Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 7. kole

46 - Nataša Mrlláková, Šaľa, 45 - Jozef Rehák, Šaľa, Martina Dicsérová, Močenok, 44 - Martina Hanusová, Nitra, Peter Hipp, Šaľa, Ján Školník, Zl. Moravce

Správne tipy 7. kola
Trnava B - Nitra B/Lapáš 1:0 1
Šaľa - Prešov 1:0 1
Poľn. Močenok - Pata 0:0 X
Veľký Cetín - Veľké Úľany 4:1 1
Hor. Potôň - Čierna Voda 3:4 2
Ivanka - Janíkovce 1:2 2
Čeľadice - Diakovce 5:2 1
Hosťová - D. Obdokovce 4:1 1
T. Mlyňany - Chyzerovce 1:0 1
Jelka - Horné Saliby 3:2 1

Poradie po 7. kole
46 - Nataša Mrlláková, Šaľa
45 - Jozef Rehák, Šaľa, Martina Dicsérová, Močenok
44 - Martina Hanusová, Nitra, Peter Hipp, Šaľa, Ján Školník, Zl. Moravce
42 - Daniel Tasáry, Nitra, Jozef Karlubík, Šaľa
41 - Tibor Lenčéš, Hájske
40 - Vlado (Body) Viola, Roman Sýkora, Vladimír Kuchta, Peter Mateička ml., Nitra, Kvetoslava Kertészová, Svätoplukovo, Andrej Fábry, Čab, Marián Čurgali, Alekšince, Pavol Kozma, D. Krškany
39 - Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Dušan Béder, V. Lapáš, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Igor Dubeň, Iveta Dubeňová, Ľubomír Bartakovič, Iveta Rosinská, Nitra, Martin Bennár, Hájske, Pavel Mihálik, Šaľa, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Zoltán Kozics, N. Život
38 - Miloš Sýkora, Martin Lörincz, František Trnka, Jozef Pacher, Peter Kováč, Janka Vargová, Ivan Labuda, Nitra, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Olejka, Ivanka, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Ján Hegyi, Jelka, Matej Fábry, V. Cetín, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Roman Margetin, Rišňovce, AC Novan, N. Ves, Emil Čapkovič, D. Krškany
37 - Ján Barát, Boris Grežo, Marián Červenka, Miloš Konopásek, Katarína Spišáková, Marián Grman, Jaroslav Ollík, Nitra, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Karásek, Hájske, Imrich Gregor, Jelenec, Ján Sikoriak, T. Nemce, Peter Bajla, N. Ves, Ladislav Odráška, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Jozef Rehuš, Rišňovce, Jozef Baláž, Šaľa, Renata Ivančíková, Koniarovce, Mikuláš Pintér, Ladislav Lörincz, Branč, Ján Vaško, Ivanka, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Stanislav Packa, Močenok, Július Vankó, Tešedíkovo, Viliam Matej ov, Zl. Moravce, Martin Faragó, Matúškovo, Ján Hotový, N. Sady, Marián Božík, Hosťovce, Peter Molnár, Neded
36 - Richard Lidik, Ľubomír Maczvalda, Jozef Lenghart, Ladislav Csuthy, Vlado Lyžičiar, Richard Magušín, Marián Varga, Ladislav Pintér, Nitra, Marián Strečka, Topoľčianky, Jozef Brieška, T. Nemce, Zoltán Németh, N. Život, Ľubomír Straňák, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Attila Kürti, Vlčany, Emil Dubec, Žikava, Eleonóra Udvarosová, Juraj Volčko, Emília Períčková, Šaľa, Anton Zaťko, Ivanka, Štefan Pupák, Hurbanovo, Roman Fuska, Čab, Helena Gálová, Alžbeta Dobiášová, Žirany, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Milan Hritz, Beladice, Štefan Deák, Stanislav Pacher, Sľažany, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Eva Čepčeková, Žitavany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ján Árgyusi, Neded, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Virág, Zl. Moravce, Mária Maďarová ml., Vráble
35 - Milan Benko, Dávid Čerňák, Alena Lacinová, Ľubka Tasáryová, Mário Šándor, Blažej Paukeje, Ľudovít Konečný, Vlasta Spišáková, Karol Ryba, Juraj Vencel, Marcela Hallová, Juraj Varga, František Tomek, Nitra, Eva Gregorová, Jelenec, Viliam Félis, Vráble, Gabriel Tóth, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Jozef Földvári, Jozef Ižóf, Šaľa, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Ivan Ďurický, Branč, Peter Lukáč, Lehota, Juraj Bárek, Jozef Gál, Valent Vaňo, Žirany, Roman Ražný, Čeľadice, Norbert Együd, Pohranice, Jozef Luká č, Michal Rác, Mojmírovce, Martin Jurík, Čakajovce, Jozef Švihorík, Báb, Henrich Richter, Bratislava, Milan Greguš, Zbehy, Juraj Barantal, V. Zálužie, Marcel Pánis, D. Krškany, Csaba Sándor, Kolíňany, Miroslav Havetta ml., Lovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Martin Hindák, Sereď, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Erik Bugyi, Galanta, Lukáš Jobko, Č. Kľačany
34 - Lukáš Barát, Pavol Zámečník, Stano Musin, Patrik Palka, Peter Bíro, Štefan Matesko, Štefan Pénzeš, Miroslav Mada, Milan Borovský, Nitra, Gašpar Gál, Csaba Štanc, Ján Kozla, Žirany, Jozef Čentéš, Čakajovce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jozef Bernáth, Jarok, Marek Olejka, Pavla Ladungová, Ivanka, Pavel Babiak, Jaroslav Baťo, Štefan Mravík, Žitavany, Ľubomír Kollár, Karol Jaroš st., Miroslava Straňáková, H. Kráľová, Stanislav Husár ml., Jozef Andel, Ján Frajtík, Vráble, Miroslav Piovarči, Lužianky, Július Braun, Eva Tóthová, Močenok, Alexander Kusý, Trnovec, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Marta Bališová, Monika Dobiašová, Čeľadice, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Marián Svorad, Hrušovany, Miroslav Močol, Alekšince, Ján Slíž, Beladice, Marián Mateička, Behynce, Martin Račko, Mariana Chochlíková, D. Krškany, Mirko Benček, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Marián Čapo, Sľažany, Miloš Remenár, Sereď, Ondrej Prístavok, Galanta, Ladislav Páleník, Topoľčany
33 - Attila Sonlajtner, Ladislav Szórád ml., Žirany, Mário Mesároš, Lehota, Jozef Prešinský, Anton Černý, Ľuboš Lacina, Matej Hotový, Jozef Nemeš st., Ľubomír Kincel, Richard Konopásek, Dana Horváthová, Juraj Demény, Július Petrík, Ivan Balla, Ľuboš Kolár, Jozef Svitač, Stanislav Billik, František Filo, Oľga Tomeková, Valéria Viskupová, Dodo Havetta, Silvia (Slivka) Baňárová, Nitra, Matúš Vrábel, Martin Kolha, Lužianky, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Štefan Páleník, Prílepy, Marián Kováč, Levice, Attila Szolnoki, Dyčka, Andrej Vörös, Roman Harčár, Martin Rác, Šaľa, Kristán Mikle, Tešedíkovo, Peter Pecho, Beladice, Miroslav Ružička, Peter Debnár, Zbehy, Koloman Mihálka, Č. Kľačany, Andrea Bereczová, Miloš Ďurický, Branč, Milan Roman, Čab, Jozef Štefák, Rišňovce, Milan Molnár, Anton Molnár, P. Kesov, Peter Borčin, Rastislav Borčin, Hostie, Emil Bozáň, Černík, Monika Gálová, Klasov, Rado Cigáň, N. Ves, Oľga Račková, Margita Pánisová, D. Krškany, Rudolf Kozma, Štitáre, Ladislav Čekey, Pohranice, Ľuboš Galo, Janíkovce, Judit Lencsésová, H. Kráľová, Ladislav Nagy, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Peter Trungel, Ivanka
32 - Marcel Lenčéš, Stanislav Varga, Juraj Náhlovský, Filip Škobla, Lenka Škoblová, Jozef Nosian, Erika Hrachovická, Peter Solčianský, Ľubo Pénzeš, Juraj Tuchyňa, Ján Doboš, Katarína Slováková, František Hrnčiar st., Imrich Hrdlica, Marek Korytko, Ľubomír Ballay, Monika Vargová, Edo Tomek, Martin Tesár, Milan Gajdošík, Mário Depeš, Nitra, Viktor Karásek, Hájske, Ladislav Nagy, Michal Čery, Jelenec, Margita Horňáková, Rišňovce, Jaroslav Zelovič, Štefan Guzmický, Terézia Tasáryová, Ivanka, Ivan Tabaček, T. Nemce, Ľubomír Mikula, Lehota, Peter Záhorský, N. Ves, Juraj Sojka, Vráble, Štefan Miko, D. Obdokovce, Viktor Balko, Lužianky, Margita Kališová, Imrich Šoka, Miroslava Grznárová, Šaľa, Miroslav Kollárovič, Matúškovo, Vincent Komačka, Topoľčany, Miroslav Šabík, Zl. Moravce, Elena Vašková, Báb, Róbert Juhász, Golianovo, Peter Zubčák, Hruboňovo, František Chrenko, V. Dolina, Miro Senneš, Štefan Bako, Močenok, Erika Ölvecká, Andrej Mareček, Čab, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Miloš Gál st., Žirany, Peter Kluka, V. Lapáš, Jaromír Slíž, Alojz Vician, Beladice, Iveta Šimoneková, Dyčka, Marián Tóth, Štefan Straňák, H. Kráľová, Michal Lovász, Trnovec, Štefan Račko, Július Galo, D. Krškany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Róbert Kordoš, Žitavany, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Milan Augustín, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Ján Hašana, Bojná
31 - Zoran Heiser, Jozef Moder, Ľubomír Búchala, Miroslav Šimala, Miroslav Svýba, Igor Drotár, Katarína Karcolová, Ernest Szombath, Ľuboš Baranec, Michal Lauko, Ivan Ševčík, Július Kolník, Eduard Szabó, Michal Vígh, Jakub Takáč, Miroslav Fábry, Milan Gráf, Peter Balkó, Ivana Kamenická, Michal Bíro, Jožo Ťapušík, František Benc, Lucia Ďurčáková, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Anton Berecz, Mária Ružičková, Branč, Tibor Odráška, Zoltán Kollár, Michal Málnási, Peter Lehocký, Juraj Žiačko, Zoltán Varga, Šaľa, Alexandra Zimová, Martin Zima, Vráble, Jozef Šercel, Váhovce, František Kausek, Klasov, Marián Herceg, Pata, Simona Szolnokiová, Dyčka, Marek Kováč, Vladimír Toman, Čifáre, Lucia Holečková, Beladice, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Jana Gálová, Emanuel Maňúch, Žirany, Jozef Pilka, V. Lapáš, Dominik Lenghard, Čakajovce, Ľubomír Rakovský, Bohuš Baják, Lužianky, Filip Dobiaš, Čeľadice, Vladimír Machata ml., Lúčnica, Marián Železník, Trnovec, Eva Gombášová, Slavomír Sysel, Močenok, Miloš Kukučka, Žitavany, František Margetin, Rišňovce, Ľudovít Desat, Podhorany, Rudolf Lauko, Zbehy, Martin Imrišek, Natália Kozmová, D. Krškany, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Erika Šebová, Zl. Moravce, Ľuboslav Nemčický, Chrabrany, Július Pavlov, N. Ves, Vladimír Kurila, Galanta, Tibor Mócik, Topoľčany, Zuzana Mesárošová, Lehota, Norbert Zsigmond, N. Život
30 - Jaroslav Srňánek, Štefan Zabák, Marián Ištokovics, František Bojda, Richard Srňánek, Pavol Búš, Ladislav Nosian, Marek Kováč, Katarína Kolníková, Pavol Ďurina, Lukáč Tomiš, Milan Bojda, Michal Korytko, Tomáš Snop, Igor Galovič, Tomáš Stoklas, Nitra, Peter Sonlajtner, Katarína Szórádová, Žirany, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Čestmír Chvojka, Marián Hudec, Lužianky, Ladislav Vranka, Čab, Martin Földeši, Sereď, Peter Bleho, Slavo Kališ, Peter Palka, Milan Bekéni, Šaľa, Štefan Kováč, Emília Malá, Vráble, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Jozef Horný, František Kunkel, Zl. Moravce, Milan Kukučka, Žitavany, Peter Vidovič, Vinohrady, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Tibor Boszorád, Celestín Berecz, Branč, Vladimír Tasáry, Štefan Račko, Ivanka, Peter Király, Ladislav Kiss, N. Život, Jozef Alchus, M. Zálužie, Jozef Török, Pata, Peter Bodi, Zbehy, Andrej Minárik, Močenok, Jozef Borbély st., V. Cetín, Marek Ballek, Hlohovec, Lívia Čekeyová, Pohranice, Ľubomír Martišovič, Dušan Rusznyák, Vladimír Romanovský, Jozef Škvaril, D. Krškany, Mário Slezák, Lukáčovce, Katarína Sándorová, Kolíňany, Daniela Záhonová, Golianovo, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Tibor Karácsony, Váhovce
29 - Pavol Balkó, Filip Greguš, František Grom, Jozef Senneš, Ivan Hrachovický, František Imre, Peter Bezák, Juraj Slíž ml., Marek Markovič, Daniel Gál, Vladimír Papp, Pavel Čvirik, Ľubomír Kiesel, Juraj Chovanec, Dušan Letko, Jozef Muran, Klaudia Levčíková, Nitra, Jozefína Karáseková, Hájske, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Štefan Hudec ml., Lužianky, Jozef Halák, Janíkovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Juraj Segíň, Sľažany, František Krčmár, Nevidzany, Adriana Babišová, Podhorany, Peter Visolajský, Marián Titka, Juraj Csirik, Jozef Danada, Branislav Pospiš ml., Šaľa, Zoltán Ištokovič, H. Kráľová, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Štefan Fiala, Branč, Vladimír Gregor, Ivanka, Marta Záhorská, Rišňovce, Gustáv Molnár, P. Kesov, František Hlavna, V. Úľany, Rudolf Krajinčák, Báb, Dominika Štefeková, Ivan Mrázik, Čeľadice, Gabriel Danko, Žitavany, Peter Mihálik, Mojmírovce, Rudolf Buday, Ludanice, Jozef Labuda, Solčany, Peter Kováč, Zl. Moravce, Jozef Haspra, Topoľčianky, Ladislav Szöke, Vráble, Michal Čerešňa, D. Krškany, Imrich Valent, Hosťovce
28 - Ivan Mikušík, Aladár Žemberi, N. Hrnčiarovce, Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Hudec st., Vladimír Líška, Pavel König, Anton Lieskovský, Ján Frenczel, Ján Ehrenhold, Pavel Hrnčár, Nitra, Jozef Cvajniga, Bratislava, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Jozef Hoppan, Vráble, Tomáš Bleho, Jozef Szabo, Róbert Pospiš, Šaľa, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Gabriel Fazekaš, Neded, František Trvalec, Rastislavice, Imrich Vanyo, Žirany, Vlado Matušica, Hájske, Roman Konečný, Trnava, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Juraj Chrenko, V. Dolina, Peter König, Ľubor Kajaba, Ivanka, Rudolf Macho, Kolíňany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Miroslav Fúska, Zbehy, Stanislav Drapák, Lúčnica, Mária Mesárošová, Lehota, Štefan Ivanič, Čeľadice, Zuzana Chochlíková, Róbert Jánošík, Marián Nagy, D. Krškany, Erik Evetke, Dyčka, František Ružička, Branč, Jozef Barát, Topoľčany, Emil Šatan, Vozokany, Filip Virág, V. Lapáš, Stanislav Brat, Golianovo, Vladimír Majerčík, Sľažany
27 - Michal Garay, Karol Košťál, Dalibor Lisý, Zdenko Senneš, Peter Šišák, Ľudovít Kováč, Ľudovít Billik, Jozef Viskup, Ivan Leckeš, Nitra, Lenka Reptová, Daniel Lörincz, Jozef Lörincz, Mária Bereczová, Branč, Jozef Bédi, Lehota, Jozef Horňák, Rišňovce, Daniel Varga, Vladimír Tóth, Pata, Silvia Boszorádová, Hosťová, Stanislav Nosian, Ivanka, Ivan Molnár, Matúškovo, Juraj Bobula, Neverice, Štefan Török, Pavol Štefek, V. Dolina, Karol Mészáros, Štefan Fabian, Tatiana Sklenárová, Jozef Sklenár, Šaľa, Miriama Zborovanová, Golianovo, Simona Tóthová, D. Obdokovce, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Marián Chobot, Urmince, Karol Čurgali, Mojmírovce, Stanislav Nemček, Janíkovce, René Scheer, Kolíňany, Peter Vranský, Zbehy, Oľga Mladá, T. Mlyňany, Jozef Štefek, Čeľadice, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Tibor Mikle, Vlčany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Pavel Mesko, Topoľčianky, Ondrej Kozolka, Volkovce, Milan Šlosár, Čab
26 - Ján Bédi, V. Zálužie, Jaroslav Andrášik, Ľudovít Laca, Bohumil Vincúr, Jozef Minárik, Juraj Krčmár, Juraj Šipoš, Ivan Buchala, Vladimír Ballai, Vlado Sásik, Jozef Paulík, Lukáš Jeremiáš, Nitra, Vojtech Mládek, Podhorany, Gabriel Galbavý, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Zuzana Matušicová, Pata, Juraj Palatický, Mojmírovce, Ľubor Goldbecher, Anton Uher, Marek Sklenár, Šaľa, Ivan Duchoň, Lehota, Emil Hollý, Cabaj-Čápor, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Vladimír Gombáš ml., Močenok, František Molnár, Galanta, Katarína Malá, Miroslav Beňo, Vráble, Jozef Studený, N. Ves, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Iveta Boszorádová, Branč
25 - Martin Verták, Milan Čulák, Monika Rekošová, Lukáš Lyžičiar, Františka Ballaiová, Ľuboš Kanás st., Vladimír Kompas, Nitra, Ivan Tóth, Čakajovce, Ján Nagy, Zl. Klasy, Alexandra Gálová, Žirany, Mariana Barátová, Dražovce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Anna Čerenková, Topoľčianky, Milan Šillík, Miro Skovaj, Cabaj-Čápor, Mário Pánis, Patrik Drgoň, D. Krškany, Emil Minár, Martin n/Ž., Juraj Hudec, Sľažany, Marek Šlehobr, P. Kesov, Norbert Adamča, Sereď, Ľubomír Sako, Kolíňany
24 - Martin Búchala, Marek Varga, Jana Bernáthová, Miroslav Markusek, Jozef Ďurčák, Nitra, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ľudovít Kovács, V. Mača, Juraj Mikuš, Zbehy, Róbert Slamka, Báb, Miroslav Štefčík, Koniarovce, Ján Ballek, Hlohovec, Jozef Repa, Prílepy, Jozef Malý ml., Vráble, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Marián Varga, V. Dolina, Jozef Stančík, Komjatice, Viliam Šimonek, Lúčnica, František Juhász, Hosťová, Vladimír Mihálik, Močenok
23 - Stano Čapkovič, N. Sady, Viera Chlebáková, Štitáre, Ivan Chlebák, Ivan Dominka, Igor Kotora, Dušan Tuchyňa, Ondrej Civáň, Vladimír Nemšovský, František Jasan, Patrik Polonec, Nitra, Igor Kováč, Čeľadice, Ľuboš Brath, Hosťová, Erik Fábry, V. Cetín, Štefan Peťovský, Lužianky, Zoran Kišš, Podhorany, Vladimír Machata st., Jozef Huňady, Lúčnica, Ladislav Takács, Dlhá n/V., Pavel Gálik ml., Lovce, Paťo Benček, Zl. Moravce, Marián Bitara, T. Mlyňany, Attila Vidman, Tešedíkovo, Branislav Pospiš, Šaľa
22 - Ján Baláži, Róbert Kužila, Zuzana Milošiaková, Marian Krištofičin, Vladimír Mada, Nitra, Miroslav Blažovič, Lužianky, Martina Segíňová, Sľažany, Ján Učeň, Šaľa, Žaneta Gogolová, Pohranice, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Ľuboš Modzga, Vráble, Milan Dudáš, Prílepy, Salo Berecz, Branč, Gabriel Molnár, Galanta
21 - Andrej Repta, Alexander Repta, Branč, Gabriel Borza, Milan Valek, Šaľa, Radoslav Gažo, Golianovo, Emil Barabáš, Zbehy, Martin Florek, Nitra, Ivan Kupec, Čakajovce, Tibor Berec, Róbert Berec, V. Lapáš
20 - Eva Mandáková, Dun. Streda, Ladislav Kéry, Volkovce, Mária Vlacušková, Milan Mišák, V. Dolina, Boris Kašuba, Nitra, Vladimír Miklošík, Sereď, Ivan Berec, Mária Bajáková, Lužianky, Roman Svitek, Šaľa, Miloš Solčiansky, T. Mlyňany, Igor Kováč ml., V.-Opatovce, Róbert Čížik, V. Úľany
19 - Katka Szökeová, Zoltán Varga, V. Cetín, Jozef Kóša, Eva Pappová, Ivan Eliaš, Roman Zahradníček, Marek Beňo, Nitra, Štefan Pilčík, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Arpáš, V.-Opatovce, Petra Kozmová, D. Štitáre, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Janka Syslová, Močenok, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Ladislav Gyepes, D. Obdokovce, Patrik Balogh, Selice
18 - Ján Hnilica, Lužianky, Marián Blaho, Ľudovít Laca ml., Jozef Lauko, Ingrid Slížová ml., Dávid Remjar, Anna Farkašová, Peter Slovák, Nitra, Janka Gálová, Žirany, Žaneta Benková, D. Krškany, Jaroslav Szabo, Váhovce, Lucia Mikušová, Zbehy
17 - Peter Náhlik, N. Sady, Veronika Deáková, Sľažany, Margita Pavelková, Golianovo, Juraj Káčer, Čaradice, Eva Slováková, Kamanová, Peter Vašš, Rastislavice, Peter Chren, Vráble, Radoslav Ollík, Nitra, Hubert Magušin, Hostie
16 - Ladislav Adame, Pavol Krajčo, Nitra, Radoslav Straňák, Močenok, Milan Minarovič, Behynce, Ladislav Székelyi, Branč, Martin Studený, Sľažany, Svetlana Mladá, T. Mlyňany, Jozef Szombath, Pohranice, Patrik Paulovič, Dražovce
15 - Zuzana Kováčiková, V. Zálužie, Zoltán Iványi, Šaľa, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Róbert Bene, D. Obdokovce, Pavel Borčin, Hostie, Radoslav Hudec, Lužianky, Milan Kollárik, Vlado Rábek, Pavlína Pišnová, Marek Košík, Marián Ďuriš, Tibor Levický, Nitra, Ľuboš Proksa, M. Zálužie
14 - Zuzana Vašková, Rumanová, František Szolík, Šaľa, Jozef Kováč, Čifáre, Jozef Benček, Zl. Moravce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Jozef Baťala ml., Žitavany, Sylvia Báreková, Žirany, Marek Mano, Bojná, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor
13 - Peter Varga (Vinkel), Adam Bratský, Zuzana Gurinová, Gabriel Vencel, Nitra, Michal Lenický, Šaľa, Juraj Žilka, M. Chyndice, Eva Holecová, Branč, Jozef Kminiak, Čeľadice
12 - Martin Kornutij, V. Zálužie, Pavel Zsigmond, N. Život, Lukáš Vajzer, Vráble, Juraj Minár, Zl. Moravce
11 - Jozef Kučera, Štefan Novák, Štefan Mrllák, Šaľa, Karol Ďurický, Branč, Ján Kmeťo, Karol Čanky, Nitra, Anton Cintula, Cabaj-Čápor, Patrik Hollý, Jarok, Ivan Lenický, H. Kráľová, Miroslav Lešš, Močenok, Ema Benčeková, Zl. Moravce
10 - Tatiana Rakovská, Ľudovít Breča, Fero Takáč, Anna Takáčová, Ladislav Pindeš, Nitra, Vladimír Lauko, Ivan Vanko, Zbehy, Norbert Farkas, Klasov, Jana Sklenárová, Šaľa
9 - Jaroslav Viskup, Rumanová, Marek Vrábel, Ľubomír Pintér, Pavol Hačko, Roman Turček, Lucia Pappová, Ľubica Géringová, Nitra, Erik Sabo, Ivanka, Štefan Benko, Močenok, Michal Lauko, Lužianky, Dušan Gašparík, Machulince, Filip Šmátrala, Sereď
8 - Ľuboš Fuska, Nitra, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Peter Bohumel, Vinodol, Marek Sabo, Ivanka, Kristián Maťko, Čechynce, Zoltán Bedecs, Galanta, Maroš Herenčiar, Ľubo Lörincz, Branč, Milan Srnka, Čeľadice, Štefan Pastier, M. Vozokany
7 - Ivan Hanakovič, Zuzana Franeková, Norbert Bordáš, Peter Varga, Dušan Koszorú, Nitra, Milan Jarábek, Jatov, Imrich Drozdák, Babindol, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Emília Káčerová, Zl. Moravce
6 - Erika Molnárová, Štitáre, Martin Svorad, Hrušovany, Maroš Varga, V. Dolina, Miroslav Hamar, Augustín Grman, Katarína Kolenčíková, Henrich Kováč, Nitra, Peter Slávik, Vráble, Dušan Halveland, Kapince, Alexander Kobza, Čechynce, Jozef Školník, Zl. Moravce, Marika Kónyová, Peter Rábek, Branč, Vilma Peťovská, Lužianky
5 - Rado Vágai, Mário Varga, Katarína Hanakovičová, Marián Damek, Miroslav Raček (Mirec), Ľubomír Kleštinec, Ingrid Slížová st., Štefan Srnka, Nitra, Juraj Bakula, Zl. Moravce, Marek Ternény, V. Zálužie, Anton Kostoláni, Vráble, Juraj König, Ivanka, Janka Ostertágová, Cabaj-Čápor, Mário Juhász, D. Obdokovce, Maroš Bača, Sľažany, Ľuboš Kanás ml., Lužianky, Táňa Lacová, Čeľadice, Simona Zábušek, V. Dolina, Dávid Bežuch, Galanta
4 - Lucia Jakubeková, Peter Levčík, Iveta Molnárová, Marián Zachar, Oľga Koszorúová, Silvia Poliaková, Jozef Michalička, Nitra, Matúš Hrnčiar, Lehota, Vladimír Fuglík, Rišňovce, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Dominik Ďuriš, Čeľadice, Jozef Dodok, Hostie, Vojtech Kováčik, Prašice, Marcel Tóth, H. Kráľová, Pavol Vereš, Lužianky, Veronika Kožáková, Kolíňany, Ladislav Vašek, Dávid Gubó, Branč, Marek Gáth, V. Zálužie, Samuel Ballangó, Ladice, Marián Hritz, Prílepy
3 - Pavol Fronc, Helena Bernáthová, Miloš Gregor, Štefan Gibala st., Roman Wagner, Patrik Moder, Nitra, Ladislav Gogola, Pohranice, Jozef Paukov, František Mášik, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Milan Sabo, Ivanka, Vladimír Čaládi (Kmeč), Golianovo, Róbert Koprda, Čeľadice, Kvetka Hájiková, Košice, Juraj Sabo, Rumanová, Emil Pacalaj, M. Lehota, Tobiáš Šabík, Č. Hrádok
2 - Marek Šantavý, Roman Frťala, René Matyó, Nitra, Roman Cina, Neverice, Lukáš Gubó, Branč, Patrik Berec, V. Lapáš, Henrich Benedek, Vráble
1 - Ján Bucheň, Zl. Moravce
0 - Eva Szabová, Nitra

Najviac – 9 zápasov – uhádli Ladislav Szórád ml. zo Žirian a Stanislav Billik z Nitry. Koho z nich sme vyžrebovali a ďalšie postrehy si nájdete v pondelkových Nitrianskych novinách.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  2. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  3. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  4. Vitajte v postapokalyptickom svete
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  7. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  8. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  9. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  10. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  1. Úprava osobného motorového vozidla
  2. Important information for Brazilians living in Slovakia
  3. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  4. Vitajte v postapokalyptickom svete
  5. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  6. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  7. Päť chýb pri zateplení strechy
  8. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  9. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  10. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 30 381
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 16 342
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 14 107
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 994
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 776
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 659
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 634
  8. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 9 623
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 377
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 163
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Cyklolávka prepojí brehy Nitry. Bude neskôr a drahšia, ako plánovali

Mesto podpísalo s firmou dodatok, práce naviac z eurofondov nezaplatí.

Cyklolávka prepojí Wilsonovo nábrežie a Nábrežie nábrežie.
VRÁBEĽSKÝ FUTBAL POD MIKROSKOPOM

Región hore nohami, tím bez hviezd slávi rekordnú jeseň aj autonómiu

Vrábľania sú šokovaní sami zo seba.

Futbalisti Vrábeľ sa radujú zo skvostnej jesene. Nečakane.

Nitrianska galéria predstaví tvorbu Danice Pištekovej

Jej diela, ktoré sú presahom odevu a architektúry, budú prezentované na výstave s názvom Shirt strih.

Architektka Danica Pišteková tvorí na báze vzájomných presahov odevu a architektúry.

Nitrianske divadlá opäť nemôžu hrať. DAB reaguje na kritickú situáciu

Predstavenia sú síce zrušené, no práce na inscenáciách pokračujú.

Zo septembrovej premiéry inscenácie Láska slečny Elliotovej v DAB v Nitre.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

Aktuálne: Dopravná nehoda na Balkáne

Vodič má zrejme ťažké zranenie.

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Už ste čítali?