Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - konečné poradie

86 - Martina Hanusová, Nitra, 76 - Michal Kaplán, Č. Hrádok, Marián Varga, Nitra, 75 - Filip Dobiaš, Čeľadice, Vlado Matušica, Hájske, Monika Vargová, Helena Vargová, Nitra, ...

Správne tipy 14. kola
Štúrovo - ŠK Močenok 1:3 2
Lehota - Tešedíkovo 0:2 2
T. Mlyňany - Šaľa B 1:4 2
N. Hrnčiarovce - Klasov 3:5 2
Trnovec - Mojmírovce - -
Golianovo - Nová Ves 2:2 X
Martin n/Ž. - Beladice 1:2 2
Skýcov - Obyce 3:2 1
Dražovce - Čakajovce 4:3 1
Kajal - Čierna Voda 0:2 2
Nevidzany - Hosťová - -

Konečné poradie
86 - Martina Hanusová, Nitra
76 - Michal Kaplán, Č. Hrádok, Marián Varga, Nitra
75 - Filip Dobiaš, Čeľadice, Vlado Matušica, Hájske, Monika Vargová, Helena Vargová, Nitra
74 - Viliam Matejov, Zl. Moravce, Jozef Karlubík, Šaľa, Jaroslav Baťo, Obyce
73 - Ján Sikoriak, T. Nemce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Margita Kališová, Šaľa, Mária Sýkorová, Nitra, Ivan Kupec, Čakajovce
72 - Michal Bíro, Boris Grežo, Nitra, Tomáš Bleho, Martin Rác, Šaľa, Marián Mateička, Behynce
71 - Martin Račko, D. Krškany, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Štefan Deák, Sľažany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Iveta Dubeňová, Nitra, Michal Čery, Jelenec, Jozef Gál, Žirany, Marián Tóth, H. Kráľová
70 - Peter Varga, Štefan Gibala, Ľubomír Ballay, Zdenko Kamenický, František Imre, Ľuboš Sýkora, Nitra, Margita Horňáková, Roman Margetin, Rišňovce, Peter Odráška, H. Kráľová, Štefan Páleník, Prílepy, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Andrej Vörös, Šaľa, Norbert Együd, Pohranice, Mária Ružičková, Ladislav Lörincz, Branč
69 - Martin Tesár, Nitra, Erika Ölvecká, Čab, Viliam Félis, Vráble, Henrich Richter, Jelenec, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Ladislav Szórád ml., Žirany, Peter Borčin, Žikava, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Vladimír Gregor, Ivanka, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Miroslav Ružička, Zbehy, Karolínka Drozdáková, D. Obdokovce, Peter Lukáč, Lehota, Gabriel Chrenko, Marián Varga, V. Dolina
68 - Marek Kováč, Ľudmila Šimalová, Marián Grman, Ľudovít Bajan, Miloš Sýkora, Michal Vígh, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Štefan Račko, D. Krškany, Peter Náhlik, N. Sady
67 - Ján Doboš, Milan Benko, František Bojda, Jaroslav Ollík, Igor Drotár, Nitra, Jozef Baláž, Šaľa, Ľubomír Mikula, Lehota, Alžbeta Dobiášová, Miloš Gál st., Žirany, Ľubor Kajaba, Ivanka, Margita Pánisová, D. Krškany, Filip Bakyta, Jarok, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Emerencia Horváthová, Komjatice, František Margetin, Rišňovce, Andrej Fábry, Čab, Peter Kluka, V. Lapáš, Marta Bališová, Čeľadice, Milan Hritz, Ján Slíž, Beladice
66 - Peter Balkó, Ladislav Csuthy, Edo Tomek, Katarína Karcolová, Nitra, Tibor Odráška, Peter Hipp, Ján Petráš, Šaľa, Ľuboš Gajdoš, Alekšince, Štefan Ivanič, Čeľadice, Juraj Hudec, Sľažany, Ladislav Nagy, František Andraško, Jelenec, Michal Bene, D. Obdokovce, Miloš Remenár, Sereď, Jozef Labuda, Solčany, Zoltán Kozics, N. Život, Jozef Virág, Zl. Moravce, Jozef Andel, Vráble, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Emília Poláková, V. Ripňany, Alexandra Gálová, Žirany
65 - Alena Lacinová, Richard Magušín, Vlado Lyžičiar, Dodo Havetta, Ladislav Nosian, Miloš Konopásek, Vladimír Kompas, Jaroslav Balla, Milan Borovský, Nitra, Peter Bleho, Šaľa, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Tibor Mikle, Ladislav Babóti, Vlčany, Jozef Molnár, Vráble, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Alojz Vician, Beladice, Jozef Brieška, T. Nemce, Zoran Kišš, Podhorany
64 - Ľudovít Konečný, Štefan Matesko, Ivan Labuda, Dalibor Lisý, Zuzana Franeková, Július Petrík, Vladimír Papp, Zoran Heiser, Ľudovít Billik, Marta Pacherová, Dušan Letko, Ľubomír Kincel, Peter Solčianský, Ľuboš Kolár, Daniel Tasáry, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany, Štefan Kováč, Jozef Hoppan, Vráble, Vincent Komačka, Topoľčany, Jozef Huňady, Lúčnica, Miloš Ďurický, Karol Morvai, Celestín Berecz, Branč, Ladislav Mikle, Šaľa, Jozef Borbély st., V. Cetín, Jozef Štefák, Rišňovce, František Krčmár, Nevidzany, Pavel Zsigmond, N. Život, Martin Sádovský, Žitavce, Dušan Béder, V. Lapáš, Miroslav Fúska, Zbehy, Monika Štefanovičová, V. Dolina, Ľudovít Desat, Podhorany, Peter Mihálik, Mojmírovce, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Vladimír Tasáry, Anton Zaťko, Ivanka
63 - Juraj Varga, František Trnka, Petra Škoblová, Štefan Pénzeš, Anton Černý, Štefan Polák, Pavol Hačko, Nitra, Mikuláš Pintér, Anton Berecz, Branč, Zorka Velčická, Cabaj-Čápor, Miroslav Havetta ml., Lovce, Juraj Minár, Zl. Moravce, Štefan Hudec ml., Martin Kolha, Lužianky, Ján Hotový, N. Sady, Miro Senneš, Močenok, Veronika Deáková, Sľažany, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Sklenár, Šaľa, Natália Švihoríková, Báb, Jana Romanová, Čab, Marek Andel, Vráble, Marek Olejka, Ivanka, Kamil Dežo, Hostie
62 - Marek Kuchtiak, Marián Krištofičin, Vlasta Spišáková, Martin Lörincz, Michal Korytko, Pavol Balkó, Jozef Minárik, Silvia Baňárová, Eduard Szabó, Ladislav Pintér, Nitra, Jozef Halák, Janíkovce, Viktor Karásek, Mária Bennárová, Hájske, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Juraj Csirik, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Štefan Rusznyák, Marcel Pánis, Július Galo, D. Krškany, Martin Ščípa, Šintava, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Marián Čapo, Sľažany, Peter Debnár, Zbehy, Miroslav Zverka, Rišňovce, Jozef Kuzmický ml., Terézia Tasáryová, Ivanka, Emil Dubec, Žikava, Roman Rajnoha, Zl. Moravce
61 - František Jasan, Lukáš Barát, Ján Barát, Filip Škobla, Marián Ištokovics, Františka Ballaiová, Andrea Hrnčárová, Jozef Svitač, Dana Horváthová, Iveta Rosinská, Anton Lieskovský, Ľubica Tasáryová, Ivan Dominka, Igor Kotora, Pavel König, Jozef Lenghart, Jozef Nemeš st., Ivan Buchala, Peter Kováč, Nitra, Ján Kozla, Valent Vaňo, Žirany, Adriana Babišová, Podhorany, Jozef Horňák, Rišňovce, František Molnár, Galanta, Štefan Račko, Petra Račková, Ivanka, Ivan Ďurický, Andrea Bereczová, Branč, Jozef Repa , Prílepy, Jozef Benček, Zl. Moravce, Branislav Pospiš, Ján Učeň, Jozef Szabo, Šaľa, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Pavol Kozma, Jozef Benko, D. Krškany, František Kausek, Klasov, Jozef Török, Pata, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Vladimír Miklošík, Sereď, Ondrej Kozolka, Volkovce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Jaroslav Gugh, V. Lapáš, Július Czako, Jelenec, Koloman Mihálka, Č. Kľačany, Miroslav Šlosár, Golianovo, Zuzana Kováčiková, V. Zálužie
60 - Vladimír Ballai, Ľubomír Búchala, Patrik Palka, Ernest Szombath, Nitra, Gašpar Gál, Žirany, Tibor Karácsony, Váhovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Rastislav Borčin, Hostie, Ivan Chlebák, Štitáre, Oľga Račková, Martin Imrišek, Natália Kozmová, D. Krškany, Jozef Karásek, Hájske, Ladislav Kéry, Volkovce, Dominika Štefeková, Ivan Mrázik, Čeľadice, Rudolf Lauko, Zbehy, Jozef Kuzmický st., Ivanka, Imrich Bujalko, H. Ohaj, Štefan Straňák, H. Kráľová, Margita Pavelková, Golianovo, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Kornélia Šoková, Milan Valek, Šaľa, Norbert Zsigmond, Teodor Nyársik, N. Život, Peter Molnár, Neded, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Július Horný, Č. Kľačany, Kristína Miklová, Šurianky, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Csaba Sándor, Kolíňany, Matúš Vrábel, Lužianky, Roman Fuska, Čab, Tibor Boszorád, Branč, Marián Kováč, Levice, Martina Dicsérová, Močenok
59 - Marcela Behúlová, Jozef Ťapušík, Jaroslava Depešová, Ľuboš Štefánik, František Tomek, Jozef Nosian, Ivana Mateičková, Ľubomír Maczvalda, Radoslav Ollík, Bohumil Vincúr, Vladimír Zabák, Nitra, Patrik Póčik, Oto Benc, Branč, Jozef Štefek, Čeľadice, Božena Richterová, Bratislava, Stanislav Pacher, Sľažany, Ján Hegyi, Jelka, Jozef Szabo, Galanta, Július Braun, Močenok, Štefan Fabian, Šaľa, Marek Kalúz, V. Zálužie, Juraj Minárik, Obyce, Alexander Kusý, Trnovec, Anton Molnár, P. Kesov, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Stanislav Chrenko, Pavol Štefek, V. Dolina, Milan Minarovič, Behynce, Marian Piterka, Cabaj-Čápor, Dominik Lenghard, Čakajovce
58 - Miroslav Fábry, Tomáš Stoklas, Karol Ryba, Jozef Pacher, Martin Búchala, Ján Ehrenhold, Július Kolník, Peter Bezák, Nitra, Mário Mesároš, Lehota, Danko Uharček, Močenok, Ivan Tabaček, T. Nemce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Ladislav Páleník, Jozef Barát, Topoľčany, Emília Molnárová, P. Kesov, Ivan Tóth, Čakajovce, Jaromír Slíž, Beladice, Jozef Lörincz, Branč, Mariana Barátová, Dražovce
57 - Juraj Tuchyňa, Julián Škobla, Eva Golasová, Juraj Náhlovský, Iveta Molnárová, Klaudia Levčíková, Juraj Krčmár, Marek Mikulášik, Miroslav Belis, Jozef Moder, Ján Janíček, Nitra, Jozef Kováč, Ján Kóssi, Čifáre, Štefan Hudec, Lužianky, Anna Pacherová, Sľažany, Jozef Danada, Slavo Kališ, Marek Sklenár, Šaľa, Peter Majerčík, P. Kesov, Ľubomír Martišovič, Vladimír Fúska, D. Krškany, Eva Tóthová, Močenok, Svetlana Mladá, T. Mlyňany, Ivan Molnár, Matúškovo, Vladimír Subi, Mojmírovce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Milan Mišák, V. Dolina, Ján Hašana, Bojná, Daniel Lörincz, Branč, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Jozef Záhorský, Rišňovce, Juraj Bárek, Žirany, Jozef Olejka, Ivanka, Juraj Hertel, V. Ripňany, Emil Šatan, Vozokany
56 - Ľubomír Pintér, Mário Šándor, Ľuboš Kanás st., Jozef Hudec st., Katarína Magušínová, František Filo, Viliam Strapko, Ivan Hrachovický, Nitra, Slavomír Sysel, Štefan Bako, Močenok, Daniela Záhonová, Golianovo, Ladislav Vranka, Milan Šlosár, Čab, Mirko Benček, František Kunkel, Zl. Moravce, Stanislav Drapák, Lúčnica, Marek Bodi, Biskupová, Jozef Alchus, M. Zálužie, Milan Greguš, Peter Baják, Dušan Billa, Zbehy, Zsolt Bánczi, V. Mača, Ján Nagy, Zl. Klasy, Gabriel Danko, Žitavany, Marián Barantal, Sereď, Emanuel Maňúch, Žirany, Michal Rác, Mojmírovce, Stanislav Nosian, Ivanka, Ľudovít Čaniga, Dražovce, Peter Zubčák, Hruboňovo, Lucia Holečková, Beladice
55 - Juraj Demény, Michal Garay, Ľubomír Kiesel, Ľudovít Kováč, Marián Mičík, Renáta Christovová, Viera Pavelková, Ladislav Čekey, Safia Kozlová, Nitra, Daniel Varga, Zuzana Matušicová, Pata, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Simona Szolnokiová, Dyčka, Milan Kohút, Močenok, Imrich Gregor, Jelenec, Imrich Maťo, Golianovo, Ladislav Dávid, V.-Opatovce, Lýdia Schottertová, Topoľčany, Eliška Šupová, Zl. Moravce, Peter Lehocký, Šaľa, Mária Mesárošová, Lehota, Vladimír Kertész ml., Svätoplukovo, František Chrenko, V. Dolina, Andrej Mareček, Čab, Peter Vidovič, Vinohrady n/V., František Szórád, Žirany, Dominik Pšenka, N. Ves
54 - Katarína Spišáková, Miroslav Mada, Filip Greguš, Valéria Viskupová, Tomáš Jaroš, Lukáč Tomiš, Jozef Paulík, Pavol Ďurina, Nitra, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Dušan Rusznyák, Marián Nagy, Mário Pánis, D. Krškany, Marta Jacsová, Žihárec, Anna Čerenková, Topoľčianky, Ladislav Nagy, Vráble, Norbert Szombath, N. Hrnčiarovce, Karol Ďurický, Iveta Boszorádová, Branč, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, René Scheer, Kolíňany, Janka Gálová, Žirany, Ján Vaško, Ivanka, Peter Palka, Šaľa
53 - Dušan Tuchyňa, František Benc, Ingrida Laciková, Katarína Hanakovičová, Stanislav Billik, Vladimír Kuchta, Tomáš Krajčovič, Matúš Mada, Nitra, Soňa Valentová, Machulince, Vladimír Toman, Čifáre, Eva Čepčeková, Žitavany, Viliam Šimonek, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Peter Bodi, Zbehy, Peter Hollý, Jarok, Marta Záhorská, Rišňovce, Ivan Duchoň, Lehota, Karol Jaroš st., H. Kráľová, Andrej Repta, Branč, Radoslav Šmitala, Čab, Tibor Mócik, Topoľčany, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Zlatica Machová, V.-Opatovce
52 - Zdenko Senneš, Oľga Tomeková, Richard Srňánek, Lukáš Lyžičiar, Vladimír Nemšovský, Jozef Prešinský, Ľudovít Laca ml., Štefan Zabák, Jozef Gutai ml., Michal Lauko, Nitra, Martin Bennár, Hájske, Jozef Dobiáš, Žirany, Ján Školník, Erika Chrenová, Zl. Moravce, Attila Szolnoki, Erik Evetke, Dyčka, Ivanko Vanko, Zbehy, Marián Bitara, T. Mlyňany, Eva Tóthová, Vráble, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Štefan Peťovský, Mária Bajáková, Lužianky, Martin Jurík, Čakajovce, Stanislav Nemček, Janíkovce, Tomáš Karácsony, Váhovce
51 - Jozef Viskup, František Hrnčiar st., Jaroslav Andrášik, Karol Košťál, Nitra, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Martin Gyulai, Selice, Miloš Zaťko, Velčice, Peter Černák, Lúčnica, Katka Szökeová, Matej Fábry, V. Cetín, Jaroslav Kartík, Šaľa, Marián Svorad, Hrušovany, Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Bohumír Luzar, Janíkovce, Miroslav Beňo, Vráble, Juraj Segíň, Choča, Mária Vlacušková, V. Dolina, Jozef Pilka, V. Lapáš, Miriama Zborovanová, Golianovo
50 - Jozef Senneš, Ľudovít Breča, Pavel Tomek, Štefan Ivančík, Ivan Minárik, Vladimír Kráľovič, Nitra, Martin Faragó, Matúškovo, Juraj Meliška, Sľažany, Oľga Pintérová, D. Krškany, Ján Jacsa, Žihárec, Gabriel Fazekaš, Neded, Dodo Augustín, Topoľčianky, Ladislav Kiss, N. Život, Filip Šmátrala, Sereď, Milan Molnár, P. Kesov, Juraj Chrenko, V. Dolina, Jozef Bogyó, Vráble
49 - Vladimír Líška, Miroslav Šimala, Andrej Klenko, Igor Galovič, Juraj Nagy, Eva Pénzešová, Nitra, Michal Čerešňa, D. Krškany, Marian Nemeš, N. Hrnčiarovce, Matej Rafai, H. Saliby, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Bohuš Baják, Lužianky, Ľuboš Galo, Janíkovce, Július Vankó, Tešedíkovo, Peter Kluka najml., Čechynce, Juraj Mikuš, Zbehy, Ladislav Vašek, Lenka Reptová, Branč, Štefan Kúsek, Hostie, Zoltán Száraz, V. Cetín, Jozefína Karáseková, Hájske
48 - Richard Lidik, Peter Levčík, František Grom, Milan Kokina, Ľudovít Laca, Nitra, Marek Ballek, Ján Ballek, Hlohovec, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Attila Ivány, Eugen Takács, Vlčany, Andrea Zaujecová, Jarok, Jozef Šimko, Močenok, Pavla Ladungová, Ivanka, Ivan Ševčík, Kynek
47 - Monika Rekošová, Vlastimil Ábela, František Hrnčiar ml., Boris Kašuba, Juraj Šipoš, Ján Kmeťo, Nitra, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Monika Halvelandová, D. Trhovište, Róbert Koprda, Igor Kováč, Čeľadice, Vladimír Lauko, Zbehy, Miroslav Močol, Alekšince
46 - Mária Krátka, Mário Depeš, Marek Korytko, Jaroslav Srňánek, Nitra, Štefan Horný, Rumanová, Štefan Mrllák, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Ernest Lenický, H. Kráľová, Stanislav Packa, Peter Šimko, Močenok, Lenka Kunkelová, Michaela Beňová, Zl. Moravce, Juraj Šedovič, Lehota, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Mária Bereczová, Branč, Timea Ivančíková, Koniarovce, Miro Skovaj, Cabaj-Čápor
45 - Miroslav Lešš, Močenok, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Štefan Srnka, Róbert Ďurech, Jozef Kóša, Jakub Takáč, Nitra, Emília Malá, Mária Maďarová ml., Vráble, Marián Železník, Trnovec
44 - Rudolf Krajinčák, Báb, Martin Cvrkal, Dušan Tirol, Anna Farkašová, Nitra, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Ladislav Szöke, Vráble, Tibor Berec, V. Lapáš, Jana Gálová, Žirany
43 - Radoslav Straňák, Jozef Hipp, Močenok, Ľuboš Brath, Hosťová, Alexander Pelikán, Dun. Streda, Roman Uher, Šaľa, Andrea Pekarová, Merašice, Blažej Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Marek Kováč, Čifáre, Miroslav Hamar, Nitra
42 - Emil Minár, Martin n/Ž., Pavol Fronc, Lenka Königová, Nitra, Ján Hnilica, Lužianky, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Peter Ondriaš, Žitavany, Lukáš Ševčík, Kynek
41 - Andrej Očenáš, Pavel Mihálik, Miroslav Machálik, Igor Barák, Karol Mészáros, Šaľa, Milan Gajdošík, Ivan Marci, Nitra
40 - Zoltán Németh, N. Život, Ľuboš Baranec, Milan Gráf, Katarína Meňhertová, Nitra, Michal Málnási, Šaľa, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Marián Bachrony, Žitavany, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Renáta Fábryová, N. Sady, Peter Vašek, Ivanka, Ján Nyesó, Tešedíkovo
39 - Jozef Kučera, Šaľa, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ladislav Morvai, Neded, Juraj Sojka, Marek Struhár, Vráble, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Tatiana Rakovská, Nitra, Štefan Guzmický, Ivanka, Tomáš Šelmeci, Lužianky, Alexander Repta, Branč
38 - Eva Gombášová, Močenok, Jozef Ižof, Šaľa, Andrej Civáň, Dražovce, Patrik Drgoň, Nitra, Rudolf Sýkora, H. Kráľová, Juraj Barantal, V. Zálužie, Jana Malá, Č. Kľačany
37 - Pavel Babiak, Žitavany, Róbert Lukács, V. Úľany, Miloslava Mažecová, Martin Garay, Nitra, Jozef Kminiak, Čeľadice, Stano Čapkovič, N. Sady, František Mášik, Zl. Moravce, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Peter König, Ivanka, Pavol Vojtek, Vráble
36 - Oskár Tóth, Selice, Róbert Berec, V. Lapáš, Ján Frenczel, Nitra, Róbert Bene, D. Obdokovce
35 - Ľubica Hlavatá, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Jana Mráziková, Čeľadice, Katarína Malá, Vráble, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Andrea Ivančíková, V. Lapáš, Michal Križan, Rišňovce, Jozef Čentéš, Čakajovce
34 - Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Marián Herceg, Pata, Peter Popelka, Jarok, Michal Frťala, Nitra, Jozef Malý ml., Vráble, Jaroslav Desat, Juraj Lisy, Podhorany, Jozef Watter, Rišňovce
33 - Lukáš Valent, Hosťovce, Peter Tolok, Volkovce, Jakub Vojtek, Vráble, Magdaléna Plevková, Čechynce, Vladimír Horník, Nitra, Miroslav Blažovič, Lužianky, Eva Slováková, Kamanová, Arpád Varga, Trstice
32 - Rudolf Čápek, Darina Orbanová, Peter Janoušek, Nitra, Tibor Lenčéš, Hájske, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Dominik Studený, Zl. Moravce, Emil Barabáš, Zbehy, Lukáš Hlavatý, Šaľa, Igor Časár, H. Obdokovce, Róbert Slamka, Báb, Peter Obložinský, Ivanka, Mário Macháč, Rišňovce
31 - Rado Cigáň, N. Ves, Martin Valnoha, Nitra, Imrich Drozdák, Babindol
30 - Peter Michalička, Miroslav Desat, Ján Jedlička, Michal Cucík, Henrich Kováč, Nitra, Gabriel Borza, Šaľa, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Marek Franko, Pata
29 - Zuzana Štrbová, Zl. Moravce, Juraj Zábušek, V. Dolina, Henrich Benedek, Vráble, Jozef Novota, Sľažany
28 - Gabriela Hippová, Močenok, Jozef Baláž ml., Šaľa, Igor Tábi ml., N. Hrnčiarovce, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Mária Sásiková, Ľuboš Kanás, Nitra, Peter Jančár, Palárikovo
27 - Miroslav Oslanec, Vráble, Vlado Sásik, Marcela Hallová, Nitra, Štefan Novák, Šaľa, Ľuboš Gajdica, Topoľčany, Marek Ternény, V. Zálužie, Lukáš Mesároš, Lehota
26 - Ivan Eliaš, Vladimír Kolienek, Nitra, Pavel Gálik ml., Lovce, František Szolík, Stanislav Tóth, Šaľa, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce
25 - Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Dionýz Pecháček, Nitra, Peter Király, N. Život, Andrej Jančovič, Lipovník, Jozef Homola, Hosťovce, Vladimír Fuglík, Rišňovce
24 - Štefan Miko, D. Obdokovce, Matej Vričan, Šaľa, Erich Hačko, Vinodol, Peter Pecho, Beladice
23 - Ladislav Lang, Vráble, Lukáš Jamrich, Svätoplukovo, Matej Rondoš, Peter Kardoš, Marek Benc, Nitra, Marián Cifra ml., N. Hrnčiarovce
22 - Pavel Períček, Ján Jambor, Rišňovce, Richard Vilímek, Nitra, Zoltán Köböl, V. Mača, Ivan Vaňo, Žirany
21 - Ján Kojnok, Neded, Janka Vargová, František Vendlek, Peter Podsedlý, Ľubo Pénzeš, Nitra, Juraj Volčko, Šaľa, Štefan Péteri, Vinodol, Miroslav Záhorský, Alekšince, Ladislav Fehér, Vlčany, Peter Góra, Kamenica n/Hr.
20 - Peter Cintula, Nitra, Ján Núdzný, Mojmírovce, Peter Bajla, N. Ves, Patrik Šarközy, Vinodol, František Zaťko, Obyce
19 - Juraj Danko, N. Ves, Štefan Papp, Šaľa, Jaroslav Šupa, Topoľčany, Jozef Arpáš, V.-Opatovce, Alena Filová, Mojmírovce
18 - Eva Szijjártó, Attila Kürti, Vlčany, Ľuboš Burda, Ivan Čimo, Oľga Hádeková, Branislav Belan, Martin Dobiaš, Mariana Letková, Nitra, Michal Cintula, Miroslav Stoch, Cabaj-Čápor
17 - Peter Vrba ml., Ľuba Janegová, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Ján Padúch, Preseľany, Mária Kürtiová, Vlčany, Marek Eisele, Močenok
16 - Imrich Kollár, Topoľnica, Ľuboš Modzga, Vráble, Ján Ivančík, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Jiří Bárta, Čakajovce
15 - Kristián Marafkó, Č. Voda, Martin Marci, H. Lefantovce, Eugen Kráľ, Nitra, Ladislav Šípoš, Lukáš Zima, Vráble, Milan Ďurický, Branč, Ján Bédi, V. Zálužie, Tomáš Babicz, V. Kýr, Erika Šebová, Zl. Moravce
14 - Peter Hosťovecký, Ivanka, Peter Pekar, Lehota, Daniel Matyó, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Eugen Szabó, Ladice, Marek Gál, Mojmírovce, Diana Szabóová, Marek Vrábel, Nitra, Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Földvári, Šaľa, Ondrej Civáň, Dražovce, Alžbeta Gálová, Žirany
13 - Augustín Grman, Jozef Pružinec, Marián Gabula, Eva Pappová, Nitra, Milan Bekéni, Kristián Lenčéš, Šaľa, Peter Levický, Vráble, Andrejka Božiková, Hosťovce, Stanislav Valkovič, T. Nemce, Roman Tóth, D. Obdokovce, Tomáš Slovák, Matúš Slovák, Vlkas, Martin Lyžičiar, Nitra
12 - Nataša Mrlláková, Šaľa, Ján Pacher ml., Nitra, Ján Víg, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Viera Javorová, Sereď, Miloslav Dodok, Zl. Moravce, Janka Kerestešová, Ivanka
11 - Miroslav Čmarada, Sereď, Jana Kerestešová, Ivanka, Miloš Macala, Gáň, Alena Valnohová, Gitka Letková, Hana Bencová, Nitra, Róbert Vaňo, Žirany, Ján Frajtík, Vráble
10 - Peter Prekop, Michal Földeši, Martin Šalman, Nitra, Zoltán Kollár, Šaľa, Anna Rumanovská, Sereď, Jozef Králik, T. Mlyňany, Oliver Mišák, Alekšince, Martin Mikušík, N. Hrnčiarovce, Simon Zábušek, V. Dolina, Eva Gregorová, Jelenec, Juraj Hrnčár, Nitra, Milan Bojda, Nitra
9 - Ladislav Gondera, Alekšince, Ladislav Kováč, Babindol, Ján Baláži, Roman Hudec, Nitra, Nikodém Finta, N. Hrnčiarovce, Alena Segečová, Lužianky, Magdaléna Reptová, Branč, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Fero Ružička, Branč
8 - Juraj Fabo, M. Ripňany, Peter Pacher, Vladimír Svorad, Nitra, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Frederika Kupcová, V.-Opatovce, Monika Dobiašová, Čeľadice, František Szalai ml., Babindol, Helena Gálová, Žirany, Ivana Fusková, Čab, Jozefa Molnárová, P. Kesov
7 - Katarína Magová, Henrik Rakovský, Štefan Tóth, Marián Tesák, Nitra, Pavel Sukup, T. Nemce, Ján Árgyusi, Neded, Igor Levický, Vieska n/Ž., Daniel Bíro, Zbehy
6 - Vladimír Romanovský, Adam Kukučka, Jana Farkašová, Ľubica Kajabová, Vlado "Body" Viola, Nitra, Jozef Stančík, Komjatice, Marián Hudec, Lužianky, Jana Piterková, Cabaj-Čápor, Petra Kozmová, D. Štitáre, Norbet Adamča, Sereď, Martina Ladungová, Ivanka, Peter Kóňa, Branč
5 - Juraj Horal, Ján Kuchtiak, Lukáš Balvan, Marek Slovák, Zuzana Hurtová, Ľuboš Mičík, Lukáš Bartakovič, Pavol Mošať, Andrej Cebo, Marián Muzika, Nitra, Rasťo Kazík, Zbehy, Peter Švec, Č. Kľačany, Branislav Mesároš, Lehota, Dušan Bobiš, Kráľová n/V., Ján Magušin, Hostie, Marek Rabjanský, N. Sady, Martin Arpáš, V.-Opatovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Peter Pindeš, Pohranice, Filip Kováč, Močenok, Peter Škarbala, Rišňovce, Róbert Jánošík, D. Krškany, Miro Staštiak, Sládkovičovo, Timea Vidmanová, Vlčany, Daniel Sládeček, Nitra, Ján Weselowski, Hlohovec, Jarmila Janegová, Nitra, Marián Chňapko, Hruboňovo, Mário Varga, Nitra, Vilma Peťovská, Lužianky
4 - Ladislav Juhás, N. Ves, Ivan Bednárik, Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Peter Koška, Miroslav Hájiček, Andrej Kudamik, Stanislav Murin, Pavol Krajčo, Nitra, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Tomáš Sahulčík, Dana Sahulčíková, Ľudovítová, Terézia Šimková, Močenok, Marcel Štefanka, Zbehy, Tomáš Kľačo, Sereď, Karol Havran, Hr. Beňadik, Zoltán Uharček, V. Lapáš, Peter Gomboš, Šaľa, Nikolas Veres, Branč, Laura Páleníková, Prílepy, Eva Hrehová, Nitra, Helena Forgáčová, Cabaj-Čápor, Ivan Mikulek, Šaľa, Karol Lörincz, Branč, M. Ďurica, Babindol
3 - Jozef Kondrla, Jelšovce, Dušan Verai, Janíkovce, Jozef Zubčák, Čermany, Róbert Homola, Selice, Matej Brath, Štitáre, Juraj Vencel, Oľga Račková, Radoslav Goňo, Anton Rebra, Oľga Laciková, Adriana Klenková, Nitra, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Milan Strapko, Beladice, Michal Tomovič, V. Dolina, Martin Hraška, N. Sady, Zoltán Babóti, Vlčany, Anton Major, Branč, Eva Lörinczová, Branč, Kristínka Horňáková, Rišňovce, Marietta Miklová, Nitra, Michal Kobza, Nitra, Michal Uličný, Čaradice
2 - Anton Žáčik, Svätoplukovo, Štefan Popelka, Hájske, Martin Studený, Sľažany, Otto Bogyo, Peter Chren, Vráble, Milan Mrllák, Šaľa, Richard Šrank, V. Lapáš, Martin Andacký, Čab, Martina Škadrová, Vinodol, Adam Liptai, Vlčany, Peter Čurgaly, Janíkovce, Pavol Minár, Jana Kašubová, Teodor Horský, Nitra, Adam Pintér, D. Krškany, Denisa Gombášová, Močenok, Sylvia Báreková, Žirany
1 - Lívia Horňáková, Rišňovce, Tobiáš Hromádka, Jozef Muran, Marian Ježík, Ľubomír Bernáth, Nitra
0 - Zuzana Gurinová, Nitra

Skryť Vypnúť reklamu

Lákavé ceny už poznajú svojich majiteľov
1. cena: Martina Hanusová, Nitra - farebný televízor od Autoškoly Slávik v hodnote 15 000 Sk
2. cena: Michal Kaplán, Červený Hrádok - týždňový pobyt pre štyri osoby v bungalove na kúpalisku Vadaš Štúrovo v cene 12 712 Sk
3. cena: Marián Varga, Nitra - kancelárska technika od predajne HS-COMP na Mostnej 60 v Nitre v hodnote 5400 Sk
4. cena: Filip Dobiaš, Čeľadice - nákup v športovej predajni PD Sport na Kupeckej 6 v Nitre v hodnote 4000 Sk
5. cena: Vlado Matušica, Hájske - športové potreby JAKO a pozornosť od Victory Trade Šaľa v hodnote 4000 Sk
najlepšia žena: Monika Vargová, Nitra - kozmetický balíček od Eda salónu v Nitre na Štefánikovej 15 (v pasáži) za 2000 Sk

O konečnom poradí pri rovnosti bodov rozhodlo špeciálne pravidlo o vyššom počet lepších výsledkov v jednotlivých kolách. Viac nájdete v Nitrianskych novinách.

Moje postrehy z tipovačky
* V poslednom kole bol najlepší Alfonz Ondrejmiška z Machuliniec, ktorý trafil osem z deviatich zápasov. Ušlo mu len Golianovo, kde tipoval jednotku.
* Alfonz Ondrejmiška vyhráva kompletné umytie a vyčistenie auta v ručnej autoumyvárni Madax.
* Všetkých doterajších víťazov jednotlivých kôl, ktorí si doteraz nevybrali svoju výhru, prosíme, aby sa telefonicky ohlásili v redakcii.
* Sedem zápasov uhádlo 23 tipérov. V súťaži bolo 1030 čitateľov.
* Víťazka bola jasná kolo pred koncom a čo je fakt rarita. Boj o ďalšie priečky však bol napínavý a rozhodovať museli detaily.
* Ako sa darilo lídrom? Hanusová trafila 4 zápasy, H. Vargová 5, M. Varga 6, M. Kaplán 6, V. Matušica 5, Kališová 4, Karlubík 5, M. Vargová 6, Matejov 6, Sýkorová 5 a Dobiaš 7.
* Ceny najlepším odovzdáme v čo najkratšom čase.
* Štefan Kúsek z Hostia natipoval desať dvojek. „Prajem hosťom, veď som Hosťan,“ píše. A získal šesť bodov, čo je jeho maximum v jarnej tipovačke.
* V poslednom kole odkryl svoju tajnú identitu „Lašák“ z Hornej Kráľovej. Jeho pravé meno je Ivan Lenický. „Noryka Mojsejová“ zatiaľ svoju pravú totožnosť tají.
* Ešte raz ďakujem za spoločnú zábavu. Stretneme pri jesennej tipovačke!

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  4. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  5. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 17 906
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 13 959
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 110
  4. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 12 346
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 070
  6. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 721
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 656
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 849
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 720
  10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 676
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Ponitrianska stovka: Keď dobehneš, nechceš uveriť, že tvoje telo toľko zvládlo

Na kopcovitej trase z Handlovej do Nitry dve stovky pretekárov hľadali svoje limity. Inak ako šialenci sa im povedať nedá.

Zľava Tomáš Borčin, Daniel Sitáš a Jaro Bytel.

Nitrania dnes išli na veľké nákupy aj na cintoríny

Načo budú otvorené obchody, keď môžeme ísť len do potravín a lekární? pýtajú sa ľudia aj Zväz obchodu.

Mestský cintorín v Nitre.

Na župnom zastupiteľstve bol pozitívny poslanec. Testovali len ľudí, vedľa ktorých sedel

Viacerí poslanci apelujú na samosprávy, aby sa v tejto situácii rokovalo online.

Podžupanka Eva Antošová.
Predlžujeme akciu o 24h

Ak nemôžete za novinami, noviny prídu k vám. Dnes to máte s 50% zľavou na celý rok

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na Liptove pribudol v piatok dosiaľ najvyšší počet infikovaných

Situácia sa začína zhoršovať už aj v okrese Ružomberok.

TMR zatvára strediská Jasná a Vysoké Tatry

V prípade priaznivého vývoja situácie na Slovensku by mohli znova otvoriť 6. novembra.

Už ste čítali?