Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 4. kole

29 - Martina Hanusová, Nitra, Nataša Mrlláková, Šaľa, 28 - Martina Dicsérová, Močenok, 27 - Daniel Tasáry, Vlado (Body) Viola, Nitra, Kvetoslava Kertészová, Svätoplukovo, Ján Školník, Zl. Moravce, Marián Božík, Hosťovce

Správne tipy 4. kola
Trnava - FC Nitra 2:0 1
Topoľčany - Nové Mesto 1:2 2
ČFK Nitra - Imeľ 2:1 1
Výč.-Opatovce - Sereď 1:1 X
Beladice - Vlčany 1:3 2
Žitavany - Šaľa B/Veča 5:1 1
Trnovec n/V. - Lužianky 2:3 2
Vinodol - Branč 5:2 1
T. Mlyňany - Č. Kľačany 2:4 2
Veľká Mača - Váhovce 2:1 1

29 - Martina Hanusová, Nitra, Nataša Mrlláková, Šaľa
28 - Martina Dicsérová, Močenok
27 - Daniel Tasáry, Vlado (Body) Viola, Nitra, Kvetoslava Kertészová, Svätoplukovo, Ján Školník, Zl. Moravce, Marián Božík, Hosťovce
26 - Ján Barát, Richard Magušín, Nitra, Jozef Karlubík, Jozef Rehák, Šaľa, Jozef Olejka, Ivanka, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Juraj Sojka, Vráble, Tibor Lenčéš, Hájske, Ján Hegyi, Jelka, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, AC Novan, N. Ves, Erik Bugyi, Galanta
25 - Mário Šándor, Roman Sýkora, Igor Dubeň, Iveta Dubeňová, Vlado Lyžičiar, Janka Vargová, František Tomek, Silvia (Slivka) Baňárová, Nitra, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Brieška, T. Nemce, Mikuláš Pintér, Branč, Ján Vaško, Ivanka, Štefan Pupák, Hurbanovo, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Ján Hotový, N. Sady, Pavol Kozma, D. Krškany, Zoltán Kozics, N. Život, Jozef Virág, Zl. Moravce
24 - Dávid Čerňák, Martin Lörincz, Alena Lacinová, Miloš Konopásek, Dana Horváthová, Vlasta Spišáková, Ľubomír Maczvalda, Peter Bíro, Karol Ryba, Marcela Hallová, Nitra, Andrej Maťo, Jarok, Marián Strečka, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Peter Bajla, N. Ves, Attila Kürti, Vlčany, Emil Dubec, Žikava, Jozef Rehuš, Rišňovce, Eleonóra Udvarosová, Pavel Mihálik, Šaľa, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Renata Ivančíková, Koniarovce, Anton Zaťko, Ivanka, Michal Rác, Mojmírovce, Andrej Fábry, Čab, Helena Gálová, Žirany, Monika Dobiašová, Čeľadice, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Milan Hritz, Beladice, Stanislav Packa, Močenok, Július Vankó, Tešedíkovo, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Monika Gálová, Klasov, Juraj Barantal, V. Zálužie, Marián Čurgali, Alekšince, Eva Čepčeková, Žitavany, Mariana Chochlíková, D. Krškany, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Martin Hindák, Sereď
23 - Marián Červenka, František Trnka, Jozef Pacher, Ľudovít Konečný, Stano Musin, Ľuboš Kolár, Peter Mateička ml., Ladislav Csuthy, Marián Grman, Štefan Matesko, Ľubomír Ballay, Juraj Varga, Marián Varga, Oľga Tomeková, Iveta Rosinská, Nitra, Imrich Gregor, Jelenec, Marek Olejka, Štefan Guzmický, Ivanka, Ivan Tabaček, T. Nemce, Martin Földeši, Sereď, Zoltán Kollár, Peter Hipp, Jozef Ižóf, Juraj Volčko, Emília Períčková, Šaľa, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Stanislav Husár ml., Vráble, Ľubomír Straňák, Lucia Lencsésová, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Dušan Béder, V. Lapáš, Lucia Holečková, Beladice, Ľuboš Brath, Hosťová, Erika Ölvecká, Roman Fuska, Čab, Matej Fábry, V. Cetín, Ľudovít Brath, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Henrich Richter, Bratislava, Jozef Gál, Žirany, Emil Bozáň, Černík, Roman Margetin, Rišňovce, Ladislav Lörincz, Branč, Rado Cigáň, Július Pavlov, N. Ves, Štefan Račko, Emil Čapkovič, Martin Račko, Marcel Pánis, D. Krškany, Anton Molnár, P. Kesov, Róbert Kordoš, Žitavany, Marián Čapo, Sľažany, Daniela Záhonová, Golianovo, Ján Árgyusi, Neded, Štefan Bako, Močenok, Štefan Hrúzik, Hosťovce
22 - Richard Lidik, Miloš Sýkora, Matej Hotový, Richard Konopásek, Ladislav Nosian, Pavol Zámečník, Blažej Paukeje, Katarína Spišáková, Vladimír Kuchta, Imrich Hrdlica, Ľubomír Bartakovič, Peter Kováč, Juraj Vencel, Jaroslav Ollík, Ivana Kamenická, Jožo Ťapušík, Ladislav Pintér, Nitra, Ivan Mikušík, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Dušan Bogár, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Jozef Karásek, Vlado Matušica, Hájske, Ladislav Nagy, Jelenec, Daniel Varga, Pata, Jaroslav Zelovič, Pavla Ladungová, Ivanka, Ján Sikoriak, T. Nemce, Martin Zima, Jozef Andel, Vráble, Štefan Páleník, Prílepy, Marián Kováč, Levice, Ladislav Odráška, Karol Jaroš st., H. Kráľová, Jozef Földvári, Jozef Danada, Šaľa, Csaba Štanc, Ján Kozla, Alžbeta Dobiášová, Žirany, Koloman Mihálka, Lukáš Jobko, Č. Kľačany, Peter Zubčák, Hruboňovo, František Chrenko, V. Dolina, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Štefan Fiala, Branč, Martin Jurík, Čakajovce, Jozef Švihorík, Báb, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Marián Svorad, Hrušovany, Filip Dobiaš, Čeľadice, Ján Slíž, Jaromír Slíž, Beladice, Štefan Deák, Sľažany, Marián Mateička, Behynce, Martin Imrišek, D. Krškany, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Martin Faragó, Matúškovo, Csaba Sándor, Kolíňany, Ľuboš Galo, Janíkovce, Tomáš Karácsony, Váhovce, Peter Molnár, Neded, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Ladislav Babóti, Vlčany, Milan Augustín, Topoľčianky, Ján Kóssi, Čifáre
21 - Lukáš Barát, Anton Černý, Jozef Moder, Miroslav Šimala, Ľuboš Lacina, Karol Košťál, Štefan Zabák, František Bojda, Ľubka Tasáryová, Jozef Nosian, Ľuboš Baranec, Michal Lauko, Erika Hrachovická, Ivan Ševčík, Július Kolník, Juraj Tuchyňa, Ivan Balla, Patrik Palka, Jozef Lenghart, Štefan Pénzeš, Juraj Chovanec, Monika Vargová, Edo Tomek, Martin Tesár, Igor Galovič, Ivan Labuda, Nitra, Gašpar Gál, Juraj Bárek, Jana Gálová, Miloš Gál st., Katarína Szórádová, Valent Vaňo, Žirany, Tibor Horváth, Komjatice, Ján Bédi, V. Zálužie, Jozef Bernáth, Jarok, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Eva Gregorová, Jelenec, Pavel Babiak, Jaroslav Baťo, Žitavany, Ľubomír Mikula, Peter Lukáč, Lehota, Alexandra Zimová, Viliam Félis, Ján Frajtík, Vráble, Peter Bleho, Slavo Kališ, Margita Kališová, Jozef Baláž, Andrej Vörös, Šaľa, Štefan Miko, D. Obdokovce, Zoltán Németh, N. Život, Gabriel Tóth, Miroslava Straňáková, Judit Lencsésová, H. Kráľová, Marián Herceg, Vladimír Tóth, Pata, Július Braun, Miro Senneš, Andrej Minárik, Močenok, Kristán Mikle, Tešedíkovo, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Róbert Juhász, Golianovo, Norbert Együd, Pohranice, Terézia Tasáryová, Ivanka, Martin Bennár, Hájske, Pavol Štefek, V. Dolina, Jozef Záhorský, Marta Záhorská, Rišňovce, Peter Debnár, Peter Bodi, Milan Greguš, Zbehy, Ladislav Takács, Dlhá n/V., František Molnár, Ondrej Prístavok, Galanta, Miloš Ďurický, Branč, Stanislav Pacher, Sľažany, Ľudovít Desat, Podhorany, Rudolf Kozma, Štitáre, Margita Pánisová, D. Krškany, Mirko Benček, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Ivan Kupec, Čakajovce, Štefan Kúsek, Hostie, Ján Hašana, Bojná
20 - Marcel Lenčéš, Zoran Heiser, Milan Benko, Boris Grežo, Miroslav Svýba, Filip Škobla, Lenka Škoblová, Eduard Szabó, Ján Doboš, František Imre, Marek Kováč, Milan Bojda, Ľudovít Kováč, Miroslav Fábry, Milan Borovský, Valéria Viskupová, Milan Gajdošík, Dodo Havetta, Nitra, Peter Sonlajtner, Attila Sonlajtner, Žirany, Mário Mesároš, Ivan Duchoň, Mária Mesárošová, Lehota, Anton Berecz, Ivan Ďurický, Celestín Berecz, Andrea Bereczová, Jozef Lörincz, Branč, Jozef Halák, Janíkovce, Ľubomír Kollár, Štefan Straňák, H. Kráľová, Peter Záhorský, N. Ves, Eva Mandáková, Dun. Streda, Miroslav Kollarovič, Matúškovo, Jozef Horný, Erika Šebová, Zl. Moravce, Zuzana Matušicová, Pata, Adriana Babišová, Podhorany, Ján Nagy, Zl. Klasy, Simona Szolnokiová, Dyčka, Peter Visolajský, Peter Palka, Milan Valek, Roman Harčár, Juraj Csirik, Michal Málnási, Miroslava Grznárová, Šaľa, Alexander Kusý, Michal Lovász, Trnovec, Miroslav Ružička, Rudolf Lauko, Zbehy, Elena Vašková, Báb, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Milan Roman, Čab, Marta Bališová, Čeľadice, Jozef Pilka, Peter Kluka, V. Lapáš, Dominik Lenghard, Čakajovce, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Vladimír Toman, Čifáre, Miroslav Močol, Alekšince, Jozef Štefák, Rišňovce, Peter Király, N. Život, Eva Tóthová, Močenok, Vladimír Miklošík, Miloš Remenár, Sereď, Miloš Kukučka, Gabriel Danko, Štefan Mravík, Žitavany, Pavel Gálik ml., Miroslav Havetta ml., Lovce, Ľubor Kajaba, Ivanka, Oľga Račková, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Mário Slezák, Lukáčovce, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Ladislav Čekey, Pohranice, Alojz Vician, Beladice, Ľuboslav Nemčický, Chrabrany, Ladislav Szöke, Vráble, Ladislav Páleník, Tibor Mócik, Topoľčany
19 - Jozef Prešinský, Jozef Nemeš st., Ľubomír Kincel, Katarína Karcolová, Juraj Náhlovský, Richard Srňánek, Vladimír Líška, Ernest Szombath, Dalibor Lisý, Juraj Demény, Peter Solčianský, Július Petrík, Igor Kotora, Juraj Slíž ml., Katarína Kolníková, Marek Markovič, Ľubomír Kiesel, Miroslav Mada, Peter Balkó, Ľuboš Kanás st., Mário Depeš, František Benc, Tomáš Stoklas, Nitra, Aladár Žemberi, N. Hrnčiarovce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Štefan Hudec, Štefan Hudec ml., Viktor Balko, Miroslav Piovarči, Ľubomír Rakovský, Bohuš Baják, Lužianky, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Margita Horňáková, Rišňovce, Ladislav Vranka, Čab, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ivan Molnár, Matúškovo, Imrich Vanyo, Žirany, Milan Kukučka, Žitavany, Juraj Palatický, Mojmírovce, Ján Učeň, Branislav Pospiš ml., Juraj Žiačko, Martin Rác, Šaľa, Gabriel Lešš, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Peter Pecho, Beladice, Jozef Arpáš, V.-Opatovce, Marek Kováč, Čifáre, Miroslav Šabík, Zl. Moravce, Roman Ražný, Dominika Štefeková, Čeľadice, Tibor Boszorád, František Ružička, Branč, Michal Čery, Jelenec, Miroslav Fúska, Zbehy, Milan Molnár, P. Kesov, Rastislav Borčin, Hostie, Eva Gombášová, Močenok, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Jozef Borbély st., V. Cetín, Július Galo, Natália Kozmová, D. Krškany, Juraj Hudec, Sľažany, Erik Evetke, Dyčka, Katarína Malá, Ľuboš Modzga, Mária Maďarová ml., Vráble, Miroslav Szlamka, Váhovce, Rudolf Buday, Ludanice, Jozef Haspra, Topoľčianky, Zuzana Mesárošová, Lehota
18 - Ľubomír Búchala, Jaroslav Andrášik, Stanislav Varga, Marián Blaho, Pavol Búš, Jozef Senneš, Ľubo Pénzeš, Anton Lieskovský, František Hrnčiar st., Michal Vígh, Jozef Lauko, Peter Bezák, Peter Šišák, Jakub Takáč, Lukáč Tomiš, Michal Korytko, Vladimír Papp, Milan Gráf, Tomáš Snop, Dušan Letko, Vladimír Ballai, Michal Bíro, Dávid Remjar, Klaudia Levčíková, Nitra, Jozefína Karáseková, Viktor Karásek, Hájske, Ivan Tóth, Čakajovce, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Katka Szökeová, V. Cetín, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Silvia Boszorádová, Hosťová, Stanislav Nosian, Peter König, Vladimír Gregor, Štefan Račko, Peter Trungel, Ivanka, Tibor Odráška, Karol Mészáros, Marián Titka, Milan Bekéni, Peter Lehocký, Róbert Pospiš, Marek Sklenár, Šaľa, Gabriel Fazekaš, Neded, František Kausek, Klasov, Peter Vidovič, Vinohrady, Štefan Török, V. Dolina, Vincent Komačka, Jozef Barát, Topoľčany, Zoltán Ištokovič, Marián Tóth, H. Kráľová, Daniel Lörincz, Mária Ružičková, Branč, Marián Chobot, Urmince, Karol Čurgali, Mojmírovce, René Scheer, Katarína Sándorová, Kolíňany, Stanislav Drapák, Lúčnica, Peter Borčin, Hostie, Marián Železník, Trnovec, František Margetin, Rišňovce, Rudolf Krajinčák, Báb, Lívia Čekeyová, Pohranice, Dušan Rusznyák, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, František Kunkel, Peter Kováč, Zl. Moravce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Jozef Labuda, Solčany, Ladislav Nagy, Vráble, Juraj Minárik, Obyce, Vladimír Kurila, Galanta, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Studený, N. Ves, Emanuel Maňúch, Žirany, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Tibor Karácsony, Váhovce, Norbert Zsigmond, N. Život
17 - Jaroslav Srňánek, Róbert Kužila, Jozef Hudec st., Igor Drotár, František Grom, Marián Ištokovics, Ľudovít Laca, Pavel König, Katarína Slováková, Jozef Minárik, Jozef Svitač, Ivan Buchala, Marek Korytko, Stanislav Billik, František Filo, Martin Florek, Jozef Viskup, Jozef Muran, František Jasan, Lukáš Jeremiáš, Nitra, Miroslav Blažovič, Čestmír Chvojka, Marián Hudec, Martin Kolha, Lužianky, Jozef Bédi, Lehota, Jozef Hoppan, Štefan Kováč, Emília Malá, Vráble, Jozef Horňák, Rišňovce, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Imrich Šoka, Gabriel Borza, Štefan Fabian, Anton Uher, Roman Svitek, Tatiana Sklenárová, Jozef Sklenár, Zoltán Varga, Šaľa, Juraj Segíň, Veronika Deáková, Sľažany, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Juraj Mikuš, Zbehy, Vladimír Tasáry, Ivanka, Peter Náhlik, N. Sady, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Vladimír Machata, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Rudolf Macho, Kolíňany, Andrej Mareček, Čab, Iveta Šimoneková, Dyčka, Jozef Alchus, M. Zálužie, Jozef Török, Pata, Oľga Mladá, T. Mlyňany, Petra Kozmová, D. Štitáre, Štefan Ivanič, Jozef Štefek, Čeľadice, Ľubomír Martišovič, Michal Čerešňa, D. Krškany, Emil Minár, Martin n/Ž., Tibor Mikle, Vlčany, Slavomír Sysel, Močenok, Milan Mišák, V. Dolina, Peter Mihálik, Mojmírovce, Juraj Káčer, Čaradice, Filip Virág, V. Lapáš, Stanislav Brat, Golianovo, Ladislav Kiss, N. Život
16 - Pavol Balkó, Filip Greguš, Ladislav Adame, Ivan Hrachovický, Ján Frenczel, Dušan Tuchyňa, Juraj Šipoš, Daniel Gál, Pavel Hrnčár, Lukáš Lyžičiar, Pavel Čvirik, Ivan Leckeš, Roman Zahradníček, Nitra, Jozef Cvajniga, Bratislava, Tomáš Bleho, Šaľa, František Trvalec, Rastislavice, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Attila Szolnoki, Dyčka, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Juraj Chrenko, V. Dolina, Jozef Kuzmický, Ivanka, Stanislav Nemček, Janíkovce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Vladimír Gombáš ml., Vladimír Mihálik, Močenok, František Hlavna, V. Úľany, Peter Vranský, Zbehy, Marek Ballek, Hlohovec, Ivan Mrázik, Čeľadice, Mário Pánis, Patrik Drgoň, Marián Nagy, Jozef Škvaril, D. Krškany, Paťo Benček, Zl. Moravce, Pavel Mesko, Topoľčianky, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Szombath, Pohranice, Mária Bereczová, Branč, Viliam Šimonek, Lúčnica, František Juhász, Hosťová
15 - Martin Verták, Michal Garay, Zdenko Senneš, Milan Čulák, Ivan Dominka, Ivan Eliaš, Ľudovít Billik, Marian Krištofičin, Milan Kollárik, Vladimír Kompas, Nitra, Lenka Reptová, Branč, Vojtech Mládek, Zoran Kišš, Podhorany, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Zuzana Kováčiková, V. Zálužie, Jozef Šercel, Váhovce, Stano Čapkovič, N. Sady, Juraj Bobula, Neverice, Ladislav Kéry, Ondrej Kozolka, Volkovce, Zoltán Iványi, Jozef Szabo, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Miriama Zborovanová, Radoslav Gažo, Golianovo, Igor Kováč, Čeľadice, Miroslav Štefčík, Koniarovce, Róbert Bene, D. Obdokovce, Jozef Huňady, Lúčnica, Pavol Čerenka, Anna Čerenková, Topoľčianky, Ján Ballek, Hlohovec, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ladislav Szórád ml., Žirany, Pavel Borčin, Hostie, Attila Vidman, Tešedíkovo, Jeremiáš Vnuk, Peter Chren, Vráble, Miloš Solčiansky, T. Mlyňany, Zoltán Varga, V. Cetín, Tibor Berec, V. Lapáš, Marián Varga, V. Dolina, Miro Skovaj, Cabaj-Čápor
14 - Martin Búchala, Marek Varga, Jana Bernáthová, Bohumil Vincúr, Juraj Krčmár, Ján Ehrenhold, Boris Kašuba, Pavol Ďurina, Františka Ballaiová, Anna Farkašová, Vladimír Mada, Lucia Ďurčáková, Nitra, Matúš Vrábel, Štefan Peťovský, Mária Bajáková, Lužianky, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ľudovít Kovács, V. Mača, Martina Segíňová, Sľažany, František Szolík, Šaľa, Roman Konečný, Trnava, Žaneta Gogolová, Pohranice, Milan Minarovič, Behynce, Alexandra Gálová, Janka Gálová, Žirany, Jozef Kováč, Čifáre, Svetlana Mladá, Marián Bitara, T. Mlyňany, Róbert Jánošík, D. Krškany, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Repa, Milan Dudáš, Prílepy, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Róbert Berec, V. Lapáš, Miroslav Beňo, Vráble, Milan Šlosár, Čab, Igor Kováč ml., V.-Opatovce, Eva Slováková, Kamanová, Peter Vašš, Rastislavice, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Ľubomír Sako, Kolíňany
13 - Ján Baláži, Peter Varga (Vinkel), Ivan Chlebák, Adam Bratský, Monika Rekošová, Ingrid Slížová ml., Vladimír Nemšovský, Jozef Ďurčák, Radoslav Ollík, Vlado Rábek, Nitra, František Krčmár, Nevidzany, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Simona Tóthová, D. Obdokovce, Emil Hollý, Cabaj-Čápor, Mariana Barátová, Dražovce, Vladimír Machata st., Lúčnica, Martin Studený, Vladimír Majerčík, Sľažany, Jozef Malý ml., Vráble, Michal Lenický, Branislav Pospiš, Šaľa, Marek Šlehobr, P. Kesov
12 - Miroslav Markusek, Ondrej Civáň, Vlado Sásik, Jozef Paulík, Zuzana Milošiaková, Pavol Krajčo, Nitra, Alexander Repta, Branč, Radoslav Straňák, Močenok, Viera Chlebáková, Štitáre, Pavel Zsigmond, N. Život, Mária Vlacušková, V. Dolina, Róbert Slamka, Báb, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Jozef Benček, Zl. Moravce, Jozef Stančík, Komjatice, Lukáš Vajzer, Vráble
11 - Jozef Kóša, Eva Pappová, Nitra, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Erik Fábry, V. Cetín, Anton Cintula, Cabaj-Čápor, Štefan Novák, Štefan Mrllák, Šaľa, Emil Barabáš, Zbehy, Žaneta Benková, D. Krškany, Patrik Hollý, Jarok, Iveta Boszorádová, Branč, Ivan Lenický, H. Kráľová, Ladislav Gyepes, D. Obdokovce, Miroslav Lešš, Močenok, Patrik Paulovič, Dražovce, Jozef Baťala ml., Žitavany
10 - Tatiana Rakovská, Ľudovít Breča, Patrik Polonec, Pavlína Pišnová, Fero Takáč, Anna Takáčová, Nitra, Jozef Kučera, Šaľa, Milan Šillík, Cabaj-Čápor, Ivan Berec, Lužianky, Vladimír Lauko, Ivan Vanko, Zbehy, Eva Holecová, Salo Berecz, Branč, Norbert Adamča, Sereď, Róbert Čížik, V. Úľany, Gabriel Molnár, Galanta
9 - Ľubomír Pintér, Pavol Hačko, Roman Turček, Nitra, Jaroslav Viskup, Rumanová, Martin Kornutij, V. Zálužie, Erik Sabo, Ivanka, Štefan Benko, Močenok, Michal Lauko, Lužianky, Dušan Gašparík, Machulince, Juraj Žilka, M. Chyndice, Filip Šmátrala, Sereď
8 - Ľudovít Laca ml., Ján Kmeťo, Gabriel Vencel, Marek Beňo, Peter Slovák, Nitra, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Peter Bohumel, Vinodol, Ladislav Székelyi, Maroš Herenčiar, Ľubo Lörincz, Branč, Marek Sabo, Ivanka, Margita Pavelková, Golianovo, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Kristián Maťko, Čechynce
7 - Ján Hnilica, Radoslav Hudec, Lužianky, Ľuboš Fuska, Ivan Hanakovič, Zuzana Franeková, Norbert Bordáš, Karol Čanky, Marek Košík, Nitra, Ema Benčeková, Zl. Moravce, Milan Jarábek, Jatov, Norbert Farkas, Klasov, Lucia Mikušová, Zbehy
6 - Andrej Repta, Marika Kónyová, Branč, Martin Svorad, Hrušovany, Maroš Varga, V. Dolina, Miroslav Hamar, Nitra, Peter Slávik, Vráble, Dušan Halveland, Kapince, Alexander Kobza, Čechynce, Jozef Školník, Juraj Minár, Zl. Moravce, Marek Mano, Bojná, Jaroslav Szabó, Váhovce
5 - Rado Vágai, Mário Varga, Katarína Hanakovičová, Marián Damek, Miroslav Raček (Mirec), Ľubomír Kleštinec, Ingrid Slížová st., Nitra, Juraj Bakula, Zl. Moravce, Karol Ďurický, Branč, Marek Ternény, V. Zálužie, Anton Kostoláni, Vráble, Janka Syslová, Močenok, Juraj König, Ivanka, Janka Ostertágová, Cabaj-Čápor, Mário Juhász, D. Obdokovce, Maroš Bača, Sľažany, Ľuboš Kanás ml., Lužianky, Zoltán Bedecs, Galanta, Táňa Lacová, Milan Srnka, Čeľadice, Simona Zábušek, V. Dolina, Patrik Balogh, Selice
4 - Lucia Jakubeková, Marek Vrábel, Peter Levčík, Iveta Molnárová, Marián Zachar, Tibor Levický, Nitra, Matúš Hrnčiar, Lehota, Mária Meďarová ml., Vráble, Vladimír Fuglík, Rišňovce, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Dominik Ďuriš, Čeľadice, Jozef Dodok, Hostie, Vojtech Kováčik, Prašice, Marcel Tóth, H. Kráľová, Pavol Vereš, Lužianky, Veronika Kožáková, Kolíňany, Ladislav Vašek, Dávid Gubó, Branč, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Marek Gáth, V. Zálužie, Samuel Ballangó, Ladice
3 - Pavol Fronc, Zuzana Gurinová, Helena Bernáthová, Miloš Gregor, Peter Varga, Štefan Gibala st., Marián Ďuriš, Nitra, Ladislav Gogola, Pohranice, Jozef Paukov, František Mášik, Zl. Moravce, Milan Sabo, Ivanka, Sylvia Báreková, Žirany, Hubert Magušin, Hostie, Jozef Kminiak, Čeľadice, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Vladimír Čaládi (Kmeč), Golianovo
2 - Erika Molnárová, Štitáre, Marek Šantavý, Nitra, Roman Cina, Neverice, Lukáš Gubó, Branč, Imrich Drozdák, Babindol
1 - Ján Bucheň, Zl. Moravce
0 - Eva Szabová, Nitra

Maximum – 8 zápasov – uhádli Ján Barát z Nitry, Štefan Páleník z Prílepov, Soňa Valentová z T. Mlynian, Kvetoslava Kertészová zo Svätoplukova a Mária Maďarová ml. z Vrábeľ. Kto z nich vyhral a ďalšie postrehy z tipovačky prinesieme v pondelok v Nitrianskych novinách.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  4. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  7. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  1. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  6. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  7. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  8. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  9. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  10. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 19 799
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 19 103
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 14 092
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 158
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 660
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 348
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 891
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 575
  9. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 10 294
  10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 289
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Celoplošné testovanie v Nitre: Prihlásilo sa už vyše päťsto dobrovoľníkov

Krajský lekár Ľubomír Ševčík hovorí, že najťažšie zrejme bude zabezpečiť dostatok zdravotníkov. Vyzýva ich, aby sa prihlásili.

Tradičné vianočné mestečko v Nitre nebude, neurobia ani klzisko na Župnom námestí

Mesto do poslednej chvíle verilo, že vianočné trhy budú. Vybralo aj predajcov.

Vlani boli mestské vianočné trhy len na Svätoplukovom námestí. Tento rok sa malo konať na troch miestach.

Kraj renovuje ďalšiu časť šalianskej polikliniky

Bez rekonštrukcií zatiaľ zostáva nemocničná časť. Podľa Prekopovej je o tomto objekte naďalej predčasné hovoriť.

Od pondelka pokračuje proces so starostom Dolného Chotára

Pred senátom Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku pokračuje od pondelka (26. 10.) pojednávanie so starostom Dolného Chotára Františkom D. a spol.

Starosta Dolného Chotára František Dora.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?