Utorok, 22. október, 2019 | Meniny má Sergej

Tipovacia súťaž - poradie po 6. kole

V 6. kole tipovačky sa zrodili len dve víťazstva hostí. Pre tipérov to bolo ale pomerne úspešné kolo, veľká väčšina trafila minimálne päť zápasov. Maximom bolo 9 uhádnutých zápasov čo dokázali traja tipéri, medzi nimi bol aj prvý muž celkového poradia po minulom kole, ktorý tak zvýšil svoj náskok a dostal sa do štvorbodového trháku!

Tipovacia súťaž - poradie po 6. koleTipovacia súťaž - poradie po 6. kole(Zdroj: (zo))

Správne tipy 6. kola:

FC ViOn - Žilina 0:0 X
Galanta - Trnava B 2:0 1
Dvory nad Žitavou - Štúrovo 3:1 1
Kovarce - Imeľ 1:4 2
Jacovce - Báb 1:0 1
Veľké Ripňany - Lapáš 1:7 2
Hájske - Cabaj-Čápor 5:1 1
Dyčka - Hosťová 2:1 1
Jelenec - Čechynce 2:1 1
Šalgočka - Čierna Voda 1:1 X

Poradie po 6. kole

39 - Pavel Búš, Nitra

35 - Marián Mičík, Nitra, Jozef Šercel, Váhovce

34 - Jozef Lenčéš, Šaľa, Jakub Vojtek, Vráble, Zara Čekey, Pohranice,

33 - Ján Šimun, Ivan Minárik, Nitra, Milan Lazan, Šaľa

32 - Matúš Turňa, Marián Grman, Nitra, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Jaroslav Šabo, Zl. Moravce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Mário Slezák, Lukáčovce, Ivan Kupec, Róbert Lipecký, Čakajovce, , Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Jozef Králik, T. Mlyňany, Miroslav Močol, Hlohovec, Michal Čery, Jelenec

Článok pokračuje pod video reklamou

31 - Vladimír Papp, Nina Mičíková, Lukáš Šabík, Nitra, Peter Hipp, Adrián Danada, Šaľa, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Alojz Jenis, Žitavany, Ján Babčan, Zbehy, Imrich Hrdlica, Báb, Andrej Repta, Branč, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Záhorský, Peter Korec, Rišňovce, Marián Balko, Kolíňany, Gabriel Chrenko, V. Dolina

30 – Miro Raček, Dominik Slamka, Juraj Náhlovský, Iveta Matejová, Július Michalička st., Michal Hunka, Ernest Szombath, Ladislav Piška, Miroslav Lieskovský, Mária Königová, Nitra, Róbert Sedlák, Šaľa, Ľubomír Novota, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Michal Bedeč, Žitavany, Ivan Ďurický, Branč, Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Mária Mesárošová, Lehota, , Michal Hájnik, Pusté Sady, Dušan Švehla, Sereď, Ján Hegyi, Jelka, Daniel Čerman, D. Obdokovce, František Novák, Tešedíkovo, Terka Tasáryová, Ivanka, Jozef Gál, Žirany, Juraj Šranko, Jozef Vodný, Babindol, Jaro Fúska, Zbehy, Ondrej Kozolka, Volkovce, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Peter Halúzka, Čeľadice, Martin Lacika, Zbehy.

29 – Štefan Dekány, František Juhás, Ján Šiška, Miloš Segéň, Vladimír Kompas, Ľubomír Turňa, Jozef Hudec st., Miriama Kapustová, Jozef Ehrenhold, Jožko Moder, Štefan Matesko, Nitra, Jozef Hoppan, Viliam Félis, Vráble, Július Miškovič, Miroslav Šiška, Dezider Vanko, Jozef Baláž ml., Šaľa, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Viera Bradáčová, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Marek Vlček, Stanislav Ivančík, Ivan Tóth, Albín Tóth, Čakajovce, , Ľubomír Mikula, Boris Mesároš, Lukáš Mesároš, Lehota, Anton Viskup, Pusté Sady, Daniel Ondriga, Hlohovec, Dušan Irsák, Sereď, Stanislav Packa, Močenok, Milan Božik, Ján Lipovský, Báb, , Ľubor Kajaba, Ivanka, Marek Paukov, Žitavany, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jozef Horňák, Cyril Slamka, Rišňovce, František Čaniga, Dražovce, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, , Anton Kazáň, Branč, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Ľubomír Ballay, Vincent Hunka, Lužianky, Slavko Mikula, Zbehy, Filip Marinov, Rumanová, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Erik Šimák, D. Krškany

28 – Roman Hradecký, František Grom, Ľubica Tasáryová, František Piška, René Daniš, Alexander Jurík, Ján Doboš, Juraj Urban, Milan Ružička, Milan Púčik, Jozef Nosian, Mária Kóšová, René Matyó, Nitra, Ján Golha, Vráble, František Szpevár, Maximilián Hollý, Gabriel Sedlák, Šaľa, Henrich Richter, Jelenec, Miroslav Šiller, Golianovo, Milan Kukučka, Ján Félis, Pavel Babiak, Žitavany, Ivan Lenický, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Marián Varga, Štefan Deák, Sľažany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Dušan Petrovič, Obyce, , Ján Slovák, Bojničky, Róbert Stareček ml., Sereď, Marián Pauk, Juraj Sabo, Rumanová, Marián Blaho, Čeľadice, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Róbert Novák, Tešedíkovo, Alexander Repta, Daniel Lörinc, Branč, Ivan Bakyta, Andrej Maťo, Jarok, Lukáš Bíro, Daniel Ivančík, Čakajovce, Roman Margetin, Ivan Bileny, Štefan Valovič, Rišňovce, Peter Pecho, Beladice, Milan Greguš, Stanislav Debnár, Zbehy, Imrich Guzmický, Miroslav Paulus, Ivanka, Marián Piterka, Mária Látečková, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Peter Tuhý, Machulince, Dušan Bogár, Vlčany, Jaroslav Lazor, Báb, František Szustor, V. Cetín, Milan Roško, Dyčka, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Martin Kratochvíl, Žitavce

27 – Michal Lauko, Erich Schober, František Dedič, Vladimír Peško, Ján Kmeťo, Roman Sýkora, Dávid Said, Marianna Letková, Marián Benca, Michal Motúz, Ján Bernát, Nitra, Štefan Hipp, Emil Tatai, Ján Révay, Šaľa, Jozef Martinec, Viliam Matejov, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Jozef Zima ml., Vráble, Tibor Panyik, Matúškovo, Ľudmila Verešová, Golianovo, Marta Kunkelová, Martin n/Ž., Zoltán Jancsó, Vlčany, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Gašpar Gál, Žirany, František Kausek, Štefan Tóth, Klasov, František Švihorík, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Tibor Glovenský, Košúty, Vojtech Borka, Trstice, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Lenka Ribarič, Ján Slíž, Beladice, , Štefan Finta, Jarok, Jožko Černý, Alexander Mikláš, Rumanová, František Maťo, D. Obdokovce, Tomáš Karacsóny, Váhovce, Tibor Šmitala, Čab, Roman Obložinský, Ivanka, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Milan Piovarči, Bohuš Baják, Lužianky, Ladislav Čekey, Pohranice, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Dušan Vnučko, D. Krškany, Milan Búcora, Nové Sady, Ladislav Szekelyi, Jozef Ďurický, Štefan Török, Branč, Adriana Kupcová, Adam Bíro, Peter Vrabec, Čakajovce, Ján Árgyusi, Neded, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Andrej Hudec, Marián Koreň, Čeľadice, Miroslav Havetta ml., Lovce, Peter Palka, Cabaj-Čápor

26 – Stanislav Gábor, Ľudovít Laca, Ladislav Skalický, František Hrnčiar st., Eva Konečná, Stanislav Habáň, Jaroslav Belan, Renáta Gutaiová, Miroslav Brezina, Viliam Halla ml., Pavel König, Nitra, Miroslav Oslanec, Miroslav Kováč, Vráble, Jozef Danada, Peter Gomboš, Jozef Baláž, Šaľa, Tibor Széker, Jozef Masár, Zl. Moravce, Pavol Bradáč, Golianovo, Jozef Chovanec, Šurianky, František Margetin, František Kaufman, Jozef Nikodem, Jozef Štefák, Rišňovce, Samuel Slezák, Lukáčovce, Štefan Bapčány, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Andrej Žemberi, Hosťovce, Dušan Gál, Klasov, , Jozef Dubaj, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Štefan Dubnička, Váhovce, Viliam Haršányi, P. Úľany, Alexander Špánik, Šoporňa, Samuel Lukáč, Sereď, Miroslav Piovarči, Adam Nádaský, Peter Zahnaš, Lužianky, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Csaba Nagy, Žihárec, Samuel Cigáň, Cabaj-Čápor, Galina Ferusová, Mojmírovce, Juraj Dubeň, Peter Lukáč, Lehota, Marián Mateička, Behynce, Bartolomej Guľka, Štefan Fiala, Branč, Ivan Kozár, Marcel Pánis, D. Krškany, Matúš Vajzer, Báb, Jozef Labuda, Solčany, Ján Štepianský, Hostie, Attila Nagy, D. Saliby, Attila Szolnoki, Dyčka, Csaba Sándor, Kolíňany, Tomáš Švec, Pohranice, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Patrícia Šranková, V. Lapáš

25 – Ľubomír Kralčák, Ľudovít Černek, Dušan Letko, Milan Borovský, Daniel Tasáry, Ján Hnilica, Ernest Mako, Denisa Bakošová, Marián Bakoš, Marian Barta, Jozef Prešinský, Pavel Hrnčár, Jakub Bernát, Michal Garay, Pavol Vörös, Štefan Bede, Nitra, Jozef Andel, Vráble, Pavel Mihálik, Juraj Csirik, František Bača, Ladislav Molnár, Marek Sokol, František Szolik, Zuzana Ürge, Šaľa, Peter Čepček, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Miroslav Kozlík, Golianovo, Štefan Mravík, Žitavany, , Jakub Lacena, Ludanice, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Galbavý, Anna Duczová, H. Kráľová, Tibor Horváth, Komjatice, Vojtech Mesároš, Lehota, Alexander Kobza, Čechynce, Dušan Fintor, V. Lapáš, Stanislav Babocký, Martin Bogyo, Marek Behúl, T. Mlyňany, , Marián Labai, Mankovce, Jozef Martiška, Dražovce, Árpád Fazekaš, Neded, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Marcel Čerman, D. Obdokovce, František Imre, Ján Bajus, Branč, Roman Vrábel, Filip Guzmický, Ivanka, Juraj Német, D. Lefantovce, Richard Konopásek, Rumanová, Vladimír Kubala, Belince, Štefan Peťovský, Lužianky, Peter Strieška, Volkovce, Milan Minarovič, Behynce, Milan Roman, Čab, Ľubomír Miko, Čakajovce, František Lörinc, Lúčnica, Kornel Gál, Žirany, Peter Náhlik, N. Sady

24 – Daniel Mičík, Miroslav Fábry, Ľuboš Baranec, František Filo, Tomáš Levčík, Ľuboš Šindler, Dionýz Pecháček, Richard Magušin, Jaroslav Andrášik, Ivan Marci st., Pavel Čvirik, Peter Kardoš, Igor Drotár, Peter Plandora, Nitra, Imrich Struhár, Gabriela Szökeová, Vráble, Tibor Križovič ml., Pavol Javorka, Miroslav Mokráš, Šaľa, Jakub Chrenko, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Štefan Molnár, Preseľany, Miloš Kukučka, Marián Bachrony, Žitavany, Michal Hitka, Martin n/Ž., Jozef Balla, V. Lapáš, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Jozef Holečka, Imrich Valent, Hosťovce, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Štefan Varga, Topoľnica, Július Oláh, Matúškovo, , Dušan Podhradský, D. Krškany, Kristián Varga, František Laczko, Tešedíkovo, Ivan Magdolen, Janíkovce, František Andraško, Jelenec, Ján Ligač, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Rehuš, Peter Macháč, Rišňovce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Viliam Maňúch, Žirany, Ľuboš Török, Pata, Karol Blažovič, Lužianky, Marek Kováč, Čifáre, Dominik Sabo, Rumanová, Peter Andódi, Dlhá n/V.

23 – El Nino Libay, Vladimír Nemšovský, Dezider Zaujec, Miro Račko, Jarmila Saidová, Jozef Gutai, Jozef Nemeš st., Nitra, František Prešinský, Vráble, Tatiana Mifková, Šaľa, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Dalibor Bradáč, Golianovo, Jozef Šabo, Jozef Baťala, Žitavany, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Irena Petková, Martin n/Ž., Július Szarka, Topoľnica, Jozef Galgóci, V. Cetín, Bohuš Bočák, H. Kráľová, Emil Dubec, Žikava, Miloš Remenár, Sereď, Natália Blahová, Čeľadice, Jaroslav Balla, D. Obdokovce, Alex Lovaš, H. Saliby, Ján Jacsa, Žihárec, Jaroslav Viskup, Rumanová, Gabriel Fazekaš, Neded, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Ján Jambor, Rišňovce, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Petra Mikulášiková, Mojmírovce, Jozef Kúdela, V. Dolina, Miloš Gál st., Žirany, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Pavol Taňaši, Hrkovce, Jozef Kováč ml., Čifáre, František Bálint, Ivanka, Ján Bíro, Čakajovce, Roland Babulic, Lukáčovce, Imrich Drozdák, Babindol

22 – Stanislav Billik, Ján Hudec, Júlia Kucharovičová, Ľudovít Konečný, Ladislav Fazekaš, Peter Solčiansky, Pavol Ďurina, Miriama Ďurinová, Bohuslav Bene, Pavel Matuščín, Nitra, Milan Bekéni, Roman Harčár, Peter Jobbágy, Peter Zeleňák, Jozef Kučera, Tibor Pittich, Šaľa, Ján Školník, Dušan Babocký, Zl. Moravce Ivan Bradáč, Golianovo, Mária Marušincová, V. Cetín, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Štefan Birmon, Solčany, Milan Fúska, Branč, Miroslav Szlamka, Váhovce, , Milan Piovarči ml., Janíkovce, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, František Libay, Ivana Danišová, Miriam Šimáková, D. Krškany, Ján Gál, Žirany, Emil Žoldoš, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Andrea Vörösová, Rumanová, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Vladimír Tasáry, Ivanka, Jozef Barát, Topoľčany

21 – Milan Petráš, Jozef Drobec, Ivan Berec „Putin“, Štefan Zabák, Eduard Szabó, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Peter Nagy, Vráble, Jozef Sklenár, Pavol Uher, Tibor Odráška, Gabriel Miškovič, Ľudovít Mezei, Šaľa, Andrej Vereš, Štefan Šlosár, Golianovo, František Kunkel, Martin n/Ž., František Valent, T. Mlyňany, Martin Jančovič, Hrušovany, Lukáš Valent, Hosťovce, Ján Wesolowski, Hlohovec, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Marián Ábel, Lužianky, Štefan Ambrus, Žihárec, Peter Vašek, Ivanka

20 – Ľuboš Mičík, Ivanko Magdolen, František Benc, Ladislav Pindeš, Miloš Sýkora, Ľudovít Kováč, Michal Kucharovič, Lukáš Macháč, Nitra, Peter Lehocký, Ján Szöcs, Ľuboš Plevka, Šaľa, Jozef Sperka, Zl. Moravce, Peter Civáň, Golianovo, Marián Straňák, H. Kráľová, , Jozef Čentéš, Katarína Vlčeková, Čakajovce, , František Sabo, Vinodol, Milan Šlosár, Čab, Ľuboš Rusnák, Lehota, Dušan Štrbavý, Rišňovce, Ján Kozla, Sebastián Šebök, Žirany, Michal Borovský, H. Saliby, , Janka Danková, Neverice, Slávko Ďurišek, Kľačany

19 – Vladimír Zabák, Nitra, Martina Baková, Vráble, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Július Bradáč, Stanislav Majerčík, Golianovo, , Juraj Holták, D. Krškany, František Chudý, Pavel Períček, Rišňovce, , Ján Kollár, Zbehy, Daniel Jamrich, Kolíňany, Ján Kevely, Klasov, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Jozef Kornutij, V. Zálužie, Juraj Piovarči, Lužianky, Anna Ráczová, Modrany

18 - Anton Majdiak, Močenok, Peter Košťál, Alekšince, Július Horváth, Šaľa, Peter Cyprián, Mária Sýkorová, František Bojda, Nitra, Peter Lipovský, Báb, Peter Struk, Zl. Moravce, Edita Libayová, D. Krškany, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Roman Kováč, H. Lefantovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ladislav Nagy, Vráble

17 - Peter Benca, Nitra, Tomáš Minarovič, Močenok, Karol Hlavatý, Šaľa, Marta Záhorská, Rišňovce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Gabriel Lešš, H. Kráľová

16 - Vladimír Chlpík, Golianovo, Monika Skalická, Nitra, Martin Rábek, Močenok, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Pavol Sedliačik, Šaľa

15 - Jeremiáš Vnuk, Vráble, Štefan Mrllák, Stanislav Skačan, Šaľa, Jozef Árendáš, Nitra

14 - Peter Odráška, H. Kráľová, Jozef Šidó, Veľká Mača, Marek Štefanko, Milan Furka, Jozef Kóša, Nitra, Martin Barta, Ivanka

13 - Patrik Odráška, Čeľadice, Pavol Šrank, V. Lapáš, Ľubica Homolová, Nitra

12 - Pavol Patkolo, Lúćnica, Richard Karabinoš, Nitra, Sandra Gálová, Žirany

11 - Marek Zeleňák, Branč, Marián Móri, Vikt or Csizmadia, Šaľa, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Jozef Kubáň, Alekšince, Štefan Káčer, Martin n/Ž.

10 - Jozef Filo, Mojmírovce, Jozef Kováč, Nitra, Monika Nemešová, Lehota

9 - Ľudovít Mravík, Žitavany, Zoltán Odráška, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Eva Gombášová, Močenok, Ľudovít Desat, Podhorany, Tomáš Michna, Čab, Ladislav Szöke, Vráble

8 - Andrejka Božiková, Hosťovce, Július Michalička ml., Nitra

7 - Viliam Moravčík, Galanta

6 - Marek Martinec, T. Mlyňany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Kristína Viskupová, Rumanová, Marek Fábry, Šurianky, Milan Lukáč, Ludanice

5 - Patrik Andrášik, Boris Grežo, Nitra, Filip Dobiáš, Čeľadice, Róbert Lešš jr., Bohuš Vyskoč, Močenok, Anton Škarbala, Rišňovce

4 - Kamil Oravec, T. Mlyňany, Patrik Studený, Miroslav Zverka, Nitra, Róbert Šimák, D. Krškany, Juraj Sádovský, Žitavce, Juraj Hamar, Klasov, Dušan Gašparík, Machulince, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Benedikt Myjavec, Sľažany, Anton Ďuriš, Vráble

3 - Jozef Homola, Hosťovce, Michal Valášik, P. Háje, Filip Kučera, Slavo Kališ, Šaľa, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Filip Deák, Sľažany, Martin Kišš, M. Lapáš, Elena Bakytová, Jarok, Ladislav Varga, Topoľnica, Ivan Eliáš, Nitra, Jozef Kocian, Martin n/Ž.

2 - Milan Vörös, Karol Ryba, Nitra, Radoslav Henček ml., Branč, Zoltán Farkas, Semerovo

1 - Ernest Lenický, H. Kráľová, Vladimír Tasáry, Ivanka

V 6. kole tipovačky bolo maximom 9 uhádnutých zápasov čo dokázali títo traja tipéri: Ľubica Tasáryová, Nitra, Anton Kostoláni, Malý Lapáš a Pavel Búš, Nitra. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken sa dozviete v pondelňajších MY novinách.


Ak vám chýbajú body, napíšte na email Sukerman@gmail.com.

Zdravíme tipérov.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. IT je dokonalá ukážka slovenskej kreativity. Tretia časť
  2. Týmto trikom sa dajú v aute umiestniť tri autosedačky
  3. Ako jazdí VW T-Roc s výkonom 300 koní?
  4. Koľko ovocia a zeleniny potrebujú deti? Mnohí rodičia to nevedia
  5. V prvom roku fixný výnos až do 8,5 % ročne
  6. Pitný režim je dôležitý. Čo robiť, ak nám čistá voda nechutí?
  7. Doplňte si knižnicu o svetovú klasiku už od 99 centov
  8. Zamestnanci sú pre BILLA dôležitým pilierom, pridaj sa k nim
  9. Bývať v novom sa dá aj bez hypotéky (a založenia nehnuteľnosti)
  10. Karibik: Dokonalý oddych v špičkových hoteloch
  1. Zdravotné stoličky Adaptic sú v predaji tiež na Slovensku
  2. IT je dokonalá ukážka slovenskej kreativity. Tretia časť
  3. Ako jazdí VW T-Roc s výkonom 300 koní?
  4. V prvom roku fixný výnos až do 8,5 % ročne
  5. Pitný režim je dôležitý. Čo robiť, ak nám čistá voda nechutí?
  6. Koľko ovocia a zeleniny potrebujú deti? Mnohí rodičia to nevedia
  7. Doplňte si knižnicu o svetovú klasiku už od 99 centov
  8. Katarína pomáha ľuďom svojimi mydlami
  9. Levanduľa pre zamestnancov
  10. Zamestnanci sú pre BILLA dôležitým pilierom, pridaj sa k nim
  1. IBA DNES: Získajte plný prístup na SME.sk na 30 dní zadarmo 17 474
  2. Lidl je odteraz všade! Vitajte v Lidl e-shope 14 415
  3. Výskumný park v Rakúsku zistil, ako sa býva najzdravšie 14 114
  4. Bývať v novom sa dá aj bez hypotéky (a založenia nehnuteľnosti) 11 138
  5. Karibik: Dokonalý oddych v špičkových hoteloch 9 243
  6. Limitovaná ponuka: balík SME.sk + DIGI GO so zľavou až 52 % 7 636
  7. Vysokoškoláci zarobia už o 587 eur viac ako stredoškoláci 6 299
  8. 5 rád Ľudmily Kolesárovej, ako napísať projekt a získať grant 5 846
  9. Prečo Lukáš chodí po tridsiatke ešte stále na strednú školu 5 400
  10. Čo na aute vymyslela žena a čo výrobca telefónov? 5 272

Hlavné správy z SME | MY Nitra - aktuálne správy

Zažite nezabudnuteľné chvíle v lone prírody s očarujúcim wellness (+FOTO)

V blízkom okolí Žiliny je malé mestečko Rajecké Teplice s bohatou kúpeľníckou históriou. Presne tam sa nachádza Wellness Hotel Diplomat ****.

Ľudia, ktorí vedú FC Nitra, sú pre mňa neakceptovateľní, tvrdí Galád

Kto posledných vyhrabe z prepadliska? Viacerí fanúšikovia volajú po tom, koho klub v marci vyhodil.

Ivan Galád, jeden z najúspešnejších trénerov v dejinách FC Nitra, je vyše 4 mesiace bez klubu.

Zamestnanci sú pre BILLA dôležitým pilierom, pridaj sa k nim

BILLA rozširuje rady svojich zamestnancov a ponúka im radu zaujímavých benefitov

Ako ovplyvnila novela Registračného a prestupového poriadku SFZ futbalový život

Najväčšiu novelu registračného a prestupového poriadku SFZ (RaPP) schválil výkonný výbor na svojom júnovom zasadaní, takže je účinná už takmer tri mesiace. Čo priniesla?

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

SPRÁVU SME AKTUALIZOVALI

V Kremnici horel rodinný dom. Z miesta odviezli muža v kritickom stave (+FOTO)

Na miesto ráno smerovalo dvanásť hasičov.

Nemecký turista zomrel počas túry v Malej Fatre

Vrtuľník nemohol pre vietor zasiahnuť.

Nitra zrušila silvestrovský ohňostroj. Zmeny budú aj vo vianočnom mestečku

Definitívny vzhľad námestia počas vianočných trhov ešte dolaďujú na útvare hlavného architekta.

Vybrali SME

Už ste čítali?