Piatok, 15. november, 2019 | Meniny má Leopold

Tipovacia súťaž - poradie po 10. kole

V 10. kole tipovačky uhádli dvaja tipéri 8 zápasov. Ich mená nájdete dole pod celkovým poradím. Hostia sa z víťazstva tešili len dvakrát, zrodili sa aj tri remízy. Líder trafil 5 zápasov a i tak zvýšil svoj náskok opäť na štyri body. Poradie od druhého miesta je však tesné a rozhodovať môže každý zápas.

Tipovacia súťaž - poradie po 10. koleTipovacia súťaž - poradie po 10. kole(Zdroj: (ak))

Správne tipy 10. kola:

Slovensko - Paraguaj 1:1 X
Veľké Lovce - Kozárovce 3:1 1
Veľké Zálužie - Veľký Lapáš 5:0 1 Janíky - Šoporňa 0:3 2
Lehota - Branč 1:1 X
Veľký Cetín - Horný Ohaj 5:0 1
Štefanovičová - H. Lefantovce 4:3 1
Čierne Kľačany - Hostie 4:2 1
Jánovce - Sládkovičovo 2:3 2
Wales - Chorvátsko 1:1 X
Stretnutie Čifáre - Dolné Štitáre sa nerátalo kvôli zmene domáceho prostredia.

Poradie po 10. kole:

59 - Pavel Búš, Nitra

55 - Marián Mičík, Nitra, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Ivan Kupec, Čakajovce, Jozef Králik, T. Mlyňany

Článok pokračuje pod video reklamou

54 - Peter Hipp, Šaľa, Jozef Dubaj, Topoľčianky

53 - Jaroslav Šabo, Zl. Moravce, Jozef Horňák, Rišňovce, Miroslav Močol, Hlohovec

52 – Dominik Slamka, Iveta Matejová, Nitra, Jakub Vojtek, Vráble,

Jozef Šercel, Váhovce, Lenka Ribarič, Beladice, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Gál, Žirany, Ivan Tóth, Čakajovce

51 – Ivan Minárik, Nitra, Viliam Félis, Vráble, Adrián Danada, Šaľa,

Mário Slezák, Lukáčovce, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Zara Čekey, Pohranice, Ján Slovák, Bojničky, Ján Babčan, Zbehy, Albín Tóth, Čakajovce

50 – Marián Grman, Štefan Matesko, Nitra, Miroslav Šiška, Milan Lazan, Róbert Sedlák, Gabriel Sedlák, Šaľa, Jozef Paukov, Viliam Matejov, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Miroslav Šiller, Golianovo, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Alojz Jenis, Marek Paukov, Žitavany, Imrich Hrdlica, Báb, Daniel Čerman, Tibor Bene, D. Obdokovce, , Terézia Tasáryová, Ivanka, Roman Margetin, Rišňovce, Juraj Dubeň, Lehota, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Viliam Maňúch, Žirany, Peter Šponiar, Miroslav Senneš, Cabaj-Čápor, Jozef Vodný, Babindol

49 – Ivan Ďurický, Daniel Lörinc, Branč, Nina Mičíková, Ján Šimun, Erich Schober, René Daniš, Michal Hunka, Ernest Szombath, Vladimír Papp, Nitra, Miroslav Vojtek „Ara", Vráble, Dezider Vanko, Šaľa,

Ján Kóssi, Čifáre, Ján Félis, Žitavany, Matej Jánošík „Dixi", Hruboňovo, Ľubomír Mikula, Mária Mesárošová, Lehota, Dušan Švehla, Sereď, Stanislav Packa, Močenok, Juraj Sabo, Rumanová, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Juraj Šranko, Babindol, Ján Lipovský, Báb, Slavko Mikula, Zbehy, Ján Árgyusi, Neded, Vincent Hunka, Lužianky, Štefan Deák, Sľažany, Michal Čery, Jelenec, Erik Šimák, D. Krškany

48 – Matúš Turňa, Ľubomír Turňa, Jozef Ehrenhold, Michal Motúz, Nitra, Miroslav Oslanec, Miroslav Kováč, Vráble, Jozef Lenčéš, Jozef Danada, Štefan Hipp, Peter Gomboš, Ján Révay, Šaľa, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Ivan Lenický, H. Kráľová, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Ján Hegyi, Jelka, Milan Božik, Báb, Miroslav Piovarči, Ľubomír Ballay, Lužianky, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Ľubor Kajaba, Ivanka, Lukáš Bíro, Čakajovce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Peter Strieška, Volkovce, Ladislav Szekelyi, Branč, Mária Látečková, Svätoplukovo

47 – František Grom, František Piška, František Dedič, Milan Púčik, Ladislav Piška, Miroslav Lieskovský, Pavol Vörös, Nitra, Pavel

Mihálik, Tibor Križovič ml., Šaľa, Milan Kukučka, Michal Bedeč, Žitavany, Dušan Petrovič, Obyce, Gašpar Gál, Žirany, Boris Mesároš, Lukáš Mesároš, Lehota, František Švihorík, Michal Hájnik, Pusté Sady, Vladimír Bielik, Topoľčianky, František Novák, Tešedíkovo, Ivan Magdolen, Janíkovce, Tibor Šmitala, Čab, Andrej Maťo, Jarok, Róbert Lipecký, Čakajovce, Cyril Slamka, Jozef Nikodem, Rišňovce, František Čaniga, Dražovce, Marián Balko, Kolíňany, Milan Greguš, Martin Lacika, Zbehy, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Marián Piterka, Svätoplukovo, Filip Marinov, Rumanová, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Jaroslav Lazor, Báb, Attila Szolnoki, Dyčka, Peter Halúzka, Marián Koreň, Čeľadice, Peter Zahnaš, Lužianky

46 – Ľudovít Laca, Miro Raček, Richard Magušin, Juraj Náhlovský, Július Michalička st., Vladimír Kompas, Ján Doboš, Juraj Urban, Milan Ružička, Marián Benca, Jozef Hudec st., Jožko Moder, Mária Königová, Nitra, Jozef Hoppan, Imrich Struhár, Vráble, Jozef Baláž ml., Šaľa, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Henrich Richter, František Andraško, Jelenec, Marek Vlček, Adam Bíro, Čakajovce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Jozef Galgóci, V. Cetín, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, František Kausek, Klasov, Tibor Glovenský, Košúty, Vojtech Borka, Trstice, Dušan Irsák, Róbert Stareček ml., Sereď, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, František Maťo, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Alexander Mikláš, Rumanová, Galina Ferusová, Mojmírovce, Roman Obložinský, Ivanka, Štefan Valovič, Rišňovce, Peter Tuhý, Machulince, Matúš Vajzer, Báb, Attila Nagy, D. Saliby, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Andrej Hudec, Čeľadice, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Miroslav Havetta ml., Lovce

45 – Ľuboš Mičík, Michal Lauko, Ľubica Tasáryová, František Juhás, Roman Sýkora, Stanislav Habáň, Alexander Jurík, Ján Hudec, Miriama Kapustová, Nitra, Ján Golha, František Prešinský, Vráble, Pavol Javorka, Maximilián Hollý, Šaľa, Roman Rajnoha, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Viera Bradáčová, Golianovo, Kristián Krasňanský, Nové Sady, , František Margetin, Rišňovce, Marián Varga, Sľažany, Samuel Slezák, Lukáčovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Alexander Špánik, Šoporňa, Marián Blaho, Čeľadice, Stanislav Ivančík, Daniel Ivančík, Čakajovce, František Imre, Branč, Roman Vrábel, Ivanka, Gabriel Fazekaš, Neded, Peter Pecho,

Beladice, Milan Piovarči, Lužianky, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Milan Minarovič, Marián Mateička, Behynce, Stanislav Debnár, Zbehy, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ján Štepianský, Hostie, František Szustor, V. Cetín, Peter Lukáč, Lehota

44 - Roman Hradecký, Miroslav Fábry, Daniel Tasáry, Igor Drotár, Miroslav Brezina, Viliam Halla ml., Nitra, Jozef Andel, Vráble, Július Miškovič, Juraj Csirik, Emil Tatai, Jozef Baláž, Šaľa, Tibor Széker, Jozef Martinec, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Štefan Dubnička, Váhovce, Samuel Lukáč, Sereď, Marián Pauk, Rumanová, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Samuel Cigáň, Cabaj-Čápor, Martin Bogyo, T. Mlyňany, Peter Korec, Peter Macháč, Rišňovce, Ladislav Čekey, Tomáš Švec, Pohranice, Imrich Guzmický, Miroslav Paulus, Ivanka, Ivan Kozár, D. Krškany, Štefan Fiala, Branč, Adam Nádaský, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Kukliš, Topoľčianky, František Lörinc, Lúčnica, Ľuboš Török, Pata, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo

43 - Daniel Mičík, Dušan Letko, Eva Konečná, Ján Šiška, Ján Kmeťo, Marián Bakoš, René Matyó, Štefan Bede, Nitra, Milan Bekéni, František Szpevár, Marek Sokol, Šaľa, Marián Bachrony, Žitavany, Tibor Horváth, Komjatice, Anton Viskup, Pusté Sady, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Daniel Ondriga, Ján Wesolowski, Hlohovec, Viliam Haršányi, P. Úľany, Árpád Fazekaš, Neded, Andrej Repta, Branč, Ivan Bakyta, Jarok, František Kaufman, Jozef Štefák, Rišňovce, Štefan Tóth, Klasov, Dušan Vnučko, Marcel Pánis, D. Krškany, Milan Búcora, Nové Sady, Adriana Kupcová, Ľubomír Miko, Čakajovce, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Jozef Labuda, Solčany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Milan Roško, Dyčka, Anton Bapčány, D. Obdokovce, František Laczko, Tešedíkovo

42 – Ľudovít Černek, Ladislav Skalický, Tomáš Levčík, Miloš Segéň, Vladimír Peško, Ernest Mako, Miro Račko, Jarmila Saidová, Renáta Gutaiová, Mária Kóšová, Peter Plandora, Pavol Ďurina, Bohuslav Bene, Nitra, Zuzana Ürge, Šaľa, Peter Čepček, Zl. Moravce, Ľudmila Verešová, Golianovo, Miloš Kukučka, Jozef Šabo, Žitavany, Jozef Čentéš, Čakajovce, Dušan Gál, Klasov, Dušan Fintor, V. Lapáš, Alex Lovaš, H. Saliby, Tomáš Karacsóny, Váhovce, Jozef Rehuš,

Rišňovce, Anton Kazáň, Ján Bajus, Bartolomej Guľka, Branč, Marián Nemeš, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jaro Fúska, Zbehy, Ján Gál, Žirany, Csaba Sándor, Kolíňany, Martin Kratochvíl, Žitavce,

41 – Štefan Dekány, František Hrnčiar st., František Filo, Jaroslav Andrášik, Vladimír Nemšovský, Ján Hnilica, Štefan Zabák, Marianna Letková, Jozef Gutai, Jozef Nosian, Jozef Prešinský, Ján Bernát, Nitra, Gabriela Szökeová, Vráble, Miroslav Mokráš, Šaľa, Jozef Masár, Zl. Moravce, Pavol Bradáč, Golianovo, Štefan Mravík, Žitavany, Marta Kunkelová, Martin n/Ž., Bohuš Bočák, Anna Duczová, H. Kráľová, Jozef Holečka, Lukáš Valent, Hosťovce, Alexander Kobza, Čechynce, Július Oláh, Matúškovo, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Natália Blahová, Čeľadice, Miroslav Szlamka, Váhovce, Csaba Nagy, Žihárec, Jaroslav Viskup, Rumanová, Milan Šlosár, Čab, Ján Slíž, Beladice, Štefan Peťovský, Lužianky, Ján Jambor, Rišňovce, Miloš Gál st., Žirany, Pavol Taňaši, Hrkovce, Marek Kováč, Čifáre, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Imrich Drozdák, Babindol

40 - Stanislav Gábor, Milan Borovský, Dionýz Pecháček, Denisa Bakošová, Dávid Said, Jaroslav Belan, Peter Kardoš, Pavel König, Nitra, František Bača, Gabriel Miškovič, Peter Zeleňák, Ján Szöcs, Šaľa, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Milan Fúska, Štefan Török, Branč, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Imrich Valent, Hosťovce, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Richard Konopásek, Rumanová, Jozef Šebík, Topoľčianky, Vladimír Kubala, Belince, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Filip Guzmický, Vladimír Tasáry, Ivanka, Jozef Kúdela, V. Dolina, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Jozef Barát, Topoľčany, Peter Náhlik, N. Sady

39 - Ľubomír Kralčák, Ľuboš Baranec, El Nino Libay, Dezider Zaujec, Miloš Sýkora, Ivan Marci st., Eduard Szabó, Pavel Čvirik, Jozef Nemeš st., Júlia Kucharovičová, Ľudovít Konečný, Ladislav Fazekaš, Nitra, Peter Nagy, Vráble, Tatiana Mifková, Peter Lehocký, Pavol Uher, Peter Jobbágy, Tibor Pittich, Šaľa, Ján Školník, Zl. Moravce, Jozef Balla, V. Lapáš, Mária Marušincová, V. Cetín, Miloš Remenár, Sereď, Dušan Podhradský, Juraj Holták, D. Krškany, Jozef Martiška, Dražovce, Jaroslav Balla, D. Obdokovce, Róbert Novák,

Tešedíkovo, Alexander Repta, Branč, Ján Kozla, Kornel Gál, Žirany, Jozef Kováč ml., Čifáre, Dominik Sabo, Rumanová, Peter Vrabec, Čakajovce, Štefan Ambrus, Žihárec, Roland Babulic, Lukáčovce

38 – Stanislav Billik, Ľuboš Šindler, Ivanko Magdolen, Peter Solčiansky, Miriama Ďurinová, Nitra, Tibor Odráška, Ľudovít Mezei, Šaľa, Jozef Sperka, Zl. Moravce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jozef Baťala, Žitavany, Emil Dubec, Žikava, Marián Labai, Mankovce, Marek Behúl, T. Mlyňany, Ján Bíro, Čakajovce, Sebastián Šebök, Žirany, Peter Vašek, Ivanka, Slávko Ďurišek, Kľačany

37 – František Benc, Ľudovít Kováč, Michal Kucharovič, Nitra, Roman Harčár, Šaľa, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Miroslav Kozlík, Golianovo, Jozef Chovanec, Šurianky, František Kunkel, Martin n/Ž., Vojtech Mesároš, Lehota, Martin Jančovič, Hrušovany, Štefan Varga, Topoľnica, Štefan Finta, Jarok, Jožko Černý, Rumanová, Juraj Német, D. Lefantovce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Dušan Štrbavý, Marta Záhorská, Rišňovce, Milan Piovarči ml., Janíkovce, Ján Kevely, Klasov, Jozef Ďurický, Branč, Karol Blažovič, Lužianky, Anna Ráczová, Modrany

36 – Lukáš Šabík, Marian Barta, Pavel Matuščín, Nitra, Július Horváth, Šaľa, Štefan Molnár, Preseľany, František Valent, T. Mlyňany, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Ján Jacsa, Žihárec, Milan Roman, Čab, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Gabriel Lešš, H. Kráľová

35 – Ladislav Pindeš, Pavel Hrnčár, Nitra, František Szolik, Pavol Sedliačik, Šaľa, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Jozef Šidó, Veľká Mača, , Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, František Bálint, Ivanka, Patrícia Šranková, V. Lapáš

34 - Pavel Babiak, Žitavany, Jozef Drobec, Mária Sýkorová, Nitra, František Chudý, Rišňovce, Ivana Danišová, D. Krškany, Dušan Bogár, Vlčany, Marián Ábel, Juraj Piovarči, Lužianky

33 - Július Szarka, Topoľnica, Štefan Birmon, Solčany, Milan Petráš, Peter Cyprián, Jakub Bernát, Nitra, Peter Košťál, Alekšince, Jozef Kučera, Šaľa, Ivan Bileny, Rišňovce, Ľuboš Modzga „Šuker", Vráble, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Miriam Šimáková, D. Krškany, Štefan Šlosár, Golianovo

32 - Dalibor Bradáč, Golianovo, Monika Skalická, Michal Garay, Nitra, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Andrea Vörösová, Rumanová, Peter Andódi, Dlhá n/V., Monika Nemešová, Lehota

31 - Július Bradáč, Andrej Vereš, Golianovo, Andrej Žemberi, Hosťovce, Peter Lipovský, Báb, Sandra Gálová, Žirany

30 - Tibor Panyik, Matúškovo, Marián Straňák, H. Kráľová, Jozef Sklenár, Stanislav Skačan, Šaľa, Pavel Períček, Rišňovce, Ľubica Homolová, Nitra

29 - Stanislav Majerčík, Golianovo, Irena Petková, Martin n/Ž., Peter Benca, Jozef Árendáš, Nitra, Ladislav Molnár, Šaľa, Petra Mikulášiková, Mojmírovce, Peter Struk, Zl. Moravce, František Libay, D. Krškany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Janka Danková, Neverice, Jozef Kornutij, V. Zálužie

28 - Peter Civáň, Golianovo, Kristián Varga, Tešedíkovo

27 - Vladimír Chlpík, Golianovo, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Dušan Babocký, Zl. Moravce, Jozef Zima ml., Vráble, Michal Borovský, H. Saliby, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Ľuboš Plevka, Šaľa

26 - Zoltán Odráška, H. Kráľová, Štefan Mrllák, Šaľa, Ivan Berec „Putin", Nitra

25 - Jakub Lacena, Ludanice, Edita Libayová, D. Krškany, Jozef Kóša, Nitra, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce

24 - František Sabo, Vinodol, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Vladimír Zabák, Nitra

23 - Ľuboš Rusnák, Lehota, Ladislav Nagy, Vráble

22 - František Bojda, Nitra, Pavol Šrank, V. Lapáš, Ladislav Szöke, Vráble

21 - Michal Kaplán, Č. Hrádok

20 - Marek Zeleňák, Branč, Lukáš Macháč, Nitra

19 - Martina Baková, Vráble, Ján Kollár, Zbehy, Daniel Jamrich, Kolíňany

18 - Anton Majdiak, Močenok, Roman Kováč, H. Lefantovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok

17 - Tomáš Minarovič, Močenok, Karol Hlavatý, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec

16 - Martin Rábek, Močenok

15 - Jeremiáš Vnuk, Vráble, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

14 - Peter Odráška, H. Kráľová, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Marek Štefanko, Milan Furka, Nitra, Martin Barta, Ivanka

13 - Patrik Odráška, Čeľadice, Ladislav Varga, Topoľnica

12 - Pavol Patkolo, Lúćnica, Richard Karabinoš, Nitra

11 - Marián Móri, Viktor Csizmadia, Šaľa, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Jozef Kubáň, Alekšince, Štefan Káčer, Martin n/Ž.

10 - Jozef Filo, Mojmírovce, Jozef Kováč, Nitra

9 - Ľudovít Mravík, Žitavany, Eva Gombášová, Močenok, Ľudovít Desat, Podhorany, Tomáš Michna, Čab

8 - Andrejka Božiková, Hosťovce, Július Michalička ml., Nitra

7 - Viliam Moravčík, Galanta, František Meliška, Sľažany

6 - Marek Martinec, T. Mlyňany, Kristína Viskupová, Rumanová, Marek Fábry, Šurianky, Milan Lukáč, Ludanice, Ján Civáň, Golianovo

5 - Patrik Andrášik, Boris Grežo, Nitra, Filip Dobiáš, Čeľadice, Róbert Lešš jr., Bohuš Vyskoč, Močenok, Anton Škarbala, Rišňovce

4 - Kamil Oravec, T. Mlyňany, Patrik Studený, Miroslav Zverka, Margita Letková, Nitra, Róbert Šimák, D. Krškany, Juraj Sádovský, Žitavce, Juraj Hamar, Klasov, Dušan Gašparík, Machulince, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Benedikt Myjavec, Sľažany, Anton Ďuriš, Vráble, Patrik Infner, Rišňovce

3 - Jozef Homola, Hosťovce, Michal Valášik, P. Háje, Filip Kučera, Slavo Kališ, Šaľa, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Filip Deák, Ján Meliška st., Sľažany, Martin Kišš, M. Lapáš, Elena Bakytová, Jarok, Ivan Eliáš, Nitra, Jozef Kocian, Martin n/Ž., Martin Tesár, D. Krškany

2 - Milan Vörös, Karol Ryba, Nitra, Radoslav Henček ml., Branč, Zoltán Farkas, Semerovo

1 - Ernest Lenický, H. Kráľová, Vladimír Tasáry, Ivanka, Jozef Bradáč, Tibor Karabinoš, Golianovo

V 10. kole tipovačky sa podarilo týmto dvom tipérom trafiť 8 zápasov: Jozef Dubaj, Topoľčianky a Pavel Matuščín, Nitra. Prosíme ich, aby sa ozvali na číslo 0904 044 914 prípadne na dole uvedený mail, či súhlasia s rozdelením kartónu piva Corgoň od spoločnosti Heineken alebo máme žrebovať.

Poradie po 11. kole nájdete najneskôr vo štvrtok na mynitra.sk

Tipérov zdravia Ľuboš Modzga a Zbislav Oťapka.

V tipovacej súťaži je zapojených 649 čitateľov.

Ak vám nesedia body, napíšte na mail Sukerman19@gmail.com

Zdravíme tipérov.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Policajti bili študentov, chceli sme ich podporiť
  2. Tri základné kroky: Ako sa starať o pacienta s inkontinenciou
  3. Kedy sa vám jazda na LPG oplatí, ako servisovať a kde netankovať
  4. 30 rokov slobody: Predplaťte si SME.sk za mimoriadnu cenu
  5. Hodnotenie profesionála: Aká je dovolenka v Thajsku?
  6. Noc divadiel má okrúhle výročie a je v znamení Nežnej revolúcie
  7. Raj prírodného snehu Aflenzer Bürgeralm v regióne HOCHsteiermark
  8. Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.
  9. Ako efektívne doplniť železo? Odpovedá MUDr. Radovan Juríček
  10. Vysokoškolský bedeker: Na ktorú univerzitu poslať prihlášku?
  1. Hodnotenie profesionála: Aká je dovolenka v Thajsku?
  2. Noc divadiel má okrúhle výročie a je v znamení Nežnej revolúcie
  3. 30 rokov slobody: Predplaťte si SME.sk za mimoriadnu cenu
  4. Laserovou terapiou proti chorobám z povolania
  5. Policajti bili študentov, chceli sme ich podporiť
  6. Tri základné kroky: Ako sa starať o pacienta s inkontinenciou
  7. Zo staršieho domu moderné sídlo pre mladú rodinku
  8. Raj prírodného snehu Aflenzer Bürgeralm v regióne HOCHsteiermark
  9. Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.
  10. Ako efektívne doplniť železo? Odpovedá MUDr. Radovan Juríček
  1. TOP pätnásť miest v Spojených arabských emirátoch 10 103
  2. Kedy sa vám jazda na LPG oplatí, ako servisovať a kde netankovať 7 962
  3. Vysokoškolský bedeker: Na ktorú univerzitu poslať prihlášku? 7 261
  4. Príbehy z raketovej základne, ktoré ste nikdy nemali počuť 7 082
  5. 5 najúčinnejších tipov, ako sa zbaviť bolesti hlavy 7 046
  6. Limitovaná ponuka: balík SME.sk + DIGI GO so zľavou až 52 % 6 355
  7. 5 prekvapivých vecí, ktoré menia náš svet a ani o tom nevieme 5 909
  8. Vykurujete plynom? Využite špeciálnu ponuku od ZSE 5 874
  9. Pre prácu v banke sú nevyhnutné tri schopnosti. Máte ich? 4 868
  10. Ako efektívne doplniť železo? Odpovedá MUDr. Radovan Juríček 4 554

Hlavné správy z SME | MY Nitra - aktuálne správy

Ďalšia tragická nehoda pri Nitre. Obeť má len osemnásť rokov

Vodič vystúpil z auta na rýchlostnej ceste. Neprežil.

Ďalšia tragédia v okrese Nitra.

Policajti bili študentov, chceli sme ich podporiť

Hybnou silou udalostí Novembra 1989 boli aj na Slovensku umelci a študenti.

Strom, pod ktorým zomrel chlapec, dnes vypílili

Na nábreží je o šesť veľkých stromov menej. Všetky rástli pri cyklotrase.

Na nábreží vypílili šesť stromov. Boli už v zlom stave.

Vodič autobusu, v ktorom zomreli ľudia, má dlhoročné skúsenosti

Bezpečnostné pásy nie sú v prímestských linkách povinné.

Z autobusu zostal vrak.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Cesta pri Nitre je po nehode opäť prejazdná, polícia začala stíhanie

Nehodu neprežilo dvanásť ľudí z Kolíňan a Jelenca.

Päť tínedžerov, ktorí zomreli pri nehode, študovalo v Nitre. Zahynuli aj rodičia žiačky

Cestu, na ktorej sa stala tragédia, je už otvorená. Na úseku dočasne znížili rýchlosť.

Vodič autobusu, v ktorom zomreli ľudia, má dlhoročné skúsenosti

Bezpečnostné pásy nie sú v prímestských linkách povinné.

Vybrali SME

Už ste čítali?