Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 3. kole

V 3. kole až štyria tipéri uhádli 9 zápasov: Ľudmila Verešová, Roman Margetin, Gabriel Chrenko a Mário Pánis. Na čele je trojica tipérov z Nitry, ale tesne za sebou má v tesnom závese húf prenasledovateľov.

Kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken v 2. kole vyhral Róbert Sedlák zo Šaľe.Kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken v 2. kole vyhral Róbert Sedlák zo Šaľe. (Zdroj: Zbislav Oťapka)

Správne tipy 3. kola

FC Nitra - Dunajská Streda 1:2 2
Nové Mesto - Šaľa 1:0 1
Ivanka - Veľké Zálužie 2:3 2
Neverice - Žitavany 2:1 1
Lehota - Kolíňany 3:4 2
Svätoplukovo - Cabaj-Čápor 2:1 1
Čechynce - Nitr. Hrnčiarovce 4:3 1
Čifáre - Dyčka 1:2 2
Sľažany - Obyce 2:0 1
Veľké Úľany - Tomášikovo 2:4 2

Poradie po 3. kole

19 - Marián Mičík, Ivan Minárik, Pavel Búš, Nitra

18 - Michal Bedeč, Žitavany, Mário Slezák, Lukáčovce, Anton Viskup, Pusté Sady, Daniel Ondriga, Hlohovec, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Ivan Kupec, Róbert Lipecký, Čakajovce, Mário Pánis, D. Krškany, Juraj Šranko, Babindol, Jakub Vojtek, Vráble, Michal Čery, Jelenec, Gabriel Chrenko, V. Dolina

Skryť Vypnúť reklamu

17 – Miloš Segéň, Vladimír Kompas, Nitra, Jozef Lenčéš, Milan Lazan, Róbert Sedlák, František Szpevár, Šaľa, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Marek Vlček, Ivan Tóth, Čakajovce, Zara Čekey, Pohranice, Mária Mesárošová, Lehota, Jozef Šercel, Váhovce, Jaroslav Šabo, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Marián Blaho, Peter Halúzka, Čeľadice, Cyril Slamka, Rišňovce, Marián Balko, Kolíňany, Milan Greguš, Zbehy, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Patrícia Šranková, V. Lapáš

16 - Nina Mičíková, Lukáš Šabík, Roman Hradecký, Ľuboš Šindler, Erich Schober, René Daniš, Dominik Slamka, Ján Šiška, Iveta Matejová, Július Michalička st., Michal Hunka, Matúš Turňa, Marián Grman, Nitra, Ján Kóssi, Čifáre, Ľudmila Verešová, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Jozef Zima ml., Vráble, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Ivan Lenický, H. Kráľová, Jakub Lacena, Ludanice, Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Marián Varga, Sľažany, Ján Babčan, Zbehy, Imrich Hrdlica, Báb, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Stanislav Ivančík, Čakajovce, Maximilián Hollý, Šaľa, Ľubor Kajaba, Ivanka, Juraj Német, D. Lefantovce, Roman Margetin, Rišňovce, Marcel Pánis, D. Krškany, Filip Marinov, Rumanová, Jozef Králik, T. Mlyňany, František Szustor, V. Cetín, Andrej Hudec, Čeľadice, Jozef Vodný, Babindol

Skryť Vypnúť reklamu

15 – Ján Šimun, Miro Raček, Dušan Letko, Milan Borovský, František Piška, Juraj Náhlovský, Ján Kmeťo, Juraj Urban, Milan Púčik, Ladislav Piška, Jakub Bernát, Miroslav Lieskovský, Mária Königová, Nitra, Jozef Hoppan, Martina Baková, Vráble, Peter Hipp, Emil Tatai, Jozef Baláž ml., Adrián Danada, Šaľa, Jozef Paukov, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Jozef Chovanec, Šurianky, Ivan Ďurický, Andrej Repta, Anton Kazáň, Ladislav Szekelyi, Štefan Török, Daniel Lörinc, Branč, Pavel Babiak, Marián Bachrony, Alojz Jenis, Marek Paukov, Žitavany, Ľubomír Mikula, Lukáš Mesároš, Peter Lukáč, Lehota, Miloš Remenár, Dušan Švehla, Sereď, Ján Hegyi, Jelka, Štefan Finta, Jarok, Jožko Černý, Marián Pauk, Juraj Sabo, Rumanová, Marek Mikulášik, Mojmírovce, František Maťo, Daniel Čerman, D. Obdokovce, , Terka Tasáryová, Ivanka, Lukáš Bíro, Albín Tóth, Adam Bíro, Peter Vrabec, Čakajovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Záhorský, Peter Korec, Rišňovce, František Čaniga, Dražovce, Ján Slíž, Beladice, Ján Lipovský, Jaroslav Lazor, Báb, Jaro Fúska, Stanislav Debnár, Martin Lacika, Zbehy, Štefan Tóth, Klasov, Milan Búcora, Nové Sady, Marián Piterka, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Ondrej Kozolka, Volkovce, Viliam Maňúch, Žirany, Peter Šponiar, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Vincent Hunka, Lužianky, Štefan Deák, Sľažany, Miroslav Močol, Hlohovec, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Martin Kratochvíl, Žitavce

Skryť Vypnúť reklamu

14 – Štefan Dekány, František Juhás, Stanislav Habáň, Ernest Szombath, Marianna Letková, Ivan Marci st., Jozef Nosian, Vladimír Papp, Jozef Hudec st., Pavel Hrnčár, René Matyó, Pavol Vörös, Viliam Halla ml., Pavel König, Štefan Matesko, Nitra, Miroslav Vojtek „Ara“, Viliam Félis, Gabriela Szökeová, Vráble, Tatiana Mifková, Miroslav Šiška, Štefan Hipp, Ján Révay, Miroslav Mokráš, Marek Sokol, Šaľa, Viliam Matejov, Jozef Paulovič, Jozef Sperka, Zl. Moravce, Pavol Bradáč, Viera Bradáčová, Golianovo, Marta Kunkelová, Michal Hitka, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Tibor Horváth, Komjatice, Andrej Žemberi, Hosťovce, František Kausek, Klasov, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Dušan Fintor, V. Lapáš, Dušan Irsák, Samuel Lukáč, Sereď, Alexander Špánik, Šoporňa, Lenka Ribarič, Peter Pecho, Beladice, Dušan Podhradský, Dušan Vnučko, Ivana Danišová, D. Krškany, Jozef Martiška, Dražovce, Milan Fúska, Štefan Fiala, Jozef Ďurický, Branč, Miroslav Piovarči, Peter Zahnaš, Lužianky, Attila Drozdák, Tibor Bene, D. Obdokovce, Tomáš Minarovič, Martin Rábek, Močenok, Miroslav Szlamka, Váhovce, Róbert Novák, Tešedíkovo, Alexander Mikláš, Rumanová, Ivan Magdolen, Janíkovce, Tibor Šmitala, Čab, Galina Ferusová, Mojmírovce, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Gál, Žirany, František Kaufman, Ivan Bileny, Rišňovce, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Juraj Dubeň, Lehota, Ladislav Čekey, Tomáš Švec, Pohranice, Peter Strieška, Volkovce, Milan Minarovič, Behynce, Imrich Guzmický, Ivanka, Daniel Jamrich, Kolíňany, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Marek Behúl, T. Mlyňany, Attila Szolnoki, Dyčka, Daniel Ivančík, Čakajovce, Marek Kováč, Čifáre

13 – Ľuboš Mičík, Stanislav Gábor, Michal Lauko, Ľudovít Laca, Ladislav Skalický, Stanislav Billik, Ľuboš Baranec, František Grom, Eva Konečná, František Dedič, Vladimír Peško, Ernest Mako, Roman Sýkora, Alexander Jurík, Denisa Bakošová, Vladimír Zabák, Dávid Said, Ján Doboš, Milan Ružička, Renáta Gutaiová, Pavel Čvirik, Marián Benca, Miriama Kapustová, Jozef Ehrenhold, Ján Bernát, Miroslav Brezina, Nitra, Jozef Danada, Július Miškovič, Juraj Csirik, Dezider Vanko, Peter Zeleňák, František Szolik, Zuzana Ürge, Šaľa, Imrich Struhár, Miroslav Kováč, Vráble, Henrich Richter, Jelenec, Dalibor Bradáč, Ivan Bradáč, Miroslav Kozlík, Peter Civáň, Golianovo, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Dušan Petrovič, Obyce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Mária Marušincová, V. Cetín, Gabriel Galbavý, Bohuš Bočák, Anna Duczová, H. Kráľová, Boris Mesároš, Lehota, Jozef Baťala, Žitavany, Ján Slovák, Bojničky, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Alexander Kobza, Čechynce, Vojtech Borka, Trstice, Viliam Haršányi, P. Úľany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Róbert Stareček ml., Sereď, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Stanislav Packa, Močenok, Marián Labai, Mankovce, Árpád Fazekaš, Neded, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Jaroslav Balla, Anton Bapčány, D. Obdokovce, František Novák, Tešedíkovo, Alexander Repta, František Imre, Ján Bajus, Branč, Ivan Bakyta, Jarok, Juraj Holták, Ivan Kozár, František Libay, Erik Šimák, D. Krškany, Jozef Rehuš, Jozef Horňák, Jozef Nikodem, Rišňovce, Patrik Odráška, Marián Koreň, Čeľadice, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Alexej Pavlov, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Ľubomír Ballay, Marián Ábel, Karol Blažovič, Lužianky, Filip Guzmický, Ivanka, Adriana Kupcová, Čakajovce, Matúš Vajzer, Báb, Ján Štepianský, Hostie, Attila Nagy, D. Saliby, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Jozef Masár, Zl. Moravce, Milan Roško, Dyčka, Csaba Sándor, Kolíňany, Jozef Kováč ml., Čifáre

12 – Ľubomír Kralčák, Ľudovít Černek, František Hrnčiar st., Tomáš Levčík, Jozef Drobec, Ľubica Tasáryová, Ivanko Magdolen, Richard Magušin, Jaroslav Andrášik, Ján Hnilica, Ivan Berec „Putin“, Miro Račko, Štefan Zabák, Ľubomír Turňa, Jaroslav Belan, Jozef Prešinský, Ľudovít Konečný, Ladislav Fazekaš, Michal Motúz, Igor Drotár, Štefan Bede, Peter Plandora, Lukáš Macháč, Pavol Ďurina, Nitra, Jozef Andel, Ján Golha, Miroslav Oslanec,Vráble, Pavel Mihálik, Tibor Križovič ml., František Bača, Peter Jobbágy, Gabriel Sedlák, Ladislav Molnár, Jozef Baláž, Šaľa, Tibor Széker, Jozef Martinec, Ján Školník, Dušan Babocký, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Miroslav Šiller, Golianovo, Milan Kukučka, Štefan Mravík, Ján Félis, Žitavany, František Margetin, Štefan Valovič, Peter Macháč, Jozef Štefák, Rišňovce, František Valent, T. Mlyňany, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Jozef Galbavý, Peter Odráška, H. Kráľová, Miroslav Drahoš, Imrich Valent, Hosťovce, Dušan Gál, Klasov, František Švihorík, Michal Hájnik, Pusté Sady, Emil Dubec, Žikava, Tibor Glovenský, Košúty, Štefan Varga, Topoľnica, Milan Božik, Báb, Natália Blahová, Čeľadice, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Samuel Cigáň, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ján Jacsa, Žihárec, Tomáš Karacsóny, Váhovce, Jaroslav Viskup, Richard Konopásek, Rumanová, František Andraško, Jelenec, Roman Obložinský, Roman Vrábel, Martin Barta, Miroslav Paulus, Ivanka, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Štefan Peťovský, Milan Piovarči, Adam Nádaský, Bohuš Baják, Lužianky, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Marián Mateička, Behynce, Bartolomej Guľka, Branč, Peter Tuhý, Machulince, Slavko Mikula, Zbehy, Jozef Labuda, Solčany, Dušan Bogár, Vlčany, Pavol Patkolo, Lúćnica, Milan Roman, Čab, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ľuboš Török, Pata, Miroslav Havetta ml., Lovce, Peter Andódi, Dlhá n/V., Anna Ráczová, Modrany

11 – Daniel Mičík, Miroslav Fábry, František Filo, Dionýz Pecháček, El Nino Libay, Vladimír Nemšovský, Dezider Zaujec, Marián Bakoš, Mária Sýkorová, Miloš Sýkora, Jarmila Saidová, Jozef Nemeš st., Peter Kardoš, Ján Hudec, Mária Kóšová, Michal Garay, Jožko Moder, Peter Solčiansky, Nitra, Milan Bekéni, Štefan Mrllák, Peter Gomboš, Viktor Csizmadia, Ján Szöcs, Šaľa, Eva Lahučká, Peter Čepček, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Tibor Panyik, Matúškovo, Miloš Kukučka, Jozef Šabo, Žitavany, Marián Straňák, H. Kráľová, František Kunkel, Martin n/Ž., Samuel Slezák, Lukáčovce, , Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Július Szarka, Topoľnica, Jozef Galgóci, V. Cetín, Gašpar Gál, Miloš Gál st., Ján Gál, Žirany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Štefan Dubnička, Váhovce, Alex Lovaš, H. Saliby, Vladimír Gombáš ml., Močenok, František Sabo, Vinodol, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ľuboš Rusnák, Lehota, Ján Wesolowski, Hlohovec, Martin Bogyo, T. Mlyňany, Pavol Taňaši, Hrkovce, Ján Kevely, Klasov, Ľubomír Miko, Čakajovce, František Bálint, Peter Vašek, Ivanka, František Lörinc, Lúčnica, Jozef Kubáň, Alekšince, Peter Náhlik, N. Sady

10 – Daniel Tasáry, Ladislav Pindeš, Peter Cyprián, Jozef Gutai, Marian Barta, Eduard Szabó, Nitra, Jozef Sklenár, Peter Lehocký, Gabriel Miškovič, Jozef Kučera, Ľudovít Mezei, Šaľa,

Andrej Vereš, Golianovo, Jozef Čentéš, Ján Bíro, Čakajovce, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Jozef Holečka, Lukáš Valent, Hosťovce, Július Oláh, Matúškovo, Jeremiáš Vnuk, František Prešinský, Vráble, , Csaba Nagy, Žihárec, Kristián Varga, Tešedíkovo, Jakub Chrenko, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Gabriel Fazekaš, Ján Árgyusi, Neded, Dušan Štrbavý, Ján Jambor, Rišňovce, Milan Piovarči ml., Janíkovce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Petra Mikulášiková, Mojmírovce, Edita Libayová, D. Krškany, Jozef Kúdela, V. Dolina, Ján Kozla, Kornel Gál, Žirany, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Emil Žoldoš, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Andrea Vörösová, Dominik Sabo, Rumanová, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Vladimír Tasáry, Ivanka, Jozef Barát, Topoľčany, Imrich Drozdák, Babindol

9 – Milan Petráš, František Benc, Ľudovít Kováč, Júlia Kucharovičová, Miriama Ďurinová, Bohuslav Bene, Nitra, Roman Harčár, Pavol Uher, Tibor Odráška, Július Horváth, Karol Hlavatý, Tibor Pittich, Šaľa, Stanislav Majerčík, Golianovo, Ľudovít Mravík, Žitavany, Irena Petková, Martin n/Ž., Jozef Balla, V. Lapáš, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Anton Majdiak, Eva Gombášová, Močenok, Vojtech Mesároš, Lehota, Martin Jančovič, Hrušovany, Peter Košťál, Alekšince, Marek Zeleňák, Branč, Milan Šlosár, Čab, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Peter Lipovský, Báb, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Michal Borovský, H. Saliby, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Ľudovít Desat, Podhorany, Jozef Filo, Mojmírovce, Miriam Šimáková, D. Krškany, Peter Nagy, Ladislav Nagy, Vráble, Jozef Kornutij, V. Zálužie, Štefan Ambrus, Žihárec, Roland Babulic, Lukáčovce

8 – Július Michalička ml., Marek Štefanko, František Bojda, Michal Kucharovič, Pavel Matuščín, Nitra, Štefan Molnár, Preseľany, Pavol Javorka, Marián Móri, Šaľa, Andrejka Božiková, Hosťovce, František Chudý, Marta Záhorská, Rišňovce, Janka Danková, Neverice, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Július Bradáč, Štefan Šlosár, Golianovo, Slávko Ďurišek, Kľačany

7 – Monika Skalická, Peter Benca, Milan Furka, Jozef Kóša, Nitra Vladimír Chlpík, Golianovo, Viliam Moravčík, Galanta, Pavel Períček, Rišňovce, Peter Struk, Zl. Moravce, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, František Laczko, Tešedíkovo, Sebastián Šebök, Žirany, Juraj Piovarči, Lužianky

6 - Marek Martinec, T. Mlyňany, Štefan Birmon, Solčany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Vladimír Kubala, Belince, Ján Kollár, Zbehy, Richard Karabinoš, Nitra, Roman Kováč, H. Lefantovce, Pavol Sedliačik, Ľuboš Plevka, Šaľa, Marek Fábry, Šurianky, Milan Lukáč, Ludanice

5 - Patrik Andrášik, Boris Grežo, Jozef Kováč, Nitra, Jozef Šidó, Veľká Mača, Stanislav Skačan, Šaľa, Filip Dobiáš, Čeľadice, Tomáš Michna, Čab, Sandra Gálová, Žirany

4 - Patrik Studený, Miroslav Zverka, Jozef Árendáš, Nitra, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Róbert Šimák, D. Krškany, Juraj Sádovský, Žitavce, Juraj Hamar, Klasov, Dušan Gašparík, Machulince, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Benedikt Myjavec, Sľažany, Anton Ďuriš, Vráble

3 - Filip Kučera, Šaľa, Michal Valášik, P. Háje, Jozef Homola, Hosťovce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Filip Deák, Sľažany, Martin Kišš, M. Lapáš, Kristína Viskupová, Rumanová, Pavol Šrank, V. Lapáš, Elena Bakytová, Jarok

2 - Milan Vörös, Karol Ryba, Nitra, Radoslav Henček ml., Branč, Róbert Lešš jr., Močenok

1 - Ernest Lenický, H. Kráľová, Vladimír Tasáry, Ivanka

V 2. kole bolo maximum 9 uhádnutých zápasov. Trafila ich štvorica Ľudmila Verešová, Golianovo, Roman Margetin, Rišnovce, Gabriel Chrenko, Veľká Dolina a Mário Pánis, Dolné Krškany. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám chýbajú body, napíšte na email: Sukerman19@gmail.com

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  2. Bývanie v meste predlžuje život
  3. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  5. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  6. Aká je chémia vôní
  7. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  1. Darček? Špičková autonavigácie Mio Spirit 8670 Full EÚ Lifetime!
  2. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  3. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
  4. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  5. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
  6. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  7. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  8. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  9. Aká je chémia vôní
  10. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 30 499
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 16 398
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 14 970
  4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 9 353
  5. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 8 859
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 770
  7. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 8 276
  8. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 274
  9. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 999
  10. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 774
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Na šesť osôb, zadržaných počas protidrogovej akcie v Seredi a okolí, podali návrh na vzatie do väzby

Zásah mal súvisieť s pokračovaním akcie Venal zameranej proti drogovej zločineckej skupine.

Ilustračné foto
AKTUALIZOVANÉ o 20.14 - doplnené o vyjadrenie Arriva Nitra

Nitra vybrala nového dopravcu, Arriva v súťaži neuspela

Dvaja neúspešní účastníci súťaže môžu podať námietky.

MHD v Nitre pred epidémiou.

Poslanci zmenili názor na zákaz hazardu. Primátor nevylúčil, že je za tým loby

Viacerí uvažujú nad tým, že by v hoteloch zostali kasína. Aktuálne mestské nariadenie, ktorého účinnosť pozastavil súd, zakazuje hazard úplne.

Poslanec NR SR Martin Čepček a aktivista Matúš Libant na mestskom zastupiteľstve.

Nemocnica v Zlatých Moravciach má niekoľko pozitívnych zamestnancov

Deficit zdravotníckeho personálu nemocnica pociťuje nielen v období pandémie.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Maľbu na trnavskom paneláku za tisíce eur autor prerobí, ľuďom sa nepáči

Mala vyžarovať pozitívnu energiu, ľudia zo sídliska ju však prijali veľmi rozpačito.

AKTUALIZOVANÉ o 20.14 - doplnené o vyjadrenie Arriva Nitra

Nitra vybrala nového dopravcu, Arriva v súťaži neuspela

Dvaja neúspešní účastníci súťaže môžu podať námietky.

Zlatomoravský vajda zomrel. Ešte bude mela, hovoria miestni

Podľa ľudí blízkych komunite ešte nie je isté, kto ho nahradí.

Obnažená a dobitá žena ležala pred bytovkou v Holíči

Pred incidentom v meste popíjala s dvoma mužmi.

Už ste čítali?