Hrdinu večera kovali v nemocnici (+FOTO)

Úspešná šnúra FC ViOn trvá už osem kôl v rade.

Víťazný gól ViOnu strelil Karol Mondek v 92. minúte. Potešil tak aj svojich dvoch synov v hľadisku. Víťazný gól ViOnu strelil Karol Mondek v 92. minúte. Potešil tak aj svojich dvoch synov v hľadisku. (Zdroj: Jozef Bedej)

„Boli to nervy,“ odfukol si majiteľ Viliam Ondrejka po tom, ako vyšiel z oslavujúcej šatne, kde nechýbali tradičné cigary.

Futbalový boh nebýva vždy spravodlivý, ale v piatok večer pri Žitave bol. Hoci nechal si to na druhú minútu nadstaveného času.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Žiadni ľahkí súperi

V regionálnom derby proti neďalekému Pohroniu favorizovaní vionisti prešustrovali prvý polčas. Pri pohľade na aktuálnych súperov mužstva by sa mohlo zdať, že majú sériu ľahkých zápasov, ale tréner oponuje.

„Ja som povedal, že teraz nám začína séria najťažších zápasov. Nemýlil som sa. Vedel som, že aj Žilina B, Pohronie, aj tí súperi, čo ich máme pred sebou, majú mladých chlapcov, ktorí nemajú čo stratiť. Sú to veľmi ťažké zápasy z pohľadu ich aktivity, behavosti. Videl som Pohronie veľakrát a dovolím si tvrdiť, proti nám v oboch prípadoch odohrali zápas sezóny, “ zdôraznil Roman Hudec.

SkryťVypnúť reklamu

Prvý polčas nebol vydarený, v prestávke vymenil dvoch hráčov. „Mali sme systém, ako vystupovať proti súperovi, vedeli sme, že hrajú podobne ako pred týždňom žilinské béčko. Chceli sme napádať rovnakým spôsobom, ale nefungovalo nám to. Jednoducho, museli sme to zmeniť. Preto sme tam dali skúseného Greššáka a Gona. Druhý polčas a záver už boli v našej réžii,“ pokračoval spokojný tréner ViOnu.

Vyšla posledná akcia

Po obrátke domáci ostreľovali bránu Šemrinca, ale gól nie a nie padnúť. Hrdinom večera bol napokon jeden z najskúsenejších. Karol Mondek strelil na jar doma už svoj tretí gól.

„Vedeli sme, že Pohronie hrá dobrý futbal, má behavé mužstvo. My sme sa s tým zo začiatku príliš nevedeli vysporiadať. Prvý polčas nebol vôbec ideálny, viazla nám finálna fáza. V druhom polčase sa to trocha zlepšilo. Ale aj takéto zápasy bývajú, že nie vždy sa darí. Snažili sme sa, ale proste nevychádzali nám tak veci, ako by sme si predstavovali. Práve o to je cennejšie, že aj keď sa nám nedarilo, dokázali sme vyhrať. Aj keď sa hostia stiahli, zavreli sme ich, išli sme za tým gólom a ten aj nakoniec padol,“ zamyslel sa „Kajco“ a pochválil prácu celého tímu.

SkryťVypnúť reklamu

V priebehu druhého polčasu mal sám na nohe dva góly. „Presne tak, dobré lopty mi dali „Grešo“ aj „Kaďo“. Ale vždy mi nejako dobre nevyšiel krok, zle som to trafil. Som rád, že táto posledná akcia vyšla. Strašne sa z toho teším, že som mohol dať ten víťazný gól ja,“ netajil radosť.

Hrdina bol na infúziách

Už máte účet? Prihláste sa.
Dočítajte tento článok s predplatným MYregiony.sk
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 5 € každý mesiac.
Pošlite SMS s textom CBA8J na číslo 8787.
Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.
Najobľúbenejšie
Prémium bez reklamy
2 ,00 / týždenne
Prémium
1 ,50 / týždenne
Štandard
1 ,00 / týždenne
Ak nebudete s predplatným SME.sk spokojný, môžete ho kedykoľvek zrušiť.
SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na My Nitra

Komerčné články

  1. Aká bytová architektúra dnes developerom predáva?
  2. Závod Carpathia v Prievidzi oslavuje jubileum
  3. Čo našli Strýco Filip a Miško Páleník v kuchyni Milana bez mapy?
  4. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde
  5. Kondičný tréner: Ubolený zo sedavého zamestnania? Toto pomôže
  6. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna
  7. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok
  8. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky
  1. Motoristi späť za volantom. Riziko nehôd opäť rastie.
  2. Lávové polia i skvostné pláže. Lanzarote je dôkazom sily prírody
  3. Tvorivé háčkovanie aj 30 otázok pre Hanu Gregorovú
  4. Budúci lesníci opäť v teréne: S LESY SR vysadia les novej generá
  5. Slovenské naj na jednom mieste. Stačí lúštiť
  6. Nový rekord v politickom terore utvorili Červení Khméri
  7. Šéf nemocníc v Šaci Sabol: Nemôžeme byť spokojní s počtom roboti
  8. Chcete dokonalé zuby? Čo vám reklamy nepovedia
  1. Domácnosti pozor, od júla sa mení výpočet poplatkov za elektrinu 104 199
  2. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna 22 204
  3. Kondičný tréner: Ubolený zo sedavého zamestnania? Toto pomôže 12 008
  4. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok 7 047
  5. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky 5 734
  6. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde 5 139
  7. Čo robí Portugalsko jedinečným? Jedenásť typických vecí a zvykov 4 759
  8. Šaca - centrum robotickej chirurgie na východe Slovenska 4 542
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Zlaté Moravce a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Vodné prvky v parku.

Žabia fontána a výletná kaviareň boli v parku od jeho vzniku.


1
Obranca Marko Stacha si v tejto sezóne zahral za slovenskú reprezentáciu, ale neskôr chýbal pre zranenie takmer 2,5 mesiaca.

Obranca Nitry sa nenechal vtiahnuť k záverečnej bitke.


Libor Kašík za potlesku celej šatne navŕtal ďalší víťazný puk, Nitre vychytal víťazstvo 6:2 a vedenie v sérii 3:1. Po zápase v Žiline hovoril aj o svojej budúcnosti.

Navrátilec do brány 39 zákrokmi vychytal mečbal.


1
Jakubko

Nemusíte byť zdravotným klaunom, aby ste niekomu urobili krajší deň.


Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu