Štvrtok, 25. február, 2021 | Meniny má Frederik(a)KrížovkyKrížovky

Šláger kola skončil remízou, Hurbanovo doma víťazne

Sumár zápasov IV. ligy JV.

Pokračovalo ďalšie kolo v IV. lige JV.Pokračovalo ďalšie kolo v IV. lige JV. (Zdroj: Milan Pospiš)

Vlčany – Veľký Ďur 2:0 (1:0)

Hral sa obojstranne dobrý futbal, domáci mali naviac pomocou svojich rýchlych hráčov. Cez prvý polčas mali Vlčany viac loptu na svojich kopačkách, vytvárali si šance a Molnár to len potvrdil. Zápas mal dobré nasadenie, hral sa atraktívny futbal, diváci sa nemohli sťažovať. Po obrátke mal Veľký Ďur viac loptu, mal menšiu prevahu, ale z penalty sa opäť tešili domáci. Hostia mali potom veľkú gólovú šancu, ale z veľkej yzdialenosti nastrelili iba tyč. Vlčany si výsledok postrážili dôslednou hrou, hostia nevedeli využiť šance a tri body zostali doma.
Góly: 24. Š. Molnár, 53. Cs. Takács (11 m). R Černek, 300. FK: Čellár – Bar. Szabo, Bíró, Sillik (89. Be. Zavarcsik), Bá. Zavarcsík, Bartal, Bondoa, Morvay (82. Kalmár), Takács, Bal. Szabó, Molnár.

Neded – Kolárovo 2:4 (1:2)

Domáci vstupovali do zápasu ako favorit, no na ihrisku to tak vôbec nevyzeralo. Kolárovo prišlo skvelo pripravené a od začiatku hrýzli. Už po šiestich minútach otváral skóre Záborský. Domáci dokázali odpovedať po pol hodine hry zásluhou Bociana, no z vyrovnania sa tešili len dve minúty. Domáce publikum umlčal Kókai a hostia tak šli do kabín za stavu 1:2. V druhom polčase domáci chceli vyrovnať, otvorili viacej hru, z čoho pramenil rýchly gól na 2:2. Lenže potom sa už triafali len hráči Kolárova, ktorí pridali ešte dva góly a z Nededu si vezú cenný skalp. Góly: 32. M. Bocian, 47. P. Peciar – 6. J. Záborský, 34. a 90. M. Kókai, 68. T. Pavlík, R. Oselský, 230 divákov. FC: R. Wagner – P. Peciar, D. Sklenár (84. I. Sántha), M. Pevala, A. Práznovský (46. Š. Ambruš), S. Glofák, M. Bocian, R. Hadža, E. Moťovský, A. Szabó, K. Györi. FK: G. Hallman – Achim Levente Szabó, M. Zuzula, M. Mucha, T. Pavlík, T. Szöcs (90. T. Balogh), R. Kürti (46. A. Gál), J. Záborský (87. Z. Molnár), P. Zvoncsár (85. R. Both), M. Kókai, A. Freňák.

Levice – Dvory nad Žitavou 1:1 (1:0)

Po minulotýždňovej blamáži chceli Levičania konečne získať tri body. Začiatok zápasu im vyšiel, keď sa ujali vedenia. Okrem gólu mali ešte dve čisté šance, keď sa nepresadili Pánik a Mäsiar. V druhom dejstve prišlo k vylúčeniu Szaba a Dvorom sa podarilo vyrovnať. Domáci však zabojovali a napokon udržali aspoň remízu. Po blamáži v Kozárovciach doma podali bojovný výkon a určite tak nesklamali svojich fanúšikov. Góly: 15. Králik – 68. Holeček, R Hubinský, 100 divákov, ČK: 52. Szabó. TJ: Shpak – Illés, Gulyás, Varga, Kuznetsov, Holeček, Haulík, Belokostolský, Dráfi, Kráľ, Havrylychev (60. Orémusz).

Hurbanovo – Kozárovce 2:0 (0:0)

Hurbanovo šlo do vedenia krátko po prestávke, keď peknú akciu zakončil z druhej vlny do odkrytej časti brány Tóth. Hostia sa snažili o vyrovnanie a boli k nemu blízko krátko po inkasovanom góle. V posledných sekundách sa vybral do pokutového územia aj ich brankár Doležaj, ale z protiútoku stanovil konečné skóre duelu do prázdnej brány striedajúci Nothart. Góly: 53. Tóth, 90. Nothart. R Vaňo, 100 divákov. MŠK: Juhás – Jóba, Kling, Hausleitner, Gelle (87. Bugáň), Tóth, Szántó, Hegedüs, Gumbér (46. Nothart), Molda, Horján.

Tovarníky – Štúrovo 1:0 (0:0)

V 40. minúte Kapusta pekne vysunul A. Candráka, ktorého prízemný center umiestnil do siete M. Rusňák – 1:0. Hostia ohrozili bránku domácich iba raz, v 90. minúte brankár Mikuláš skvelým zákrokom zachránil domácim tesné víťazstvo.
Góly: 40. M. Rusňák, R Kováč, 150 divákov. OFK: I. Mikuláš – P. Schwarz, L. Fiala, R. Rusňák, B. Kapusta, M. Pavlovič (61. E. Helbich), V. Candrák, M. Královič, A. Candrák (90. J. Goga), K. Kyčerka (80. R. Húdok), M. Rusňák MŠO: O. Prohászka – D. Nagy, N. Tácsik (46. A. Baka), N. Ollé (79. R. Tallósi), P. Molnár, Á. Valent, K. Saláta, T. Varga, S. Urblík, A. Ármai, K. Bircsák (60. N. Ďuráč).

Šurany – Imeľ 0:0

V šlágri kola videli diváci šance na oboch stranách, gólu sa však nedočkali. Najväčšiu príležitosť mal už v úvode domáci Tvrdoň, ale zblízka nedokázal skórovať. R Jakubis , 200 divákov. ŠK: Cvik – Turan (62. Kele), Fehervári, Lontoš, Timoránsky, Procháczka, Reľovský, Kružlík, M. Švajda, Mojko (46. Kacír), Tvrdoň (/75. Kuruc). TJ: Balogh – Hübsch, Csontos, Obert, Bacigál, Varga (87. Kováč), Domasta (90. Máté), Gajdoš, Pavliuk (57. Sobolevsky), Straňák (75. Oršolík), Dékány.

Kovarce – Nesvady 3:1 (2:0)

Čo nevyšlo Nesvadom, zrealizovali domáci, keď sa rohovom presadzuje prízemnou strelou Kšinant – 1:0. Keď sa už zdalo, že sa mužstvá poberú do šatní, tak zo šestnástky napriahol opäť Kšinant a bolo 2:0. Hneď po prestávke sa Nesvady vracajú do zápasu gólom Hengericsa – 2:1. V 73. minúte sa zahrával priamy kop pre domácich a po jedovke Kšinanta doráža za chrbát bezmocného Slávika dobre postavený Švec – 3:1. Góly: 32. a 45. I. Kšinant, 73. M. Švec – 46. G. Hengerics, R: Martin Kiš, 420 divákov OFK: T. Vrbjar – Erik Gregor, D. Gerši, M. Belan, J. Vrábel, A. Báleš (90. E. Košecký), Michal Gregor, M. Švec, I. Kšinant, N. Grác, A. Pavol Davidovič. ŠK: G. Slávik – K. Lukacsovics (61. L. Pedroso De Jesus Domiciano), D. Sobonya, A. Nagy, E. Dibúz, K. Haris, Gyula Kalmár, Lajos Kalmár, Z. Cingel, G. Hengerics (83. Z. Kiss), Z. Magyar.

V. Lovce – V. Meder 4:0 (4:0)

Domáci nastúpili do zápasu s veľkou chuťou zvíťaziť a v prvom polčase to tak aj na ihrisku vyzeralo. Domáci strelili štyri pekné góly, pričom ešte dve vyložené šance nepremenili. Po polčase to hostia nezabalili, podnikli niekoľko pekných útočných akcií, ale nastrelili iba konštrukciu domácej brány. Lovce tak ukočírovali zápas do víťazného konca. Góly: 27. a 33. Sloboda, 17. Konvický, 25. Jurky. R Bircsák, 150 divákov. TJ: Hužovič – Kudry (82. Bujdák), Bašťovanský, Prúčny, Soboňa (85. Hagan), J. Ivan (16. Krčmár), A. Ivan (72. Agh), Jurky, Sloboda, Konvický, Bagala. MŠK: R. Szabó – Cseh, Czíria, R. Szabó, Vígh (62. Révész), Simon, Szelle (7. Kurti), Vayer (69. Brinzik), Kákics, Bartalos, Kovács.

2. Dáma s pávím pierkom
  3. Slovensko zasiahla vlna nárastu dopytu po produktoch na kĺby!
  4. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť
  5. Získaj náskok pred štartom
  6. 2. ročník Social Awards Slovakia prichádza
  7. MetLife spustila online nahlasovanie poistných udalostí
  8. Minulý rok boli v priemere ukradnuté takmer tri autá denne