Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

73 - Martina Hanusová, Nitra, 62 - Helena Vargová, Nitra, Michal Kaplán, Č. Hrádok, 61 - Marián Varga, Nitra, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Jozef Karlubík, Šaľa, Vlado Matušica, Hájske

Správne tipy 11. kola
Báč - FC Nitra 0:3 2
Dun. Streda - Lapáš 1:1 X
Zbehy - Jurová 2:5 2
H. Potôň - H. Kráľová 0:0 X
T. Mlyňany - Čeľadice 1:2 2
Topoľčianky - Cabaj-Čápor 1:0 1
Branč - Chrenová 0:2 2
Dyčka - D. Krškany 1:0 1
Tek. Nemce - Hosťovce 5:3 1
Váhovce - Matúškovo 0:0 X

Poradie po 11. kole
73 - Martina Hanusová, Nitra
62 - Helena Vargová, Nitra, Michal Kaplán, Č. Hrádok
61 - Marián Varga, Nitra, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Jozef Karlubík, Šaľa, Vlado Matušica, Hájske
60 - Ján Sikoriak, T. Nemce, Margita Kališová, Šaľa, František Imre, Nitra
59 - Mária Sýkorová, Monika Vargová, Nitra, Jozef Baláž, Martin Rác, Šaľa, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Štefan Deák, Sľažany, Ivan Kupec, Čakajovce, Jozef Gál, Žirany, Filip Dobiaš, Čeľadice
58 - Peter Varga, Nitra, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Martin Račko, D. Krškany, Roman Margetin, Rišňovce, Michal Čery, Jelenec
57 - Peter Balkó, Ľudmila Šimalová, Boris Grežo, Katarína Karcolová, Iveta Dubeňová, Nitra, Tomáš Bleho, Peter Bleho, Šaľa, Marián Mateička, Behynce, Ladislav Szórád ml., Žirany, František Margetin, Rišňovce, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Mária Ružičková, Ladislav Lörincz, Branč, Marián Tóth, H. Kráľová, Marián Varga, V. Dolina
56 - Martin Tesár, Michal Bíro, Ľubomír Ballay, Ľuboš Sýkora, Nitra, Erika Ölvecká, Čab, Viliam Félis, Vráble, Milan Greguš, Zbehy, Štefan Páleník, Prílepy, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ladislav Nagy, Július Czako, Jelenec, Margita Pánisová, D. Krškany, Jaroslav Baťo, Obyce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Peter Borčin, Žikava, Marián Čapo, Sľažany, Andrej Vörös, Šaľa, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Peter Lukáč, Lehota, Ján Slíž, Beladice, Norbert Együd, Pohranice
55 - Marek Kuchtiak, Zuzana Franeková, Marek Kováč, Ľudovít Bajan, Zdenko Kamenický, Jaroslav Ollík, Milan Borovský, Nitra, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Peter Hipp, Šaľa, Viktor Karásek, Hájske, Henrich Richter, Jelenec, Peter Odráška, H. Kráľová, Peter Náhlik, N. Sady, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Zoltán Kozics, N. Život, Jozef Andel, Vráble, Natália Švihoríková, Báb, Marta Bališová, Čeľadice
54 - Alena Lacinová, František Jasan, Marcela Behúlová, Petra Škoblová, Ľudovít Billik, Dodo Havetta, Štefan Gibala, Jozef Svitač, Anton Černý, Nitra, Patrik Póčik, Oto Benc, Branč, Ľubomír Mikula, Lehota, Štefan Račko, D. Krškany, Alžbeta Dobiášová, Žirany, Ľubor Kajaba, Vladimír Gregor, Vladimír Tasáry, Ivanka, Štefan Ivanič, Čeľadice, Štefan Hudec ml., Lužianky, Ján Petráš, Kornélia Šoková, Šaľa, Juraj Hudec, Sľažany, Emerencia Horváthová, Komjatice, Michal Bene, D. Obdokovce, Martin Ščípa, Šintava, Pavel Zsigmond, N. Život, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Norbert Szombath, N. Hrnčiarovce, Zoran Kišš, Podhorany, Emília Poláková, V. Ripňany, Gabriel Chrenko, V. Dolina
53 - Ľudovít Konečný, Štefan Matesko, Marián Grman, František Trnka, Ľuboš Štefánik, Milan Benko, Miloš Sýkora, František Bojda, Igor Drotár, Nitra, Ján Kozla, Miloš Gál st., Žirany, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ľuboš Gajdoš, Alekšince, Štefan Kováč, Marek Andel, Vráble, Margita Horňáková, Miroslav Zverka, Rišňovce, Jozef Karásek, Hájske, Stanislav Pacher, Sľažany, Jozef Repa, Prílepy, Július Galo, D. Krškany, Filip Bakyta, Jarok, Zsolt Bánczi, V. Mača, Alojz Vician, Beladice, Milan Mišák, Monika Štefanovičová, V. Dolina, Jozef Labuda, Solčany, Martin Kolha, Lužianky, Vladimír Miklošík, Sereď, Karolínka Drozdáková, D. Obdokovce, Andrej Fábry, Čab, Milan Minarovič, Behynce, Ivan Duchoň, Lehota, Anton Zaťko, Ivanka
52 - Ivan Labuda, Ján Doboš, Dalibor Lisý, Ladislav Csuthy, Július Petrík, Edo Tomek, Zoran Heiser, Richard Magušín, Pavol Balkó, Štefan Pénzeš, Miloš Konopásek, Viera Pavelková, Peter Solčianský, Jozef Lenghart, Pavol Hačko, Michal Vígh, Ľuboš Kolár, Jaroslav Balla, Eduard Szabó, Daniel Tasáry, Peter Kováč, Ladislav Pintér, Nitra, Miloš Ďurický, Daniel Lörincz, Branč, Juraj Csirik, Milan Valek, Šaľa, Imrich Bujalko, H. Ohaj, Ladislav Dávid, V.-Opatovce, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Štefan Mravík, Žitavany, Marián Zlatňanský, Jozef Virág, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Marián Bitara, T. Mlyňany, Eva Tóthová, Vráble, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Kristína Miklová, Šurianky, Miroslav Ružička, Zbehy, Valent Vaňo, Žirany, Jozef Kuzmický ml., Marek Olejka, Ivanka, Csaba Sándor, Kolíňany, Andrej Mareček, Čab, Stanislav Nemček, Janíkovce, Peter Zubčák, Hruboňovo
51 - Jozef Ťapušík, Ján Barát, Filip Škobla, Marta Pacherová, Dušan Letko, Ľubomír Kincel, Vladimír Kompas, Ivan Dominka, Pavel König, Ján Janíček, Nitra, Tibor Odráška, Ľubor Goldbecher, Jaroslav Kartík, Ján Učeň, Šaľa, Gašpar Gál, Alexandra Gálová, Žirany, Miroslav Havetta ml., Lovce, Martin Gyulai, Selice, Miloš Zaťko, Velčice, Peter Černák, Lúčnica, Katka Szökeová, V. Cetín, Božena Richterová, Bratislava, Ladislav Vranka, Čab, Peter Bodi, Miroslav Fúska, Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Juraj Minár, Zl. Moravce, Jozef Szabo, Galanta, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Ján Hotový, N. Sady, Miro Senneš, Močenok, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Pavol Kozma, D. Krškany, František Krčmár, Nevidzany, Martin Sádovský, Žitavce, Marián Svorad, Hrušovany, Jozef Brieška, T. Nemce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Peter Kluka, V. Lapáš, Marian Piterka, Cabaj-Čápor
50 - Ľubomír Pintér, Marián Krištofičin, Mário Šándor, Tomáš Stoklas, Marián Mičík, Iveta Rosinská, Jozef Minárik, Iveta Molnárová, Štefan Polák, Marek Mikulášik, Peter Bezák, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany, Juraj Meliška, Veronika Deáková, Sľažany, František Molnár, Galanta, Tibor Mikle, Vlčany, Jozef Hoppan, Jozef Molnár, Vráble, Jozef Huňady, Lúčnica, Simona Szolnokiová, Dyčka, Rudolf Lauko, Peter Baják, Zbehy, Jozef Szabo, Šaľa, Jozef Štefák, Rišňovce, Imrich Gregor, František Andraško, Jelenec, Marcel Pánis, D. Krškany, Lýdia Schottertová, Topoľčany, František Kunkel, Zl. Moravce, Dušan Béder, Jaroslav Gugh, V. Lapáš, Emília Molnárová, P. Kesov, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Milan Hritz, Lucia Holečková, Beladice, Roman Fuska, Čab, Ľudovít Desat, Podhorany, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Iveta Boszorádová, Celestín Berecz, Branč, Mária Bennárová, Hájske, Kamil Dežo, Hostie, Zuzana Kováčiková, V. Zálužie
49 - Juraj Demény, Juraj Varga, Vlasta Spišáková, Vladimír Papp, Miroslav Mada, Andrej Klenko, Ľubomír Kiesel, Vlado Lyžičiar, Vladimír Ballai, Karol Ryba, Dana Horváthová, Silvia Baňárová, Anton Lieskovský, Ľubica Tasáryová, Juraj Krčmár, Radoslav Ollík, Igor Kotora, Patrik Palka, Ivan Hrachovický, Nitra, Marian Nemeš, N. Hrnčiarovce, Matej Rafai, H. Saliby, Rastislav Borčin, Hostie, Jozef Halák, Ľuboš Galo, Janíkovce, Ivan Chlebák, Štitáre, Vincent Komačka, Topoľčany, Štefan Račko, Jozef Olejka, Terézia Tasáryová, Petra Račková, Ivanka, Eva Čepčeková, Žitavany, Anna Pacherová, Sľažany, Jozef Danada, Branislav Pospiš, Šaľa, Jozef Benček, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Attila Szolnoki, Dyčka, Ivan Mrázik, Čeľadice, Anton Berecz, Andrea Bereczová, Branč, Eva Tóthová, Močenok, Štefan Straňák, H. Kráľová, Július Vankó, Tešedíkovo, Vladimír Subi, Peter Mihálik, Mojmírovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ján Kóssi, Čifáre, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Mária Mesárošová, Lehota, Ladislav Babóti, Vlčany, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Peter Debnár, Dušan Billa, Juraj Mikuš, Zbehy, Jana Romanová, Čab, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Emil Dubec, Žikava, Zoltán Száraz, V. Cetín
48 - Richard Lidik, Vladimír Líška, Ingrida Laciková, Jaroslava Depešová, Lukáš Barát, Michal Korytko, František Tomek, Marián Ištokovics, Ivana Mateičková, Juraj Náhlovský, Juraj Nagy, Jozef Nemeš st., Tomáš Krajčovič, Ernest Szombath, Nitra, Mikuláš Pintér, Branč, Oľga Račková, D. Krškany, Daniela Záhonová, Golianovo, Stanislav Drapák, Lúčnica, Slavo Kališ, Ladislav Mikle, Šaľa, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Dominika Štefeková, Čeľadice, Mário Mesároš, Lehota, Július Braun, Jozef Šimko, Močenok, Jozef Alchus, M. Zálužie, Jozef Borbély st., V. Cetín, Ivanko Vanko, Zbehy, Ivan Tabaček, T. Nemce, Andrej Maťo, Peter Hollý, Jarok, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Miloš Remenár, Sereď, Ladislav Páleník, Topoľčany, Alexander Kusý, Trnovec, Teodor Nyársik, N. Život, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ivan Tóth, Čakajovce, Pavla Ladungová, Ivanka, Ivan Ševčík, Kynek, Janka Gálová, Žirany, Pavol Štefek, V. Dolina, Juraj Segíň, Choča
47 - Miroslav Fábry, Ľuboš Kanás st., Martin Lörincz, Katarína Magušínová, Jozef Nosian, Ladislav Nosian, Františka Ballaiová, Vlastimil Ábela, František Hrnčiar ml., Ivan Minárik, Tomáš Jaroš, Ľudovít Laca ml., Bohumil Vincúr, Ján Kmeťo, Nitra, Adriana Babišová, Podhorany, Martin Faragó, Matúškovo, Zorka Velčická, Cabaj-Čápor, Slavomír Sysel, Močenok, Tibor Karácsony, Váhovce, Monika Halvelandová, D. Trhovište, Ladislav Kéry, Volkovce, Ján Hegyi, Jelka, Ivan Ďurický, Karol Morvai, Karol Ďurický, Tibor Boszorád, Branč, Jozef Kuzmický st., Stanislav Nosian, Ivanka, Imrich Maťo, Miroslav Šlosár, Golianovo, Vladimír Lauko, Zbehy, Martin Imrišek, D. Krškany, Jozef Valkovič, M. Vozokany, František Kausek, Klasov, Štefan Fabian, Peter Palka, Šaľa, Ján Hašana, Bojná, Anton Molnár, P. Kesov, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Michal Rác, Mojmírovce, Juraj Bárek, Žirany, Koloman Mihálka, Č. Kľačany, Bohumír Luzar, Janíkovce
46 - Juraj Tuchyňa, Mária Krátka, Marek Korytko, Lukáš Lyžičiar, Eva Golasová, Ľubomír Búchala, Igor Galovič, Klaudia Levčíková, Viliam Strapko, Karol Košťál, Lukáč Tomiš, Ladislav Čekey, Vladimír Zabák, Michal Lauko, Nitra, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Horňák, Jozef Záhorský, Marta Záhorská, Rišňovce, Štefan Mrllák, Šaľa, Jozef Kováč, Čifáre, Ernest Lenický, H. Kráľová, Jozef Štefek, Čeľadice, Štefan Hudec, Matúš Vrábel, Lužianky, Marta Jacsová, Žihárec, Viliam Šimonek, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Danko Uharček, Peter Šimko, Martina Dicsérová, Močenok, Margita Pavelková, Golianovo, Natália Kozmová, D. Krškany, Ivan Molnár, Matúškovo, Erika Chrenová, Eliška Šupová, Michaela Beňová, Zl. Moravce, Jozef Török, Pata, Eugen Takács, Vlčany, Norbert Zsigmond, N. Život, Peter Molnár, Neded, Emanuel Maňúch, Žirany, Filip Šmátrala, Sereď, Vladimír Kertész ml., Svätoplukovo, Matej Fábry, V. Cetín, Jaromír Slíž, Beladice, Mariana Barátová, Dražovce, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Juraj Hertel, V. Ripňany, Marián Kováč, Levice, Ján Vaško, Ivanka, Timea Ivančíková, Koniarovce, Peter Vidovič, Vinohrady n/V., Jozef Barát, Topoľčany, Jozef Pilka, V. Lapáš
45 - Julián Škobla, Katarína Hanakovičová, Ľudovít Breča, František Filo, Jozef Prešinský, Martin Búchala, Vladimír Kuchta, Ján Ehrenhold, Július Kolník, Miroslav Belis, Nitra, Miroslav Lešš, Močenok, Jozef Dobiáš, František Szórád, Žirany, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ľubomír Martišovič, Štefan Rusznyák, Jozef Benko, D. Krškany, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Anna Čerenková, Topoľčianky, Bohuš Baják, Lužianky, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Marián Železník, Trnovec, Marek Kalúz, V. Zálužie, Ján Nagy, Zl. Klasy, Miroslav Szlamka, Váhovce, Jozef Sklenár, Šaľa, Mária Maďarová ml., Jozef Bogyó, Vráble, Milan Šlosár, Čab, František Chrenko, V. Dolina, Jozef Lörincz, Branč, Erik Evetke, Dyčka, Zlatica Machová, V.-Opatovce
44 - Michal Garay, Jozef Hudec st., Stanislav Billik, Vladimír Nemšovský, Jozef Viskup, Valéria Viskupová, Dušan Tirol, Renáta Christovová, Jozef Kóša, Juraj Šipoš, Jozef Moder, Nitra, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Vladimír Toman, Čifáre, Peter Majerčík, P. Kesov, Milan Kohút, Močenok, Marián Nagy, D. Krškany, Juraj Minárik, Obyce, Ladislav Kiss, N. Život, Marián Barantal, Sereď, Július Horný, Č. Kľačany, Zuzana Matušicová, Pata, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, René Scheer, Kolíňany, Ľudovít Čaniga, Dražovce, Tibor Mócik, Topoľčany
43 - Peter Levčík, František Benc, Mário Depeš, Katarína Spišáková, Oľga Tomeková, Andrea Hrnčárová, Jozef Pacher, František Hrnčiar st., Matúš Mada, Safia Kozlová, Miroslav Hamar, Pavol Ďurina, Nitra, Štefan Horný, Rumanová, Martin Bennár, Hájske, Ľuboš Brath, Hosťová, Dušan Rusznyák, Vladimír Fúska, D. Krškany, Daniel Varga, Pata, Jozef Hipp, Močenok, Ján Školník, Zl. Moravce, Andrea Pekarová, Merašice, Peter Lehocký, Marek Sklenár, Šaľa, Igor Kováč, Čeľadice, Blažej Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Martin Jurík, Čakajovce, Ladislav Vašek, Branč, Miroslav Beňo, Vráble, Radoslav Šmitala, Čab, Emil Šatan, Vozokany
42 - Dušan Tuchyňa, Zdenko Senneš, Richard Srňánek, Ľudovít Kováč, Ľubomír Maczvalda, Pavol Fronc, Lenka Königová, Ivan Buchala, Milan Kokina, Štefan Zabák, Nitra, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Soňa Valentová, Machulince, Emil Minár, Martin n/Ž., Stanislav Packa, Štefan Bako, Močenok, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Peter Ondriaš, Žitavany, Štefan Peťovský, Lužianky, Dominik Lenghard, Čakajovce, Mária Bereczová, Lenka Reptová, Andrej Repta, Branč, Lukáš Ševčík, Kynek, Dominik Pšenka, N. Ves, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Jozefína Karáseková, Hájske
41 - Martin Cvrkal, Jozef Senneš, Monika Rekošová, Milan Gajdošík, Vladimír Kráľovič, Eva Pénzešová, Jozef Gutai ml., Ľudovít Laca, Jozef Paulík, Nitra, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Andrej Očenáš, Miroslav Machálik, Igor Barák, Karol Mészáros, Šaľa, Ján Jacsa, Žihárec, Marek Bodi, Biskupová, Gabriel Fazekaš, Neded, Alexander Pelikán, Dun. Streda, Attila Ivány, Vlčany, Emília Malá, Vráble, Svetlana Mladá, T. Mlyňany, Mário Pánis, D. Krškany, Gabriel Danko, Žitavany, Tibor Berec, V. Lapáš, Juraj Chrenko, V. Dolina
40 - Ľuboš Baranec, Milan Gráf, Filip Greguš, Štefan Ivančík, Katarína Meňhertová, Nitra, Zoltán Németh, N. Život, Radoslav Straňák, Močenok, Oľga Pintérová, D. Krškany, Michal Málnási, Šaľa, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Andrea Zaujecová, Jarok, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Marián Bachrony, Žitavany, Ladislav Nagy, Vráble, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Milan Molnár, P. Kesov, Renáta Fábryová, N. Sady, Peter Vašek, Ivanka, Mária Bajáková, Lužianky, Tomáš Karácsony, Váhovce
39 - Jaroslav Andrášik, Anna Farkašová, Jaroslav Srňánek, Nitra, Jozef Kučera, Šaľa, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Ján Ballek, Hlohovec, Mirko Benček, Zl. Moravce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ladislav Morvai, Neded, Juraj Sojka, Ladislav Szöke, Vráble, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Štefan Guzmický, Ivanka, Miroslav Močol, Alekšince, Tomáš Šelmeci, Lužianky, Peter Kluka najml., Čechynce, Karol Jaroš st., H. Kráľová
38 - Miroslav Šimala, Pavel Tomek, Patrik Drgoň, František Grom, Nitra, Eva Gombášová, Močenok, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Ižof, Šaľa, Rudolf Sýkora, H. Kráľová, Dodo Augustín, Topoľčianky, Juraj Barantal, V. Zálužie, Jana Malá, Č. Kľačany, Jana Gálová, Žirany, Mária Vlacušková, V. Dolina
37 - Michal Čerešňa, D. Krškany, Pavel Babiak, Žitavany, Róbert Lukács, V. Úľany, Miloslava Mažecová, Ivan Marci, Nitra, Pavel Mihálik, Šaľa, Stano Čapkovič, N. Sady, František Mášik, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Peter König, Ivanka, Štefan Kúsek, Hostie, Pavol Vojtek, Vráble
36 - Oskár Tóth, Selice, Róbert Koprda, Čeľadice, Ján Hnilica, Lužianky, Juraj Šedovič, Lehota, Ján Frenczel, Jakub Takáč, Nitra, Miriama Zborovanová, Golianovo, Ján Nyesó, Tešedíkovo
35 - Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Ľubica Hlavatá, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Marek Ballek, Hlohovec, Štefan Srnka, Róbert Ďurech, Nitra, Katarína Malá, Vráble, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Andrea Ivančíková, V. Lapáš, Michal Križan, Rišňovce, Jozef Čentéš, Čakajovce
34 - Peter Kolečáni, Miro Skovaj, Cabaj-Čápor, Marián Herceg, Pata, Peter Popelka, Jarok, Michal Frťala, Nitra, Roman Uher, Šaľa, Jaroslav Desat, Juraj Lisy, Podhorany, Jozef Watter, Rišňovce, Alexander Repta, Branč, Marek Kováč, Čifáre
33 - Lukáš Valent, Hosťovce, Peter Tolok, Volkovce, Rudolf Krajinčák, Báb, Jakub Vojtek, Vráble, Magdaléna Plevková, Čechynce, Boris Kašuba, Vladimír Horník, Nitra, Róbert Berec, V. Lapáš, Miroslav Blažovič, Lužianky, Arpád Varga, Trstice
32 - Rudolf Čápek, Darina Orbanová, Tatiana Rakovská, Peter Janoušek, Nitra, Tibor Lenčéš, Hájske, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Dominik Studený, Zl. Moravce, Emil Barabáš, Zbehy, Lukáš Hlavatý, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Igor Časár, H. Obdokovce, Peter Obložinský, Ivanka, Mário Macháč, Rišňovce, Róbert Bene, D. Obdokovce
31 - Rado Cigáň, N. Ves, Martin Valnoha, Nitra, Jozef Malý ml., Vráble, Imrich Drozdák, Babindol
30 - Peter Michalička, Miroslav Desat, Michal Cucík, Henrich Kováč, Nitra, Jozef Kminiak, Čeľadice, Gabriel Borza, Šaľa, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Marek Franko, Pata, Marek Struhár, Vráble
29 - Zuzana Štrbová, Zl. Moravce, Juraj Zábušek, V. Dolina, Henrich Benedek, Vráble, Jozef Novota, Sľažany
28 - Gabriela Hippová, Močenok, Jozef Baláž ml., Šaľa, Andrej Civáň, Dražovce, Jana Mráziková, Čeľadice, Igor Tábi ml., N. Hrnčiarovce, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Eva Slováková, Kamanová, Mária Sásiková, Ľuboš Kanás, Nitra, Peter Jančár, Palárikovo
27 - Miroslav Oslanec, Vráble, Vlado Sásik, Marcela Hallová, Nitra, Štefan Novák, Šaľa, Ľuboš Gajdica, Topoľčany, Marek Ternény, V. Zálužie, Róbert Slamka, Báb, Lukáš Mesároš, Lehota
26 - Ivan Eliaš, Vladimír Kolienek, Martin Garay, Nitra, Pavel Gálik ml., Lovce, František Szolík, Stanislav Tóth, Šaľa, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce
25 - Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Dionýz Pecháček, Nitra, Peter Király, N. Život, Andrej Jančovič, Lipovník, Jozef Homola, Hosťovce, Vladimír Fuglík, Rišňovce
24 - Štefan Miko, D. Obdokovce, Matej Vričan, Šaľa, Erich Hačko, Vinodol
23 - Ladislav Lang, Vráble, Lukáš Jamrich, Svätoplukovo, Matej Rondoš, Peter Kardoš, Marek Benc, Nitra, Marián Cifra ml., N. Hrnčiarovce
22 - Pavel Períček, Ján Jambor, Rišňovce, Richard Vilímek, Nitra, Zoltán Köböl, V. Mača
21 - Ján Kojnok, Neded, František Vendlek, Ján Jedlička, Peter Podsedlý, Ľubo Pénzeš, Nitra, Juraj Volčko, Šaľa, Štefan Péteri, Vinodol, Miroslav Záhorský, Alekšince, Ladislav Fehér, Vlčany, Peter Pecho, Beladice, Peter Góra, Kamenica n/Hr.
20 - Peter Cintula, Nitra, Ján Núdzný, Mojmírovce, Peter Bajla, N. Ves, Patrik Šarközy, Vinodol, František Zaťko, Obyce
19 - Juraj Danko, N. Ves, Štefan Papp, Šaľa, Jaroslav Šupa, Topoľčany, Jozef Arpáš, V.-Opatovce, Alena Filová, Mojmírovce
18 - Eva Szijjártó, Attila Kürti, Vlčany, Ľuboš Burda, Ivan Čimo, Oľga Hádeková, Branislav Belan, Martin Dobiaš, Nitra, Michal Cintula, Miroslav Stoch, Cabaj-Čápor
17 - Peter Vrba ml., Janka Vargová, Ľuba Janegová, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Ján Padúch, Preseľany, Mária Kürtiová, Vlčany, Marek Eisele, Močenok
16 - Imrich Kollár, Topoľnica, Ľuboš Modzga, Vráble, Ján Ivančík, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Jiří Bárta, Čakajovce
15 - Kristián Marafkó, Č. Voda, Martin Marci, H. Lefantovce, Eugen Kráľ, Mariana Letková, Nitra, Ladislav Šípoš, Lukáš Zima, Vráble, Milan Ďurický, Branč, Ján Bédi, V. Zálužie, Tomáš Babicz, V. Kýr
14 - Peter Hosťovecký, Ivanka, Peter Pekar, Lehota, Daniel Matyó, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Eugen Szabó, Ladice, Marek Gál, Mojmírovce, Diana Szabóová, Marek Vrábel, Nitra, Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Földvári, Šaľa, Ondrej Civáň, Dražovce, Alžbeta Gálová, Žirany, Erika Šebová, Zl. Moravce
13 - Milan Bekéni, Kristián Lenčéš, Šaľa, Peter Levický, Vráble, Andrejka Božiková, Hosťovce, Stanislav Valkovič, T. Nemce, Jozef Pružinec, Marián Gabula, Eva Pappová, Nitra, Roman Tóth, D. Obdokovce, Tomáš Slovák, Matúš Slovák, Vlkas
12 - Nataša Mrlláková, Šaľa, Ján Pacher ml., Nitra, Ján Víg, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Viera Javorová, Sereď, Miloslav Dodok, Zl. Moravce, Janka Kerestešová, Ivanka, Ivan Vaňo, Žirany
11 - Augustín Grman, Alena Valnohová, Hana Bencová, Nitra, Miroslav Čmarada, Sereď, Jana Kerestešová, Ivanka, Miloš Macala, Gáň, Róbert Vaňo, Žirany, Ján Frajtík, Vráble
10 - Peter Prekop, Michal Földeši, Martin Šalman, Nitra, Zoltán Kollár, Šaľa, Anna Rumanovská, Sereď, Jozef Králik, T. Mlyňany, Oliver Mišák, Alekšince, Martin Mikušík, N. Hrnčiarovce, Simon Zábušek, V. Dolina, Eva Gregorová, Jelenec, Juraj Hrnčár, Nitra, Milan Bojda, Nitra
9 - Ladislav Gondera, Alekšince, Ján Baláži, Roman Hudec, Nitra, Nikodém Finta, N. Hrnčiarovce, Alena Segečová, Lužianky, Magdaléna Reptová, Branč, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany
8 - Juraj Fabo, M. Ripňany, Peter Pacher, Vladimír Svorad, Gitka Letková, Nitra, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Frederika Kupcová, V.-Opatovce, Monika Dobiašová, Čeľadice, František Szalai ml., Babindol, Ivana Fusková, Čab
7 - Katarína Magová, Henrik Rakovský, Štefan Tóth, Marián Tesák, Nitra, Pavel Sukup, T. Nemce, Ján Árgyusi, Neded, Igor Levický, Vieska n/Ž., Daniel Bíro, Zbehy
6 - Vladimír Romanovský, Adam Kukučka, Jana Farkašová, Ľubica Kajabová, Vlado "Body" Viola, Nitra, Jozef Stančík, Komjatice, Marián Hudec, Lužianky, Jana Piterková, Cabaj-Čápor, Petra Kozmová, D. Štitáre, Norbet Adamča, Sereď, Jozefa Molnárová, P. Kesov, Martina Ladungová, Ivanka, Peter Kóňa, Branč
5 - Juraj Horal, Ján Kuchtiak, Lukáš Balvan, Marek Slovák, Zuzana Hurtová, Ľuboš Mičík, Lukáš Bartakovič, Pavol Mošať, Andrej Cebo, Marián Muzika, Nitra, Rasťo Kazík, Zbehy, Peter Švec, Č. Kľačany, Branislav Mesároš, Lehota, Dušan Bobiš, Kráľová n/V., Ján Magušin, Hostie, Marek Rabjanský, N. Sady, Martin Arpáš, V.-Opatovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Peter Pindeš, Pohranice, Filip Kováč, Močenok, Peter Škarbala, Rišňovce, Róbert Jánošík, D. Krškany, Miro Staštiak, Sládkovičovo, Timea Vidmanová, Vlčany, Marián Chňapko, Hruboňovo, Mário Varga, Nitra
4 - Ladislav Juhás, N. Ves, Ivan Bednárik, Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Peter Koška, Miroslav Hájiček, Andrej Kudamik, Stanislav Murin, Pavol Krajčo, Nitra, Ladislav Kováč, Babindol, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Tomáš Sahulčík, Dana Sahulčíková, Ľudovítová, Terézia Šimková, Močenok, Marcel Štefanka, Zbehy, Tomáš Kľačo, Sereď, Karol Havran, Hr. Beňadik, Zoltán Uharček, V. Lapáš, Peter Gomboš, Šaľa, Nikolas Veres, Branč, Laura Páleníková, Prílepy, Eva Hrehová, Nitra, Helena Forgáčová, Cabaj-Čápor, Ivan Mikulek, Šaľa, Karol Lörincz, Branč, M. Ďurica, Babindol, Martin Lyžičiar, Nitra
3 - Jozef Kondrla, Jelšovce, Dušan Verai, Janíkovce, Jozef Zubčák, Čermany, Róbert Homola, Selice, Matej Brath, Štitáre, Juraj Vencel, Oľga Račková, Radoslav Goňo, Anton Rebra, Oľga Laciková, Adriana Klenková, Nitra, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Milan Strapko, Beladice, Michal Tomovič, V. Dolina, Martin Hraška, N. Sady, Zoltán Babóti, Vlčany, Anton Major, Branč, Eva Lörinczová, Branč, Marietta Miklová, Nitra, Michal Kobza, Nitra, Michal Uličný, Čaradice
2 - Anton Žáčik, Svätoplukovo, Štefan Popelka, Hájske, Martin Studený, Sľažany, Otto Bogyo, Peter Chren, Vráble, Milan Mrllák, Šaľa, Richard Šrank, V. Lapáš, Martin Andacký, Čab, Martina Škadrová, Vinodol, Adam Liptai, Vlčany, Peter Čurgaly, Janíkovce, Pavol Minár, Jana Kašubová, Teodor Horský, Nitra, Adam Pintér, D. Krškany, Denisa Gombášová, Močenok, Jarmila Janegová, Nitra
1 - Tobiáš Hromádka, Jozef Muran, Marian Ježík, Ľubomír Bernáth, Nitra
0 - Zuzana Gurinová, Nitra

Skryť Vypnúť reklamu

Ceny, o ktoré sa hrá
* 1. cena: farebný televízor od Autoškoly Slávik za 15 000 Sk
* 2. cena: týždňový pobyt pre štyri osoby v bungalove v areáli kúpaliska Vadaš Štúrovo so vstupom na kúpalisko v cene 12 712 Sk
* 3. cena - kancelárska technika od predajne HS - COMP na Mostnej 60 v Nitre v hodnote 5400 Sk
* 4. cena - nákup v športovej predajni PD Sport na Kupeckej 6 v Nitre v hodnote 4000 Sk
* 5. cena - športové potreby JAKO a pozornosť od Victory Trade Šaľa v hodnote 4000 Sk
* najlepšia žena v konečnom poradí: kozmetický balíček od Eda salónu - Edita Urbanová na Štefánikovej 15 (v pasáži) za 2000 Sk
* najlepší tipér každý týždeň: ručné umytie auta s vyčistením interiéru v hodnote 595 Sk v ručnej autoumyvárni Madax na Novozámockej 119 v Dolných Krškanoch

Moje postrehy z tipovačky
* V 11. kole bolo najlepším výsledkom 9 uhádnutých zápasov. Nad všetkými tipérmi tentoraz prečnieva Vladimír Lauko zo Zbehov, mimochodom miestny futbalový funkcionár a čerstvý mladoženáč. Takže svadba mu prospela. A hádajte, ktorý zápas mu ušiel. Veril svojim Zbehom!
* Vladimír Lauko vyhráva kompletné umytie a vyčistenie auta v ručnej autoumyvárni Madax. Víťaza prosíme, aby sa najskôr ohlásil v redakcii.
* Osem zápas neuhádol nikto, sedem duelov trafilo 17 tipérov, medzi nimi aj líderka!
* Ako sa darilo ostatným lídrom? H. Vargová uhádla 4 zápasy, J. Karlubík 3, M. Kaplán 5, M. Varga 4, V. Matušica 4, V. Matejov 5, J. Sikoriak 4, F. Imre 4.
* Tibor Lencsés z Hornej Kráľovej: „My vyhráme, ale ešte musia zakopnúť Topoľníky.“ Nevyšlo mu ani jedno.
* Miloš Remenár: „Keď Matúškovo neprehrá v Čiernej Vode, tak ani vo Váhovciach.“ A trafil remízu.
* Dnes uverejňujeme predposledný tiket. Len pripomíname, že súťaž sa skončí tiketom číslo 14.
* Štefan Deák: „Branč - Chrenová by bola čistá dvojka, ale podľa rozhodcu, ktorý tam píska, to bude jednotka.“ Aj majster tesár sa utne...
* Srandičky pokračujú. Už tradične tipuje niekto podpísaný ako Jano Lašák z Hornej Kráľovej, pridala sa však aj „Noryka“ Mojsejová s adresou Pereš-Bačala...
Dobrý nos praje všetkým tipérom

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vitajte v postapokalyptickom svete
  2. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  7. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  9. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  10. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 17 687
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 287
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 082
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 042
  5. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 11 781
  6. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 772
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 563
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 776
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 664
  10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 617
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Ponitrianska stovka: Keď dobehneš, nechceš uveriť, že tvoje telo toľko zvládlo

Na kopcovitej trase z Handlovej do Nitry dve stovky pretekárov hľadali svoje limity. Inak ako šialenci sa im povedať nedá.

Zľava Tomáš Borčin, Daniel Sitáš a Jaro Bytel.

Nitrania dnes išli na veľké nákupy aj na cintoríny

Načo budú otvorené obchody, keď môžeme ísť len do potravín a lekární? pýtajú sa ľudia aj Zväz obchodu.

Mestský cintorín v Nitre.

Na župnom zastupiteľstve bol pozitívny poslanec. Testovali len ľudí, vedľa ktorých sedel

Viacerí poslanci apelujú na samosprávy, aby sa v tejto situácii rokovalo online.

Podžupanka Eva Antošová.
Predlžujeme akciu o 24h

Ak nemôžete za novinami, noviny prídu k vám. Dnes to máte s 50% zľavou na celý rok

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na Liptove pribudol v piatok dosiaľ najvyšší počet infikovaných

Situácia sa začína zhoršovať už aj v okrese Ružomberok.

TMR zatvára strediská Jasná a Vysoké Tatry

V prípade priaznivého vývoja situácie na Slovensku by mohli znova otvoriť 6. novembra.

Do základných škôl testovanie nepustíme, avizuje nitrianska radnica

Už dnes je isté, že odberné miesta v Nitre nebudú kopírovať miestnosti z volebných okrskov.

Už ste čítali?