Sumár víkendových zápasov v VII. ligách.

Dolné Štitáre doma porazili Babindol.Dolné Štitáre doma porazili Babindol. (Zdroj: Jozef Weiss)

VII. A

Lukáčovce – Hájske 7:0 (0:0)

R. Civáň 3, M. Sitár, M. Mrlík, R. Mrlík, L. Krajčírik. Magnus sa rozbehol až v druhej polovici, rýchlo navýšil na 2:0. Hájske chcelo odpovedať, ale žiadna šanca sa neujala a tak domáci pokračovali v nátlaku. Civáň sa blysol hetrikom, posledné body jesene zostali domácim. R Kopec, 100.

Štefanovičová – Cabaj-Čápor 1:2 (0:1)

75. A. Konečný – 15. K. Šima, 66. M. Bihári. Cabaj-Čápor mal od začiatku prevahu, tlačil na domáci celok. Šima v 15. minúte otvoril skóre. Po obrátke sa nič nezmenilo, Bihári pridal druhý gól hostí, Štefanovičová znížila, ale na vyrovnanie to nestačilo. R Tarko, 25.

Šurianky – D. Lefantovce 6:2 (3:2)

M. Jánošík 2, M. Klepanec (11 m), J. Lacena, M. Bagona, vlastný (Gál) – P. Vereš, M. Jančovič. Šurianky hneď na začiatku nepremenili penaltu, potom nasledovali góly na oboch stranách. Bagona dával na 2:1 krásnym gólom. Po obrátke začali opäť lepšie domáci, D. Lefantovce mali náznaky šancí, ale zostali nevyužité. Šurianky ďakujú Novým Sadom za poskytnutie ihriska na odohranie zápasu. R Súľovský, 50.

Jarok – Kynek 18:0 (8:0)

M. Ambróz 13, Ľ. Patúc 2, I. Martiš 2, M. Gáth. V Iregu sa roztrhlo vrece s gólmi, Jarok v poslednom zápase jesennej časti nikoho nešetril, Ambróz ukázal svoje strelecké kvality a sieť hostí napol 13-krát! R Prešinský, 50.

N. Sady – D. Krškany 3:5 (3:2)

J. Kadja 3 – P. Studený 2, O. Hrebinnyk, M. Kertész, T. Hanzlík. ČK: 85. R. Čanky (DK). Nové Sady išli do dvojgólového vedenia po chybách hostí, ale D. Krškany vzápätí vyrovnali na 2:2. Kadja hetrikom v prvom polčase zvýšil na 3:2. Po obrátke boli lepší hostia, zápas otočili a vybojovali si tri body. R Súľovský, 100.

Lužianky – Svätoplukovo 3:4 (3:1)

D. Marcinkech 2, S. Billa – S. Mokráš 3, B. Žigmund. ČK: 90. D. Repa (L). Hral sa pekný futbal, domáci nastúpili útočnejšie, do 17. minúty nastrieľali 3 góly. Svätoplukovo sa avšak nevzdávalo, Mokráš znížil. Po obrátke hostia zabrali, mali veľa šancí a zápas úspešne dotiahli to víťazného konca. R Drobec, 150.

H. Lefantovce mali voľno.

Zostava kola: T. Ďuriška (Šurianky) – M. Jančovič (Svätoplukovo), L. Krajčírik (Lukáčovce), M. Mrlík (Lukáčovce), M. Kertész (D. Krškany) – J. Lacena (Šurianky), A. Lauko (Svätoplukovo), M. Bagona (Šurianky), T. Húlan (Cabaj-Čápor) – P. Studený (D. Krškany), M. Ambróz (Jarok).

D. Štitáre – Babindol 6:2 (3:0)

R. Galo 2, E. Baboš 2, M. Rais, M. Geletič – M. Černák 2. Zápas sa rozhodol už v prvom polčase, Galo dvakrát a raz Rais zvýšili na 3:0. Po obrátke pridal zásah Geletič, Babindol sa snažil, chcel vyrovnať zápas, Černák dal na 4:1, ale Baboš dvoma gólmi poistil tri body pre Štitáre. R Tarko, 50.

Paňa – Jelenec 1:2 (1:1)

20. P. Bradáč – 43. J. Ürge (11 m), 81. I. Franko. Jelenec mal počas celého zápasu prevahu, ale do vedenia išli domáci po priamom kope. Nasledovalo zahadzovanie šancí v podaní hostí, Ürge vyrovnal z penalty. Po obrátke sa nič nezmenilo, Jelenec dobýjal domácu bránu, v 81. minúte dal Franko rozhodujúci gól. R Angyal, 44.

Vinodol – Čechynce 4:0 (2:0)

28. a 64. R. Čulík, 39. I. Guzmický, 90. F. Szabó. Vinodolu vyšiel vstup do zápasu, vytvorili si nátlak na hostí, Čulík a Guzmický dali na 2:0. Po obrátke mali 10. minútovku Čechynce, ale nič nevyužili a domáci pridali ďalšie dva zásahy. Vinodol poľahky zvíťazil. R Pecek, 150.

Golianovo – Dyčka 3:1 (3:2)

17. S. Pilka, 19. a 25. V. Kozár – 31. M. Herda, 35. M. Koprda. Golianovo za 8. minút nastrieľalo tri góly, bolo aktívne. Dyčka sa avšak nevzdávala, Herda a Koprda znížili na 3:2. Po obrátke boli šance na oboch stranách, ale gól už nepadol a tri body zostali doma. Zaslúžené víťazstvo.R Németh, 150.

N. Hrnčiarovce – Žitavce 6:0 (3:0)

M. Szombat 4 (1 z 11 m), J. Sabo, P. Mikle. Žitavce v nie ideálnej zostave nezvládli útočnú silu domácich, N. Hrnčiarovce celý zápas tlačili na hostí. Sietili 6 gólov, ale ešte veľa šancí zostalo nevyužitých, N. Hrnčiarovce budú zimovať na prvom mieste. R Andrášik, 100.

Pohranice – Lúčnica 4:2 (1:2)

D. Betík 3 (2 z 11 m), J. Matyó – R. Galambovský, P. Feherváry (11 m). ČK: 41. P. Brath (P), 76. T. Hrvola, 80. F. Mikle (L). Lúčnica išla do vedenia už v 6. minúte, Betík ale z penalty vyrovnal. V 41. minúte po faule sa pískala penalta, Feherváry zvýšil na 1:2. Po obrátke Pohranice otočili zápas, Betík skompletizoval hetrik a tri body zostali doma v pohranicicach. R Angyal, 38.

Čifáre – Hosťová 0:5 (0:1)

O. Kukučka 3, S. Kucharský, P. Brath. Hosťová išla do vedenia už v 6. minúte, šance potom boli na oboch stranách, ale ďalšie góly nepadli. Po obrátke vstúpili lepšie do zápasu opäť hostia, Kukučka nastrieľal hetrik, Čifáre nemali nárok a Hosťová jednoznačne vyhrala.R Tvrdý, 100.

Zostava kola: M. Ollári (Jelenec) – Š. Kalužák (Vinodol), R. Galo (D. Štitáre), T. Forró (Vinodol) – A. Tirpák (N. Hrnčiarovce), O. Kukučka (Hosťová), D. Betík (Pohranice), E. Baboš (D. Štitáre) – E. Borbély (Jelenec), V. Kozár (Golianovo), R. Čulík (Vinodol).

Topoľčianky – Nevidzany B 2:2 (1:0)

11. Ch. Beňo, 61. P. Mesko – 67. P. Stano, 80. Ľ. Kliman. Úvod patril Tatranu, cez bývalých spoluhráčov prenikal Žikavský. Ale po obrátke béčko zmenilo formáciu a mohlo i vyhrať. R Šimonek, 150.

Sľažany – Choča 12:2 (5:1)

L. Jánošov 4, Mi. Studený 3, M. Káčer, M. Fazekaš (11 m), M. Gúcky, J. Hudec, P. Rajtar – F. Vrábel, Z. Tarnay. Hostí držal brankár Novák. Sľažany prajú skoré uzdravenie svojmu talentovanému žiakovi Patrikovi Rajtarovi. R Mikle, 100.

Č. Kľačany – Velčice 4:1 (2:0)

26., 61. a 84. L. Švec, 44. P. Švec – 87. S. Rosina. Vinkel z 35 m, Rosina zo 40 m trafil vinkel, brániaci hostia ešte nedali tri šance. Kľačany však boli futbalovejšie. R Londák, 150.

Ladice – Hosťovce 1:3 (0:1)

70. P. Národa – 38. D. Tóth, 57. J. Bachan, 87. K. Chren. Hostia viac chceli a Ladice nepúšťali do šancí. Tóth upútal „špicákom“ k tyčke a Bachan volejom. Pred 70 divákmi výborne rozhodovali Šinka a Chrenko.

T. Mlyňany – Hostie 2:3 (1:2)

45. M. Koprda, 78. J. Halmeš – 17. P. Fázik, 35. A. Bachan, 68. M. Slama (11 m). Výborné divadlo. Domáci chybovali v obrane (0:2), potom tlačili a dušovali sa, že penaltový faul nebol a ak, tak pred šestnástkou... Utrpené víťazstvo Hostia. R Zaťko, 200.

Tek. Nemce – J. Kostoľany 9:1 (5:0)

A. Štuller 3, D. Dedik 2, M. Ďurina 2, D. Jenis, E. Valo – M. Francík (11 m). Nemce boli konečne v plnej zostave a ani vylúčenie ich nestoplo. Najkrajšie po kombinácii pálil Štuller. ČK: 65. M. Forgáč (T. N.). R Kopačka, 80.
Obyce a Martin n/Ž. mali voľno.

Zostava kola: M. Novák (Choča) – E. Valo (Tek. Nemce), J. Gašparík (Hostie), B. Ovsenák (Hosťovce) – R. Žikavský (Topoľčianky), J. Bachan (Hosťovce), D. Ivanička (T. Mlyňany), A. Štuller (Tek. Nemce) – P. Stano (Nevidzany B), L. Švec (Č. Kľačany), L. Jánošov (Sľažany).

1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 922

Koronavírus: Odberné miesta v Šali a vo Veči (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Šali a vo Veči.

Plošné testovanie na Covid-19:Zdravotník odoberá vzorku.