Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž po 9. kole

59 - Martina Dicsérová, Močenok, 58 - Peter Hipp, Šaľa, 57 - Nataša Mrlláková, Šaľa, 53 - Ján Školník, Zl. Moravce, 52 - Martina Hanusová, Iveta Dubeňová, Nitra, Jozef Baláž, Šaľa, Mária Rajtárová, Martin n/Ž.

Správne tipy 9. kola
FC Nitra - Ružomberok 2:2 X
Dun. Streda - Šaľa 0:1 2
Topoľčany - Vráble 2:0 1
Poľ. Močenok - H. Kráľová 2:1 1
Čeľadice - Janíkovce 3:2 1
Mojmírovce - Lehota 1:5 2
Hájske - Lužianky 3:2 1
D. Krškany - Golianovo 1:0 1
Machulince - Č. Kľačany 0:1 2
Šintava - Horné Saliby 4:3 1

Poradie po 9. kole:
59 - Martina Dicsérová, Močenok
58 - Peter Hipp, Šaľa
57 - Nataša Mrlláková, Šaľa
53 - Ján Školník, Zl. Moravce
52 - Martina Hanusová, Iveta Dubeňová, Nitra, Jozef Baláž, Šaľa, Mária Rajtárová, Martin n/Ž.
51 - Daniel Tasáry, Nitra, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Kvetoslava Kertészová, Svätoplukovo, Andrej Fábry, Čab, Marián Čurgali, Alekšince
50 - Boris Grežo, Roman Sýkora, Igor Dubeň, Ľubomír Bartakovič, Marián Grman, Janka Vargová, Iveta Rosinská, Nitra, Tibor Lenčéš, Hájske, Roman Margetin, Rišňovce, Emil Čapkovič, Pavol Kozma, D. Krškany, Martin Faragó, Matúškovo, Zoltán Kozics, N. Život
49 - Vlado (Body) Viola, Marián Červenka, Nitra, Jozef Karásek, Hájske, Imrich Gregor, Jelenec, Mikuláš Pintér, Branč, AC Novan, N. Ves, Valent Vaňo, Žirany
48 - Dávid Čerňák, František Trnka, Miloš Konopásek, Jozef Pacher, Ľubomír Maczvalda, Vladimír Kuchta, Marián Varga, Jaroslav Ollík, Ladislav Pintér, Nitra, Andrej Maťo, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Olejka, Ivanka, Ján Sikoriak, T. Nemce, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Jozef Rehuš, Rišňovce, Dušan Béder, V. Lapáš, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Stanislav Packa, Močenok, Pavel Mihálik, Šaľa, Ladislav Lörincz, Branč, Marcel Pánis, D. Krškany, Viliam Matejov, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Ján Árgyusi, Neded, Mária Maďarová ml., Vráble
47 - Ján Barát, Milan Benko, Miloš Sýkora, Vlasta Spišáková, Katarína Spišáková, Peter Mateička ml., Vlado Lyžičiar, Štefan Pénzeš, František Filo, Nitra, Marián Strečka, Topoľčianky, Stanislav Husár ml., Vráble, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Attila Kürti, Vlčany, Ján Hegyi, Jelka, Eleonóra Udvarosová, Juraj Volčko, Šaľa, Renata Ivančíková, Koniarovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Marta Bališová, Čeľadice, Martin Bennár, Hájske, Július Vankó, Tešedíkovo, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Stanislav Pacher, Sľažany, Juraj Barantal, V. Zálužie, Ján Hotový, N. Sady, Peter Molnár, Neded, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Štefan Kúsek, Hostie
46 - Martin Lörincz, Juraj Vencel, Nitra, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Viliam Félis, Vráble, Ladislav Odráška, Lucia Lencsésová, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Attila Szolnoki, Dyčka, Ivan Ďurický, Branč, Juraj Bárek, Jozef Gál, Helena Gálová, Žirany, Marián Svorad, Hrušovany, Jozef Ižóf, Šaľa, Marián Mateička, Behynce, Milan Greguš, Zbehy, Eva Čepčeková, Žitavany, Martin Račko, Mariana Chochlíková, D. Krškany, Csaba Sándor, Kolíňany, Ladislav Čekey, Pohranice, Miroslav Havetta ml., Lovce, Tomáš Karácsony, Váhovce, Miloš Remenár, Sereď, Ladislav Páleník, Topoľčany
45 - Ľubomír Kincel, Richard Konopásek, Ľubka Tasáryová, Mário Šándor, Július Petrík, Peter Bíro, Marcela Hallová, Štefan Matesko, Ľubomír Ballay, Richard Magušín, František Tomek, Silvia (Slivka) Baňárová, Ivan Labuda, Nitra, Gašpar Gál, Žirany, Jozef Bernáth, Jarok, Ladislav Nagy, Jelenec, Margita Horňáková, Jozef Štefák, Rišňovce, Ľubomír Kollár, Gabriel Tóth, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ľubomír Mikula, Peter Lukáč, Lehota, Peter Bajla, N. Ves, Emil Dubec, Žikava, Jozef Rehák, Emília Períčková, Šaľa, Norbert Együd, Pohranice, Ján Vaško, Ivanka, Matej Fábry, V. Cetín, Štefan Pupák, Hurbanovo, Jozef Švihorík, Báb, Henrich Richter, Bratislava, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Jozef Andel, Vráble, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ján Slíž, Beladice, Štefan Deák, Sľažany, Monika Gálová, Klasov, Oľga Mladá, T. Mlyňany, Oľga Račková, Štefan Račko, D. Krškany, Anton Molnár, P. Kesov, Marián Božík, Hosťovce
44 - Juraj Náhlovský, Dana Horváthová, Ľudovít Konečný, Patrik Palka, Imrich Hrdlica, Ladislav Csuthy, Monika Vargová, Edo Tomek, Nitra, Attila Sonlajtner, Csaba Štanc, Alžbeta Dobiášová, Žirany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Eva Gregorová, Jelenec, Viktor Balko, Miroslav Piovarči, Martin Kolha, Lužianky, Margita Kališová, Jozef Földvári, Šaľa, Jaroslav Baťo, Štefan Mravík, Žitavany, Alexander Kusý, Trnovec, Milan Roman, Čab, Martin Jurík, Čakajovce, Anton Zaťko, Štefan Guzmický, Terézia Tasáryová, Ivanka, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Michal Rác, Mojmírovce, Monika Dobiašová, Čeľadice, Miroslava Straňáková, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Marián Čapo, Sľažany, Ladislav Babóti, Vlčany, Juraj Minárik, Obyce, Erik Bugyi, Galanta, Jozef Virág, Zl. Moravce
43 - Lukáš Barát, Anton Černý, Július Kolník, Ľuboš Kolár, Peter Kováč, Michal Korytko, Marek Korytko, Karol Ryba, Tomáš Snop, Milan Borovský, Peter Balkó, Oľga Tomeková, Michal Bíro, Nitra, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Pavel Babiak, Žitavany, Ivan Tabaček, Jozef Brieška, T. Nemce, Štefan Páleník, Prílepy, Štefan Miko, D. Obdokovce, Zoltán Németh, N. Život, Miroslav Kollárovič, Matúškovo, Július Braun, Močenok, Ján Kozla, Žirany, Miroslav Šabík, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Elena Vašková, Báb, Peter Zubčák, Hruboňovo, Pavla Ladungová, Ivanka, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Roman Fuska, Čab, Michal Čery, Jelenec, Miroslav Močol, Alekšince, Milan Hritz, Beladice, Gustáv Molnár, P. Kesov, Marián Tóth, H. Kráľová, Marián Železník, Trnovec, Ľudovít Desat, Podhorany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ladislav Nagy, Vráble, Martin Hindák, Sereď, Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Lukáš Jobko, Č. Kľačany
42 - Mário Mesároš, Zuzana Mesárošová, Lehota, Marcel Lenčéš, Ľuboš Lacina, Jozef Nemeš st., Ernest Szombath, Jozef Nosian, Pavol Zámečník, Juraj Demény, Erika Hrachovická, Ivan Balla, Jozef Lenghart, Katarína Kolníková, Milan Bojda, Valéria Viskupová, Nitra, Viktor Karásek, Hájske, Jaroslav Zelovič, Ivanka, Imrich Šoka, Jozef Karlubík, Šaľa, František Kausek, Klasov, Miroslav Ružička, Peter Debnár, Rudolf Lauko, Zbehy, Koloman Mihálka, Č. Kľačany, Jaromír Slíž, Beladice, Milan Molnár, P. Kesov, Rastislav Borčin, Hostie, Eva Tóthová, Štefan Bako, Močenok, Štefan Straňák, Judit Lencsésová, H. Kráľová, Miloš Ďurický, Branč, Róbert Kordoš, Žitavany, Ľuboš Galo, Janíkovce, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Tibor Mócik, Topoľčany, Marián Strečka ml., Topoľčianky
41 - Richard Lidik, Jozef Prešinský, Miroslav Šimala, Katarína Karcolová, Blažej Paukeje, Peter Solčianský, Ján Doboš, Miroslav Mada, Juraj Varga, Jožo Ťapušík, Mário Depeš, Ivana Kamenická, Nitra, Juraj Sojka, Vráble, Jozef Šercel, Váhovce, Marián Kováč, Levice, Vincent Komačka, Topoľčany, Marek Kováč, Čifáre, František Chrenko, V. Dolina, Jana Gálová, Ladislav Szórád ml., Žirany, Jozef Pilka, Peter Kluka, V. Lapáš, Milan Bekéni, Šaľa, František Margetin, Rišňovce, Michal Lovász, Trnovec, Rudolf Kozma, Štitáre, Margita Pánisová, Július Galo, D. Krškany, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Alojz Vician, Beladice, Peter Trungel, Ivanka
40 - Jaroslav Srňánek, Zoran Heiser, Jozef Moder, Matej Hotový, Richard Srňánek, Ladislav Nosian, Ľubo Pénzeš, Eduard Szabó, Milan Gajdošík, Dodo Havetta, František Benc, Nitra, Jozefína Karáseková, Hájske, Matúš Vrábel, Marián Hudec, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Jozef Hoppan, Martin Zima, Ján Frajtík, Vráble, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Jozef Halák, Janíkovce, Zoltán Kollár, Andrej Vörös, Roman Harčár, Juraj Žiačko, Martin Rác, Miroslava Grznárová, Šaľa, Karol Jaroš st., H. Kráľová, Peter Vidovič, Vinohrady, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Peter König, Ivanka, Miro Senneš, Eva Gombášová, Močenok, Miloš Gál st., Žirany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Emil Bozáň, Černík, Peter Bodi, Zbehy, Rado Cigáň, N. Ves, Lívia Čekeyová, Pohranice, Mário Slezák, Lukáčovce, Mirko Benček, Zl. Moravce, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Jozef Labuda, Solčany, Milan Augustín, Topoľčianky, Ján Hašana, Bojná
39 - Ľubomír Búchala, Igor Drotár, Marián Ištokovics, Alena Lacinová, Filip Škobla, Pavol Búš, Ľuboš Baranec, Jozef Senneš, Ivan Ševčík, František Hrnčiar st., František Imre, Jozef Svitač, Ľudovít Kováč, Dušan Letko, Jozef Muran, Igor Galovič, Nitra, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Štefan Hudec ml., Bohuš Baják, Lužianky, Daniel Varga, Jozef Török, Pata, Tibor Odráška, Peter Visolajský, Juraj Csirik, Peter Lehocký, Róbert Pospiš, Zoltán Varga, Šaľa, Ivan Molnár, Matúškovo, Martin Földeši, Sereď, Gabriel Fazekaš, Neded, František Krčmár, Nevidzany, Milan Kukučka, Miloš Kukučka, Gabriel Danko, Žitavany, Roman Ražný, Filip Dobiaš, Čeľadice, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Dominik Lenghard, Čakajovce, Marta Záhorská, Rišňovce, Andrej Mareček, Čab, Iveta Šimoneková, Dyčka, Jozef Alchus, M. Zálužie, Peter Borčin, Hostie, Andrej Minárik, Slavomír Sysel, Močenok, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Daniela Záhonová, Golianovo, Mária Ružičková, Branč, Rudolf Buday, Ludanice, Ondrej Prístavok, Galanta
38 - Karol Košťál, Stanislav Varga, Jozef Hudec st., František Grom, Katarína Slováková, Peter Bezák, Daniel Gál, Lukáč Tomiš, Ľubomír Kiesel, Milan Gráf, Ivan Leckeš, Nitra, Jozef Horňák, Rišňovce, Ladislav Vranka, Čab, Marek Olejka, Vladimír Gregor, Štefan Račko, Ivanka, Zuzana Matušicová, Pata, Adriana Babišová, Podhorany, Jozef Szabo, Šaľa, Kristán Mikle, Tešedíkovo, Stanislav Nemček, Janíkovce, Miroslav Fúska, Zbehy, Stanislav Drapák, Lúčnica, František Hlavna, V. Úľany, Jozef Borbély st., V. Cetín, Marek Ballek, Hlohovec, Ivan Mrázik, Čeľadice, František Kunkel, Erika Šebová, Peter Kováč, Zl. Moravce, Natália Kozmová, Jozef Škvaril, D. Krškany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Peter Mihálik, Mojmírovce, Ľuboslav Nemčický, Chrabrany, Július Pavlov, N. Ves, Vladimír Kurila, Galanta, Emanuel Maňúch, Žirany, Ladislav Kiss, N. Život
37 - Pavol Balkó, Michal Garay, Juraj Tuchyňa, Anton Lieskovský, Michal Vígh, Pavol Ďurina, Miroslav Fábry, Stanislav Billik, Martin Tesár, Klaudia Levčíková, Vladimír Kompas, Lucia Ďurčáková, Nitra, Anton Berecz, Andrea Bereczová, Štefan Fiala, Branč, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Silvia Boszorádová, Hosťová, Tomáš Bleho, Slavo Kališ, Štefan Fabian, Šaľa, Štefan Kováč, Vráble, František Trvalec, Rastislavice, Jozef Horný, Zl. Moravce, Juraj Segíň, Sľažany, Roman Konečný, Trnava, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Marián Chobot, Urmince, Vladimír Toman, Čifáre, René Scheer, Rudolf Macho, Katarína Sándorová, Kolíňany, Vladimír Machata ml., Lúčnica, Katarína Szórádová, Žirany, Rudolf Krajinčák, Báb, Ľubor Kajaba, Ivanka, Dušan Rusznyák, Mário Pánis, Róbert Jánošík, D. Krškany, Erik Evetke, Dyčka, Milan Šlosár, Čab, Norbert Zsigmond, N. Život
36 - Štefan Zabák, Miroslav Svýba, Jaroslav Andrášik, František Bojda, Milan Čulák, Ivan Hrachovický, Peter Šišák, Juraj Slíž ml., Marek Markovič, Pavel Hrnčár, Jozef Paulík, Nitra, Peter Sonlajtner, Žirany, Štefan Hudec, Lužianky, Lenka Reptová, Branč, Jozef Bédi, Mária Mesárošová, Lehota, Stanislav Nosian, Vladimír Tasáry, Ivanka, Peter Bleho, Marián Titka, Tatiana Sklenárová, Jozef Sklenár, Šaľa, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Juraj Chrenko, V. Dolina, Emil Hollý, Cabaj-Čápor, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Jozef Štefek, Čeľadice, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Repa, Prílepy, Emília Malá, Miroslav Beňo, Vráble, Pavel Mesko, Topoľčianky, Michal Čerešňa, D. Krškany, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Filip Virág, V. Lapáš, Norbert Adamča, Sereď, Vladimír Majerčík, Sľažany
35 - Lenka Škoblová, Dalibor Lisý, Michal Lauko, Monika Rekošová, Vladimír Papp, Pavel Čvirik, Vlado Sásik, Tomáš Stoklas, Nitra, Ivan Tóth, Čakajovce, Daniel Ballay, Miro Skovaj, Cabaj-Čápor, Čestmír Chvojka, Lužianky, Gabriel Galbavý, Zoltán Ištokovič, H. Kráľová, Alexandra Zimová, Ladislav Szöke, Vráble, Juraj Bobula, Neverice, Simona Szolnokiová, Dyčka, Štefan Török, Pavol Štefek, V. Dolina, Lucia Holečková, Beladice, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Tibor Boszorád, Jozef Lörincz, Branč, Erika Ölvecká, Čab, Jozef Kuzmický, Ivanka, Pavol Čerenka, Jozef Haspra, Topoľčianky, Jozef Danada, Branislav Pospiš ml., Šaľa, Dominika Štefeková, Čeľadice, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Paťo Benček, Zl. Moravce, Emil Šatan, Vozokany, Stanislav Brat, Golianovo, Ľubomír Sako, Kolíňany
34 - Filip Greguš, Marek Varga, Ľudovít Laca, Ivan Chlebák, Stano Musin, Ivan Buchala, Jakub Takáč, Ondrej Civáň, Jozef Viskup, Nitra, Jozef Čentéš, Čakajovce, Vojtech Mládek, Podhorany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Peter Palka, Michal Málnási, Šaľa, Miriama Zborovanová, Golianovo, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Simona Tóthová, D. Obdokovce, Mariana Barátová, Dražovce, Róbert Slamka, Báb, Karol Čurgali, Mojmírovce, Martin Imrišek, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Vladimír Tóth, Pata, Jozef Barát, Topoľčany, František Juhász, Hosťová
33 - Martin Verták, Vladimír Líška, Zdenko Senneš, Ivan Dominka, Bohumil Vincúr, Juraj Krčmár, Ján Ehrenhold, Lukáš Lyžičiar, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Aladár Žemberi, N. Hrnčiarovce, Jozef Cvajniga, Bratislava, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Peter Pecho, Beladice, Celestín Berecz, František Ružička, Branč, Milan Šillík, Cabaj-Čápor, František Molnár, Galanta, Štefan Ivanič, Čeľadice, Tibor Mikle, Vlčany, Tibor Karácsony, Váhovce, Viliam Šimonek, Lúčnica, Branislav Pospiš, Šaľa
32 - Dušan Tuchyňa, Vladimír Nemšovský, Vladimír Ballai, Vladimír Mada, Nitra, Peter Záhorský, N. Ves, Róbert Juhász, Golianovo, Alexandra Gálová, Žirany, Štefan Peťovský, Lužianky, Imrich Valent, Hosťovce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Mária Bereczová, Branč, Marek Šlehobr, P. Kesov, Igor Kováč ml., V.-Opatovce, Jozef Stančík, Komjatice, Vladimír Mihálik, Močenok, Gabriel Molnár, Galanta
31 - Ján Baláži, Róbert Kužila, Miroslav Markusek, Ján Frenczel, Zuzana Milošiaková, Nitra, Stano Čapkovič, N. Sady, Marián Herceg, Pata, Viera Chlebáková, Štitáre, Juraj Palatický, Mojmírovce, Anton Uher, Marek Sklenár, Šaľa, Miroslav Štefčík, Koniarovce, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Vladimír Machata st., Lúčnica, Anna Čerenková, Topoľčianky, Ján Ballek, Hlohovec, Tibor Berec, V. Lapáš
30 - Pavel König, Jozef Minárik, Marek Kováč, Ľuboš Kanás st., Jozef Ďurčák, Lukáš Jeremiáš, Nitra, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Erik Fábry, V. Cetín, Juraj Mikuš, Emil Barabáš, Zbehy, Peter Király, N. Život, Mária Bajáková, Lužianky, Marián Nagy, D. Krškany, Róbert Berec, V. Lapáš
29 - Martin Búchala, Juraj Chovanec, Radoslav Ollík, Nitra, Patrik Drgoň, D. Krškany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Milan Dudáš, Prílepy
28 - Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Eva Pappová, Františka Ballaiová, Nitra, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Imrich Vanyo, Žirany, Vlado Matušica, Hájske, Igor Kováč, Čeľadice, Jozef Huňady, Lúčnica, Peter Vranský, Lucia Mikušová, Zbehy, Žaneta Benková, D. Krškany, Jozef Studený, N. Ves, Miloš Solčiansky, T. Mlyňany, Iveta Boszorádová, Branč, Marián Varga, V. Dolina
27 - Ľudovít Billik, Marian Krištofičin, Patrik Polonec, Nitra, Ján Nagy, Zl. Klasy, Karol Mészáros, Šaľa, Daniel Lörincz, Branč, Margita Pavelková, Golianovo, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Katarína Malá, Vráble, Róbert Čížik, V. Úľany, Patrik Balogh, Selice
26 - Jana Bernáthová, Boris Kašuba, Juraj Šipoš, Nitra, Andrej Repta, Alexander Repta, Ladislav Székelyi, Salo Berecz, Branč, Ján Bédi, V. Zálužie, Radoslav Straňák, Močenok, Ladislav Kéry, Volkovce, Mária Vlacušková, V. Dolina, Ivan Duchoň, Lehota, Ivan Berec, Lužianky, Jozef Malý ml., Vráble, Hubert Magušin, Hostie
25 - Jozef Kóša, Martin Florek, Peter Slovák, Marián Ďuriš, Nitra, Emil Minár, Martin n/Ž., Juraj Hudec, Sľažany, Janka Syslová, Močenok
24 - Ľudovít Kovács, V. Mača, Zuzana Vašková, Rumanová, Zuzana Gurinová, Marek Beňo, Nitra, Jozef Baťala ml., Žitavany
23 - Igor Kotora, František Jasan, Anna Farkašová, Roman Zahradníček, Nitra, Ľuboš Brath, Hosťová, Zoran Kišš, Podhorany, Ladislav Takács, Dlhá n/V., Pavel Gálik ml., Lovce, Marián Bitara, T. Mlyňany, Attila Vidman, Tešedíkovo, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor
22 - Ján Hnilica, Miroslav Blažovič, Lužianky, Martina Segíňová, Sľažany, Ján Učeň, Šaľa, Žaneta Gogolová, Pohranice, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Ľuboš Modzga, Vráble, Eva Slováková, Kamanová, Jaroslav Szabo, Váhovce, Tibor Levický, Nitra
21 - Ľudovít Laca ml., Nitra, Gabriel Borza, Milan Valek, Šaľa, Radoslav Gažo, Golianovo, Ivan Kupec, Čakajovce, Ladislav Gyepes, D. Obdokovce, Ľuboš Proksa, M. Zálužie
20 - Eva Mandáková, Dun. Streda, Vladimír Miklošík, Sereď, Milan Mišák, V. Dolina, Roman Svitek, Šaľa
19 - Katka Szökeová, Zoltán Varga, V. Cetín, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Jozef Arpáš, V.-Opatovce, Ivan Eliaš, Nitra, Petra Kozmová, D. Štitáre, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jeremiáš Vnuk, Lukáš Vajzer, Vráble, Marek Mano, Bojná
18 - Marián Blaho, Jozef Lauko, Ingrid Slížová ml., Dávid Remjar, Nitra, Janka Gálová, Žirany, Radoslav Hudec, Lužianky, Jozef Kminiak, Čeľadice
17 - Peter Náhlik, N. Sady, Veronika Deáková, Sľažany, Juraj Káčer, Čaradice, Peter Vašš, Rastislavice, Peter Chren, Vráble, Štefan Pastier, M. Vozokany, Emília Káčerová, Zl. Moravce
16 - Ladislav Adame, Pavol Krajčo, Nitra, Milan Minarovič, Behynce, Martin Studený, Sľažany, Svetlana Mladá, T. Mlyňany, Jozef Szombath, Pohranice, Patrik Paulovič, Dražovce, Dávid Bežuch, Galanta
15 - Milan Kollárik, Vlado Rábek, Pavlína Pišnová, Marek Košík, Dušan Koszorú, René Matyó, Nitra, Zuzana Kováčiková, V. Zálužie, Zoltán Iványi, Šaľa, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Róbert Bene, D. Obdokovce, Pavel Borčin, Hostie, Norbert Farkas, Klasov
14 - Marek Vrábel, Štefan Srnka, Ľubica Géringová, Jozef Michalička, Nitra, František Szolík, Šaľa, Karol Ďurický, Branč, Jozef Kováč, Čifáre, Jozef Benček, Zl. Moravce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Sylvia Báreková, Žirany
13 - Peter Varga (Vinkel), Adam Bratský, Gabriel Vencel, Fero Takáč, Anna Takáčová, Lucia Pappová, Nitra, Michal Lenický, Šaľa, Juraj Žilka, M. Chyndice, Eva Holecová, Branč
12 - Tatiana Rakovská, Norbert Bordáš, Oľga Koszorúová, Katarína Korenčíková, Nitra, Martin Kornutij, V. Zálužie, Pavel Zsigmond, N. Život, Juraj Minár, Zl. Moravce, Jana Sklenárová, Šaľa, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany
11 - Jozef Kučera, Štefan Novák, Štefan Mrllák, Šaľa, Ján Kmeťo, Karol Čanky, Nitra, Anton Cintula, Cabaj-Čápor, Alexander Kobza, Čechynce, Patrik Hollý, Jarok, Ivan Lenický, H. Kráľová, Miroslav Lešš, Močenok, Ema Benčeková, Zl. Moravce
10 - Ľudovít Breča, Ladislav Pindeš, Nitra, Vladimír Lauko, Ivan Vanko, Zbehy, Peter Rábek, Branč, Jaroslav Čerhák, Trnovec
9 - Ľubomír Pintér, Pavol Hačko, Roman Turček, Jozef Hudec ml., Helena Vargová, Nitra, Jaroslav Viskup, Rumanová, Erik Sabo, Ivanka, Štefan Benko, Močenok, Michal Lauko, Lužianky, Dušan Gašparík, Machulince, Filip Šmátrala, Sereď, Marián Hritz, Prílepy
8 - Ľuboš Fuska, Nitra, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Peter Bohumel, Vinodol, Marek Sabo, Ivanka, Kristián Maťko, Čechynce, Zoltán Bedecs, Galanta, Maroš Herenčiar, Ľubo Lörincz, Branč, Milan Srnka, Čeľadice, Štefan Molnár, Vlčany
7 - Ivan Hanakovič, Zuzana Franeková, Peter Varga, Nitra, Milan Jarábek, Jatov, Imrich Drozdák, Babindol, Vilma Peťovská, Lužianky
6 - Miroslav Hamar, Augustín Grman, Henrich Kováč, Nitra, Erika Molnárová, Štitáre, Martin Svorad, Hrušovany, Maroš Varga, V. Dolina, Peter Slávik, Vráble, Dušan Halveland, Kapince, Jozef Školník, Zl. Moravce, Marika Kónyová, Branč, Jozef Veit, Klasov
5 - Rado Vágai, Mário Varga, Katarína Hanakovičová, Marián Damek, Miroslav Raček (Mirec), Ľubomír Kleštinec, Ingrid Slížová st., Mária Sýkorová, Nitra, Juraj Bakula, Zl. Moravce, Marek Ternény, V. Zálužie, Anton Kostoláni, Vráble, Juraj König, Ivanka, Janka Ostertágová, Cabaj-Čápor, Mário Juhász, Felicita Juhászová, D. Obdokovce, Maroš Bača, Sľažany, Ľuboš Kanás ml., Lužianky, Táňa Lacová, Čeľadice, Simona Zábušek, V. Dolina, Mário Brat, Golianovo, Marián Hozák, Báb
4 - Lucia Jakubeková, Peter Levčík, Iveta Molnárová, Marián Zachar, Silvia Poliaková, Nitra, Matúš Hrnčiar, Lehota, Vladimír Fuglík, Rišňovce, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Dominik Ďuriš, Čeľadice, Jozef Dodok, Hostie, Vojtech Kováčik, Prašice, Marcel Tóth, H. Kráľová, Pavol Vereš, Lužianky, Veronika Kožáková, Kolíňany, Ladislav Vašek, Dávid Gubó, Branč, Marek Gáth, V. Zálužie, Samuel Ballangó, Ladice, Emil Pacalaj, M. Lehota, František Záhorec, Nevidzany, Richard Bako, Galanta, Martin Tarnai, Neded, Jakub Dalež, V. Lapáš
3 - Pavol Fronc, Helena Bernáthová, Miloš Gregor, Štefan Gibala st., Roman Wagner, Patrik Moder, Nitra, Ladislav Gogola, Pohranice, Jozef Paukov, František Mášik, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Milan Sabo, Ivanka, Vladimír Čaládi (Kmeč), Golianovo, Róbert Koprda, Čeľadice, Kvetka Hájiková, Košice, Juraj Sabo, Rumanová, Tobiáš Šabík, Č. Hrádok, Alžbeta Gálová, Žirany, Jaroslav Belica, Hostie
2 - Marek Šantavý, Roman Frťala, Nitra, Roman Cina, Neverice, Lukáš Gubó, Branč, Patrik Berec, V. Lapáš, Henrich Benedek, Vráble, Ľubor Drgoň, D. Krškany
1 - Ján Bucheň, Zl. Moravce
0 - Eva Szabová, Nitra

Skryť Vypnúť reklamu

* Až 19 tipérov trafilo v deviatom kole osem zápasov. Sú to: M. Šimala, M. Červenka, D. Čerňák, E. Szombath, Z. Matušicová, J. Rehuš, M. Bališová, I. Dubeňová, M. Fúska, J. Andel, G. Molnár, M. Korytko, M. Rajtárová, T. Snop, L. Čekey, M. Hegedüšová, M. Maďarová ml., V. Vaňo a M. Szlamka.
Koho z nich sme vyžrebovali a ďalšie postrehy nájdete v pondelkových Nitrianskych novinách.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  2. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  3. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  4. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  5. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  6. Aj matematika sa dá skrotiť
  7. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  1. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  2. Bývanie v meste predlžuje život
  3. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  4. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  5. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  6. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  7. Už tretí rok mení dm "Black Friday" na "Giving Friday"
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  10. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 27 683
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 21 746
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 13 618
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 12 259
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 382
  6. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 214
  7. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 071
  8. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 975
  9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 703
  10. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 7 597
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Staré divadlo je pripravené hrať okamžite, otázkou je pre koho

Divadlo hralo najmä organizované predstavenia pre školy a škôlky. Tým sa v súčasnosti hromadné podujatia neodporúčajú.

Martin Kusenda, riaditeľ Starého divadla Karola Spišáka v Nitre.
Ilustračné

Nitriansky primátor Hattas je pozitívny. Radnicu nezatvoria

Otestovať sa pôjdu aj Hattasovi najbližší spolupracovníci.

Primátor Marek Hattas.

Od Perkyho po Čáru. Spoznajte najlepších 40-tnikov v šiestej lige

Dvaja z nich nechýbali na ihrisku v desiatich kolách ani minútu!

Predstavujeme vám najlepších štyridsiatnikov v šiestej lige ObFZ Nitra. Na tejto snímke z duelu Mojmírovce - Chrenová sú dvaja z elitnej jedenástky.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?