplatkoch radnica momentálne neplánuje.

ilustračné foto

Z bývalého školského internátu chcú spraviť zariadenie sociálnej služby

Podnetom k návrhu bol prieskum, ktorý ukázal, že občanom chýba pobytová sociálna služba.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Kamión narazil do reštaurácie a pohostinstva (+VIDEO)

Vodič pravdepodobne za volantom zaspal, havaroval v centre Tvrdošína.

V Zámkoch otvorili nové nákupné centrum

Pre návštevníkov je k dispozícii osem obchodných prevádzok.

Už ste čítali?