Správne tipy 15. kola
Tovarníky – Marcelová 2:0 1
Ivanka – Pata 5:3 1
Oponice – Nevidzany 2:1 1
Šoporňa – Janíky 3:1 1
Horný Ohaj – Volkovce 3:3 X
Čechynce – Kolíňany 1:2 2
Janíkovce – Močenok 2:0 1
Neverice – Machulince 2:0 1
Dol. Streda – Č. Brod 0:0 X
Veča – Žihárec 4:4 X
Konečné poradie po 15. kole
78 - Ľuboš Rusnák, Lehota, Kristián Varga, Tešedíkovo
77 - Dušan Bogár, Vlčany, Jozef Labuda, Solčany
76 - Ľubomír Straňák, H. Kráľová
75 - Andrejka Božiková, Hosťovce
74 - Kristián Krasňanský, Nové Sady, Margita Pánisová, D. Krškany, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Miroslav Kováč, Vráble, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Peter Pecho, Beladice, Marián Koreň, Čeľadice
73 - Ladislav Odráška, H. Kráľová, Ľubomír Ballay, Lužianky, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Mária Látečková, Svätoplukovo, Matúš Vajzer, Báb, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce
72 - Jozef Andel, Vráble, Henrich Richter, František Andraško, Jelenec, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Boris Grežo, Nitra, Árpád Fazekaš, Neded, Tibor Šmitala, Čab, Samuel Lukáč, Sereď, Tibor Odráška, Šaľa
71 - Jozef Filo, Mojmírovce
70 - Tibor Panyik, Matúškovo, Pavel Mihálik, Šaľa, Matúš Turňa, Nitra, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Štefan Deák, Sľažany, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Drahovský, P. Sady, Jozef Šercel, Váhovce
69 - Ľubomír Turňa, Ján Bernát, Matúš Čurgali, Anita Vallová, Eduard Szabó, Nitra, Štefan Tóth, Klasov, František Szúsztor, V. Cetín, Stanislav Packa, Močenok, Martin Lacika, Zbehy, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Peter Strieška, Volkovce, Tibor Széker, Zl. Moravce, Milan Lazan, Šaľa, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Erik Barát, Žitavany, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Ján Árgyusi, Neded, Rudolf Látečka, Rišňovce
68 - Stanislav Habáň, Marián Grman, Nitra, Marián Mateička, Behynce, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Peter Lukáč, Lehota, Miroslav Močol, Hlohovec, Dušan Švehla, Sereď, František Imre, Branč, Jozef Martiška, Dražovce, Jaroslav Lazor, Báb, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce
67 - Štefan Zabák, Ľuboš Mičík, Jozef Nermeš st., Slavomír Kotrla, Nitra, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, František Prešinský, Vráble, Miloš Tonka, M. Vozokany, Peter Čepček, Zl. Moravce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Michal Bedeč, Žitavany, Jozef Králik, T. Mlyňany, Marek Behúl, T. Mlyńany, Jozef Horňák, Rišňovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Bohuš Bočák, H. Kráľová, František Bálint, Ivanka, Slavko Mikula, Zbehy, Emanuel Maňúch, Žirany, Michaela Benköová, Močenok
66 - Denisa Bakošová, Stanislav Gábor, Milan Púčik, Ladislav Piška, Juraj Náhlovský, Nitra, Mário Pánis, D. Krškany, Peter Tuhý, Machulince, Milan Kukučka, Žitavany, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Peter Odráška, Marián Straňák, H. Kráľová, Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Roman Margetin, Rišňovce, Štefan Dubnička, Váhovce, Ivan Magdolen st., Janíkovce
65 - Július Michalička ml., Jakub Bernát, Pavel Čvirik, Ľubica Tasáryová, Miroslav Fábry, Jarmila Saidová, Nitra, František Bača, Pavol Javorka, Šaľa, Vojtech Borka, Trstice, Tibor Glovenský, Košúty, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Bernardína Jobková, Čierne Kľačany, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Miroslav Szlamka, Váhovce, Alojz Jenis, Žitavany, Ján Školník, Zl. Moravce, Juraj Sabo, Rumanová, Jozef Kúdela, V. Dolina, Jozef Rehuš, Rišňovce, Jozef Gál, Žirany, Jozef Vodný, Babindol, Dušan Fintor, V. Lapáš, Ján Slíž, Beladice, Marcel Čerman, D. Obdokovce
64 - Július Michalička st., Miroslav Brezina, Stanislav Billik, Nitra, Kristián Frajka, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Danada, Šaľa, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Erik Šimák, D. Krškany, Peter Zahnaš, Lužianky, Tibor Bene, D. Obdokovce, Ján Lipovský, Imrich Hrdlica, Báb, Gabriel Fazekaš, Neded, Štefan Fiala, Branč, Ondrej Kozolka, Volkovce, Martin Kratochvíl, Žitavce
63 - Iveta Matejová, Ján Hudec, Ernest Szombath, Nitra, Juraj Csirik, Zuzana Ürge, Štefan Hipp, Šaľa, Rudolf Kéri, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Tibor Horváth, Komjatice, Peter Nagy, Viliam Félis, Vráble, Mária Marušincová, V. Cetín, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, František Kunkel, Martin n/Ž., František Kaufman, Rišňovce, Marcel Pánis, Dušan Podhradský, D. Krškany, Anna Duczová, H. Kráľová, Jozef Čentéš, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Viliam Moravčík, Kajal, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Ján Slovák, Bojničky, Štefan Lipovský, P. Sady, Zara Čekey, Ladislav Čekey, Pohranice
62 - Dušan Letko, Michal Lauko, Miro Raček, Miroslav Lieskovský, Pavol Ďurina, Viera Lauková, Nitra, Stanislav Skačan, Pavol Uher, Peter Zeleňák, Šaľa, Alex Lovaš, Horné Saliby, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Ján Kozla, Žirany, Pavol Bradáč, Golianovo, Boris Mesároš, Lehota, Jaroslav Viskup, Jožko Černý, Rumanová, Filip Guzmický, Ivanka, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Lukáš Bíro, Albín Tóth, Čakajovce, Andrej Hudec, Čeľadice, Dušan Petrovič, Obyce, Andrej Maťo, Jarok, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Marián Balko, Kolíňany, Cyril Slamka, František Margetin, Rišňovce, Ivan Lenický, H. Kráľová, Milan Búcora, Nové Sady, Ján Hegyi, Jelka, Karol Blažovič, Lužianky, Michal Hájnik, P. Sady, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Gabriela Szökeová, Vráble
61 - Marián Mičík, Michal Kucharovič, Marián Benca, Vlado Krajčovič, René Daniš, František Juhás, Jozef Gutai, Ivan Minárik, Roman Hradecký, Daniel Tasáry, Tomáš Levčík, Jaroslav Belan, Ľudovít Laca, Nitra, Ján Kóssi, Čifáre, Attila Szolnoki, Dyčka, Štefan Šlosár, Ľudmila Verešová, Viera Pavelková, Golianovo, Alexander Mikláš, Rumanová, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Miloš Gál st., Žirany, Juraj Dubeň, Lehota, Roman Obložinský, Ivanka, Štefan Mrllák, Šaľa, Csaba Nagy, Žihárec, Tomáš Karácsony, Váhovce, Samuel Cigáň, Ján Ligač, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Peter Struk, Zl. Moravce, František Chudý, Rišňovce, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Emil Dubec, Žikava, Peter Halúzka, Čeľadice, Anton Viskup, P. Sady, Štefan Török, Branč, Dušan Gál, Klasov
60 - Vladimír Kompas, Milan Borovský, Anton Bulla, Ľudovít Černek, Viliam Halla ml., Karol Ryba, Peter Benca, Peter Solčiansky, Dávid Said, Nitra, František Szpevár, Jozef Baláž, Miroslav Šiška, Šaľa, Jozef Sperka, Miroslav Školník, Zl. Moravce, Peter Vašek, Ivanka, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Ľuboš Nagy, Michal Čery, Jelenec, Jozef Hoppan, Vráble, Miroslav Šiller, Golianovo, Tomáš Švec, Pohranice, Ján Bíro, Čakajovce, Ján Jambor, Jozef Záhorský, Jozef Štefák, Rišňovce, Milan Greguš, Zbehy, Daniel Jamrich, Kolíňany, Milan Roman, Čab, Dušan Irsák, Sereď, Michal Cicák, Ľuboš Török, Pata, Daniel Čerman, D. Obdokovce, Filip Dobiáš, Čeľadice
59 - František Hrnčiar st., Ľubomír Kralčák, Júlia Kucharovičová, Richard Karabinoš, Ľudovít Konečný, Dominik Slamka, Pavel König, Nitra, Miroslav Vojtek „Ara“, Imrich Struhár, Vráble, Anton Kĺbik, Mojmírovce, Miroslav Kozlík, Vladimír Chlpík, Július Bradáč, Golianovo, Marián Pauk, Rumanová, Miroslav Piovarči, Lužianky, Ján Félis, Žitavany, Jozef Virág, Zl. Moravce, Peter Korec, Jozef Nikodem, Rišňovce, Peter Gomboš, Šaľa, Alexander Kobza, Čechynce, Andrej Pavel, Lehota, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Daniel Ivančík, Čakajovce, Róbert Stareček, Sereď, Zoltán Jancso, Vlčany, Jozef Šidó, V. Mača, František Švihorík, P. Sady, Daniel Lörincz, Branč
58 - Dionýz Pecháček, František Filo, Bohuslav Bene, Peter Kardoš, Ivan Marci st., Vladimír Nemšovský, Mária Königová, Mária Sýkorová, Nitra, Milan Bekéni, Tibor Križovič ml., Emil Tatai, Šaľa, Gašpar Gál, Žirany, Lukáš Mesároš, Lehota, Štefan Mravík, Žitavany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Róbert Lipecký, Čakajovce
57 - Nina Mičíková, Pavel Matuščin, Vladimír Papp, Renáta Gutaiová, Vladimír Peško, Ladislav Skalický, Monika Skalická, Miroslav Belányi, Miloš Sýkora, Marianna Viskupová, Nitra, Gabriel Miškovič, Marián Móri, Roman Harčár, Šaľa, Jozef Masár, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Bohuš Baják, Lužianky, Miroslav Havetta ml., Lovce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, František Maťo, D. Obdokovce, Ján Jacsa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Jozef Baťala, Žitavany, Lukáš Valent, Hosťovce, František Libay, D. Krškany, Marek Vlček, Čakajovce, Štefan Varga, Topoľnica, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Ľubor Kajaba, Ivanka
56 - Marián Bakoš, Alexander Jurík, Daniel Mičík, Milan Petráš, Peter Cyprián, František Benc, Štefan Matesko, Jaroslav Andrášik, Jozef Nosian, Dezider Zaujec, Pavol Vörös, Nitra, Jozef Sklenár, Jozef Lenčéš, Peter Jobbágy, Maximilián Hollý, Tibor Pittich, Šaľa, Ivan Ďurický, Radoslav Henček ml., Andrej Repta, Branč, Dominik Podbehlý, Ladislav Nagy, Vráble, Milan Roško, Dyčka, Andrej Vereš, Golianovo, Milan Minarovič, Behynce, Jozef Holečka, Hosťovce, Peter Macháč, Rišňovce, Roman Vrábel st., Ivanka, František Čaniga, Dražovce, Ivan Tóth, Čakajovce, Filip Marinov, Rumanová, Jaro Fúska, Zbehy, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Michal Valášik, Pár. Háje, František Laczko, Tešedíkovo, Jaroslav Petko, Piešťany
55 - Jozef Kóša, Jozef Ehrenhold, Štefan Bede, Jozef Prešinský, Richard Magušin, Nitra, Dezider Vanko, Peter Hipp, Šaľa, Miroslav Bédi, Lúčnica, Mária Mesárošová, Lehota, Ivan Kozár, D. Krškany, Dušan Gašparík, Machulince, Marta Kunkelová, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Magda Čmaradová, Sereď, František Kausek, Klasov, Peter Civáň, Golianovo, Ján Babčan, Zbehy, Martin Bogyo, T. Mlyňany
54 - Mária Kóšová, Ján Hnilica, Jozef Hudec st., Marián Barta, František Dedič, Milan Vörös, Nitra, Ľuboš Plevka, Miroslav Mokráš, Šaľa, Ján Štepianský, Hostie, Vincent Hunka, Lužianky, Juraj Holták, D. Krškany, Imrich Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Pavel Babiak, Žitavany, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Milan Šlosár, Čab, Jozef Balla, V. Lapáš, Július Oláh, Matúškovo, Viliam Haršányi, P. Úľany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Milan Fúska, Branč, Ľubomír Mikula, Lehota
53 - Viktor Csizmadia, Jozef Baláž ml., František Szolík, Peter Lehocký, Šaľa, Viera Bradáčová, Dalibor Bradáč, Golianovo, Jozef Barát, Topoľčany, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Dušan Vnučko, D. Krškany, Jozef Šabo, Zdenko Gálik, Žitavany, Marián Ábel, Lužianky, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ján Doboš, Nitra, Alexander Repta, Branč, Matej Rajčo, P. Sady, Kornel Gál, Žirany, František Lörinc, Lúčnica
52 - El Nino Libay, Milan Ružička, Peter Plandora, Igor Drotár, Milan Lenčéš, Ľuboš Baranec, František Grom, Jozef Drobec, František Piška, Nitra, Ladislav Kováč st., Horný Ohaj, Stanislav Debnár, Zbehy, Marek Paukov, Žitavany, Jozef Kubáň, Alekšince, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Imrich Valent, Hosťovce, Bartolomej Gulka, Jozef Ďurický, Branč, Roland Babulic, Lukáčovce
51 - Ladislav Pindeš, Jožko Moder, Ján Šimun, Ľudovít Kováč, Miloš Segéň, Nitra, Ján Golha, Miroslav Oslanec, Vráble, Marián Titka, Ján Szöcs, Šaľa, Igor Tkáč, Sereď, Natália Blahová, Marián Blaho, Čeľadice, Lenka Ribarič, Beladice, Eva Kováčová, Čifáre, Štefan Valovič, Rišňovce
50 - Juraj Urban, Ladislav Fazekaš, Erich Schober, Ernest Mako, Nitra, Pavol Šrank, V. Lapáš, Jakub Vojtek, Vráble, Július Miškovič, Šaľa, Edita Libayová, D. Krškany, Vladimír Tasáry, Ivanka, Adam Nádaský, Lužianky, Ľuboš Galo, Janíkovce, Janka Danková, Neverice, Juraj Német, D. Lefantovce, Adam Bíro, Čakajovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ján Gál, Žirany
49 - Michal Garay, Eva Konečná, Nitra, Jeremiáš Vnuk, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Tatianna Mifková, Jozef Kučera, Jozef Karlubík, Róbert Sedlák, Šaľa, Miloš Kukučka, Žitavany, Jozef Paulovič, Jozef Martinec, Zl. Moravce, Ladislav Babóti, Vlčany, Milan Božik, Báb
48 - Miriama Ďurinová, Katarína Billiková, Nitra, Juraj Hamar, Klasov, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, František Sabo, Vinodol, Anton Kazáň, Branč, Imrich Drozdák, Babindol, Gabriel Chrenko, V. Dolina
47 - Vladimír Kubala, Belince, Karol Hlavatý, Šaľa, Michal Hitka, Martin n/Ž., Ľuboš Šindler, Nitra, Július Szarka, Topoľnica, Daniel Ondriga, Hlohovec, Attila Sonlajtner, Žirany, Ladislav Vass, Baloň, Andrea Vörösová, Rumanová, Milan Piovarči, Janíkovce
46 - Patrícia Šranková, V. Lapáš, Ján Kmeťo, Nitra, Ladislav Molnár, Šaľa, Laci Takács, Dlhá n/V., Juraj Bárek, Žirany, Jozef Kováč ml., Čifáre, Štefan Molnár, Preseľany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ľubomír Králik, Zl. Moravce
45 - Patrik Londák, Zl. Moravce, Filip Deák, Sľažany, Stanislav Ivančík, Čakajovce, Miloš Remenár, Sereď
44 - Roman Sýkora, Nitra, Róbert Jánošík „Dixi“, D. Krškany, Ján Weselowski, Hlohovec, Marián Varga, Sľažany
42 - Pavol Patkolo, Lúčnica, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Slavomír Brna, Nitra, Jozef Galbavý, Tomáš Lenický, H. Kráľová
41 - Juraj Šranko, Babindol, Peter Andódi, Dlhá n/V., Štefan Dékány, Pavel Hrnčár, Nitra, Michal Hunka, Šaľa, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Jaroslav Šabo, Zl. Moravce
40 - Radoslav Bajnek, Vráble, Jana Gálová, Žirany, Ivanko Magdolen, Nitra, Pavol Pagáč, Ivanka
39 - Erik Fábry, V. Cetín, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Štefan Peťovský, Lužianky, Sandra Gálová, Žirany, Stanislav Majerčík, Golianovo, Henrich Benedek, Vráble, Ladislav Holečka, Ladice
38 - Marek Sabo, Rumanová, Roman Vrábel ml., Ivanka, Tomáš Minarovič, Močenok
37 - Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Štefan Ambrus, Žihárec, Pavol Sedliačik, Šaľa, Ladislav Kéry, Volkovce
36 - Miro Račko, Stanislav Pružinec, Nitra, Arpád Balogh, Kolárovo, Vladimír Depeš, Rumanová, Vladimír Gombáš ml., Andrea Dobišová, Močenok, Jozef Jamrich, Zl. Moravce
35 - Martina Baková, Miroslav Vajzer, Vráble, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Adriána Kupcová, Čakajovce, Pavel Búš, Nitra
34 - Jozef Malý, Melek, Ivan Kupec, Čakajovce, Marek Zeleňák, Branč, Tomáš Snop, M. Lapáš, Ľubomír Bartakovič, Andrej Bednárik, Nitra
33 - Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Ján Dúbravský, Zl. Moravce, Karin Vajzerová, Vráble, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, György Jakubecz, H. Saliby
32 - Marek Sokol, Šaľa
31 - Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Milan Piovarčí st., Lužianky, Martin Krajčír, Nitra
30 - Miroslav Muzika, Nitra
29 - Marta Záhorská, Rišňovce
28 - Patrik Studený, František Bojda, Nitra, Adrián Danada, Šaľa, Vladimír Gombáš st., Močenok, Irena Petková, Martin n/Ž., Ján Kollár, Zbehy, Ladislav Szekelyi, Branč, Mário Slezák, Lukáčovce
27 - Štefan Duchoň, Nitra
26 - Štefan Popelka, Hájske, Igor Kotora, Nitra
25 - Juraj Mészáros, Selice, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Marián Piterka, Svätoplukovo
24 - Martin Rábek, Močenok, Juraj Sádovský, Žitavce, Peter Vrabec, Čakajovce, Ivan Tóth, H. Kráľová, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Ladislav Varga, Topoľnica, Ivan Bradáč, Golianovo
23 - Benjamín Odráška, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Martin Tesár, D. Krškany
22 - Ivan Benčík, Cabaj-Čápor, Ľubica Homolová, Nitra
21 - Michal Gajdoš, Nemčiňany
19 - Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Jozef Šebík, Topoľčianky
18 - Jozef Zima, Vráble
17 - Ján Kovarčík, Štitáre
16 - Dominik Bartakovič, Nitra
15 - Margita Letková, Nitra
14 - Matej Šimko, Močenok, Lukáš Hrozienčik, Č. Kľačany, Ivan Bileny, Rišňovce
13 - Igor Lieskovský, N. Hrnčiarovce
12 - Ján Bucheň, Zl. Moravce, Ľudovít Desat, Podhorany, Eva Turňová, Nitra
11 - Katarína Dobiášová, René Matyó, Nitra, Róbert Darázs, Tešedíkovo
10 - Vladimír Kováč, Lovce
9 - Peter Bodi, Zbehy, Andrej Švihorík, Báb, Milan Hajaš, Nitra, Anna Ráczová, Modrany
8 - Marián Bachrony, Žitavany, Karin Vodná, Babindol, Juraj Lacina, Nitra, Lukáš Bennár, Hájske, Pavol Mikuš, J. Kostoľany
7 - Kristína Viskupová, Rumanová
6 - Martin Ševčík, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Chudý, Rumanová, Lenka Reptová, Branč, Jozef Bradáč, Golianovo
5 - Peter Eliáš, Lúčnica, Martin Peniaško, Jozef Kováč, Michal Bakoš, Nitra, Dominika Korecová, Rišňovce, Filip Antek, Martin n./Ž.
4 - Marek Viskup, Rumanová, Štefan Finta, Jarok, Peter Majerčík, Nitra, Vladimír Majerčík, Golianovo
3 - Martin Macháč, Veronika Valovičová, Monika Čikošová, Rišňovce, Slavo Kališ, Šaľa
2 - Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Andy Ardon, Rišňovce, Daniel Šípoš, Nitra, Viktor Královič, Štefanovičová
1 - Martin Kornutij, V. Zálužie, Mário Bucheň, Zl. Moravce
0 - Tibor Berec, V. Lapáš
Jozef Kúdela z V. Doliny a Ladislav Piška z Nitry trafili 8 zápasov. Prosíme ich o informáciu, či súhlasia s rozdelením kartónu piva Corgoň (0905 550 775).
Sedem zápasov uhádli dvaja čitatelia.
Čo rozhodlo o poradí na 1.-2. mieste:
Ľuboš Rusnák ... 74447776 5764343 - štyrikrát získal 7 b
Kristián Varga .. 76366664 6644374 - len raz získal 7 b
Čo rozhodlo o poradí na 3.-4. mieste:
Dušan Bogár ... 57355867 5745154 - raz získal 8 b
Jozef Labuda .. 66357654 6564473 - ani raz nezískal 8 b
Poradie je zatiaľ neoficiálne. Do piatka prijímame prípadné protesty, resp. chýbajúce body (kontakt: martin.kilian@petitpress.sk). Oficiálne poradie zverejníme v pondelok v novinách aj s cenami, ktoré vyhrajú prví štyria súťažiaci.
Zdravíme tipérov
Autor: Ľ. Modzga, M. Kilian