Utorok, 22. október, 2019 | Meniny má Sergej

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

V 9. kole tipovačky sa nezrodila žiadna remíza a až sedem víťazstiev hostí. V minulých kolách stačilo na pivo osem zápasov, tentokrát však bolo málo aj deväť správnych tipov. Našiel sa totiž tipér, ktorý uhádol všetkých desať zápasov! Jeho meno nájdete dole pod celkovým poradím.

Jeden z výhercov po 8. kole tipovačky: Ivan Magdolen z Janíkoviec (vľavo). Jeden z výhercov po 8. kole tipovačky: Ivan Magdolen z Janíkoviec (vľavo). (Zdroj: Šuker)

Správne tipy 9. kola:

FC Nitra - Senica 1:4 2
Veľké Ludince - Šaľa 3:2 1
Nevidzany - Čeľadice 0:3 2
Malé Dvorníky - Trstice 2:4 2
Klasov - Kolíňany 4:1 1
Neverice - Močenok 4:5 2
Svätoplukovo - Lukáčovce 2:3 2
Hosťová - Nitrianske Hrnčiarovce 6:1 1
Velčice - Nevidzany B 2:5 2
Sládkovičovo - Mostová 1:4 2

Poradie po 9. kole:

54 - Pavel Búš, Nitra

52 - Jozef Králik, T. Mlyňany

51 - Ľubomír Straňák, H. Kráľová

50 - Marián Mičík, Nitra

49 - Jakub Vojtek, Vráble, Jozef Šercel, Váhovce, Ivan Kupec, Čakajovce, Miroslav Močol, Hlohovec

Článok pokračuje pod video reklamou

48 – Dominik Slamka, Iveta Matejová, Nitra, Viliam Félis, Vráble, Peter Hipp, Šaľa, Jaroslav Šabo, Zl. Moravce, Zara Čekey, Pohranice, Lenka Ribarič, Beladice, Daniel Čerman, D. Obdokovce, Ivan Tóth, Čakajovce,

47 - Milan Lazan, Šaľa, Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Mário Slezák, Lukáčovce, Ján Slovák, Bojničky, Ján Babčan, Zbehy, Imrich Hrdlica, Báb, Jozef Horňák, Rišňovce, Michal Čery, Jelenec, Albín Tóth, Čakajovce

46 – Ján Šimun, René Daniš, Ivan Minárik, Ernest Szombath, Marián Grman, Nitra, Adrián Danada, Šaľa, Jozef Paukov, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Miroslav Šiller, Golianovo, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Alojz Jenis, Žitavany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Dušan Švehla, Sereď, Juraj Sabo, Rumanová, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jozef Gál, Žirany, Jozef Záhorský,

Rišňovce, Ľubomír Ballay, Lužianky, Slavko Mikula, Zbehy, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Jozef Vodný, Babindol

45 – Matúš Turňa, Vladimír Papp, Nitra, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Róbert Sedlák, Šaľa, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Ján Kóssi, Čifáre, Ján Félis, Marek Paukov, Žitavany, Ivan Ďurický, Branč, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Michal Hájnik, Pusté Sady, František Novák, Tešedíkovo, Terka Tasáryová, Ivanka, Lukáš Bíro, Róbert Lipecký, Čakajovce, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Mário Pánis, D. Krškany, Roman Margetin, Rišňovce, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Juraj Dubeň, Lehota, Viliam Maňúch, Žirany

44 – Július Michalička st., Michal Hunka, Jozef Hudec st., Jozef Ehrenhold, Michal Motúz, Miroslav Lieskovský, Štefan Matesko, Nitra, Miroslav Oslanec, Miroslav Kováč, Vráble, Jozef Lenčéš, Miroslav Šiška, Štefan Hipp, Gabriel Sedlák, Šaľa, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Milan Kukučka, Michal Bedeč, Žitavany, Ivan Lenický, H. Kráľová, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Ján Hegyi, Jelka, Miroslav Piovarči, Vincent Hunka, Lužianky, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Stanislav Ivančík, Čakajovce, František Čaniga, Dražovce, Juraj Šranko, Babindol, Ján Lipovský, Jaroslav Lazor, Báb, Marián Piterka, Mária Látečková, Svätoplukovo, Peter Tuhý, Machulince, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Ján Árgyusi, Neded, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Peter Šponiar, Miroslav Senneš, Cabaj-Čápor, Erik Šimák, D. Krškany, Martin Lacika, Zbehy, Daniel Lörinc, Branč

43 – Nina Mičíková, Erich Schober, František Grom, František Piška, Juraj Náhlovský, Milan Ružička, Ladislav Piška, Marián Benca, Nitra, Dezider Vanko, Ján Révay, Šaľa, Jozef Martinec, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Marek Vlček, Daniel Ivančík, Čakajovce, Marián Bachrony, Žitavany, Gašpar Gál, Žirany, Mária Mesárošová, Lehota, František Švihorík, Pusté Sady, Vojtech Borka, Trstice, František Maťo, D. Obdokovce, Alexander Mikláš, Rumanová, Tibor Šmitala, Čab, Ľubor Kajaba, Roman Obložinský, Roman Vrábel, Ivanka, Andrej Maťo, Jarok, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Peter Strieška, Volkovce, Ladislav Szekelyi, Branč, Štefan Deák, Sľažany, Peter Halúzka, Andrej Hudec, Čeľadice, Peter Zahnaš, Lužianky

42 – Miro Raček, Alexander Jurík, Ľubomír Turňa, Ján Doboš, Juraj Urban, Milan Púčik, Miriama Kapustová, Mária Königová, Nitra, Jozef Hoppan, Vráble, Peter Gomboš, Jozef Baláž ml., Šaľa, Viera Bradáčová, Golianovo, Marián Varga, Sľažany, Dušan Petrovič, Obyce, Zoltán Jancsó, Vlčany, František Kausek, Klasov, Boris Mesároš, Peter Lukáč, Lehota, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Tibor Glovenský, Košúty, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Róbert Stareček ml., Sereď, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Marián Pauk, Rumanová, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Ivan Magdolen, Janíkovce, Galina Ferusová, Mojmírovce, Marián Balko, Csaba Sándor, Kolíňany, Milan Greguš, Zbehy, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Ivan Kozár, D. Krškany, Ondrej Kozolka, Volkovce, František Szustor, V. Cetín, Adam Bíro, Čakajovce, Marián Koreň, Čeľadice, Gabriel Chrenko, V. Dolina

41 - Ľuboš Mičík, Michal Lauko, Ľudovít Laca, Ľubica Tasáryová, František Juhás, Roman Sýkora, Vladimír Kompas, Pavol Vörös, Nitra, Imrich Struhár, František Prešinský, Vráble, Tibor Križovič ml., Július Miškovič, Juraj Csirik, František Szpevár, Šaľa, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Samuel Slezák, Lukáčovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Galgóci, V. Cetín, Lukáš Mesároš, Lehota, Dušan Irsák, Samuel Lukáč, Sereď, Alexander Špánik, Šoporňa, Marián Blaho, Čeľadice, František Andraško, Jelenec, František Imre, Štefan Fiala, Branč, Štefan Valovič, Jozef Nikodem, Jozef Štefák, Rišňovce, Alexej Pavlov, Nová Ves

n/Ž., Imrich Guzmický, Miroslav Paulus, Ivanka, Dušan Vnučko, Marcel Pánis, D. Krškany, Stanislav Debnár, Zbehy, Filip Marinov, Rumanová, Ján Štepianský, Hostie, Milan Roško, Dyčka, Tomáš Švec, Pohranice, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Miroslav Havetta ml., Lovce

40 – Roman Hradecký, Miroslav Fábry, Dušan Letko, Eva Konečná, Ján Šiška, František Dedič, Stanislav Habáň, Jozef Nosian, Mária Kóšová, Jožko Moder, Štefan Bede, Pavel König, Nitra, Ján Golha, Vráble, Maximilián Hollý, Šaľa, Kristián Frajka, Zl. Moravce,

Jozef Šabo, Žitavany, František Margetin, Rišňovce, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Anton Viskup, Pusté Sady, Daniel Ondriga, Ján Wesolowski, Hlohovec, Štefan Dubnička, Váhovce, Stanislav Packa, Močenok, Andrej Repta, Anton Kazáň, Branč, Ivan Bakyta, Jarok, Peter Pecho, Beladice, Milan Piovarči, Lužianky, Ladislav Čekey, Pohranice, Štefan Tóth, Klasov, Milan Minarovič, Marián Mateička, Behynce, Matúš Vajzer, Báb, Attila Nagy, D. Saliby, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Martin Kratochvíl, Žitavce, František Laczko, Tešedíkovo

39 - Daniel Mičík, Ľudovít Černek, Tomáš Levčík, Richard Magušin, Daniel Tasáry, Miloš Segéň, Ernest Mako, Marián Bakoš, Štefan Zabák, Marianna Letková, Renáta Gutaiová, Ján Hudec, Igor Drotár, Miroslav Brezina, Viliam Halla ml., Nitra, , Jozef Andel, Gabriela Szökeová, Vráble, Pavol Javorka, Emil Tatai, Jozef Baláž, Marek Sokol, Šaľa, Peter Čepček, Zl. Moravce, Tibor Horváth, Komjatice, Samuel Cigáň, Cabaj-Čápor, Róbert Novák, Tešedíkovo, Tomáš Karacsóny, Váhovce, Gabriel Fazekaš, Neded, František Kaufman, Peter Korec, Peter Macháč, Rišňovce, Jaro Fúska, Zbehy, Milan Búcora, Nové Sady, Bartolomej Guľka, Branč, Jozef Kúdela, V. Dolina, Ján Gál, Žirany, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Jozef Labuda, Solčany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce

38 – Ladislav Skalický, František Filo, Jarmila Saidová, Jaroslav Belan, Ivan Marci st., René Matyó, Bohuslav Bene, Nitra, Jozef Danada, František Bača, Šaľa, Tibor Széker, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Štefan Mravík, Žitavany, Marta Kunkelová, Martin n/Ž., Bohuš Bočák, H. Kráľová, Jozef Holečka, Hosťovce, Dušan Gál, Klasov, Alexander Kobza, Čechynce, Viliam Haršányi, P. Úľany, Milan Božik, Báb, Alex Lovaš, H. Saliby, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Alexander Repta, Branč, Martin Bogyo, Marek Behúl, T. Mlyňany, Ján Slíž, Beladice, Ján Jambor, Rišňovce, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Adam Nádaský, Bohuš Baják, Lužianky, Adriana Kupcová, Ľubomír Miko, Peter Vrabec, Čakajovce, František Lörinc, Lúčnica, Ľuboš Török, Pata, Kornel Gál, Žirany

37 – Ľubomír Kralčák, Štefan Dekány, František Hrnčiar st., Ľuboš Baranec, Dionýz Pecháček, Jaroslav Andrášik, Vladimír Peško, Ján Hnilica, Dezider Zaujec, Denisa Bakošová, Dávid Said, Jozef Nemeš st., Jozef Prešinský, Júlia Kucharovičová, Ján Bernát, Peter Plandora, Pavol Ďurina, Nitra, Peter Zeleňák, Zuzana Ürge, Šaľa, Jozef Masár, Zl. Moravce,

Henrich Richter, Jelenec, Pavol Bradáč, Golianovo, Miloš Kukučka, Žitavany, Jozef Chovanec, Šurianky, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Anna Duczová, H. Kráľová, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Dušan Fintor, V. Lapáš, Árpád Fazekaš, Neded, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Milan Fúska, Ján Bajus, Branč, Natália Blahová, Čeľadice, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Csaba Nagy, Štefan Ambrus, Žihárec, Jaroslav Viskup, Richard Konopásek, Dominik Sabo, Rumanová, Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Rehuš, Cyril Slamka, Rišňovce, Vladimír Kubala, Belince, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Miloš Gál st., Žirany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Imrich Drozdák, Babindol, Anna Ráczová, Modrany

36 – Lukáš Šabík, Stanislav Billik, El Nino Libay, Vladimír Nemšovský, Ján Kmeťo, Jozef Gutai, Ladislav Fazekaš, Nitra, Pavel Mihálik, Tibor Odráška, Miroslav Mokráš, Ján Szöcs, Šaľa, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Ľudmila Verešová, Golianovo, Michal Hitka, Martin

n/Ž., Jozef Galbavý, H. Kráľová, Miroslav Drahoš, Imrich Valent, Hosťovce, Július Oláh, Matúškovo, Dušan Podhradský, D. Krškany, Jozef Martiška, Dražovce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Štefan Peťovský, Lužianky, Filip Guzmický, Vladimír Tasáry, Ivanka, Michal Palka, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Štefan Török, Branč, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Marek Kováč, Čifáre, Peter Náhlik, N. Sady

35 – Ľuboš Šindler, Miro Račko, Miloš Sýkora, Pavel Čvirik, Peter Kardoš, Ľudovít Konečný, Peter Solčiansky, Nitra, Peter Nagy, Vráble, Tatiana Mifková, Ľudovít Mezei, Tibor Pittich, Šaľa, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Balla, V. Lapáš, Mária Marušincová, V. Cetín, Emil Dubec, Žikava, Martin Jančovič, Hrušovany, Miloš Remenár, Sereď, Štefan Finta, Jarok, Jožko Černý, Rumanová, Pavol Taňaši, Hrkovce, Jozef Barát, Topoľčany, Slávko Ďurišek, Kľačany

34 - Miroslav Kozlík, Golianovo, Stanislav Gábor, František Benc, Marian Barta, Eduard Szabó, Nitra, František Kunkel, Martin n/Ž., Pavel Babiak, Jozef Baťala, Žitavany, Štefan Varga, Topoľnica, Roman Harčár, Pavol Uher, Šaľa, Juraj Német, D. Lefantovce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Ivana Danišová, D. Krškany, Dušan Bogár, Vlčany, Attila Szolnoki, Dyčka, Milan Roman, Čab, Jozef Ďurický, Branč, Jozef Kováč ml., Čifáre, Jozef Sperka, Zl. Moravce, Karol Blažovič, Lužianky, Roland Babulic, Lukáčovce

33 - Štefan Molnár, Preseľany, Milan Borovský, Ladislav Pindeš, Miriama Ďurinová, Nitra, Jaroslav Balla, D. Obdokovce, Peter Lehocký, Peter Jobbágy, Gabriel Miškovič, Šaľa, Ján Jacsa, Žihárec, Ján Školník, Zl. Moravce, Juraj Holták, D. Krškany, Ivan Bileny, Rišňovce, Ján Kozla, Žirany, Ján Kevely, Klasov, František Bálint, Peter Vašek, Ivanka, Patrícia Šranková, V. Lapáš

32 - František Valent, T. Mlyňany, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Vojtech Mesároš, Lehota, Marián Labai, Mankovce, Július Horváth, Šaľa, Ivanko Magdolen, Pavel Hrnčár, Jakub Bernát, Nitra, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, František Chudý, Rišňovce, Milan Piovarči ml., Janíkovce, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Katarína Vlčeková, Ján Bíro, Čakajovce, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Peter Andódi, Dlhá n/V., Sebastián Šebök, Žirany

31 - Eva Lahučká, Zl. Moravce, Július Szarka, Topoľnica, Andrej Žemberi, Hosťovce, Štefan Birmon, Solčany, Jozef Šidó, Veľká Mača, Milan Bekéni, František Szolik, Šaľa, Jozef Drobec, Mária Sýkorová, Ľudovít Kováč, Michal Kucharovič, Nitra, Milan Šlosár, Čab, Dušan Štrbavý, Rišňovce, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Marián Ábel, Juraj Piovarči, Lužianky

30 - Tibor Panyik, Matúškovo, Ivan Bradáč, Štefan Šlosár, Golianovo, Milan Petráš, Peter Cyprián, Michal Garay, Nitra, Jozef Kučera, Šaľa, Marta Záhorská, Rišňovce, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble

29 - Dalibor Bradáč, Golianovo, Irena Petková, Martin n/Ž., Peter Košťál, Alekšince, Jozef Sklenár, Ladislav Molnár, Šaľa, Petra Mikulášiková, Mojmírovce, František Libay, D. Krškany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Andrea Vörösová, Rumanová, Jozef Kornutij, V. Zálužie

28 - Július Bradáč, Andrej Vereš, Golianovo, Monika Skalická, Pavel Matuščín, Nitra, Kristián Varga, Tešedíkovo, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Pavol Sedliačik, Šaľa, Janka Danková, Neverice, Miriam Šimáková, D. Krškany

27 - Jozef Gajdacs, Michal n/O., Peter Benca, Nitra, Pavel Períček, Rišňovce, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Jozef Zima ml., Vráble, Michal Borovský, H. Saliby, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Ľuboš Plevka, Šaľa

26 - Stanislav Majerčík, Golianovo, Marián Straňák, H. Kráľová, Štefan Mrllák, Šaľa, Ivan Berec „Putin“, Nitra, Peter Struk, Zl. Moravce, Sandra Gálová, Žirany, Monika Nemešová, Lehota

25 - Vladimír Chlpík, Peter Civáň, Golianovo, Peter Lipovský, Báb, Edita Libayová, D. Krškany, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Jozef Árendáš, Ľubica Homolová, Nitra

24 - František Sabo, Vinodol, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Vladimír Zabák, Nitra

23 - Stanislav Skačan, Šaľa, Ľuboš Rusnák, Lehota, Ladislav Nagy, Vráble

22 - Jozef Kóša, František Bojda, Nitra

21 - Zoltán Odráška, H. Kráľová, Michal Kaplán, Č. Hrádok

20 - Marek Zeleňák, Branč, Lukáš Macháč, Nitra, Ladislav Szöke, Vráble

19 - Martina Baková, Vráble, Ján Kollár, Zbehy, Daniel Jamrich, Kolíňany, Pavol Šrank, V. Lapáš

18 - Anton Majdiak, Močenok, Roman Kováč, H. Lefantovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok

17 - Tomáš Minarovič, Močenok, Karol Hlavatý, Šaľa

16 - Martin Rábek, Močenok

15 - Jeremiáš Vnuk, Vráble, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

14 - Peter Odráška, H. Kráľová, Marek Štefanko, Milan Furka, Nitra, Martin Barta, Ivanka, Jaroslav Skačan, Žihárec

13 - Patrik Odráška, Čeľadice

12 - Pavol Patkolo, Lúćnica, Richard Karabinoš, Nitra

11 - Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Marián Móri, Viktor Csizmadia, Šaľa, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Jozef Kubáň, Alekšince, Štefan Káčer, Martin n/Ž.

10 - Jozef Filo, Mojmírovce, Jozef Kováč, Nitra

9 - Ľudovít Mravík, Žitavany, Eva Gombášová, Močenok, Ľudovít Desat, Podhorany, Tomáš Michna, Čab

8 - Andrejka Božiková, Hosťovce, Július Michalička ml., Nitra, Ladislav Varga, Topoľnica

7 - Viliam Moravčík, Galanta

6 - Marek Martinec, T. Mlyňany, Kristína Viskupová, Rumanová, Marek Fábry, Šurianky, Milan Lukáč, Ludanice, Ján Civáň, Golianovo

5 - Patrik Andrášik, Boris Grežo, Nitra, Filip Dobiáš, Čeľadice, Róbert Lešš jr., Bohuš Vyskoč, Močenok, Anton Škarbala, Rišňovce

4 - Kamil Oravec, T. Mlyňany, Patrik Studený, Miroslav Zverka, Margita Letková, Nitra, Róbert Šimák, D. Krškany, Juraj Sádovský, Žitavce, Juraj Hamar, Klasov, Dušan Gašparík, Machulince, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Benedikt Myjavec, Sľažany, Anton Ďuriš, Vráble, Patrik Infner, Rišňovce

3 - Jozef Homola, Hosťovce, Michal Valášik, P. Háje, Filip Kučera, Slavo Kališ, Šaľa, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Filip Deák, Ján Meliška st., František Meliška, Sľažany, Martin Kišš, M. Lapáš, Elena Bakytová, Jarok, Ivan Eliáš, Nitra, Jozef Kocian, Martin n/Ž., Martin Tesár, D. Krškany

2 - Milan Vörös, Karol Ryba, Nitra, Radoslav Henček ml., Branč, Zoltán Farkas, Semerovo

1 - Ernest Lenický, H. Kráľová, Vladimír Tasáry, Ivanka, Jozef Bradáč, Tibor Karabinoš, Golianovo

V 9. kole tipovačky bolo maximom všetkých 10 uhádnutých zápasov! Tento husársky kúsok dokázala Lenka Ribarič z Beladíc. Zaslúžene preto vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken. Trocha smoly mal Jozef Dubaj z Topoľčianok, ktorý trafil 9 správnych tipov, pričom mu nevyšiel len tip na výhru FC Nitra.

V tipovacej súťaži je zapojených 649 čitateľov.

Ak vám nesedia body, napíšte na mail Sukerman19@gmail.com

Zdravíme tipérov.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. IT je dokonalá ukážka slovenskej kreativity. Tretia časť
  2. Týmto trikom sa dajú v aute umiestniť tri autosedačky
  3. Ako jazdí VW T-Roc s výkonom 300 koní?
  4. Koľko ovocia a zeleniny potrebujú deti? Mnohí rodičia to nevedia
  5. V prvom roku fixný výnos až do 8,5 % ročne
  6. Pitný režim je dôležitý. Čo robiť, ak nám čistá voda nechutí?
  7. Doplňte si knižnicu o svetovú klasiku už od 99 centov
  8. Zamestnanci sú pre BILLA dôležitým pilierom, pridaj sa k nim
  9. Bývať v novom sa dá aj bez hypotéky (a založenia nehnuteľnosti)
  10. Karibik: Dokonalý oddych v špičkových hoteloch
  1. Zdravotné stoličky Adaptic sú v predaji tiež na Slovensku
  2. IT je dokonalá ukážka slovenskej kreativity. Tretia časť
  3. Ako jazdí VW T-Roc s výkonom 300 koní?
  4. V prvom roku fixný výnos až do 8,5 % ročne
  5. Pitný režim je dôležitý. Čo robiť, ak nám čistá voda nechutí?
  6. Koľko ovocia a zeleniny potrebujú deti? Mnohí rodičia to nevedia
  7. Doplňte si knižnicu o svetovú klasiku už od 99 centov
  8. Katarína pomáha ľuďom svojimi mydlami
  9. Levanduľa pre zamestnancov
  10. Zamestnanci sú pre BILLA dôležitým pilierom, pridaj sa k nim
  1. IBA DNES: Získajte plný prístup na SME.sk na 30 dní zadarmo 17 464
  2. Lidl je odteraz všade! Vitajte v Lidl e-shope 14 789
  3. Výskumný park v Rakúsku zistil, ako sa býva najzdravšie 14 334
  4. Bývať v novom sa dá aj bez hypotéky (a založenia nehnuteľnosti) 11 119
  5. Karibik: Dokonalý oddych v špičkových hoteloch 9 227
  6. Limitovaná ponuka: balík SME.sk + DIGI GO so zľavou až 52 % 7 652
  7. Vysokoškoláci zarobia už o 587 eur viac ako stredoškoláci 6 321
  8. 5 rád Ľudmily Kolesárovej, ako napísať projekt a získať grant 5 869
  9. Prečo Lukáš chodí po tridsiatke ešte stále na strednú školu 5 396
  10. Čo na aute vymyslela žena a čo výrobca telefónov? 5 296

Hlavné správy z SME | MY Nitra - aktuálne správy

Zažite nezabudnuteľné chvíle v lone prírody s očarujúcim wellness (+FOTO)

V blízkom okolí Žiliny je malé mestečko Rajecké Teplice s bohatou kúpeľníckou históriou. Presne tam sa nachádza Wellness Hotel Diplomat ****.

Ľudia, ktorí vedú FC Nitra, sú pre mňa neakceptovateľní, tvrdí Galád

Kto posledných vyhrabe z prepadliska? Viacerí fanúšikovia volajú po tom, koho klub v marci vyhodil.

Ivan Galád, jeden z najúspešnejších trénerov v dejinách FC Nitra, je vyše 4 mesiace bez klubu.

Zamestnanci sú pre BILLA dôležitým pilierom, pridaj sa k nim

BILLA rozširuje rady svojich zamestnancov a ponúka im radu zaujímavých benefitov

Ako ovplyvnila novela Registračného a prestupového poriadku SFZ futbalový život

Najväčšiu novelu registračného a prestupového poriadku SFZ (RaPP) schválil výkonný výbor na svojom júnovom zasadaní, takže je účinná už takmer tri mesiace. Čo priniesla?

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

SPRÁVU SME AKTUALIZOVALI

V Kremnici horel rodinný dom. Z miesta odviezli muža v kritickom stave (+FOTO)

Na miesto ráno smerovalo dvanásť hasičov.

Nemecký turista zomrel počas túry v Malej Fatre

Vrtuľník nemohol pre vietor zasiahnuť.

Nitra zrušila silvestrovský ohňostroj. Zmeny budú aj vo vianočnom mestečku

Definitívny vzhľad námestia počas vianočných trhov ešte dolaďujú na útvare hlavného architekta.

Vybrali SME

Už ste čítali?