Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž – Konečné poradie

V poslednom kole tipovačky bolo maximom 8 uhádnutých zápasov, čo dokázali dvaja tipéri. Ich mená nájdete dole pod celkovým poradím. Veľkú smolu mal Pavel Búš z Nitry. Na čelo tipovačky sa dostal po treťom kole a spadol z neho až v poslednom kole na nevýherné štvrté miesto.

V 13. kole si odniesla kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken Ján Révay zo Šale.V 13. kole si odniesla kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken Ján Révay zo Šale. (Zdroj: Zbislav Oťapka)

Správne tipy 14. kola:

FC ViOn – Slovan 0:1 2
FC Nitra jun. - Malženice 0:2 2
Veľký Ďur – Imeľ 0:1 2
Nevidzany – Veľký Lapáš 0:5 2
Čenkovce – Janíky 2:1 1
Chrenová – Klasov 2:2 X
Veľký Cetín – D. Obdokovce 0:3 2
Výčapy-Opatovce – Mojmírovce 2:3 2
Tek. Nemce – Hosťovce 14:2 1
Tomášikovo – Mostová 1:1 X

Konečné poradie po 14. kole:

76 - Jozef Dubaj, Topoľčianky

75 - Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Peter Hipp, Šaľa

74 - Pavel Búš, Nitra

73 - Jozef Králik, T. Mlyňany

72 - Marián Mičík, Nitra, Jozef Danada, Šaľa, Miroslav Močol, Hlohovec

Skryť Vypnúť reklamu

71 - Mário Slezák, Lukáčovce, Mário Pánis, D. Krškany, Ivan Tóth, Čakajovce, Slavko Mikula, Zbehy

70 – Ján Šimun, Nitra, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Ján Révay, Šaľa, Stanislav Packa, Močenok, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Dezider Vanko, Terézia Tasáryová, Ivanka, Roman Margetin, Rišňovce, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Albín Tóth, Čakajovce

69 – Dominik Slamka, Nitra, Jozef Lenčéš, Štefan Hipp, Gabriel Sedlák, Šaľa, Ján Kóssi, Čifáre, Alojz Jenis, Žitavany, Viliam Haršányi, P. Úľany, Jozef Šercel, Váhovce, Lenka Ribarič, Beladice, Jozef Horňák, Rišňovce, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Daniel Lörinc, Branč

68 – Ivan Minárik, Nitra, Viliam Félis, Vráble, Pavel Mihálik, Šaľa, Ľubomír Novota, Jaroslav Šabo, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Milan Kukučka, Marek Paukov, Žitavany, Ivan Ďurický, Branč, Štefan Bapčány, Daniel Čerman, Tibor Bene, D. Obdokovce, Róbert

Skryť Vypnúť reklamu

Stareček ml., Sereď, Ján Babčan, Zbehy, Miroslav Senneš, Cabaj-Čápor, Jozef Vodný, Babindol

67 – Iveta Matejová, Štefan Matesko, Nitra, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Ľubomír Mikula, Juraj Dubeň, Lehota, Miroslav Piovarči, Lužianky, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Jozef Gál, Žirany, Ján Lipovský, Báb, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Štefan Deák, Sľažany

66 – František Grom, František Dedič, Marián Grman, Ján Doboš, Nitra, Jakub Vojtek, Miroslav Oslanec, Vráble, Jozef Baláž ml., Tibor Križovič ml., Šaľa, Jozef Paukov, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Ján Félis, Žitavany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Zara Čekey, Pohranice, Mária Mesárošová, Lehota, Ján Slovák, Bojničky, Štefan Dubnička, Váhovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Juraj Šranko, Babindol, Filip Marinov, Rumanová, Viliam Maňúch, Žirany, Ján Árgyusi, Neded, Jaroslav Lazor, Báb, Vincent Hunka, Lužianky, Marián Koreň, Čeľadice, Miroslav Havetta ml., Lovce

Skryť Vypnúť reklamu

65 – René Daniš, Ernest Szombath, Matúš Turňa, Ľubomír Turňa, Nitra, Jozef Hoppan, Vráble, Róbert Sedlák, Šaľa, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Miroslav Šiller, Golianovo, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Tibor Glovenský, Košúty, Dušan Švehla, Sereď, Ivan Magdolen, Janíkovce, Ivan Kupec, Čakajovce, Marián Balko, Kolíňany, Andrej Hudec, Čeľadice, Peter Zahnaš, Lužianky

64 – Miloš Segéň, Július Michalička st., Alexander Jurík, Marián Benca, Vladimír Papp, Jozef Ehrenhold, Pavol Vörös, Nitra, Juraj Csirik, Adrián Danada, Šaľa, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Dušan Petrovič, Obyce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Michal Hájnik, Pusté Sady, Imrich Hrdlica, Báb, Alexander Mikláš, Rumanová, Tibor Šmitala, Čab, Ľubor Kajaba, Ivanka, Galina Ferusová, Mojmírovce, Lukáš Bíro, Čakajovce, Cyril Slamka, Rišňovce, František Čaniga, Dražovce, Peter Strieška, Volkovce, Peter Tuhý, Machulince, Attila Nagy, D. Saliby, František Szustor, V. Cetín, Michal Čery, Jelenec

63 – Roman Sýkora, Milan Púčik, Michal Motúz, Igor Drotár, Miroslav Lieskovský, Viliam Halla ml., Nitra, Miroslav Kováč, Vráble, Miroslav Šiška, Peter Gomboš, Milan Lazan, Marek Sokol, Šaľa, Jozef Martinec, Zl. Moravce, Michal Bedeč, Žitavany, Marek Vlček, Adam Bíro, Čakajovce, František Kausek, Štefan Tóth, Klasov, František Švihorík, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Vojtech Borka, Trstice, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Ján Hegyi, Jelka, Milan Božik, Báb, František Maťo, Marcel Čerman, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Miroslav Szlamka, Váhovce, František Imre, Branč, Gabriel Fazekaš, Neded, František Kaufman, Peter Korec, Rišňovce, Milan Piovarči, Ľubomír Ballay, Bohuš Baják, Lužianky, Milan Greguš, Zbehy, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Ondrej Kozolka, Volkovce, Peter Halúzka, Čeľadice

62 – Ľuboš Mičík, Michal Lauko, Ľudovít Laca, František Juhás, Milan Ružička, Nitra, Jozef Andel, Ján Golha, Imrich Struhár, Vráble, František Bača, Šaľa, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Viera Bradáčová, Golianovo, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Galgóci, V. Cetín, Gašpar Gál, Žirany, Lukáš Mesároš, Lehota, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Ivan Bakyta, Jarok, František Andraško, Jelenec, Juraj Sabo, Rumanová, Roman Obložinský, Ivanka, Jozef Nikodem, Rišňovce, Ladislav Szekelyi, Branč, Jozef Labuda, Solčany, Ján Štepianský, Hostie, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Milan Roško, Dyčka, Ľubomír Miko, Čakajovce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, František Laczko, Tešedíkovo

61 – Miroslav Fábry, Milan Borovský, František Piška, Richard Magušin, Vladimír Peško, Stanislav Habáň, Ladislav Piška, Miroslav Brezina, Nitra, František Szpevár, Jozef Baláž, Šaľa, Miloš Kukučka, Jozef Šabo, Žitavany, Ivan Lenický, H. Kráľová, Dušan Fintor, V. Lapáš, Dušan Irsák, Sereď, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Marián Pauk, Rumanová, Stanislav Ivančík, Daniel Ivančík, Čakajovce, Vladimír Kubala, Belince, Milan Minarovič, Marián Mateička, Behynce, Imrich Guzmický, Ivanka, Milan Búcora, Nové Sady, Štefan Fiala, Branč, Stanislav Debnár, Zbehy, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Attila Szolnoki, Dyčka, Ľuboš Török, Pata, Jozef Barát, Topoľčany

60 – Daniel Mičík, Nina Mičíková, Roman Hradecký, Erich Schober, Michal Hunka, Dávid Said, Jarmila Saidová, Jaroslav Belan, Juraj Urban, Jozef Nemeš st., Mária Königová, Nitra, Milan Bekéni, Július Miškovič, Peter Lehocký, Maximilián Hollý, Šaľa, Štefan Mravík, Žitavany, František Margetin, Jozef Záhorský, Ján Jambor, Rišňovce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Samuel Slezák, Lukáčovce, Samuel Lukáč, Sereď, Árpád Fazekaš, Neded, Milan Fúska, Branč, Csaba Nagy, Žihárec, Samuel Cigáň, Cabaj-Čápor, Lukáš Valent, Hosťovce, Martin Bogyo, T. Mlyňany, Ivan Kozár, D. Krškany, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Gabriel Chrenko, V. Dolina

59 - Ľudovít Černek, Dušan Letko, František Filo, Eva Konečná, Marián Bakoš, Renáta Gutaiová, Jožko Moder, Nitra, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Anna Duczová, H. Kráľová, Boris Mesároš, Peter Lukáč, Lehota, Peter Čepček, Zl. Moravce, Anton Viskup, Pusté Sady, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Alexander Kobza, Čechynce, Pavol Javorka, Tibor Odráška, Peter Jobbágy, Miroslav Mokráš, Ľudovít Mezei, Šaľa, Tomáš Karacsóny, Váhovce, Andrej Maťo, Jarok, Imrich Valent, Hosťovce, Juraj Holták, D. Krškany, Ján Wesolowski, Hlohovec, Jozef Rehuš, Rišňovce, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Matúš Vajzer, Báb, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Miroslav Paulus, Ivanka, Štefan Ambrus, Žihárec

58 – Ladislav Skalický, El Nino Libay, Jaroslav Andrášik, Vladimír Nemšovský, Jozef Nosian, Peter Kardoš, Jozef Prešinský, Jozef Hudec st., Mária Kóšová, Ladislav Fazekaš, Štefan Bede, Nitra, Gabriel Miškovič, Šaľa, Marta Kunkelová, Martin n/Ž., Marián Varga, Sľažany, Milan Šlosár, Čab, Štefan Peťovský, Lužianky, Peter Pecho, Beladice, Ladislav Čekey, Pohranice, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Bartolomej Guľka, Štefan Török, Branč, Adriana Kupcová, Čakajovce, František Lörinc, Lúčnica, Marek Kováč, Čifáre, Dominik Sabo, Rumanová

57 – František Hrnčiar st., Ján Šiška, Ernest Mako, Dezider Zaujec, Ján Kmeťo, Denisa Bakošová, Štefan Zabák, Ján Hudec, Júlia Kucharovičová, René Matyó, Bohuslav Bene, Nitra, Gabriela Szökeová, Vráble, Tatiana Mifková, Emil Tatai, Peter Zeleňák, Ján Szöcs, Zuzana Ürge, Šaľa, Tibor Széker, Zl. Moravce, Ľudmila Verešová, Golianovo, Tibor Horváth, Komjatice, Dušan Gál, Klasov, Dušan Podhradský, D. Krškany, Ján Jacsa, Žihárec, Róbert Lipecký, Čakajovce, Štefan Valovič, Jozef Štefák, Rišňovce, Anton Kazáň, Ján Bajus, Branč, Filip Guzmický, Ivanka, Marián Piterka, Svätoplukovo, Jozef Kúdela, V. Dolina, Adam Nádaský, Lužianky, Miloš Gál st., Sebastián Šebök, Žirany, Imrich Drozdák, Babindol

56 - Ľubomír Kralčák, Štefan Dékány, Ľubica Tasáryová, František Benc, Ján Hnilica, Juraj Náhlovský, Ivan Marci st., Ľudovít Konečný, Ján Bernát, Peter Plandora, Pavel König, Nitra, Peter Nagy, Vráble, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Alexander Špánik, Šoporňa, Marián Labai, Mankovce, Alex Lovaš, H. Saliby, Jozef Šebík, Topoľčianky, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Peter Macháč, Rišňovce,

Dušan Vnučko, Marcel Pánis, D. Krškany, Ján Gál, Žirany, Pavol Taňaši, Hrkovce, Vladimír Tasáry, Peter Vašek, Ivanka, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce

55 – Miro Raček, Stanislav Billik, Tomáš Levčík, Ľuboš Šindler, Eduard Szabó, Pavol Ďurina, Nitra, Tibor Pittich, Šaľa, Ján Školník, Zl. Moravce, Pavol Bradáč, Golianovo, Jozef Baťala, Žitavany, Daniel Ondriga, Hlohovec, Jaroslav Balla, D. Obdokovce, Jaroslav Viskup, Rumanová, Juraj Német, D. Lefantovce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Jaro Fúska, Zbehy, Vlado Lyžičiar, Podh orany, Tomáš Švec, Pohranice, Jozef Kováč ml., Čifáre, Slávko Ďurišek, Kľačany

54 – Miro Račko, Mária Sýkorová, Miloš Sýkora, Jozef Gutai, Nitra, František Szolik, Pavol Sedliačik, Šaľa, Jozef Masár, Zl. Moravce Miroslav Kozlík, Golianovo, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Bohuš Bočák, H. Kráľová, Jozef Holečka, Hosťovce, Július Oláh, Matúškovo, Jožko Černý, Rumanová, Andrej Repta, Jozef Ďurický, Branč, František Bálint, Ivanka, Karol Blažovič, Lužianky, Kornel Gál, Žirany, Peter Náhlik, N. Sady

53 - Stanislav Gábor, Dionýz Pecháček, Vladimír Kompas, Michal Kucharovič, Peter Solčiansky, Nitra, Michal Hitka, Martin n/Ž., Mária Marušincová, V. Cetín, Martin Jančovič, Hrušovany, Dušan Štrbavý, Rišňovce, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Csaba Sándor, Kolíňany, Erik Šimák, D. Krškany, Gabriel Lešš, H. Kráľová

52 – Jozef Drobec, Marianna Letková, Marian Barta, Pavel Čvirik, Nitra, Pavol Uher, Šaľa,

Štefan Molnár, Preseľany, František Kunkel, Martin n/Ž., Emil Dubec, Žikava, Jozef Martiška, Dražovce, Ján Kevely, Klasov, Andrea Vörösová, Rumanová, Martin Lacika, Zbehy

51 – Ľuboš Baranec, Nitra, Július Horváth, Stanislav Skačan, Šaľa, Vojtech Mesároš, Lehota, Peter Košťál, Alekšince, Alexander Repta, Branč, Marta Záhorská, Rišňovce, Milan Roman, Čab, Štefan Šlosár, Golianovo, Juraj Piovarči, Lužianky

50 – Monika Skalická, Miriama Ďurinová, Pavel Matuščín, Nitra, Jozef Sperka, Zl. Moravce,

Henrich Richter, Jelenec, František Valent, T. Mlyňany, Jozef Balla, V. Lapáš, Július Szarka, Topoľnica, Miloš Remenár, Sereď, Marián Blaho, Čeľadice, František Chudý, Rišňovce, Ján Slíž, Beladice, Katarína Vlčeková, Čakajovce

49 – Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Dalibor Bradáč, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Roman Harčár, Šaľa, Daniel Tasáry, Ladislav Pindeš, Nitra, Monika Nemešová, Lehota

48 - Jozef Šidó, Veľká Mača, Milan Petráš, Ivanko Magdolen, Nitra, Jozef Kučera, Šaľa, Ján Kozla, Žirany, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Ján Bíro, Čakajovce, Martin Kratochvíl, Žitavce

47 - Július Bradáč, Andrej Vereš, Golianovo, Peter Benca, Nitra, Jozef Sklenár, Šaľa, František Novák, Tešedíkovo, František Prešinský, Vráble

46 - Štefan Varga, Topoľnica, Peter Cyprián, Nitra, Peter Lipovský, Báb, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Patrícia Šranková, V. Lapáš, Anna Ráczová, Modrany

45 - Ivan Bradáč, Golianovo, Lukáš Šabík, Miriama Kapustová, Michal Garay, Jozef Árendáš, Nitra, Roman Vrábel, Ivanka, Pavel Períček, Rišňovce, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Marián Ábel, Lužianky, Roland Babulic, Lukáčovce, Peter Palka, Cabaj-Čápor

44 - Stanislav Majerčík, Golianovo, Natália Blahová, Čeľadice, Jakub Bernát, Nitra

43 - Vladimír Chlpík, Golianovo, Marián Straňák, H. Kráľová, Marián Bachrony, Žitavany, Pavel Hrnčár, Nitra, Peter Andódi, Dlhá n/V., Sandra Gálová, Žirany

42 - Janka Danková, Neverice

41 - Peter Civáň, Golianovo, Štefan Finta, Jarok

40 - Richard Konopásek, Rumanová, Ľubica Homolová, Nitra

39 - Róbert Novák, Tešedíkovo, Peter Struk, Zl. Moravce, Peter Vrabec, Čakajovce

38 - Štefan Birmon, Solčany, Marek Behúl, T. Mlyňany, Miriam Šimáková, D. Krškany

37 - Jozef Chovanec, Šurianky, Milan Piovarči ml., Janíkovce, Ľudovít Kováč, Nitra

36 - Jaroslav Skačan, Žihárec

35 - Irena Petková, Martin n/Ž., Jozef Kóša, Nitra, Ladislav Szöke, Vráble

34 - Pavel Babiak, Žitavany, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Štefan Mrllák, Šaľa, Ivana Danišová, D. Krškany, Dušan Bogár, Vlčany, Pavol Šrank, V. Lapáš

33 - Ivan Bileny, Rišňovce

32 - Vladimír Kertész, Svätoplukovo

31 - Andrej Žemberi, Hosťovce

30 - Tibor Panyik, Matúškovo

29 - Ladislav Molnár, Šaľa, Petra Mikulášiková, Mojmírovce, František Libay, D. Krškany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Jozef Kornutij, V. Zálužie

28 - Kristián Varga, Tešedíkovo

27 - Jozef Gajdacs, Michal n/O., Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Jozef Zima ml., Vráble, Michal Borovský, H. Saliby, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Ľuboš Plevka, Šaľa

26 - Ivan Berec „Putin“, Nitra

25 - Jakub Lacena, Ludanice, Edita Libayová, D. Krškany, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce

24 - František Sabo, Vinodol, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Vladimír Zabák, Nitra, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

23 - Ľuboš Rusnák, Lehota, Ladislav Nagy, Vráble

22 - František Bojda, Nitra

21 - Michal Kaplán, Č. Hrádok

20 - Marek Zeleňák, Branč, Lukáš Macháč, Nitra, František Meliška, Sľažany

19 - Martina Baková, Vráble, Ján Kollár, Zbehy, Daniel Jamrich, Kolíňany, Kristína Viskupová, Rumanová

18 - Anton Majdiak, Močenok, Roman Kováč, H. Lefantovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok

17 - Tomáš Minarovič, Močenok, Karol Hlavatý, Šaľa

16 - Martin Rábek, Močenok, Ladislav Varga, Topoľnica

15 - Jeremiáš Vnuk, Vráble, Štefan Káčer, Martin n/Ž.

14 - Peter Odráška, H. Kráľová, Marek Štefanko, Milan Furka, Nitra, Martin Barta, Ivanka

13 - Patrik Odráška, Čeľadice

12 - Pavol Patkolo, Lúćnica, Richard Karabinoš, Nitra

11 - Marián Móri, Viktor Csizmadia, Šaľa, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Jozef Kubáň, Alekšince

10 - Jozef Filo, Mojmírovce, Jozef Kováč, Nitra

9 - Ľudovít Mravík, Žitavany, Eva Gombášová, Močenok, Ľudovít Desat, Podhorany, Tomáš Michna, Čab

8 - Andrejka Božiková, Hosťovce, Július Michalička ml., Nitra, Patrik Infner, Rišňovce

7 - Viliam Moravčík, Galanta, Martin Tesár, D. Krškany

6 - Marek Martinec, T. Mlyňany, Marek Fábry, Šurianky, Milan Lukáč, Ludanice, Ján Civáň, Golianovo, Lenka Reptová, Branč, Juraj Čanecký, Lehota

5 - Patrik Andrášik, Boris Grežo, Nitra, Filip Dobiáš, Čeľadice, Róbert Lešš jr., Bohuš Vyskoč, Močenok, Anton Škarbala, Rišňovce

4 - Kamil Oravec, T. Mlyňany, Patrik Studený, Miroslav Zverka, Margita Letková, Miroslav Raček, Nitra, Róbert Šimák, D. Krškany, Juraj Sádovský, Žitavce, Juraj Hamar, Klasov,

Dušan Gašparík, Machulince, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Benedikt Myjavec, Sľažany, Anton Ďuriš, Vráble, Dominika Korecová, Rišňovce

3 - Jozef Homola, Hosťovce, Filip Kučera, Slavo Kališ, Šaľa, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Filip Deák, Ján Meliška st., Sľažany, Martin Kišš, M. Lapáš, Elena Bakytová, Jarok, Ivan Eliáš, Nitra, Jozef Kocian, Martin n/Ž., Jozef Bradáč, Golianovo

2 - Milan Vörös, Karol Ryba, Nitra, Radoslav Henček ml., Branč, Zoltán Farkas, Semerovo

1 - Ernest Lenický, H. Kráľová, Vladimír Tasáry, Ivanka, Tibor Karabinoš, Golianovo

V 14. kole tipovačky bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. To dokázali títo dvaja tipéri Z Nitry: Jarmila Saidová a Jozef Nemeš st. Keďže tipovačka má len 14 kôl a do redakcie sme dostali tradične až pätnásť kartónov piva, tak celé kartóny piva Corgoň od spoločnosti Heineken vyhrávajú obaja tipéri.

V tipovacej súťaži bolo zapojených 653 čitateľov.

Čo rozhodlo o poradí na 2.-3. mieste:

Ľubomír Straňák ... 5663577 6645564 - dvakrát získal 7 b
Peter Hipp .. 5466465 6667464 - len raz získal 7 b

Poradie je zatiaľ neoficiálne. Do soboty prijímame prípadné protesty, resp. chýbajúce body (kontakt: Sukerman19@gmail.com)

Oficiálne poradie zverejníme v pondelok v novinách aj s cenami, ktoré vyhrajú prví traja súťažiaci.

Zdravíme tipérov.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  2. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  3. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  4. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
  5. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  6. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
  7. Táto pomôcka zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  8. Na VŠEMvs získaš kvalitné štúdium v moderných priestoroch
  9. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  10. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  1. Nová služba v Pezinku – bezplatný zber elektroodpadu
  2. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  3. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  5. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  6. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  7. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť
  8. Budúcnosť M&A v Európe
  9. Zdravá pečeň zlepšuje metabolizmus aj celkové zdravie
  10. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 25 263
  2. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 19 251
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 12 456
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 10 965
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 762
  6. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 581
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 330
  8. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 8 150
  9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 8 105
  10. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 7 988
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Polícia pátra po mužovi z Topoľčianok, rodine sa neozval od júna

Podľa informácií sa prechodne zdržiava v Bratislave.

Polícia v Nitre žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po 53-ročnom Tiborovi Chudom z Topoľčianok.

Nové divadlo uvedie premiéru hry Rozprávky po telefóne

Inscenácia vznikla na motívy jednej z najúspešnejších kníh slávneho talianskeho rozprávkara.

Nové divadlo uvedie premiéru hry Rozprávky po telefóne.

Z auta ukradol ruksak s peňaženkou. Polícii tvrdil, že peniaze dal chudobným

24-ročného mladíka len nedávno pustili z výkonu trestu.

V Šali prikrmujú mačky, vplýva to aj na výskyt hlodavcov

Potravu možno nájsť pri vchodoch do panelákov či smetných nádobách.

Misky s krmivom na Ulici L. Novomestského v Šali.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pri inštalácii vianočnej výzdoby v Mlynoch prišiel mladý muž o nohu

Pracovník spadol z výšky približne 20 metrov. Utrpel množstvo zranení.

FOTO: Po obrovských tolstolobikoch prišli na rad skutoční králi priehrady Ružiná

Vo vodnom diele Ružiná prebieha už štvrtý deň záchranný odlov rýb.

Tragická nehoda na R1: Vodiča († 52) vymrštilo z auta

Nehoda sa stala na diaľničnom úseku medzi Zvolenom a Žiarom.

Demänovská dolina už nevládze, na petíciu nie je neskoro

Nestíha elektrika, už ani zdroje pitnej vody.

Už ste čítali?