Piatok, 15. november, 2019 | Meniny má Leopold

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

V 12. kole tipovačky vyšli tri remízy. Maximom bolo 7 uhádnutých zápasov, čo dokázal osem tipérov. Ich menoslov nájdete dole pod celkovým poradím. Náskok lídra tipovačky je už len jednobodový a i ďalšie poradie je tesné. Rozhodnú posledná dve novembrové kolá tipovačky.

V 11. kole tipovačky si odniesol kartón piva René Matyó z Nitry.V 11. kole tipovačky si odniesol kartón piva René Matyó z Nitry.(Zdroj: red.)

Správne tipy 11. kola:

ViOn B Vráble - Lednické Rovne 1:0 1
Šurany - Imeľ 0:0 X
Nevidzany - Báb 1:1 X
Malá Mača - Kostolné Kračany 0:0 X
Veľký Cetín - Klasov 2:3 2
Lužianky - Svätoplukovo 3:4 2
Vinodol - Čechynce 4:0 1
Pohranice - Lúčnica 4:2 1
Tesárske Mlyňany - Hostie 2:3 2
Jánovce - Šalgočka 2:4 2

Poradie po 12. kole:

67 - Pavel Búš, Nitra

66 - Jozef Dubaj, Topoľčianky

65 - Peter Hipp, Šaľa, Ľubomír Straňák, H. Kráľová,

64 - Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Králik, T. Mlyňany, Miroslav Močol, Hlohovec

63 - Pavel Mihálik, Šaľa

62 - Marián Mičík, Nitra, Terézia Tasáryová, Ivanka, Jozef Horňák, Rišňovce, Ivan Tóth, Čakajovce

Článok pokračuje pod video reklamou

61 – Jakub Vojtek, Vráble, Jozef Danada, Šaľa, Jaroslav Šabo, Zl. Moravce, Lenka Ribarič, Beladice, Ivan Kupec, Albín Tóth, Čakajovce, Jozef Gál, Žirany

60 – Ján Šimun, Iveta Matejová, Nitra, Miroslav Vojtek „Ara“, Viliam Félis, Vráble, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Milan Kukučka, Alojz Jenis, Žitavany, Mário Slezák, Lukáčovce, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, , Stanislav Packa, Močenok, Roman Margetin, Rišňovce, Slavko Mikula, Zbehy, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Miroslav Senneš, Cabaj-Čápor, Daniel Lörinc, Branč

59 – Dominik Slamka, Ivan Minárik, Ernest Szombath, Nitra, Jozef Lenčéš, Štefan Hipp, Róbert Sedlák, Adrián Danada, Šaľa, Miroslav Šiller, Golianovo, Ján Félis, Žitavany, Ivan Ďurický, Branč, Viliam Haršányi, P. Úľany, Róbert Stareček ml., Sereď, Jozef Šercel, Váhovce, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Daniel Čerman, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jozef Vodný, Babindol

58 – René Daniš, Marián Grman, Štefan Matesko, Nitra, Dezider Vanko, Šaľa, Peter Rajnoha, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Ján Kóssi, Čifáre, Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Lukáš Mesároš, Juraj Dubeň, Lehota, Ján Slovák, Bojničky, Ján Babčan, Zbehy, Ľubor Kajaba, Ivanka, Milan Minarovič, Behynce, Viliam Maňúch, Žirany, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Štefan Deák, Sľažany, Ivan Lenický, H. Kráľová

57 – František Grom, Matúš Turňa, Nitra, Miroslav Oslanec, Vráble, Tibor Križovič ml., Ján Révay, Šaľa, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Zara Čekey, Pohranice, Ľubomír Mikula, Lehota, Michal Hájnik, Pusté Sady, Ľubomír Novota, Jozef Martinec, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Imrich Hrdlica, Ján Lipovský, Jaroslav Lazor, Báb, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Marek Paukov, Žitavany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Juraj Šranko, Babindol, Peter Korec, Rišňovce, Marián Piterka, Svätoplukovo, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Vincent Hunka, Peter Zahnaš, Lužianky, Michal Čery, Jelenec, Marián Koreň, Čeľadice, Miroslav Havetta ml., Lovce

56 – Roman Hradecký, Erich Schober, František Dedič, Michal Hunka, Alexander Jurík, Ľubomír Turňa, Ján Doboš, Vladimír Papp, Pavol Vörös, Nitra, Jozef Hoppan, Miroslav Kováč, Vráble, Marek Vlček, Lukáš Bíro, Čakajovce, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Zoltán Jancsó, Vlčany, František Kausek, Klasov, Mária Mesárošová, Lehota, Tibor Glovenský, Košúty, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Dušan Švehla, Sereď, Milan Božik, Báb, Miroslav Piovarči, Lužianky, Ivan Magdolen, Janíkovce, Tibor Šmitala, Čab, Juraj Sabo, Filip Marinov, Rumanová, František Čaniga, Dražovce, Peter Strieška, Volkovce, Ján Árgyusi, Neded

55 – Roman Sýkora, Július Michalička st., Stanislav Habáň, Milan Ružička, Jozef Ehrenhold, Miroslav Lieskovský, Jožko Moder, Mária Königová, Nitra, František Imre, Ladislav Szekelyi, Branč, Gabriel Sedlák, Šaľa, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Dušan Petrovič, Obyce, Jozef Galgóci, V. Cetín, Boris Mesároš, Lehota, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Galina Ferusová, Mojmírovce, Cyril Slamka, Rišňovce, Marián Mateička, Behynce, Ľubomír Ballay, Lužianky, Mária Látečková, Svätoplukovo, Attila Nagy, D. Saliby, Tomáš Švec, Pohranice

54 – Ľuboš Mičík, Ľudovít Laca, Miroslav Fábry, František Juhás, František Piška, Miloš Segéň, Milan Púčik, Marián Benca, Jozef Hudec st., Michal Motúz, Viliam Halla ml., Nitra, Imrich Struhár, Vráble, Pavol Javorka, Milan Lazan, Jozef Baláž ml., Šaľa, Michal Bedeč, Žitavany, Gašpar Gál, Žirany, Vojtech Borka, Trstice, Štefan Dubnička, Tomáš Karacsóny, Váhovce, Dušan Irsák, Sereď, Ján Hegyi, Jelka, František Maťo, D. Obdokovce, Stanislav Ivančík, Róbert Lipecký, Čakajovce, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Alexander Mikláš, Rumanová, Ivan Bakyta, Andrej Maťo, Jarok, František Andraško, Jelenec, Roman Obložinský, Ivanka, Gabriel Fazekaš, Neded, František Kaufman, Jozef Záhorský, Rišňovce, Peter Pecho, Beladice, Milan Piovarči, Lužianky, Marián Balko, Kolíňany, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Milan Búcora, Nové Sady, Peter Tuhý, Machulince, Ondrej Kozolka, Volkovce, Tomáš Klobučník, Lúčnica, František Szustor, V. Cetín, Milan Roško, Dyčka, Peter Halúzka, Čeľadice, Gabriel Galbavý, H. Kráľová

53 – Nina Mičíková, Richard Magušin, Ján Hnilica, Juraj Náhlovský, Vladimír Kompas, Ladislav Piška, Ján Hudec, Miroslav Brezina, Nitra, Milan Bekéni, Miroslav Šiška, Juraj Csirik, Šaľa, Viera Bradáčová, Golianovo, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, František Švihorík, Pusté Sady, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Árpád Fazekaš, Neded, Marián Pauk, Rumanová, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Alex Lovaš, H. Saliby, Miroslav Szlamka, Váhovce, Samuel Cigáň, Cabaj-Čápor, Jozef Nikodem, Rišňovce, Milan Greguš, Stanislav Debnár, Zbehy, Štefan Tóth, Klasov, Štefan Fiala, Branč, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Ján Štepianský, Hostie, Csaba Sándor, Kolíňany, Daniel Ivančík, Adam Bíro, Čakajovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Andrej Hudec, Čeľadice, Bohuš Baják, Lužianky, Erik Šimák, D. Krškany, Peter Lukáč, Lehota, Anna Duczová, H. Kráľová

52 – Daniel Mičík, Michal Lauko, Dušan Letko, Vladimír Peško, Ján Kmeťo, Jozef Prešinský, Igor Drotár, Nitra, Jozef Andel, Vráble, Július Miškovič, Peter Gomboš, František Szpevár, Maximilián Hollý, Jozef Baláž, Marek Sokol, Šaľa, Peter Čepček, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Jozef Šabo, Štefan Mravík, Žitavany, Anton Viskup, Pusté Sady, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Dušan Fintor, V. Lapáš, Alexander Špánik, Šoporňa, Juraj Holták, Ivan Kozár, D. Krškany, Jozef Rehuš, Štefan Valovič, Rišňovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Imrich Guzmický, Miroslav Paulus, Ivanka, Matúš Vajzer, Báb, Attila Szolnoki, Dyčka, Martin Lacika, Zbehy, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jozef Barát, Topoľčany

51 – Miro Raček, František Filo, Ľubica Tasáryová, Eva Konečná, El Nino Libay, Ernest Mako, Miro Račko, Marián Bakoš, Mária Kóšová, René Matyó, Bohuslav Bene, Nitra, Ján Golha, Vráble, František Bača, Emil Tatai, Miroslav Mokráš, Šaľa, Tibor Széker, Zl. Moravce, Ľudmila Verešová, Golianovo, Miloš Kukučka, Žitavany, František Margetin, Rišňovce, Jozef Čentéš, Adriana Kupcová, Čakajovce, Samuel Lukáč, Sereď, Jaroslav Viskup, Rumanová, Ján Wesolowski, Hlohovec, Martin Bogyo, T. Mlyňany, Vladimír Kubala, Belince, Marcel Pánis, D. Krškany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ľuboš Török, Pata, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Marek Kováč, Čifáre, František Laczko, Tešedíkovo, Štefan Ambrus, Žihárec

50 – Ľudovít Černek, Ján Šiška, Vladimír Nemšovský, Dezider Zaujec, Jaroslav Belan, Juraj Urban, Renáta Gutaiová, Ladislav Fazekaš, Štefan Bede, Peter Plandora, Pavel König, Pavol Ďurina, Nitra, Peter Jobbágy, Ján Szöcs, Šaľa, Ján Školník, Zl. Moravce, Henrich Richter, Jelenec, Marián Varga, Sľažany, Samuel Slezák, Lukáčovce, Miroslav Drahoš, Lukáš Valent, Hosťovce, Alexander Kobza, Čechynce, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Milan Fúska, Štefan Török, Branč, Marián Blaho, Čeľadice, Csaba Nagy, Žihárec, Ján Slíž, Beladice, Ján Jambor, Peter Macháč, Rišňovce, Ladislav Čekey, Pohranice, Pavol Taňaši, Hrkovce, Jozef Labuda, Solčany, Ľubomír Miko, Čakajovce, František Lörinc, Lúčnica, Dominik Sabo, Rumanová

49 – Štefan Dékány, Ladislav Skalický, Jaroslav Andrášik, Jarmila Saidová, Jozef Nemeš st., Ján Bernát, Nitra, Gabriela Szökeová, Vráble, Tibor Odráška, Zuzana Ürge, Šaľa, Pavol Bradáč, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Daniel Ondriga, Hlohovec, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Ján Bajus, Bartolomej Guľka, Branč, Filip Guzmický, Ivanka, Dušan Vnučko, D. Krškany, Miloš Gál st., Ján Gál, Sebastián Šebök, Žirany, Jozef Štefák, Rišňovce

48 - Ľubomír Kralčák, František Hrnčiar st., Tomáš Levčík, Ľuboš Šindler, Denisa Bakošová, Štefan Zabák, Dávid Said, Ivan Marci st., Jozef Gutai, Eduard Szabó, Jozef Nosian, Júlia Kucharovičová, Nitra, Peter Lehocký, Gabriel Miškovič, Peter Zeleňák, Ľudovít Mezei, Šaľa, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Marta Kunkelová, Martin n/Ž., Mária Marušincová, V. Cetín, Tibor Horváth, Komjatice, Jozef Holečka, Imrich Valent, Hosťovce, Dušan Gál, Klasov, Miloš Remenár, Sereď, Andrej Repta, Branč, Milan Šlosár, Čab, Juraj Német, D. Lefantovce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Jozef Kúdela, V. Dolina, Adam Nádaský, Lužianky, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Vladimír Tasáry, Peter Vašek, Ivanka, Martin Kratochvíl, Žitavce, Slávko Ďurišek, Kľačany, Imrich Drozdák, Babindol, , Bohuš Bočák, H. Kráľová

47 - Milan Borovský, Ľuboš Baranec, Marianna Letková, Peter Kardoš, Nitra, Peter Nagy, František Prešinský, Vráble, Tatiana Mifková, Tibor Pittich, Šaľa, Ján Jacsa, Žihárec, František Novák, Tešedíkovo, Anton Kazáň, Branč, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Jaro Fúska, Zbehy, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce

46 - Daniel Tasáry, Ľudovít Konečný, Michal Kucharovič, Nitra, Pavol Uher, Šaľa, Jozef Masár, Zl. Moravce, Miroslav Kozlík, Golianovo, Michal Hitka, Martin n/Ž., Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Jozef Baťala, Žitavany, Dušan Podhradský, D. Krškany, Jožko Černý, Rumanová, Alexander Repta, Branč, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Ján Kevely, Klasov, Jozef Kováč ml., Čifáre, Anna Ráczová, Modrany, Gabriel Lešš, H. Kráľová

45 – Stanislav Gábor, Dionýz Pecháček, Ivanko Magdolen, František Benc, Miriama Kapustová, Nitra, František Szolik, Šaľa, Štefan Molnár, Preseľany, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Vojtech Mesároš, Lehota, Martin Jančovič, Hrušovany, Marián Labai, Mankovce, Jozef Martiška, Dražovce, Roman Vrábel, Ivanka, Ján Ligač, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Dušan Štrbavý, Rišňovce, Jozef Ďurický, Branč, Ján Bíro, Čakajovce, Karol Blažovič, Lužianky, Roland Babulic, Lukáčovce, Kornel Gál, Žirany

44 – Monika Skalická, Stanislav Billik, Jozef Drobec, Mária Sýkorová, Miloš Sýkora, Marian Barta, Pavel Čvirik, Peter Solčiansky, Pavel Matuščín, Nitra, Roman Harčár, Pavol Sedliačik, Šaľa, Jozef Sperka, Zl. Moravce, Jozef Balla, V. Lapáš, Július Oláh, Matúškovo, Natália Blahová, Čeľadice, Jaroslav Balla, D. Obdokovce, Marta Záhorská, Rišňovce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Štefan Šlosár, Golianovo, Peter Náhlik, N. Sady

43 - Dalibor Bradáč, Golianovo, František Kunkel, Martin n/Ž., Marián Bachrony, Žitavany, Július Szarka, Topoľnica, Emil Dubec, Žikava, Július Horváth, Šaľa,

42 - Štefan Varga, Topoľnica, Ladislav Pindeš, Pavel Hrnčár, Miriama Ďurinová, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, František Bálint, Ivanka, Juraj Piovarči, Lužianky, Monika Nemešová, Lehota

41 - Eva Lahučká, Zl. Moravce, Jozef Šidó, Veľká Mača, Milan Petráš, Nitra, Štefan Finta, Jarok, Jozef Kučera, Šaľa, František Chudý, Rišňovce, Ján Kozla, Žirany, Milan Roman, Čab, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Andrea Vörösová, Rumanová

40 - Július Bradáč, Golianovo, Lukáš Šabík, Jakub Bernát, Nitra, František Valent, T. Mlyňany, Peter Košťál, Alekšince, Stanislav Skačan, Šaľa, Richard Konopásek, Rumanová, Patrícia Šranková, V. Lapáš

39 - Andrej Vereš, Golianovo, Jozef Sklenár, Šaľa, Róbert Novák, Tešedíkovo, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Michal Garay, Nitra, Marián Ábel, Lužianky, Peter Vrabec, Čakajovce, Sandra Gálová, Žirany

38 - Štefan Birmon, Solčany, Peter Benca, Peter Cyprián, Nitra, Peter Lipovský, Báb, Marek Behúl, T. Mlyňany, Miriam Šimáková, D. Krškany, Marián Straňák, H. Kráľová

37 - Ivan Bradáč, Stanislav Majerčík, Golianovo, Jozef Chovanec, Šurianky, Milan Piovarči ml., Janíkovce, Ľudovít Kováč, Jozef Árendáš, Nitra

36 - Vladimír Chlpík, Peter Civáň, Golianovo, Pavel Períček, Rišňovce, Janka Danková, Neverice

35 - Peter Andódi, Dlhá n/V.

34 - Pavel Babiak, Žitavany, Irena Petková, Martin n/Ž., Ivana Danišová, D. Krškany, Dušan Bogár, Vlčany, Ľubica Homolová, Nitra, Zoltán Odráška, H. Kráľová

33 - Ivan Bileny, Rišňovce

32 - Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Peter Struk, Zl. Moravce, Jozef Kóša, Nitra

31 - Andrej Žemberi, Hosťovce

30 - Tibor Panyik, Matúškovo, Štefan Mrllák, Šaľa

29 - Ladislav Molnár, Šaľa, Petra Mikulášiková, Mojmírovce, František Libay, D. Krškany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Jozef Kornutij, V. Zálužie, Pavol Šrank, V. Lapáš

28 - Kristián Varga, Tešedíkovo

27 - Jozef Gajdacs, Michal n/O., Dušan Babocký, Zl. Moravce, Jozef Zima ml., Ladislav Szöke, Vráble, Michal Borovský, H. Saliby, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Ľuboš Plevka, Šaľa

26 - Ivan Berec „Putin“, Nitra

25 - Jakub Lacena, Ludanice, Edita Libayová, D. Krškany, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Jaroslav Skačan, Žihárec

24 - František Sabo, Vinodol, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Vladimír Zabák, Nitra

23 - Ľuboš Rusnák, Lehota, Ladislav Nagy, Vráble

22 - František Bojda, Nitra

21 - Michal Kaplán, Č. Hrádok

20 - Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Marek Zeleňák, Branč, Lukáš Macháč, Nitra

19 - Martina Baková, Vráble, Ján Kollár, Zbehy, Daniel Jamrich, Kolíňany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

18 - Anton Majdiak, Močenok, Roman Kováč, H. Lefantovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok

17 - Tomáš Minarovič, Močenok, Karol Hlavatý, Šaľa

16 - Martin Rábek, Močenok, Ladislav Varga, Topoľnica

15 - Jeremiáš Vnuk, Vráble, Štefan Káčer, Martin n/Ž.

14 - Peter Odráška, H. Kráľová, Marek Štefanko, Milan Furka, Nitra, Martin Barta, Ivanka, Kristína Viskupová, Rumanová

13 - Patrik Odráška, Čeľadice

12 - Pavol Patkolo, Lúćnica, Richard Karabinoš, Nitra, František Meliška, Sľažany

11 - Marián Móri, Viktor Csizmadia, Šaľa, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Jozef Kubáň, Alekšince

10 - Jozef Filo, Mojmírovce, Jozef Kováč, Nitra

9 - Ľudovít Mravík, Žitavany, Eva Gombášová, Močenok, Ľudovít Desat, Podhorany, Tomáš Michna, Čab

8 - Andrejka Božiková, Hosťovce, Július Michalička ml., Nitra, Patrik Infner, Rišňovce

7 - Viliam Moravčík, Galanta

6 - Marek Martinec, T. Mlyňany, Marek Fábry, Šurianky, Milan Lukáč, Ludanice, Ján Civáň, Golianovo

5 - Patrik Andrášik, Boris Grežo, Nitra, Filip Dobiáš, Čeľadice, Róbert Lešš jr., Bohuš Vyskoč, Močenok, Anton Škarbala, Rišňovce

4 - Kamil Oravec, T. Mlyňany, Patrik Studený, Miroslav Zverka, Margita Letková, Miroslav Raček, Nitra, Róbert Šimák, D. Krškany, Juraj Sádovský, Žitavce, Juraj Hamar, Klasov, Dušan Gašparík, Machulince, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Benedikt Myjavec, Sľažany, Anton Ďuriš, Vráble

3 - Jozef Homola, Hosťovce, Filip Kučera, Slavo Kališ, Šaľa, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Filip Deák, Ján Meliška st., Sľažany, Martin Kišš, M. Lapáš, Elena Bakytová, Jarok, Ivan Eliáš, Nitra, Jozef Kocian, Martin n/Ž., Martin Tesár, D. Krškany

2 - Milan Vörös, Karol Ryba, Nitra, Radoslav Henček ml., Branč, Zoltán Farkas, Semerovo

1 - Ernest Lenický, H. Kráľová, Vladimír Tasáry, Ivanka, Jozef Bradáč, Tibor Karabinoš, Golianovo

V 12. kole tipovačky bolo maximom 7 uhádnutých zápasov. To dokázalo týchto osem tipérov: Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Monika Skalická, Nitra, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Jozef Danada, Šaľa, Ľuboš Šindler, Nitra a Marcel Čerman, Dolné Obdokovce, Ivan Lenický, H. Kráľová Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

V tipovacej súťaži je zapojených presne 650 čitateľov.

Ak vám nesedia body, napíšte na mail Sukerman19@gmail.com

Zdravíme tipérov.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Policajti bili študentov, chceli sme ich podporiť
  2. Tri základné kroky: Ako sa starať o pacienta s inkontinenciou
  3. Kedy sa vám jazda na LPG oplatí, ako servisovať a kde netankovať
  4. 30 rokov slobody: Predplaťte si SME.sk za mimoriadnu cenu
  5. Hodnotenie profesionála: Aká je dovolenka v Thajsku?
  6. Noc divadiel má okrúhle výročie a je v znamení Nežnej revolúcie
  7. Raj prírodného snehu Aflenzer Bürgeralm v regióne HOCHsteiermark
  8. Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.
  9. Ako efektívne doplniť železo? Odpovedá MUDr. Radovan Juríček
  10. Vysokoškolský bedeker: Na ktorú univerzitu poslať prihlášku?
  1. Hodnotenie profesionála: Aká je dovolenka v Thajsku?
  2. Noc divadiel má okrúhle výročie a je v znamení Nežnej revolúcie
  3. 30 rokov slobody: Predplaťte si SME.sk za mimoriadnu cenu
  4. Laserovou terapiou proti chorobám z povolania
  5. Policajti bili študentov, chceli sme ich podporiť
  6. Tri základné kroky: Ako sa starať o pacienta s inkontinenciou
  7. Zo staršieho domu moderné sídlo pre mladú rodinku
  8. Raj prírodného snehu Aflenzer Bürgeralm v regióne HOCHsteiermark
  9. Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.
  10. Ako efektívne doplniť železo? Odpovedá MUDr. Radovan Juríček
  1. TOP pätnásť miest v Spojených arabských emirátoch 10 103
  2. Kedy sa vám jazda na LPG oplatí, ako servisovať a kde netankovať 7 962
  3. Vysokoškolský bedeker: Na ktorú univerzitu poslať prihlášku? 7 261
  4. Príbehy z raketovej základne, ktoré ste nikdy nemali počuť 7 082
  5. 5 najúčinnejších tipov, ako sa zbaviť bolesti hlavy 7 046
  6. Limitovaná ponuka: balík SME.sk + DIGI GO so zľavou až 52 % 6 355
  7. 5 prekvapivých vecí, ktoré menia náš svet a ani o tom nevieme 5 909
  8. Vykurujete plynom? Využite špeciálnu ponuku od ZSE 5 874
  9. Pre prácu v banke sú nevyhnutné tri schopnosti. Máte ich? 4 868
  10. Ako efektívne doplniť železo? Odpovedá MUDr. Radovan Juríček 4 554

Hlavné správy z SME | MY Nitra - aktuálne správy

Ďalšia tragická nehoda pri Nitre. Obeť má len osemnásť rokov

Vodič vystúpil z auta na rýchlostnej ceste. Neprežil.

Ďalšia tragédia v okrese Nitra.

Policajti bili študentov, chceli sme ich podporiť

Hybnou silou udalostí Novembra 1989 boli aj na Slovensku umelci a študenti.

Strom, pod ktorým zomrel chlapec, dnes vypílili

Na nábreží je o šesť veľkých stromov menej. Všetky rástli pri cyklotrase.

Na nábreží vypílili šesť stromov. Boli už v zlom stave.

Vodič autobusu, v ktorom zomreli ľudia, má dlhoročné skúsenosti

Bezpečnostné pásy nie sú v prímestských linkách povinné.

Z autobusu zostal vrak.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Cesta pri Nitre je po nehode opäť prejazdná, polícia začala stíhanie

Nehodu neprežilo dvanásť ľudí z Kolíňan a Jelenca.

Päť tínedžerov, ktorí zomreli pri nehode, študovalo v Nitre. Zahynuli aj rodičia žiačky

Cestu, na ktorej sa stala tragédia, je už otvorená. Na úseku dočasne znížili rýchlosť.

Vodič autobusu, v ktorom zomreli ľudia, má dlhoročné skúsenosti

Bezpečnostné pásy nie sú v prímestských linkách povinné.

Vybrali SME

Už ste čítali?