Správne tipy 13. kola
V. Ludince - Šaľa 2:1 1
Neded - Šurany 0:4 2
Báb - V. Zálužie 4:1 1
Pata - Lapáš 2:1 1
Váhovce - Lehnice 0:1 2
Klasov - Kolíňany 2:2 X
Janíkovce - Chrenová 1:1 X
Jelenec - Dyčka 5:4 1
Č. Kľačany - Obyce 3:2 1
Tešedíkovo - Kráľov Brod 4:3 1
Poradie po 13. kole
71 - Ľuboš Rusnák, Lehota
68 - Dušan Bogár, Vlčany, Andrejka Božiková, Hosťovce
67 - Kristián Varga, Tešedíkovo, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Ľubomír Ballay, Lužianky, Jozef Labuda, Solčany
66 - Marián Koreň, Čeľadice, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Tibor Odráška, Šaľa, Ladislav Odráška, H. Kráľová
65 - Miroslav Kováč, Vráble, Henrich Richter, Jelenec, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Mária Látečková, Svätoplukovo
64 - František Szúsztor, V. Cetín, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jozef Paukov, Zl. Moravce, Peter Lukáč, Lehota, Matúš Vajzer, Báb, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Margita Pánisová, D. Krškany
63 - Boris Grežo, Nitra, Jozef Andel, Vráble, Peter Pecho, Beladice, Csaba Sándor, Kolíňany, Ivan Bakyta, Jarok, Samuel Lukáč, Sereď, Rudolf Látečka, Rišňovce
62 - Štefan Tóth, Klasov, Stanislav Habáň, Nitra, Jozef Filo, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Štefan Deák, Sľažany, František Andraško, Jelenec
61 - Ján Bernát, Pavel Čvirik, Milan Púčik, Nitra, Tibor Panyik, Matúškovo, Martin Lacika, Zbehy, Michal Bedeč, Erik Barát, Žitavany, Jozef Králik, T. Mlyňany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Miroslav Močol, Hlohovec, Radoslav Mikle-Barát, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Árpád Fazekaš, Ján Árgyusi, Neded, Jozef Drahovský, P. Sady, Jozef Šercel, Váhovce, Roman Margetin, Rišňovce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Jaroslav Lazor, Báb, Emanuel Maňúch, Žirany
60 - Matúš Turňa, Ľubomír Turňa, Slavomír Kotrla, Matúš Čurgali, Anita Vallová, Eduard Szabó, Nitra, Ľuboš Nagy, Jelenec, Miloš Tonka, M. Vozokany, Marián Mateička, Behynce, Peter Tuhý, Machulince, Peter Gyepes, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Tibor Széker, Zl. Moravce, Milan Lazan, Šaľa, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Jozef Rehuš, Rišňovce, Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Tibor Šmitala, Čab, Michal Cicák, Pata, Dušan Švehla, Sereď, Filip Dobiáš, Čeľadice
59 - Denisa Bakošová, Štefan Zabák, Ľuboš Mičík, Jakub Bernát, Ľubica Tasáryová, Nitra, Miroslav Vojtek „Ara“, František Prešinský, Vráble, Peter Šponiar, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Peter Čepček, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, František Bača, Šaľa, František Kunkel, Martin n/Ž., Ján Lipovský, Báb, Katarína Vlčeková, Čakajovce
58 - Marián Grman, Stanislav Gábor, Ján Hudec, Juraj Náhlovský, Nitra, Tibor Križovič ml., Štefan Hipp, Šaľa, Tibor Horváth, Komjatice, Stanislav Packa, Močenok, Albín Tóth, Jozef Čentéš, Čakajovce, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Vlado Lyžičiar, Podhorany, Alojz Jenis, Žitavany, Marek Behúl, T. Mlyńany, Dušan Podhradský, D. Krškany, František Imre, Branč, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, František Margetin, Rišňovce, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Slavko Mikula, Zbehy, Marián Straňák, Bohuš Bočák, H. Kráľová, Ondrej Kozolka, Volkovce
57 - Július Michalička ml., Pavol Ďurina, Ladislav Piška, Jarmila Saidová, Nitra, Viliam Félis, Vráble, Stanislav Skačan, Juraj Csirik, Šaľa, Vojtech Borka, Trstice, Tibor Glovenský, Košúty, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Miroslav Šiller, Golianovo, Filip Guzmický, Roman Obložinský, Ivanka, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Lukáš Bíro, Čakajovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Milan Kukučka, Žitavany, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Jozef Gál, Žirany, Jozef Vodný, Babindol, Jozef Martiška, Dražovce, Ladislav Čekey, Pohranice, Michaela Benköová, Močenok, Peter Odráška, H. Kráľová, Martin Kratochvíl, Žitavce
56 - Vladimír Kompas, Július Michalička st., Michal Lauko, Jozef Nermeš st., Vlado Krajčovič, Iveta Matejová, Miroslav Fábry, Peter Benca, Nitra, Pavel Mihálik, Peter Zeleňák, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Boris Mesároš, Lehota, Jaroslav Viskup, Juraj Sabo, Rumanová, Miro Senneš, Samuel Cigáň, Cabaj-Čápor, Rudolf Kéri, Miroslav Školník, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Andrej Hudec, Čeľadice, Miroslav Szlamka, Tomáš Karácsony, Štefan Dubnička, Váhovce, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Roman Vrábel st., Ivanka, Marián Balko, Kolíňany, František Kaufman, Jozef Horňák, Rišňovce, Tibor Bene, D. Obdokovce, Viliam Moravčík, Kajal, Emil Dubec, Žikava, Ján Slíž, Beladice, Karol Blažovič, Lužianky, Ján Slovák, Bojničky
55 - Marián Mičík, Daniel Tasáry, Dominik Slamka, Nitra, Emil Tatai, Marián Móri, Pavol Javorka, Zuzana Ürge, Šaľa, Alex Lovaš, Horné Saliby, Peter Nagy, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Mário Pánis, D. Krškany, Jožko Černý, Rumanová, Bernardína Jobková, Čierne Kľačany, František Maťo, D. Obdokovce, Andrej Pavel, Lehota, Cyril Slamka, Jozef Štefák, Rišňovce, Peter Zahnaš, Lužianky, Gabriel Fazekaš, Neded, František Bálint, Ivanka, Michal Hájnik, Anton Viskup, Štefan Lipovský, P. Sady, Zara Čekey, Pohranice
54 - Anton Bulla, René Daniš, Ivan Minárik, Karol Ryba, Viera Lauková, Monika Skalická, Jaroslav Belan, Ernest Szombath, Ľudovít Laca, Nitra, Imrich Struhár, Jozef Hoppan, Gabriela Szökeová, Vráble, Štefan Mrllák, Pavol Uher, Šaľa, Peter Vašek, Ivanka, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Ján Kozla, Žirany, Dušan Letko, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Milan Minarovič, Behynce, Ján Jambor, Jozef Záhorský, Rišňovce, Juraj Dubeň, Lehota, Pavel Babiak, Žitavany, Dušan Petrovič, Obyce, Jozef Virág, Zl. Moravce, Erik Šimák, Marcel Pánis, D. Krškany, Dušan Fintor, V. Lapáš, Daniel Čerman, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Anna Duczová, H. Kráľová, Michal Palka, Cabaj-Čápor
53 - Miroslav Brezina, Miro Raček, Miroslav Lieskovský, Marián Benca, Ivan Marci st., Tomáš Levčík, Nitra, Pavol Bradáč, Golianovo, Miroslav Piovarči, Lužianky, Štefan Mravík, Žitavany, Miloš Gál st., Žirany, Peter Korec, Rišňovce, Andrej Maťo, Jarok, Csaba Nagy, Žihárec, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Peter Struk, Zl. Moravce, Ivan Lenický, H. Kráľová, Imrich Hrdlica, Báb, Milan Roman, Čab, Dušan Irsák, Sereď, Daniel Lörincz, Branč, Dušan Gál, Klasov
52 - Viliam Halla ml., Júlia Kucharovičová, Michal Kucharovič, Vladimír Papp, Richard Karabinoš, Jozef Gutai, Mária Sýkorová, Nitra, Jozef Danada, Peter Hipp, Peter Gomboš, Jozef Baláž, Šaľa, Jozef Sperka, Ján Školník, Zl. Moravce, Ladislav Kováč st., Horný Ohaj, Mária Marušincová, V. Cetín, Alexander Mikláš, Rumanová, Viera Pavelková, Golianovo, Jozef Kubáň, Alekšince, Lukáš Valent, Hosťovce, Michal Čery, Jelenec, František Čaniga, Dražovce, František Chudý, Rišňovce, Milan Greguš, Zbehy, Milan Búcora, Nové Sady, Ján Hegyi, Jelka, Štefan Fiala, Štefan Török, Branč, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Ľuboš Török, Pata, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ľubomír Mikula, Lehota
51 - František Hrnčiar st., Alexander Jurík, František Filo, Bohuslav Bene, Štefan Bede, Ľudovít Konečný, Jozef Prešinský, Vladimír Peško, Stanislav Billik, Peter Solčiansky, Dávid Said, Miloš Sýkora, Pavel König, Nitra, Ľuboš Plevka, Viktor Csizmadia, František Szpevár, Maximilián Hollý, Tibor Pittich, Miroslav Šiška, Šaľa, Attila Szolnoki, Dyčka, Igor Tkáč, Róbert Stareček, Sereď, Štefan Šlosár, Ľudmila Verešová, Golianovo, Marián Pauk, Rumanová, Natália Blahová, Marián Blaho, Peter Halúzka, Čeľadice, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Miroslav Havetta ml., Lovce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Jozef Kúdela, V. Dolina, Jozef Nikodem, Rišňovce, Marek Vlček, Čakajovce, Michal Valášik, Pár. Háje, František Laczko, Tešedíkovo
50 - Dionýz Pecháček, Nina Mičíková, Milan Borovský, Ľudovít Černek, Pavel Matuščin, František Juhás, Renáta Gutaiová, Miroslav Belányi, Marianna Viskupová, Dezider Zaujec, Mária Königová, Nitra, Július Miškovič, Gabriel Miškovič, Šaľa, Dominik Podbehlý, Jakub Vojtek, Vráble, Milan Roško, Dyčka, Miroslav Kozlík, Golianovo, Juraj Holták, D. Krškany, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Jozef Masár, Zl. Moravce, Jozef Šabo, Jozef Baťala, Žitavany, Jozef Holečka, Hosťovce, Bohuš Baják, Lužianky, Dušan Gašparík, Machulince, Ivan Tóth, Róbert Lipecký, Čakajovce, Alexander Kobza, Čechynce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ľuboš Galo, Janíkovce, František Kausek, Klasov, Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Šidó, V. Mača, František Švihorík, P. Sady, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Juraj Kadlieček, Dražovce
49 - Marián Bakoš, Ľubomír Kralčák, Milan Petráš, Jozef Hudec st., Štefan Matesko, Jaroslav Andrášik, Roman Hradecký, Vladimír Nemšovský, Jozef Nosian, Nitra, Dezider Vanko, Jozef Karlubík, Šaľa, Gašpar Gál, Žirany, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Anton Kĺbik, Mojmírovce, Vladimír Chlpík, Golianovo, Ján Štepianský, Hostie, Tomáš Švec, Pohranice, Ján Bíro, Daniel Ivančík, Adam Bíro, Čakajovce, Stanislav Debnár, Jaro Fúska, Zbehy, Miloš Kukučka, Ján Félis, Žitavany, Peter Macháč, Rišňovce, Ján Jacsa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Marta Kunkelová, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., František Libay, D. Krškany, Radoslav Henček ml., Andrej Repta, Branč, Terka Tasáryová, Ivanka, Daniel Jamrich, Kolíňany, Zoltán Jancso, Vlčany
48 - Daniel Mičík, Ladislav Fazekaš, Ján Hnilica, František Dedič, František Grom, Ľudovít Kováč, Miloš Segéň, Nitra, Jozef Sklenár, Miroslav Mokráš, Jozef Baláž ml., Peter Lehocký, Šaľa, Ivan Ďurický, Milan Fúska, Branč, Miroslav Bédi, Lúčnica, Juraj Hamar, Klasov, Lukáš Mesároš, Lehota, Vincent Hunka, Lužianky, Filip Marinov, Rumanová, Juraj Német, D. Lefantovce, Roland Babulic, Lukáčovce, Matej Rajčo, P. Sady, Ľubor Kajaba, Ivanka, Kornel Gál, Žirany, Peter Civáň, Golianovo, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jaroslav Petko, Piešťany
47 - Jozef Kóša, Peter Cyprián, Peter Kardoš, El Nino Libay, Juraj Urban, Milan Ružička, Marián Barta, Richard Magušin, Pavol Vörös, Nitra, František Szolík, Marián Titka, Šaľa, Marián Labai, Mankovce, Jozef Barát, Topoľčany, Ivan Kozár, D. Krškany, Vladimír Kubala, Belince, Milan Šlosár, Čab, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Vladimír Tasáry, Ivanka, Ladislav Babóti, Vlčany, Magda Čmaradová, Sereď, Attila Sonlajtner, Žirany, Július Oláh, Matúškovo, Viliam Haršányi, P. Úľany, František Lörinc, Lúčnica, Július Bradáč, Golianovo, Martin Bogyo, T. Mlyňany
46 - Mária Kóšová, František Benc, Ján Doboš, Ladislav Pindeš, František Piška, Nitra, Ladislav Molnár, Jozef Lenčéš, Peter Jobbágy, Šaľa, Ján Golha, Vráble, Pavol Šrank, V. Lapáš, Imrich Guzmický, Ivanka, Dušan Vnučko, D. Krškany, Marek Paukov, Zdenko Gálik, Žitavany, Marián Ábel, Lužianky, Laci Takács, Dlhá n/V., Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Jozef Ďurický, Branč, Juraj Bárek, Žirany, Janka Danková, Neverice, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Pavol Lieskovský, V. Zálužie
45 - Igor Drotár, Milan Lenčéš, Ernest Mako, Ladislav Skalický, Jozef Drobec, Nitra, Milan Bekéni, Tatianna Mifková, Jozef Kučera, Ján Szöcs, Roman Harčár, Šaľa, Jeremiáš Vnuk, Ladislav Nagy, Vráble, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Mária Mesárošová, Lehota, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Lenka Ribarič, Beladice, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Patrik Londák, Zl. Moravce, Filip Deák, Sľažany, Edita Libayová, D. Krškany, Bartolomej Gulka, Alexander Repta, Branč, Jozef Balla, V. Lapáš, Miloš Remenár, Sereď, Eva Kováčová, Čifáre, Ján Babčan, Zbehy
44 - Roman Sýkora, Jozef Ehrenhold, Michal Garay, Peter Plandora, Erich Schober, Ľuboš Baranec, Jožko Moder, Milan Vörös, Ján Šimun, Nitra, Viera Bradáčová, Andrej Vereš, Dalibor Bradáč, Golianovo, Karol Hlavatý, Šaľa, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Róbert Jánošík „Dixi“, D. Krškany
43 - Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Imrich Valent, Hosťovce, Adam Nádaský, Lužianky, Stanislav Ivančík, Čakajovce, Jozef Kováč ml., Čifáre, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ladislav Vass, Baloň, Štefan Valovič, Rišňovce
42 - Miriama Ďurinová, Eva Konečná, Nitra, Pavol Patkolo, Lúčnica, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Miroslav Oslanec, Vráble, Michal Hitka, Martin n/Ž., Július Szarka, Topoľnica, Štefan Molnár, Preseľany, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Ľubomír Králik, Zl. Moravce
41 - Ľuboš Šindler, Katarína Billiková, Nitra, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Juraj Šranko, Imrich Drozdák, Babindol, Anton Kazáň, Branč, Róbert Sedlák, Michal Hunka, Šaľa, Daniel Ondriga, Hlohovec, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Ján Gál, Žirany
40 - Slavomír Brna, Ivanko Magdolen, Nitra, Patrícia Šranková, V. Lapáš, Radoslav Bajnek, Vráble, Jana Gálová, Žirany, Pavol Pagáč, Ivanka, Jozef Martinec, Zl. Moravce
39 - Erik Fábry, V. Cetín, Ján Kmeťo, Nitra, Sandra Gálová, Žirany, Henrich Benedek, Vráble, Milan Piovarči, Janíkovce
38 - Marek Sabo, Andrea Vörösová, Rumanová, Roman Vrábel ml., Ivanka, Tomáš Minarovič, Močenok, Milan Božik, Báb
37 - František Sabo, Vinodol, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Štefan Ambrus, Žihárec, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Štefan Dékány, Nitra, Pavol Sedliačik, Šaľa, Ladislav Kéry, Volkovce
36 - Miro Račko, Stanislav Pružinec, Nitra, Arpád Balogh, Kolárovo, Vladimír Depeš, Rumanová, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Vladimír Gombáš ml., Andrea Dobišová, Močenok, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Ladislav Holečka, Ladice
35 - Pavel Hrnčár, Pavel Búš, Nitra, Martina Baková, Miroslav Vajzer, Vráble, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Adriána Kupcová, Čakajovce, Štefan Peťovský, Lužianky
34 - Ľubomír Bartakovič, Andrej Bednárik, Nitra, Jozef Malý, Melek, Ivan Kupec, Čakajovce, Marek Zeleňák, Branč, Tomáš Snop, M. Lapáš, Marián Varga, Sľažany
33 - Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Ján Dúbravský, Zl. Moravce, Karin Vajzerová, Vráble, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Jozef Galbavý, H. Kráľová György Jakubecz, H. Saliby
32 - Peter Andódi, Dlhá n/V., Marek Sokol, Šaľa, Jaroslav Šabo, Zl. Moravce
31 - Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Milan Piovarčí st., Lužianky, Martin Krajčír, Nitra, Stanislav Majerčík, Golianovo, Ján Weselowski, Hlohovec
30 - Miroslav Muzika, Nitra
28 - Patrik Studený, František Bojda, Nitra, Adrián Danada, Šaľa, Vladimír Gombáš st., Močenok, Ladislav Szekelyi, Branč, Mário Slezák, Lukáčovce
27 - Štefan Duchoň, Nitra
26 - Štefan Popelka, Hájske, Igor Kotora, Nitra, Irena Petková, Martin n/Ž.
25 - Juraj Mészáros, Selice, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Ján Kollár, Zbehy, Marián Piterka, Svätoplukovo
24 - Martin Rábek, Močenok, Juraj Sádovský, Žitavce, Peter Vrabec, Čakajovce, Ivan Tóth, H. Kráľová, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Ladislav Varga, Topoľnica
23 - Benjamín Odráška, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby
22 - Ivan Benčík, Cabaj-Čápor
21 - Michal Gajdoš, Nemčiňany
20 - Martin Tesár, D. Krškany
19 - Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Jozef Šebík, Topoľčianky
18 - Jozef Zima, Vráble, Ľubica Homolová, Nitra, Marta Záhorská, Rišňovce
17 - Ján Kovarčík, Štitáre
16 - Dominik Bartakovič, Nitra
15 - Margita Letková, Nitra, Ivan Bradáč, Golianovo
14 - Matej Šimko, Močenok, Lukáš Hrozienčik, Č. Kľačany, Ivan Bileny, Rišňovce
13 - Igor Lieskovský, N. Hrnčiarovce
12 - Ján Bucheň, Zl. Moravce, Ľudovít Desat, Podhorany
11 - Katarína Dobiášová, René Matyó, Nitra, Róbert Darázs, Tešedíkovo
10 - Vladimír Kováč, Lovce
9 - Peter Bodi, Zbehy, Andrej Švihorík, Báb, Milan Hajaš, Nitra
8 - Marián Bachrony, Žitavany, Karin Vodná, Babindol, Juraj Lacina, Nitra, Lukáš Bennár, Hájske, Pavol Mikuš, J. Kostoľany
7 - Eva Turňová, Nitra
6 - Martin Ševčík, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Chudý, Rumanová, Lenka Reptová, Branč
5 - Peter Eliáš, Lúčnica, Martin Peniaško, Jozef Kováč, Michal Bakoš, Nitra, Dominika Korecová, Rišňovce, Filip Antek, Martin n./Ž.
4 - Marek Viskup, Kristína Viskupová, Rumanová, Peter Majerčík, Nitra, Vladimír Majerčík, Golianovo, Anna Ráczová, Modrany
3 - Martin Macháč, Veronika Valovičová, Monika Čikošová, Rišňovce, Slavo Kališ, Šaľa
2 - Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Andy Ardon, Rišňovce, Daniel Šípoš, Nitra, Viktor Královič, Štefanovičová
1 - Martin Kornutij, V. Zálužie, Mário Bucheň, Zl. Moravce
0 - Tibor Berec, V. Lapáš
V 13. kole bolo maximom iba 7 uhádnutých zápasov. Trafili ich 11 súťažiaci: Ľuboš Nagy, Jelenec, Mária Mesárošová, Lehota, František Maťo, D. Obdokovce, Pavol Javorka, Šaľa, Alojz Jenis, Žitavany, Cyril Slamka, Rišňovce, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Nosian, Nitra, Mária Königová, Nitra, Pavel König, Nitra, Jaroslav Petko, Piešťany.
Vyžrebujeme jedného z nich a ten vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken. Jeho meno sa dozviete v pondelňajších MY novinách.
Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.
Zdravíme tipérov
Autor: (KI)