Desať gólov v Kozárovciach, Šurany remizovali vo Veľkom Ďure

Sumár zápasov víkendového 12. kola IV. ligy JV.

Sumár zápasov 12. kola.Sumár zápasov 12. kola. (Zdroj: Milan Pospiš (ak))

Veľký Ďur – Šurany 3:3 (1:0)

Domáci futbalisti mali od začiatku zápas výborne rozohraný, keď sa najprv ujali vedenia 1:0 a následne v druhom dejstve dokonca viedli 3:1. Záver zápasu však nezvládli, keď si v 84. minúte Nádašdy strelil vlastný gól a následne sa Reľovskému podarilo vyrovnať na konečných 3:3. Góly: 26. Pajdučák, 53. Čejtei (11 m), 60. Čejtei – 48. Kuruc, 84. vlastný, 87. Reľovský, R Soboňa, 100 divákov. ŽK: Lontoš, Kacír, Santos, Reľovský. ŠK: Cvik – Turan, Fehervári, Lontoš (74. Blaho), Vančík, Timoránsky, Procháczka (78. Kele), Kacír, Reľovský, Kuruc, M. Švajda.

Kolárovo – Tovarníky 0:0

Zápas začali lepšie hostia, boli istejší na lopte. Po zmene už vznikali aj gólové príležitosti, a to na domácej strane. V polovici druhého dejstva bol Zvoncsár zoči – voči brankárovi, ale neskóroval. Desať minút pred koncom mal gól na kopačke Mucha, ale zo siedmich metrov netrafil bránu. R Polena, 100 divákov. FK: Hallman – Szabó, Zuzula, Mucha, Szőcs, Kürti (46. Pavlík), Záborský, Zvoncsár, Kókai, Freňák, Molnár (69. Gál). OFK: Mikuláš – Schwarz, R. Rusňák, Kapusta, Korman (85. Kyčerka), Pavlovič (75. Goga), V. Candrák, Královič, A. Candrák, M. Rusňák, Helbich (69. Húdok).

Veľký Meder – Kovarce 7:0 (2:0)

Od začiatku bol Veľký Meder lepším mužstvom, vypracovával si viac šancí, bol dôraznejší na lopte. Kovarce sa ale nevzdávali, snažili sa prekvapiť domáci celok, ale nepodarilo sa. Po obrátke sa obraz hry nezmenil, domáci navýšili svoj nátlak, vypracovávali si sľubné šance a prinieslo to svoju úrodu. Bartalos a dvakrát Szelle napli hosťovskú bránu. Prišli striedania, ktoré oživili hru, domáci ukazovali pekné kombinácie, na konci zápasu Vayer pridal ďalšie dva zásahy. Góly: 19., 38., 83. a 85. G. Vayer, 53. B. Bartalos, 56. a 61. Ľ. Szelle. R Bogár, 150. MŠK: Rol. Szabó – Cseh, Círia (82. Kovács), Rich. Szabó, Vígh (65. Brinzik), Simon (80. Révész), Szelle (80. Balaskó), Vayer, Kákics, Kurti, Bartalos (78. Z. Szabó). OFK: Žovic – Gregor (46. Belan), Gerši, Hula, Vrábel, Báleš (71. Košecký), Maruna (56. Kšinant), Golis, Gregor, Grác, Davidovič.

Nesvady – Vlčany 2:1 (1:0)

Odohrávalo sa stretnutie dvoch vyrovnaných celkov, keď do zápasu vstúpili domáci s väčšou odhodlanosťou. Do vedenia sa dostal domáci celok v 37. minúte,keď centrovanú loptu Gy. Kalmára poslal za chrbát brankára Hengerics. Po zmene strán aktivita na strane domácich neubudla a v 72. minúte zvyšoval na 2:0 hlavou L. Kalmár. Následne vsadili všetko do útoku hostia, ktorí sa zmohli už len na penaltový gól z 87. minúty. ,Góly: 37. Hengerics, 72. L. Kalmár – 87. Molnár. ŠK: Slávik- Lukacsovics, Szobonya (90. Tóth), Nagy, Haris (76. Dibúz), Gy. Kalmár, L. Kalmár, Cingel, Dóša (46. Valkovský), Hengerics (86. Kiss), Magyar. FK: Čellár- Szabo, Bíró (88. T. Kalmár), Sillik, Zavarcsík, Bartal, Bondoa, Morvay, Szabó, Molnár, Todua( 76. Zavarcsík).

Imeľ – Neded 3:1 (1:0)

Zápas dvoch celkov z hornej časti tabuľky sa odohrával zo začiatku vyrovnane. Šance sa tvorili na oboch stranách, avšak hru mali viac pod kontrolou domáci. Do vedenia posielal domáci celok v 34. minúte Dékány. Ani po zmene strán domáci neubrali z tempa a v 53. minúte zvyšovali Vargom a v 62. minúte aj Gajdošom. Hostia skorigovali výsledok až v závere stretnutia v 82. minúte, kedy sa po výborne zahranom priamom kope presadil Peciar. Góly: 34. Dékány, 53. Varga, 62. Gajdoš – 82. Peciar. TJ: Balogh- Hübsch, Csontos, Sobolevskyi (46. Gajdoš), Obert (58. Pavliuk), Oršolík (78. Boros), Bacigál, Varga, Domasta (75. Máté), Straňák (53. Kováč), Dékány. FC: Wagner- Peciar, Ambruš, Sklenár, Pevala, Práznovský (81. Sántha), Glofák, Bocian, Hadža, Moťovský, Szabó (72. Györi).

Štúrovo – Hurbanovo 1:1 (0:0)

V prvom polčase vynechali domáci dve obrovské šance, hostia nastrelili konštrukciu brány. Po zmene strán išli domáci jednoznačne za víťaz-stvom, ale vedenia sa ujali po kontre hostia. Štúrovčania v ďalšom priebehu pritlačili Hurbanovo k jeho bráne a šesť minút pred koncom dokázali aj vyrovnať. V ďalších minútach mali ešte šance na víťazný gól, ale zostalo len pri nich. Góly: 84. Baka – 56. Horján. R Pucher, 200 divákov. MŠO: Prohászka – Nagy, Ollé (63. Ármai), Balog (86. Bircsák), P. Molnár, Valent, Saláta, Varga, Urblík, Pintér (78. Baka), Bartal. MŠK: Juhás – Jóba, Kling, Hausleitner (46. Nothart), Gelle (86. Pastorek), Tóth, Szántó, Hegedüs, Bugáň, Gumbér (78. Jurík), Molda (46. Horján).

Dvory n/Ž. – V. Lovce 3:0 (1:0)

V okresnom derby sa pred peknou návštevou predstavili dva veľmi dobre pripravené celky. Na domácich bolo zo začiatku badať trocha nervozity, nevyužili niekoľko dobrých príležitostí, keď hostí podržal skvelý brankár Hužovič. Dvory však išli do vedenia v 37. minúte, keď akciu ako z veľkej knihy zakončil Holeček. Po zmene strán prišli veľké chvíle domáceho útočníka Viktora Kráľa, ktorý v prvej štvrťhodine dvakrát skóroval a nastrelil aj brvno súperovej brány. Góly: 53. a 56. Kráľ, 37. Holeček. R Mokrý. 300 divákov. TJ: Špak – Illés, Gulyás, Varga, Kuznecov, Holeček, Haulík, Belokostolský, Ničporemko (53. Orémusz), Dráfi (80. Hariličev), Kráľ. TJ: Hužovič – Krčmár, Kudry, Bašťovanský, Prúčny, Soboňa, J. Ivan (71. Hagan), A. Ivan (55. Pavlatovský), Jurky, Sloboda, Marusič.

Kozárovce – Levice 10:0 (6:0)

V 14. minúte okresného derby bolo už 3:0, keď za 5 minút strelil Daniel Drienovský hetrik. Následne sa zápas prakticky už len dohrával. Od začiatku boli Kozárovčania lepším tímom a už do polčasu viedli 6:0. Do druhého dejstva išli s tým, aby nedostali zbytočné karty a pridali ešte nejaké góly. To sa im aj podarilo a v jednoznačnom zápase tak Kozárovčania nasúkali Levičanom vysoký debakel 10:0. Góly: 9., 12., 14. a 30. Drienovský, 19. Ďurovič, 43. a 68. Víglaský, 72. Bíňovský, 76. Ondrejka, 90. Víglaský (11 m). R Volf, 381 divákov.

Zostava kola: M. Juhás (Hurbanovo) – B. Kapusta (Tovarníky), A. Nagy (Nesvady), M. Zuzula (Kolárovo), T. Bacigal (Imeľ), R. Víglaský (Kozárovce), Ľ. Szelle (V. Meder), R. Čejtei (V. Ďur), E. Cseh (Veľký Meder), V. Kráľ (Dvory), D. Drienovský (Kozárovce).

1. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  2. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  3. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  4. Home (ale aj) Office
  5. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  6. Zelená Bratislava
  7. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  8. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  9. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  10. Záujem o akcie Pilulky prekonal naše očakávania
  1. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Zelená Bratislava
  4. Ruža zmeny
  5. Úpravy automobilov pre ZŤP
  6. No Finish Line v Bratislave sa presúva do virtuálneho priestoru
  7. Mladí ľudia vstupujú do druhého piliera už aj cez internet
  9. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  10. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  10. Budúcnosť v digitále je plná žien. V čom majú pred mužmi navrch? 8 611

Nakazený hokejista Nitry: Niektorí nemajú žiadne príznaky, ale mňa to riadne potrápilo

Tanec na mínovom poli zranení, zlej formy a nákazy vydržal Nitranom iba (alebo skôr až?) štyri kolá. Večerná správa hovorí, že drvivá väčšinu tímu má koronavírus.

Stále svitá šanca, že hokejisti Nitry cez víkend nastúpia.

Bali ako v raji. Ako Šípoš premýšľal pri penaltách?

Nitru odpálil Nitran, vionisti natiahli šnúru

Líder Zlatých Moraviec Filip Balaj (vpravo) dal Nitre svoje prvé ligové góly v živote, v sobotu ich strelil toľko (3), čo v predošlých 9 kolách dokopy.