Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

58 - Martina Hanusová, Nitra, 53 - Helena Vargová, Nitra, 52 - Michal Kaplán, Č. Hrádok, 51 - Marián Varga, Nitra, Viliam Matejov, Zl. Moravce

Správne tipy 9. kola
Lapáš - Ličartovce 2:1 1
Nové Zámky - Vráble 2:2 X
ViOn B - Poľ. Močenok 3:0 1
Veľké Úľany - Sereď 2:0 1
T. Mlyňany - Janíkovce 0:1 2
Kráľová n/V - Mojmírovce 2:2 X
Kynek - Jarok 0:0 X
Branč - Golianovo 4:3 1
Nevidzany - Babindol 0:4 2
Vinohrady - Matúškovo 0:5 2

Poradie po 9. kole
58 - Martina Hanusová, Nitra
53 - Helena Vargová, Nitra
52 - Michal Kaplán, Č. Hrádok
51 - Marián Varga, Nitra, Viliam Matejov, Zl. Moravce
50 - Ján Sikoriak, T. Nemce, Peter Varga, Nitra, Štefan Deák, Sľažany, Ivan Kupec, Čakajovce
49 - Margita Kališová, Jozef Karlubík, Šaľa, Ľudmila Šimalová, Nitra, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., František Margetin, Rišňovce, Vlado Matušica, Hájske, Michal Čery, Jelenec, Marián Tóth, H. Kráľová
48 - Michal Bíro, Mária Sýkorová, František Imre, Monika Vargová, Iveta Dubeňová, Nitra, Viktor Karásek, Hájske, Štefan Páleník, Prílepy, Roman Margetin, Rišňovce, Martin Rác, Andrej Vörös, Šaľa, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Natália Švihoríková, Báb, Marta Bališová, Filip Dobiaš, Čeľadice, Peter Lukáč, Lehota, Monika Štefanovičová, V. Dolina, Mária Ružičková, Ladislav Lörincz, Branč, Jozef Gál, Žirany
47 - Peter Balkó, Martin Tesár, Ľudovít Billik, Ľudovít Bajan, Milan Benko, Štefan Gibala, Katarína Karcolová, Nitra, Peter Bleho, Šaľa, Marián Mateička, Behynce, Monika Halvelandová, D. Trhovište, Štefan Račko, Martin Račko, Margita Pánisová, D. Krškany, Henrich Richter, Jelenec, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Jaroslav Baťo, Obyce, Michal Bene, D. Obdokovce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Valent Vaňo, Žirany, Marián Varga, V. Dolina
46 - Július Petrík, Ľuboš Sýkora, Milan Borovský, Nitra, Tomáš Bleho, Štefan Mrllák, Šaľa, Erika Ölvecká, Čab, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Miloš Zaťko, Velčice, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Filip Bakyta, Jarok, Ladislav Szórád ml., Žirany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Zoltán Kozics, N. Život, Peter Borčin, Žikava, Marián Čapo, Sľažany, Ladislav Babóti, Vlčany, Vladimír Gregor, Ivanka, Ľubomír Straňák, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Norbert Szombath, N. Hrnčiarovce, Ján Slíž, Beladice, Oto Benc, Branč
45 - Ľudovít Konečný, Marek Kuchtiak, Marek Kováč, Marián Grman, Zoran Heiser, Štefan Pénzeš, Dodo Havetta, Iveta Rosinská, Jaroslav Ollík, Igor Drotár, Ján Janíček, Nitra, Jozef Baláž, Peter Hipp, Kornélia Šoková, Šaľa, Matej Rafai, H. Saliby, Viliam Félis, Jozef Andel, Vráble, Ľubomír Mikula, Lehota, Miroslav Lešš, Jozef Šimko, Močenok, Margita Horňáková, Rišňovce, František Molnár, Galanta, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Zsolt Bánczi, V. Mača, Martin Ščípa, Šintava, Milan Mišák, V. Dolina, Miloš Remenár, Vladimír Miklošík, Sereď, Zoran Kišš, Podhorany, Norbert Együd, Pohranice, Stanislav Nemček, Janíkovce, Július Czako, Jelenec, Alexandra Gálová, Žirany
44 - Štefan Matesko, Alena Lacinová, František Jasan, Juraj Varga, František Trnka, Andrej Klenko, Ľuboš Štefánik, Boris Grežo, František Bojda, Viera Pavelková, Zdenko Kamenický, Nitra, Ján Kozla, Alžbeta Dobiášová, Žirany, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ľuboš Gajdoš, Alekšince, Jozef Repa, Prílepy, Ľubor Kajaba, Marek Olejka, Vladimír Tasáry, Anton Zaťko, Ivanka, Štefan Ivanič, Čeľadice, Peter Náhlik, N. Sady, Ladislav Nagy, Jelenec, Július Galo, D. Krškany, František Krčmár, Nevidzany, Alojz Vician, Beladice, Milan Valek, Šaľa, Jozef Virág, Zl. Moravce, Andrej Fábry, Andrej Mareček, Čab, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marek Andel, Vráble, Milan Minarovič, Behynce
43 - Zuzana Franeková, Edo Tomek, Jozef Ťapušík, Ján Barát, Marta Pacherová, Ľubomír Ballay, Anton Černý, Ľubica Tasáryová, Peter Solčianský, Vladimír Kompas, Jozef Lenghart, Nitra, Miroslav Havetta ml., Lovce, Ľuboš Brath, Hosťová, Peter Bodi, Milan Greguš, Dušan Billa, Zbehy, Miloš Ďurický, Daniel Lörincz, Branč, Juraj Csirik, Jaroslav Kartík, Šaľa, Marcel Pánis, D. Krškany, Vladimír Subi, Mojmírovce, Lýdia Schottertová, Topoľčany, Štefan Mravík, Žitavany, Pavel Zsigmond, N. Život, Marián Svorad, Hrušovany, Martin Kolha, Lužianky, Emília Molnárová, Anton Molnár, Gustáv Molnár, P. Kesov, Eva Tóthová, Vráble, Kristína Miklová, Šurianky, Jozef Kuzmický ml., Terézia Tasáryová, Ivanka, Csaba Sándor, Kolíňany, Peter Kluka, Jaroslav Gugh, V. Lapáš, Emília Poláková, V. Ripňany, Roman Fuska, Čab, Ivan Duchoň, Lehota, Jakub Kečkéš, Zuzana Kováčiková, V. Zálužie, Peter Zubčák, Hruboňovo, Mária Bennárová, Hájske
42 - Richard Lidik, Mária Krátka, Ivan Labuda, Ján Doboš, Dalibor Lisý, Ladislav Csuthy, Miroslav Mada, Richard Magušín, Filip Škobla, Petra Škoblová, Miloš Sýkora, Miloš Konopásek, Jozef Svitač, Dana Horváthová, Juraj Náhlovský, František Hrnčiar ml., Anton Lieskovský, Ľubomír Kincel, Marek Mikulášik, Radoslav Ollík, Ivan Dominka, Pavel König, Ľuboš Kolár, Eduard Szabó, Daniel Tasáry, Lukáč Tomiš, Nitra, Štefan Kováč, Jozef Hoppan, Vráble, Tibor Karácsony, Váhovce, Martin Gyulai, Selice, Emil Minár, Martin n/Ž., Katka Szökeová, V. Cetín, Jozef Karásek, Hájske, Peter Odráška, H. Kráľová, Jozef Danada, Ján Petráš, Ján Učeň, Jozef Szabo, Štefan Fabian, Šaľa, Jozef Benček, Marián Zlatňanský, Michaela Beňová, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Attila Szolnoki, Dyčka, Štefan Hudec ml., Lužianky, Jozef Štefák, Miroslav Zverka, Rišňovce, Eva Tóthová, Peter Šimko, Močenok, Imrich Bujalko, H. Ohaj, Imrich Gregor, František Andraško, Jelenec, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Pavol Kozma, D. Krškany, Marián Železník, Trnovec, Peter Ondriaš, Žitavany, Marián Bitara, T. Mlyňany, Dušan Béder, V. Lapáš, Peter Baják, Miroslav Ružička, Zbehy, Zuzana Kertészová, Vladimír Kertész ml., Svätoplukovo, Karolínka Drozdáková, D. Obdokovce, Ľudovít Desat, Podhorany, Iveta Boszorádová, Celestín Berecz, Branč, Lukáš Ševčík, Kynek
41 - Vladimír Líška, Marián Krištofičin, Marcela Behulová, Tomáš Stoklas, Katarína Hanakovičová, Karol Ryba, Dušan Letko, Dušan Tirol, Jozef Minárik, Pavol Hačko, Michal Vígh, Jaroslav Balla, Ladislav Pintér, Nitra, Tibor Odráška, Andrej Očenáš, Ľubor Goldbecher, Miroslav Machálik, Igor Barák, Šaľa, Marian Nemeš, N. Hrnčiarovce, Attila Sonlajtner, Miloš Gál st., Žirany, Vincent Komačka, Topoľčany, Štefan Račko, Pavla Ladungová, Jozef Olejka, Ivanka, Božena Richterová, Bratislava, Ladislav Vranka, Čab, Jozef Hipp, Július Braun, Močenok, Jozef Szabo, Galanta, Ivan Mrázik, Čeľadice, Ján Hotový, N. Sady, Jozef Alchus, M. Zálužie, Juraj Hudec, Veronika Deáková, Sľažany, Ladislav Dávid, V.-Opatovce, Emerencia Horváthová, Komjatice, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Brieška, T. Nemce, Miroslav Fúska, Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Peter Hollý, Jarok, Karol Morvai, Tibor Boszorád, Andrea Bereczová, Branč, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Ivan Tóth, Čakajovce, Jaromír Slíž, Lucia Holečková, Beladice
40 - Juraj Demény, Ľuboš Baranec, Ľubomír Pintér, Mário Šándor, Ingrida Laciková, Vlasta Spišáková, Vladimír Papp, Martin Lörincz, Lukáš Barát, Milan Gráf, Jozef Nosian, Marián Ištokovics, Ivana Mateičková, Marián Mičík, Viliam Strapko, Juraj Krčmár, Juraj Nagy, Peter Kováč, Nitra, Patrik Póčik, Mikuláš Pintér, Ladislav Vašek, Branč, Juraj Meliška, Stanislav Pacher, Sľažany, Radoslav Straňák, Miro Senneš, Močenok, Ján Hegyi, Jelka, Simona Szolnokiová, Dyčka, Branislav Pospiš, Jozef Sklenár, Šaľa, Jozef Borbély st., Zoltán Száraz, V. Cetín, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Marián Bachrony, Žitavany, Ján Kóssi, Čifáre, Andrea Pekarová, Merašice, Mária Mesárošová, Lehota, Mária Maďarová ml., Vráble, Michal Rác, Mojmírovce, Filip Šmátrala, Sereď, Jana Romanová, Čab, Mariana Barátová, Dražovce, Marian Piterka, Cabaj-Čápor, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Pavol Štefek, V. Dolina, Timea Ivančíková, Koniarovce, Petra Račková, Ivanka, Zlatica Machová, V.-Opatovce
39 - Juraj Tuchyňa, Jozef Hudec st., Michal Korytko, Ľubomír Kiesel, Vlado Lyžičiar, František Tomek, Ladislav Nosian, Vladimír Ballai, Iveta Molnárová, Silvia Baňárová, Klaudia Levčíková, Ján Ehrenhold, Jozef Nemeš st., Ivan Buchala, Ernest Szombath, Július Kolník, Jozef Gutai ml., Vladimír Zabák, Ivan Hrachovický, Peter Bezák, Nitra, Adriana Babišová, Podhorany, Martin Faragó, Ivan Molnár, Matúškovo, Slavomír Sysel, Močenok, Jozef Halák, Ľuboš Galo, Janíkovce, Ivan Chlebák, Štitáre, Peter Černák, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Ernest Lenický, Štefan Straňák, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Oľga Račková, D. Krškany, Eva Čepčeková, Žitavany, Tibor Mikle, Vlčany, Daniela Záhonová, Golianovo, Marta Jacsová, Žihárec, Jozef Molnár, Juraj Sojka, Vráble, Juraj Minár, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Rudolf Lauko, Juraj Mikuš, Zbehy, Mário Mesároš, Lehota, Anton Berecz, Branč, Ivan Tabaček, T. Nemce, Andrea Zaujecová, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Török, Pata, Ladislav Páleník, Topoľčany, Alexander Kusý, Trnovec, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Marek Sklenár, Peter Palka, Šaľa, Blažej Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Milan Hritz, Beladice, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Tomáš Šelmeci, Lužianky, Peter Mihálik, Mojmírovce, Marta Záhorská, Rišňovce, Koloman Mihálka, Č. Kľačany, Janka Gálová, Žirany, Marián Kováč, Levice, Peter Vašek, Ivanka, Juraj Segíň, Choča, Erik Evetke, Dyčka
38 - Miroslav Fábry, Ľuboš Kanás st., Jaroslava Depešová, Stanislav Billik, Ľudovít Breča, Štefan Ivančík, Milan Gajdošík, Vlastimil Ábela, Štefan Polák, Lenka Königová, Katarína Meňhertová, Tomáš Jaroš, Patrik Palka, Karol Košťál, Miroslav Belis, Nitra, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Zorka Velčická, Cabaj-Čápor, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Rastislav Borčin, Hostie, Martin Bennár, Hájske, Štefan Hudec, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Ladislav Kéry, Ondrej Kozolka, Volkovce, Stanislav Drapák, Jozef Huňady, Lúčnica, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ladislav Mikle, Šaľa, Danko Uharček, Martina Dicsérová, Močenok, Natália Kozmová, D. Krškany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Július Vankó, Tešedíkovo, Erika Chrenová, Eliška Šupová, Zl. Moravce, Martin Sádovský, Žitavce, Norbert Zsigmond, N. Život, Juraj Barantal, V. Zálužie, Jana Malá, Č. Kľačany, Karol Ďurický, Branč, Martin Jurík, Čakajovce, Renáta Fábryová, N. Sady, František Chrenko, V. Dolina, Stanislav Nosian, Ján Vaško, Ivanka, Jozef Záhorský, Rišňovce, Juraj Bárek, Žirany, Peter Vidovič, Vinohrady n/V.
37 - Dušan Tuchyňa, Miloslava Mažecová, Katarína Magušínová, Julián Škobla, Marek Korytko, Pavol Balkó, František Filo, Františka Ballaiová, Eva Golasová, Ľubomír Búchala, Igor Galovič, Ivan Minárik, František Hrnčiar st., Ľudovít Laca ml., Tomáš Krajčovič, Bohumil Vincúr, Ladislav Čekey, Ján Kmeťo, Nitra, Pavel Babiak, Žitavany, Gašpar Gál, Emanuel Maňúch, Žirany, Róbert Lukács, V. Úľany, Jozef Štefek, Dominika Štefeková, Čeľadice, Daniel Varga, Pata, Viliam Šimonek, Lúčnica, Anna Pacherová, Sľažany, Michal Málnási, Slavo Kališ, Šaľa, Marek Bodi, Biskupová, Ivan Ďurický, Branč, Milan Kohút, Močenok, Jozef Kuzmický st., Peter König, Ivanka, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Svetlana Mladá, T. Mlyňany, Bohuš Baják, Matúš Vrábel, Lužianky, Štefan Rusznyák, Vladimír Fúska, D. Krškany, Margita Pavelková, Miroslav Šlosár, Golianovo, Marek Kalúz, V. Zálužie, Ján Nagy, Zl. Klasy, Eugen Takács, Vlčany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, František Mášik, Zl. Moravce, Ján Hašana, Bojná, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Milan Šlosár, Čab, Juraj Lisy, Podhorany, Peter Debnár, Zbehy, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Ivan Ševčík, Kynek, Ľudovít Čaniga, Dražovce, Bohumír Luzar, Janíkovce, Kamil Dežo, Hostie, Jozef Barát, Topoľčany, Jozef Pilka, V. Lapáš
36 - Zdenko Senneš, František Benc, Monika Rekošová, Lukáš Lyžičiar, Renáta Christovová, Martin Búchala, Igor Kotora, Jozef Kóša, Milan Kokina, Juraj Šipoš, Matúš Mada, Nitra, Oskár Tóth, Selice, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Štefan Horný, Rumanová, Vladimír Toman, Jozef Kováč, Čifáre, Oľga Pintérová, Ľubomír Martišovič, Marián Nagy, Martin Imrišek, D. Krškany, Imrich Maťo, Golianovo, Miroslav Szlamka, Váhovce, Juraj Minárik, Obyce, Peter Molnár, Neded, Teodor Nyársik, N. Život, František Kunkel, Zl. Moravce, Matej Fábry, V. Cetín, René Scheer, Kolíňany, Jozef Lörincz, Branč, Dominik Lenghard, Čakajovce, Emil Dubec, Žikava, Jozef Bogyó, Vráble
35 - Peter Levčík, Oľga Tomeková, Patrik Drgoň, Jozef Pacher, Jozef Prešinský, Pavol Fronc, Jozef Viskup, Valéria Viskupová, Vladimír Kráľovič, Pavol Ďurina, Nitra, Jozef Kučera, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Soňa Valentová, Machulince, Jozef Horňák, Michal Križan, Rišňovce, Jozef Dobiáš, Žirany, Emília Malá, Vráble, Anna Čerenková, Topoľčianky, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, František Kausek, Klasov, Gabriel Danko, Žitavany, Július Horný, Č. Kľačany, Igor Kováč, Čeľadice, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Milan Molnár, P. Kesov, Tibor Berec, V. Lapáš, Štefan Guzmický, Ivanka, Juraj Hertel, V. Ripňany, Jozef Čentéš, Čakajovce, Radoslav Šmitala, Čab, Tibor Mócik, Topoľčany, Emil Šatan, Vozokany, Jozefína Karáseková, Hájske
34 - Mário Depeš, Katarína Spišáková, Michal Garay, Richard Srňánek, Michal Frťala, Ľudovít Kováč, Vladimír Kuchta, Michal Lauko, Safia Kozlová, Jozef Paulík, Miroslav Hamar, Nitra, Ján Ballek, Hlohovec, Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Marián Herceg, Pata, Dušan Rusznyák, Mário Pánis, Jozef Benko, D. Krškany, Peter Popelka, Jarok, Mirko Benček, Zl. Moravce, Vladimír Gombáš ml., Eva Gombášová, Močenok, Peter Majerčík, P. Kesov, Ladislav Morvai, Neded, Alexander Pelikán, Dun. Streda, Ladislav Nagy, Miroslav Beňo, Vráble, Ladislav Kiss, N. Život, Jaroslav Desat, Podhorany, Štefan Peťovský, Lužianky, Jozef Watter, Rišňovce, Andrej Repta, Branč, Mária Vlacušková, V. Dolina, Ľudovít Brath, D. Obdokovce
33 - Martin Cvrkal, Pavel Tomek, Vladimír Nemšovský, Štefan Zabák, Jakub Takáč, Jozef Moder, Nitra, Michal Čerešňa, D. Krškany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Lukáš Valent, Hosťovce, Peter Tolok, Volkovce, Ján Jacsa, Žihárec, Ján Školník, Zl. Moravce, Stano Čapkovič, N. Sady, Jakub Vojtek, Vráble, Vladimír Lauko, Zbehy, Štefan Bako, Močenok, Marián Barantal, Sereď, Miroslav Močol, Alekšince, Karol Mészáros, Šaľa, Lenka Reptová, Branč, Dominik Pšenka, N. Ves, Mária Bajáková, Lužianky
32 - Rudolf Čápek, Miroslav Šimala, Jozef Senneš, Darina Orbanová, Ľubomír Maczvalda, Ivan Marci, Eva Pénzešová, Peter Janoušek, Ľudovít Laca, Nitra, Tibor Lenčéš, Hájske, Ľubica Hlavatá, Jozef Ižof, Peter Lehocký, Šaľa, Ľubomír Kollár, Rudolf Sýkora, H. Kráľová, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Gabriel Fazekaš, Neded, Dominik Studený, Zl. Moravce, Emil Barabáš, Zbehy, Igor Časár, H. Obdokovce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Ladislav Szöke, Vráble, Magdaléna Plevková, Peter Kluka najml., Čechynce, Zuzana Matušicová, Pata, Peter Obložinský, Ivanka, Jana Gálová, František Szórád, Žirany, Mário Macháč, Rišňovce, Tomáš Karácsony, Váhovce
31 - Martin Valnoha, Filip Greguš, František Grom, Jaroslav Andrášik, Jaroslav Srňánek, Nitra, Gabriel Tóth, Karol Jaroš st., H. Kráľová, Rado Cigáň, N. Ves, Stanislav Packa, Močenok, Ivanko Vanko, Zbehy, Dodo Augustín, Topoľčianky, Juraj Chrenko, V. Dolina, Mária Bereczová, Branč
30 - Miroslav Desat, Ján Frenczel, Michal Cucík, Nitra, Zoltán Németh, N. Život, Gabriel Borza, Lukáš Hlavatý, Šaľa, Róbert Berec, V. Lapáš, Štefan Kúsek, Hostie, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Marek Franko, Pata, Miriama Zborovanová, Golianovo
29 - Peter Michalička, Andrea Hrnčárová, Vladimír Horník, Anna Farkašová, Nitra, Rudolf Krajinčák, Báb, Pavel Mihálik, Šaľa, Zuzana Štrbová, Zl. Moravce, Attila Ivány, Vlčany, Henrich Benedek, Vráble, Juraj Šedovič, Lehota, Alexander Repta, Branč, Miroslav Blažovič, Lužianky, Ján Nyesó, Tešedíkovo
28 - Gabriela Hippová, Močenok, Jozef Baláž ml., Tatiana Sklenárová, Šaľa, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Štefan Srnka, Mária Sásiková, Nitra, Jozef Kminiak, Róbert Koprda, Čeľadice, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Andrea Ivančíková, V. Lapáš, Igor Tábi ml., N. Hrnčiarovce, Ľubomír Rybár, Miro Skovaj, Cabaj-Čápor, Róbert Bene, D. Obdokovce
27 - Vlado Sásik, Marcela Hallová, Róbert Ďurech, Henrich Kováč, Nitra, Marek Ballek, Hlohovec, Miroslav Oslanec, Katarína Malá, Pavol Vojtek, Vráble, Štefan Novák, Šaľa, Ján Hnilica, Lužianky, Ľuboš Gajdica, Topoľčany, Marek Ternény, V. Zálužie, Lukáš Mesároš, Lehota, Arpád Varga, Trstice
26 - Ivan Eliaš, Vladimír Kolienek, Boris Kašuba, Nitra, Pavel Gálik ml., Lovce, Roman Uher, František Szolík, Stanislav Tóth, Šaľa, Juraj Zábušek, V. Dolina, Marek Kováč, Čifáre
25 - Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Jozef Malý ml., Vráble, Dionýz Pecháček, Nitra, Peter Király, N. Život, Andrej Jančovič, Lipovník, Jozef Homola, Hosťovce, Jozef Novota, Sľažany, Vladimír Fuglík, Rišňovce
24 - Andrej Civáň, Dražovce, Štefan Miko, D. Obdokovce, Matej Vričan, Šaľa, Róbert Slamka, Báb, Erich Hačko, Vinodol, Peter Jančár, Palárikovo, Imrich Drozdák, Babindol
23 - Jana Mráziková, Čeľadice, Ladislav Lang, Marek Struhár, Vráble, Lukáš Jamrich, Svätoplukovo, Matej Rondoš, Peter Kardoš, Nitra, Marián Cifra ml., N. Hrnčiarovce
22 - Richard Vilímek, Nitra, Zoltán Köböl, V. Mača, Ján Jambor, Rišňovce, Eva Slováková, Kamanová
21 - Ján Kojnok, Neded, František Vendlek, Tatiana Rakovská, Peter Podsedlý, Nitra, Juraj Volčko, Šaľa, Štefan Péteri, Vinodol, Miroslav Záhorský, Alekšince, Ladislav Fehér, Vlčany, Peter Góra, Kamenica n/Hr.
20 - Peter Cintula, Marek Benc, Martin Garay, Ľuboš Kanás, Nitra, Ján Núdzný, Mojmírovce, Pavel Períček, Rišňovce, Peter Bajla, N. Ves, Patrik Šarközy, Vinodol, František Zaťko, Obyce
19 - Juraj Danko, N. Ves, Štefan Papp, Šaľa, Jaroslav Šupa, Topoľčany, Jozef Arpáš, V.-Opatovce, Alena Filová, Mojmírovce
18 - Eva Szijjártó, Attila Kürti, Vlčany, Ľuboš Burda, Ivan Čimo, Oľga Hádeková, Branislav Belan, Martin Dobiaš, Nitra, Michal Cintula, Miroslav Stoch, Cabaj-Čápor
17 - Peter Vrba ml., Janka Vargová, Ľuba Janegová, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Ján Padúch, Preseľany, Mária Kürtiová, Vlčany, Marek Eisele, Močenok
16 - Imrich Kollár, Topoľnica, Ľuboš Modzga, Vráble, Ján Ivančík, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Jiří Bárta, Čakajovce
15 - Kristián Marafkó, Č. Voda, Martin Marci, H. Lefantovce, Ján Jedlička, Eugen Kráľ, Ľubo Pénzeš, Nitra, Ladislav Šípoš, Lukáš Zima, Vráble, Milan Ďurický, Branč, Ján Bédi, V. Zálužie, Peter Pecho, Beladice, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Tomáš Babicz, V. Kýr
14 - Peter Hosťovecký, Ivanka, Peter Pekar, Lehota, Daniel Matyó, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Eugen Szabó, Ladice, Marek Gál, Mojmírovce, Diana Szabóová, Marek Vrábel, Nitra, Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Földvári, Šaľa
13 - Milan Bekéni, Kristián Lenčéš, Šaľa, Peter Levický, Vráble, Andrejka Božiková, Hosťovce, Stanislav Valkovič, T. Nemce, Jozef Pružinec, Marián Gabula, Eva Pappová, Nitra, Roman Tóth, D. Obdokovce, Tomáš Slovák, Matúš Slovák, Vlkas
12 - Nataša Mrlláková, Šaľa, Ján Pacher ml., Nitra, Ján Víg, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Viera Javorová, Sereď, Miloslav Dodok, Zl. Moravce, Janka Kerestešová, Ivanka, Ivan Vaňo, Žirany
11 - Augustín Grman, Alena Valnohová, Nitra, Miroslav Čmarada, Sereď, Jana Kerestešová, Ivanka, Ondrej Civáň, Dražovce, Miloš Macala, Gáň, Róbert Vaňo, Žirany, Ján Frajtík, Vráble
10 - Peter Prekop, Michal Földeši, Martin Šalman, Mariana Letková, Nitra, Zoltán Kollár, Šaľa, Anna Rumanovská, Sereď, Jozef Králik, T. Mlyňany, Oliver Mišák, Alekšince, Martin Mikušík, N. Hrnčiarovce, Simon Zábušek, V. Dolina, Eva Gregorová, Jelenec, Milan Bojda, Nitra
9 - Ladislav Gondera, Alekšince, Ján Baláži, Hana Bencová, Roman Hudec, Nitra, Nikodém Finta, N. Hrnčiarovce, Alena Segečová, Lužianky, Magdaléna Reptová, Branč, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany
8 - Juraj Fabo, M. Ripňany, Peter Pacher, Vladimír Svorad, Gitka Letková, Nitra, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Frederika Kupcová, V.-Opatovce, Monika Dobiašová, Čeľadice, František Szalai ml., Babindol, Erika Šebová, Zl. Moravce, Ivana Fusková, Čab
7 - Katarína Magová, Henrik Rakovský, Štefan Tóth, Marián Tesák, Nitra, Pavel Sukup, T. Nemce, Ján Árgyusi, Neded, Igor Levický, Vieska n/Ž., Daniel Bíro, Zbehy
6 - Vladimír Romanovský, Adam Kukučka, Jana Farkašová, Ľubica Kajabová, Vlado "Body" Viola, Nitra, Jozef Stančík, Komjatice, Marián Hudec, Lužianky, Jana Piterková, Cabaj-Čápor, Petra Kozmová, D. Štitáre, Norbet Adamča, Sereď, Jozefa Molnárová, P. Kesov, Martina Ladungová, Ivanka, Peter Kóňa, Branč
5 - Juraj Horal, Ján Kuchtiak, Lukáš Balvan, Marek Slovák, Zuzana Hurtová, Ľuboš Mičík, Lukáš Bartakovič, Pavol Mošať, Andrej Cebo, Marián Muzika, Nitra, Rasťo Kazík, Zbehy, Peter Švec, Č. Kľačany, Branislav Mesároš, Lehota, Dušan Bobiš, Kráľová n/V., Ján Magušin, Hostie, Marek Rabjanský, N. Sady, Martin Arpáš, V.-Opatovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Peter Pindeš, Pohranice, Filip Kováč, Močenok, Peter Škarbala, Rišňovce, Róbert Jánošík, D. Krškany, Miro Staštiak, Sládkovičovo, Timea Vidmanová, Vlčany, Mário Varga, Nitra
4 - Ladislav Juhás, N. Ves, Ivan Bednárik, Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Peter Koška, Miroslav Hájiček, Andrej Kudamik, Stanislav Murin, Pavol Krajčo, Nitra, Ladislav Kováč, Babindol, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Tomáš Sahulčík, Dana Sahulčíková, Ľudovítová, Terézia Šimková, Močenok, Marcel Štefanka, Zbehy, Tomáš Kľačo, Sereď, Karol Havran, Hr. Beňadik, Zoltán Uharček, V. Lapáš, Peter Gomboš, Šaľa, Nikolas Veres, Branč, Laura Páleníková, Prílepy, Eva Hrehová, Nitra, Helena Forgáčová, Cabaj-Čápor, Ivan Mikulek, Šaľa, Karol Lörincz, Branč, Martin Lyžičiar, Nitra
3 - Jozef Kondrla, Jelšovce, Dušan Verai, Janíkovce, Jozef Zubčák, Čermany, Róbert Homola, Selice, Matej Brath, Štitáre, Juraj Vencel, Oľga Račková, Radoslav Goňo, Anton Rebra, Oľga Laciková, Adriana Klenková, Nitra, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Milan Strapko, Beladice, Michal Tomovič, V. Dolina, Martin Hraška, N. Sady, Zoltán Babóti, Vlčany, Anton Major, Branč, Eva Lörinczová, Branč, Marietta Miklová, Nitra, Michal Kobza, Nitra, Michal Uličný, Čaradice
2 - Anton Žáčik, Svätoplukovo, Štefan Popelka, Hájske, Martin Studený, Sľažany, Otto Bogyo, Peter Chren, Vráble, Milan Mrllák, Šaľa, Richard Šrank, V. Lapáš, Martin Andacký, Čab, Martina Škadrová, Vinodol, Adam Liptai, Vlčany, Peter Čurgaly, Janíkovce, Pavol Minár, Jana Kašubová, Teodor Horský, Nitra, Adam Pintér, D. Krškany, Jarmila Janegová, Nitra
1 - Tobiáš Hromádka, Jozef Muran, Marian Ježík, Ľubomír Bernáth, Nitra
0 - Zuzana Gurinová, Nitra

Ceny, o ktoré sa hrá
* 1. cena: farebný televízor od Autoškoly Slávik za 15 000 Sk
* 2. cena: týždňový pobyt pre štyri osoby v bungalove v areáli kúpaliska Vadaš Štúrovo so vstupom na kúpalisko v cene 12 712 Sk
* 3. cena - kancelárska technika od predajne HS - COMP na Mostnej 60 v Nitre v hodnote 5400 Sk
* 4. cena - nákup v športovej predajni PD Sport na Kupeckej 6 v Nitre v hodnote 4000 Sk
* 5. cena - športové potreby JAKO a pozornosť od Victory Trade Šaľa v hodnote 4000 Sk
* najlepšia žena v konečnom poradí: kozmetický balíček od Eda salónu - Edita Urbanová na Štefánikovej 15 (v pasáži) za 2000 Sk
* najlepší tipér každý týždeň: ručné umytie auta s vyčistením interiéru v hodnote 595 Sk v ručnej autoumyvárni Madax na Novozámockej 119 v Dolných Krškanoch

Tipér - básnik
Miroslav Zverka z Rišňoviec ukázal básnické črevo a navyše s presnými tipmi!
„Nitra, Nitra, Nitrička,
príde k nám Kremnička,
na nič iné nemyslím,
iba že to bude čistá jednička!
Dúfam, že chlapci z Lapášu
nám všetkým ukážu,
ako sa Ličartovciam
ich oceľové nohy roztrasú
a domov si konečne
od Nitry prehru odnesú!“

Moje postrehy z tipovačky
* V 9. kole bolo maximom 9 uhádnutých zápasov, čo dokázal jedine Dušan Tirol z Nitry. Ušla mu iba remíza na Kyneku, kde tipoval jednotku.
* Dušan Tirol teda vyhráva kompletné umytie a vyčistenie auta v ručnej autoumyvárni Madax v Dolných Krškanoch. Víťaza prosíme, aby sa najskôr ohlásil v redakcii.
* Trinásť tipérov uhádlo 8 zápasov. V súťaži je 1017 súťažiacich.
* Ako sa darilo lídrom? M. Hanusová 6, H. Vargová 6, M. Varga 5, I. Kupec 5, V. Matušica 4. Osembodovým zásahom sa na tretie miesto dostal M. Kaplán.
* Peter Solčiansky dal na Lapáš dvojku, ale píše: „Veľmi rád obetujem svoj bod v tipovačke za tie, ktoré by dokázal Lapáš uchmatnúť Ličartovciam.“ Vyšlo to.
* Dušan Bogár z Kráľovej n/V. veril proti Mojmírovciam svojim. „Po hodoch býva bruchabolenie.“
* Ľubomír Straňák dal na ViOn B - Poľn. Močenok 1 a pripísal: „Močenok je hotový“.
* Miloš Remenár: „Syn mi radil na Vinohrady jednotku, že dá dva góly, ale pri našej slabej obrane tipujem 2:2.“ Skončilo to 0:5.
* Opäť sa na scénu vracajú srandisti. Prišli totiž dva tikety, podpísané zaujímavými menami: Jano Lašák z Hornej Kráľovej a Braňo Mojsej z Cabaja-Pereša (?!).
Dobrý nos praje všetkým tipérom

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  5. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  6. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  7. Pomáhajte čítaním
  8. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  9. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  10. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  1. Neodkladajte pre koronavírus vyšetrenie svojich očí
  2. BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry
  3. Vynovená predajňa v Smrdákoch
  4. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  5. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  6. Pandémia spomaľuje inovácie. Spoločnosti šetria
  7. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  8. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  9. Pomáhajte čítaním
  10. Duálnu prax v dm nahradilo počas pandémie online vzdelávanie
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 31 749
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 23 166
  3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 18 333
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 952
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 13 606
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 764
  7. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 11 012
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 867
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 721
  10. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 9 054
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

V Nitre vytvoria aj tri drive-in testovacie miesta

Ľudí otestujú aj na Agrokomplexe. Ak sa chcete testovať z auta, môžete prísť napríklad na parkovisko pri futbalovom štadióne.

Testovanie na nový koronavírus v Bánovciach nad Bebravou.

Dostal červenú a Nitra tlieskala. Janíček bol ako thajský boxer

Akú má Tomáš Janíček skúsenosť s Norbertom Bödörom?

Najkrajší zápas jesene. Tak výhru 3:2 s Trnavou (29. júl 2007) označila uznávaná publikácia 101 futbalových sezón, ktorá mapuje dejiny FC Nitra. Z gólu Jana Grubera (vľavo) na 1:0 sa utekal pred sektor Spartaka tešiť i Tomáš Janíček (vpravo).

Víkendové testovanie vo Vrábľoch prebehne na viacerých miestach

Každé bude prednostne určené pre obyvateľov konkrétnych ulíc či mestských častí.

Ilustračná fotografia.

V Galante bude 16 odberných miest, dve z toho formou drive-in

Mesto zostavilo aj zoznam ulíc, ktoré spadajú pod jednotlivé odberné miesta.

Neogotický kaštieľ v Galante.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zomrel majiteľ známej nitrianskej firmy Turancar

Viliam Turan mal 66 rokov. Podnikať začal krátko po nežnej revolúcii.

Ako sa penzistom zvýšia dôchodky

Aj od januára budúceho roku môžu dôchodcovia počítať so zvyšovaním penzií o valorizáciu. V tom istom mesiaci sa zvýšené dôchodky začnú aj vyplácať.

Banská Bystrica zverejnila zoznam odberných miest ( + Zoznam)

Mesto sa pripravuje na celoplošné testovanie obyvateľov, sú známe odberné miesta. Bude ich 68.

Epidemiológovia v Trenčíne vyšetrujú ohniská nákazy v dvoch závodoch

V rámci Slovenska prevažuje reťazové šírenie ochorenia v rodinách.

Už ste čítali?