Vlčany porazili Neded, Štúrovo doma padlo

Sumár zápasov IV. ligy JV.

Vlčany doma porazili Neded.Vlčany doma porazili Neded.(Zdroj: FK Vlčany)

Vlčany – Neded 3:2 (0:1)

Do Vlčian sa na derby prišlo pozrieť vyše 800 divákov, oba celky predviedli kvalitný futbal. Domáci mali menšiu územnú prevahu, tlačili na Neded, vypracovávali si šance, ale bol to práve hosťovský celok, ktorý otvoril skóre. Z ojedinelej šance sa však presadil Peciar a hostia išli do vedenia. Vlčany naďalej tlačili, ale v koncovke sa im nedarilo. Po obrátke sa obraz hry nezmenil, domáci od 60. minúty zvýšili tempo ešte viac a za 7 minút nastrieľali 3 góly. Peciar síce pridal svoj druhý zásah, ale na remízu to už nestačilo. Góly: 60. B. Zavarcsík, 63. G. Sillik, 67. Š. Molnár – 16. a 83. P. Peciar. R Bircsák, 800 divákov. FK: Čellár – Szabo, Bíró (89. Kalmár), Sillik (84. Todua), Zavarcsík, Bartal, Bondoa, Morvay (84. Babii), Takács, Szabó, Molnár. FC: Wagner – Peciar, Sklenár (78. Kocsis), Pevala, Práznovský, Glofák, Bocian (81. Sántha), Györi (69. Szabó), Hrama, Hadža, Moťovský (68. Ambruš).

Kolárovo – Levice 2:0 (1:0)

Domáci začali zápas veľmi dobre, keď v prvej štvrťhodinke si vypracovali štyri čisté gólové príležitosti, ale ani jednu z nich nedokázali premeniť. Vedenia sa ujalo Kolárovo v 26. minúte, keď po faule na Zvoncsára v pokutovom území kopal Kókai penaltu a nezaváhal. V prvom dejstve sa hostia k domácej bráne dostali iba raz, keď zahrávali rohový kop. Po zmene strán sa hra vyrovnala, hostia sa snažili vyrovnať aj skóre, poskytli však domácim príležitosti na brejky. Po jednom z nich a prečíslení dostal loptu Záborský, potiahol si loptu do šestnástky a strelou k bližšej žrdi poistil víťaz-stvo svojho celku. To mohol byť aj vyššie, ale v samom závere sa chvela iba žrď levickej brány. Góly: 73. Záborský, 26. Kókai (11 m). R Černek, 100 divákov. FK: Hallman – Szabó, Zuzula, Mucha (73. Pavlík), Szőcs (82. Rigó), Kürthy, Záborský (87. Balogh), Zvoncsár, Kókai, Gál (71. Molnár), Freňák. FK: Kollár – Pánik (82. Hajdamár), Mihálik, Bačík, Solčiansky, Janúrik, Švec, Suljič (86. Šebo), Mäsiar (70. Tóth), Kupča, Sádovský.

Nesvady - Šurany 0:3 (0:0)

V úvodnom dejstve sa hralo vyrovnane so šancami na oboch stranách. Po zmene strán zaskočilo domáci celok vylúčenie hosťujúceho hráča a hostia sa napriek oslabeniu dokázali ujať vedenia v 66. minúte. V 77. minúte bol nariadený pokutový kop pre domáci celok, ktorý ale svoju šancu vyrovnať nevyužil. Následne sa domáci snažili vytvoriť nátlak, ktorý výraznejšou šancou neskončil. V 82. minúte prišli vylúčenia i na strane domácich. Záver stretnutia dopadol lepšie pre hostí, ktorí dokázali pridať ešte dva góly, keď jeden padol po pokutovom kope. Góly: 66. Reľovský, 85. Kružlík,89. Švajda. ČK: Gy. Kalmár- J. Reľovský. ŠK: Slávik- Nagy, DIbúz, Gy. Kalmár, Kiss, Lukacsovics, Tóth (74.Hengerics), Dóša, Cingel, L. Kalmár, Magyar. ŠK: Cvik- Krružlík, Mojko (85. Kacír),Kele (46. Kuruc), Švajda, Turan, Procháczka, Fehervári, Timoránsky, Reľovský, Lontoš.

Imeľ - Hurbanovo 1:0 (1:0)

Domáci boli od začiatku aktívnejší, avšak svoje šance sa im nepodarilo premieňať. Následne sa po priamom kope centrovanú loptu podarilo Simonicsovi dostať do siete hostí. V druhom dejstve si domáci taktiež vytvorili niekoľko šancí, ktoré ale už gólom neskončili. Hosťom sa podarilo vytvoriť si väčšinou len pološance. Gól: 17. Simonics. TJ: Balogh- Hübsch, Simonics, Sobolevskyi,Obert,Oršolík (90. Tóth), Bacigál, Kováč (66. Dékány), Domasta (56. Csontos), Pavliuk (90. Boros), Straňák (74. Máté). MŠK: Juhás- Jóba, Kling, Hausleitner (65. Horján), Gelle (84. Nikolić), Nothart, Tóth, Szántó (46. Gumbér), Hegedüs, Molda, Bugáň.

Dvory n./Ž. – Veľký Meder 4:2 (3:2)

Domáci mali počas celého stretnutia veľké množstvo vynechaných šancí, z hľadiska domácich mohol zápas skončiť i vyšším rozdielom. Dvorčania počas celého mužstva dominovali a podarilo sa im aj postupne skórovať. Hosťom sa podarilo skórovať po stratenej lopte domácich v šestnástke a svoj druhý gól strelili, keď nechali osamelého útočníka pred bránou. Góly: 9. Orémusz, 14. Gulyás, 37. a 82. Kráľ – 22. Simon, 45. Vayer. TJ: Shpak- Illés, Gulyás, Varga, Kuznetsov, Kráľ, Holeček, Haulík, Belokostolský, Orémusz ( 84. Havrylychev), Nechyporenko ( 46. Dráfi). MŠK: Szabó- Cseh, Kovács, Szabó (84. Brinzik), Vígh (46. Bartalos), Simon, Szelle ( 88. Balaskó), Révesz, Vayer, Kákics, Kurti (64. Ciria).

Štúrovo – Veľké Lovce 1:2 (1:1)

Pri Dunaji sa hralo svižné okresné derby, keď sa domáci ujali vedenia krásnym gólom Baloga. Zároveň mohli rozhodnúť domáci o priebehu celého stretnutia už v prvom polčase, avšak vynechali 5-6 čistých šancí. To sa však nestalo a po obrovskej chybe v obrane hostia vyrovnali. V druhom polčase chceli domáci za každú cenu vyhrať a hostia čakali na svoju príležitosť. Po viacerých nepremenených šanciach domácich hostia z ojedinelého protiútoku dali lekciu z efektivity. Góly: 5. Balog – 39. Sloboda, 78. Konvický. MŠO: Prohászka- Nagy, Ollé (61. Baka),Balog, Molnár, Valent, Saláta, Varga, Urblík, Pintér (65. Vavrík), Bartal (88. Ármai). TJ: Hužovič- Bašťovanský, Pavlatovský, Bagala (67. Kúdry), Prúčny, Soboňa, Konvický, J. Ivan, A. Ivan ( 75. Krčmár), Sloboda (90. Hagan), Marusič.

Kozárovce – Kovarce 6:0 (3:0). Góly: 26. a 76. Drienovský, 28. Hlaváč, 39. Ďurina, 67. a 72. Ondrejka, R Turba, 250 divákov.

Veľký Ďur – Tovarníky 1:0 (0:0). Gól: 61. Smiknya, R Dutka, 100 divákov.

2. Týmto trikom sa dajú v aute umiestniť tri autosedačky
  3. Ako jazdí VW T-Roc s výkonom 300 koní?
  4. V prvom roku fixný výnos až do 8,5 % ročne
  5. Koľko ovocia a zeleniny potrebujú deti? Mnohí rodičia to nevedia
  6. Pitný režim je dôležitý. Čo robiť, ak nám čistá voda nechutí?
  7. Doplňte si knižnicu o svetovú klasiku už od 99 centov
  8. Zamestnanci sú pre BILLA dôležitým pilierom, pridaj sa k nim
  9. Bývať v novom sa dá aj bez hypotéky (a založenia nehnuteľnosti)
  10. Karibik: Dokonalý oddych v špičkových hoteloch
  1. Zdravotné stoličky Adaptic sú v predaji tiež na Slovensku
  2. IT je dokonalá ukážka slovenskej kreativity. Tretia časť
  5. Pitný režim je dôležitý. Čo robiť, ak nám čistá voda nechutí?

Hlavné správy z SME | MY Nitra - aktuálne správy

Zažite nezabudnuteľné chvíle v lone prírody s očarujúcim wellness (+FOTO)

V blízkom okolí Žiliny je malé mestečko Rajecké Teplice s bohatou kúpeľníckou históriou. Presne tam sa nachádza Wellness Hotel Diplomat ****.

Ľudia, ktorí vedú FC Nitra, sú pre mňa neakceptovateľní, tvrdí Galád

Kto posledných vyhrabe z prepadliska? Viacerí fanúšikovia volajú po tom, koho klub v marci vyhodil.

Ivan Galád, jeden z najúspešnejších trénerov v dejinách FC Nitra, je vyše 4 mesiace bez klubu.