Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 3. kole

26 - Martina Hanusová, Nitra, 23 - Martina Dicsérová, Močenok, Nataša Mrlláková, Šaľa, 22 - Daniel Tasáry, Nitra, Ján Vaško, Ivanka

Správne tipy 3. kola
FC Nitra - Inter Bratisl. 2:0 1
Lučenec - Šaľa 3:0 1
Púchov B - ŠK Močenok 0:2 2
Prievidza - Vráble 1:1 X
Nový Život - Tešedíkovo 3:5 2
Klasov - Rumanová 3:2 1
Svätopluk. - Alekšince nedohrali
Branč - Chrenová 1:1 X
Č. Kľačany - Sľažany 3:0 1
Pusté Úľany - H. Saliby 3:4 2
Lok. Trnava - Mýt. N. Ves 3:0 1

26 - Martina Hanusová, Nitra
23 - Martina Dicsérová, Močenok, Nataša Mrlláková, Šaľa
22 - Daniel Tasáry, Nitra, Ján Vaško, Ivanka
21 - Vlado (Body) Viola, Igor Dubeň, Iveta Dubeňová, Nitra, Jozef Brieška, T. Nemce, Attila Kürti, Vlčany, Tibor Lenčéš, Hájske, Jozef Karlubík, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Peter Lukáč, Lehota, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Stanislav Packa, Močenok, Ján Školník, Zl. Moravce, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Erik Bugyi, Galanta
20 - Dávid Čerňák, Vlado Lyžičiar, Marcela Hallová, Nitra, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Olejka, Ivanka, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Juraj Sojka, Vráble, Peter Bajla, N. Ves, Ján Hegyi, Jelka, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Helena Gálová, Žirany, Pavel Mihálik, Šaľa, Monika Gálová, Klasov, Eva Čepčeková, Žitavany, Emil Čapkovič, Martin Račko, D. Krškany, Marián Božík, Hosťovce
19 - Anton Černý, Matej Hotový, Martin Lörincz, Alena Lacinová, Mário Šándor, Vlasta Spišáková, Ľubomír Maczvalda, Peter Bíro, Karol Ryba, Richard Magušín, František Tomek, Nitra, Marián Strečka, Topoľčianky, Marián Kováč, Levice, Ľubomír Straňák, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Jozef Rehuš, Roman Margetin, Rišňovce, Jozef Rehák, Šaľa, Mikuláš Pintér, Ladislav Lörincz, Branč, Kvetoslava Kertészová, Svätoplukovo, Štefan Guzmický, Ivanka, Štefan Pupák, Hurbanovo, Roman Fuska, Čab, Henrich Richter, Bratislava, Monika Dobiašová, Čeľadice, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Július Vankó, Tešedíkovo, Rado Cigáň, AC Novan, Július Pavlov, N. Ves, Marián Čurgali, Alekšince, Štefan Račko, Martin Imrišek, Pavol Kozma, D. Krškany, Anton Molnár, P. Kesov, Martin Faragó, Matúškovo, Ľuboš Galo, Janíkovce, Vincent Káčer, Jozef Virág, Zl. Moravce, Zoltán Kozics, N. Život, Martin Hindák, Sereď
18 - Ján Barát, Ľuboš Lacina, Miloš Konopásek, Ladislav Nosian, Dana Horváthová, Stano Musin, Roman Sýkora, Imrich Hrdlica, Ľuboš Kolár, Jozef Lenghart, Peter Kováč, Jakub Takáč, Marián Grman, Ľubomír Ballay, Silvia (Slivka) Baňárová, Ladislav Pintér, Nitra, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jozef Karásek, Hájske, Daniel Varga, Zuzana Matušicová, Pata, Jaroslav Zelovič, Anton Zaťko, Pavla Ladungová, Ivanka, Ivan Tabaček, Ján Sikoriak, T. Nemce, Martin Földeši, Sereď, Zoltán Kollár, Slavo Kališ, Margita Kališová, Jozef Földvári, Andrej Vörös, Juraj Volčko, Emília Períčková, Šaľa, Stanislav Husár ml., Jozef Andel, Vráble, Adriana Babišová, Ľudovít Desat, Podhorany, Emil Dubec, Žikava, Csaba Štanc, Žirany, Dušan Béder, V. Lapáš, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Renata Ivančíková, Koniarovce, Erika Ölvecká, Andrej Fábry, Čab, Martin Jurík, Čakajovce, Matej Fábry, V. Cetín, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Michal Rác, Mojmírovce, Jozef Švihorík, Báb, Filip Dobiaš, Čeľadice, Milan Hritz, Beladice, Milan Molnár, P. Kesov, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Juraj Barantal, V. Zálužie, Mirko Benček, Zl. Moravce, Róbert Kordoš, Žitavany, Marián Čapo, Sľažany, Daniela Záhonová, Golianovo, Ján Hotový, N. Sady, Peter Molnár, Neded, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Lukáš Jobko, Č. Kľačany
17 - Mário Mesároš, Ľubomír Mikula, Lehota, Richard Lidik, Milan Benko, Miloš Sýkora, Miroslav Svýba, Marián Červenka, Richard Konopásek, František Trnka, Ľubka Tasáryová, Richard Srňánek, Filip Škobla, Pavol Zámečník, Ľuboš Baranec, Michal Lauko, Blažej Paukeje, Erika Hrachovická, Jozef Pacher, Juraj Tuchyňa, Patrik Palka, Ľubomír Bartakovič, Peter Mateička ml., Ladislav Csuthy, Miroslav Fábry, Štefan Matesko, Peter Balkó, Oľga Tomeková, Martin Tesár, Jožo Ťapušík, Iveta Rosinská, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Andrej Maťo, Jozef Bernáth, Jarok, Miroslav Blažovič, Lužianky, Ladislav Nagy, Imrich Gregor, Jelenec, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Marek Olejka, Ivanka, Ľubomír Kollár, Ladislav Odráška, Gabriel Tóth, Gabriel Lencsés, Judit Lencsésová, H. Kráľová, Peter Bleho, Peter Hipp, Ján Učeň, Michal Málnási, Šaľa, Zoltán Németh, N. Život, Jaroslav Baťo, Žitavany, Vlado Matušica, Hájske, Ján Kozla, Jozef Gál, Katarína Szórádová, Alžbeta Dobiášová, Žirany, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Lucia Holečková, Ján Slíž, Beladice, Ľuboš Brath, Hosťová, František Chrenko, Milan Mišák, V. Dolina, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Štefan Fiala, Jozef Lörincz, Branč, Miro Senneš, Andrej Minárik, Štefan Bako, Močenok, Milan Roman, Čab, Ľudovít Brath, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Marián Svorad, Hrušovany, Marta Záhorská, Rišňovce, Peter Debnár, Zbehy, Michal Lovász, Trnovec, Rudolf Kozma, Štitáre, Petra Kozmová, D. Štitáre, Mariana Chochlíková, D. Krškany, Csaba Sándor, Kolíňany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Miloš Remenár, Sereď, Ján Árgyusi, Neded, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Ivan Kupec, Čakajovce, Juraj Káčer, Čaradice, Ondrej Prístavok, Galanta, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Milan Augustín, Topoľčianky, Štefan Kúsek, Hostie
16 - Lukáš Barát, Boris Grežo, Jozef Moder, Karol Košťál, Štefan Zabák, Ladislav Adame, Juraj Náhlovský, František Bojda, Lenka Škoblová, Pavol Búš, Ivan Ševčík, Július Petrík, Ľudovít Konečný, Eduard Szabó, Katarína Spišáková, Ivan Balla, Vladimír Kuchta, Michal Vígh, Marek Kováč, Juraj Vencel, Štefan Pénzeš, Juraj Chovanec, Jaroslav Ollík, Ivana Kamenická, Milan Gajdošík, Nitra, Gašpar Gál, Imrich Vanyo, Juraj Bárek, Jana Gálová, Miloš Gál st., Žirany, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Halák, Janíkovce, Martin Zima, Ľuboš Modzga, Ladislav Szöke, Vráble, Štefan Miko, D. Obdokovce, Miroslav Kollarovič, Matúškovo, Marián Herceg, Vladimír Tóth, Pata, Simona Szolnokiová, Dyčka, Milan Kukučka, Žitavany, Peter Visolajský, Roman Harčár, Juraj Csirik, Jozef Ižóf, Jozef Danada, Peter Lehocký, Martin Rác, Miroslava Grznárová, Šaľa, Július Braun, Eva Tóthová, Močenok, Alexander Kusý, Trnovec, Elena Vašková, Rudolf Krajinčák, Báb, Peter Zubčák, Hruboňovo, Tibor Boszorád, Celestín Berecz, Andrea Bereczová, Miloš Ďurický, Branč, Marta Bališová, Čeľadice, Vladimír Gregor, Terézia Tasáryová, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Martin Bennár, Hájske, Pavol Štefek, V. Dolina, Jozef Záhorský, František Margetin, Rišňovce, Peter Kluka, V. Lapáš, Miroslav Močol, Alekšince, Jaromír Slíž, Beladice, Štefan Deák, Sľažany, Emil Bozáň, Černík, Ladislav Takács, Dlhá n/V., Marián Mateička, Behynce, Vladimír Miklošík, Sereď, Peter Bodi, Zbehy, František Molnár, Galanta, Dušan Rusznyák, Marcel Pánis, D. Krškany, Mário Slezák, Lukáčovce, Viliam Matejov, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Ladislav Čekey, Pohranice, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Ľuboslav Nemčický, Chrabrany
15 - Marcel Lenčéš, Zoran Heiser, Jozef Prešinský, Miroslav Šimala, Jozef Nemeš st., Ľubomír Kincel, Katarína Karcolová, Marián Ištokovics, Vladimír Líška, Jozef Nosian, Peter Solčianský, Július Kolník, Ján Doboš, Anton Lieskovský, Juraj Slíž ml., Milan Bojda, Ľudovít Kováč, Ivan Eliaš, Ľubomír Kiesel, Milan Borovský, Edo Tomek, Vladimír Ballai, Michal Bíro, Ivan Labuda, Klaudia Levčíková, Nitra, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Anton Berecz, Lenka Reptová, Ivan Ďurický, Branč, Štefan Hudec, Viktor Balko, Miroslav Piovarči, Bohuš Baják, Lužianky, Ján Bédi, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Miroslav Slovák, Eva Mandáková, Dun. Streda, Ľubomír Moravčík, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Eva Gregorová, Michal Čery, Jelenec, Silvia Boszorádová, Hosťová, Ladislav Vranka, Čab, Stanislav Babocký, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Pavel Babiak, Miloš Kukučka, Gabriel Danko, Štefan Mravík, Žitavany, Tibor Odráška, Imrich Šoka, Karol Mészáros, Marián Titka, Peter Palka, Ľubor Goldbecher, Milan Valek, Branislav Pospiš ml., Róbert Pospiš, Juraj Žiačko, Šaľa, Alexandra Zimová, Ján Frajtík, Vráble, Jozef Šercel, Váhovce, Karol Jaroš st., Zoltán Ištokovič, Marián Tóth, Miroslava Straňáková, Štefan Straňák, H. Kráľová, Jozef Horný, Zl. Moravce, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Ján Nagy, Zl. Klasy, Kristán Mikle, Tešedíkovo, Koloman Mihálka, Č. Kľačany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Igor Kováč, Čeľadice, Norbert Együd, Lívia Čekeyová, Pohranice, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Peter König, Ivanka, Ivan Duchoň, Mária Mesárošová, Lehota, Dominik Lenghard, Čakajovce, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Jozef Štefák, Rišňovce, Peter Király, N. Život, Rastislav Borčin, Pavel Borčin, Hostie, Eva Gombášová, Močenok, Milan Greguš, Zbehy, Stanislav Pacher, Juraj Hudec, Sľažany, Oľga Račková, Margita Pánisová, Natália Kozmová, D. Krškany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Alojz Vician, Beladice, Rudolf Buday, Ludanice, Jozef Haspra, Topoľčianky, Ján Kóssi, Čifáre, Emil Šatan, Vozokany, Ladislav Páleník, Topoľčany, Jozef Studený, N. Ves, Ján Hašana, Bojná, Valent Vaňo, Žirany
14 - Jaroslav Srňánek, Ľubomír Búchala, Igor Drotár, Ernest Szombath, Marián Blaho, Juraj Demény, Igor Kotora, Pavel König, František Hrnčiar st., František Imre, Peter Bezák, Jozef Svitač, Marek Markovič, Ivan Buchala, Michal Korytko, Marek Korytko, Lukáš Lyžičiar, Vladimír Papp, Dušan Letko, Valéria Viskupová, Ľuboš Kanás st., Mário Depeš, Dodo Havetta, Dávid Remjar, Igor Galovič, František Benc, Nitra, Peter Sonlajtner, Attila Sonlajtner, Alexandra Gálová, Janka Gálová, Žirany, Jozefína Karáseková, Viktor Karásek, Hájske, Matúš Vrábel, Martin Kolha, Lužianky, Margita Horňáková, Rišňovce, Stanislav Nosian, Vladimír Tasáry, Ivanka, Ivan Molnár, Matúškovo, Peter Záhorský, N. Ves, Štefan Páleník, Jozef Repa, Prílepy, Viliam Félis, Katarína Malá, Ladislav Nagy, Vráble, Gabriel Fazekaš, Neded, František Kausek, Klasov, Vincent Komačka, Tibor Mócik, Topoľčany, Jozef Baláž, Štefan Fabian, Milan Bekéni, Roman Svitek, Tatiana Sklenárová, Marek Sklenár, Šaľa, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Peter Pecho, Beladice, Milan Minarovič, Behynce, Jozef Arpáš, V.-Opatovce, Marek Kováč, Vladimír Toman, Jozef Kováč, Čifáre, Róbert Juhász, Golianovo, Juraj Chrenko, V. Dolina, Daniel Lörincz, František Ružička, Branč, Jozef Pilka, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Vladimír Machata, Lúčnica, Jozef Alchus, M. Zálužie, Peter Borčin, Hostie, Veronika Deáková, Sľažany, Jozef Török, Pata, Pavel Gálik ml., Lovce, Jozef Borbély st., V. Cetín, Marek Ballek, Hlohovec, Dominika Štefeková, Čeľadice, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Erik Evetke, Dyčka, Tibor Mikle, Vlčany, Jozef Labuda, Solčany, Peter Kováč, Zl. Moravce, Vladimír Kurila, Galanta, Marián Strečka ml., Topoľčianky
13 - Pavol Balkó, Filip Greguš, Michal Garay, Ján Baláži, Peter Varga (Vinkel), Jaroslav Andrášik, Stanislav Varga, Dalibor Lisý, Ivan Chlebák, Jozef Senneš, Ľubo Pénzeš, Katarína Slováková, Jozef Minárik, Jozef Lauko, Katarína Kolníková, Ingrid Slížová ml., Juraj Šipoš, Lukáč Tomiš, Pavel Čvirik, František Filo, Ľudovít Billik, Martin Florek, Jozef Viskup, Tomáš Stoklas, Nitra, Aladár Žemberi, N. Hrnčiarovce, Jozef Bédi, Lehota, Katka Szökeová, V. Cetín, Štefan Hudec ml., Čestmír Chvojka, Lužianky, Jozef Horňák, Rišňovce, František Trvalec, Rastislavice, Juraj Segíň, Sľažany, Peter Vidovič, Vinohrady, Juraj Palatický, Karol Čurgali, Mojmírovce, Štefan Török, V. Dolina, Gabriel Borza, Anton Uher, Michal Lenický, Jozef Sklenár, Šaľa, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Miroslav Šabík, Erika Šebová, Zl. Moravce, Roman Ražný, Jozef Štefek, Čeľadice, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Juraj Mikuš, Zbehy, René Scheer, Katarína Sándorová, Kolíňany, Gustáv Molnár, P. Kesov, Jozef Huňady, Lúčnica, Marián Železník, Trnovec, Vladimír Gombáš ml., Slavomír Sysel, Močenok, František Hlavna, V. Úľany, Štefan Račko, Peter Trungel, Ivanka, Zuzana Chochlíková, Július Galo, Vladimír Romanovský, Michal Čerešňa, D. Krškany, Miroslav Havetta ml., Lovce, Pavel Mesko, Topoľčianky, Jozef Barát, Topoľčany, Emanuel Maňúch, Žirany, Ladislav Kiss, N. Život
12 - Martin Verták, František Grom, Ľudovít Laca, Zdenko Senneš, Ivan Hrachovický, Ivan Dominka, Ján Frenczel, Peter Šišák, Dušan Tuchyňa, Milan Gráf, Stanislav Billik, Janka Vargová, Jozef Muran, František Jasan, Zuzana Milošiaková, Nitra, Alexander Repta, Branč, Ivan Tóth, Čakajovce, Vojtech Mládek, Zoran Kišš, Podhorany, Jozef Hoppan, Emília Malá, Peter Chren, Vráble, Štefan Pilčík, František Kunkel, Zl. Moravce, Rasťo Kazík, Pavol Čerenka, Anna Čerenková, Topoľčianky, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Stano Čapkovič, Peter Náhlik, N. Sady, Ladislav Kéry, Ondrej Kozolka, Volkovce, Attila Szolnoki, Iveta Šimoneková, Dyčka, Viera Chlebáková, Štitáre, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Pavel Zsigmond, N. Život, Jozef Szabo, Šaľa, Miriama Zborovanová, Golianovo, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Marián Hudec, Lužianky, Marián Chobot, Urmince, Miroslav Štefčík, Koniarovce, Stanislav Nemček, Janíkovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Andrej Mareček, Čab, Stanislav Drapák, Lúčnica, Štefan Ivanič, Čeľadice, Ľubomír Martišovič, Mário Pánis, D. Krškany, Emil Minár, Martin n/Ž., Ladislav Szórád ml., Žirany, Zuzana Mesárošová, Lehota
11 - Jana Bernáthová, Róbert Kužila, Jozef Hudec st., Bohumil Vincúr, Monika Rekošová, Boris Kašuba, Daniel Gáll, Monika Vargová, Juraj Varga, Františka Ballaiová, Anna Farkašová, Ivan Leckeš, Lukáš Jeremiáš, Roman Zahradníček, Marian Krištofičin, Nitra, Jozef Cvajniga, Bratislava, Zuzana Kováčiková, V. Zálužie, Tomáš Bleho, František Szolík, Štefan Mrllák, Zoltán Varga, Šaľa, Štefan Kováč, Jeremiáš Vnuk, Mária Maďarová ml., Vráble, Martina Segíňová, Sľažany, Roman Konečný, Trnava, Žaneta Gogolová, Jozef Szombath, Pohranice, Radoslav Gažo, Stanislav Brat, Golianovo, Anton Cintula, Cabaj-Čápor, Štefan Peťovský, Lužianky, Jozef Kuzmický, Ivanka, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Oľga Mladá, Marián Bitara, T. Mlyňany, Ivan Mrázik, Čeľadice, Patrik Drgoň, Marián Nagy, Jozef Škvaril, D. Krškany, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Peter Mihálik, Mojmírovce, Imrich Valent, Hosťovce, Tibor Karácsony, Váhovce, Patrik Hollý, Jarok, Mária Bereczová, Branč, Igor Kováč ml., V.-Opatovce, Filip Virág, V. Lapáš, Ladislav Gyepes, D. Obdokovce, Peter Vašš, Rastislavice, Norbert Zsigmond, N. Život, Vladimír Mihálik, Močenok
10 - Tatiana Rakovská, Martin Búchala, Marek Varga, Ľudovít Breča, Milan Čulák, Adam Bratský, Ján Ehrenhold, Pavol Ďurina, Marián Varga, Vladimír Mada, Radoslav Ollík, Nitra, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Juraj Bobula, Neverice, Emil Hollý, Miro Skovaj, Cabaj-Čápor, Róbert Slamka, Báb, Róbert Bene, D. Obdokovce, Katarína Šimoneková, Viliam Šimonek, Lúčnica, Peter Vranský, Vladimír Lauko, Ivan Vanko, Zbehy, Ján Ballek, Hlohovec, Róbert Jánošík, D. Krškany, Mária Bajáková, Lužianky, Attila Vidman, Tešedíkovo, Zoltán Varga, V. Cetín, Róbert Berec, V. Lapáš, Marián Varga, V. Dolina, František Juhász, Hosťová, Branislav Pospiš, Šaľa
9 - Martin Kornutij, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, František Krčmár, Nevidzany, Ľubomír Pintér, Pavol Hačko, Juraj Krčmár, Ondrej Civáň, Miroslav Mada, Tomáš Snop, Vlado Sásik, Jozef Paulík, Milan Kollárik, Vladimír Kompas, Nitra, Zoltán Iványi, Šaľa, Miroslav Ružička, Zbehy, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Simona Tóthová, D. Obdokovce, Erik Sabo, Ivanka, Štefan Benko, Močenok, Erik Fábry, V. Cetín, Mariana Barátová, Dražovce, Michal Lauko, Lužianky, Dušan Gašparík, Machulince, Martin Studený, Sľažany, Svetlana Mladá, T. Mlyňany, Žaneta Benková, D. Krškany, Mária Ružičková, Iveta Boszorádová, Branč, Tibor Berec, V. Lapáš, Miroslav Beňo, Vráble, Milan Šlosár, Čab, Eva Slováková, Kamanová
8 - Ľudovít Laca ml., Ján Kmeťo, Vladimír Nemšovský, Jozef Ďurčák, Gabriel Vencel, Lucia Ďurčáková, Nitra, Radoslav Straňák, Močenok, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ľudovít Kovács, V. Mača, Mária Vlacušková, V. Dolina, Peter Bohumel, Vinodol, Ladislav Székelyi, Branč, Marek Sabo, Ivanka, Vladimír Machata st., Lúčnica, Miroslav Fúska, Rudolf Lauko, Zbehy, Štefan Novák, Šaľa, Kristián Maťko, Čechynce, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Miloš Solčiansky, T. Mlyňany, Jozef Benček, Zl. Moravce, Marek Šlehobr, P. Kesov, Milan Dudáš, Prílepy, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Patrik Pavlovič, Dražovce, Ľubomír Sako, Kolíňany
7 - Ľuboš Fuska, Ivan Hanakovič, Miroslav Markusek, Zuzana Franeková, Norbert Bordáš, Pavol Krajčo, Vlado Rábek, Nitra, Ján Hnilica, Ivan Berec, Radoslav Hudec, Lužianky, Paťo Benček, Zl. Moravce, Jozef Malý ml., Vráble, Eva Holecová, Salo Berecz, Branč, Jozef Stančík, Komjatice, Miroslav Lešš, Močenok, Milan Jarábek, Jatov, Róbert Čížik, V. Úľany, Norbert Farkas, Klasov
6 - Andrej Repta, Marika Kónyová, Maroš Herenčiar, Ľubo Lörincz, Branč, Jaroslav Viskup, Rumanová, Jozef Kóša, Miroslav Hamar, Patrik Polonec, Karol Čanky, Nitra, Martin Svorad, Hrušovany, Maroš Varga, V. Dolina, Dušan Halveland, Kapince, Alexander Kobza, Čechynce, Jozef Baťala ml., Žitavany, Jozef Školník, Zl. Moravce, Norbert Adamča, Sereď, Vladimír Majerčík, Sľažany, Gabriel Molnár, Galanta, Lukáš Vajzer, Vráble, Marek Mano, Bojná
5 - Rado Vágai, Mário Varga, Eva Pappová, Katarína Hanakovičová, Marián Damek, Miroslav Raček (Mirec), Ľubomír Kleštinec, Ingrid Slížová st., Marek Beňo, Peter Slovák, Pavlína Pišnová, Roman Turček, Nitra, Juraj Bakula, Zl. Moravce, Milan Šillík, Janka Ostertágová, Cabaj-Čápor, Emil Barabáš, Zbehy, Marek Ternény, V. Zálužie, Anton Kostoláni, Vráble, Janka Syslová, Močenok, Juraj König, Ivanka, Filip Šmátrala, Sereď, Mário Juhász, D. Obdokovce, Maroš Bača, Sľažany, Ľuboš Kanás ml., Lužianky, Zoltán Bedecs, Galanta, Táňa Lacová, Čeľadice
4 - Lucia Jakubeková, Marek Vrábel, Pavel Hrnčár, Peter Levčík, Iveta Molnárová, Marián Zachar, Nitra, Matúš Hrnčiar, Lehota, Mária Meďarová ml., Vráble, Jozef Kučera, Šaľa, Karol Ďurický, Ladislav Vašek, Dávid Gubó, Branč, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Vladimír Fuglík, Rišňovce, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Dominik Ďuriš, Čeľadice, Jozef Dodok, Hostie, Vojtech Kováčik, Prašice, Marcel Tóth, Ivan Lenický, H. Kráľová, Juraj Žilka, M. Chyndice, Pavol Vereš, Lužianky, Patrik Benček, Ema Benčeková, Zl. Moravce, Veronika Kožáková, Kolíňany
3 - Pavol Fronc, Zuzana Gurinová, Helena Bernáthová, Miloš Gregor, Nitra, Ladislav Gogola, Pohranice, Peter Slávik, Vráble, Margita Pavelková, Golianovo, Ivana Kunkelová, Jozef Paukov, František Mášik, Zl. Moravce, Milan Sabo, Ivanka, Sylvia Báreková, Žirany
2 - Erika Molnárová, Štitáre, Marek Šantavý, Nitra, Roman Cina, Neverice, Lukáš Gubó, Branč
1 - Ján Bucheň, Zl. Moravce

Najviac - 10 zápasov - trafili Kvetoslava Kertészová zo Svätoplukova a Ján Vaško z Ivanky. Deväť zápasov uhádlo 20 tipérov - medzi nimi aj líderka Hanusová.
Kto vyhral cenu a ďalšie postrehy z tipovačky prinesieme v pondelkových Nitrianskych novinách.
Zdraví vás

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  4. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  5. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  7. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  6. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  7. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  8. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  9. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  10. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 19 290
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 19 194
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 14 138
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 065
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 661
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 368
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 971
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 594
  9. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 10 311
  10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 310
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Celoplošné testovanie v Nitre: Prihlásilo sa už vyše päťsto dobrovoľníkov

Krajský lekár Ľubomír Ševčík hovorí, že najťažšie zrejme bude zabezpečiť dostatok zdravotníkov. Vyzýva ich, aby sa prihlásili.

Tradičné vianočné mestečko v Nitre nebude, neurobia ani klzisko na Župnom námestí

Mesto do poslednej chvíle verilo, že vianočné trhy budú. Vybralo aj predajcov.

Vlani boli mestské vianočné trhy len na Svätoplukovom námestí. Tento rok sa malo konať na troch miestach.

Kraj renovuje ďalšiu časť šalianskej polikliniky

Bez rekonštrukcií zatiaľ zostáva nemocničná časť. Podľa Prekopovej je o tomto objekte naďalej predčasné hovoriť.

Od pondelka pokračuje proces so starostom Dolného Chotára

Pred senátom Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku pokračuje od pondelka (26. 10.) pojednávanie so starostom Dolného Chotára Františkom D. a spol.

Starosta Dolného Chotára František Dora.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?