Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 13. kole

82 - Martina Hanusová, Nitra, 70 - Helena Vargová, Marián Varga, Nitra, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Vlado Matušica, Hájske

Správne tipy 13. kola
Rapid - FC Nitra 1:2 2
Lapáš - Slovan 1:1 X
Štúrovo - Vráble 1:0 1
ViOn B/Volk. - ČFK Nitra 1:5 2
Sládkovičovo - Baka 1:1 X
Sereď - Topoľníky 1:1 X
Klasov - Janíkovce 1:5 2
Kynek - Veľké Zálužie 2:2 X
Žirany - Golianovo 3:4 2
J. Kostoľany - Chyzerovce 4:1 1

Poradie po 13. kole
82 - Martina Hanusová, Nitra
70 - Helena Vargová, Marián Varga, Nitra, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Vlado Matušica, Hájske
69 - Margita Kališová, Jozef Karlubík, Šaľa, Monika Vargová, Nitra
68 - Viliam Matejov, Zl. Moravce, Mária Sýkorová, Nitra, Filip Dobiaš, Čeľadice
67 - Ján Sikoriak, T. Nemce, Jozef Baláž, Martin Rác, Šaľa, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Marián Mateička, Behynce, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Boris Grežo, Nitra, Jaroslav Baťo, Obyce, Mária Ružičková, Branč, Marián Varga, V. Dolina
66 - Michal Bíro, Ľubomír Ballay, Ľuboš Sýkora, Nitra, Tomáš Bleho, Šaľa, Martin Račko, D. Krškany, Ladislav Szórád ml., Žirany, Ivan Kupec, Čakajovce, Marián Tóth, H. Kráľová
65 - Peter Varga, Štefan Gibala, Zdenko Kamenický, František Imre, Nitra, Peter Odráška, H. Kráľová, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Štefan Deák, Sľažany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Vladimír Gregor, Ivanka, Miroslav Ružička, Zbehy, Michal Čery, Jelenec, Jozef Gál, Žirany, Ladislav Lörincz, Branč
64 - Peter Balkó, Martin Tesár, Zuzana Franeková, Marek Kováč, Ľudmila Šimalová, Iveta Dubeňová, Nitra, Margita Horňáková, Rišňovce, Peter Náhlik, N. Sady, Emerencia Horváthová, Komjatice, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Andrej Vörös, Šaľa, Karolínka Drozdáková, D. Obdokovce, Norbert Együd, Pohranice
63 - Henrich Richter, Jelenec, Miloš Sýkora, Igor Drotár, Nitra, Erika Ölvecká, Andrej Fábry, Čab, Viliam Félis, Vráble, Štefan Račko, Margita Pánisová, D. Krškany, Štefan Páleník, Prílepy, Roman Margetin, Rišňovce, Peter Borčin, Žikava, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Peter Lukáč, Lehota
62 - Ján Doboš, Marek Kuchtiak, Ladislav Csuthy, Marián Grman, Ľudovít Bajan, Milan Benko, František Bojda, Vladimír Kompas, Jaroslav Ollík, Michal Vígh, Nitra, Peter Bleho, Ján Petráš, Šaľa, Ľubomír Mikula, Lehota, Viktor Karásek, Hájske, Alžbeta Dobiášová, Alexandra Gálová, Žirany, Ľubor Kajaba, Ivanka, Filip Bakyta, Jarok, František Margetin, Rišňovce, Martin Ščípa, Šintava, Zoltán Kozics, N. Život, Jozef Virág, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Marián Čapo, Sľažany, Zoran Kišš, Podhorany, Marta Bališová, Čeľadice, Gabriel Chrenko, V. Dolina
61 - Ľudovít Konečný, Štefan Matesko, Dalibor Lisý, Alena Lacinová, Edo Tomek, František Trnka, Ľudovít Billik, Dodo Havetta, Katarína Karcolová, Ľuboš Kolár, Nitra, Ján Kozla, Miloš Gál st., Žirany, Tibor Odráška, Peter Hipp, Jozef Szabo, Šaľa, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, František Molnár, Galanta, Jozef Repa, Prílepy, Štefan Ivanič, Čeľadice, Juraj Hudec, Sľažany, Ladislav Nagy, Július Czako, Jelenec, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Miloš Remenár, Sereď, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Andel, Vráble, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Peter Kluka, V. Lapáš, Ján Slíž, Beladice, Emília Poláková, V. Ripňany, Vladimír Tasáry, Ivanka
60 - Július Petrík, Richard Magušín, Ladislav Nosian, Miloš Konopásek, Ľubomír Kincel, Milan Borovský, Nitra, Ľuboš Gajdoš, Alekšince, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Jozef Karásek, Hájske, Jozef Hoppan, Vráble, Miloš Ďurický, Branč, Štefan Hudec ml., Martin Kolha, Lužianky, Ladislav Mikle, Kornélia Šoková, Milan Valek, Šaľa, Imrich Bujalko, H. Ohaj, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Michal Bene, D. Obdokovce, Pavel Zsigmond, N. Život, Jozef Brieška, T. Nemce, Miroslav Fúska, Zbehy, Kristína Miklová, Šurianky, Csaba Sándor, Kolíňany, Milan Hritz, Beladice, Peter Mihálik, Mojmírovce
59 - Patrik Póčik, Anton Berecz, Oto Benc, Branč, Miroslav Havetta ml., Lovce, Marián Krištofičin, Marcela Behúlová, Zoran Heiser, Petra Škoblová, Ľuboš Štefánik, Pavol Balkó, Štefan Pénzeš, Marián Ištokovics, Anton Černý, Peter Solčianský, Jaroslav Balla, Ladislav Pintér, Nitra, Vincent Komačka, Topoľčany, Tibor Mikle, Ladislav Babóti, Vlčany, Božena Richterová, Bratislava, Jozef Huňady, Lúčnica, Stanislav Pacher, Sľažany, Jozef Molnár, Marek Andel, Vráble, Jozef Szabo, Galanta, Juraj Csirik, Šaľa, Ján Hotový, N. Sady, Miro Senneš, Močenok, František Krčmár, Nevidzany, Alojz Vician, Beladice, Mária Mesárošová, Lehota, Natália Švihoríková, Báb, Monika Štefanovičová, V. Dolina, Milan Minarovič, Behynce, Ľudovít Desat, Podhorany, Marian Piterka, Cabaj-Čápor, František Andraško, Jelenec, Marek Olejka, Anton Zaťko, Ivanka, Kamil Dežo, Hostie
58 - Vlasta Spišáková, Vladimír Papp, Martin Lörincz, Ján Barát, Vlado Lyžičiar, Marta Pacherová, Dana Horváthová, Jozef Lenghart, Pavol Hačko, Daniel Tasáry, Peter Bezák, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany, Štefan Kováč, Vráble, Jozef Borbély st., V. Cetín, Jozef Štefák, Rišňovce, Štefan Straňák, H. Kráľová, Július Galo, Natália Kozmová, D. Krškany, Štefan Mravík, Žitavany, Martin Sádovský, Žitavce, Jozef Sklenár, Šaľa, Dušan Béder, V. Lapáš, Karol Morvai, Celestín Berecz, Branč, Jozef Kuzmický ml., Ivanka, Ivan Tóth, Čakajovce, Jana Romanová, Čab
57 - Filip Škobla, Andrea Hrnčárová, Jozef Svitač, Dušan Letko, Ľubomír Búchala, Jozef Minárik, Anton Lieskovský, Štefan Polák, Marek Mikulášik, Ivan Dominka, Igor Kotora, Pavel König, Eduard Szabó, Peter Kováč, Ján Janíček, Nitra, Jozef Halák, Janíkovce, Štefan Račko, Jozef Olejka, Terézia Tasáryová, Petra Račková, Ivanka, Oľga Račková, Pavol Kozma, D. Krškany, Anna Pacherová, Sľažany, Jozef Danada, Branislav Pospiš, Ján Učeň, Šaľa, Juraj Minár, Jozef Benček, Zl. Moravce, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Eva Tóthová, Močenok, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ján Kóssi, Čifáre, Milan Mišák, V. Dolina, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Vladimír Miklošík, Sereď, Gustáv Molnár, P. Kesov, Daniel Lörincz, Andrea Bereczová, Branč, Miroslav Zverka, Rišňovce, Valent Vaňo, Juraj Bárek, Žirany, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Matúš Vrábel, Lužianky, Jaroslav Gugh, V. Lapáš, Adriana Mihálková, Č. Kľačany
56 - Ľubomír Pintér, Mário Šándor, František Jasan, Juraj Varga, Jaroslava Depešová, Katarína Magušínová, Michal Korytko, Iveta Rosinská, Patrik Palka, Ernest Szombath, Nitra, Mikuláš Pintér, Ivan Ďurický, Tibor Boszorád, Branč, Adriana Babišová, Podhorany, Zorka Velčická, Cabaj-Čápor, Gašpar Gál, Žirany, Ladislav Vranka, Čab, Marek Bodi, Biskupová, Ivan Mrázik, Čeľadice, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Jozef Alchus, M. Zálužie, Danko Uharček, Martina Dicsérová, Močenok, Milan Greguš, Peter Baják, Peter Debnár, Dušan Billa, Zbehy, Veronika Deáková, Sľažany, Štefan Rusznyák, Marcel Pánis, D. Krškany, František Kausek, Klasov, Zsolt Bánczi, Veľká Mača, Jozef Török, Pata, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Peter Molnár, Neded, Ondrej Kozolka, Volkovce, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Jaromír Slíž, Lucia Holečková, Beladice, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Koloman Mihálka, Č. Kľačany, Emil Dubec, Žikava, Peter Zubčák, Hruboňovo, Mária Bennárová, Hájske, Miroslav Šlosár, Golianovo, Zuzana Kováčiková, V. Zálužie
55 - Lukáš Barát, Ľubomír Kiesel, Františka Ballaiová, Karol Ryba, Marián Mičík, Martin Búchala, Viera Pavelková, Silvia Baňárová, Jozef Nemeš st., Ivan Buchala, Nitra, Tibor Karácsony, Váhovce, Rastislav Borčin, Hostie, Ivan Chlebák, Štitáre, Jozef Horňák, Rišňovce, Simona Szolnokiová, Dyčka, Dominika Štefeková, Čeľadice, Rudolf Lauko, Zbehy, Július Braun, Močenok, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Imrich Gregor, Jelenec, Imrich Maťo, Margita Pavelková, Golianovo, Ladislav Dávid, V.-Opatovce, Andrej Maťo, Jarok, Štefan Fabian, Šaľa, Marek Kalúz, V. Zálužie, Lýdia Schottertová, Topoľčany, Norbert Zsigmond, Teodor Nyársik, N. Život, Marián Zlatňanský, Eliška Šupová, Zl. Moravce, Július Horný, Č. Kľačany, Emília Molnárová, P. Kesov, Roman Fuska, Čab, Pavol Štefek, V. Dolina, Jozef Benko, D. Krškany
54 - Ivan Labuda, Jozef Ťapušík, Miroslav Mada, Tomáš Stoklas, Jozef Hudec st., František Tomek, Jozef Nosian, Vladimír Ballai, Eva Golasová, Ivana Mateičková, Iveta Molnárová, Klaudia Levčíková, Ľubica Tasáryová, Radoslav Ollík, Nitra, Jozef Štefek, Čeľadice, Marta Jacsová, Žihárec, Ladislav Kéry, Volkovce, Ján Hegyi, Jelka, Jozef Kuzmický st., Ivanka, Ivan Tabaček, T. Nemce, Marián Nagy, Martin Imrišek, D. Krškany, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Ladislav Páleník, Jozef Barát, Topoľčany, Ján Hašana, Bojná, Alexander Kusý, Trnovec, Peter Rajnoha, František Kunkel, Zl. Moravce, Anton Molnár, P. Kesov, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Norbert Szombath, N. Hrnčiarovce, Jozef Lörincz, Iveta Boszorádová, Branč, Mariana Barátová, Dražovce, Juraj Hertel, V. Ripňany, Janka Gálová, Žirany, Peter Palka, Šaľa
53 - Juraj Demény, Miroslav Fábry, František Benc, Ingrida Laciková, Julián Škobla, Katarína Hanakovičová, Ľubomír Maczvalda, Juraj Náhlovský, Viliam Strapko, Ján Ehrenhold, Tomáš Krajčovič, Július Kolník, Bohumil Vincúr, Miroslav Belis, Vladimír Zabák, Nitra, Eva Čepčeková, Žitavany, Štefan Hudec, Lužianky, Stanislav Drapák, Lúčnica, Peter Bodi, Zbehy, Slavo Kališ, Šaľa, Mário Mesároš, Ivan Duchoň, Lehota, Ľubomír Martišovič, Vladimír Fúska, D. Krškany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Miroslav Szlamka, Váhovce, Juraj Minárik, Obyce, Marián Barantal, Sereď, Peter Hollý, Jarok, Karol Ďurický, Andrej Repta, Branč, Andrej Mareček, Čab, Marta Záhorská, Rišňovce, Dominik Lenghard, Čakajovce, Marián Kováč, Levice, Zlatica Machová, V.-Opatovce
52 - Juraj Tuchyňa, Ľuboš Kanás st., Stanislav Billik, Lukáš Lyžičiar, Vladimír Nemšovský, František Filo, Ľudovít Kováč, Jozef Pacher, Jozef Prešinský, Juraj Krčmár, Tomáš Jaroš, Lukáč Tomiš, Jozef Moder, Ivan Hrachovický, Michal Lauko, Nitra, Slavomír Sysel, Močenok, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Kováč, Čifáre, Daniel Varga, Zuzana Matušicová, Pata, Peter Majerčík, P. Kesov, Attila Szolnoki, Erik Evetke, Dyčka, Ivanko Vanko, Zbehy, Svetlana Mladá, Marián Bitara, T. Mlyňany, Ivan Molnár, Matúškovo, Vladimír Subi, Michal Rác, Mojmírovce, Gabriel Danko, Žitavany, Marek Sklenár, Šaľa, Eva Tóthová, Vráble, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Milan Šlosár, Čab, Martin Jurík, Čakajovce, František Chrenko, V. Dolina, Stanislav Nosian, Ivanka, Stanislav Nemček, Janíkovce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Peter Vidovič, Vinohrady n/V.
51 - Karol Košťál, Ladislav Čekey, Nitra, Martin Gyulai, Selice, Miloš Zaťko, Velčice, Peter Černák, Lúčnica, Katka Szökeová, Matej Fábry, V. Cetín, Dušan Rusznyák, D. Krškany, Daniela Záhonová, Golianovo, Jaroslav Kartík, Šaľa, Milan Kohút, Štefan Bako, Močenok, Ján Nagy, Zl. Klasy, Marián Svorad, Hrušovany, Emanuel Maňúch, František Szórád, Žirany, Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Bohumír Luzar, Janíkovce, Juraj Segíň, Choča, Tibor Mócik, Topoľčany, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Pilka, V. Lapáš
50 - Zdenko Senneš, Michal Garay, Ľudovít Breča, Valéria Viskupová, Renáta Christovová, Ivan Minárik, Matúš Mada, Safia Kozlová, Pavol Ďurina, Nitra, Martin Faragó, Matúškovo, Juraj Meliška, Sľažany, Vladimír Toman, Čifáre, Jozef Dobiáš, Žirany, Ján Jacsa, Žihárec, Viliam Šimonek, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Mirko Benček, Zl. Moravce, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Anna Čerenková, Topoľčianky, Ladislav Kiss, N. Život, Filip Šmátrala, Sereď, Martina Bapčányová, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, René Scheer, Kolíňany, Ľudovít Čaniga, Dražovce, Jozef Bogyó, Vráble, Dominik Pšenka, N. Ves
49 - Vladimír Líška, Katarína Spišáková, Andrej Klenko, Richard Srňánek, Igor Galovič, Vladimír Kuchta, František Hrnčiar st., Juraj Nagy, Ľudovít Laca ml., Nitra, Marian Nemeš, N. Hrnčiarovce, Gabriel Tóth, Karol Jaroš st., H. Kráľová, Matej Rafai, H. Saliby, Martin Bennár, Jozefína Karáseková, Hájske, Bohuš Baják, Mária Bajáková, Lužianky, Mário Pánis, D. Krškany, Ľuboš Galo, Janíkovce, Július Vankó, Tešedíkovo, Vladimír Kertész ml., Svätoplukovo, Juraj Mikuš, Zbehy, Ján Vaško, Ivanka, Miroslav Beňo, Vráble, Lenka Reptová, Branč, Radoslav Šmitala, Čab, Zoltán Száraz, V. Cetín
48 - Richard Lidik, Dušan Tuchyňa, Peter Levčík, Štefan Ivančík, Jaroslav Andrášik, Milan Kokina, Jozef Gutai ml., Jozef Paulík, Nitra, Soňa Valentová, Machulince, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Attila Ivány, Eugen Takács, Vlčany, Erika Chrenová, Zl. Moravce, Peter Lehocký, Šaľa, Štefan Peťovský, Lužianky, Jozef Šimko, Močenok, Pavla Ladungová, Ivanka, Ivan Ševčík, Kynek
47 - Jozef Senneš, Monika Rekošová, Pavel Tomek, Filip Greguš, Jozef Viskup, Vlastimil Ábela, František Hrnčiar ml., Juraj Šipoš, Ján Kmeťo, Nitra, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Monika Halvelandová, D. Trhovište, Ján Školník, Zl. Moravce, Gabriel Fazekaš, Neded, Vladimír Lauko, Zbehy, Ladislav Nagy, Vráble, Igor Kováč, Čeľadice, Juraj Chrenko, Mária Vlacušková, V. Dolina, Miriama Zborovanová, Golianovo
46 - Mária Krátka, Oľga Tomeková, Marek Korytko, Vladimír Kráľovič, Štefan Zabák, Nitra, Štefan Mrllák, Šaľa, Ernest Lenický, H. Kráľová, Stanislav Packa, Peter Šimko, Močenok, Dodo Augustín, Topoľčianky, Michaela Beňová, Zl. Moravce, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Mária Bereczová, Ladislav Vašek, Branč, Timea Ivančíková, Koniarovce, Tomáš Karácsony, Váhovce
45 - Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Štefan Horný, Rumanová, Miroslav Lešš, Močenok, Oľga Pintérová, D. Krškany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Emília Malá, Mária Maďarová ml., Vráble, Marián Železník, Trnovec, Eva Pénzešová, Jozef Kóša, Nitra, Milan Molnár, P. Kesov, Peter Kluka najml., Čechynce
44 - Miroslav Šimala, Martin Cvrkal, Mário Depeš, Dušan Tirol, František Grom, Anna Farkašová, Jaroslav Srňánek, Nitra, Marek Ballek, Hlohovec, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Ladislav Szöke, Vráble, Tibor Berec, V. Lapáš, Miroslav Močol, Alekšince, Jana Gálová, Žirany
43 - Štefan Srnka, Boris Kašuba, Ľudovít Laca, Miroslav Hamar, Nitra, Ján Ballek, Hlohovec, Radoslav Straňák, Jozef Hipp, Močenok, Ľuboš Brath, Hosťová, Alexander Pelikán, Dun. Streda, Andrea Zaujecová, Jarok, Andrea Pekarová, Merašice, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Blažej Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Štefan Kúsek, Hostie
42 - Róbert Ďurech, Pavol Fronc, Lenka Königová, Nitra, Emil Minár, Martin n/Ž., Jozef Piterka, D. Lefantovce, Peter Ondriaš, Žitavany, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Juraj Šedovič, Lehota, Lukáš Ševčík, Kynek, Miro Skovaj, Cabaj-Čápor
41 - Andrej Očenáš, Pavel Mihálik, Miroslav Machálik, Igor Barák, Karol Mészáros, Šaľa, Milan Gajdošík, Ivan Marci, Jakub Takáč, Nitra, Róbert Koprda, Čeľadice, Michal Čerešňa, D. Krškany
40 - Ľuboš Baranec, Milan Gráf, Katarína Meňhertová, Nitra, Zoltán Németh, N. Život, Michal Málnási, Šaľa, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Marián Bachrony, Žitavany, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Renáta Fábryová, N. Sady, Peter Vašek, Ivanka, Marek Kováč, Čifáre, Ján Nyesó, Tešedíkovo
39 - Jozef Kučera, Roman Uher, Šaľa, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Rudolf Krajinčák, Báb, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ladislav Morvai, Neded, Ján Hnilica, Tomáš Šelmeci, Lužianky, Juraj Sojka, Marek Struhár, Vráble, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Tatiana Rakovská, Nitra, Štefan Guzmický, Ivanka, Alexander Repta, Branč
38 - Eva Gombášová, Močenok, Jozef Ižof, Šaľa, Patrik Drgoň, Nitra, Rudolf Sýkora, H. Kráľová, Juraj Barantal, V. Zálužie, Jana Malá, Č. Kľačany
37 - Pavel Babiak, Žitavany, Róbert Lukács, V. Úľany, Miloslava Mažecová, Nitra, Stano Čapkovič, N. Sady, František Mášik, Zl. Moravce, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Peter König, Ivanka, Pavol Vojtek, Vráble
36 - Oskár Tóth, Selice, Róbert Berec, V. Lapáš, Ján Frenczel, Nitra, Róbert Bene, D. Obdokovce
35 - Ľubica Hlavatá, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Katarína Malá, Vráble, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Andrea Ivančíková, V. Lapáš, Michal Križan, Rišňovce, Jozef Čentéš, Čakajovce
34 - Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Marián Herceg, Pata, Peter Popelka, Jarok, Michal Frťala, Nitra, Jozef Kminiak, Čeľadice, Jozef Malý ml., Vráble, Jaroslav Desat, Juraj Lisy, Podhorany, Jozef Watter, Rišňovce
33 - Lukáš Valent, Hosťovce, Peter Tolok, Volkovce, Andrej Civáň, Dražovce, Jana Mráziková, Čeľadice, Jakub Vojtek, Vráble, Magdaléna Plevková, Čechynce, Vladimír Horník, Nitra, Miroslav Blažovič, Lužianky, Arpád Varga, Trstice
32 - Rudolf Čápek, Darina Orbanová, Peter Janoušek, Nitra, Tibor Lenčéš, Hájske, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Dominik Studený, Zl. Moravce, Emil Barabáš, Zbehy, Lukáš Hlavatý, Šaľa, Igor Časár, H. Obdokovce, Róbert Slamka, Báb, Peter Obložinský, Ivanka, Mário Macháč, Rišňovce
31 - Rado Cigáň, N. Ves, Martin Valnoha, Martin Garay, Nitra, Eva Slováková, Kamanová, Imrich Drozdák, Babindol
30 - Peter Michalička, Miroslav Desat, Michal Cucík, Henrich Kováč, Nitra, Gabriel Borza, Šaľa, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Marek Franko, Pata
29 - Zuzana Štrbová, Zl. Moravce, Juraj Zábušek, V. Dolina, Henrich Benedek, Vráble, Jozef Novota, Sľažany
28 - Gabriela Hippová, Močenok, Jozef Baláž ml., Šaľa, Igor Tábi ml., N. Hrnčiarovce, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Mária Sásiková, Ľuboš Kanás, Nitra, Peter Jančár, Palárikovo
27 - Vlado Sásik, Ján Jedlička, Marcela Hallová, Nitra, Miroslav Oslanec, Vráble, Štefan Novák, Šaľa, Ľuboš Gajdica, Topoľčany, Marek Ternény, V. Zálužie, Lukáš Mesároš, Lehota
26 - Ivan Eliaš, Vladimír Kolienek, Nitra, Pavel Gálik ml., Lovce, František Szolík, Stanislav Tóth, Šaľa, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce
25 - Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Dionýz Pecháček, Nitra, Peter Király, N. Život, Andrej Jančovič, Lipovník, Jozef Homola, Hosťovce, Vladimír Fuglík, Rišňovce
24 - Štefan Miko, D. Obdokovce, Matej Vričan, Šaľa, Erich Hačko, Vinodol, Peter Pecho, Beladice
23 - Ladislav Lang, Vráble, Lukáš Jamrich, Svätoplukovo, Matej Rondoš, Peter Kardoš, Marek Benc, Nitra, Marián Cifra ml., N. Hrnčiarovce (atď.)
22 - Pavel Períček, Ján Jambor, Rišňovce, Richard Vilímek, Nitra, Zoltán Köböl, V. Mača
21 - Ján Kojnok, Neded, Janka Vargová, František Vendlek, Peter Podsedlý, Ľubo Pénzeš, Nitra, Juraj Volčko, Šaľa, Štefan Péteri, Vinodol, Miroslav Záhorský, Alekšince, Ladislav Fehér, Vlčany, Peter Góra, Kamenica n/Hr.
20 - Peter Cintula, Nitra, Ján Núdzný, Mojmírovce, Peter Bajla, N. Ves, Patrik Šarközy, Vinodol, František Zaťko, Obyce
19 - Juraj Danko, N. Ves, Štefan Papp, Šaľa, Jaroslav Šupa, Topoľčany, Jozef Arpáš, V.-Opatovce, Alena Filová, Mojmírovce
18 - Eva Szijjártó, Attila Kürti, Vlčany, Ľuboš Burda, Ivan Čimo, Oľga Hádeková, Branislav Belan, Martin Dobiaš, Mariana Letková, Nitra, Michal Cintula, Miroslav Stoch, Cabaj-Čápor, Ivan Vaňo, Žirany
17 - Peter Vrba ml., Ľuba Janegová, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Ján Padúch, Preseľany, Mária Kürtiová, Vlčany, Marek Eisele, Močenok
16 - Imrich Kollár, Topoľnica, Ľuboš Modzga, Vráble, Ján Ivančík, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Jiří Bárta, Čakajovce
15 - Kristián Marafkó, Č. Voda, Martin Marci, H. Lefantovce, Eugen Kráľ, Nitra, Ladislav Šípoš, Lukáš Zima, Vráble, Milan Ďurický, Branč, Ján Bédi, V. Zálužie, Tomáš Babicz, V. Kýr, Erika Šebová, Zl. Moravce
14 - Peter Hosťovecký, Ivanka, Peter Pekar, Lehota, Daniel Matyó, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Eugen Szabó, Ladice, Marek Gál, Mojmírovce, Diana Szabóová, Marek Vrábel, Nitra, Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Földvári, Šaľa, Ondrej Civáň, Dražovce, Alžbeta Gálová, Žirany
13 - Augustín Grman, Jozef Pružinec, Marián Gabula, Eva Pappová, Nitra, Milan Bekéni, Kristián Lenčéš, Šaľa, Peter Levický, Vráble, Andrejka Božiková, Hosťovce, Stanislav Valkovič, T. Nemce, Roman Tóth, D. Obdokovce, Tomáš Slovák, Matúš Slovák, Vlkas, Martin Lyžičiar, Nitra
12 - Nataša Mrlláková, Šaľa, Ján Pacher ml., Nitra, Ján Víg, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Viera Javorová, Sereď, Miloslav Dodok, Zl. Moravce, Janka Kerestešová, Ivanka
11 - Miroslav Čmarada, Sereď, Jana Kerestešová, Ivanka, Miloš Macala, Gáň, Alena Valnohová, Gitka Letková, Hana Bencová, Nitra, Róbert Vaňo, Žirany, Ján Frajtík, Vráble
10 - Peter Prekop, Michal Földeši, Martin Šalman, Nitra, Zoltán Kollár, Šaľa, Anna Rumanovská, Sereď, Jozef Králik, T. Mlyňany, Oliver Mišák, Alekšince, Martin Mikušík, N. Hrnčiarovce, Simon Zábušek, V. Dolina, Eva Gregorová, Jelenec, Juraj Hrnčár, Nitra, Milan Bojda, Nitra
9 - Ladislav Gondera, Alekšince, Ladislav Kováč, Babindol, Ján Baláži, Roman Hudec, Nitra, Nikodém Finta, N. Hrnčiarovce, Alena Segečová, Lužianky, Magdaléna Reptová, Branč, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany
8 - Juraj Fabo, M. Ripňany, Peter Pacher, Vladimír Svorad, Nitra, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Frederika Kupcová, V.-Opatovce, Monika Dobiašová, Čeľadice, František Szalai ml., Babindol, Ivana Fusková, Čab, Jozefa Molnárová, P. Kesov
7 - Katarína Magová, Henrik Rakovský, Štefan Tóth, Marián Tesák, Nitra, Pavel Sukup, T. Nemce, Ján Árgyusi, Neded, Igor Levický, Vieska n/Ž., Daniel Bíro, Zbehy
6 - Vladimír Romanovský, Adam Kukučka, Jana Farkašová, Ľubica Kajabová, Vlado "Body" Viola, Nitra, Jozef Stančík, Komjatice, Marián Hudec, Lužianky, Jana Piterková, Cabaj-Čápor, Petra Kozmová, D. Štitáre, Norbet Adamča, Sereď, Martina Ladungová, Ivanka, Peter Kóňa, Branč
5 - Juraj Horal, Ján Kuchtiak, Lukáš Balvan, Marek Slovák, Zuzana Hurtová, Ľuboš Mičík, Lukáš Bartakovič, Pavol Mošať, Andrej Cebo, Marián Muzika, Nitra, Rasťo Kazík, Zbehy, Peter Švec, Č. Kľačany, Branislav Mesároš, Lehota, Dušan Bobiš, Kráľová n/V., Ján Magušin, Hostie, Marek Rabjanský, N. Sady, Martin Arpáš, V.-Opatovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Peter Pindeš, Pohranice, Filip Kováč, Močenok, Peter Škarbala, Rišňovce, Róbert Jánošík, D. Krškany, Miro Staštiak, Sládkovičovo, Timea Vidmanová, Vlčany, Daniel Sládeček, Nitra, Jarmila Janegová, Nitra, Marián Chňapko, Hruboňovo, Mário Varga, Nitra
4 - Ladislav Juhás, N. Ves, Ivan Bednárik, Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Peter Koška, Miroslav Hájiček, Andrej Kudamik, Stanislav Murin, Pavol Krajčo, Nitra, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Tomáš Sahulčík, Dana Sahulčíková, Ľudovítová, Terézia Šimková, Močenok, Marcel Štefanka, Zbehy, Tomáš Kľačo, Sereď, Karol Havran, Hr. Beňadik, Zoltán Uharček, V. Lapáš, Peter Gomboš, Šaľa, Nikolas Veres, Branč, Laura Páleníková, Prílepy, Eva Hrehová, Nitra, Fero Ružička, Branč, Helena Forgáčová, Cabaj-Čápor, Ivan Mikulek, Šaľa, Karol Lörincz, Branč, M. Ďurica, Babindol
3 - Jozef Kondrla, Jelšovce, Dušan Verai, Janíkovce, Jozef Zubčák, Čermany, Róbert Homola, Selice, Matej Brath, Štitáre, Juraj Vencel, Oľga Račková, Radoslav Goňo, Anton Rebra, Oľga Laciková, Adriana Klenková, Nitra, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Milan Strapko, Beladice, Michal Tomovič, V. Dolina, Martin Hraška, N. Sady, Zoltán Babóti, Vlčany, Anton Major, Branč, Eva Lörinczová, Branč, Helena Gálová, Žirany, Kristínka Horňáková, Rišňovce, Marietta Miklová, Nitra, Michal Kobza, Nitra, Michal Uličný, Čaradice
2 - Anton Žáčik, Svätoplukovo, Štefan Popelka, Hájske, Martin Studený, Sľažany, Otto Bogyo, Peter Chren, Vráble, Milan Mrllák, Šaľa, Richard Šrank, V. Lapáš, Martin Andacký, Čab, Martina Škadrová, Vinodol, Adam Liptai, Vlčany, Peter Čurgaly, Janíkovce, Pavol Minár, Jana Kašubová, Teodor Horský, Nitra, Adam Pintér, D. Krškany, Denisa Gombášová, Močenok, Sylvia Báreková, Žirany
1 - Tobiáš Hromádka, Jozef Muran, Marian Ježík, Ľubomír Bernáth, Nitra, Lívia Horňáková, Rišňovce
0 - Zuzana Gurinová, Nitra
Ceny, o ktoré sa hrá
* 1. cena: farebný televízor od Autoškoly Slávik za 15 000 Sk
* 2. cena: týždňový pobyt pre štyri osoby v bungalove v areáli kúpaliska Vadaš Štúrovo so vstupom na kúpalisko v cene 12 712 Sk
* 3. cena - kancelárska technika od predajne HS - COMP na Mostnej 60 v Nitre v hodnote 5400 Sk
* 4. cena - nákup v športovej predajni PD Sport na Kupeckej 6 v Nitre v hodnote 4000 Sk
* 5. cena - športové potreby JAKO a pozornosť od Victory Trade Šaľa v hodnote 4000 Sk
* najlepšia žena v konečnom poradí: kozmetický balíček od Eda salónu - Edita Urbanová na Štefánikovej 15 (v pasáži) za 2000 Sk
* najlepší tipér každý týždeň: ručné umytie auta s vyčistením interiéru v hodnote 595 Sk v ručnej autoumyvárni Madax na Novozámockej 119 v Dolných Krškanoch
Moje postrehy z tipovačky
* Aj v 13. kole bolo maximom osem uhádnutých zápasov. Najlepší nos mala dvojica Tibor Odráška a Vladimír Gregor.
* Vyžreboval som Šaľana Tibora Odrášku, ktorý vyhráva kompletné umytie a vyčistenie auta v ručnej autoumyvárni Madax. Víťaza prosíme, aby sa najskôr ohlásil v redakcii.
* Sedem bodov uhádli šiesti tipéri. V súťaži je 1028 čitateľov.
* Martina Hanusová sa zapíše do análov. V päťročnej histórii tipovacích súťaží Nitrianskych novín sa ešte nestalo, aby bol víťaz jasný kolo pred koncom! Martine blahoželáme - môže sa tešiť na novú telku!
* Ďalším tipérom z čela sa darilo slabšie. H. Vargová trafila 3 zápasy, M. Varga, Kaplán a Matušica po 4, Dobiaš 2, Kališová a Karlubík 4, Matejov 3.
* Ľubomír Straňák z Hornej Kráľovej dal veril Seredi. „Topoľníky nechcú postúpiť,“ dúfal.
* „Radič“ z 13. kola Martin Ševčík správne poradil 3 zápasy.
* Kolo pred koncom je jasný víťaz, ale na ďalších miestach nastane pravdepodobne aj zhodnosť bodov. Vtedy príde na rad naše špeciálne pravidlo (viac o ňom nájdete vyššie).
* Uvidíme, koľko cien sa ujde enkláve Vargovcov z Nitry. Zálusk si totiž robia až traja.
* Už čoskoro sa stretneme pri jesennej tipovačke. Za účasť v súťaži ďakuje

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  6. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  7. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  8. Pomáhajte čítaním
  9. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  10. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  1. Aplikácia, kde z pohodlia domova zlikvidujete škodovú udalosť?
  2. Škola môže vyzerať aj inak!
  3. UNIQA preberá na Slovensku aj dôchodkové fondy AXA
  4. Využite dovoz tovaru do 24 hodín a zadarmo
  5. Dopad krízy na firmu zmierni strednodobý prenájom vozidla
  6. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!
  7. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  8. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  9. Neodkladajte pre koronavírus vyšetrenie svojich očí
  10. BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 33 544
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 24 487
  3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 22 110
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 17 052
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 14 865
  6. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 11 694
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 364
  8. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 10 684
  9. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 500
  10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 483
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Na koronavírus zomrel v galantskej nemocnici 43-ročný pacient

V domácej karanténe je šesť zamestnancov.

Galantská nemocnica.

Faško asi neostane, už sedel s Karom. Kde v zahraničí ho chcú?

Nechcel som ostať v Nitre, ale spravil som dobre, odfukuje si kométa Fortuna ligy.

Mestský úrad v Šali.

Divadlo Andreja Bagara obnovilo svoj online program

V rámci neho ponúka aj rozhovory s hereckými legendami.

V rámci online programu "spoluVYHRÁME" divadlo ponúka výber pútavých rozhovorov s hereckými legendami, ktoré boli piliermi nášho divadla, alebo sa výrazne podieľali na jeho formovaní, ako bol napríklad aj Jozef Dóczy.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na štyroch miestach v Trenčíne budú testovať z auta. Odberné miesto je aj na futbalovom štadióne

Na celoplošné testovanie bude Trenčanom k dispozícii počas dvoch najbližších víkendov 50 odberných miest. Pozrite si, kde ich nájdete.

Pacientov a pokút v Trnave pribúda

Celoplošné testovanie čaká Trnavu už tento víkend.

Virológ Klempa: Najbližšie týždne budú pre nás veľmi ťažké

Boris Klempa tvrdí, že celoplošné testovanie je teoreticky skvelá vec. Treba však brať do úvahy všetky okolnosti či riziká.

Už ste čítali?