Nedeľa, 1. november, 2020 | Meniny má Denis, DenisaKrížovkyKrížovky

Prekvapili iba Trstice, líder si vylepšil skóre

V. liga Juh: Vieska - Baka 3:0 (1:0), 30. O. Domonkos, 52. A. Bodrogi, 77. J. Csepi. Diváci videli slabý zápas.

Vieska - Baka 3:0 (1:0), 30. O. Domonkos, 52. A. Bodrogi, 77. J. Csepi. Diváci videli slabý zápas. Domáci podcenili súpera a mysleli, že aj polovičný výkon im bude stačiť na jasné víťazstvo. A hostia hrýzli - šance mali Hladký i Hicner. Domáci sa presadili hlavičkou Domonkosa po centri P. Molnára. Prevaha domácich pokračovala aj po prestávke, no tempo bolo stále vlažné. Skóre ešte menil Bodrogi po akcii Dohráka s Krajcovicsom a posledné slovo mal hlavičkou Csepi. ČK: 68. Németh (B). R Pastoreková, 150.
VIESKA: Tóth - Domonkos, Koczó, Jány, J. Audi (46. Dohorák), Krajcsovics, A. Molnár (87. Fenes), P. Molnár, Bodrogi, Író, Csepi (80. A. Audi). BAKA: Matus - Szakáll, Kovács, Lelkes, Bertalan, Valacsay, Németh, Hicner, Soós, Berecz, Hladký.
Veľký Meder - Výčapy-Opatovce 2:1 (1:1), 23. B. Vígh, 79. T. Kacz - 9. M. Civáň. Skóre otvoril Civáň utešenou strelou z 20 m, ale Vígh po rohu hlavou kontroval. Vo vyrovnanom priebehu mali oba tímy ešte ďalšie pokusy (Varga, resp. Pavlovič) a domáci Cs. Puzsér trafil brvno. Po obrátke mali viac gólových šancí hostia, Pavlovič a Dávid nastrelili brvno. Domáci skôr bojovali a po skrumáži sa presadil Kacz. V 88. min. Martonka obišiel aj brankára, ale loptu poslal mimo brány. R Dohál, 150.
V. MEDER: Burián - Kacz, Bobkovič, J. Varga (65. Mikas), Kapko, T. Szabó, Matlák, Uharček, Vígh, Rácz (60. Komjáti), Cs. Puzsér. V.-OPATOVCE: Herceg - Ľ. Varga, Molnár, Civáň, Magáth, Bernát (50. Dávid), Pavlovič, Kostoláni, Kováč, Juško, Martonka.
Horná Potôň - Jurová 0:3 (0:0), 66. J. Ivicze, 70. M. Suchý, 88. Cs. Herberger. Prvý polčas sa prevažne odohrával medzi 16-tkami. Vyložená šanca sa nezrodila. Domáci pohrozili po akcii Straku, keď Fröhlich z 5 m prestrelil. Na druhej strane hlavičku Derzsiho chytil Konkoly. Osud zápasu nasmeroval v 66. min. domáci brankár, keď po jeho chybe skóroval Ivicze a domáci šli do kolien. Suchý zvyšoval ľavačkou pod brvno z päťky a v závere striedajúci Herberger prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste. R Sklenár, 300.
H. POTôŇ: Konkoly - Harkabuzik, Fröhlich, Piros, Elek, Szabó, Miklós, Horváth, Straka, Kramarčík, Pék (80. Klúcsik). JUROVÁ: Gróf - Hacsik, Derzsi, Kázmér, Marinič, Suchý, Nagy, Mandák, G. Varga (60. Herberger), Majoroš, Ivicze (87. Bíró).
Tešedíkovo - Zbehy 8:0 (2:0), 41. a 79. F. Czanik, 44. a 81. R. Turza, 52., 71. (11 m) a 83. P. Havran, 53. E. Jenes. Pred peknou kulisou sa hral futbal na jednu bránu. Prvých 30 minút hľadali Tešedíkovčania spôsob, ako prekonať pevnú obranu hostí. Gólový účet otvoril až v 41. min Czanik. Potom sa „Pered“ rozbehol k tradične nápaditej ofenzíve a obrana Zbehov nestíhala. Posledný klinec zasadil do hosťujúcej rakvy exportným zakončením z voleja v 83. min hetrikový Havran. R Meszáros, ČK: 68. Berényi - 68. Kopec, 550.
TESĚDÍKOVO: Baran - Berényi, Oroszi (58. Darázs), Chrenko, Guláš, Udvaros (65. Vanko), Jenes, Havran, Czaník, Turza, Palic (84. D. Néma). ZBEHY: Kováčik - Kopec, Habay, Andrášik, Chudý, Klačman, Zentko, Búš, Blunár (66. Strapek), Fúska, Ďuriš.
Baloň - Čierna Voda 2:2 (0:2), 52. (11 m) a 54. A. Csicsay - 7. vlastný (G. Vörös), 13. N. Lelkes. V 20. sek. z päťky prestrelil Csicsay, v 4. min. Mészáros trafil brvno, ale zapršalo na druhej strane. Hostia dvakrát vystrelili na bránu Baloňa a viedli 0:2! Potom pokračovala domáca aktivita, ale skóre sa do prestávky nemenilo. Po obrátke sa obraz hry nezmenil, ale prišli domáce góly. Po faule na Csicsaya sám premenil penaltu a ten istý hráč sa presadil aj po vysunutí Mészárosa. Aktivita bola stále na strane Baloňa, ale nakoniec najväčšiu šancu mal hosťujúci Lelkes, ktorý nastrelil žrď. R Pišoja, 250.
BALOŇ: R. Vörös - Szabó, Burián, Mészáros, Csicsay, Végh (16. K. Vass), L. Vass, Z. Vörös, Miklós (16. Brezovský, 75. Diószeghy), Molnár, G. Vörös. Č. VODA: Póda - Vicena, Sárkány, Lelkes, Kádár, Zuzula, D. Kiss, Polák, Kollárik, Lénárt (74. F. Kiss), Marušinec (81. Király).
Nový Život - Sereď 3:0 (3:0), 8. P. Jankovič, 13. M. Šmálik, 27. V. Balla. Domáci prekvapili súpera agresívnym futbalom a 30 minút dominovali. Trikrát sa vlnila sieť po pekných akciách, ešte Bankó trafil žrď a dve šance sa neujali. Sereď vyskúšala Fatonu len z diaľky. Druhé dejstvo bolo doslova súbojom domácich hráčov s brankárom Javorom. A keď už bol prekonaný, hrali s ním žrde (Jankovič, Skuby, Šmálik). Hostia o desiatich už na útočenie myslieť nemohli. ČK: 29. Kucharovič (S). R Hanták, 300.
N. ŽIVOT: Fatona - Kadvaň, Bankó, Šmálik (70. Nyársik), Herda, Kiss, Király, Balla, Botló (65. Lelkes), Jankovič (80. Ležovič), Skuby. SEREĎ: Javor - Ďuriš (20. Lacko), Stareček, Gréč (74. Gašparík), Tyko, Kucharovič, Brestovanský, Blaho, Sloboda, Polednák, Földeši.
Veľký Cetín - O. Potôň/DAC B 2:0 (1:0), 35. M. Levický, 90. E. Kóňa. Domáci nastúpili v nových dresoch, o ktoré sa sponzorsky postarala p. Križanová a dobrý výkon bol tiež peknou odmenou. Celý zápas mala Hertha hernú prevahu, hostia sa nedokázali v ofenzíve presadiť, a tak bolo len otázkou času, kedy prídu góly. V 35. min. Kóňa trafil žrď a Levický dorážal do siete. Ďalšie veľké možnosti mali Látečka, Urbanovič, Kmetyo či Vajda, no skóre pečatil až Kóňa po milimetrovej prihrávke Kmetya. R Blažek, 220.
V. CETÍN: J. Szusztor - L. Szusztor, Látečka, Charizopulos, Kiác - Vajda, Kurcsa (67. Kmetyo), Pagačovič, Urbanovič - Kóňa, Levický. DAC B: Horváth - Pecsuk, Nagy, Ábrahám, Zs. Végh, Ro. Czucz, Varga, Bognár, B. Végh, Tonkó, Ďurica.
Veľké Úľany - Trstice 0:0. Hostia sa od začiatku stiahli pred svoju šestnástku a domáci sa nevedeli presadiť. Za zmienku stáli pokusy Vargu a Csandala. Trstice Horvátha neohrozili. Po obrátke sa obraz hry nezmenil. Domáce pokusy mali Barčák, Csandal a Varga, ale neuspeli. Nakoniec mohli domáci aj prehrať, ale samostatný nájazd Molnára zlikvidoval gólman Horváth. Po výbornom štarte do sezóny pokračujú Úľany v sérii nepresvedčivých výkonov a ďalšia strata bola zákonitá. R Lištjak, 250.
V. ÚĽANY: Horváth - Pavlišin, Kováč, Minárik, Strelecký, Csandal, Kondákor, Černohous (46. Hlinický), Varga, Huszár (63. Kajoš), Barčák. TRSTICE: N. Nagy - Juhos, Sárkány, Schweiger (51. Varga), Lukács, Hromada, Šulan, Gányi, J. Nagy (12. Borka), Molnár, Harsányi (75. Somogyi).
11. Trstice 10 3 2 5 11:22 11 (-4)
12. Výč.-Opatovce 10 3 1 6 19:22 10 (-2)
13. DAC B 10 2 3 5 9:15 9 (-6)
14. Zbehy 10 3 0 7 17:37 9 (-3)
15. Horná Potôň 10 1 4 5 12:20 7 (-8)
16. Baka 10 0 2 8 7:39 2 (-10)
Najlepší strelci: 17 - E. Jenes (Tešedíkovo), 12 - L. Gasparovics (Č. Voda), 11 - A. Polednák (Sereď), 9 - T. Botló (Nový Život), R. Turza (Tešedíkovo), 8 - P. Jankovič (Nový Život), E. Kóňa (Veľký Cetín), 7 - A. Csicsay (Baloň), F. Czanik, P. Havran (Tešedíkovo), 6 - E. Palic (Tešedíkovo), A. Bodrogi (Vieska).

1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  4. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  5. Magazín SME Ženy už v predaji
  6. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  7. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  8. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  9. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  10. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  1. Nechajte zamestnancov vybrať si služobné auto, oplatí sa vám to
  2. Moringa a Ginkgo - pomocníci z prírody
  3. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  4. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  5. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  7. Magazín SME Ženy už v predaji
  8. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  9. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?